EKSTRA
MENÜ

Koltuk Altı Kararması

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 18 haberi bulunmuştur.

Koltuk Altı Kararması Haberleri

Karbonat limon maskesi nasıl yapılır Koltuk altı kararması için öneriliyor

Karbonat limon maskesi nasıl yapılır? Koltuk altı kararması için öneriliyor

Sodyum bikarbonat olarak bilinen karbonat, Mutfaktan temizliğe kadar birçok alanda kullanılan karbonat güzellik maskelerinde de sıklıkla karşımıza çıkıyor. Özellikle limon ile bir araya geldiğinde çok iyi bir cilt maskesine dönüşebiliyor.

23.03.2021Sağlık
Evde koltuk altı kararması nasıl geçirilir

Evde koltuk altı kararması nasıl geçirilir?

Koltuk altı kararması birçoğumuzun derdi. Bu kararmalar; epilasyon, sürtünme ve genetik gibi birçok faktörden dolayı olabilir. Peki rahatsız edici bu sorunu evde nasıl geçirebiliriz? Koltuk altı kararmasını doğal yollarla nasıl geçirebiliriz?

14.04.2020Evdehayat
Koltuk Altı Kararmasını Azaltacak 7 Doğal Yol

Koltuk Altı Kararmasını Azaltacak 7 Doğal Yol

Koltuk altı kararması birçok kadının şikayetçi olduğu cilt sorunlarından biridir. Özellikle yaz ayları geldiğinde koltuk altını açıkta bırakan kıyafetler giyilmeye başlandığında kadınlar bu görüntüden oldukça rahatsız olurlar. Peki koltuk altı kararması nasıl geçer? Koltuk altı kararmasını doğal yollarla nasıl geçirebiliriz?

Koltuk Altı Beyazlatan Maske Tarifi

Koltuk Altı Beyazlatan Maske Tarifi

Kullanılan deodorantlar, tıraş etmek, terlemek ve nemsiz kalması bir süre sonra koltuk altlarının kararmasına neden olur. Evde kolayca hazırlayabileceğiniz bu tarif ile koltuk altı kararmalarını yok edebilirsiniz.

Cilt Beyazlatan 3 Karbonat Maskesi

Cilt Beyazlatan 3 Karbonat Maskesi

Koltuk altı, diz, dirsek gibi bölgelerde sıkça karşılaşılan cilt kararmalarını, evde yapabileceğiniz basit tariflerle azaltabilirsiniz. İşte cilt beyazlatan 3 karbonat maskesi tarifi...

Pratik Bilgiler: Koltuk Altı Kararması İçin Doğal Yöntem

Pratik Bilgiler: Koltuk Altı Kararması İçin Doğal Yöntem

Koltuk altı karaması için yoğurt çözümü...

28.04.2016Kişisel Bakım
Koltukaltı Kararması Nasıl Geçer

Koltukaltı Kararması Nasıl Geçer

Biz Türk kadınları, istenmeyen tüylerimizi gerçekten istemiyoruz. Dünyanın pek çok ülkesindeki kadınlar, sadece tıraş ederek tüylerinden kurtuluyor olsa da Türk kadınları, tıraş etmenin yanı sıra klasik veya sir ağda, iğneli epilasyon, lazer gibi kalıcı yöntemlerle bu soruna çare bulmaya çalışıyor. Ancak cildin hassaslığına, tüylerin rengine veya sıklığına bağlı olarak yanlış yöntemle tüylerinizi almanız halinde, bu yöntemlerin bazı yan etkileri olabiliyor. Sir ağdanın gözenekleri genişletmesi, lazer tedavisinin özellikle yüzde, değişen hormonlara bağlı olarak kalıcı kahverengi lekeler bırakması bunlardan birkaçı.

20.01.2016Kelebek
2015 yaz sezonu güzellik ürünleri

2015 yaz sezonu güzellik ürünleri

Kendinizi bakımlı ve iyi hissetmenizi sağlayacak öneriler...

11.08.2015Kişisel Bakım
Koltuk altı kararmaları için

Koltuk altı kararmaları için

Birçok bayanın ortak sorunu koltuk altı kararmalarını önlemek için, sizlere evde uygulayabileceğiniz 2 kolay tarif hazırladık...

16.05.2012Kişisel Bakım
Yazdan kalan leke ve kararmalara elveda

Yazdan kalan leke ve kararmalara elveda

Kadınların en sık karşılaştığı cilt sorunlarının başında bölgesel kararmalar ve yoğun çabalara rağmen bir türlü giderilemeyen lekeler geliyor. Bitkisel içerikli ürünleri ile kullanıcılarından tam not alan yerli dermokozmetik markası Sinoz, mucizevi etkilere sahip Leke Kremi ve Beyazlatıcı Kremi ile yazdan kalan lekeleri tamamen ortadan kaldırıyor.

10.10.2018Alışveriş
Karın çatlağı hangi durumlarda oluşur

Karın çatlağı hangi durumlarda oluşur?

Başta morumsu, kırmızı renkte sonra beyazlaşan yırtılmaya bağlı çizgilerdir...

15.10.2015Kişisel Bakım

Yazar Sonuçları

Koltuk Altı Kararması Neden Olur?

Koltuk altı, kasık gibi kıvrım bölgelerinde birçok nedenden dolayı leke ve koyulaşma olabilir. Kıvrım bölgelerinde meydana gelen bu kararmanın genellikle ciddi bir nedeni bulunmamakla birlikte sebebi mutlaka dermatoloji doktoruna gidilerek araştırılmalıdır. Mantar, liken, kadife deri gibi cilt hastalıkları, hormonal bozukluklar, bazı ilaçlar, nadiren birtakım cilt kanser tipleri de leke ve kararma ile ortaya çıkarlar.

14.02.2019

Koltuk altı kararması sizi mutsuz etmesin

Kadınların özellikle de yaz aylarında kısa kollu kıyafetler tercih edememelerinin başlıca nedenlerinden olan kol altı kararması ciltte çoğunlukla kalıtsal olan aşırı pigmentasyon problemidir.

1.01.2018
Koltuk altı kararması nasıl geçer

Koltuk altı kararması nasıl geçer?

Hangi kremler kullanılmalı? İşte uzmanından öneriler...

30.06.2016

Kol Altı Kararması Mutluluğunuzu Karatmasın

Kadınların ve erkeklerin buluştuğu noktaların başında bakım geliyor. Bakımlı kadınlar ve bakımlı erkeklerin ilgi odağı olduğu da su götürmez bir gerçek. Bu hafta kadınları ve erkekleri ilgilendiren bir konudan, kol altı kararmasından bahsedeceğim.

19.10.2015

Kol Altı Kararması Mutluluğunuzu Karartmasın

Hava sıcaklıklarının yavaş yavaş ısındığı bu dönemde hepimizi mutsuz eden hatta kara kara düşündüren konuların başında kol altı kararması geliyor.

29.03.2016

Kol Altı Kararması Mutluluğunuzu Karartmasın

Kol altı kararması nedir? Nasıl yok edilir? Uzman Estetisyen Pervin Dinçer anlatıyor...

11.05.2015