EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Kiralık Konut

Kiralık Konut ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kiralık Konut haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 545 Kiralık Konut haberi bulunmuştur.

Kiralık Konut Haberleri

Boluda depremzedelere 1 hafta süre

Bolu'da depremzedelere 1 hafta süre

Bolu'da, Marmara depreminden sonra depremzedelerin barınmaları için kurulan prefabrik konutlar ile konteynırların boşaltılması için depremzedelere bir hafta süre verildi.

2.08.2001Gündem
Evlenmenin maliyeti 13.2 milyar

Evlenmenin maliyeti 13.2 milyar

''İki gönül bir olunca samanlık seyran olur'' sözü günümüz koşullarında geçerliliğini yitirirken, evlenerek yuva kurmak isteyenlerin karşısına çıkan fatura, enflasyona paralel olarak her geçen gün yükseliyor. Ortalama evlenme maliyeti 13 milyar 200 milyon lira.

5.08.2001Spor Arena
Emlak piyasası krizde

Emlak piyasası krizde

İstanbul Emlakçılar Odası Başkanı Sabri Ateş, ekonomik krizden sonra ABD'de yaşanan terörist saldırıların ve savaş senaryolarının emlak piyasasını "vurduğunu" bildirdi.

25.09.2001Ekonomi
Tanrı nimetlerini değerlendirelim

Tanrı nimetlerini değerlendirelim

HALEN yaklaşık 5 milyar olan dünya nüfusuna, her yıl ortalama 25 milyon kişi eklenmekte, 65 milyonluk ülkemiz ise, her yıl 1 milyon artmaktadır.

23.12.2001Ekonomi
Zimmet ve rüşvet suçlamasına görevsizlik

Zimmet ve rüşvet suçlamasına görevsizlik

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Sabih Kanadoğlu, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Müfit Gürtuna'nın, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ndeki çeşitli usulsüzlüklerle ilgili olarak Türk Ceza Kanunu'nun, "zimmet", "devlet alım ve satımlarında çıkar sağlama", "rüşvet" ve "artırma ve eksiltmelere hile karıştırma" fiillerinden görevsizlik kararı vererek, dosya evrakını İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderdi.

18.03.2002Gündem
İstanbulda emlak fiyatları yükseldi

İstanbul'da emlak fiyatları yükseldi

İstanbul'da emlak piyasasında yaşanan durgunluğa rağmen, bazı semtlerde satılık daire fiyatlarının yüzde 100 oranında arttığı bildirildi. En büyük prim yapan yerleşim merkezlerinin arasında Ataşehir ve Bahçeşehir öne çıktı.

2.09.2002Ekonomi
Türkiyede türbanı sorun olmaktan çıkaracağım

Türkiye'de türbanı sorun olmaktan çıkaracağım

CHP Lideri Deniz Baykal, hükümete girdikleri takdirde, kendisinin ve bakanlarının mallarını, paralarını ve hisselerinin yönetimini kayyuma devredeceklerini açıkladı.

24.09.2002Gündem
Türkiyede türbanı sorun olmaktan çıkaracağım

Türkiye'de türbanı sorun olmaktan çıkaracağım

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, dün Hürriyet yönetici ve yazarlarının sorularını yanıtladı. Baykal, siyasi sorunlar, dış politika ve parti içi gelişmelere kadar her konudaki fikirlerini açıkça anlattı.

24.09.2002Gündem
Haliçin temizlenmesi kiracıları vurdu

Haliç'in temizlenmesi kiracıları vurdu

Haliç'in kirlilik ve kokudan arındırılması nedeniyle, çevre semtlerdeki kiralık ve satılık emlak fiyatları arttı.

7.12.2002Gündem
Tekfen’de ampulün yerine ‘Tower’ doğdu

Tekfen’de ampulün yerine ‘Tower’ doğdu

Tekfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Feyyaz Berker, Tekfen Tower'ın Tekfen Ampul Fabrikası'nın ilk kurulduğu yerde inşa edildiğini hatırlatarak, ‘‘1964'de ampul üretimine başladığımızda sloganımız 'Güneş batar, Tekfen doğar'dı. Bu binanın çok modern bir aydınlatması var. Bu bina, 'Güneş batar, Tekfen Tower doğar' sloganını hakediyor’’diye konuştu.

20.10.2003Ekonomi
Bankalar Kanunu Değişikliği Mecliste

Bankalar Kanunu Değişikliği Meclis'te

El konulan banka alacaklarının hızlı ve istikrarlı takibini sağlamaya yönelik düzenlemeler içeren Bankalar Kanunu tasarısı, TBMM Başkanlığı'na sunuldu.

23.10.2003Ekonomi
Adaylar mal varlığını açıkladı

Adaylar mal varlığını açıkladı

Hürriyet'in "Ben başkan olsaydım, önce mal bildiriminde bulunurdum" kampanyası yankı buldu.

1.03.2004Ekonomi
Kiralık ev bulamayan başkan çadır kurdu

Kiralık ev bulamayan başkan çadır kurdu

Yerel seçimlerde AKP’den Ardahan’ın Çıldır İlçesi Belediye Başkanı seçilen Nizamettin Coşkun, kiralık ev bulamayınca Çıldır Gölü’nün kıyısına çadır kurdu.

30.05.2004Gündem
Göçmen ailenin yalnız delikanlısı

Göçmen ailenin yalnız delikanlısı

Resimdeki ev çok güzeldi. Meyve ağaçlarıyla kaplı geniş bir arazinin ortasında, mozaik sıvalı ve iki katlı bir villa çizmişti ağabeyi. Saray yavrusu denecek kadar büyüktü villa. Ercan, merakla ‘Burası kimin evi?’ diye sorduğunda, ‘Bizim Bulgaristan’daki evimizi çizdim’ yanıtı aldı.

14.02.2005Kelebek
Bisiklet üzerinde Amsterdam

Bisiklet üzerinde Amsterdam

Amsterdam’da bir yerden bire yere gitmenin en hızlı, en pratik ve en ucuz yolu bisiklet. Elbette kenti gezmenin tek yolu değil bu ama en avantajlısı. Fazla büyük olmayan şehri yaya olarak keşfetmeyi tercih edebilirsiniz, ancak bu her şeye rağmen yorucu olacaktır.

15.05.2005Seyahat

Yazar Sonuçları

İstanbul Lisesi'nde bir şeyler oluyor

CAĞALOĞLU'nda, 119 yaşındaki İstanbul Lisesi'nin 12. Kültür Etkinlikleri Haftası'nın yarın başlayacağını duyuran davetiyeleri ve 'İstanbul Erkek Lisesileler Eğitim Vakfı'nın yeni yönetim kurulunun isimlerini bildiren basın notunu aldığımızda kendi kendimize ‘‘İstanbul Lisesi'nde neler oluyor’’ diye sorduk.

27.05.2003

Vergide harcama takibi başlıyor

BEYANNAME veren mükelleflerin, önemli kısmının zarar beyan etmesi ya da asgari ücretlinin altında gelir beyan etmesi üzerine, Maliye büyük bir operasyon başlatıyor.

30.04.2004