EKSTRA
MENÜ

Kiralık Aşk Yeni Bölüm

Kiralık Aşk Yeni Bölüm haberleri sayfasında güncel ve son dakika Kiralık Aşk Yeni Bölüm hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 208 Kiralık Aşk Yeni Bölüm haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Kiralık Aşk Yeni Bölüm Haberleri

Kiralık Aşk bu akşam yayınlanan son bölümün ardından 69. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kiralık Aşk bu akşam yayınlanan son bölümün ardından 69. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kiralık Aşk bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyiciye oldukça heyecanlı dakikalar yaşattı. Ekranlarda başladığı günden itibaren izleyiciler tarafından oldukça beğenilen eğlenceli ve romantik dizi Kiralık Aşk yeni bölümüyle haftaya cuma akşamı ekranlarda olacak. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde oldukça hareketli dakikalar yer aldı. Son bölümde Defne ve Ömer, artık bambaşka bir heyecanın kapısındaydı. Defne hamile olup olmadığına bakarken, Ömer'in sırrı nihayet açığa çıktı. Son bölümün hemen ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yaptılar. Peki, Kiralık Aşk 69. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.01.2017Televizyon
Kiralık Aşk bu akşam neden yayınlanmayacak Kiralık Aşk yeni bölümü ne zaman yayınlanacak

Kiralık Aşk bu akşam neden yayınlanmayacak? Kiralık Aşk yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Kiralık Aşk bu akşam yayınlanması gereken 68. bölümüyle diziseverler tarafından oldukça merak konusu oldu. Ekranların herkes tarafından oldukça beğenisini kazanan ve sevilen dizisi Kiralık Aşk bu akşam yeni bölümüyle ekranlarda yayınlanmayacak. Sevilen dizi Kiralık Aşk'ın yeni bölüm fragmanının da yayınlanmaması oldukça merak edilmişti. Kanal tarafından yayın akışından çıkartılan dizi izleyicileri üzücü haber verdi. Diziseverler, Kiralık Aşk bu akşam neden yayınlanmadı? Kiralık Aşk yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? gibi aramalara oldukça yoğun ilgi gösterdi. Peki, Kiralık Aşk yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

6.01.2017Televizyon
Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında sürpriz karar Pamir artık yok

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında sürpriz karar! Pamir artık yok!

Kiralık Aşk'ın geçtiğimiz haftaki sürprizli finali ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu olmuş, Defne ve Ömer ilişkisindeki yeni gelişmeler büyük bir merakla beklenmişti. Kiralık 66. bölüm fragmanı kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Romantik komedi türündeki dizinin yeni bölümünde Defne ve Ömer'den sürpriz bir karar geliyor. İşte, Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı ve son bölümden detaylar!

20.12.2016Televizyon
Kiralık Aşk 65. bölüm 2. fragmanında Defneden şaşırtan talep

Kiralık Aşk 65. bölüm 2. fragmanında Defne'den şaşırtan talep

Kiralık Aşk yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş sürerken 2 fragmanda birden geldi. Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç'un paylaştığı Kiralık Aşk yeni bölümünde Defne akıllara zarar bir çılgınlık yapıyor. Peki, Defne'nin çılgın teklifine, Ömer ne cevap verecek. Bunu gerçekten yapacaklar mı? Sinan ise gördüğü manzarayla kahroluyor! İşte, Kiralık Aşk 65. bölüm fragmanları ve daha fazlası!

16.12.2016Televizyon
Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanına Elçin Sangu’nun sesi damga vurdu

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanına Elçin Sangu’nun sesi damga vurdu

Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç’un paylaştığı Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanıyla hem meraklandırdı, hem de şaşırttı. Bu akşam 64. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak olan dizide Ömer ve Defne aşkı daha yoğunlaşıyor. Ömer'in her daim yayında olan Defne, sevdiği adama şarkı söylüyor. Peki, Elçin Sangu'nun sesiyle büyülediği Kiralık Aşk 64. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte, son günlerdeki iddialara cevap ve detaylar!

9.12.2016Televizyon
Kiralık Aşk 64. bölüm yeni fragmanında sesiyle büyülüyor Final iddiaları doğru mu

Kiralık Aşk 64. bölüm yeni fragmanında sesiyle büyülüyor! Final iddiaları doğru mu?

Ocak ayında final yapacağı iddia edilen Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanıyla sürprizlerle dolu gelişmelerin sinyalini verdi. Cuma akşamlarının romantik dizisi Kiralık Aşk 64. bölüm fragmanında Ömer'in baş dönmeleri devam ediyor. Her şeye rağmen onun yanında olan Defne ise onu sesiyle iyi etmeye çalışıyor. İşte, Kiralık Aşk 64. bölüm fragmanları ve final iddialarına yanıt!

8.12.2016Televizyon
Kiralık Aşk 63. bölüm yeni fragmanında beklenen oluyor

Kiralık Aşk 63. bölüm yeni fragmanında beklenen oluyor

Kiralık Aşk, heyecan ve gizem dolu yeni fragmanlarıyla takipçilerinin karşısına çıktı. Cuma günü ekrana gelecek olan Kiralık Aşk 63. bölümünde Ömer’in ataklarının sebebi netleşiyor. Bir yandan şirkette de büyük bir telaş var. Çünkü İso bebek şirkete geliyor. Ve finalde ise uzun zamandır beklenilen olay nihayet gerçekleşiyor. İşte, Kiralık Aşk 63. bölüm fragmanları ve yeni bölümden ilk detaylar!

2.12.2016Televizyon
Kiralık Aşk 61. bölüm yeni fragmanında Defneden şaşırtan teklif

Kiralık Aşk 61. bölüm yeni fragmanında Defne'den şaşırtan teklif

Kiralık Aşk macerası için geri sayım sürerken dizinin yeni fragmanları hem yürek hoplattı, hem de merak uyandırdı. Cuma günü 61. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak olan Kiralık Aşk'ın 61. bölüm fragmanlarına bakılırsa yeni bir aşk filizleniyor. Defne ise yeniden Ömer'in asistanı olmaya hazırlanıyor. Peki, Pamir cephesinde neler oluyor? İşte Kiralık Aşk 61. bölüm yeni fragmanları ve sürpriz detaylar!

17.11.2016Televizyon
Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanında yangın mı çıkıyor

Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanında yangın mı çıkıyor?

Kiralık Aşk dizisinin yeni bölümü için heyecan dorukta! Geçtiğimiz hafta nefes kesen bir sahneyle final yapan Kiralık Aşk bu akşam 60. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde Ömer, gerçeklerin peşine düşüyor. Passionis'ten duyulan siren sesi ise iş yerinde krize neden oluyor. İşte, Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklara dair ipuçları!

11.11.2016Televizyon
Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanında şaşırtan sahne

Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanında şaşırtan sahne

Kiralık Aşk'ın heyecanla beklenen 60. bölüm fragmanları yayınlandı. Geçtiğimiz hafta başlayan Defne ve Ömer yakınlığı Kiralık Aşk yeni bölümünde de sürmeye devam ediyor. Heyecan dolu kaçış, kovalamaca ve aksiyonlu bölümde sır perdesini aralayan Ömer, artık tüm kartları açık oynamaya başlıyor. Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanı ve yeni bölümden detaylar haberimizde!

9.11.2016Televizyon
Kiralık Aşk 59. bölüm fragmanında Defneden şaşırtan istek

Kiralık Aşk 59. bölüm fragmanında Defne'den şaşırtan istek

Kiralık Aşk 59. bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Son yaşananlar ardından büyük bir merakla beklenen Kiralık Aşk'ın bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde Ömer ve Defne cephesinde sürpriz bir gelişme var. İkilinin arasında yeniden romantik rüzgarlar esiyor. Peki bu romantizm ne kadar sürecek? Kiralık Aşk 59. bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde!

4.11.2016Televizyon
Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Ömerin kuralları

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Ömer'in kuralları!

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Ömer'in kuralları yeni bölüme damgasını vuracak. Defne ve Ömer arasında yeniden alevlenen aşk dolu dizgin devam ediyor. Kiralık Aşk 58. bölüm ikinci fragmanında Ömer, Defne'ye mutlu olacakları formülü 3 kural ile açıklıyor. Kiralık Aşk yeni bölümde oludkça romantik anlarla izleyicileri ile buluşacak. Peki Kiralık Aşk 58. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor?

26.10.2016Kelebek
Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Ömer ve Defne arasında buzlar eriyor

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Ömer ve Defne arasında buzlar eriyor

Kiralık Aşk dizisi yeni bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde yaşananlar Ömer ve Defne'nin arasındaki buzların eridiğini gösteriyor. Dizinin sevilen iki karakterinin arasına bu kez Pamir giriyor. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Ömer ve Defne'nin aralarının düzelmesinin ardından Pamir'in tavrı nasıl olacak? İşte Kiralık Aşk 57. bölüm fragmanı ve meydana gelen olaylar

18.10.2016Kelebek
Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında şifre: Defne

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında şifre: Defne!

Kiralık Aşk dizisinin son bölümünün hemen ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Ömer ve Defne arasındaki buzlar erirken, bir sahnede Defne'nin, Ömer'den bir şifre istemesi üzerine gelen cevap onu mutlu ediyor. Ömer'in şifresinin Defne oluşu yeni bölüm fragmanının eğlenceli sahnelerinden biri. Peki Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

15.10.2016Kelebek
Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Defnenin kızgınlığı geçti mi

Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanında Defne'nin kızgınlığı geçti mi?

Kiralık Aşk 56. bölüm fragmanı son bölümün ardından hemen ekranlara geldi. Kiralık Aşk'ın yeni bölüm fragmanında yaşananlar dikkat çeken anlara sahne oldu. Dizinin yeni bölüm fragmanında Defne'nin Ömer'e karşı olan kızgınlığı biraz azalmış durumda. Peki Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

8.10.2016Kelebek
Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanında Defnenin sırrı ortaya çıkıyor

Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanında Defne'nin sırrı ortaya çıkıyor!

Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanında Defne kendini iki erkeği birbirine düşüren kadın gibi hissediyor ve bu durum onu iyicene sinirlendiriyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında bu hafta Defne'nin hazine gibi sakladığı defterine ulaşarak merakta bırakan bir sahne ile fragman son buluyor. Peki Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

4.10.2016Kelebek
Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Star TV ekranlarının ve Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan Kiralık Aşk 54. son bölümüyle izleyenlerin nefesini kesti. Sevilen dizinin son bölümünün bitmesinin ardından izleyiciler Kiralık Aşk 55. bölüm fragmanı için arama yaptılar. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

2.10.2016Kelebek
Kiralık Aşk 54. yeni bölüm için nefesler tutuldu

Kiralık Aşk 54. yeni bölüm için nefesler tutuldu!

STAR TV'nin fenomen dizisi Kiralık Aşk 54. bölümü ile yarın akşam ekrana gelmeye hazır. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Kiralık Aşk 54. bölümde Defne ve Ömer yeniden karşı karşıya geliyor. Ömer kendini affettirebilecek mi? Kiralık Aşk 54. bölüm fragmanları haberimizde.

29.09.2016Kelebek
Kiralık Aşk 54. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Kiralık Aşk 54. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

STAR TV'nin fenomen dizisi Kiralık Aşk 54. bölüm 2. fragmanını yayınladı. Sürprizlerle dolu dizinin yeni bölümünde Defne ve Ömer uzun zaman sonra ilk kez yüzleşiyor. Peki aşk yeniden başlayacak mı? Kiralık Aşk 54. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

27.09.2016Kelebek
Kiralık Aşk 52.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak

Kiralık Aşk 52.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kiralık Aşk dizisinin hayranları şimdi merakla 52.bölüm fragmanını bekliyor. Kiralık Aşk'ın Cuma günü yayınlanan son bölümünde çok duygusal sahneler yer aldı. Ömer ve Defne arasında yaşananlar izleyenleri adeta şoke etti. Hayranlarının beklediği 52.bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

19.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisi 51. yeni bölümü ile bu akşam ekrana kilitleyecek

Kiralık Aşk dizisi 51. yeni bölümü ile bu akşam ekrana kilitleyecek!

STAR TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk bu akşam 51. bölüm ile ekrana gelecek. Defne ve Ömer'in ayrılığı gündeme bomba gibi düşüyor. Peki ayrılık ne kadar sürecek? Büyük sır ortaya çıkıyor..Kiralık Aşk 51. bölüm fragmanları ve dahası haberimizde.

17.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisi 50. bölüm fragmanında kötü sürpriz

Kiralık Aşk dizisi 50. bölüm fragmanında kötü sürpriz!

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk 50. bölüm fragmanında heyecan dorukta. Yarın akşam ekrana gelecek olan Kiralık Aşk'ta Defne ve Ömer arasında neler olacak? Kiralık aşk 50. bölüm fragmanı ve merak edilenler haberimizde.

9.06.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisi 49. bölüm için nefesler tutuldu

Kiralık Aşk dizisi 49. bölüm için nefesler tutuldu!

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk bu akşam 49. bölümü ile ekrana gelecek. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Kiralık Aşk'ın 49. bölümünde Defne ve Ömer baş başa bir hafta sonu geçiriyor. İşte Kiralık Aşk 49. bölüm fragmanları ve merak edilen detaylar..

3.06.2016Kelebek
Ömer’in tekne sürprizi mi, Defne’nin öpücüklü teşekkürü mü güzel

Ömer’in tekne sürprizi mi, Defne’nin öpücüklü teşekkürü mü güzel?

Kiralık Aşk’ın 48. bölümünde de büyük sır ortaya çıkmadı. Aşk dolu dizgin gelişirken, dizi bitecek mi yoksa sezon finali mi yapacak gerilimi sürmekte.

30.05.2016Keyif
Kiralık Aşk 48. yeni bölümü için heyecan dorukta

Kiralık Aşk 48. yeni bölümü için heyecan dorukta!

STAR TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk bu akşam 48. bölümü ile ekrana gelecek. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde Defne ve Ömer düğün hazırlığında. Düğün öncesi büyük sır ortaya çıkacak. Kiralık Aşk 48. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

27.05.2016Gündem
Kiralık Aşk dizisi 48. bölüm fragmanında düğün heyecanı

Kiralık Aşk dizisi 48. bölüm fragmanında düğün heyecanı!

Kiralık Aşk yine herkesi ekrana kilitleyecek. Cuma akşamı 48. bölümü ile ekrana gelecek olan Kiralık Aşk dizisinin 2. fragmanı yayınlanacak mı merak konusu. Defne ve Ömer evlilik hazırlıklarına başlıyor. Kiralık Aşk 48. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

25.05.2016Gündem
Kiralık Aşk 48.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak

Kiralık Aşk 48.bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kiralık Aşk dizisi bu hafta nefesleri kesen bir bölüm ile ekranlara geldi. Kiralık Aşk'ta Defne'nin büyük sırrı ortaya çıktı. Dizinin son bölümünde Ömer, Defne hakkında artık ne düşünecek? Kiralık Aşk hayranları şimdi merakla 48.bölüm fragmanını bekliyor. Peki Kiralık Aşk 48. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte dizinin son bölümü hakkında detaylar..

22.05.2016Gündem
Kiralık Aşk dizisi 47. bölüm 2. fragmanında şaşırtan olay

Kiralık Aşk dizisi 47. bölüm 2. fragmanında şaşırtan olay!

Kiralık Aşk 47. bölüm için nefesler tutuldu.Cuma akşamı ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde Defne ve Ömer arasındaki gerginlik artıyor. Defne'nin sırrı çözülecek mi? Kiralık Aşk 47. bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde..

19.05.2016Gündem
Kiralık Aşk 46.yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak

Kiralık Aşk 46.yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Kiralık Aşk hayranları Cuma günü yayınlanan romantik bölümün ardından şimdi merakla 46.bölüm fragmanını merak ediyor. Kiralık Aşk'ın yeni bölüm fragmanı çekimler devam ettiği için yayınlanmadı. Kiralık Aşk'ın hayranları dizinin yeni bölüm fragmanı için sabırsızlanıyor.

9.05.2016Gündem
Kiralık Aşk 45. bölüm için nefesler tutuldu

Kiralık Aşk 45. bölüm için nefesler tutuldu!

Kiralık Aşk bu akşam heyecan dolu dakikalar ile seyirci karşısına çıkacak. Kiralık Aşk'ta Defne ve Ömer arasındaki romantik dakikalar herkesi şaşırtıyor. Kiralık Aşk 45. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklardan ipuçları haberimizde.

6.05.2016Gündem
Kiralık Aşkın merakla beklenen 45.bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kiralık Aşk'ın merakla beklenen 45.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kiralık Aşk son bölümde yaşananlar izleyicileri ekrana kilitledi.  Dizinin son bölümünde Fikret ile mağaza açma fikrini mecburen onaylayan Defne tedirgindir. Fikret Defne’ye, Ömer’in tarafını seçmesi için küçük bir oyun oynamayı teklif eder. Kiralık Aşk hayranları şimdi merakla 45.bölüm fragmanını bekliyor.

2.05.2016Kelebek
Kiralık Aşkta Defneyi şoke eden itiraf

Kiralık Aşk'ta Defne'yi şoke eden itiraf

Kiralık Aşk'ta büyük bomba patlıyor. Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde Defne'nin Fikret'in evine ani gelişi ile her iki tarafta kılıçlarını çeker. Fikret, Ömer'le bir şansı olduğuna inanmaktadır ve bunu artık Defne’den bile saklayamaz hale gelmiştir. İşte Kiralık Aşk 44.bölüm fragmanı

29.04.2016Kelebek
Kiralık Aşk 44. bölüm fragmanında beklenmedik tepki

Kiralık Aşk 44. bölüm fragmanında beklenmedik tepki!

Kiralık Aşk yine dopdolu bir bölüm ile geliyor. Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kiralık Aşk 44. bölüm fragmanıyla herkesi ekrana kilitledi. Defne ve Ömer arasında giren Fikret amacına ulaşacak mı? Kiralık Aşk 44. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ilk detaylar haberimizde.

27.04.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisi 43. yeni bölümde sürpriz gelişme

Kiralık Aşk dizisi 43. yeni bölümde sürpriz gelişme!

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk bu akşam 43. bölüm ile ekrana gelecek. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde Sinan ve Ömer arasındaki gerilim artıyor. Yasemin ve Defne ikilinin arasını düzeltebilecek mi? Kiralık Aşk 43. bölüm fragmanı ve merak edilenler haberimizde.

22.04.2016Kelebek
Kiralık Aşk 43. bölümde işler karışıyor

Kiralık Aşk 43. bölümde işler karışıyor!

STAR TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Defne ve Ömer arasında geçen romantik anlar izleyenleri şaşırttı. Peki yeni bölümde neler olacak? Kiralık Aşk 43. bölüm fragmanı ve ilk detaylar haberimizde.

20.04.2016Kelebek
Kiralık Aşk dizisinin 43 yeni bölüm fragmanı yayında mı

Kiralık Aşk dizisinin 43 yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Kiralık Aşk Cuma günü izleyenleri mestetti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Kiralık Aşk hayranlarının görmek istediği sahneler vardı. Ömer ve Defne arasındaki büyük aşk evliliğe doğru gitmektedir. Ve bunun için Ömer'den ilk adım gelir. Kiralık Aşk'ın son bölümünün ardından hayranları 44.bölüm fragmanını merak etti.

17.04.2016Kelebek
Kiralık Aşk 42. son bölümü ile ekrana kilitledi - İzle

Kiralık Aşk 42. son bölümü ile ekrana kilitledi - İzle

Kiralık Aşk bu akşam bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Dizinin 42.son bölümünde izleyenleri şaşırtan bir gelişme yaşandı. Defne ve Ömer arasındaki büyük aşk bu hafta da devam edecek mi? sorusunun yanıtı hayranları tarafından merakla bekleniyordu. İşte Kiralık Aşk son bölümde yaşananlar.

15.04.2016Kelebek
Kiralık Aşk 42. yeni bölüm fragmanında hayranları şaşırtan sahne - izle

Kiralık Aşk 42. yeni bölüm fragmanında hayranları şaşırtan sahne - izle

Kiralık Aşk dizisi Cuma günü romantik bir bölümle izleyici karşısına çıkacak. Dizinin yayınlanacak yeni bölüm fragmanında Ömer ve Defne arasında sürpriz gelişmeler yaşanıyor. İşte Kiralık Aşk 42.bölüm fragmanı

14.04.2016Kelebek
Kiralık Aşka damga vuran öpüşme sahnesi - İzle

Kiralık Aşk'a damga vuran öpüşme sahnesi - İzle

Bu akşam yeni bölümü ile STAR TV'de izleyici karşısına çıkacak olan Kiralık Aşk'ta sürpriz sahneler yaşanacak. Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisinde Defne her şeyden uzaklaşmak ister fakat Ömer onu yalnız bırakmaz. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanına Defne ve Ömer'in öpüşme sahnesi damga vurdu. İşte Kiralık Aşk 40. yeni bölümden sürpriz detaylar..

1.04.2016Kelebek
Kiralık Aşk 39. yeni bölüm ile ekrana kilitleyecek - izle

Kiralık Aşk 39. yeni bölüm ile ekrana kilitleyecek - izle

STAR TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk bu akşam 39. bölüm ile ekrana gelecek. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Kiralık Aşk yeni bölüm için nefesler tutuldu. Defne ve Ömer arasında neler olacak? İşte Kiralık Aşk 39. bölüm fragmanları ve merak edilenler..

25.03.2016Kelebek
Kiralık Aşk 38. bölüm fragmanında romantik anlar - izle

Kiralık Aşk 38. bölüm fragmanında romantik anlar! - izle

Her bölümü ile izleyicilerine unutulmaz bir dizi keyfi yaşatan Kiralık Aşk 38. bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. Dizinin yeni bölümünde Defne ve Ömer mutluluğun zirvesinde! İkili arasında romantik anlar yaşanıyor. Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı ve gelişmeleri haberimizde…

18.03.2016Kelebek
Kiralık Aşk 37. yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz - izle

Kiralık Aşk 37. yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz - izle

Star Tv’nin ilgiyle izlenen dizisi Kiralık Aşk bu akşam 37. Bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Dizide bu hafta Saba Tümer sürprizi damga vuracak. Yeni bölümde neler yaşanacak? Yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizden bulabilirsiniz.

11.03.2016Kelebek
Kiralık Aşk 36. yeni bölüm fragmanı Defne ayrılıyor mu - izle

Kiralık Aşk 36. yeni bölüm fragmanı Defne ayrılıyor mu? - izle

Kiralık Aşk 36. bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV'de bu akşam ekrana gelecek olan Kiralık Aşk dizisinin yeni bölümünde Defne'nin kafası karışıyor. Defne, Ömer'den ayrılmanın yolunu bulmaya çalışıyor. İşte; Kiralık Aşk 36. yeni bölüm detayları.

4.03.2016Kelebek
Kiralık Aşk 36.bölüm izle Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kiralık Aşk 36.bölüm izle! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Kiralık Aşk 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümü ile seyircilerini ekran başına kilitleyen Kiralık Aşk'ın yeni bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. Cuma akşamları ekrana gelen dizi Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

27.02.2016Kelebek
Kiralık Aşk 35. bölüm fragmanı yayında - izle

Kiralık Aşk 35. bölüm fragmanı yayında! - izle

Seyircilerin ilgiyle takip ettikleri Kiralık Aşk 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV'de Cuma akşamları ekrana gelen romantik komedi dizisi Kiralık Aşk'ın bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde Defne ve Ömer yeniden yakınlaşıyor. Kiralık Aşk 35. bölüm detayları haberimizde.

26.02.2016Kelebek
Kiralık Aşk 35. yeni bölüm 2. fragmanı: aşk ateşi büyüyor - izle

Kiralık Aşk 35. yeni bölüm 2. fragmanı: aşk ateşi büyüyor! - izle

Kiralık Aşk 35. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı. Star TV'nin romantik komedi dizisi Kiralık Aşk her bölümünde seyircilere farklı heyecanlar yaşatmaya devam ediyor. Defne ve Ömer'in bir küs bir barışık hallerine şahit olduğumuz dizinin 34. son bölümü dün akşam ekrana geldi. Kiralık Aşk 35. bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde.

20.02.2016 Kelebek
Kiralık Aşk 33. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı yayında - izle

Kiralık Aşk 33. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı yayında! - izle

Star TV'nin ilgiyle takip edilen romantik komedi dizisi Kiralık Aşk 33. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Kiralık Aşk 33. bölüm 1. fragmanı ve Kiralık Aşk 33. bölüm 2. fragmanı haberimizden izleyebilirsiniz. Peki; Kiralık Aşk yeni bölümünde neler olacak? İşte detaylar...

5.02.2016Kelebek
Kiralık Aşk 32. bölüm fragmanı yayınlandı - İzle

Kiralık Aşk 32. bölüm fragmanı yayınlandı - İzle!

Star TV’nin izlenme rekorları kıran romantik komedi dizisi Kiralık Aşk’ın 32. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Ömer’e hayranlığını itiraf eden Defne’nin başka neler itiraf edeceği şimdiden merak konusu oldu. İşte Kiralık Aşk 32. bölüm fragmanı ve son bölüm detayları…

1.02.2016Kelebek
Kiralık Aşk 31. bölümde Ömer sırra ulaşabilecek mi

Kiralık Aşk 31. bölümde Ömer sırra ulaşabilecek mi?

Star TV’nin izlenme rekorları kıran romantik komedi dizisi Kiralık Aşk bu akşam ekrana gelecek. Sevilen dizinin yeni bölümünde ipler gerilecek. İşte Kiralık Aşk 31. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları…

29.01.2016Kelebek
Kiralık Aşk 31. bölüm fragmanı yayınlandı – İzle

Kiralık Aşk 31. bölüm fragmanı yayınlandı – İzle

Star TV’nin izlenme rekorları kıran romantik komedi dizisi Kiralık Aşk’ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her bölümde seyircisini ekrana kilitleyen dizinin yeni bölümünde Defne ve Ömer’in aşkı yeni bir döneme giriyor. İşte Kiralık Aşk 31. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları…

28.01.2016Kelebek