EKSTRA
MENÜ

Karla Mücadele Çalışmaları

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.106 haberi bulunmuştur.

Karla Mücadele Çalışmaları Haberleri

Son Dakika Haberleri: Akomdan Kar Uyarısı

Son Dakika Haberleri: Akom'dan Kar Uyarısı!

Türkiye'de bugün öğle saatlerinden itibaren yurdun kuzeybatı kesimlerinden başlayacak olan soğuk hava dalgasının etkisine girecek. Meteoroloji'nin İstanbul için yaptığı kar yağışı açıklamasından sonra AKOM'dan da bir açıklama geldi. AKOM, İstanbul'da bugün akşam saatlerinden itibaren yoğun kar yağışının başlayacağını duyurdu.

22.01.2016Kelebek
İstanbulda kar yağışı yeniden başladı, Meteorolojiden önemli uyarılar geldi

İstanbul'da kar yağışı yeniden başladı, Meteoroloji'den önemli uyarılar geldi

Marmara Bölgesi için yapılan uyarının ardından, İstanbul'da beklenen kar yağışı sabah saatlerinde başladı. Kentin özellikle yüksek yerlerinde etkili olan kar nedeniyle trafikte aksamalar yaşanırken, asıl yağış ise akşam saatlerinde megakenti vurdu. Bir anda bastıran şiddetli kar yağışı yaşamı durma noktasına getirirken, Meteoroloji yetkilileri, İstanbul'da kar kalınlıklarının 5-25 cm civarında olacağını söyleyerek vatandaşları uyardı. Kar yağışının aralıklarla pazartesi gününe kadar devam etmesi bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü ayrıca, yurt genelinde hafta sonu ve gelecek haftanın ilk yarısında aşırı soğuk havanın etkili olacağını duyurdu.

21.01.2016Gündem