EKSTRA
MENÜ

Karla Mücadele Çalışmaları

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.106 haberi bulunmuştur.

Karla Mücadele Çalışmaları Haberleri

Bir yanda karla mücadele, bir yanda eksi 10 derecede kaplıca keyfi

Bir yanda karla mücadele, bir yanda eksi 10 derecede kaplıca keyfi

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde kar yağışı sonrası belediye ekipleri ilçe merkezinde yoğun bir çalışma başlatırken, vatandaşlar ise eksi 10 dereceye aldırmadan kar altında kaplıcaya akın ediyor. Beytüşşebap ilçesinde bir yandan karla mücadele çalışmaları sürerken, diğer yandan ise vatandaşlar Kato Dağı eteklerinde bulunan kaplıcanın keyfini çıkarıyor.

26.01.2018Ekonomi
Bolu Dağında kar ulaşımı aksatıyor

Bolu Dağı'nda kar ulaşımı aksatıyor

Anadolu Otoyolu ile D-100 Karayolu'nun Bolu Dağı kesiminde yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşımda zaman zaman aksaklık yaşanıyor.

23.12.2017Gündem
Ankarada bugün (Pazartesi) okullar tatil mi Vali açıkladı

Ankara'da bugün (Pazartesi) okullar tatil mi? Vali açıkladı

'Ankara'da 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil mi?' sorusu yanıtını buldu. Öğrenciler dün gün boyu 'Ankara'da pazartesi günü okullar tatil olacak mı?' sorusuna yanıt aramıştı. Akşam saatlerinde açıklama Ankara Valisi Ercan Topaca'dan geldi. Topaca, twitter'dan okulların tatil olmadığını duyurdu.

8.01.2017Gündem
İstanbul yol durumu nasıl, yollar açık mı İşte İstanbul yol durumu

İstanbul yol durumu nasıl, yollar açık mı? İşte İstanbul yol durumu

İstanbul'da günlerdir haberleri yapılan kar yağışı dün akşam saatlerinde başladı. Kar yağışının ardından İstanbul'da trafik durumu felç oldu. Yola çıkacak olan vatandaşlar, İstanbul'da yol durumu nasıl, yollar açık mı? gibi sorulara yanıt aradı. İşte 7 Ocak Cumartesi İstanbul yol durumu ve diğer tüm detaylar...

7.01.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Sincan’ın eziyet basamakları

Okurumuz Hüseyin Can, “26 yıldır Sincan’da yaşıyorum” diye başladığı iletisinde... Toprak Mahsulleri Ofisi’ne (TMO) ait siloların yıkılmasının ardından yapılan alt geçitle ilgili şikâyetlerini yazmış.

30.01.2017