EKSTRA
MENÜ

Kazanç

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 19.446 haberi bulunmuştur.

Kazanç Haberleri

Kriz fırsatçılarının yeni rotası yangın söndürme ekipmanları oldu

Kriz fırsatçılarının yeni rotası yangın söndürme ekipmanları oldu

Türkiye'nin güneyinde yaşanan orman yangınları fırsatçılara kazanç kapısı olurken, birçok yangın söndürme ekipmanına fahiş zamlar yapıldı. Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu bu kriz fırsatçılığının cezasının 114 bin lira olduğunu belirtti.

4.08.2021Haber
Kriz fırsatçılığının cezası 114 bin TL

Kriz fırsatçılığının cezası 114 bin TL

Türkiye'nin güneyinde yaşanan orman yangınları fırsatçılara kazanç kapısı olurken, birçok yangın söndürme ekipmanına fahiş zamlar yapıldı. Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu bu kriz fırsatçılığının cezasının 114 bin lira olduğunu belirtti.

4.08.2021Ekonomi
Rihanna milyarderler listesine girdi

Rihanna milyarderler listesine girdi

Son dönemde müzik çalışmalarının yanı sıra iç çamaşını koleksiyonuyla da adını duyuran Rihanna atık resmen dolar milyarderi! 33 yaşındaki şarkıcı 1,7 milyar dolarlık servetiyle milyarderler kulübüne girdi. Haberi Forbes dergisi duyurdu.

4.08.2021Magazin
Destekle başladılar... Büyük kazanç sağlıyor Üretimi 5 yılda 5 kat arttı

Destekle başladılar... Büyük kazanç sağlıyor! Üretimi 5 yılda 5 kat arttı

Ağrı'da son 5 yılda çiftçiye sağlanan devlet desteğiyle üretildiği alan 5 kat artan ayçiçeği, hem üreticiye kazanç sağlıyor hem de tarlaları sarıya boyayan görüntüsüyle kente güzellik katıyor.

4.08.2021Ekonomi
Savunma ve havacılık şirketleri borsalarda bu yıl yatırımcısını uçuruyor

Savunma ve havacılık şirketleri borsalarda bu yıl yatırımcısını uçuruyor

Küresel düzeyde devam eden ekonomik toparlanma ve devletlerin Kovid-19 salgınının etkilerine karşı açıkladıkları destekler yanında beklentilerden iyi gelen finansal sonuçlar, savunma ve havacılık şirketlerinin hisselerinin yükselmesini sağladı.

1.08.2021Ekonomi
İşte bu haftanın kazandıranı

İşte bu haftanın kazandıranı

Bu hafta, yatırım araçlarından borsa kazandırırken, altın, dolar ve avro kaybettirdi.

31.07.2021Ekonomi
Günlük Burç Yorumları: 31 Temmuz Cumartesi Koç, Boğa, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları: 31 Temmuz Cumartesi Koç, Boğa, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? 31 Temmuz'da aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? Uzman Astrolog Aygül Aydın, 31 Temmuz'da günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 31 Temmuz Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. 31 Temmuz Cumartesi günü burç yorumlarınız...

31.07.2021Astro Gündem
Yalan haberlerin arkasındaki 12 kişi... Aşı karşıtlığı ile servet yaptılar

Yalan haberlerin arkasındaki 12 kişi... Aşı karşıtlığı ile servet yaptılar!

Bilim insanlarına göre Covid-19 pandemisini sonlandırmanın tek yolu aşılama. Ama aşı karşıtlığı dünyanın dört bir yanında halen çok güçlü. Milyonlarca insanın aşıdan uzak durmasının sebebi ise sosyal medyada ışık hızıyla yayılan yalan ve yanlış yönlendirici içerikler. Bu içeriklerin çok önemli bir kısmını üretenler ise insanların hayatlarıyla oynadıkları yetmezmiş gibi bir de bunun üzerinden milyonlarca dolarlık servetler elde ediyor. Peki kim bu insanlar ve nasıl çalışıyorlar? Detaylar haberimizde...

29.07.2021Dünya
Rüyada tatlı görmek ne anlama gelir Rüyada tatlı yapmak ve yemek tabiri

Rüyada tatlı görmek ne anlama gelir? Rüyada tatlı yapmak ve yemek tabiri

Gerçek hayatta sevilen bir yiyecek olan tatlı, rüyalarda da güzel anlamlara işaret etmektedir. Rüyanın doğru yorumlanabilmesi için ne şekilde görüldüğünün hatırlanması önemlidir. Peki, rüyada tatlı görmek ne anlama gelir? Rüyada tatlı yemek, yapmak neye delalet eder. İşte rüyada tatlı yapmak ve yemek tabiri...

28.07.2021Rüya Tabirleri
Son dakika... Yurt dışında doğdu, yerli ve milli oldu Küresel markalara hamburgerle meydan okuyorlar

Son dakika... Yurt dışında doğdu, yerli ve milli oldu! Küresel markalara hamburgerle meydan okuyorlar

Türkiye'de restoran sektörüne yeni soluk getiren hamburgerciler giderek çoğalmaya başladı. Yüksek kar marjı, müşterilerin ilgisi, piyasanın da elverişli olması hamburgercilerin iştahını artırıyor. Küresel markaların satışlarını geçmek üzere olan hamburgerciler iddialı konuştu ve küresel markaların 1 yıl içinde küçülmeye gideceğini öngördü.

28.07.2021Ekonomi
Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına  Dair Kanun Resmi Gazetede yayımlandı

Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Resmi Gazete'de yayımlandı

Kanuna göre, 31 Aralık 2021 ila 23 Kasım 2015 tarihleri arasında diş protez laboratuvarlarında diş protez teknisyenleri ve diş protez teknikerlerine ait iş ve işlemlerde yardımcı olmak üzere, Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında düzenlenen protokol kapsamında eğitim alanlar, diş protez laboratuvar sahibi ve mesul müdürü olmamak üzere, yardımcı personel olarak çalışabilecek.

28.07.2021Gündem
Haftalık Burç Yorumları: 26 Temmuz-1 Ağustos Haftalık Oğlak, Kova, Balık ve Diğer Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları: 26 Temmuz-1 Ağustos Haftalık Oğlak, Kova, Balık ve Diğer Burç Yorumları

26 Temmuz-1 Ağustos haftalık burç yorumları açıklandı! Uzman Astrolog Aygül Aydın haftalık burç yorumlarını anlattı. 26 Temmuz-1 Ağustos haftası burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor hepsi burada! 26 Temmuz-1 Ağustos haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının detaylı yorumları... İşte 26 Temmuz-1 Ağustos 2021 haftası burç yorumlarınız.

26.07.2021Astro Gündem
Yapılandırmadan 18.6 milyar lira geldi

Yapılandırmadan 18.6 milyar lira geldi

Kasım ayında çıkarılan yapılandırma ile bütçeye 18.6 milyar lira gelir geldi. Son çıkarılan kapsamlı yapılandırma için ise başvurular 31 Ağustos’ta bitecek. Kira ve ücrette matrah artırımı e-beyanname ile yapılabilecek. Matrah artırımında bulunanlar, peşin veya altı taksitte vergilerini ödeyebilecek.

26.07.2021Ekonomi
Son dakika: Artvin Arhavideki selden yeni görüntü ortaya çıktı Mahsur kalan çift hayata böyle tutundu

Son dakika: Artvin Arhavi'deki selden yeni görüntü ortaya çıktı! Mahsur kalan çift hayata böyle tutundu

Artvin'in Arhavi ilçesinde meydana gelen sel felaketinde zemin katta oturan ve evleri suyla dolan Mustafa ve Fatma Töngel çifti komşularının sarkıttığı iple hayata tutundu. Dehşeti yaşayan karı koca balkona çıktığında komşularına el salladı.

25.07.2021Gündem
İlo Nedir İlo Açılımı Nedir Uluslararası Çalışma Örgütünün Hedefleri..

İlo Nedir? İlo Açılımı Nedir? Uluslararası Çalışma Örgütünün Hedefleri..

Dünya üzerinde kurulmuş olan pek çok örgüt vardır. Bu örgütler uluslararası olarak kurulmuş ve pek çok üye ülkede hizmet vermektedir. Uluslararası olarak kurulmuş olan örgütlerden bir tanesi de uluslararası çalışma örgütü olan İLO örgütüdür. UİLO örgütünün açılımı ve bu örgütün hedefleri merak edilmektedir. Peki İLO nedir? İLO'nun açılımı nedir? Uluslararası çalışma örgütünün hedefleri nelerdir? İşte İLO ile ilgili merak edilen tüm detaylar.

22.07.2021Araştırma
Eşel mobilin maliyeti 18 milyar TL

Eşel mobilin maliyeti 18 milyar TL

Akaryakıttaki fiyat artışlarının önüne geçmek için eşel mobil sistemi uygulandığını söyleyen Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) Başkanı Fesih Aktaş, “Eşel mobilin devlete maliyeti 18 milyar lira” dedi.

22.07.2021Ekonomi
Elyesa isminin anlamı nedir Elyesa ne demek Elyesa adının özellikleri, analizi ve kökeni

Elyesa isminin anlamı nedir? Elyesa ne demek? Elyesa adının özellikleri, analizi ve kökeni

Elyesa Kuran'ı Kerim'de adı geçen 25 peygamberden biridir. Tevrat'ta adı Elisha olarak geçen peygamber, Hz. İlyas, Hz. Musa ve Hz. Harun gibi İsrailoğulları'na gönderilmiştir. Hz. Elyasa başta ölüleri diriltmek üzere birçok mucize göstermiş olmasına rağmen kavminden çok az kişi ona iman etmiştir. Elyesa isminin anlamı ve kökeni nedir? Bu isim Kuran'ı Kerim'de geçiyor mu? İşte, merak edilen tüm detaylar.

Beyaz Saray Sözcüsü açıkladı: Aşı karşıtı paylaşımlardan 12 kişi sorumlu

Beyaz Saray Sözcüsü açıkladı: Aşı karşıtı paylaşımlardan 12 kişi sorumlu!

Koronavirüs salgınında şu ana kadar elimizdeki en büyük silah olan Kovid-19 aşıları tüm dünyada hızlı şekilde yürütülen aşılama kampanyalarıyla uygulanmaya devam ediliyor. ancak öte yandan dünyanın birçok ülkesinde özellikle sosyal medya üzerinden yürütülen aşı karşıtı kampanyalar da büyük bir hızla yayılmayı sürdürüyor. Beyaz Saray Basın Sözcüsü Jen Psaki, konuyla ilgili açıklamasında dikkat çekici veriler paylaşarak konunun sorumlularını işaret etti.

18.07.2021Dünya
En başarılı motivasyonel kadın konuşmacılar arasına girmeyi başardım

En başarılı motivasyonel kadın konuşmacılar arasına girmeyi başardım

Hale Caneroğlu, 5 yıl boyunca “Avrupa Yakası”nda ‘Yaprak’ karakterini canlandırdı. Şarkıcılık da yapan Caneroğlu, bir gecede eğlence sektörünü bırakmaya karar verdi ve kendine farklı bir yol çizdi. Kişisel gelişim uzmanı ve motivasyonel konuşmacı olan Hande Caneroğlu, yeni hayatını anlattı.

18.07.2021 Magazin
INVAMED-RD GLOBAL: SGKya hiçbir tıbbi cihaz satılmamıştır

INVAMED-RD GLOBAL: SGK'ya hiçbir tıbbi cihaz satılmamıştır

INVAMED-RD GLOBAL'den, CHP Milletvekili Murat Emir'in iddialarına ilişkin yapılan açıklamada, "Şirketlerimizce SGK’ya ihaleyle veya ihalesiz hiçbir tıbbi cihaz satılmadığı, kaldı ki ülkemizde hiçbir tıbbi cihaz şirketinin bu şekilde SGK’ya ürün satmasının mümkün olmadığı SGK mevzuatı ve Sağlık Uygulama Tebliği (SUT) hükümlerince belirlenmiştir" ifadesi yer aldı.

17.07.2021Gündem
Temel emeklilik ödemeleri başladı

Temel emeklilik ödemeleri başladı

Almanya’da geçen yıl karara bağlanan ve bu yılın başında uygulamaya konulan, Almancası ‘Grundrente’ olan temel emeklilik kapsamındaki ilk ödemeler bu hafta başladı.

17.07.2021Avrupa
‘Dolap’tan 1.4 milyar TL çıktı

‘Dolap’tan 1.4 milyar TL çıktı

İkinci el ürün platformu Dolap, 5. yılında ikinci el eşya satışı ve platforma ilişkin verilerini açıkladı.

17.07.2021Ekonomi
Uludağ eteklerinde atıl kalan tarım arazileri yaban mersiniyle üreticisine servet kazandırıyor

Uludağ eteklerinde atıl kalan tarım arazileri yaban mersiniyle üreticisine "servet" kazandırıyor

Türkiye'de en fazla yaban mersini üretilen illerden Bursa'da yıllarca atıl kalan arazilerine yaban mersini diken üreticiler, dönüm başı 50-60 bin lira kazanç sağlıyor.

16.07.2021Haber
Yaban mersini üreticisine servet kazandırıyor

Yaban mersini üreticisine servet kazandırıyor

Türkiye'de en fazla yaban mersini üretilen illerden Bursa'da yıllarca atıl kalan arazilerine yaban mersini diken üreticiler, dönüm başı 50-60 bin lira kazanç sağlıyor.

16.07.2021Ekonomi
Türk çayı yeni ürünlerle yeni pazarlara açılacak

Türk çayı yeni ürünlerle yeni pazarlara açılacak

Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği (DKİB) verilerinden yapılan derlemeye göre, Ocak-Haziran 2021 döneminde 108 ülkeye 2 bin 587 ton çay ihraç edildi.

16.07.2021Ekonomi
Su ürünleri ihracatı yüzde 169 arttı

Su ürünleri ihracatı yüzde 169 arttı

Doğu Karadeniz’den yılın ilk 6 ayında yapılan su ürünleri ihracatı yüzde 169 yükseldi. Bölgeden ocak-haziran döneminde 12 ülkeye 8 bin 737 ton su ürünü ihraç edilerek 44 milyon 680 bin dolar gelir sağlandı. En fazla dış satım yapılan ülkeler, Rusya Federasyonu, Vietnam, Japonya, Gürcistan ve Almanya oldu.

16.07.2021Ekonomi
Piyasa nedir Piyasa ne durumda düşer veya yükselir

Piyasa nedir? Piyasa ne durumda düşer veya yükselir?

Ticari açıdan ele alındığı vakit en çok duyulan kelimeler içerisinde şüphesiz piyasa gelir. Üstelik sadece günlük yaşamda değil aynı zamanda televizyonda ya da birçok farklı mecrada öne çıkan bir sözcüktür. Peki, Piyasa nedir? Piyasa ne durumda düşer veya yükselir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

15.07.2021Araştırma
Phishing nedir, nasıl yapılır Phishing nasıl temizlenir

Phishing nedir, nasıl yapılır? Phishing nasıl temizlenir?

Siber suçlular sürekli yenilik halindeler ve giderek daha karmaşık hale geliyor. Ağınızın güvenliğini aşmak ve verilerinizi çalmak için yalnızca tek bir başarılı oltalama saldırısı yeterlidir. Bu nedenle herhangi bir linke Tıklamadan Önce Düşünmek her zaman önemlidir. Peki, nedir bu suç teşkil eden phishing? İşte, merak edilen tüm detaylar.

15.07.2021Araştırma
Bursa’da 1200 rakımlı dağların zirvesinde ahududu hasadı

Bursa’da 1200 rakımlı dağların zirvesinde ahududu hasadı

Bursa’nın İnegöl ilçesinde 1200 rakımlı dağların zirvesinde yetişen ahududunun hasadı başladı. 300 dönüm alanda 600 ton rekolte beklenen ahududunun kilosu ise 30 TL’den alıcı buluyor.

15.07.2021Ekonomi
Türkiye Ürün İhtisas Borsası’nın tarımsal ürün endeksleri yayımlanmaya başladı: Tarım piyasasına şeffaf takip

Türkiye Ürün İhtisas Borsası’nın tarımsal ürün endeksleri yayımlanmaya başladı: Tarım piyasasına şeffaf takip

Türkiye Ürün İhtisas Borsası (TÜRİB) tarafından hazırlanan tarımsal ürün fiyat endekslerinin tanıtım töreni, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin katılımıyla TOBB binasında gerçekleştirildi. Bakan Pakdemirli, “Bir gösterge aracı olarak kullanılabilecek bu endeksler sayesinde, piyasanın anlık durumu şeffaf bir şekilde ortaya konulacak ve diğer yatırım ürünleriyle karşılaştırma imkânı da sağlanacak” dedi.

15.07.2021Ekonomi
Rüyada Zeytin Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Zeytin Ağacı Dikmek Ve Almak Anlamı

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Zeytin Ağacı Dikmek Ve Almak Anlamı

Rüyada zeytin ağacı görmek; iyiye ve hayra tabir edilir. Rüyada zeytin ağacı gören birey, hayırlı haberler alabilir. Bunun yanı sıra rüyanın görülme tarzına göre rüya yorumu değişebilir. Peki rüyada zeytin ağacı görmek ne anlama gelir? Rüyada zeytin ağacı dikmek ve almak anlamı nedir? İşte ayrıntılar.

13.07.2021Mahmure
Rüyada Yaş Pasta Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Yaş Pasta Yemek Ve Yapmak Anlamı

Rüyada Yaş Pasta Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yaş Pasta Yemek Ve Yapmak Anlamı

Rüya yorumu söz konusu olduğunda ve bunların bir anlamı olup olmadığı konusunda birçok farklı teori vardır. Bu teorilerin çoğu farklı görüşler ifade eder. Fakat rüyada görülen bir nesnenin, sembolün ya da herhangi bir şeyin yorumu genel olarak değiştirilemez ve nettir. İşte, tüm detaylar.

13.07.2021Mahmure
Rüyada Sofra Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Sofra Kurmak Ve Kaldırmak Anlamı

Rüyada Sofra Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Sofra Kurmak Ve Kaldırmak Anlamı

Rüyada sofra görmek; rüya sahibi adına hayırlıdır. Rüyasında sofra gören rüya sahibi, neşelenecek ve sevinecektir. Rüyayı gören rüya sahibi, yakın zamanda yurt dışına çıkabilir. Rüyada sofra görmek; bereketli günlerin yakında olmasına işarettir. İşte, merak edilen tüm detaylar.

13.07.2021Mahmure
Rüyada Siyah Üzüm Yemek Ne Anlama Gelir Rüyada Siyah Üzüm Görmek Ve Koparmak Anlamı

Rüyada Siyah Üzüm Yemek Ne Anlama Gelir? Rüyada Siyah Üzüm Görmek Ve Koparmak Anlamı

Rüyada üzüm görmek; rüya sahibi açısından çok iyi bir şekilde tabir edilir. Rüyada üzüm; bol kazanç, ağız tadının iyi olması olarak tabir edilmektedir. Üzüm, bereket ve bolluğun yanı sıra alın teri ile kazanılan mal ve rızka işarettir. Fakat rüyada üzüm görmek, tek şekilde tabir edilmez. Peki rüyada siyah üzüm yemek ne anlama gelir? Rüyada siyah üzüm görmek ve koparmak anlamı nedir? İşte ayrıntılar.

13.07.2021Mahmure
Elon Musktan flaş itiraf: Nefret ediyorum

Elon Musk'tan flaş itiraf: Nefret ediyorum

Milyarder iş adamı Elon Musk, Tesla'nın patronu olmaktan nefret ettiğini mahkemede dile getirdi.

13.07.2021Ekonomi
İstanbul Havalimanı Metrosunun inşaatı hızla devam ediyor

İstanbul Havalimanı Metrosu'nun inşaatı hızla devam ediyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu "(Halkalı-İstanbul Havalimanı Metro Hattı) 2022 sonunda 31,5 kilometrelik bu hattı halkımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz" dedi.

12.07.2021Ekonomi
Haftalık Burç Yorumları: 12-18 Temmuz Haftalık Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları: 12-18 Temmuz Haftalık Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları

12-18 Temmuz haftalık burç yorumları açıklandı! Uzman Astrolog Aygül Aydın haftalık burç yorumlarını anlattı. 12 – 18 Temmuz haftası burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor hepsi burada! 12 – 18 Temmuz haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının detaylı yorumları... İşte 12 – 18 Temmuz 2021 haftası burç yorumlarınız.

12.07.2021Astro Gündem
‘Tosuncuk’ Mehmet Aydından yeni detaylar: 1.5 milyar topladım, Bitcoin’deki paramı 10’a katladım

‘Tosuncuk’ Mehmet Aydın'dan yeni detaylar: 1.5 milyar topladım, Bitcoin’deki paramı 10’a katladım

Mehmet Aydın’ın ifadesinden yeni ve çok önemli detaylar ortaya çıktı. Mehmet Aydın, Çiftlik Bank’tan raporlarda yazıldığı gibi 1 milyar 139 milyon lira değil 1.5 milyar lira topladığını söyledi. Aydın “Bitcoin’e yatırım yaptım, 10 kat arttı” dedi ve kazandığı paranın raporda belirtilen borç miktarını ‘kat kat’ karşılayabileceğini söyledi.

12.07.2021Gündem
Araç sahibinin ihmal randevusu

Araç sahibinin ihmal randevusu

Tatil dönemi geldi. Uzun yolculuklar öncesinde otomobil servislerinde yoğunluklar yaşanıyor. Ustalara göre araç sahipleri güvenlikten çok, görünen detaylara önem veriyor. Pek çok araç sahibi ise hayati önem taşıyan fren sistemlerine ve lastiklere gerekli özeni göstermiyor. Servis işinde çalışmak otomobilleri tanımayı ve tecrübe istiyor. Bu işte çalışanlar 3 bin lira ila 6 bin lira arasında para kazanıyor. Ustalar bu işte de çırak sıkıntısı olduğunu söylüyor.

12.07.2021Ekonomi
Süveyş Kanalından büyük gelir

Süveyş Kanalı'ndan büyük gelir

Mısır'daki Süveyş Kanalının, bu mali yılda tarihinin en yüksek yıllık gelirini elde ettiği belirtildi.

12.07.2021Ekonomi

Yazar Sonuçları

7000 günü dolduran tazminat alabilir

Soru: 1999 sonrası işe başlayan birisi 7200 günü doldurursa 25 yıl sigortalı gibi tazminat alabilir mi? Oğul E.

4.08.2021

Sosyal medya gelirine vergi

Daha önce anne babasından aldığı harçlık dışında hiç gelir elde etmemiş.

3.08.2021

Piyasalara Fed morali

ABD Merkez Bankası’nın (Fed) toplantısının ardından Fed Başkanı Powell, bir bakıma piyasaların duymak istediklerini söyledi. İç piyasalar da bu açıklamaların etkisiyle bayram sonrasına iyi bir grafikle başladı. Bir süredir dış piyasalardan olumsuz ayrışan Borsa İstanbul, dışarıya göre daha güçlü bir performans sergilerken, dış piyasalarla olan açığını kapatmaya çalıştı.

1.08.2021

Uçmuyorsak yer çekimine saygımızdan

Bir Bursaspor taraftarının sosyal medya hesabından alıntıdır üstteki başlık.

20.07.2021