EKSTRA
MENÜ

Kış Lastiği Ne Zaman Takılır

Kış Lastiği Ne Zaman Takılır ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kış Lastiği Ne Zaman Takılır haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 24 Kış Lastiği Ne Zaman Takılır haberi bulunmuştur.

Kış Lastiği Ne Zaman Takılır Haberleri

Kış lastiği zorunlu mu Kış lastiği ne zaman ve hangi araçlara takılır

Kış lastiği zorunlu mu? Kış lastiği ne zaman ve hangi araçlara takılır?

Kış lastiği belirli dönemlerde zorunlu olarak takılması gereken lastik türleri arasında yer almaktadır. Özellikle kar yağışının yoğun olduğu bölgelerde takılmaması halinde ciddi cezai yaptırımlara neden olabilen kış lastiği, yılın belirli dönemleri arasında takılı olmalıdır. Peki, kış lastiği zorunlu mu? İşte, kış lastiği ne zaman takılır sorusunun cevabı

24.11.2020Gündem
Kışlık lastik ne zaman takılır İşte tarih ayrıntısı

Kışlık lastik ne zaman takılır? İşte tarih ayrıntısı

2020'de kış lastiğinin takılacağı tarih, kasım ayının gelmesi ve havaların serinlemesi ile birlikte merak edilenlerden biri oldu. Kanunen bazı araçların takması zorunlu olan kışlık lastik, yıl içinde belli tarihler arasında kullanılıyor. Peki, Kışlık lastik ne zaman takılır?

11.11.2020Gündem
Kış lastiği ne zaman takılır Kış lastiği uygulaması için tarih yaklaşıyor

Kış lastiği ne zaman takılır? Kış lastiği uygulaması için tarih yaklaşıyor!

Kış lastiği uygulaması, her sene olduğu gibi bu sene de ticari ve yolcu taşıtları için Resmi Gazete'de belirlenen tarihte başlayacak. Soğuk havaların gelmesiyle beraber, kış lastiği uygulamasının başlayacağı tarihe gözler çevrildi. Kış lastiği takmayan araç sürücülerine ise para cezası uygulanacak. Kar lastiği olarak da bilinen kış lastiği nisan ayına kadar sürücülerin güvenliğini sağlamak için kullanılacak. Peki, kış lastiği ne zaman takılır? İşte, kış lastiği uygulamasının başlayacağı tarihle ilgili ayrıntılar.

23.10.2020Gündem
Kış lastiği uygulaması ne zaman başlıyor İşte tarih bilgisi

Kış lastiği uygulaması ne zaman başlıyor? İşte tarih bilgisi

'Kış lastiği ne zaman takılır?' sorusu, son günlerin araştırılan konuları arasında yer almaya başlandı. Tarih detayını merak eden vatandaşların merakla araştırdığı kış lastiği ne zaman takılır sorusu, resmi mercilerin yayımladığı bilgilere göre yanıt buldu. Peki, kış lastiği uygulaması ne zaman başlıyor?

20.10.2020Gündem
Kışlık lastik ne zaman takılır İşte takması zorunlu araçlar

Kışlık lastik ne zaman takılır? İşte takması zorunlu araçlar

'Kış lastiği ne zaman takılır? sorusunun yanıtı araç sahipleri tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte, yollarda bir talihsizlik yaşamak istemeyen sürücüler, donma ve buzlanmaya karşı araçlarının sağlam kalmasını istiyor. Peki, kış lastiğini ne zaman takılır?

15.10.2020Gündem
Kış lastiği ne zaman takılır İşte belirlenen tarih

Kış lastiği ne zaman takılır? İşte belirlenen tarih

Kış aylarının yaklaşmasıyla beraber sürücülerin 'kış lastiği ne zaman takılacak?' sorusuna yönelik araştırmaları hız kazandı. Kar lastiği olarak da bilinen kış lastiklerini bu sene hangi tarihte takılmaya başlanacağını merak edenler, internette konunu detaylarını sorguluyor. Peki, kış lastiği uygulaması ne zaman başlayacak?

9.10.2020Gündem
Kışlık lastik ne zaman takılır İşte tarih bilgisi

Kışlık lastik ne zaman takılır? İşte tarih bilgisi!

Kışın beraberinde getirdiği olumsuz hava koşullarından etkilenmemek için takılan kış lastiklerinin ne zaman zorunlu olacağı, son günlerde en çok merak edilenlerde oldu. Hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte sorgulamalarını yoğunlaştıran araç sürücüleri, zorunlu kış lastiği uygulamasının başlayacağı tarihi öğrenmek istiyor. Peki, kış lastiği ne zaman takılır?

22.09.2020Gündem
Özel araçlarda kış lastiği takmak zorunlu mu

Özel araçlarda kış lastiği takmak zorunlu mu?

Kış lastiği uygulamasının başlamasına çok az bir süre kala araç sahipleri konu hakkında bir takım soruların cevaplarını araştırıyorlar. Peki özel araçlarda kış lastiği takılması zorunlu mu? İşte konu açıklamalar..

28.11.2019Gündem
Kış lastiği takma zorunluluğu var mı Kış lastiğine ne zaman geçilecek

Kış lastiği takma zorunluluğu var mı? Kış lastiğine ne zaman geçilecek?

Ticari ve yolcu taşıtlarının takmasının zorunlu olduğu kış lastiği, bu yıl da birçok araç sürücüsü tarafından kış hazırlığı kapsamında takılacak. Şehirler arası yük taşımacılığı yapan araçların da kapsam dahiline olduğu kış lastiği uygulaması, Resmi Gazete'de belirlenen tarihte başlayacak. Peki, kış lastiği ne zaman takılacak? İşte, kanunlarda zorunlu tutulan o tarih hakkında bazı bilgiler.

29.10.2019Gündem
2019-2020 kış lastiği ne zaman takılır Kış lastiği ne zaman değiştirilmeli

2019-2020 kış lastiği ne zaman takılır? Kış lastiği ne zaman değiştirilmeli?

Ticari ve yolcu taşıtlarının takmasının zorunlu olduğu kış lastiği, bu yıl da birçok araç sürücüsü tarafından kış hazırlığı kapsamında takılacak. Şehirler arası yük taşımacılığı yapan araçların da kapsam dahiline olduğu kış lastiği uygulaması, Resmi Gazete'de belirlenen tarihte başlayacak. Peki, kış lastiği ne zaman takılacak? İşte, kanunlarda zorunlu tutulan o tarih hakkında bazı bilgiler.

26.10.2019Gündem
Kış lastiği ne zaman takılmalı 2019-2020 kış lastiği ne zaman takılır

Kış lastiği ne zaman takılmalı? 2019-2020 kış lastiği ne zaman takılır?

Ticari ve yolcu taşıtlarının takmasının zorunlu olduğu kış lastiği, bu yıl da birçok araç sürücüsü tarafından kış hazırlığı kapsamında takılacak. Şehirler arası yük taşımacılığı yapan araçların da kapsam dahiline olduğu kış lastiği uygulaması, Resmi Gazete'de belirlenen tarihte başlayacak. Peki, kış lastiği ne zaman takılacak? İşte, kanunlarda zorunlu tutulan o tarih hakkında bazı bilgiler

24.10.2019Gündem
Kış lastiği uygulaması ne zaman başlayacak Kar lastikleri hangi tarihte takılacak

Kış lastiği uygulaması ne zaman başlayacak? Kar lastikleri hangi tarihte takılacak?

Kış aylarının yaklaşmasıyla beraber sürücülerin "kış lastiği ne zaman takılacak?" sorusuna yönelik araştırmaları hız kazandı. Kar lastiği olarak da bilinen kış lastiklerini bu sene hangi tarihte takılmaya başlanacağını merak edenler, internette konunu detaylarını sorguluyor. Peki, kış lastiği uygulaması ne zaman başlayacak? Kar lastikleri hangi tarihte takılacak?

15.10.2019Gündem
Kış lastiği ne zaman takılır Kış lastiği zorunluluğu hangi araçları kapsar

Kış lastiği ne zaman takılır? Kış lastiği zorunluluğu hangi araçları kapsar?

Kış aylarında sürücülerin güvenliği için araçlara takılması mecburi olan kış lastiği zorunluluğunun başlamasına kısa süre kaldı. Bu yılda zorunlu kış lastiği takmayan araç sahiplerine belli miktarda para cezası uygulanacak. Kış mevsiminin yaklaşmasıyla araçlara uygulanacak olan kış lastiği zorunluluğunun 2019 yılında ne zaman başlayacağı sürücüler tarafından merak konusu oldu. Peki, kış lastiği ne zaman takılır? Kış lastiği zorunluluğu hangi araçları kapsar?

8.10.2019Gündem
Kış lastiği ne zaman takılır 2019 yeni kış lastiği tebliği

Kış lastiği ne zaman takılır? 2019 yeni kış lastiği tebliği!

Kış lastiği ne zaman takılır sorusu, sonbaharın son ayına girilmesinin ardından merakla araştırılmaya devam başlandı. Karayolunda seyredecek olan bazı araçlarda zorunlu olarak kılınan kış lastiği, bu yıl ne zaman takılacağı ile merak konusu oldu. Peki, 2019 yılında kış lastiği ne zaman takılacak? İşte, binlerce sürücüyü ilgilendiren konuyla ilgili bazı bilgiler

9.11.2018Gündem
Kış lastiğini ne zaman takılır Kış lastiği taktırmak zorunlu mu

Kış lastiğini ne zaman takılır? Kış lastiği taktırmak zorunlu mu?

Kış lastiği ne zaman takılır sorusunun yanıtı araç sahipleri tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte, yollarda bir talihsizlik yaşamak istemeyen sürücüler, donma ve buzlanmaya karşı araçlarının sağlam kalmasını istiyor. Peki, kış lastiğini ne zaman takılır? Kış lastiği taktırmak zorunlu mu?

18.10.2018Gündem
Kış lastiği ne zaman takılır İşte, zorunlu kış lastiği uygulamasının başlayacağı tarih

Kış lastiği ne zaman takılır? İşte, zorunlu kış lastiği uygulamasının başlayacağı tarih

Şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için başlayacak kış lastiği takma zorunluluğunun tarihi merak konusu oldu. Ekim ayının gelmesiyle birlikte konu hakkındaki araştırmalar hız kazandı. Hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte sorgulamalarını yoğunlaştıran araç sürücüleri, zorunlu kış lastiği uygulamasının başlayacağı tarihi öğrenmek istiyor. Peki, Kış lastiği ne zaman takılır?

9.10.2018Gündem
Kış lastiği ne zaman takılır Kış lastiği zorunlu mu

Kış lastiği ne zaman takılır? Kış lastiği zorunlu mu?

Kış lastiği ne zaman takılır sorusu, mevsim şartlarının getireceği olumsuz koşullar dolayısıyla araçlarda takılı olması zorunlu olan kış lastiği uygulamasının zamanlamasını öğrenmek isteyen kişilerce sorgulanıyor. Peki, kış lastiği ne zaman takılacak? Otomobillerde kış lastiği zorunlu mu olacak? İşte, vatandaşların merakla araştırdığı konuyla ilgili detaylı bilgiler

30.10.2017Gündem
Kış lastiğini çıkarmada 7 derece uyarısı

Kış lastiğini çıkarmada '7 derece' uyarısı

Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği (LASİD) Genel Sekreteri Bahadır Ünsal, "Sıcaklıkların 7 derecenin altına düştüğü bölgelerdeki sürücülerimiz hemen yazlık lastiklerine geçmesin" dedi.

1.04.2016Gündem
Avrupada kışlık lastik sezonu başladı...

Avrupa'da kışlık lastik sezonu başladı...

Avrupa'da havaların soğuması ve sonbahar mevsimin başlamasıyla beraber trafikte seyahat eden araçlarda kışlık lastik takma sezonu başladı.

15.09.2015Avrupa
Kış lastikleri ne zaman takılır İşte 2020 kış lastiği takım tarihi

Kış lastikleri ne zaman takılır? İşte 2020 kış lastiği takım tarihi

Şehirlerarası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlarda zorunlu olan kış lastiği uygulaması yakın zaman sonra başlıyor. Kurala uymayan araçların sürücülerine ceza kesilecek. Uygulamanın başlamasına kısa bir süre kala lastikçilerde yoğunluk yaşanırken, lastiğini değiştirmek isteyen çok sayıda vatandaş lastikçilerin yolunu tutuyor. Peki, Kış lastikleri ne zaman takılır?

2.11.2020Gündem
Kışlık lastik ne zaman takılır İşte, kış lastiği yönetmeliğinde yer alan tarihler

Kışlık lastik ne zaman takılır? İşte, kış lastiği yönetmeliğinde yer alan tarihler

Kışlık lastik uygulaması her yıl olduğu gibi bu yıl da sürücülerin dikkat etmesi gereken unsur olacak. Özellikle ağır tonajlı araç sahiplerini yakından ilgilendiren kışlık lastik uygulaması, riayet edilmemesi durumunda cezai yaptırımlara sebebiyet verecek. Resmi Gazete'de bilgilendirmesi yapılan tüm araçların belirlenen tarih aralığında kullanması gerekecek olan kışlık lastik, ekstra zincir kullanımı zorunluluğunun da önüne geçmiş olacak. Peki, kışlık lastik ne zaman takılır? İşte, o detaylar

2.10.2020Gündem
Kış lastiği uygulaması ne zaman başlayacak Hangi araçlara kışlık lastik takılır

Kış lastiği uygulaması ne zaman başlayacak? Hangi araçlara kışlık lastik takılır?

Aralık ayına kısa süre kala, kış lastiği uygulamasının başlayacağı tarih sürücülerin gündemine geldi. Sürücülerin sürüş güvenliğini sağlamak için araçlara takılan kış lastiği zorunluğunun bu sene ne zaman başlayacağını merak eden vatandaşlar, "Hususi araçlarda kış lastiği zorunlu mu?" sorusunun cevabını öğrenmek istiyor. Peki, Kış lastiği uygulaması ne zaman başlayacak? Hangi araçlara kışlık lastik takılır?

27.11.2019Gündem
Kışlık lastik ne zaman takılmalı Kış lastiği takmak zorunlu mu

Kışlık lastik ne zaman takılmalı? Kış lastiği takmak zorunlu mu?

Milyonlarca araç sürücü, kış lastiği uygulamasının bu yıl ne zaman başlayacağını merak etmeye başladı. Araçlarda sürüş güvenliği açısından takılan kışlık lastikler, ilerleyen haftalarda belirlenen tarihler arasında araçlara takılmaya başlanacak. Peki, kışlık lastik ne zaman takılmalı? Kış lastiği takmak zorunlu mu? İşte, 2019 kış lastiği uygulamasının başlayacağı tarihle ilgili merak edilen bilgiler.

11.11.2019Gündem
Kış lastiği zorunluluğu ne zaman başlayacak Kışlık lastik ne zaman takılır

Kış lastiği zorunluluğu ne zaman başlayacak? Kışlık lastik ne zaman takılır?

Kış aylarının yaklaşmasıyla beraber, "Kışlık lastik ne zaman takılır?" sorusunun cevabı merak konusu oldu. Sürücüler, her sene tüm ticari araçlar için uygulanan kış lastiği uygulamasının 2019 yılı içerisinde ne zaman başlayacağını merak ediyor. Peki, Kış lastiği zorunluluğu ne zaman başlayacak? İşte, İşte, 2019 kış lastiği uygulaması hakkında ayrıntılar...

6.11.2019Gündem