EKSTRA
MENÜ

Karne Hediyesi Önerileri

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 10 haberi bulunmuştur.

Karne Hediyesi Önerileri Haberleri

Zaten her şeye sahip olan çocuklar için hediye fikirleri

Zaten her şeye sahip olan çocuklar için hediye fikirleri

Çocuklar oyuncakları çok sever. O kadar çok oyuncak almak isterler ki, neredeyse eksik hiçbir oyuncakları yoktur. Aldığı güzel karneyi ödüllendirmek veya çocuğunuzu mutlu etmek için aktiviteler de mükemmel bir hediye olabilir. İşte kalıcı anılar yaratabileceğiniz harika hediye fikirleri…

22.01.2021Alışveriş
Çocuklara karne hediyesi neler alınabilir

Çocuklara karne hediyesi neler alınabilir?

Bir okul döneminin sonuna geldik, anne babalar karne için hediye arayışına başladı bile. Dönem boyunca ders çalışıp karneleriyle sizi mutlu eden çocuklarınızı sevindirme sırası şimdi sizde. Çocuğunuzun yaşına ve zevklerine uygun hediye arıyorsanız işte önerilerimiz…

En iyi 10 karne tatili hediyesi

En iyi 10 karne tatili hediyesi

Çocuğunuzla birlikte bir eğitim ve öğretim yılını daha acısı-tatlısı, sevinci-üzüntüsü ile geride bırakıyoruz. Şunun şurasında okulların kapanmasına beş gün kaldı. Hem çocuğunuz hem de sizin için artık bu yılı unutma, geride bırakma zamanı. Bunun en güzel yolu ise hem çocukların hem de büyüklerin birlikte yapabileceği ve keyif alacağı bir tatil… Jürimiz bu hafta karne tatili için henüz bir hediye düşünmemiş olanlar için en iyi alternatifleri belirledi. Dilerseniz çocuğunuzla birlikte doğada kamp yapın, tema parklarda eğlenin dilerseniz de onu yeni arkadaşlar edineceği ve tecrübe kazanacağı kamplara gönderini ya da hem eğlenip hem de birlikte öğreneceğiniz aktivitelere katılın.

5.06.2018Seyahat
En iyi 10 karne tatili hediyesi

En iyi 10 karne tatili hediyesi

Yoğun dersler ve sınavlarla geçen uzun bir yılın ardından okullar bugün kapanıyor. Peki çocuğunuza karne hediyesi olarak tatil hediye etmeye ne dersiniz? Futbol kampından, doğada yaşama, matematik kursundan uzay kampına kadar listemizde çok farklı alternatifler var.

11.01.2017Seyahat
Çocuklarınıza karne hediyesi almayın uyarısı

"Çocuklarınıza karne hediyesi almayın" uyarısı

MANİSA Büyükşehir Belediyesi Aile Danışma Merkezi Uzman Pedagogu Kemal Çamlıoğlu, çocuklara alınacak her karne hediyesinin doyumsuzluğa neden olabileceğini, bu nedenle "karnenin normalleştirilmesi" gerektiğini belirtip, uyardı.

16.06.2016Ege
Tatilde önce eğlence sonra ders

Tatilde önce eğlence sonra ders

18 milyon öğrenci yarıyıl tatiline başladı. Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Zeynep Kızıltepe, ilk ve ortaokul ile lise öğrencilerine tatili iyi değerlendirmeleri için önerilerde bulundu. Müzeler ve tiyatrolar da sömestre özel birçok etkinlik düzenliyor. Çocukların izleyebileceği filmler de sinema salonlarında gösterime girdi. Bu etkinliklerden birkaçını sizler için derledik.

21.01.2020Eğitim
LC Waikiki, Tatili Şenlendiriyor

LC Waikiki, Tatili Şenlendiriyor

Çocukların elbise dolapları bu yarıyıl tatilinde ağzına kadar dolacak.

3.02.2011Alışveriş

Yazar Sonuçları

Karne çocuğun başarısını göstermez! Övmeyin de yermeyin de...

Okullar kapandı, şimdi anne-babaların sınav vakti... Eğer karne notu düşük olana kızıp takdir belgesi alanı göklere çıkarıyorlarsa ciddi bir sorun var. Çünkü uzmanlar çocuğun başarısının karneyle ölçülmediği konusunda birleşiyor. Peki bu süreçte onlara nasıl davranılmalı? Çocuk ve ergen psikiyatrı Serdar Alparslan anlattı.

8.06.2018

Onlar OYUNCAK değil

HAYTAP Hayvan Hakları Federasyonu’nun başlattığı “Terk etmeyin” kampanyasının devamında bu kez, petshop’lardan yavru hayvan alanlar hedeflendi.

10.07.2009