EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Kırmızı Başlıklı Kız

Kırmızı Başlıklı Kız ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kırmızı Başlıklı Kız haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 426 Kırmızı Başlıklı Kız haberi bulunmuştur.

Kırmızı Başlıklı Kız Haberleri

1 Mayısa olaysız kutlama

1 Mayıs'a olaysız kutlama

1 Mayıs Türkiye genelinde olaysız kutlandı. İstanbul'da son yılların en kalabalık kutlaması yapılırken, Ankara'da sağanak altındaki mitinge Kutan da katıldı.

1.05.2002Gündem
Bre Kostas, neden Ecevit’i de getirdin Ne yapayım Dafni, belki bizi Bush’a metheder

Bre Kostas, neden Ecevit’i de getirdin? Ne yapayım Dafni, belki bizi Bush’a metheder!

Bazen çizgiler sayfalarca yapılan analizlerden çok daha etkili olabiliyor. Yüzlercesi arasından seçtiğim bu karikatürlerde Yunanlılar’ın özellikle son yıllarda kurtulmaya uğraşmalarına rağmen zaman zaman depreşen Türk Sendromu’nu bulacaksınız.

20.04.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Reklamcılar Turizm Bakanlığı'na resti çekti

BU köşeyi izleyenler anımsayacaklar, geçen yıl ve bu yıl defalarca Turizm Bakanlığı'nın Türkiye'nin tanıtımını yapacak ajansları belirlemek için üniversiteden, Reklamcılar Derneği'nden üye isteyip, ‘‘sözde seçici kurullar’’ oluşturduğunu, oysa günün sonunda jüride oy ağırlığının hep bakanlık üyelerinde olduğunu ve istenirse seçici kurul kararlarının bakanlık üyelerinden oluşan komisyonda ‘‘pazarlıkta anlaşamadık’’ diye değiştirilebildiğini yazmıştım.

21.09.2002