MENÜ

Koltuk Altı Kararması

Koltuk Altı Kararması ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Koltuk Altı Kararması haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7 Koltuk Altı Kararması haberi bulunmuştur.

Koltuk Altı Kararması Haberleri

Koltuk Altı Kararmasını Azaltacak 7 Doğal Yol

Koltuk Altı Kararmasını Azaltacak 7 Doğal Yol

Koltuk altı kararması birçok kadının şikayetçi olduğu cilt sorunlarından biridir. Özellikle yaz ayları geldiğinde koltuk altını açıkta bırakan kıyafetler giyilmeye başlandığında kadınlar bu görüntüden oldukça rahatsız olurlar. Peki koltuk altı kararması nasıl geçer? Koltuk altı kararmasını doğal yollarla nasıl geçirebiliriz?

Pratik Bilgiler: Koltuk Altı Kararması İçin Doğal Yöntem

Pratik Bilgiler: Koltuk Altı Kararması İçin Doğal Yöntem

Koltuk altı karaması için yoğurt çözümü...

28.04.2016Kişisel Bakım

Yazar Sonuçları

Koltuk Altı Kararması Neden Olur?

Koltuk altı, kasık gibi kıvrım bölgelerinde birçok nedenden dolayı leke ve koyulaşma olabilir. Kıvrım bölgelerinde meydana gelen bu kararmanın genellikle ciddi bir nedeni bulunmamakla birlikte sebebi mutlaka dermatoloji doktoruna gidilerek araştırılmalıdır. Mantar, liken, kadife deri gibi cilt hastalıkları, hormonal bozukluklar, bazı ilaçlar, nadiren birtakım cilt kanser tipleri de leke ve kararma ile ortaya çıkarlar.

14.02.2019

Kol Altı Kararması Mutluluğunuzu Karartmasın

Hava sıcaklıklarının yavaş yavaş ısındığı bu dönemde hepimizi mutsuz eden hatta kara kara düşündüren konuların başında kol altı kararması geliyor.

29.03.2016

Kol Altı Kararması Mutluluğunuzu Karatmasın

Kadınların ve erkeklerin buluştuğu noktaların başında bakım geliyor. Bakımlı kadınlar ve bakımlı erkeklerin ilgi odağı olduğu da su götürmez bir gerçek. Bu hafta kadınları ve erkekleri ilgilendiren bir konudan, kol altı kararmasından bahsedeceğim.

19.10.2015

Kol Altı Kararması Mutluluğunuzu Karartmasın

Kol altı kararması nedir? Nasıl yok edilir? Uzman Estetisyen Pervin Dinçer anlatıyor...

11.05.2015