EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Kivanc Tatlitug

Kivanc Tatlitug haberleri sayfasında güncel ve son dakika Kivanc Tatlitug hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 3.097 Kivanc Tatlitug haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Kivanc Tatlitug Haberleri

‘Gümüş’ iftar açtı

‘Gümüş’ iftar açtı

Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Gümüş’ün oyuncuları, önceki gün tam kadro Parkorman’daki iftar yemeğindeydi...

20.10.2005Kelebek
İşletme mezunuyum, inançlıyım ne sigara ne içki içerim özüm sözüm birdir, daha ne olsun

İşletme mezunuyum, inançlıyım ne sigara ne içki içerim özüm sözüm birdir, daha ne olsun?

24 yaşında, gülünce gözleri çizgi olan bir esmer güzeli Tolgahan Sayışman. 13 yıldır dünyanın en yakışıklı erkeğini seçen Manhunt yarışmasının, bu yıl 8 Eylül’de Güney Kore’de yapılan elemelerinde o ‘Dünyanın en yakışıklı erkeği’ seçildi. 13 yıldır dünyanın çeşitli yerlerinde yapılan yarışmada, bu güne kadar Türkiye’den dereceye girip, ancak ikinciliğe kadar çıkabilen sadece Berke Hürcan var.

22.10.2005Kelebek
Sevgililerin kar keyfi

Sevgililerin kar keyfi

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi "Gümüş"ün çekimlerinin bir bölümü, İzmit Maşukiye’deki Kartepe’de yapıldı. The Greenpark Resort Otel’de üç gün süren çekimlerde, oyuncular ve teknik ekip, bir yandan çalıştı bir yandan da karın keyfini sürdü.

6.02.2006Kelebek
Arzu’nun rolü Hilal’in

Arzu’nun rolü Hilal’in

Arzu Yanardağ, geçtiğimiz haftalarda Kanal D’nin sevilen dizisi Gümüş’ün oyuncu kadrosuna dahil edilmek istenmişti. Ancak Yanardağ’ın sette olay çıkarması üzerine, yapımcılar ilk çekim gününde onunla yollarını ayırmıştı.

7.03.2006Kelebek
Dizi gecesi

Dizi gecesi

Kanal D’nin ilgiyle izlenen "Kırık Kanatlar" ve "Gümüş" dizileri, bu gece yine sürprizlerle dolu yeni bölümleriyle ekrana geliyor.

28.03.2006Kelebek
Sonunda nişanlandılar

Sonunda nişanlandılar

Kıvanç Tatlıtuğ ile Azra Akın'ın ilişkisinde bir süre önce ciddi bir kriz yaşanmış. Son zamanlarda sık sık kavga eder hale gelen ünlü çift, ayrılığın eşiğine gelmiş. Bu ilişkiyi daha fazla sürdürmek istemeyen taraf ise Akın'mış. Akın, Tatlıtuğ ile yollarını ayırmak üzereyken, yakışıklı mankenin bir jesti ile neye uğradığını şaşırmış. Bir gece Tatlıtuğ ortak oturdukları eve, elinde tek taş pırlanta bir yüzükle gelerek, arasının açık olduğu sevgilisine evlenme teklifinde bulunmuş. Azra Akın da kırgınlığı unutup, yüzüğü parmağına taktıktan sonra teklife "Evet" demiş.

29.03.2006Spor Arena
Haftanın en tuhaf partisi

Haftanın en tuhaf partisi

Haftanın partisi kuşkusuz Maslak Oto Sanayi’dekiydi. Fotoğrafçı Serkan Şedele ve Şenol Altun’un burada büyük birer fotoğraf stüdyoları var. Zaman zaman böyle partiler yaparlarmış. Beni Oto Sanayi’ye Margaux’nun aşağıda okuduğunuz S350’si bıraktı.

30.03.2006Kelebek
Çarşambanın da zirvesinde Kanal D

Çarşamba'nın da zirvesinde Kanal D

Kanal D’nin, milyonların yüreğine işleyen sevilen dizisi “Kırık Kanatlar”ın Çarşamba akşamı ekrana gelen bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de günün en çok izlenen programı oldu.

14.04.2006Kelebek
Kanal D’den TEGV’ye dev destek

Kanal D’den TEGV’ye dev destek

Kanal D’nin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, yüz binlerce çocuğa eğitim olanağı sağlayarak Türkiye’nin geleceğine ışık tutan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) yararına düzenlediği ve Türkiye’nin birbirinden ünlü isimlerinin konuk olduğu "Eğitim Gönüllüleri İçin Makina" programında, 1.2 milyon YTL’lik bağış toplandı.

25.04.2006Kelebek
Afife Jale ödüllü oyunları görün

Afife Jale ödüllü oyunları görün

Tiyatronun Oscar’ları sahiplerini buldu. Lütfi Kırdar’daki müthiş geceye Atatürkçülük damgasını vurdu. Ali Poyrazoğlu’nun yaptığı "sert" konuşmayı tiyatrocular dakikalarca alkışladı. Ödülleri kazanan oyunlardan bazıları hálá oynuyor. Tiyatrodan hoşlananlar kaçırmayıp görebilir.

27.04.2006Kelebek
Zor günler başlıyor

Zor günler başlıyor

Kıvanç Tatlıtuğ, Songül Öden, Ekrem Bora ve Güngör Bayrak'ın başrollerini paylaştıkları, izleyicilerden büyük ilgi gören "Gümüş", duygu yüklü bir bölümle daha ekranlara geliyor. Dizinin bu bölümünde, ailenin içine düştüğü ekonomik zorluklar, Şadoğulları'nı dağılma tehlikesiyle karşı karşıya bırakıyor.

9.05.2006Kelebek
Kırık Kanatların zaferi

Kırık Kanatlar'ın zaferi

Kanal D’nin, sevilen dizisi “Kırık Kanatlar”ın Çarşamba akşamı ekrana gelen bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de günün en çok izlenen programı oldu.

11.05.2006Kelebek
Gümüş sezonu birinci bitirdi

Gümüş sezonu birinci bitirdi

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran dizisi “Gümüş”, sezonu birinci bitirdi.Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Songül Öden, Güngör Bayrak ve Ekrem Bora’nın oynadığı dizinin çarşamba akşamı ekrana gelen sezon finali bölümü, Tüm Gün’de yüzde 7.7 rating ve yüzde 26.3 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 6.4 rating ve yüzde 25.3 izlenme yapı ile günün en çok izlenen programı oldu.

29.06.2006Kelebek
Abartı seksiliği yok ediyor

Abartı seksiliği yok ediyor

"Yağmur Zamanı" dizisi bittikten sonra yeni evinde inzivaya çekilen Azra Akın, Hello dergisinin sorularını yanıtladı. Röportajda üç buçuk yıllık sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ'la ilişkisini de anlatan Akın, "Her kadının içinde seksi olmak vardır, ama abartılı makyaj ve kıyafetler bunu öldürür" dedi.

6.07.2006Kelebek
Buluştular

Buluştular

Ekranlara veda eden "Yağmur Zamanı" dizisinde Tamer Karadağlı ile başrolü paylaşan Azra Akın, yeni sezonda sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünü oynadığı "Gümüş" dizisinin iki bölümünde konuk oyuncu olarak yer alacak.

10.07.2006Kelebek
Sevgilisiyle aynı dizide

Sevgilisiyle aynı dizide

Ekranlara veda eden "Yağmur Zamanı" dizisinde Tamer Karadağlı ile başrolü paylaşan Azra Akın, yeni sezonda sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünü oynadığı "Gümüş" dizisinin iki bölümünde konuk oyuncu olarak yer alacak.

10.07.2006Kelebek
1 yıl neden gizlediler

1 yıl neden gizlediler

Evlenmelerine kesin gözüyle bakılan 2002 Best Model of the World birincisi Kıvanç Tatlıtuğ ile 2002 Dünya Güzeli Azra Akın'ın bir yıl önce ayrıldıkları, ancak bunu sakladıkları ortaya çıktı. Ayrılmayı Tatlıtuğ'un istediği, Akın'ın ise özel hayatıyla gündeme gelmemek için bu ayrılığı gizlediği söyleniyor.

1.08.2006Spor Arena
Kıvanç Azrayı kaçırdı

Kıvanç Azra'yı kaçırdı

Önceki gün bir tanıtıma katılan Azra Akın, ayrıldığı sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ'la karşılaşmamak için büyük çaba sarf etti.

4.08.2006Kelebek
Aşk acısı çekmiyorum

Aşk acısı çekmiyorum

Bu yıl ikincisi düzenlenen “Istanbul Fashion 2006”, önceki gün gündüz saatlerinde Portekizli tasarımcı Julio Torcato'nun defilesiyle başladı. Defile sonrası katılımcılar verilen gala yemeği gece devam ederken, uzun süre aşk yaşayıp evliliğin eşiğinden dönerek ayrılan Azra Akın ve eski sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ'un aynı defilede podyuma çıktı. Eski sevgililerin arasındaki gerginlik gözlerden kaçmadı.İkili yaryana geldiklerinde bakışlarını birbirlerinden kaçırdılar.

5.08.2006Spor Arena
Okullu oldu

Okullu oldu

"Gümüş" dizisindeki performansıyla dikkatleri çeken Kıvanç Tatlıtuğ, oyunculuğunu geliştirmek için bu işin eğitimini almaya karar verdi. Geçtiğimiz günlerde Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nün sınavlarına giren Tatlıtuğ, mülakat sonucu 25 kişinin alındığı bölüme 10'uncu olarak girmeyi başardı.

15.08.2006Spor Arena
Galaya kol kola geldiler

Galaya kol kola geldiler

Prodiksiyonunu D Productions'un yaptığı, son zamanların en iyi korku filmi adaylarından biri olarak gösterilen "Onlar" adlı sinema filmi dün (1 Eylül) vizyona girdi.

1.09.2006Gündem
Azra gecelerde

Azra gecelerde

Bir süre önce oyuncu sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ’dan ayrılan Azra Akın, uzun bir aradan sonra gece hayatına geri döndü.

3.09.2006Kelebek
Yeni sezona merhaba

Yeni sezona merhaba

Kanal D yeni yayın dönemine bugün Dolmabahçe Sarayı’nda vereceği muhteşem bir partiyle başlıyor.Türkiye’de televizyon yayıncılığının amiral gemisi olan Kanal D, yeni yayın döneminde, büyük küçük, yaşlı genç, kadın erkek tüm izleyicileri için zengin ve geniş yelpazeli programlar hazırladı.

5.09.2006Kelebek
Sarayda dev gece

Sarayda dev gece

Kanal D, yeni yayın döneminin startını önceki akşam Dolmabahçe Sarayı’nda düzenlediği muhteşem bir partiyle verdi. Ev sahipliğini, Doğan TV Radyo Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ ve Kanal D Genel Yayın Yönetmeni İrfan Şahin’in yaptığı geceye sanat, iş ve basın dünyasından yüzlerce kişi katıldı. Davetlilerin Kenan Doğulu’nun canlı performansıyla eğlendikleri gecede, yeni yayın döneminde ekrana gelecek programlar da mutfak konseptli bir reklam filmi ile tanıtıldı.

7.09.2006Kelebek
Mustinin yeni aşkı Azra mı

Musti'nin yeni aşkı Azra mı

Emina Türkcan'la ilişkisini bitiren Mustafa Sandal'ın, 2002 Dünya Güzeli Azra Akın'la birlikte olduğu iddia edildi. <1>Yeni

8.09.2006Gündem
Evde kavga çıktı

Evde kavga çıktı

"Gümüş" dizisinde Gümüş karakterini canlandıran Songül Öden'in, geçtiğimiz günlerde bir davete rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile kol kola gelmesi, aşk dedikodularını da beraberinde getirmişti. Söylenenlere göre bu sıcak görüntü sadece magazin dünyasında değil, Öden'in evinde de bomba etkisi yaratmış.

11.09.2006Kelebek
Ben de karıma güvenirim

Ben de karıma güvenirim

"Gümüş" dizisinde Gümüş karakterini canlandıran Songül Öden'in, geçtiğimiz günlerde bir davete rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile kol kola gelmesinin tartışmaları sürüyor.

12.09.2006Gündem
Mustafa’yla birlikte değilim

Mustafa’yla birlikte değilim

Önümüzdeki günlerde "İlk Aşk" için kamera karşısına geçecek olan Azra Akın’la hem oyunculuk kariyerini hem de özel yaşamını konuştuk. Güzel yıldız, Mustafa Sandal’la hakkında çıkan dedikodular için "Mustafa’nın klibinde oynadım. Ondan sonra da bir daha kendisini görmedim. Bir ilişkimiz yok" yanıtını verdi.

17.09.2006Kelebek
ABDliler yine Karadenizde

ABD'liler yine Karadeniz'de

Komedi filmi "Amerikalılar Karadeniz'de 2"nin çekimleri başladı.Yeşilçamın ünlü yönetmeni Kartal Tibet'in yönettiği başrollerinde Metin Akpınar, Peker Açıkalın, Kadir Çöpdemir, Kıvanç Tatlıtuğ ve Melis Birkan'ın oynadığı "Amerikalılar Karadeniz'de 2" filminin çekimleri önceki gün başladı.

6.10.2006Gündem
ABD’liler yine Karadeniz’de

ABD’liler yine Karadeniz’de

Yeşilçam’ın ünlü yönetmeni Kartal Tibet’in yönettiği, başrollerinde Metin Akpınar, Peker Açıkalın, Kadir Çöpdemir, Kıvanç Tatlıtuğ ve Melis Birkan’ın oynadığı "Amerikalılar Karadeniz’de 2" filminin çekimleri önceki gün başladı.

7.10.2006Gündem
Koluna girmem ders oldu

Koluna girmem ders oldu

Bir davete "Gümüş" dizisindeki rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile kol kola katıldığı için eşi Canberk Uçucu'yla boşanmanın eşiğine geldiği iddia edilen Songül Öden, yaşadıklarını Kelebek'e anlattı. Öden, "Konuşulanların aksine bu olaya en tepkisiz kişi eşimdi. Canberk kendine çok güvenen, çok uygar biridir. Utanır beni kıskanmaya" dedi.

19.10.2006Kelebek
İnsanlar Gaffur delisi olmuş

İnsanlar Gaffur delisi olmuş

Avrupa Yakası'nın psikopat Gaffur'u Peker Açıkalın, "İnsanlar Gaffur delisi olmuş. Taksim'e indiğim zaman şaşırır bir halde buluyorum kendimi" diyor.

9.11.2006Kelebek
Hepsi yalan bu gerçek

Hepsi yalan bu gerçek

Kıvanç Tatlıtuğ'dan ayrıldıktan sonra sessizliğe bürünen 2002 Dünya Güzeli Azra Akın, önceki akşam yeni sevgilisi Akın Saatçi ile ortaya çıktı. Çift, Fenerbahçe Ülker-CSKA Moskova maçını izlemek üzere gittikleri Abdi İpekçi Spor Salonu'ndan çıkışta objektiflere yakalandı.

7.12.2006Gündem
Beni Pınarla aynı kefeye koydular

Beni Pınar'la aynı kefeye koydular

Demet Akalın, sevgilileriyle gündeme gelen Pınar Altuğ'a laf attı: "Kıvanç Tatlıtuğ ile asla sevgili olmam. Hatır soran iyi bir dost. Ona hayranım ama oyunculuğuna. Dizideki Mehmet’in sevgisi beni etkiliyor. Beni Pınar Altuğ ile aynı kefeye koydular."

13.01.2007Kelebek

Yazar Sonuçları

Gora Kanada’da

4-6 Kasım tarihlerinde Toronto’da yapılacak olan ‘Fantasy Worldwide’ orijinal isimli uluslararası fantastik film festivaline GORA, gala filmi olarak seçildi.

3.11.2005

Nasıl geçti habersiz hafta sonu

Sezen Aksu’nun Amerika dönüşü verdiği ilk konser için cuma akşamı Maslak’taki TİM’deydim.

26.03.2006

Yüksek yüksek tepelere ev kuran kariyer kadınları

Cahide Sayfiye’ye bu yaz bir kez bile giden mutlaka rast gelmiştir.

11.09.2006

Risotto yersen, çellist sevgilin olur!

Mahsun Kırmızıgül önce başını Urfalılarla derde soktu, sonra çello sanatçısı sevgilisiyle gündeme geldi.

13.11.2006

Bu tartışma tedavülden kalksın

Gereksiz enerji harcadığımız konuların başında, "Mankenden oyuncu olur mu" tartışması geliyor.

4.01.2007