EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Kırmızı Başlıklı Kız

Kırmızı Başlıklı Kız ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kırmızı Başlıklı Kız haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 430 Kırmızı Başlıklı Kız haberi bulunmuştur.

Kırmızı Başlıklı Kız Haberleri

Bre Kostas, neden Ecevit’i de getirdin Ne yapayım Dafni, belki bizi Bush’a metheder

Bre Kostas, neden Ecevit’i de getirdin? Ne yapayım Dafni, belki bizi Bush’a metheder!

Bazen çizgiler sayfalarca yapılan analizlerden çok daha etkili olabiliyor. Yüzlercesi arasından seçtiğim bu karikatürlerde Yunanlılar’ın özellikle son yıllarda kurtulmaya uğraşmalarına rağmen zaman zaman depreşen Türk Sendromu’nu bulacaksınız.

20.04.2002Gündem
1 Mayısa olaysız kutlama

1 Mayıs'a olaysız kutlama

1 Mayıs Türkiye genelinde olaysız kutlandı. İstanbul'da son yılların en kalabalık kutlaması yapılırken, Ankara'da sağanak altındaki mitinge Kutan da katıldı.

1.05.2002Gündem
Kendi adına konuşsun biz ateist filan değiliz

Kendi adına konuşsun biz ateist filan değiliz

Ünlü yazar Orhan Pamuk'un annesi Şekûre Pamuk, oğlunun kendisini ‘‘ateist bir aileden gelme ateist’’ olarak tanımlamasına sert tepki gösterdi. Hürriyet'i arayarak tepkisini dile getiren Şekûre Pamuk, ‘‘Oğlum kendi adına konuşsun, ben kendi adıma konuşurum. Biz ateist filan değiliz. Haberi okuyunca oğlumdan nefret ettim’’ dedi.

29.11.2002Gündem
Medyadan alıntılar : Magazin vs

Medyadan alıntılar : Magazin vs

Erdal Acar'ın pleyboyluk sırlarından, Banu Alkan'ın denek farelerle ilgili haklı sorusuna - Aynı evi iki kere soyan hırsızdan, Tuğba Özay'ın "bir ordunun içine dalıp ayakta kalmasına" - Karısını niye kıskanmadığı sorulunca, "Bir Ferrari'n var, kimse binemiyor, sen biniyorsun" diyen kocadan, "Mustafa Denizli de çizdirdi" başlıklı habere... Türk basınında geçen hafta.

8.12.2002Gündem
Okul öncesi çocuklara masal anlatmayın

Okul öncesi çocuklara masal anlatmayın!

Toplumdaki genel kanının aksine küçük yaştaki çocuklara masal anlatılmaması gerektiğini belirten çocuk gelişimi uzmanları, masal anlatmak yerine resimli çocuk kitabı okunmasını tavsiye ediyor...

Sizlerden gelen

Sizlerden gelen

Beşiktaş iskelesindeki tuvaletin isyanı – Tuğçe Baran’ın Vatan aşkı - Kanın bedeli 2,5 milyar mı, diye bir Fenerliye soruyor – Bir Karadeniz fıkrası da bizden – Tıp literatürüne bir ilavemiz daha olmuş – Polisin “başını ağrıtan” iki okurum, biri yurtdışından gelmiş, biri Trabzonlu – Bir “polis hikayesi” de benden...

22.09.2003Kelebek
MEDYADAN : Magazin

MEDYADAN : Magazin

Hande Ataizi yanlış anlaşılmaktan korkmuş - Soğan yeme yarışması, öğğğ - Üç tane psikolu haber - Güzel kadınlar erkekler üzerinde uyuşturucu etkisi yapıyormuş - “Tiyatro sanatçısı Haluk Kurdoğlu ölmüş” - Şeyh Şamil’in torunu olmayan Çerkez var mıdır - Hülya Avşar yeminimi bir kerelik bozacağım - Yasemin Kozanoğlu gerçek hayat hakkında ne öğrenmek istiyormuş ve, hepsinden güzeli, “Lezbiyenlikle heteroseksüellik arasındaki fark” ve saire...

3.10.2004Kelebek
İmamın gözüne ayna tutan kız

İmamın gözüne ayna tutan kız

Henüz imamların ezan okumak için minareye çıktığı zamanlardı. Şerefede ağır adımlarla dolaşarak öğle ezanını okuyan imam birden irkildi. Yakındaki evlerden birinden gözüne ayna tutuyordu biri. Gözlerini açamayan adamcağız, o şaşkınlıkla ezana ara verdi.

5.12.2004Kelebek
Medyadan ÇEŞİTLİ

Medyadan ÇEŞİTLİ

Bol bol siyasi alıntı yine, AKP Hükümeti’ne olan muhabbetimdendir – Aaa, Genelkurmay Başkanı ‘Ben askerim, ne bileyim’ demiş – Serdar Turgut patronunu tarif ediyor, Allah düşürmesin – Fatih Altaylı ile Serdar Turgut güzel atıştı – Post kendi haberini nasıl atladı – Kredi kartı borcunu ödeyemeyen cezasını nasıl öder – Yılın DIT’ı ... ve sair alıntılar!

5.06.2005Gündem
Düşlüyo-Room dediler düşlerindeki odaları çizdiler

Düşlüyo-Room dediler düşlerindeki odaları çizdiler

Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin faaliyetlerine katılan okullarda öğrenim gören öğrenciler, Maison Française Dergisi ile Çilek Genç Odası’nın sponsorluğunda düzenlenen ‘Düşlüyo-Room Tasarım Yarışması’na katıldı. 5-14 yaş arasındaki çocuklar, düşledikleri odaları çizdiler. Mimar Sinan Üniversitesi’nin de destek verdiği yarışmaya katılan çocukların tasarımları, büyüklerin de hayal gücünü harekete geçirecek cinstendi.

25.11.2005Kelebek
Sezonun en hızlı atağa kalkan kulübü

Sezonun en hızlı atağa kalkan kulübü

Gece yarısı olduğunda müzik kıvama gelmiş ve İstanbul’un kirli sakallı "collegeboy"ları da, DJ kabininin altında yerlerini almış oluyor. Dışarıdaki buz gibi soğuğa inat, hepsi kolsuz tişörtlü. Kız sayısı, erkek sayısına göre biraz daha az. Ama mekanda sürekli bir sirkülasyon olduğundan ortam rahat ve vaatkár. Çoğunluk single.

19.01.2006Kelebek

Yazar Sonuçları

Reklamcılar Turizm Bakanlığı'na resti çekti

BU köşeyi izleyenler anımsayacaklar, geçen yıl ve bu yıl defalarca Turizm Bakanlığı'nın Türkiye'nin tanıtımını yapacak ajansları belirlemek için üniversiteden, Reklamcılar Derneği'nden üye isteyip, ‘‘sözde seçici kurullar’’ oluşturduğunu, oysa günün sonunda jüride oy ağırlığının hep bakanlık üyelerinde olduğunu ve istenirse seçici kurul kararlarının bakanlık üyelerinden oluşan komisyonda ‘‘pazarlıkta anlaşamadık’’ diye değiştirilebildiğini yazmıştım.

21.09.2002

Beni seven biri var

BAYRAM üstüne bayram. Boş yok. Hatta bazı güne iki tanesini sıkıştırdığımız da oluyor.

13.02.2003

İşte bu dedim kendime işte fark bu

29 Ekim Çarşamba günü her zaman yaptığım gibi önce elime Hürriyet'i aldım. Şöyle bir ana gazeteyi tarayıp sonra 29 Ekim ekine geçtim ve kapak fotoğrafını görüp 'Zınk' diye kalakaldım.

30.10.2003

Gettoseksüel metroseksüele karşı

BİR defa girdiğimiz topa tekrar hareketlenmek gibi bir huyumuz yoktur aslında.

23.01.2004

Yeşil Başlıklı Kırmızı Saçlı Kız

Arabanın içinde müzik dinleyip güleş oynaş, bir gün batımında, daha da sevinçli gülücüklere doğru ilerlemekteyiz.

5.02.2005

Futbol şampiyonasında 40 bin devşirme fahişe

Almanların bir bölümü spor organizasyonu peşinde koşarken, bir bölümü gelecek olan 3 milyon erkeğe kadın bulma organizasyonuna girişiyor.

5.03.2006