EKSTRA
MENÜ

Kiyafet

Kiyafet haberleri sayfasında güncel ve son dakika Kiyafet hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 17.865 Kiyafet haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Kiyafet Haberleri

İstibra Ve İstinca Nedir İstibra Ve İstinca Nasıl Yapılır Ve Dikkat Edilmesi Neden Önemlidir

İstibra Ve İstinca Nedir? İstibra Ve İstinca Nasıl Yapılır Ve Dikkat Edilmesi Neden Önemlidir

İstibra, Arapça bir sözcüktür ve ''beraat'' kelimesinden türetilmiştir. Aynı zamanda pisliklerden uzak olmak anlamına da gelir. İstinca ise, necasetten arınmak ve temizlenmek anlamında kullanılır. Bu durum ise, halk arasında daha çok taharetlenmek olarak bilinir. Fıkıh kitaplarında ve sünnet ile ilgili yazılmış olan eserlerde her iki terimden de sıkça bahsedilir. İstibra ve istinca nedir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

5.08.2021Dini Bilgiler
İhram Nedir İhram Yasakları, Rükunları, Sünnetleri Ve Vacipleri Nelerdir İhramda Yasak Olmayan Şeyler

İhram Nedir? İhram Yasakları, Rükunları, Sünnetleri Ve Vacipleri Nelerdir? İhramda Yasak Olmayan Şeyler

İhram kelimesi Arapça ḥrm kökünden gelmektedir. Türkçe karşılığı ise hacda giyilen giysi, hacda yasaklara uyma anlamlarına gelmektedir. Dokunulmaz olma sözcüğünün mastarıdır. İhramın yasakları ve sünnetleri bulunmaktadır. Diyanete bağlı bir şekilde ihram nedir, yasakları, rükunları, sünnetleri, vacipleri nelerdir, ihramda yasak olmayan şeylere ait detayları derledik.

5.08.2021Dini Bilgiler
Ankara’dan Amerika’ya Afgan göçmen tepkisi: Çok istiyorsanız ABD’ye götürün

Ankara’dan Amerika’ya Afgan göçmen tepkisi: Çok istiyorsanız ABD’ye götürün

Biden yönetimi ABD’ye kabul edilecek Afganların kapsamını genişletirken, bu kişilerin kabul işlemlerini bekleyebilecekleri ülkeler arasında Türkiye’nin de adının geçmesine Ankara’dan sert tepki var. Türk Dışişleri, “ABD, bu kişileri ülkesine almak istiyor ise doğrudan uçaklarla ülkesine nakledebilir” dedi.

5.08.2021Dünya
Gurbetçiler, Manavgat’ta evleri yananların yardımına koştu

Gurbetçiler, Manavgat’ta evleri yananların yardımına koştu

Almanya’dan tatil için Antalya’nın Manavgat ilçesine giden 6 kişilik gurbetçi aile, yangın nedeniyle mağduriyet yaşayan vatandaşlara su, gıda, kıyafet ve maddi yardımda bulunuyor.

3.08.2021Avrupa
Online konser, köy kütüphanelerine dönüştü

Online konser, köy kütüphanelerine dönüştü

Müzisyen Cem Adrian’ın Şubat ayında sosyal medya platformu TikTok üzerinden verdiği konserlerin geliriyle biri Artvin’de biri de Ağrı’da iki köy okuluna kütüphane yapıldı. Köy Okulları Yardım Projesi Derneği’nin kütüphane açma projesine bağış kampanyası için ilk kez TikTok’ta konser veren Cam Adrian, uzun süredir derneğin gönüllü bağışçıları arasında yer alıyor. 3 ayda hazırlanan kütüphanelerin her birinde 3 binden fazla kitap bulunuyor.

1.08.2021Eğitim
Bu fotoğraflar dünyanın iki ucunda çekildi ama çok önemli bir ortak noktaları var...

Bu fotoğraflar dünyanın iki ucunda çekildi ama çok önemli bir ortak noktaları var...

Hangi branştan olurlarsa olsunlar, dünyanın dört bir yanındaki kadın sporcular bir yandan işlerini en iyi şekilde yapmaya uğraşırken bir yandan da erkek meslektaşlarının hiç maruz kalmadığı baskılarla başa çıkmaya çalışıyor. Peş peşe yaşanan olaylar kadınların çilesini net bir biçimde ortaya koymaya yetti...

1.08.2021Tokyo2020
Kerem Bürsin: Kendim olmak, inandığım şeylerin arkasında durmak istiyorum

Kerem Bürsin: Kendim olmak, inandığım şeylerin arkasında durmak istiyorum

Sekiz yıl önce girdi hayatımıza, oyunculuk kariyerinde emin adımlarla ilerledi. Dramdan komediye farklı alanları denemekten çekinmiyor, mesleki başarısının yanı sıra kadın hakları konusunda sesini çıkarıyor, feminist politikaları savunuyor, dünya dertlerine kafa yoruyor. Bu yaz karşımıza iki dizi ve bir reklam filmiyle çıkan Kerem Bürsin’le buluştuk, yeni projelerini, hayatını ve aşkı konuştuk: “Seksi olduğumu düşünmüyorum. Kendimi öyle görmüyor, görmek de istemiyorum. Saçma!”

Yasemin Özilhan ile İzzet Özilhan da karavan trendine uydu

Yasemin Özilhan ile İzzet Özilhan da karavan trendine uydu

Cemiyetin ünlü çifti Yasemin-İzzet Özilhan, son yılların yükselen trendi olan karavan modasına kayıtsız kalamadı. Crawler marka karavanlarına 300 bin lira ödeyen çift, çok yakında Türkiye turuna çıkacak.

30.07.2021Magazin
Bundesliga’da Kiğılı rüzgarı

Bundesliga’da Kiğılı rüzgarı

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, Almanya’nın köklü kulüplerinden Vfl Wolfsburg’a sponsor oldu.

29.07.2021Avrupa
Alman kadın sporculardan çıplaklık protestosu

Alman kadın sporculardan 'çıplaklık' protestosu

Almanya Kadın Cimnastik Milli Takımı, "cimnastikte cinsel nesneleştirmeye" karşı duruş sergilemek için 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'ndaki yarışmalara tüm vücudu örten kıyafetle katılıyor.

29.07.2021Avrupa
Balkabağından biyoplastik üretti

Balkabağından biyoplastik üretti

Balkabağının yaklaşık yüzde 10’u kabuktan oluşuyor. Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) 2016 verilerine göre dünyada yılda yaklaşık 20 milyon ton balkabağı üretiliyor ve 2 milyon ton kabuk atığı ortaya çıkıyor. 15 yaşındaki lise öğrencisi Belfu Berkol, balkabağının kabuklarından ilaç kapsüllerinin hammaddesi olarak kullanılabilecek biyo-plastik üretti. Böylece hem atığı geri dönüştürdü hem ilaç kapsülünü daha ucuza mal etti.

29.07.2021Eğitim
Justin Bieber ve Hailey Baldwin Bieber geleneği bozmadı: Şeffaf yırtmacı böyle korudu

Justin Bieber ve Hailey Baldwin Bieber geleneği bozmadı: Şeffaf yırtmacı böyle korudu

Gösteri dünyasının genç aşıkları geleneği yine bozmadı. Uzun süredir, özellikle de kameralar karşısında sergiledikleri "korumacı yürüyüş" tarzını bir kez daha gözler önüne serdi.

27.07.2021Magazin
Diana’nın yeğeni Lady Kitty evlendi

Diana’nın yeğeni Lady Kitty evlendi

Prenses Diana’nın yeğeni Lady Kitty Spencer (30), kendisinden 32 yaş büyük milyarder Michael Lewis (62) ile evlendi.

27.07.2021Dünya
The Banc Restoran kendine özgü kuralları ile dikkat çekiyor

The Banc Restoran kendine özgü kuralları ile dikkat çekiyor

Can Topçu 2011 yılında sahiplendiği eski bir banka binasını restore ederek çok tercih edilen The Banc isimli bir restorana dönüştürdü. Bu restoranda eski İngiliz tarzı yemekler olmasa da kurallar aynı katılıkta uygulanıyor. Restorana gelmeyi düşünen müşteriler için web sitesinde, adeta kurallar kılavuzu şeklinde hazırlanan Sıkça Sorulan Sorular bölümünde bunların açıklamalarına ayrıntılı bir şekilde yer verilmiş.

26.07.2021Hayat
Prenses Diananın yeğeni Kitty Spencer, babası Charles Spencerdan 5 yaş büyük milyarderle evlendi: Kızının düğününe bile gitmedi

Prenses Diana'nın yeğeni Kitty Spencer, babası Charles Spencer'dan 5 yaş büyük milyarderle evlendi: Kızının düğününe bile gitmedi

İngiltere'de jet sosyete yankıları uzun süre devam edecek bir düğün törenine kilitlendi. Ülkenin önde gelen ailelerinden birine mensup olan güzel model, uzun süredir birlikte olduğu milyarder nişanlısıyla görkemli bir törenle evlendi. Gelinin, kendisinden 32 yaş büyük sevgilisiyle hayatını birleştirdiği törene babası ise katılmadı.

26.07.2021Magazin
Orta Çağdan kalma... Yok olma tehlikesiyle karşı karşıya

Orta Çağ'dan kalma... Yok olma tehlikesiyle karşı karşıya!

İstanbul kara surlarının Orta Çağ'dan kalma 4 köprüsü yıkılmaya yüz tutmuş durumda... Sanat tarihçisi Hayri Fehmi Yılmaz, "Bugün izleri duruyor, köprüler duruyor. Fakat ne yazık ki modern kentin dokusu içerisinde kaybolmuş durumdalar, hendekler gibi. Adeta saklı köprüler bugün" dedi.

25.07.2021Gündem
Taciz davası süren sporcuyu olimpiyat köyüne almadılar

Taciz davası süren sporcuyu olimpiyat köyüne almadılar

Tokyo 2020’de her türlü ayrımcılığa savaş açılmış durumda. Tokyo’da görmedikleriniz, duymadıklarınız...

25.07.2021Diğer
‘Gezmek cesaret ve kısmet işi’

‘Gezmek cesaret ve kısmet işi’

10 yılda 50 ülkeyi gezen tarih öğretmeni Temel Kahveci “Gezginlik turistik bir faaliyet değildir. Parayla yapılmaz, istekle yapılır!” diyor. Farklı kültürleri tanımanın fikirlerini zenginleştirdiğini ve dahası mesleğine de katkısı olduğunu söyleyen Kahveci, birçok öğretmen ve öğrenciye ilham vermiş.

25.07.2021Seyahat
Kadın sporcuların münasip giysi tartışması infial yarattı

Kadın sporcuların 'münasip' giysi tartışması infial yarattı!

Kadın sporcular için İngiltere ve Norveç'te 'münasip müsabaka kıyafeti' polemiği baş gösterdi. Yaşananlar iki ülkede de büyük tepki topladı.

20.07.2021Dünya
Norveçli kadın hentbolcular bikini giymedikleri için para cezasına çarptırıldı

Norveçli kadın hentbolcular bikini giymedikleri için para cezasına çarptırıldı

Norveç'te kadın hentbol takımı oyuncuları, Bulgaristan'da düzenlenen Avrupa Plaj Hentbol Şampiyonası maçında İspanya karşısına bikini yerine şort giyerek çıktı. Karşılaşma sonrası Norveç Hentbol Federasyonu yaptığı açıklamada, "Elbette herhangi bir ceza verilirse bunu öderiz. Hepimiz aynı gemideyiz" dedi. Resmi kıyafet uygulamasına aykırı şekilde giyinen Norveç'e Uluslararası Hentbol Federasyonu tarafından 1500 euro para cezası verildi.

20.07.2021Avrupa
Toplumsal cinsiyet nedir Sosyolojide toplumsal cinsiyet eşitliği ve eşitsizliği terimleri

Toplumsal cinsiyet nedir? Sosyolojide toplumsal cinsiyet eşitliği ve eşitsizliği terimleri

Günlük yaşamda bazı sözcükler ve kavramlar çok yaygın kullanımdadır ve anlamları da genellikle bilinir. Fakat daha az kullanılan, daha seyrek işitilen başka sözcük ve kavramlarla karşılaşıldığında bunların manasa, ne anlama geldiği merak edilir. Toplumsal cinsiyet ifadesi de son zamanlarda sık sık duyulan ancak ne anlama geldiği pek bilinmeyen bir kavramdır. İşte, toplumsal cinsiyet nedir, sosyolojide toplumsal cinsiyet eşitliği ve eşitsizliği terimi ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.

20.07.2021Araştırma
Prens Harry ile Meghan Markledan beklenmedik hareket: Açın kapıları, biz geliyoruz

Prens Harry ile Meghan Markle'dan beklenmedik hareket: Açın kapıları, biz geliyoruz!

İngiliz kraliyet ailesinin olaylı üyeleri Pren Harry ile Meghan Markle cephesinden yine ilgiç bir haber geldi. ABD ve İngiliz basınına yansıyan haberlere göre, Harry ile Meghan, iki yaşındaki oğulları Archie ve kısa bir süre önce dünyaya gelen kızları Lilibet Diana'yı da yanlarına alarak İngiltere'ye gitmek istiyor. En azından kısa bir süreliğine! Bunun da kendilerince önemli bir nedeni var.

19.07.2021Magazin
Bir festival böyle geçti

Bir festival böyle geçti

Dünyanın en köklü sinema buluşmalarından biri olan Cannes Film Festivali, pandemi yüzünden geçen yıl yapılamadı, bu yıl da alışıldık tarihinden farklı bir zamanda gerçekleşti. Fakat, bu aksiliklere rağmen "arayı kapattı" ve geride yine unutulmaz anlar bıraktı. Her ne kadar pandemi kısıtlamaları nedeniyle her zamankinden daha az sayıda konuk ağırlasa da festical yine dünyaca ünlü yıldızlara ev sahipliği yaptı. 74. Cannes Film Festivali, dün gece düzenlenen kapanış töreniyle de bu senelik "perdeyi kapattı." Büyük ödül Altın Palmiye'yi Titane adlı filmin kazandığı festivale bu yıl damga vuran kişi ise Bella Hadid oldu.

18.07.2021Magazin
Beklediler ama değdi: Bu yıl da böyle geçti

Beklediler ama değdi: Bu yıl da böyle geçti

Dünyanın en köklü sinema buluşmalarından biri olan Cannes Film Festivali, pandemi yüzünden geçen yıl yapılamadı, bu yıl da alışıldık tarihinden farklı bir zamanda gerçekleşti. Fakat, bu aksiliklere rağmen "arayı kapattı" ve geride yine unutulmaz anlar bıraktı. Her ne kadar pandemi kısıtlamaları nedeniyle her zamankinden daha az sayıda konuk ağırlasa da festival yine dünyaca ünlü yıldızlara ev sahipliği yaptı. 74. Cannes Film Festivali, dün gece düzenlenen kapanış töreniyle de bu senelik "perdeyi kapattı."

18.07.2021Magazin
Hande Yenerin sahne kıyafeti çok konuşulmuştu: Daha cesurunu giyeceğim

Hande Yener'in sahne kıyafeti çok konuşulmuştu: Daha cesurunu giyeceğim

Hande Yener, önceki gün Nişantaşı City’s’deydi. Ünlü şarkıcı, fotoğraf çeken muhabirlere “Acelem var, konserim için kostüm bakmaya gidiyorum” dedi.

16.07.2021Magazin
Ordu’da ‘iyilik akımı’ başlıyor

Ordu’da ‘iyilik akımı’ başlıyor

Ordu’da sosyal market projesi ile yardıma muhtaç ve dezavantajlı vatandaşların ihtiyaçları karşılanacak. Markette, temizlikten gıdaya, kıyafetten ev tekstiline kadar birçok ürün bulunacak. Ürünler belediye tarafından vatandaşlara ulaştırılacak.

16.07.2021Ekonomi
Gençlik ve Spor Bakanlığından anlamlı proje En iyi şekilde temsil edecekler

Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan anlamlı proje! En iyi şekilde temsil edecekler

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye'yi bir spor ülkesine dönüştürmek için önemli bir adım daha attı. Faces of Turkey (Türkiye’nin Spor Elçileri) projesi ile uluslararası platformlarda sahne alan sporcuların, ülkemizi en etkili şekilde temsil edecek elçiler olarak konumlandırılması amaçlanıyor.

15.07.2021Tokyo2020
Sahne kıyafeti çok konuşulan Gülşene Hadiseden destek

Sahne kıyafeti çok konuşulan Gülşen'e Hadise'den destek

Çeşme konserinde giydiği kostüm nedeniyle gündeme gelen Gülşen, sosyal medyadaki yorumlara tepki gösterdi. Hadise'den ünlü şarkıcıya destek gecikmedi...

15.07.2021Magazin
15 Temmuz gecesi kule şefi Enver Yavuz Atatürk Havalimanında yaşananları anlattı

15 Temmuz gecesi kule şefi Enver Yavuz Atatürk Havalimanı'nda yaşananları anlattı

15 Temmuz darbe girişiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın uçağının güvenli bir şekilde Atatürk Havalimanı'na inmesini sağlayan kule şefi Enver Yavuz, o gece yaşananları anlattı. Yavuz, "O gece darbeci askerler apronda halka ateş açtı. Çok şehidimiz oldu" dedi.

14.07.2021Gündem
Transparan sahne kıyafeti olay olmuştu... Gülşenden açıklama geldi

Transparan sahne kıyafeti olay olmuştu... Gülşen'den açıklama geldi!

Geçtiğimiz günlerde Alaçatı'da sahne alan Gülşen'in transparan kıyafeti çok konuşuldu. Gelen kötü yorumların ardından ünlü şarkıcı sessizliğini bozdu: Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim!

14.07.2021Magazin
Hem dolandırıcı hem pişkin “Parayı da atmıyorum, pantolonu da göndermiyorum”

Hem dolandırıcı hem pişkin! “Parayı da atmıyorum, pantolonu da göndermiyorum”

Gün geçmiyor ki internette yeni bir dolandırıcılık yöntemi bulunmasın. Instagram’dan eklediği kadınlara sözde ürünler satan dolandırıcı ne o ürünleri ne de mağdurların gönderdikleri parayı onlara gönderdi. Telefonla aramalara da ‘hodri meydan’ niteliğinde cevaplar verdi. Kanal D’den İhsan Yalçın ve Uğur Kara’nın özel haberi.

9.07.2021Haber
Son dakika: Fenerbahçenin yeni sezon formaları resmen tanıtıldı Fenerbahçe yeni sezon formalarının fiyatı ne kadar

Son dakika: Fenerbahçe'nin yeni sezon formaları resmen tanıtıldı! Fenerbahçe yeni sezon formalarının fiyatı ne kadar?

Fenerbahçe 2021/2022 yeni sezon formaları tanıtıldı. Fenerbahçe'nin forma sponsoru resmen PUMA oldu. Düzenlenen imza töreninde iki yıllık imzalar atıldı. Fenerbahçe'nin iç saha ve dış saha formaları bugün görücüye ve satışa çıkarken, 3. forma ise 19 Ağustos'ta PUMA'nın elit takımlarıyla birlikte dünya çapında satışa çıkacak.

9.07.2021Futbol
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktaydan ABye tepki: Haksızlığa, eşitsizle asla ve asla dediklerine şahit olmadık

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan AB'ye tepki: Haksızlığa, eşitsizle 'asla ve asla' dediklerine şahit olmadık

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen'in "AB, iki devletli çözüm yönünde hiçbir şeyi asla ve asla kabul etmeyecek" sözüne ilişkin, "Biz AB'nin bugüne kadar haksızlığa, eşitsizliğe, Akdeniz'de, Ege'de yaşanan dramlara, insani krizlere 'asla ve asla' dediğine şahit olmadık." değerlendirmesinde bulundu.

8.07.2021Gündem

Yazar Sonuçları

Şiddet artık insana yakışmıyor

Sevgili okurlarım, Sizlerle bir süre daha şiddeti konuşmaya, bunun örneklerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

30.07.2021

Karavan trendine uydular

Cemiyetin ünlü çifti Yasemin-İzzet Özilhan, son yılların yükselen trendi olan karavan modasına kayıtsız kalamadı. Crawler marka karavanlarına 300 bin lira ödeyen çift, çok yakında Türkiye turuna çıkacak.

30.07.2021

Vizörde COVID-19 kahramanları

Ankara’dan önce mesleğimin 10 yılı Antalya’da geçti. Bu haftaki yazımda o yıllardan tanıdığım bir meslektaşımı siz Hürriyet Ankara okurlarıyla tanıştırmak istiyorum.

27.07.2021

Gardıropta yaz temizliği

Kendi vücudunuza göre giyinin. Eski vücudunuza ya da sahip olmak istediğiniz vücuda göre değil...

25.07.2021

Kurban Bayramımız kutlu olsun

Bu haftaki yazım, Kurban Bayramı’nın hemen öncesine denk geldi. Dolayısıyla ben de biraz “nerede o eski bayramlar” diyerek çocukluğumuzun bayramlarına değinmek istedim. Zira bayramlar bizi birleştiren, bir araya getiren, pozitif havasıyla ruhumuza iyi gelen günlerdir. Bu bayramı tatilde veya şehirde her nerede geçirecek olursanız olun, bayram ruhunu kalbinizin derinliklerinde hissedin ve yaşatın.

19.07.2021

‘Nasılsa yaşlıyım artık’ diyorlar, duruyorlar... Olmaz, hata!

Genç bir kalp cerrahıyken yılda 500 ameliyat yapıyor, aynı evde birlikte yaşadığı çocuklarının büyüyüşünü göremiyordu. Hayatı kaçırdığını fark edince ameliyat sayısını azalttı, tıp alanındaki icatların peşine düştü, ‘The Dr. Oz Show’ adlı programıyla sağlık gündemine yön verdi. İstanbul’da bir araya geldiğimiz kalp cerrahı ve yazarımız Dr. Mehmet Öz’le sohbete pandemi muhasebesi yaparak başladık, mesleğine duyduğu tutkuyu, ölümünün ardından hakkında şiir yazdığı 20 yaşındaki hastasını ve “Onlar ufakken çoğu şeyi eşim Lisa yaptı. Ben ancak bu son 10 sene onlarla daha fazla ilgilenebildim” diye anlattığı çocuklarını konuştuk.

18.07.2021

Ünlü markalar Bodrum’da

Bodrum global markaların merkezi haline geldi. Birbiri ardına açılan dünyaca ünlü markalara Louis Vuitton ve Prada da katıldı.

17.07.2021

Ben barın bu tarafında kaldım, barmenim 3 milyarlık patron oldu

Evet ben hâlâ barların bu tarafındayım, barmenim ise 3 milyarlık patron oldu.

17.07.2021

“Ama”sız, “fakat”sız

Gülşen’in giydiği transparan pantolon sadece tartışmaya değil, bir ilke de neden oldu, iki rakibesi çıkıp destek verdi meslektaşına. Keşke devamı da gelse...

14.07.2021

Kendinize iyilik yapın: Acıkın, aç kalın, sağlıklı kalın

BUGÜN biraz “sağlık” diyelim, sıradışı bir doktorun dediklerine göz atalım. Türkiye’de ilk kez, “Titreşim Tıbbı” kitabını yazan, ardından “Açlık Diyeti” yayımlanan Dr. Murat Balanlı, iç hastalıkları uzmanı olmasına karşın, hastalarını ilaçsız tedavi ediyor. Hastalıkları iyileştirmek için hekimin kendisinin ilaç gibi olması gerektiğine inanıyor.

10.07.2021

Sanal dünya el emeği ile karşı karşıya

Teknoloji çağının hızına ayak uydurmaya başladığından beri eşsiz olanın peşinden gitmeye çalışan ve hiçbir şekilde doymayan insanoğlu hep olmayanı keşfetme eğiliminde.

10.07.2021

Barıştık mı?

Gülsem mi, ağlasam mı, üzülsem mi bilemedim ama eğlenceli bir diyalog oldu benim için. İki sene önce hakkında yazdığım yazıdan dolayı benimle konuşmayan yeni gelinimiz Zeynep Bastık’la geçtiğimiz hafta bir arkadaşın evinde denk geldik.

8.07.2021