EKSTRA
MENÜ

Kız Arkadaş

Kız Arkadaş haberleri sayfasında güncel ve son dakika Kız Arkadaş hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 6.773 Kız Arkadaş haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Kız Arkadaş Haberleri

5 yıldızlı otelde turistlerin kız arkadaş kavgası

5 yıldızlı otelde turistlerin 'kız arkadaş' kavgası!

Antalya'da 5 yıldızlı otelde tatil yapan Rus ve İngiliz turistler arasında, 'kız arkadaşa bakma' nedeniyle kavga çıktı. İki grubun tekme, tokat ve yumruklu kavgasını otelde konaklayanlar, cep telefonu kamerasıyla görüntüledi.

13.10.2021Gündem
Rus ve İngiliz turistlerin otelde kız arkadaş kavgası kamerada

Rus ve İngiliz turistlerin otelde 'kız arkadaş' kavgası kamerada

Antalya'da 5 yıldızlı otelde tatil yapan Rus ve İngiliz turistler arasında, 'kız arkadaşa bakma' nedeniyle kavga çıktı. İki grubun tekme, tokat ve yumruklu kavgasını otelde konaklayanlar, cep telefonu kamerasıyla görüntüledi.

13.10.2021Gündem
Satırla saldıran erkek arkadaşının tutuksuz yargılanmasını istedi

Satırla saldıran erkek arkadaşının tutuksuz yargılanmasını istedi

Hatay'da tavla oynayan 5 kişinin gözü önünde, kız arkadaşı Elif D.’yi (17) satırla darbettiği suçlamasıyla gözaltına alınan Oğuzhan K. (24) adliyeye sevk edildi. Erkek arkadaşından şikayetçi olmayan Elif D.'yi, sevk sırasında Oğuzhan K.’ye sarılmak isterken polis engelledi. Elif D., polis memurlarına, “Kurban olayım lütfen. Hakimle görüşmem lazım. Tutuksuz yargılansın” dedi.

10.10.2021Haber
Erkek arkadaş öfkesini otomobilden çıkardı Aracın motoruna şeker döktü

Erkek arkadaş öfkesini otomobilden çıkardı! Aracın motoruna şeker döktü

Bahçelievler'de, Mazlum T. eski sevgilisinin otomobilinin fren hidroliğine şeker dökerek kaza yapmasına neden oluyordu. Genç kadın, şikayetçi olurken Mazlum T.'nin otomobilin kaputunu açarak şeker döktüğü anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Kanal D'ye konuşan genç kadın, "Ben arabayı kullanmaya başladığımda 300 metre sonra fren tutmadı. Ben o sırada ölebilirdim ya da birini ezebilirdim." dedi.

30.09.2021Haber
Son günlerin gündemdeki çifti: Bu ilişkinin benzeri yok

Son günlerin gündemdeki çifti: Bu ilişkinin benzeri yok

Son olarak kızları Stormi'ye hazırladıkları okul otobüsü sürpriziyle gündeme gelen Kylie Jenner ve sevgilisi Travis Scott'ın kapalı kapılar ardındaki ilişkisi masaya yatırıldı.

27.08.2021Magazin
Polis, ‘Üzgünüz’ dedi, aramayı sonlandırdı

Polis, ‘Üzgünüz’ dedi, aramayı sonlandırdı

Almanya’nın Duisburg kentinde Hamborn-Marxloh semtinde 13, 14 ve 17 yaşlarında üç kız arkadaş serinlenmek için Ren Nehri’ne girdi. Dalgalara ve akıntıya kapılan üç arkadaş suda çırpınmaya başladı.

21.06.2021Avrupa
Fenomen Efe Uygaçdan Cem Yılmaza: Hiç ürettiğin filmlerde izlenme kaygısı güttün mü

Fenomen Efe Uygaç'dan Cem Yılmaz'a: Hiç ürettiğin filmlerde izlenme kaygısı güttün mü?"

Fenomen Efe Uygaç hurriyet.com.tr'de Ferit Ömeroğlu'nun konuğu oldu. Twitch dünyasında yaptığı yayınlarla konuşulan Uygaç Cem Yılmaz'a, "Hiç ürettiğin filmlerde izlenme kaygısı güttün mü? İzlenme kaygısını kara komik filmlere geçtiğinde mi bıraktı?" sorularını sormak istediğini iletti. İşte o anlar...

11.06.2021Magazin
İngilizce kısaltmalar nasıl yazılır İngilizcede en çok kullanılan kısaltmalar ve anlamları konu anlatımı

İngilizce kısaltmalar nasıl yazılır? İngilizce'de en çok kullanılan kısaltmalar ve anlamları konu anlatımı

İngilizce kelimeler, karakter sınırlaması olan internet sitelerinde, sosyal medya platformlarında, takvimlerde ve daha birçok yerde kısaltması ile birlikte yazılıyor. Örneğin cep boy takvimlerde yer sınırlaması olduğu için birçok ayın kısaltması yazılır. Türkçe karşılığı Şubat olan February kelimesinin Feb. şeklinde yazılması buna örnek olarak gösterilebilir. İngilizcede kısaltmalar nasıl yazılır? En çok kullanılan kısaltmalar hangileri? Sizin için örnek cümleler ile birlikte derledik.

4.05.2021Sözlük
Defne Samyeli şikayetçi olmuştu... Ve Mustafa Sandal hakim karşısında

Defne Samyeli şikayetçi olmuştu... Ve Mustafa Sandal hakim karşısında!

"Beni Ağlatma" isimli kitabında ilişki yaşadıklarını iddia ettiği gerekçesiyle Defne Samyeli’nin şikayetçi olduğu şarkıcı Mustafa Sandal, hakim karşısına çıktı. "Hakaret" suçundan 2 yıla kadar hapsi istenen Sandal, "Arkadaşlığımız söz konusuydu. Ancak aramızda bir ilişki yaşanmadı. Kitabımda kendisine iltifat ettim. Hakaret olarak algılamasına şaşırdım. Kendisine hakaret etmedim. Hakaret kastım yoktur. Suçsuzum beraatimi isterim" dedi.

18.03.2021Magazin
O gün Ankaraya gidemedi ve Türk tiyatrosu büyük bir yıldız kazandı: Gazanfer Özcan ölümünün 12inci yılında anılıyor

O gün Ankara'ya gidemedi ve Türk tiyatrosu büyük bir yıldız kazandı: Gazanfer Özcan ölümünün 12'inci yılında anılıyor

Bir yandan tiyatroya ilgi duyuyordu ama bir yandan da gerçek tutkusu polis olmaktı. Eğer 1947 yılında İstanbul'dan Ankara'ya gidebilseydi büyük olasılıkla ne Türk tiyatrosu, ne Yeşilçam ne de TV seyircisi onu tanıyabilecekti. Ama o gün Ankara'ya gidemedi ve hayat yolculuğu bambaşka bir şekilde çizildi.

17.02.2021Magazin
2021’de iple çektiğimiz 21 şey

2021’de iple çektiğimiz 21 şey

Sevdiklerimize sarılmak, merakla beklediğimiz bir filme, bir oyuna koşmak, arkadaşlarımızla buluşup şehrin en sevdiğimiz sokaklarında kalabalıktan korkmadan yürümek… Neredeyse bir yıldır, hayatımızı güzelleştiren pek çok şeyden mahrumuz. Salgın öncesine yani 'kendi normalimiz'e dönmek için kavuşmaya can attığımız 21 şeyi hatırlayalım…

8. Sınıf İngilizce 2. Ünite Friendship (Arkadaşlık) konu anlatımı

8. Sınıf İngilizce 2. Ünite Friendship (Arkadaşlık) konu anlatımı

''Friend'' - ''Comrade'' ve ''İntimate'' kelimeleri, arkadaş anlamına gelir. En iyi arkadaşımızı anlatırken ''My best friend'' kelimesini kullanabiliriz. Friend kelimesinden türetilmiş diğer kelimeler ise şu şekildedir. Friendship - Arkadaşlık / Friendly - Arkadaşça / Friendless - Arkadaşsz. 8. sınıfta okuyan öğrenciler için 2. Ünite Friendship (Arkadaşlık) konusunu örnek kelimelerle anlattık.

12.01.20218. SINIF
8. Sınıf İngilizce 3. Ünite Friendship (Arkadaşlık) konu anlatımı

8. Sınıf İngilizce 3. Ünite Friendship (Arkadaşlık) konu anlatımı

İngilizcede Friend - Arkadaş ve Friendship - Arkadaşlık demektir. Bununla birlikte ''Fellow'' ve ''Intimate'' sözcükleri de arkadaş anlamına gelir. ''En iyi arkadaş'' demek için ''Best Friend'', ''Yakın arkadaş'' demek içinse ''Closer Friend'' kelimelerini kullanabiliriz. 8. sınıflar için 3.Ünite Friendship (Arkadaşlık) konusunu örnek kelimeler ve cümlelerle anlattık.

12.01.20218. SINIF
8. Sınıf İngilizce 5. Ünite Friendship (Arkadaşlık) konu anlatımı

8. Sınıf İngilizce 5. Ünite Friendship (Arkadaşlık) konu anlatımı

İngilizcede arkadaşlarımızdan bahsederken ''friend'' ve ''mate'' kelimelerini kullanırız. ''Class mate'' - Sınıf arkadaşı, ''School mate'' ise okul arkadaşı demektir. ''My best friend'' tamlaması ise ''En yakın, en iyi arkadaş'' anlamına gelir. 8. sınıfta okuyan öğrenciler için Friendship (Arkadaşlık) konusunu örnek cümlelerle anlattık.

12.01.20218. SINIF
8. Sınıf İngilizce 8. Ünite Friendship (Arkadaşlık) konu anlatımı

8. Sınıf İngilizce 8. Ünite Friendship (Arkadaşlık) konu anlatımı

''Friend'' kelimesi Arkadaş - Ahbap ve Dost anlamına gelir. ''Kız arkadaş'' demek için ''Girl friend'', ''Erkek arkadaş'' demek için ''Boy friend'' kelimelerini kullanabiliriz. ''Class mate'' ise ''Sınıf arkadaşı'' demektir. 8. sınıflar için 8. Ünite Friendship (Arkadaşlık) konusunu örnek cümlelerle anlattık.

12.01.20218. SINIF
Kız arkadaşını sokak ortasında darp etti Dehşete düşüren görüntüler...

Kız arkadaşını sokak ortasında darp etti! Dehşete düşüren görüntüler...

İstanbul Şişli'de aynı evde kalan Ara E., kız arkadaşı Leyla K.'yı 3 gün ara ile sokak ortasında iki kez feci şekilde dövdü. Ara E.'nin kız arkadaşını tekme ve tokat dövdüğü, eve kadar omuzunda taşıyarak götürdüğü güvenlik kameralarına yansıdı.

11.01.2021Haber
Şişlide eski kız arkadaşını darbeden şüpheli yakalandı

Şişli'de eski kız arkadaşını darbeden şüpheli yakalandı

Şişli'de eski kız arkadaşını darbettiği gerekçesiyle gözaltına alınan şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

12.12.2020Gündem
Eski kız arkadaşını bıçakladığı iddia edilen şüpheli teslim oldu

Eski kız arkadaşını bıçakladığı iddia edilen şüpheli teslim oldu

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, eski kız arkadaşını bıçakla ağır yaraladığı öne sürülen şüpheli jandarmaya teslim oldu.

10.12.2020Haber
Rus YouTuber canlı yayında hamile kız arkadaşını öldürdü

Rus YouTuber canlı yayında hamile kız arkadaşını öldürdü

Stas Reeflay isimli bir Rus YouTuber, bir izleyicisinin para teklifi üzerine 28 yaşındaki hamile kız arkadaşını soğukta bekleterek ölümüne sebep oldu.

4.12.2020Haber
Solcu kızla ülkücü gencin aşkı

Solcu kızla ülkücü gencin aşkı

Aile Meclisi bu hafta İYİ Parti Ankara Milletvekili İbrahim Halil Oral ve eşi Gülsün Oral’ın evine konuk oldu. Van’ın Ahlat ve Adilcevaz ilçelerinden Ankara’ya, okul koridorlarından parlamentoya uzanan bir yolculuk... Okul yıllarında başlayan hikâyelerinde kız tarafı solcu, Halil Oral ülkücü olunca işler biraz karışmış.

12.10.2020Gündem
3. Sınıf İngilizce 3. Ünite People I Love - Sevdiğim İnsanlar konu anlatımı

3. Sınıf İngilizce 3. Ünite People I Love - Sevdiğim İnsanlar konu anlatımı

Sevdiğimiz insanların başında aile fertleri gelir. Anne, baba, kardeş, abla ve ağabeyden oluşan aile sözcüğünün İngilizce karşılığı Family'dir. Akraba, arkadaş ve komşularımız da sevdiğimiz ve sık sık görüştüğümüz insanlar arasında yer alır. 3. Sınıflar için ''3. Unite People I Love - Sevdiğim İnsanlar'' konusunu örnek cümlelerle anlattık.

18.09.20203. SINIF
Son dakika... Adanada kız arkadaşını darbeden ve 9. kattaki balkondan sarkıtan kişi operasyonla yakalandı

Son dakika... Adana'da kız arkadaşını darbeden ve 9. kattaki balkondan sarkıtan kişi operasyonla yakalandı

Adana'da kız arkadaşı S.T.'yi (25) darbettikten sonra 9'uncu kattaki evinin balkonundan sarkıttığı iddia edilen Z.Z.Y. (29), özel hareketçılar tarafından etkisiz hale getirildi, genç kız kurtarıldı.

16.09.2020Gündem
Kızların kavgası kamerada

Kızların kavgası kamerada

Esenyurt’ta iki kız arkadaş sokak ortasında birbirine girdi. Arkadaşının saçından tutarak yere düşüren genç kız, daha sonra kızı saçından tutarak kaldırıma vurdu. Genç kızların kavgası ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

15.09.2020Haber
Eski kız arkadaşının çıplak fotoğraflarını paylaşan kişiye büyük şok

Eski kız arkadaşının çıplak fotoğraflarını paylaşan kişiye büyük şok!

Samsun'da eski kız arkadaşının çıplak fotoğraflarını sosyal medyada paylaştığı öne sürülen B.G. (33), siber polis tarafından evinde yakalandı.

11.09.2020Gündem
Seyyal Taner: Hatırladığım en eski bayram geçen bayram

Seyyal Taner: Hatırladığım en eski bayram geçen bayram

Şurası kesin: “Seyyal Taner boyutu” diye bir şey var. Bir kere girince siz de kendinizi onun gibi, kafanızda çiçeklerle falan buluyorsunuz.  44 yıl sonra “Son Verdim Kalbimin İşine” şarkısını yeniden piyasaya süren efsanevi şarkıcıyla Bodrum’daki evinde buluştuk.Neden yaş almadığı belli: Tilkicik Koyu’na tepeden bakan, bahçe içinde, nasıl güzel, püfür püfür bir ev...Hayat arkadaşı, müzisyen Aydın Şencan ve kedileriyle yaşıyorlar. Adam etrafında pervane. İki konuşuyoruz, bir kalkıp bahçeden limon topluyoruz... İki konuşuyoruz, bir kalkıp selfie çekiyoruz...Bir ara içeri girdi, yoldan geldim diye kaşla göz arasında spagetti haşlamış. Bahçe domatesli, bahçe naneli, sulu sulu, tadı hâlâ damağımda.“Amaaan, açma şimdi kayıt cihazını, sonra yaparız röportajı” diyor. Haberi yok ki çoktan açıldı kayıt cihazı...

2.08.2020Magazin
42 gündür görüşemeyen arkadaşların buluşması, şaşkınlık yarattı

42 gündür görüşemeyen arkadaşların buluşması, şaşkınlık yarattı

ANTALYA'da koronavirüs tedbirleri kapsamında, 20 yaş altına getirilen sokağa çıkma yasağı nedeniyle uzun süre görüşemeyen 2 kız arkadaş, izinde buluştuklarına koşarak birbirlerine sarılıp, yere düştü. Sosyal mesafeyi yok sayan arkadaşlar, yerde sarılıp birbirlerini öptü. O anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

16.05.2020Haber
42 gündür görüşemeyen arkadaşların buluşması, şaşkınlık yarattı

42 gündür görüşemeyen arkadaşların buluşması, şaşkınlık yarattı

ANTALYA'da koronavirüs tedbirleri kapsamında, 20 yaş altına getirilen sokağa çıkma yasağı nedeniyle uzun süre görüşemeyen 2 kız arkadaş, izinde buluştuklarına koşarak birbirlerine sarılıp, yere düştü. Sosyal mesafeyi yok sayan arkadaşlar, yerde sarılıp birbirlerini öptü. O anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

16.05.2020Gündem
Kayıp iki kız arkadaştan 3 gündür haber alınamıyor

Kayıp iki kız arkadaştan 3 gündür haber alınamıyor

Antalya’nın Kepez ilçesinde 24 Mart Salı günü kaybolan iki genç kızdan 3 gündür haber alınamıyor. Kızların SİM kartlarını çıkarttıkları için sinyallerinin alınamadığını söyleyen 17 yaşındaki genç kızın annesi, "Çok perişanım. O kadar tükendim ki. Hiçbir şekilde ona kızmayacağım. Sadece 'Anneciğim ben şuradayım' diyerek adres versin" dedi.

27.03.2020Gündem
İki kız arkadaş 3 gündür kayıptı... Ve bulundular

İki kız arkadaş 3 gündür kayıptı... Ve bulundular

Antalya'nın Kepez ilçesinde ailelerinin yanından ayrıldıktan sonra 3 gündür haber alınamayan 15 yaşındaki Ayşenur Dinç ve 17 yaşındaki Esmanur Öztürk, Konyaaltı ilçesinde bulundu. Çocuk Şube'ye getirilen iki arkadaş, işlemlerin ardından ailelerine teslim edilecek.

27.03.2020Gündem
Bilim insanlarından seks robotlarıyla ilgili önemli uyarı

Bilim insanlarından seks robotlarıyla ilgili önemli uyarı

ABD'li araştırmacılar, yapay zekaya sahip seks robotlarının bireyler ve toplum üzerinde psikolojik ve ahlaki açıdan artan bir tehdit oluşturduğu uyarısını yaptı.

17.02.2020Teknoloji
Kız arkadaşının evini şaşırınca başka daireye kurşun yağdırdı

Kız arkadaşının evini şaşırınca başka daireye kurşun yağdırdı

Adana'da alkol alan Abdullah Tekayak (27), tabancayla kendisini terk eden kız arkadaşı Ülker Ş.'nin (26) oturduğu siteye gitti. Ülker Ş.'nin oturduğu daireyi şaşıran Tekayak, alt kattaki Fatem Ş.’nin evinin giriş kapısına 11 el ateş edip, kaçtı.

12.02.2020Haber
Babasını kız arkadaşını eve getirdiği için çıkan tartışmada öldürmüş

Babasını kız arkadaşını eve getirdiği için çıkan tartışmada öldürmüş

İzmir'in Bornova ilçesinde, tartıştığı babasını kalbinden bıçaklayarak öldüren Aytekin Albayrak, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Albayrak'ın kız arkadaşını eve getirdiği için babasıyla tartıştığı, hakkında geçen eylül ayında da babasını darbettiği için adli işlem yapıldığı ortaya çıktı.

10.02.2020Gündem
Japon milyarder kız arkadaş aramaktan vazgeçti

Japon milyarder kız arkadaş aramaktan vazgeçti

Günlerdir kendine kız arkadaş arayan ve uzun bir yola çıkmaya hazırlanan ünlü Japon milyarderin bu çağrısına binlerce kadın olumlu dönüş yaptı; ancak ünlü milyarderden şaşırtan adım geldi...

31.01.2020Teknoloji
Götür beni Aya

Götür beni Ay'a

GEÇEN hafta Twitter hesabından milyonlarca dolar dağıtan Japon milyarder Yusaku Maezawa (44) bu kez kendisine Ay’a gitmek için sevgili arıyor.

14.01.2020Dünya
Japon milyarder kız arkadaş arıyor Sebebi ise...

Japon milyarder kız arkadaş arıyor! Sebebi ise...

Japon milyarder Yusaku Maezawa, uzun bir 'uçuşa' hazırlanıyor. Bu uçuş için ise yanına kız arkadaş arıyor!

13.01.2020Teknoloji
İşte Fenerbahçede Ozan Tufanı uçuran melek

İşte Fenerbahçe'de Ozan Tufan'ı uçuran melek

Süleyman ARAT - Fenerbahçe'de gözden düşmüşken adeta yeniden doğan ve önceki gün yeni bir sözleşmeye imza atan Ozan Tufan’ın muhteşem geri dönüşünde payı olanları az çok herkes biliyor. Ama biri var ki o çok özel...

29.12.2019Futbol
Erkek arkadaşı genç kadına dehşeti yaşattı

Erkek arkadaşı genç kadına dehşeti yaşattı

Avcılar’da araba içinde darp edilen kadını, yoldan geçen başka bir vatandaş aracını durdurarak kurtardı. Vücudunun çeşitli yerleri darp edilen ve saçları yolunan genç kadın, erkek arkadaşının elinden zor kurtuldu. Dehşet anları ve genç kadının çığlıkları vatandaşın kamerasına böyle yansıdı.Olay, dün öğlen saatlerinde Avcılar Tahtakale mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, uzun süredir birlikte olduğu öğrenilen çift, nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı seyir halinde ilerleyen aracın içinde kavga etmeye başladı. Kavga nedeniyle arabadan inmek isteyen Nida A.’ya erkek arkadaşı izin vermeyerek darp etmeye başladı. Genç kadını darp eden kişi, önce yumruk attı daha sonra saçlarını yoldu. Göğüs kafesine ve kafasına defalarca yumruk yiyen kadın, arabanın içinde feryat ederek yardım istedi. Bu sırada yoldan arabasıyla geçen bir vatandaş sesleri duyarak genç kadının yardımına koştu. Duyarlı vatandaş, arabanın içinde darp edilen kadını erkek arkadaşının elinden zor kurtardı. Olayı gören vatandaşlar ise olayı polis ve sağlık ekiplerine haber verdiler. Olay yerine gelen sağlık ekipleri kadına ilk müdahaleyi yaparak, hastaneye götürdü. Araç içinde darp edilen kadının çığlıklarını duyarak balkona çıkan bir vatandaş ise bu anları cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Görüntülere genç kadının arabadan kaçarken feryat etmesi ve vatandaşların yardıma koşması yansıyor. Olay yerinde bulunan bir iş yerine ait güvenlik kamerası görüntülerinde ise beyaz renkli bir aracın yolda ilerlerken bir anda durduğu daha sonra yoldan geçen bir aracın durup kadının yardımına koştuğu görülüyor.

24.09.2019Haber
Avcılarda ilginç olay; herkes onu ararken o böyle ortaya çıktı

Avcılar'da ilginç olay; herkes onu ararken o böyle ortaya çıktı

AVCILAR'da arkadaşlık teklif ettiği kızdan olumsuz yanıt alan kişi elbiseleri ile denize atladıktan sonra gözden kayboldu. Sahil Güvenlik teknelerinin denizden, Avcılar Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin sahilden yaptığı arama çalışmaları sırasında ıslak elbiseleri ile gelen Enser Cimşit, "Psikolojim bozuktu, kafamı dağıtmak için denize atlamıştım" dedi.

24.08.2019Haber
Kız arkadaşını sahilde bayıltana kadar demir çubukla dövdü

Kız arkadaşını sahilde bayıltana kadar demir çubukla dövdü

Antalya'da, 2 çocuk babası Ali Y. (30), sahilde tartıştığı kız arkadaşı Serpil Ü'yü demir çubukla bayıltana kadar dövdü. Gözaltına alınan Ali Y., önce Serpil Ü'nün demir çubukla kendisine vurduğunu iddia etti.

22.08.2019Haber
Gelin adayı değil kız arkadaş

Gelin adayı değil kız arkadaş

Selami Şahin’in eşi Didem Şahin, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi.

5.08.2019Magazin
4üncü kattan atlayan 2 kız arkadaş, intihar mektubu bırakmış

4'üncü kattan atlayan 2 kız arkadaş, intihar mektubu bırakmış

KAYSERİ'de dün sabah saatlerinde 4'üncü kattan atlayarak ağır yaralanan Şerife A. (16) ile arkadaşı İrem D.'nin (13) tedavileri sürüyor. İki arkadaşın evden çıkmadan önce ailelerine intihar mektubu yazdıkları belirtildi.

3.08.2019Gündem
İstanbulun göbeğinde vahşet Moğolistanlı 6 kişi yakalandı...

İstanbul'un göbeğinde vahşet! Moğolistanlı 6 kişi yakalandı...

Mecidiyeköy'de gürültü yaptıkları gerekçesiyle oda arkadaşı oldukları vatandaşları bir kişiyi döverek ölümüne yol açan, kız arkadaşını da feci şekilde döven Moğolistan uyruklu 6 kişi polis tarafından yakalandı. Dövülmesinin ardından evden kovulan  Bolbaatar Tserennamıd'in (44) yaralı olarak iki gün dolaştığı, sınır dışı edilmek korkusuyla doktora gitmeyince de beyin kanaması sonucu öldüğü öğrenildi. Şüpheliler adliyeye sevk edildi.

24.07.2019Gündem
Sana sürprizim var deyip dehşet saçmıştı... Gerekirse idam edileyim

'Sana sürprizim var' deyip dehşet saçmıştı... "Gerekirse idam edileyim"

Kendisinden ayrılmak isteyen kız arkadaşını öldürmeye çalışan Emre Çiçek’in "canavarca hisle veya eziyet çektirerek kasten öldürmeye teşebbüs etme" ve "nitelikli cinsel saldırı" ile arkadaşı Yunus Kıldır'ın da “suçu bildirmeme” suçlarından yargılanmasına başlandı. Duruşmada savunma yapan tutuklu sanık Emre Çiçek, psikolojik rahatsızlığının olduğunu belirterek, "Rabia Kaçmaz ne diyorsa doğrudur. Gerekirse idam edileyim. Cinsel saldırı suçunu kabul etmiyorum. Ben kendisini seviyorum, lanet olsun. Ben onu kıskanıyordum." dedi.

4.07.2019Gündem
Kötüyü oynamak çok eğlenceliydi

Kötüyü oynamak çok eğlenceliydi

Televizyon tarihinin en çok ses getiren yapımlarından “Game of Thrones”ta canlandırdığı ‘Sansa Stark’ rolüyle adını duyuran Sophie Turner, şimdi de “X Men: Dark Phoenix” filmiyle karşımızda. Turner ve başroldeki partneri Michael Fassbender, 5 Haziran’da gösterime giren filme dair merak edilenleri Los Angeles’ta Barbaros Tapan’a anlattı.

9.06.2019Magazin

Yazar Sonuçları

Zamanda sürükleniyor gibiyim

Yaşadığımız şu kötü günler çok hızlı akıyor. Kendimi sürükleniyor gibi hissediyorum. Bir genç olarak hayatın tadını çıkaramıyorum.

16.02.2021

Ailem her şeyime karışıyor

Ailemin yoğun baskısı altındayım. Neredeyse her şeyi merak edip ardından “Kızma oğlum, seni düşündüğümüzden” diyorlar. Buna artık dayanamıyorum.

9.09.2020

Hafif hafif tatil modu

Malum artık dereceler 30’ları görmeye başladı, güney kesimler de yeni normale geçiş yaptı.

11.06.2020

Haftanın filmleri

Geçen hafta prömiyerini yaptığı Venedik’te eleştirmenlerin yere göğe sığdıramadıkları, yılın merakla beklenen yapımlarından “Yıldızlara Doğru”, Brad Pitt başta olmak üzere yıldız kadroyla da ışıldayan bir bilimkurgu. Yerli sinema tutkunlarına “Görülmüştür” ve “Annem”, Rambo’nun beşinci sinema filmi “Rambo: Son Kan” haftanın diğer seçenekleri...

20.09.2019