MENÜ

Koltuk Altı Kararması

Koltuk Altı Kararması ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Koltuk Altı Kararması haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 11 Koltuk Altı Kararması haberi bulunmuştur.

Koltuk Altı Kararması Haberleri

Koltuk Altı Kararmasını Azaltacak 7 Doğal Yol

Koltuk Altı Kararmasını Azaltacak 7 Doğal Yol

Koltuk altı kararması birçok kadının şikayetçi olduğu cilt sorunlarından biridir. Özellikle yaz ayları geldiğinde koltuk altını açıkta bırakan kıyafetler giyilmeye başlandığında kadınlar bu görüntüden oldukça rahatsız olurlar. Peki koltuk altı kararması nasıl geçer? Koltuk altı kararmasını doğal yollarla nasıl geçirebiliriz?

Koltuk Altı Beyazlatan Maske Tarifi

Koltuk Altı Beyazlatan Maske Tarifi

Kullanılan deodorantlar, tıraş etmek, terlemek ve nemsiz kalması bir süre sonra koltuk altlarının kararmasına neden olur. Evde kolayca hazırlayabileceğiniz bu tarif ile koltuk altı kararmalarını yok edebilirsiniz.

Cilt Beyazlatan 3 Karbonat Maskesi

Cilt Beyazlatan 3 Karbonat Maskesi

Koltuk altı, diz, dirsek gibi bölgelerde sıkça karşılaşılan cilt kararmalarını, evde yapabileceğiniz basit tariflerle azaltabilirsiniz. İşte cilt beyazlatan 3 karbonat maskesi tarifi...

Pratik Bilgiler: Koltuk Altı Kararması İçin Doğal Yöntem

Pratik Bilgiler: Koltuk Altı Kararması İçin Doğal Yöntem

Koltuk altı karaması için yoğurt çözümü...

28.04.2016Kişisel Bakım
Koltukaltı Kararması Nasıl Geçer

Koltukaltı Kararması Nasıl Geçer

Biz Türk kadınları, istenmeyen tüylerimizi gerçekten istemiyoruz. Dünyanın pek çok ülkesindeki kadınlar, sadece tıraş ederek tüylerinden kurtuluyor olsa da Türk kadınları, tıraş etmenin yanı sıra klasik veya sir ağda, iğneli epilasyon, lazer gibi kalıcı yöntemlerle bu soruna çare bulmaya çalışıyor. Ancak cildin hassaslığına, tüylerin rengine veya sıklığına bağlı olarak yanlış yöntemle tüylerinizi almanız halinde, bu yöntemlerin bazı yan etkileri olabiliyor. Sir ağdanın gözenekleri genişletmesi, lazer tedavisinin özellikle yüzde, değişen hormonlara bağlı olarak kalıcı kahverengi lekeler bırakması bunlardan birkaçı.

20.01.2016Kelebek
Koltuk altı kararmaları için

Koltuk altı kararmaları için

Birçok bayanın ortak sorunu koltuk altı kararmalarını önlemek için, sizlere evde uygulayabileceğiniz 2 kolay tarif hazırladık...

16.05.2012Kişisel Bakım

Yazar Sonuçları

Koltuk Altı Kararması Neden Olur?

Koltuk altı, kasık gibi kıvrım bölgelerinde birçok nedenden dolayı leke ve koyulaşma olabilir. Kıvrım bölgelerinde meydana gelen bu kararmanın genellikle ciddi bir nedeni bulunmamakla birlikte sebebi mutlaka dermatoloji doktoruna gidilerek araştırılmalıdır. Mantar, liken, kadife deri gibi cilt hastalıkları, hormonal bozukluklar, bazı ilaçlar, nadiren birtakım cilt kanser tipleri de leke ve kararma ile ortaya çıkarlar.

14.02.2019

Kol Altı Kararması Mutluluğunuzu Karatmasın

Kadınların ve erkeklerin buluştuğu noktaların başında bakım geliyor. Bakımlı kadınlar ve bakımlı erkeklerin ilgi odağı olduğu da su götürmez bir gerçek. Bu hafta kadınları ve erkekleri ilgilendiren bir konudan, kol altı kararmasından bahsedeceğim.

19.10.2015

Kol Altı Kararması Mutluluğunuzu Karartmasın

Hava sıcaklıklarının yavaş yavaş ısındığı bu dönemde hepimizi mutsuz eden hatta kara kara düşündüren konuların başında kol altı kararması geliyor.

29.03.2016

Kol Altı Kararması Mutluluğunuzu Karartmasın

Kol altı kararması nedir? Nasıl yok edilir? Uzman Estetisyen Pervin Dinçer anlatıyor...

11.05.2015