EKSTRA
MENÜ

Kefil

Kefil ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kefil haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.396 Kefil haberi bulunmuştur.

Kefil Haberleri

Müteselsil Sorumluluk Nedir Müteselsil Sorumluluk Halleri Ve Örnekleri

Müteselsil Sorumluluk Nedir? Müteselsil Sorumluluk Halleri Ve Örnekleri

Müteselsil sorumluluk kavramı bir hukuk terimi olması sebebiyle günlük hayatta pek kullanılmaz. Bu nedenle de hiç karşılaşılmamış olması gayet normal bir durumdur. Müteselsil sorumluluk ne zaman karşınıza çıkabilir. Müteselsil sorumluluk kavramından ne anlamak gerekir? İşte tüm bu sorulara cevap olabilecek önemli ve yararlı bilgileri sizler için derledik. Müteselsil sorumluluk nedir? Müteselsil sorumluluk halleri ve örnekleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

13.05.2021Kobi
Gateslerin boşanmalarının sebebi ortaya çıktı Ayrılık kararını 2019da almış

Gates'lerin boşanmalarının sebebi ortaya çıktı! Ayrılık kararını 2019'da almış

Geçtiğimiz hafta boşanma haberiyle gündeme gelen Bill Gates'in 2010'lu yıllarda Jeffrey Epstein'le kurduğu ilişkiler ABD gündemine bir kez daha bomba gibi düştü. Daha da çarpıcı olan ise karmakarışık bağlantılar ağı ortaya çıkmadan önce eşini uyaran Melinda Gates'in boşanma kararını da yine bu yüzden almış olması...

10.05.2021Dünya
Er-Rezzak Ne Demek Er Rezzak Esması Türkçe Anlamı Ve Ya Rezzak Zikrinin Fazileti İle Faydaları

Er-Rezzak Ne Demek? Er Rezzak Esması Türkçe Anlamı Ve Ya Rezzak Zikrinin Fazileti İle Faydaları

Kur'an-ı Kerim'de var olan en güzel isimlerin Allah'a ait olduğu açıklanmıştır. Bu bağlamda Müslümanlar olarak dua ederken Esma-ül Hüsna yani Allah'ın isimlerini kullanmak tavsiye edilir. Esma-ül hüsna’da yer alan isimler ile dua edildiği zaman Allah'ın izniyle bu dualar geri çevrilmez. Er-Rezzak o isimlerden birisi olup ne anlama geldiği, Türkçe karşılığı ve faziletlerini sizin için derledik.

30.04.2021Ramazan Özel
Öğrencileri kefil oldu

Öğrencileri kefil oldu

Dünyaca ünlü keman virtüözü Prof. Dr. Ali Cihat Aşkın’ın, kendisini cinsel tacizle suçlayan eski öğrencisi Ezgi L.’ye açtığı manevi tazminat davasında üç öğrencisi tanık olarak dinlendi. Öğrencileri, Aşkın’ın cinsel tacizde bulunduğuna inanmadıklarını söyledi.

28.04.2021Gündem
İşletmelere pandemi kredisi

İşletmelere pandemi kredisi

Sıkıntıda olan işletmelere 100 bin liralık destek kredisi verileceği ve ödeme kolaylıklarının planlandığı öne sürüldü. Kredi Garanti Fonu üzerinden organize edilen destek kredisinin, kefil-teminat gibi zorunluluklar olmadan edinilebilmesi ve çok sayıda bankanın bu sisteme dahil olması nedeniyle tercih edilebileceği belirtiliyor.

22.04.2021Ekonomi
Son dakika haberi: Çelik, Yunanistanın Egedeki zalimliğini fotoğraflarla gösterdi

Son dakika haberi: Çelik, Yunanistan'ın Ege'deki zalimliğini fotoğraflarla gösterdi

Son dakika haberi: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti MYK devam ederken gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Çelik, Yunanistan'ın Ege Denizi'nde mültecilere yaptığı kötü muameleye AB'nin ses çıkarmamasını eleştirerek, "Mülteci botuna yaklaştıktan sonra Yunanistan sahil güvenlik unsuru, mültecilerin üstüne yakmak için benzin döküyor. Bu olay AB karasularında gerçekleşiyor. Bu görüntülere ne diyorlar? AB sürekli olarak üyemizin arkasındayız diyor. Bunu herkesin görmesi gerekiyor. 41 göçmen, Türkiye'nin sahil güvenlik ekibi sayesinde kurtarılmıştır" ifadelerini kullandı

19.04.2021Gündem
İcra ve iflasa yeni düzen

İcra ve iflasa yeni düzen

Hükümet, icra, iflas ve konkordatoya ilişkin yasal uygulamaları revize etme kararı aldı. İflas aşamasına gelen bazı kurumların parçalanarak satılmasının ekonomik değer kaybına neden olduğu belirlenirken, şirketlerin bir bütün olarak satılmasına öncelik verilmesine olanak getiriliyor. Ayrıca, borçlunun da bu süreçte bazı hakları olacak.

18.04.2021Ekonomi

Sözde ilaç mucidine dolandırıcılık davası

Elinde 800 milyon lira değerinde 422 ilaç patenti bulunduğunu ve koronavirüse karşı ilaç geliştirdiğini öne süren Erdal Can A.’ya dolandırıcılık suçlaması ile dava açıldı. A.’nın 5 yıla kadar hapsi istendi. Savcı, A.’nın varlıklı görünmek için pahalı daireler kiraladığını, başka şikâyetçilerin de olduğunu belirtti.

5.04.2021Ekonomi
Haftalık Burç Yorumları: 22-28 Mart Haftalık Koç, Boğa, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları: 22-28 Mart Haftalık Koç, Boğa, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

22-28 Mart haftalık burç yorumları açıklandı! Uzman Astrolog Aygül Aydın haftalık burç yorumlarını anlattı. 22-28 Mart haftası burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor hepsi burada! 22-28 Mart haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının detaylı yorumları... İşte 22-28 Mart 2021 haftası burç yorumlarınız...

21.03.2021Astro Gündem
Son dakika... MHP Genel Başkanı Bahçeliden Akşenere tepki

Son dakika... MHP Genel Başkanı Bahçeli'den Akşener'e tepki

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda bulundu. Bahçeli, "Bugün İP’in Başkanı, talimatlı ve tembihli bir konuşmayla nefret nöbetine girmiştir. Bir kadının bu denli ayıplı bir dil kullanması esasen rezilliktir" denildi.

10.03.2021Gündem
Tarım Krediden 3.3 milyar liralık sabit oranlı kredi

Tarım Kredi'den 3.3 milyar liralık sabit oranlı kredi

Tarım Kredi Genel Müdürü Fahrettin Poyraz "Ortakların yem, gübre, zirai ilaç, tohum, seracılık, canlı hayvan, zirai alet ve makine, sulama sistemi gibi tarımsal girdi ihtiyaçlarının sabit maliyet oranlarıyla karşılanması için 2019'da sabit oranlı kredi uygulamasını başlattık" dedi.

10.03.2021Ekonomi
TİM Başkanı İsmail Gülle’den bankalara çağrı: Kadın girişimcilere pozitif olun

TİM Başkanı İsmail Gülle’den bankalara çağrı: Kadın girişimcilere pozitif olun

Tüm bankalara arsa, bina, ev teminatı, kefil yerine kadın projelerinin teminat kabul edilmesi konusunda çağrıda bulunan Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, “Asansörde, trafikte yol vermekle olmaz, kadınları girişimci yapacaksak fikirlerine, projelerine kredi verilmesinin önü açılmalı, pozitif ayrımcılık burada yapılmalı” dedi.

4.03.2021Ekonomi
Şeytanla Ortak Buğday Eken Samanını Alır atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Şeytanla Ortak Buğday Eken Samanını Alır atasözünün anlamı ve örnek cümle içinde kullanımı (TDK)

Şeytanla Ortak Buğday Eken Samanını Alır atasözü, içten pazarlıklı ve hilekar insanlarla iş yapmanın kötü sonuçlara yol açacağı anlatılır. Şeytan, birçok atasözünde olduğu gibi bu sözde de kurnaz insanları simgeler. Şeytanla Ortak Buğday Eken Samanını Alır atasözünün anlamı nedir? Sizin için örnek cümlelerle derledik.

TURYAP markası icradan satılacak

TURYAP markası icradan satılacak

Gayrimenkul pazarlama sektörünün köklü firmalarından biri olan TURYAP’ın markası icradan satılacak. Ünlü marka için belirlenen bedel 35 milyon lira. Markanın icradan satışı halinde, alan kişi veya firma dışında kimse kullanamayacak.

24.02.2021Ekonomi
Vitamin-mineral çöplüğü olduk

Vitamin-mineral çöplüğü olduk

Pandemi döneminde bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyen, takviye gıda ve vitaminlere bel bağladı. Bu ürünler benzincilerde bile satılmaya başladı. Ancak uzmanlar uyarıyor: “Takviye edici gıdalar, vitaminler, mineraller açısından ülkemiz adeta bir çöplüğe döndü. Bu ürünlerin fazlası ölümcül hasarlara neden olabilir. Her vücudun ihtiyacı farklıdır. Doktora danışmadan sakın almayın!”

21.02.2021Gündem
Ödemeler 1865 liradan başlıyor İşte bankalara göre ihtiyaç kredisi faizleri

Ödemeler 1865 liradan başlıyor! İşte bankalara göre ihtiyaç kredisi faizleri

Paraya acil ihtiyacı olanlar için bankalar kredi kaynaklarını sunmaya devam ediyor. Merkez Bankası’nın sıkılaştırıcı para politikası kapsamında faizlerin yükselmesi ise ödeme tutarlarını artırıyor. Bankalardan kredi çekebilmek için de düzenli bir ödeme siciline sahip olmak gerekiyor.

7.01.2021Ekonomi
Menajer nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Menajer olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Menajer nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Menajer olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Menajer, menajerlik işi ile ilgilenen bir meslek grubudur. Genel olarak bir oyuncu, şarkıcı ve benzeri kişilerin işlerini yönetir. Menajer nedir? Menajer nasıl olunur, menajer ne iş yapar ve benzeri detayları sizler için derledik.

22.12.2020Meslekler
Kredi ve burs başvuru sonuçları açıklandı

Kredi ve burs başvuru sonuçları açıklandı

Birçok üniversitelinin merakla beklediği öğrenim kredisi ve burs başvuru sonuçları açıklandı. Haberi Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu sosyal medya hesabından duyurdu.

7.12.2020Eğitim
İzmirde kiralık boş ev kalmadı

İzmir'de kiralık boş ev kalmadı

İZMİR'deki yıkıcı depremin ardından büyük korku yaşayan vatandaşlar evlerini değiştirmek istiyor. Yaklaşık 4 bin 500 konutun ağır hasarlı olduğu kentte boş kiralık daire bulmak da zorlaştı.

27.11.2020Haber
Son dakika haberleri... İzmirde deprem sonrası kiralık boş ev kalmadı Böyle anlattı: İşine gelirse dediler

Son dakika haberleri... İzmir'de deprem sonrası kiralık boş ev kalmadı! Böyle anlattı: 'İşine gelirse' dediler

İzmir'deki yıkıcı depremin ardından büyük korku yaşayan vatandaşlar evlerini değiştirmek istiyor. Yaklaşık 4 bin 500 konutun ağır hasarlı olduğu kentte boş kiralık daire bulmak da zorlaştı. Daha güvenli evlerde yaşamak isteyenler günlerce ev aradıktan sonra merkeze uzak yerlere taşınmayı göze alıyor. Bazı ev sahiplerinin de durumu fırsat bilerek deprem sigorta bedelini de kiracıya ödettirmeye çalıştığını öne süren Bayram Ünlü, "Oturduğum ev orta hasarlıydı. Ev aradım. Memur kefil isteyen oldu. Elektrik, su aboneliğini alabilmem için ‘deprem sigortasını da sen yaptıracaksın' diyen ev sahipleriyle karşılaştım. Kabul etmeyince 'işine gelirse’ dediler. Toplam 8 ev gezdim. Eskiden daha çok boş ev vardı. Taşımacılık firmaları da telefonda anlaştığım fiyattan daha fazlasını istedi" dedi.

27.11.2020Gündem
Suudi Arabistan kefillik sistemini kaldırıyor

Suudi Arabistan "kefillik sistemi"ni kaldırıyor

Suudi Arabistan'ın ülkedeki ekonomik faaliyetleri güçlendirmek amacıyla yabancılara uygulanan "kefillik sistemi"ni kaldırmaya hazırlandığı belirtildi.

27.10.2020Ekonomi
Bahçeliden seçim isteyen Kılıçdaroğluna: Terazi var tartı var her şeyin bir vakti var

Bahçeli'den seçim isteyen Kılıçdaroğlu'na: Terazi var tartı var her şeyin bir vakti var

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında şunları kaydetti:

14.10.2020Gündem
Son dakika… Bahçeli: Bunlar iblisin çocukları…

Son dakika… Bahçeli: Bunlar iblisin çocukları…

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Bahçeli açıklamasında Hatay’daki yangını çıkardığı iddia edilen teröristler için ‘Ateşin böyle nesebi gayri sahih çocukları var mı bilemeyiz. Fakat bildiğimiz bir şey varsa o da şudur: Bunlar iblisin çocukları, ifridin çaşıtları, ihanetin çakallarıdır. Kimin çocukları oldukları esasen meçhul olan bu şerefsizlerin kısa sürede yakalanıp yaktıkları kadar yakılmaları, dahası yaptıkları her türlü kötülük ve menfur eylemlerden dolayı hesaba çekilmeleri en acil hukuk ihtiyacıdır’ ifadelerini kullandı.

13.10.2020Gündem
Türk Borçlar Kanunu nedir 6098 Sayılı Borçlar Kanunu neleri içerir

Türk Borçlar Kanunu nedir? 6098 Sayılı Borçlar Kanunu neleri içerir?

Türk Borçlar Kanunu, çalışma hayatını düzenlemesi bakımından önemli bir yere sahiptir. Karşılıklı sözleşmelerden doğan alacak-verecek işlemlerinin hukuk ölçülerinde yapılmasını düzenliyor. Çalışma hayatında Borçlar Hukuku olarak adlandırılıyor. Borçlar Kanunu hakkında detaylı bilgiyi sizler için derledik.

4.10.2020Araştırma
Aylık Burç Yorumları: Ekim Ayı Burç Yorumları

Aylık Burç Yorumları: Ekim Ayı Burç Yorumları

Uzman Astrolog Aygül Aydın Ekim ayı aylık burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, Ekim ayında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. Peki Ekim'de aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuz neler söylüyor? İşte Ekim ayı burç yorumlarınız...

1.10.2020Astro Gündem
Arter’de ‘anti-pandemik’ beş yeni sergi

Arter’de ‘anti-pandemik’ beş yeni sergi

Arter, Koç Üniversitesi ve Amerikan Hastanesi’nin ‘anti-pandemik’ güvencesiyle yeni sezona kapılarını açtı. 24 yaş altına ücretsiz kurumda modern ve güncel sanatı kucaklayan, birbirinden kıymetli beş sergi izlenecek. Bu sergilerden ikisi, kurumun kurucu direktörü Melih Fereli’nin küratörlüğünde sunuluyor.

10.09.2020Kitap Sanat
Cübbeli Ahmet Hoca’dan ‘Fatih Nurullah’ açıklaması: Ben deşifre ettim

'Cübbeli Ahmet Hoca’dan ‘Fatih Nurullah’ açıklaması: Ben deşifre ettim

CNN Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programına konuk olan Cübbeli Ahmet Hoca, küçük kız çocuğuna cinsel istismarda bulunan sahte şeyh Fatih Nurullah hakkında açıklamalarda bulundu. Cübbeli Ahmet, "Bu Nurullah gibi 3 sene önce birini deşifre ettim. Bayağı deşifre ettiklerim oldu" dedi.

10.09.2020Gündem
Son Dakika Transfer Haberi | Alexander Sörloth kefil oldu, Trondsen Trabzonspora geldi

Son Dakika Transfer Haberi | Alexander Sörloth kefil oldu, Trondsen Trabzonspor'a geldi

Trabzonspor'un yeni transferi Anders Trondsen'in gelmesinde Alexander Sörloth'un katkısı büyük oldu...

10.08.2020Futbol
TKDK alacaklarının tahsiline ilişkin düzenleme

TKDK alacaklarının tahsiline ilişkin düzenleme

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunun (TKDK) süresi içinde ödenmeyen alacaklarının korunmasında, takip ve tahsilinde belirlenen yetkilerin kullanılmasına ilişkin usul ve esaslar düzenlendi.

30.07.2020Ekonomi
Son Dakika | Trabzonsporda başkan Ahmet Ağaoğlundan CAS davası açıklaması

Son Dakika | Trabzonspor'da başkan Ahmet Ağaoğlu'ndan CAS davası açıklaması!

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, TRT Spor'da CAS davasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

18.07.2020Futbol
Son Dakika | Ivan Angulo Galatasaraya | Transfer Haberleri

Son Dakika | Ivan Angulo Galatasaray'a! | Transfer Haberleri

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, bonservisi Palmeiras'ta olan Ivan Angulo'nun transferinde geri sayıma geçti. Cimbom'un uzun süredir takibinde olan Kolombiyalı, Parçalı'yı giyecek.

6.07.2020Futbol
Dolandırıcılıkla suçlanan 16 kişiye 491 yıla kadar hapis istemi

Dolandırıcılıkla suçlanan 16 kişiye 491 yıla kadar hapis istemi

ANTALYA'nın Manavgat ilçesinde, kurdukları suç örgütüyle dolandırıcılık ve tefecilik yaptıkları ileri sürülen aralarında otel sahibi, mali müşavir ve banka müdürünün de bulunduğu 16 şüpheli hakkında toplam 146 yıldan 491 yıla kadar hapis ile 126 bin güne kadar adli para cezası istendi. Şüphelilerin 11 ayrı suçu 48 defa işledikleri ve 84 milyon 527 bin 889 liralık haksız kazanç sağladıkları bildirildi.

30.06.2020Gündem
Teşvik primi öfke yarattı

Teşvik primi öfke yarattı

Almanya’da sendikalar otomobil teşvik primi yüzünden hükümet ortağı SPD’ye kızgın. Daimler şirketinde İşçi Temsilcileri Birliği Başkanı Michael Brecht, çalışanların SPD’ye ‘Çok öfkeli’ olduğunu söylerken İG Metal Başkanı Jörg Hofmann, SPD’nin düş kırıklığına uğrattığını belirtti.

8.06.2020Avrupa
Kayserispor Miguel Lopesi Türkiyeye getirmek için çalışıyor

Kayserispor Miguel Lopes'i Türkiye'ye getirmek için çalışıyor

Süper Lig ekibi Hes Kablo Kayserispor'da koronavirüs salgını sebebiyle ülkesi Portekiz'e giden Miguel Lopes'i Türkiye'ye getirme çalışmaları sürüyor. Sarı-kırmızılı kulübün asbaşkanı ve basın sözcüsü Mustafa Tokgöz, konuyla ilgili açıklama yaptı.

8.06.2020Futbol
Mustafa Tokgöz: Bu hafta taraftarlarımızı sevindireceğiz

Mustafa Tokgöz: Bu hafta taraftarlarımızı sevindireceğiz

Hes Kablo Kayserispor Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, basın mensuplarına yaptığı açıklamada ligin 27. haftasında oynayacakları Fenerbahçe maçı için, "İnşallah 3 puanı alıp bu ligde kalmak için bütün mücadelemizi vereceğiz. Buna bizler inanıyoruz. Takımımız mücadele verecek, buna ben kefil olabilirim. İnşallah bu hafta Kayserili taraftarlarımızı sevindireceğiz" dedi.

8.06.2020Futbol

Yazar Sonuçları

Bu hafta etliye sütlüye karışmayın

Önemli işleri halledebileceğimiz bir hafta... Ama cuma günü Mars’la Neptün arasında oluşacak sert etkileşime dikkat! Yeni tanışmalar, gerçek olamayacak kadar iyi görünen teklifler söz konusu olabilir.

4.04.2021

Aşılı ve antikorlular da maske takmalı

Aşı yaptırdıktan sonra ya da korona geçirip bağışıklık kazandıktan sonra da maske takmaya ve sosyal mesafeye devam edecek miyiz?

18.03.2021

Yetiş ya Marslı kardeşim!

Meşhur İngiliz yazar H.G. Wells’in uzaylıların dünyayı işgalini konu alan “Dünyaların Savaşı/War of The Worlds”ü alanında ilk değildir ancak en büyük etki yaratan eser olmuştur.

24.12.2020

Üstün hizmet

Başakşehir, Paris’teki PSG maçında, kararlı ve karakterli duruşuyla, bütün dünyaya ders vermiştir ama acaba Macron da dersini almış mıdır? Eğer almışsa, hele şükür, futboldaki dördüncü hakem, nihayet hayatta bir işe yaramıştır: İnsanlık, bütün hatlarıyla seferber olsaydı bile, trilyonlarca dolar para dökseydi bile, ırkçılığa bu kadar büyük bir darbe indiremezdi.

11.12.2020

Ben bu köpeğin üzerinde tahakküm mü kuruyorum?

Hayvan-insan ilişkilerine çok kafa yoran biriyim. Ben, taksiciler ve internet, bu konuda büyük çatışmalara giriyoruz. Peki bundan hayvanların, özellikle de benim köpeğin haberi var mı? Yok tabii ki.

1.11.2020

Benim için Cumhuriyet

Demokrasiyle taçlandırıldığında tadından yenmez olandır CUMHURİYET.

29.10.2020

Türkiye’den BM’de Uygur Türkleri konusunda ‘orta yol’ formülü

Türkiye’nin Birleşmiş Milletler Genel Kurulu Üçüncü Komitesi’nde Çin Halk Cumhuriyeti’nin Sincan Uygur Özerk Bölgesi’ndeki insan hakları ihlalleriyle ilgili yaptığı eleştirel beyana ilişkin Dışişleri açıklamasının izini sürünce çarpıcı bir tabloyla karşılaştım.

20.10.2020

Plağın çıtladığı yerden

Salgın korkusuyla evlere kapandığımız, hayatın “duraklat” ikonunu tıklayıp kabuklarımıza çekildiğimiz günler...

13.10.2020

Kocam tüm maaşımı ona vermemi istiyor

Eşimle kavga ettikten sonra evi terk etti. Geri dönmesini istediğimde bana şartlar sundu. Tüm maaşımı ona vermemi ve o ne isterse yapmam gerektiğini söyledi. Kabul ettim ama iyi mi yaptım bilmiyorum...

21.08.2020

İki yol var demiştin: Biri paralı, biri bedava

Bayramda İstanbul’da kalmak iyi fikir. Ama başka tatil fırsatı olmayınca kendini yollara atıyorsun. Yollar da ‘birazdan anlatacağım sebeplerle’ hiç güzel yerler değil.

2.08.2020

Kuşağımı savunmalıyım

İhsan Yılmaz’ın hazırladığı Kültürazzi köşesinde “Klasik müzikte yaşa takılanlar”ı okuyunca.

23.07.2020

Ayağımı yerden kesebilmirem

‘Bana bir araba lazım, o da bu ara lazım’ diye aylar önce çıktığım yolculuktan projeyi olduramamış olarak geri döndüm. Araba sahibi olamadım, onun yerine boş vakitlerde oto ekspertiz videoları izlemek gibi bir hobi sahibi oldum.

12.07.2020