EKSTRA
MENÜ

Kış Mevsimi

Kış Mevsimi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kış Mevsimi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.862 Kış Mevsimi haberi bulunmuştur.

Kış Mevsimi Haberleri

Doğu Anadolu bölgesi illeri nelerdir Doğu Anadolu bölgesinin özellikleri, iklimi, dağları, ovaları ve bitki örtüsü

Doğu Anadolu bölgesi illeri nelerdir? Doğu Anadolu bölgesinin özellikleri, iklimi, dağları, ovaları ve bitki örtüsü

Türkiye'nin doğu kısmında yer alan Doğu Anadolu Bölgesi, 164.000 kilometrekare alana sahiptir. Türkiye'nin yüz ölçümünün toplam %21'lik alanını kapsayan bölgenin yükseltisi 2000 ile 2200 metre arasındadır. Doğu Anadolu Bölgesi özellikleri, sahip olduğu illeri, iklimi ve ovaları hakkında bilgileri sizler için derledik.

30.05.2020Gündem
Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi başlıyor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi başlıyor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde Yaz Mevsimi heyecanı, çevrimiçi oynanacak şekilde kaldığı yerden devam ediyor. 6 Haziran’da oynanacak ilk maçlarla karşı karşıya gelecek 10 takım, Türkiye Büyük Finali’ne adını yazdırmak için heyecan dolu bir mücadeleye imza atacak.

28.05.2020Teknoloji
Nezle nedir Nezle belirtileri nelerdir

Nezle nedir? Nezle belirtileri nelerdir?

Soğuk algınlığı(Nezle), kış mevsimi ile gelen akut bir hastalıktır. Bazı bireylerde kronik nezleyle de karşılaşılabilmektedir. Ancak genel itibari ile kısa süreli olarak virüslerin üst solunum yolu enfeksiyonu şeklinde oluşur. Toplumda insanların çoğunluğu nezleye yakalandığında tıpta çözüm aramak yerine farklı yöntemler denemektedir. Bu durum nezleyi tetikleyebildiği gibi, enfeksiyonu bir üst evreye de çıkarabilmekte. Peki nezle nedir? Nezle alerjik mi? Kronik mi? Nezlenin belirtileri nelerdir? Tetkik için doktorunuzla görüşmeniz mi gerek?

22.05.2020Sağlık
HDP önündeki eylemde 262nci gün

HDP önündeki eylemde 262'nci gün

DİYARBAKIR'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen 134 aile, HDP binası önündeki oturma eylemini, koronavirüs salgını nedeniyle sosyal mesafe kuralına göre, 262'nci günde de sürdürdü. Adana'dan gelen ve oğlu Engin (20) için eylemine devam eden Kamile Küçükdağ, 11 bayramdır evlat hasretini yaşadığını belirterek, bu bayramda da evladı için eylemine devam edeceğini ve çocuğunu almadan gitmeyeceğini söyledi.

21.05.2020Gündem
Antarktika iklimi mercek altına alındı

Antarktika iklimi mercek altına alındı

Antarktika iklimini araştırmak için kurulan meteoroloji istasyonundan gelen son veriler, kıtada hava sıcaklığının kış mevsimi başlangıcında eksi 2,9 derece, rüzgar hızının ise değişken olduğunu ortaya koydu.

18.05.2020Teknoloji
Vodafone Freezone Şampiyonluk Liginde kış şampiyonu 1907 Fenerbahçe

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi'nde kış şampiyonu 1907 Fenerbahçe

Korona virüs salgını nedeniyle online oynanan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi Finali’nde kupaya uzanan takım 1907 Fenerbahçe Espor oldu.

12.05.2020eSpor
Kış Mevsimi Şampiyonu 1907 Fenerbahçe Espor

Kış Mevsimi Şampiyonu 1907 Fenerbahçe Espor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali nefesleri kesen bir mücadeleye sahne oldu. Geçen senenin KMF şampiyonu 1907 Fenerbahçe Espor ile özellikle son dönemdeki yükselen performansıyla dikkat çeken fastPay Wildcats arasında geçen sezon finalinde, kupaya uzanan ekip 1907 Fenerbahçe Espor oldu. Vodafone FreeZone Finalin En Değerli Oyuncusu ödülünün sahibi ise seride gösterdiği üstün performansla 1907 Fenerbahçe Espor’un orta koridor oyuncusu Blue oldu.

11.05.2020Teknoloji
Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde finalistler belli oldu

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde finalistler belli oldu

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde finalistler belli oldu. Özellikle sezon sonlarına doğru yükselen performanslarıyla dikkat çeken iki takım, 1907 Fenerbahçe Espor ve fastPay Wildcats, 11 Mayıs 2020 saat 14.00’da kupaya uzanmak için kozlarını paylaşacak.

8.05.2020Teknoloji
Bahçesaray yolu ulaşıma açıldı

Bahçesaray yolu ulaşıma açıldı

Van-Bahçesaray karayolunun 34. kilometresine düşen çığ iş makineleriyle temizlendi.

23.04.2020Gündem
Doğu Anadolunun saklı cenneti Balık Gölünde buzlar eriyor

Doğu Anadolu'nun saklı cenneti Balık Gölü'nde buzlar eriyor

Doğu Anadolu'nun önemli turizm merkezleri arasında yer alan ve yüzeyi yaklaşık 6 ay buzla kaplı olan Balık Gölü'nde, ilkbaharın gelişiyle birlikte buzlar da erimeye başladı.

21.04.2020Gündem
Boludaki yaylalarda renk cümbüşü yaşanıyor

Bolu'daki yaylalarda renk cümbüşü yaşanıyor

Bolu'daki yaylalarda papatya ve çiğdemlerin açması güzel görüntüler oluşturdu.

13.04.2020Seyahat
Boludaki yaylalarda renk cümbüşü yaşanıyor

Bolu'daki yaylalarda "renk cümbüşü" yaşanıyor

Bolu'daki yaylalarda papatya ve çiğdemlerin açması güzel görüntüler oluşturdu.

13.04.2020Gündem
Türkiyenin yeşil cenneti en sakin günlerini yaşıyor

Türkiye'nin yeşil cenneti en sakin günlerini yaşıyor

Artvin'in 'Sakin Şehir' unvanına sahip ilçesi Şavşat'ın 25 kilometre uzaklıkta ve Sahara Milli Park içerisinde yer alan Karagöl doğal güzelliği ile her mevsim ilgi görüyor. Yalnız şu sıralar salgından dolayı en sakin günlerini yaşıyor.

9.04.2020Seyahat
Ovacıkta mavi kardelenler göz alıcı güzellikleriyle doğaya renk kattı

Ovacık'ta mavi kardelenler göz alıcı güzellikleriyle doğaya renk kattı

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde ilkbaharın gelişiyle açan mavi kardelenler doğaya renk kattı.

7.04.2020Seyahat
Bingölde bahar ve kış bir arada

Bingöl'de bahar ve kış bir arada

Bingöl’ün Karlıova ilçesinde yerde duran kara rağmen baharın müjdecisi olarak bilenen kardelen çiçekleri iki mevsimin güzelliğini gözler önüne serdi.

6.04.2020Seyahat
Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi online oynanacak

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi online oynanacak

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi, 4 Nisan’dan itibaren sadece online oynanacak.

2.04.2020Teknoloji
Ovacıkta İlkbahar Güzelliği

Ovacık'ta İlkbahar Güzelliği

Tunceli'de kışın sert ve uzun geçtiği Ovacık ilçesinde ilkbaharın etkisiyle oluşan eşsiz doğal güzellikler göz kamaştırıyor.

31.03.2020Seyahat
Sumak faydaları nedir Sumak bitkisi suyu ve sumağın faydaları dilden düşmüyor

Sumak faydaları nedir? Sumak bitkisi suyu ve sumağın faydaları dilden düşmüyor!

Son günlerde sumak suyu ile gündemde yer alan sumağın faydaları saymakla bitmiyor. Kan şekerini dengeleyici bir etkiye sahip olan sumak bitkisi, idrar söktürücü, solunum sistemini rahatlatıcı ve ateş düşürücü etkilere sahiptir. Sumak faydaları arasında anti mikrobiyal özellik ise dikkat çeken unsurlardan birisidir. Adet düzensizliği olanlara da tavsiye edilen sumak, anne sütünü destekleyici özelliğe sahiptir. İşte, mucizevi bitki sumak faydaları ve sumak suyu ile yapılabilecek olan kür bilgileri

27.03.2020Sağlık
Cildiniz, Bahara Ne Kadar Hazır

Cildiniz, Bahara Ne Kadar Hazır?

Kış mevsimi yavaş yavaş geride kalırken tıpkı doğa gibi cildimiz de kabuk değiştirmeye, yenilenmeye, ılık havaların etkisine girmeye başlar. Kış mevsiminden çıkan cildimiz aynı zamanda dış faktörlerin de etkisiyle yıpranıp yorulur. Bu noktada cilde uygulanacak küçük müdahalelerle bu geçiş sürecini en iyi şekilde atlatmanın mümkün olduğunu dile getiren Kontür Makyaj Eğitmeni Ergül Keskin, bahar mevsiminde uygulanabilecek cilt bakım yöntemlerini anlatıyor.

20.03.2020Kişisel Bakım
Bilim Kurulu Üyesi Akçay: Covid-19 kış hastalığıdır demek için yeterli kanıt yok

Bilim Kurulu Üyesi Akçay: 'Covid-19 kış hastalığıdır' demek için yeterli kanıt yok

Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Şule Akçay, "'Covid-19 kış hastalığıdır' demek için henüz yeterli kanıt yok. Bu virüs kış ayında başladı ve Çin'de de o esnada kış mevsimi vardı; fakat şu an sıcak iklimden bildirilen vakalar da var. Bundan dolayı 'Bu olay iklim olayıyla ilgilidir' diye henüz cesaretle söyleyemiyoruz" dedi.

19.03.2020Haber
Bilim Kurulu Üyesi açıkladı Corona virüs kış hastalığı mı

Bilim Kurulu Üyesi açıkladı! Corona virüs kış hastalığı mı?

Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Şule Akçay, "'Covid-19 kış hastalığıdır' demek için henüz yeterli kanıt yok. Bu virüs kış ayında başladı ve Çin'de de o esnada kış mevsimi vardı; fakat şu an sıcak iklimden bildirilen vakalar da var. Bundan dolayı 'Bu olay iklim olayıyla ilgilidir' diye henüz cesaretle söyleyemiyoruz" dedi.

19.03.2020Gündem
Kapadokya ilkbaharda beyaza büründü

Kapadokya ilkbaharda beyaza büründü

Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinde Kapadokya bölgesi, baharın ilk ayında karla kaplandı.

18.03.2020Seyahat
Edirnede kuraklık nedeniyle meyve veriminin düşeceği endişesi

Edirne'de kuraklık nedeniyle meyve veriminin düşeceği endişesi

TÜRKİYE Tarım Danışmanları Derneği (TAR-DER) Başkan Yardımcısı ve Uzman Tarım Danışmanı Ziraat Yüksek Mühendisi Lütfü Açar, Trakya'da kurak geçen kış mevsimi nedeniyle ağaçlarda meyve veriminin azalabileceğini söyledi.

14.03.2020Gündem
Antalyanın yılkı atları kar üstünde görüntülendi

Antalya'nın yılkı atları kar üstünde görüntülendi

Beydağları'nın yüksek kesimlerindeki ormanlık alanda yaşayan yılkı atları, karın beyaza bürüdüğü yaban hayatında yiyecek arayışını sürdürüyor.

5.03.2020Seyahat
Dark Passage’dan nefes kesen şampiyonluk mücadelesi

Dark Passage’dan nefes kesen şampiyonluk mücadelesi

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi 4.hafta karşılaşmaları büyük sürprizlere sahne oldu. Riot Games Espor Sahnesi’nde oynanan maçlar, ligde dengeleri değiştirdi. Tecrübeli takım Dark Passage, kazandığı galibiyetlerle haftayı kayıpsız kapatarak zirvede yalnız kalmayı başardı.

26.02.2020eSpor
Soğuk havalarda kalbinizi koruyacak 6 öneri

Soğuk havalarda kalbinizi koruyacak 6 öneri

Kış mevsimi deyince akla çoğunlukla gribal enfeksiyonlar gelse de soğuk hava kalp hastalıklarında da artışa neden oluyor; hatta kalp krizi riskini yüzde 30 oranında artırıyor. Özellikle kalp, yüksek tansiyon, diyabet, akciğer hastalığı ve obezite gibi rahatsızlıkları olanların yanı sıra sigara içenler ve yaşlılarda da risk fazlalaşıyor. Bu nedenle göğüsteki sıkışma ve ağrı hissinin ciddiye alınması gerekiyor.

24.02.2020Sağlık
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Putin ile bu akşamki görüşmenin neticesi tavrımızı belirleyecek

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Putin ile bu akşamki görüşmenin neticesi tavrımızı belirleyecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cuma namazı çıkışında gazetecilerin gündeme ilişkin sorularına yanıt verdi. Erdoğan açıklamasında "Bu akşam saat 18'de Putin ile görüşeceğim. Görüşmenin neticesi tavrımızı belirleyecek" dedi. Erdoğan ayrıca 150 rejim mensubunun etkisiz hale getirildiğini açıklayarak "Rejim İdlib’de bu zulmü durdurmadığı sürece bize oradan çekilmek söz konusu değil" ifadelerini kullandı.

21.02.2020Gündem
Foto Safari kış etabı başlıyor

Foto Safari kış etabı başlıyor

Şile Belediyesi’nin, Şile’nin dört mevsimde de ayrı güzel olduğunu anlatmak için hazırladığı Foto Safari Şile projesinin ikincisi, 29 Şubat 2020 Cumartesi günü yapılacak. Sefa Yamak, Hüseyin Taşkın ve Tolga Sıtkı’nın ekip lideri olacağı etkinlikte; Kabakoz, İmrenli, Ağva, Kilimli ve Şile Limanı’ndaki kış hayatı fotoğraf karelerine aktarılacak.

20.02.2020Etkinlikler
Espor derbisinde zafer Beşiktaş’ın

Espor derbisinde zafer Beşiktaş’ın

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi 3.hafta karşılaşmaları da tüm heyecanıyla geride kaldı. Merakla beklenen sanal derbide Beşiktaş, 1907 Fenerbahçe Espor’u mağlup etti.

17.02.2020eSpor
Kış depresyonu çocuklarda da görülüyor

Kış depresyonu çocuklarda da görülüyor

Sadece yetişkinlere özgü olduğu sanılan kış depresyonu, çocuklarda ve ergenlerde de görülebiliyor. Kız çocuklarında erkeklere oranla 4 kat fazla görülen kış depresyonunda uzmanlar ebeveynlere önemli tavsiyelerde bulunuyor.

Burada yaşamaya mecburuz Konteynerde yaşam mücadelesi

"Burada yaşamaya mecburuz" Konteynerde yaşam mücadelesi!

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde oturan Jiyan ve Tahirhan Düzen çifti, 4 yıldır konteynerde yaşıyor. İşsiz olan Tahirhan Düzen, "Hiçbir işim olmadığı için ev kiralayıp oturamıyorum. Bu koşullarda soğuk havada burada kalmak çok zor oluyor. Bir ayağımın parmakları yok. Ayaklarımın üzerinde çok duramıyorum. Bu nedenle işsizim, evsizim. Kira veremediğim için burada yaşamak zorundayız" diye konuştu.

8.02.2020Gündem
Zemheri ne demek Zemheri ne zaman çıkıyor

Zemheri ne demek? Zemheri ne zaman çıkıyor?

Kış mevsiminde en çok gündeme gelen ve araştırılan konulardan biri de zemheri dönemi oluyor. Kış mevsimi içerisinde bir dönem olan zemheri erbain olarak da bilinir. Zemherinin en belirgin özelliği; bir kısmı sonbahara bir kısmı ise kışa benzediği için sıcaklık dalgalanmasının fazla olmasıdır. Peki, Zemheri ne demek? Zemheri ne zaman çıkıyor?

6.02.2020Gündem
İlk haftada zirve yarışı kızıştı

İlk haftada zirve yarışı kızıştı

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi heyecanı 1 Şubat Cumartesi günü başladı. Riot Games Espor Sahnesi’nde oynanan maçlarda, haftayı ikişer galibiyetle kapatan 1907 Fenerbahçe Espor ve Dark Passage liderlik koltuğunu paylaştı.

3.02.2020eSpor
Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi, TBF rövanşıyla başladı

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi, TBF rövanşıyla başladı!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi heyecanı 1 Şubat Cumartesi günü başladı. Riot Games Espor Sahnesi’nde sürecek 9 haftalık Kış Mevsimi maratonunun açılış mücadelesi, 2019 Türkiye Büyük Finali’nde kozlarını paylaşan Royal Youth ve Papara SuperMassive Esports’u karşı karşıya getirdi.

3.02.2020eSpor
Yamaç paraşütü pilotları ’Koronavirüs’üne karşı maskeyle uçuyor

Yamaç paraşütü pilotları ’Koronavirüs’üne karşı maskeyle uçuyor

ÇİN’den yayılan ve dünyaya korku salan ’Koronavirüs’ nedeniyle Denizli’de beyaz travertenleriyle dünyaca ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan Pamukkale’de yamaç paraşütü yapan pilotlar, turistle birlikte yaptıkları atlayış sırasında maske takarak önlem almaya çalışıyor.

1.02.2020Gündem
Hakkari’de 6 kişinin yaşadığı evin damı kısmen çöktü

Hakkari’de 6 kişinin yaşadığı evin damı kısmen çöktü

HAKKARİ’de 6 kişinin yaşadığı toprak evin damı, yağış nedeniyle kısmen çöktü. Komşularını yardımıyla tavanın onarıldığını belirten ev sahibi Türkan Tatlı, kalacak yer konusunda yetkililerden yardım beklediklerini söyledi.

31.01.2020Gündem
Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’nden ’koronavirüs’ açıklaması

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’nden ’koronavirüs’ açıklaması

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü, sosyal medya ve bazı internet sitelerinde ’koronavirus’ hastalığı vakalarının Kocaeli’de de görüldüğü iddialarının gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

30.01.2020Gündem
Kars’ta mahalle bekçilerinin zorlu kış mesaisi

Kars’ta mahalle bekçilerinin zorlu kış mesaisi

KARS'ta 67 çarşı ve mahalle bekçisi, hava sıcaklıklarının sıfırın altında 10 ile 25 arasında değiştiği kış gecelerinde görev yapıyor.

30.01.2020Gündem
Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Merkelden ortak açıklama

Son dakika haberler... Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Merkel'den ortak açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile görüştü. Görüşmenin ardından iki lider ortak basın açıklamasında bulundu. "Biz Libya’da askeri bir çözümün mümkün olmadığını her fırsatta söyledik." diyen Erdoğan, "Ulusal mutabakat hükümetine destek vermek bir tercih değil yükümlülüktür." ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Hafter’in bu 55 maddeyi kabul ettiğine ben inanmadım, inanmıyorum. Hafter, Mitiga Havalimanı'nı bombaladı, bombalamaya devam ediyor." dedi. Merkel ise "İdlib'den kaçmış olan insanların çadırda bulundukları ve onların durumlarına katkı sağlamak için maddi destek vermeye hazır olduğumuzu ifade ettik." açıklamasında bulundu.

24.01.2020Gündem
Buz tutan Toklu Şelalesi görsel şölen sunuyor

Buz tutan Toklu Şelalesi görsel şölen sunuyor

Ağrı'nın Taşlıçay ilçesine bağlı Aşağı Toklu köyünde 12 metre yükselikten dökülen şelalenin donmasıyla oluşan buz sarkıtları güzel görüntüler oluşturdu.

23.01.2020Seyahat
Müthiş görüntüler... Tamamen dondu

Müthiş görüntüler... Tamamen dondu!

Dağcılık ve kış sporları için tercih edilen, Ağrı'nın Taşlıçay ilçesindeki Toklu Şelalesi tamamen dondu.

23.01.2020Gündem
Kış mevsimine en çok yakışan adresler Bir parça huzur arıyorsanız şimdi tam zamanı...

Kış mevsimine en çok yakışan adresler! Bir parça huzur arıyorsanız şimdi tam zamanı...

Herkesin kendine göre favori bir mevsimi mutlaka vardır. Bazıları için de kış mevsimi vazgeçilmezdir. Her yerin bembeyaz bir örtüyle kaplandığı bu aylarda, tatilin ve doğanın tadına varmak isteyenler için güzel bir liste oluşturduk. İşte kışa en çok yakışan yurtiçi rotaları…

23.01.2020Seyahat
Zemheri nedir Zemheri kelimesi ne demek anlamı ne

Zemheri nedir? Zemheri kelimesi ne demek anlamı ne?

Zemheri ne demek sorusu, Zemheri dizisiyle beraber izleyenlerin araştırdığı konular arasında yer aldı. Halk arasında kullanılan zemheri 'Zamharir' sözcüğünden türemiştir. Türk Dil Kurumu'nda (TDK) yer alan, şiir ve türkülerde de geçen zemheri kış mevsimi için önemli bir dönemdir. Peki, zemheri nedir? Zemheri kelimesi ne demek anlamı ne? İşte, zemheri sözlüğünün Türkçe anlamı ve zemheri ile ilgili detaylar...

22.01.2020Gündem
Kış mevsimine en çok yakışan rotalar

Kış mevsimine en çok yakışan rotalar

Herkesin kendine göre favori bir mevsimi mutlaka vardır. Bazıları için de kış mevsimi vazgeçilmezdir. Her yerin bembeyaz bir örtüyle kaplandığı bu aylarda, tatilin ve doğanın tadına varmak isteyenler için güzel bir liste oluşturduk. İşte kışa en çok yakışan yurtiçi rotaları…

22.01.2020Seyahat
Zernek Barajının yüzeyi buz tuttu

Zernek Barajı'nın yüzeyi buz tuttu

VAN'ın Gürpınar ilçesindeki Zernek Baraj Gölü'nün yüzeyi, geceleri sıfırın altında 20 dereceyi bulan soğuk hava nedeniyle buz tuttu. Kafes balıkçılığının da yapıldığı baraj gölündeki kafesler ve tekneler, yaklaşık 20 santimetre kalınlığındaki buz kütlesine gömüldü.

21.01.2020Gündem
Yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı

Yaban hayvanları için doğaya yem bırakıldı

Elazığ, Tunceli ve Bingöl'de kış mevsimi nedeniyle karla kaplanan bölgelere yaban hayvanları için yem ve saman bırakıldı.

20.01.2020Gündem
Galatasaray Espor’a 2020 Yaz Mevsimi’ne katılma hakkı verildi

Galatasaray Espor’a 2020 Yaz Mevsimi’ne katılma hakkı verildi

Riot Games, Galatasaray Espor'un Vodafone FreeZone Şampiyonluk Lig'inden ihracı hakkında önemli bir açıklama yaptı.

19.01.2020Teknoloji

Yazar Sonuçları

Her mevsime göre cilt bakımı

Cildiniz mevsimsel değişikliklerden de hava durumunun ani değişimlerinden de etkilenir. Dondurucu ve rüzgârlı bir havadan bayıltan bir sıcağa geçince deriniz bozguna uğruyor! Ekolojik değişiklikler cildinizde hasara, kuruluğa ve yaşlılık belirtilerine neden olabilir. Açık havanın tadını her mevsimde çıkarmak için bu cilt bakım rutinlerini uygulayın.

23.02.2020

Güneş ışığının tadını keşfedin: Kuru sebzelerden türlü

Kış mevsimi geldiğinde yaz meyve ve sebzelerine özlem artıyor. Her meyve ve sebzenin vitamin değeri mevsiminde daha yüksek olsa da güneşin saymakla bitmeyen faydalarından yararlanacağınız kurutma yöntemiyle yaz lezzetlerini kışa taşımanız mümkün.

21.02.2020