MENÜ

Kördüğüm Dizisi

Kördüğüm Dizisi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kördüğüm Dizisi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 121 Kördüğüm Dizisi haberi bulunmuştur.

Kördüğüm Dizisi Haberleri

Kördüğüm 30. bölüm fragmanında dikkat çeken sahne

Kördüğüm 30. bölüm fragmanında dikkat çeken sahne

Kördüğüm dizisi 30. bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Ali Nejat kendinden saklanan gerçeklerle karşı karşıya geliyor. Kördüğüm 30. bölüm fragmanı yayınlandı ve bu hafta yayınlanacak bölüm öncesinde meydana gelecek olaylar ekranlara geldi. Peki Kördüğüm 30. bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

11.10.2016Kelebek
Kördüğüm dizisi bitiyor mu

'Kördüğüm' dizisi bitiyor mu?

Yeni sezona iyi başlamayan Kördüğüm'ün ekrana veda edeceği konuşuluyor!

10.10.2016Televizyon
Kördüğüm dizisinin bu akşam yayınlanan 28. bölümünde Ali Nejat köşeye sıkışıyor

Kördüğüm dizisinin bu akşam yayınlanan 28. bölümünde Ali Nejat köşeye sıkışıyor!

Kördüğüm dizisi bu akşam 28. bölümüyle ekranlara geldi. Fox TV ekranlarının fenomen dizisi haline gelen Kördüğüm'ün yeni bölümünde hareketli dakikalar yaşandı. Herkes tarafından ilgiyle izlenen dizinin yeni bölümüne Ali Nejat damgasını vurdu. Karasu Ailesi’nin sonunu getirebilmek için öncelikle Ali Nejat’ı yok etmesi gerektiğini bilen Murat, kurduğu tuzaklarla Ali Nejat’ın elini kolunu iyice bağlar. İşte, Kördüğüm 28. bölüm özeti ve fragmanıyla sizlerle.

29.09.2016Kelebek
Kördüğüm dizisi 28. bölüm fragmanında tehlike büyüyor

Kördüğüm dizisi 28. bölüm fragmanında tehlike büyüyor!

FOX TV'nin sevilen dizisi Kördüğüm 28. bölüm fragmanını yayınladı. Perşembe akşamları ekrana gelen Kördüğüm dizisinde Ali Nejat kurtulabilecek mi? Kördüğüm 28. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

26.09.2016Kelebek
Kördüğüm dizisi 28. bölüm fragmanını da seyirciyle buluşturdu

Kördüğüm dizisi 28. bölüm fragmanını da seyirciyle buluşturdu

FOX TV'nin sevilen dizisi Kördüğüm dün akşam 27. son bölümü ile herkesi ekran başına kilitledi. Yayınlanan son bölümün ardından Kördüğüm 28. bölüm fragmanı da izleyici karşısına çıktı. Ali Nejat'ı kim kurtaracak? Kördüğüm 28. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar haberimizde.

23.09.2016Kelebek
Kördüğüm dizisi 26. bölüm sezon finalinde şok eden gerçek

Kördüğüm dizisi 26. bölüm sezon finalinde şok eden gerçek!

FOX TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Kördüğüm 26. bölüm fragmanları ile ekrana kilitliyor. Bu akşam ekrana gelecek olan Kördüğüm dizisi 26. bölümü ile sezon finali yapacak. Ali Nejat şok eden gerçekleri öğreniyor. Ortalık çok karışacak. Kördüğüm dizisi 26. bölüm fragmanları ve sezon finali detayları haberimizde.

30.06.2016Kelebek
Kördüğüm dizisinin 26. bölüm yeni fragmanında sürpriz karar

Kördüğüm dizisinin 26. bölüm yeni fragmanında sürpriz karar!

FOX TV'nin heyecan dolu dizisi Kördüğüm 26. bölüm fragmanını yayınladı. Perşembe akşamı ekrana gelecek olan Kördüğüm 26. bölümü ile sezon finali yapacak. Ali Nejat ve Naz arasındaki gerilim daha da artıyor. Kördüğüm 26. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

24.06.2016Kelebek
Kördüğüm dizisi 25. son bölümde şok eden karar

Kördüğüm dizisi 25. son bölümde şok eden karar!

FOX TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Kördüğüm 25. son bölümü ile dün akşam izleyici karşısına çıktı. Perşembe akşamlarının sevilen dizisinde Ali Nejat ve Naz arasında yaşanan ayrılık izleyenlere duygusal anlar yaşattı. Barış'ın ölümü ile ilgili ortaya çıkanlar ise herkesi şok etti. Kördüğüm dizisi 25. son bölümde yaşananlar haberimizde.

24.06.2016Kelebek
Kördüğüm dizisinin 25. yeni bölüm fragmanında büyük sır ortaya çıkıyor

Kördüğüm dizisinin 25. yeni bölüm fragmanında büyük sır ortaya çıkıyor!

FOX TV'nin sevilen dizisi Kördüğüm 25. bölüm 2. fragmanını da yayınladı. Yarın akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Kördüğüm'de Barış'ın gerçek katilinin kim olduğu ortaya çıkıyor. Ali Nejat ve Feyza büyük bir şok yaşıyorlar. Kördüğüm 25. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

22.06.2016Kelebek
Kördüğüm dizisinin merakla beklenen 25.bölüm fragmanında şok

Kördüğüm dizisinin merakla beklenen 25.bölüm fragmanında şok!

Kördüğüm dizisi bu hafta bomba gibi bir bölümle ekranlara gelecek. Kördüğüm'ün yayınlanan son fragmanında şoke eden gelişmeler yaşanıyor. Naz ve Ali Nejat cephesinde ise ayrılık çanları çalıyor.İşte Kördüğüm 25.bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar

19.06.2016Kelebek
Kördüğüm dizisi 25. yeni bölüm fragmanında şok eden gerçek

Kördüğüm dizisi 25. yeni bölüm fragmanında şok eden gerçek!

FOX TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Kördüğüm 25. bölüm fragmanını yayınladı. Dün akşam 24. son bölümü ile seyirci karşısına çıkan Kördüğüm dizisinde Ali Nejat ve Naz arasındaki sorunlar büyüyor. Evlilik planı rafa mı kalkacak? Kördüğüm 25. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar haberimizde.

17.06.2016Kelebek
Kördüğüm dizisi 24. bölüm 2. fragmanında kavga büyüyor

Kördüğüm dizisi 24. bölüm 2. fragmanında kavga büyüyor!

Kördüğüm 24. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan Kördüğüm'de Ali Nejat ve Murat arasındaki gerginlik kavgaya dönüşüyor. Tarık Karasu'nun hayatı tehlikede. Kördüğüm 24. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

15.06.2016Kelebek
Kördüğüm dizisi 24. yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu

Kördüğüm dizisi 24. yeni bölüm fragmanı izleyici ile buluştu!

FOX TV'nin heyecanlı dizisi Kördüğüm 24. bölüm fragmanını yayınladı. Perşembe akşamları ekrana gelen Kördüğüm dizisinin son bölümünde Ali Nejat ve Naz arasındaki gerilim devam etti. İşte Kördüğüm 24. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar..

10.06.2016Kelebek
Kördüğüm dizisinin 23. yeni bölümünde beklenmedik olay

Kördüğüm dizisinin 23. yeni bölümünde beklenmedik olay!

FOX TV'nin sevilen dizisi Kördüğüm bu akşam 23. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Kördüğüm yeni bölümde neler olacak merak konusu. Ali Nejat ve Naz arasındaki Eylül sorunu devam ediyor. Enver Murat'ın peşini bırakmamaya kararlı. Kördüğüm 23. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

9.06.2016Kelebek
Kördüğüm dizisi 23. yeni bölüm fragmanında izleyenlere şok

Kördüğüm dizisi 23. yeni bölüm fragmanında izleyenlere şok!

Kördüğüm dizisi 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam 22. son bölümü ile ekrana gelen Kördüğüm dizisinde Ali Nejat ve Naz arasındaki Eylül krizi devam ediyor. Murat'ın ihanet planları ise aileyi alt üst ediyor. Kördüğüm 23. bölüm fragmanı ve son bölüm detayları haberimizde.

3.06.2016Kelebek
Kördüğüm dizisi 22. bölümde Nazı şok eden olay

Kördüğüm dizisi 22. bölümde Naz'ı şok eden olay!

FOX TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Kördüğüm bu akşam 22. bölümü ile ekrana gelecek. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan Kördüğüm dizisinin yeni bölümünde Naz, Ali Nejat ve Eylül'ü bir arada görüyor. Peki bundan sonra neler olacak? Kördüğüm 22. bölüm fragmanları ve yeni bölüm özeti haberimizde.

2.06.2016Kelebek
Kördüğüm dizisi 22. yeni bölüm fragmanında bir şok daha

Kördüğüm dizisi 22. yeni bölüm fragmanında bir şok daha!

FOX TV'nin sevilen dizisi Kördüğüm dün akşam 21. bölümü ile ekrana geldi. Son bölümün hemen ardından Kördüğüm 22. bölüm fragmanını da yayınladı. Peki Kördüğüm yeni bölümde neler olacak? İşte Kördüğüm dizisi 22. bölüm fragmanı ve son bölüm detayları..

27.05.2016Gündem
Kördüğüm 21. bölüm yeni fragmanında şok

Kördüğüm 21. bölüm yeni fragmanında şok!

FOX TV'nin heyecanlı dizisi Kördüğüm 21. bölüm fragmanları ile ekrana kilitliyor. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kördüğüm dizisinde bu hafta Ali Nejat ve Naz yeni bir yola çıkıyorlar fakat sorunlar ardı ardına geliyor. Kördüğüm 21. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

25.05.2016Gündem
Kördüğüm 20. bölümde şok eden gerçek

Kördüğüm 20. bölümde şok eden gerçek!

Kördüğüm dizisi 20. bölüm ile bu akşam ekrana gelecek. Heyecanın dorukta olduğu Kördüğüm dizisinin yeni bölümünde Barış ile ilgili ortaya atılan gerçek şok etkisi yaratıyor. Kördüğüm 20. bölümde Ali Nejat ve Naz'ı neler bekliyor. İşte Kördüğüm 20. bölüm fragmanı ve dahası..

19.05.2016Gündem
Kördüğüm 20. bölüm fragmanında intikam planları

Kördüğüm 20. bölüm fragmanında intikam planları!

Kördüğüm dizisi 20. bölüm için nefesler tutuldu. Enver'in geri dönüşü ile hayatı yeniden değişen Feyza, gerçekleri duyunca bir kez daha şok oluyor. Ali Nejat ise yeni bir hayat için başka bir yere yerleşmek niyetinde. Kördüğüm dizisi 20. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları haberimizde.

17.05.2016Gündem
Kördüğüm dizisi 20. bölüm fragmanında şok

Kördüğüm dizisi 20. bölüm fragmanında şok!

Kördüğüm yine bomba gibi bir bölüm ile ekrana gelecek. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan dizi Kördüğüm 20. bölüm fragmanını yayınladı. Enver'in planları ortaya çıkacak mı? Ali Nejat yeni bir yol ayrımında. Kördüğüm 20. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

14.05.2016Gündem
Kördüğüm dizisi son bölüme damga vuran romantik dakikalar

Kördüğüm dizisi son bölüme damga vuran romantik dakikalar!

Kördüğüm dizisi dün akşam son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Perşembe akşamlarının heyecan dolu dizisi Kördüğüm'de Ali Nejat ve Naz arasında sürpriz dakikalar yaşandı. Kördüğüm 19. bölümde neler oldu? İşte Kördüğüm son bölümde yaşananlar..

13.05.2016Gündem
Kördüğüm dizisi 19. bölümde heyecan dorukta

Kördüğüm dizisi 19. bölümde heyecan dorukta!

FOX TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kördüğüm 19. bölümü ile herkesi ekrana kilitleyecek. Perşembe akşamı ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde heyecan dolu dakikalar yaşanacak. Enver'in yeni planı ne? Ali Nejat ve Naz evlilik yolunda.. Kördüğüm 19. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

11.05.2016Gündem
Kördüğüm dizisi 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kördüğüm dizisi 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Merakla beklenen Kördüğüm 19. bölüm fragmanını yayınladı. Son bölümü ile Perşembe akşamı ekrana gelen Kördüğüm dizisinde Enver'in intikam planları dozunu artırıyor. Feyza ve Ali Nejat hazırlıksız yakalandı. Peki Kördüğüm 19. yeni bölümde neler olacak? İşte Kördüğüm 19. bölüm fragmanı ve yeni bölümden detaylar..

7.05.2016Gündem
Kördüğüm dizisi 18. bölümde beklenmedik olay

Kördüğüm dizisi 18. bölümde beklenmedik olay!

FOX TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kördüğüm 18. bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Mehmet Aslantuğ Kördüğüm'de... Perşembe akşamları yayınlanan Kördüğüm dizisinin yeni bölümünde Enver tuzak kuruyor. Peki Naz ve Ali Nejat arasında neler olacak? Kördüğüm 18. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

5.05.2016Kelebek
Kördüğüm 18. bölüm fragmanında şok gelişme | İzle

Kördüğüm 18. bölüm fragmanında şok gelişme! | İzle!

Kördüğüm 18. yeni bölümüyle ekranlara bomba gibi geliyor. Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Kördüğüm'ün 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kördüğüm kadrosuna dev ismi kattı. Yeni bölümde diziye Mehmet Aslantuğ dahil oldu. Feyza'nın eski eşi Enver Bey'i canlandıracak olan Mehmet Aslantuğ, ekranlara dönüş yaptı. Kördüğüm 18. bölümde neler olacak? İşte detaylar.

1.05.2016Kelebek
Kördüğüm 17. bölüm fragmanları ile ekrana kilitliyor

Kördüğüm 17. bölüm fragmanları ile ekrana kilitliyor!

Kördüğüm dizisi 17. bölüm 2. fragmanını da yayınladı. FOX TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Kördüğüm yeni bölümde heyecan dorukta. Ali Nejat ve Naz yeni bir hayat kurmak için adım atıyorlar. Fakat işler istedikleri gibi gitmiyor. Kördüğüm 17. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

27.04.2016Kelebek
Kördüğüm dizisi 17. bölüm fragmanında büyük şok

Kördüğüm dizisi 17. bölüm fragmanında büyük şok!

Kördüğüm bu hafta da heyecan ve duygusal bir bölümle izleyici karşısına çıkacak. Kördüğüm'ün 17.bölüm fragmanında Feyza ve Neslihan arasında büyük bir kavga çıkıyor. İşte Kördüğüm dizisi 17. bölüm fragmanı

23.04.2016Kelebek
Kördüğüm dizisi 16. bölüm fragmanında şok - izle

Kördüğüm dizisi 16. bölüm fragmanında şok! - izle

FOX TV'nin heyecan dolu dizisi Kördüğüm Perşembe akşam 15.bölüm ile ekranlara geldi. Yeni bölüm için heyecan doruktaydı. Kördüğüm'de Umut'un dönüşü şok etkisi yaratacak. İşte Kördüğüm son bölümde yaşananlar ve 16. bölüm fragmanı.

16.04.2016Kelebek
Kördüğüm 15. yeni bölümde seyirciyi şaşırtan sahne - izle

Kördüğüm 15. yeni bölümde seyirciyi şaşırtan sahne - izle

Kördüğüm dizisinin merakla beklenen 15. bölüm fragmanı yayınlandı. FOX TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Kördüğüm'de sürprizler bitmiyor. Kördüğüm izleyicisi yine çok şaşıracak. İşte yeni bölümde yaşanacaklar

13.04.2016Kelebek
Kördüğüm dizisinin 15. yeni bölüm fragmanına damga vuran sahne - İzle

Kördüğüm dizisinin 15. yeni bölüm fragmanına damga vuran sahne - İzle

FOX TV'nin sevilen dizisi Kördüğüm 14. bölüm ile ekrana geldi. Perşembe akşamları yayınlanan dizinin 15. bölüm fragmanı için nefesler tutuldu. Son bölümde Umut'un intihar haberi herkese duygusal anlar yaşattı. İşte Kördüğüm'de bu hafta yaşanacaklar..

10.04.2016Kelebek
Kördüğüm 14. bölümde şaşırtan son - izle

Kördüğüm 14. bölümde şaşırtan son! - izle

FOX TV'nin yeni dizisi Kördüğüm 14. bölüm ile herkesi ekrana kilitledi. Kördüğüm'de Umut'un ailesi gördükleri karşısında şok olacak. Umut nasıl bir işin içine giriyor? Kördüğüm dizisi son bölümde yaşananlar haberimizde.

8.04.2016Kelebek
Kördüğüm 14. bölüm 2. fragmanında heyecan dorukta - izle

Kördüğüm 14. bölüm 2. fragmanında heyecan dorukta - izle

FOX TV ekranlarında bu sezon yayınlanmaya başlayan Kördüğüm dizisinde heyecan dorukta. Bu hafta 14. bölüm ile ekrana gelecek olan Kördüğüm'de Umut'tan gelen kötü haber tüm aileyi perişan edecek. Naz ve Ali Nejat'ı bundan sonra neler bekliyor? Kördüğüm 14. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

6.04.2016Kelebek
Kördüğüm 13. bölüm fragmanında Ali Nejat ve Naz yakınlaşıyor - izle

Kördüğüm 13. bölüm fragmanında Ali Nejat ve Naz yakınlaşıyor - izle

FOX TV'nin heyecan dolu dizisi Kördüğüm bu hafta 13. yeni bölümü ile ekrana gelecek. Perşembe akşamları yayınlanan dizinin yeni bölümünde Naz zor günler geçiriyor. Ali Nejat, Naz'ın zor günlerinde yanında. Kördüğüm 13. bölüm fragmanı ve merak edilenler haberimizde.

29.03.2016Kelebek
Kördüğüm 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - izle

Kördüğüm 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - izle

Kördüğüm dizisi 12. bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Perşembe akşamı yayınlanan dizinin 13. bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki Kördüğüm 13. bölümde neler olacak? İşte yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar..

24.03.2016Kelebek
Kördüğüm 11. yeni bölüm fragmanında Ali Nejat şokta - izle

Kördüğüm 11. yeni bölüm fragmanında Ali Nejat şokta! - izle

Kördüğüm 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Kördüğüm yeni bölümünde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Kördüğüm 11. yeni bölümünde neler yaşanacak? Naz’ın boşanma kararı nasıl sonuçlanacak? Ali Nejat yıllar sonra kimle karşılaşacak? Detaylar haberimizde…

17.03.2016Kelebek
Kördüğüm dizisine iki yakışıklı oyuncu katıldı

Kördüğüm dizisine iki yakışıklı oyuncu katıldı

Ekranların sevilen dizisi Kördüğüm’e iki yeni oyuncu katıldı. Teoman Kumbaracıbaşı ve Mehmet Aslan artık Kördüğüm’de olacak. Peki; Mehmet Aslan kimdir? Teoman Kumbaracıbaşı kimdir? İşte detaylar…

16.03.2016Kelebek
Kördüğüm 10. yeni bölüm fragmanları Kaan kaçtı mı kaçırıldı mı - izle

Kördüğüm 10. yeni bölüm fragmanları Kaan kaçtı mı kaçırıldı mı? - izle

Ekranların yeni fenomen dizisi Kördüğüm 10. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Sabırsızlıkla beklenen dizinin yeni bölümünde Kaan’ın köşkten ayrılması ortalığı birbirine katıyor. Ali Nejat, ilk kez Naz’a olan duygularını söylüyor. Kördüğüm 10. bölüm fragmanı ve yaşanacak gelişmeler haberimizde…

10.03.2016Kelebek
Alina Boz: Oyunculuk yürümezse psikolog olurum

Alina Boz: Oyunculuk yürümezse psikolog olurum

Ekrandaki karakterinin aksine olabildiğine sakin... Rus genlerine sahip ekranın yeni güzeli Alina Boz’la bu hafta vizyona giren ‘Kaçma Birader’ filmi vesilesiyle buluştuk. Ekrandaki fenomen karakteri Hazal’dan hayat hikâyesine kadar her şeyi konuştuk.

4.03.2016Hayat
Kördüğüm 10. yeni bölüm fragmanı yayında - izle

Kördüğüm 10. yeni bölüm fragmanı yayında! - izle

Heyecanla beklenen Kördüğüm 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Şoke eden gelişmelerin yaşandığı Kördüğüm 9. son bölümü ise bu akşam ekrana geldi. İzleyiciler dizinin gelecek hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacağını merak ediyorlar. İşte; Kördüğüm 10. yeni bölüm fragmanı ve yaşanacak gelişmeler.

3.03.2016Kelebek
Kördüğüm 9. bölüm fragmanı: Ali Nejatın başı belada - izle

Kördüğüm 9. bölüm fragmanı: Ali Nejat'ın başı belada! - izle

Kördüğüm 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Fox TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Kördüğüm son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Heyecanın dorukta olduğu Kördüğüm dizisinde büyük bir şok yaşandı. Seyircileri merak içinde bırakan bir final sahnesi ile sonlanan dizinin yeni bölümü ise merak konusu. Kördüğüm 9. yeni bölüm fragmanı haberimizde.

25.02.2016Kelebek
Kördüğüm 8. bölüm fragmanı: Umut ve Naz boşanıyor mu - izle

Kördüğüm 8. bölüm fragmanı: Umut ve Naz boşanıyor mu? - izle

Kördüğüm dizisi yeni bölümü ile bu akşam Fox TV'de seyircisiyle buluşuyor. Her bölümünde farklı gelişmelerin yaşandığı Kördüğüm'ün 8. yeni bölümünde Ali Nejat büyük bir sürpriz ile karşılaşacak. Herkesin merak ettiği Umut ve Naz boşanıyor mu? sorusunun yanıtı da yeni bölümde belli olacak. Kördüğüm 8. bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde.

25.02.2016Kelebek
Kördüğüm 7. bölüm fragmanında sürpriz gelişme - izle

Kördüğüm 7. bölüm fragmanında sürpriz gelişme! - izle

Kördüğüm 7. bölüm fragmanı yayınladı. Ekranlara iddialı bir başlangıç yapan Kördüğüm dizisi 6. bölümü ile bu akşam ekranlara geldi. Yayınlanan her bölümü ile giderek nabzın yükseldiği dizinin şimdi de yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu. Peki; Kördüğüm 7. bölümünde neler yaşanacak? İşte tüm detaylar...

11.02.2016Kelebek
Kördüğüm dizisi 6. bölümünde romantik gelişme - izle

Kördüğüm dizisi 6. bölümünde romantik gelişme! - izle

Bu akşam 6. Bölümü ile izleyici karşısına çıkacak olan ekranların yeni fenomen dizisi Kördüğüm için heyecanlı bekleyiş sürerken yeni bölümde muhteşem bir tanıtım filmi geldi. Sabırsızlıkla beklenen dizinin yeni bölüm fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. İşte yeni bölümde yaşanacaklar…

11.02.2016Kelebek
Kördüğüm 4. bölümde silahlar patlıyor

Kördüğüm 4. bölümde silahlar patlıyor

Nefes kesen sahneleriyle ilk ekrana geldiği günden beri büyük çıkış yakalayan Kördüğüm’ün yeni bölümü yarın akşam Fox Tv’de yayınlanacak. Dizinin son bölümünde Kaan’ın oğlu olduğunu öğrenen Ali Nejat’ın nasıl bir baba olacağı şimdiden merak konusu oldu. Kördüğüm 4. bölümde neler olacak? İşte detaylar...

26.01.2016Kelebek
Kurtlar Vadisi Pusu zirvedeki yerini kaptırmadı

Kurtlar Vadisi Pusu zirvedeki yerini kaptırmadı

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu dizisi, dün akşam ekrana gelen 280. Bölümüyle TOTAL izleyici grubunda birinci sırada yer aldı.

22.01.2016Kelebek
Kördüğüm son bölümü yine heyecan doluydu 3. bölümde neler oldu

Kördüğüm son bölümü yine heyecan doluydu! 3. bölümde neler oldu?

FOX TV ekranlarının yeni dizisi Kördüğüm, geçtiğimiz akşam 3. bölümü ile ekranlara geldi. Kördüğüm’ün son bölümünde Umut çok büyük bir hata yaptı. İşte Kördüğüm 3. bölüm detayları...

22.01.2016Kelebek
Kördüğüm 3. yeni bölüm fragmanı izle

Kördüğüm 3. yeni bölüm fragmanı izle

Fox Tv ekranlarının yeni Kördüğüm'ün 3. bölüm fragmanı yayınlandı. İlk yayınlandığı günden beri adından söz ettirmeyi başaran Kördüğüm bu hafta 3. bölümüyle dizi severlerin karşısına çıkacak. İşte Kördüğüm dizisinin 3. bölüm fragmanı...

20.01.2016Gündem
Kördüğüm 3. bölüm fragmanı izle

Kördüğüm 3. bölüm fragmanı izle

Fox Tv ekranlarının yeni Kördüğüm'ün 3. bölüm fragmanı yayınlandı. İlk yayınlandığı günden beri adından söz ettirmeyi başaran Kördüğüm bu hafta 3. bölümüyle dizi severlerin karşısına çıkacak. İşte Kördüğüm dizisinin 3. bölüm fragmanı...

19.01.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Ayşegül neden daha sık sahne yapmalı

Pazar gecesi BKM’deki Ayşegül Aldinç konserinden çıkan herkes şu konuda hemfikirdi

1.03.2016