EKSTRA
MENÜ

Karnabahar

Karnabahar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Karnabahar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.818 Karnabahar haberi bulunmuştur.

Karnabahar Haberleri

Türk kadını şişmanlıkta dünyayı solladı

Türk kadını şişmanlıkta dünyayı solladı

Dünyadaki şişman insan sayısı hızla artıyor. Araştırmalara göre şişman Türk kadınları dünya ortalamasının üzerinde. Her yüz Türk erkeğinden yüzde 13'ü obez iken bu oran kadınlarda yüzde 30'a yükseliyor. Uzmanlar obezitenin en sık görülen nedeninin vücudun gereksiniminden fazla gıda alınması ve hareket azlığı olduğunu vurguluyor.

20.07.2001Kelebek
Türk Kadını Şişmanlıkta Dünyayı Solladı

Türk Kadını Şişmanlıkta Dünyayı Solladı

İnsan ömrünü kısaltan bir hastalık olan şişmanlık konusunda türk kadınları dünyada ilk sıralalarda yer alıyor. Araştırmalar türk kadınlarının yüzde 30'unun şişman olduğunu ortaya koyuyor.

22.07.2001Diyet Rehberi
Türk doktordan kansere domatesli çare

Türk doktordan kansere domatesli çare

Amerika'nın Detroit kentinde bulunan Wayne State Üniversitesi'nde kanser araştırmaları yapan Türk doktor Ömer Küçük, domates özü içeren kapsüller ile prostat kanseri tümörlerini 3 haftada küçültmeyi başardı.

20.08.2001Gündem
Akıllı Diyet ile Ayda 3 Kilo

Akıllı Diyet ile Ayda 3 Kilo

Günümüzde genç, yaşlı hatta ergenlik çağındaki çocukların bile yakındığı bir sorun haline geldi. Tıpkı stres gibi hayatımıza sinsice girdi ve giderek yaygınlaşıyor. Nedeni bilinmese de gerçek o ki unutkanlığın yaşı giderek küçülüyor. Çare ise unutkanlığı önleyen akıllı diyette... Bu 15 günlük beslenme programıyla bir yandan hafızanızı güçlendirirken, diğer yandan ayda 2-3 kilo verebilirsiniz.

27.11.2001Diyet Rehberi
Pizza Yiyerek Zayıflayın

Pizza Yiyerek Zayıflayın

Pizza sevenlere müjde! Her gün pizza veya pizza hamuru ile hazırlanan börekler yiyerek zayıflayabilirsiniz. Hem damak keyfini sürdürmek, hem enerji depolamak, hem de 7 günde 2 kilo vermek için pizza diyetini harfiyen uygulamanız yeterli.

21.01.2002Diyet Rehberi
Yeni Vejetaryen Menüler

Yeni Vejetaryen Menüler

Dalından yeni koparılmış tazecik sebzelerden nefis bir salata, ya da hormonsuz, organik meyvelerle yapılmış tadına doyum olmayan bir tatlı. Bu lezzetleri bize yeni trend vejetaryen mutfakları ve restoranları sunuyor. Sağlık ve lezzeti bir arada sunan bu menüler etoburları bile baştan çıkaracak cinsten...

Mahkemede işi olanlar yandı

Mahkemede işi olanlar yandı

İstanbul'da yılın ilk zam rekortmeni yüzde 250.9 ile mahkeme ve avukatlık ücretleri oldu. Fiyatı yüzde 122.5 artışla 1.7 milyon lirayı aşan ıspanak ise son bir yılın zam şampiyonu oldu.

1.02.2002Ekonomi
Midenizdeki Yangına Son Verin

Midenizdeki Yangına Son Verin

Hemen hepimizin başına bir çok kez gelmiştir. Midemizde sanki tonlarca yük taşıyormuş hissine kapılırız. Midemizden kalbe doğru yayılan alev alev bir yanma hissi duyarız. Tıpkı ateşle temas eden cilt gibi acı verir. Ağzımızda ekşi bir tat hissederiz.

Bahar Tazeliğinde Salatalar

Bahar Tazeliğinde Salatalar

Yemeklerimizin vazgeçilmez tamamlayıcısı salatalaların çeşitleri baharın gelmesiyle birlikte daha da arttı. Birbirinden taze yeşillik ve sebzelerle yapacağınız bu salataları başlıbaşına bir öğün olarakta tüketebilir aynı zamanda da sağlıklı beslenmenin kapılarını aralayabilirsiniz.

Yazar Sonuçları