EKSTRA
MENÜ

Karasu

Karasu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Karasu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.490 Karasu haberi bulunmuştur.

Karasu Haberleri

Prof. Dr. Tahir Karasudan acı haber

Prof. Dr. Tahir Karasu'dan acı haber

Osmangazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde görev yaparken bir süre önce emekli olan Prof. Dr. Tahir Karasu (71), bahçeye ve otoparka diktiği ağaçların bakımını yapmak için geldiği kampüste, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

23.06.2021Gündem
Regl iken Covid-19 aşısı olunur mu

Regl iken Covid-19 aşısı olunur mu?

Covid-19 aşı uygulamasının yaygınlaşmasıyla beraber bazı detaylar da araştırılıyor. Bunlardan biri de regl iken Covid-19 aşısı olunur mu sorusu. Regl (adet) döneminde koronavirüs aşısı olmanın vücuda etkileri merak ediliyor. Peki regl iken aşı olunur mu? Adet döneminde koronavirüs testi yaptırılır mı? İşte konuyla ilgili detaylar...

23.06.2021Gündem
Karasu Nehrinde balık ölümleri korkutuyor

Karasu Nehri'nde balık ölümleri korkutuyor

Muş'ta bulunan Karasu Nehri'nin üzerini kaplayan ve kıyıya vuran ölü balıklar, yöre halkını tedirgin etti. Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, suyun oksijen ve sıcaklık değeri ile pH ölçümlerini gerçekleştirirken, su ve ölü balıklardan numune aldı.

22.06.2021Haber
Karasu Nehrinin üstünü tamamen kapladı Yöre halkını tedirgin eden balık ölümleri...

Karasu Nehri'nin üstünü tamamen kapladı! Yöre halkını tedirgin eden balık ölümleri...

Muş'ta bulunan Karasu Nehri'nin üzerini kaplayan ve kıyıya vuran ölü balıklar, yöre halkını tedirgin etti. Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, suyun oksijen ve sıcaklık değeri ile pH ölçümlerini gerçekleştirirken, su ve ölü balıklardan numune aldı.

22.06.2021Gündem
Karasu Nehrinde korkutan balık ölümleri

Karasu Nehri'nde korkutan balık ölümleri!

Muş'ta şehir merkezi ve köylerden geçen Karasu Nehri'nde balık ölümleri başladı. Hayvanların serinleme ve su ihtiyacını giderdiği, tarım arazilerinin sulandığı Karasu Nehri'nin üzerini kaplayan ve kıyıya vuran ölü balıklar, yöre halkını tedirgin etti.

22.06.2021Gündem
CEV Avrupa Altın Liginde şampiyon olan A Milli Erkek Voleybol Takımı, yurda döndü

CEV Avrupa Altın Ligi'nde şampiyon olan A Milli Erkek Voleybol Takımı, yurda döndü

2021 CEV Avrupa Altın Ligi'nde namağlup şampiyon olan A Milli Erkek Voleybol Takımı, yurda döndü. Organizasyonda Dörtlü Final'in oynandığı Belçika'dan kalkan uçakla Sabiha Gökçen Havalimanı'na gelen ay-yıldızlı kafile, bando takımı eşliğinde karşılandı.

21.06.2021Voleybol
Son Dakika: Filenin Efeleri, üst üste ikinci kez CEV Avrupa Altın Liginde şampiyon oldu

Son Dakika: Filenin Efeleri, üst üste ikinci kez CEV Avrupa Altın Ligi'nde şampiyon oldu

2021 CEV Avrupa Altın Ligi finalinde Ukrayna’yı 3-1 mağlup eden A Milli Erkek Voleybol Takımı, üst üste 2. kez namağlup şampiyon oldu.

20.06.2021Voleybol
Son Dakika Haberi: Filenin Efeleri, Altın Ligde finale yükseldi

Son Dakika Haberi: Filenin Efeleri, Altın Lig'de finale yükseldi

Filenin Efeleri, 2-0 geriye düştüğü karşılaşmada Estonya'yı 3-2 ile geçerek Altın Lig'de finale adını yazdırdı

19.06.2021Voleybol
Pergamon Altarı’nın izinde

Pergamon Altarı’nın izinde

Ahmet Ümit, ustalığını konuşturduğu yeni romanı ‘Kayıp Tanrılar Ülkesi’nde polisiye, arkeoloji ve mitolojiyi harmanlıyor. Berlin’de işlenen bir cinayetin izleri sürüldükçe halka halka genişleyen hikâye, Bergama’ya, Helenistik kültürün mirasına doğru bir yolculuğa çıkarıyor okuru. Ümit, “Bu romanda asıl anlatmak istediğim Anadolu’daki Helenistik kültür. Muhteşem bir miras var bu topraklarda. Amacım bir kültürel iklim oluşturabilmek, farkındalık yaratmak” diyor.

18.06.2021Kitap Sanat
Müsilaj turizmi de vurdu

Müsilaj turizmi de vurdu

Marmara Denizi’nde yaşanan müsilaj tehlikesi turizmi de tehdit ediyor. Balıkesir, Yalova ve Tekirdağ’ın turizm bölgelerine olan sezonluk ya da uzun dönemli taleplerde ciddi düşüş var. Emlakçılar iptallerin de yaşandığını ifade ederken, kısa dönemli ve haftalık kiralamalarda da azalma olduğunu vurguladı. Düşen talebin ardından bölgedeki fiyatlarda gerileme yaşandığı belirtildi.

15.06.2021Ekonomi
Regl iken aşı olunur mu Adetliyken covid aşısı ve testi yapılır mı, adet döngüsünü nasıl etkiler

Regl iken aşı olunur mu? Adetliyken covid aşısı ve testi yapılır mı, adet döngüsünü nasıl etkiler?

Sağlık Bakanlığı tarafından koronavirüs aşılanma sürecinin başlamasıyla birlikte regl iken aşı sırası gelmiş olan kadınlar adetliyken covid aşısı olmanın vücuda etkisini ve koronavirüs testi yaptırıp yaptırılmadığını merak ediyorlar. Bunun yanında tetanoz, hepatit b, menenjit gibi aşıların da regl dönemini nasıl etkilediği de çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki, Regl iken aşı olunur mu, aşılar adet dönemini geciktirir mi? Sinovac ve BionTech aşılarının adetliyken kişiye herhangi bir etkisi söz konusu mu? Adet dönemi ve aşı ile ilgili tüm merak edilenleri Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Öğr. Üyesi Doç. Dr. Ayşe Filiz Gökmen Karasu yanıtladı...

14.06.2021Sağlık
El değmemiş güzelliklere kanoyla gidiyoruz

El değmemiş güzelliklere kanoyla gidiyoruz

Hem eğlenceli hem sosyal mesafeli harika bir doğa sporu ve keşif etkinliği Kano… Serin sularda dinginliğin tadını çıkarırken karadan ulaşılamayan ya da teknelerin giremediği yerleri görmenizi sağlar. Kano yapılabilecek birçok yer var; hazırladığımız mini rehberi okuyun, küreklere asılın.

13.06.2021Seyahat
Aşkın Tarifi, Kanal Dde başlıyor...

Aşkın Tarifi, Kanal D'de başlıyor...

Kanal D’nin, başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün paylaştığı, yapımını NTC Medya- Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği yeni dizisi Aşkın Tarifi (07 Haziran) bu akşam başlıyor.

7.06.2021Magazin
Bu diziyle herkes derdinden uzaklaşacak Aşkın Tarifi bu akşam başlıyor...

Bu diziyle herkes derdinden uzaklaşacak! Aşkın Tarifi bu akşam başlıyor...

Kanal D’nin, başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün paylaştığı, yapımını NTC Medya- Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği yeni dizisi Aşkın Tarifi (07 Haziran) bu akşam başlıyor.

7.06.2021Televizyon
Bursa lise taban puanları 2021 Bursa LGS yüzdelik dilimler ve taban puanları

Bursa lise taban puanları 2021! Bursa LGS yüzdelik dilimler ve taban puanları

LGS sonrası en önemli konulardan biri de lise taban puanları ve yüzdelik dilimleri... Pek çok öğrenci yaşadığı bölgedeki okulların puanlarını ve yüzdelik dilimlerini merak ediyor. Bursa'da sınavla öğrenci alan okulların taban puanlarını ve yüzdelik dilimlerini merak eden öğrenciler, kendi yüzdelik dilimleri ve puanlarına göre tercih işlemi yapacak. İşte 2021 yılına ait Bursa LGS yüzdelik dilimleri ve sınavla öğrenci alan okulların listesi...

6.06.2021Eğitim
Türkiye’nin ilk mega endüstri bölgesi... 10 bin kişiye istihdam sağlayacak

Türkiye’nin ilk mega endüstri bölgesi... 10 bin kişiye istihdam sağlayacak

Osmanlı Padişahı Sultan 2. Abdülhamit döneminde hazırlanan ‘Anadolu’da Genel Üretim Raporu’nda yer alan, Türkiye’nin 150 yıllık hayali Filyos Limanı Projesi dün hizmete alındı. Filyos Endüstri Bölgesi içinde yer alan Limanda, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığının(TPAO) Karadeniz’deki doğalgaz arama çalışmalarını yürüttüğü bir lojistik merkezi ve doğalgaz işleme tesisleri de yer alıyor. Filyos Vadisi Projesi’yle doğrudan 8-10 bin, dolaylı olarak ise 20-25 bin kişiye varan yeni istihdam oluşturulması bekleniyor.

5.06.2021Ekonomi
Erzurumda üretilen alabalıklar Karadenizde alıcı buluyor

Erzurum'da üretilen alabalıklar Karadeniz'de alıcı buluyor

Türkiye'nin en yüksek rakımlı illerinden olan Erzurum'daki baraj ve göletlerde üretilen alabalıklar, tat ve aromasıyla Karadeniz illerindeki tüketiciler tarafından tercih ediliyor.

4.06.2021Haber
Denizi olmayan şehirde üretiliyor Tüm Karadenize satılıyor

Denizi olmayan şehirde üretiliyor! Tüm Karadeniz'e satılıyor

Türkiye'nin en yüksek rakımlı illerinden olan Erzurum'daki baraj ve göletlerde üretilen alabalıklar, tat ve aromasıyla Karadeniz illerindeki tüketiciler tarafından tercih ediliyor.

4.06.2021Ekonomi
Kaza sigortasına yeni formül

Kaza sigortasına yeni formül

Meclis Adalet Komisyonu’nda kabul edilen İcra ve İflas Kanunu’nda değişiklikler içeren yasa teklifiyle, trafik kazalarına ilişkin tazminat hesaplama yöntemleri de güncelleniyor.

28.05.2021Ekonomi
Sözleri tepki çeken Akçakoca müftüsü Şaban Soytekinoğlu hakkında soruşturma başlatıldı

Sözleri tepki çeken Akçakoca müftüsü Şaban Soytekinoğlu hakkında soruşturma başlatıldı

Sakarya'nın Karasu ilçesinde camideki vaazında söylediği sözler nedeniyle Akçakoca Müftüsü Şaban Soytekinoğlu hakkında Karasu Cumhuriyet Savcılığı'nca soruşturma başlatıldı.

24.05.2021Gündem
Akçakoca Müftüsü Soytekinoğlu tedbiren görevden uzaklaştırıldı

Akçakoca Müftüsü Soytekinoğlu tedbiren görevden uzaklaştırıldı

Sakarya'nın Karasu ilçesindeki bir camide cuma namazı öncesinde verdiği vaazdaki ifadeleri nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan müftü Şaban Soytekinoğlu, tedbiren görevden uzaklaştırıldı.

23.05.2021Gündem
TBMM Başkanı Şentoptan, Akçakoca Müftüsü Soytekinoğlunun açıklamalarına tepki

TBMM Başkanı Şentop'tan, Akçakoca Müftüsü Soytekinoğlu'nun açıklamalarına tepki

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Sakarya'nın Karasu ilçesindeki bir camide cuma namazı öncesinde verdiği vaazdaki ifadeleri nedeniyle müftü Şaban Soytekinoğlu'na tepki gösterdi.

23.05.2021Gündem
Diyanet duyurdu: Akçakoca İlçe Müftüsü Şaban Soytekinoğlu hakkında soruşturma başlatıldı

Diyanet duyurdu: Akçakoca İlçe Müftüsü Şaban Soytekinoğlu hakkında soruşturma başlatıldı

Diyanet İşleri Başkanlığı, Cuma vaazında Selanik göçmenleri için 'Yüzde 90’ı sabetayist' ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç hakkında imada bulunan Düzce Akçakoca İlçe Müftüsü Şaban Soytekinoğlu hakkında soruşturma başlatıldığını açıkladı.

23.05.2021Gündem
Akçakoca ilçe müftüsü hakkında soruşturma başlatıldı

Akçakoca ilçe müftüsü hakkında soruşturma başlatıldı

Düzce'nin Akçakoca İlçe Müftüsü Şaban Soytekinoğlu, Cuma vaazında Selanik göçmenleri için, "Yüzde 90ı sabetayist ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç hakkında imada bulunurken, Düzce İl Müftülüğü ilçe müftüsü hakkında soruşturma başlatıldığını açıkladı.

22.05.2021Gündem
2021 Mavi Bayraklı plaj sayısı açıklandı… İşte hayal kırıklığına uğrayan iller...

2021 Mavi Bayraklı plaj sayısı açıklandı… İşte hayal kırıklığına uğrayan iller...

Dünyanın en seçkin turizm ve çevre ödüllerinden biri olan Mavi Bayrak’ta Türkiye yine önemli bir başarıya imza attı. Bu yıl 519 plaj, 22 marina, 6 bireysel yat ve ilk kez 10 turizm teknesi Mavi Bayrak almaya hak kazandı. Dünya sıralamasında bu yıl da üçüncü olurken, listeye sürpriz bir şehir daha girdi. İşte detaylar…

21.05.2021Gündem
Seçkin kitapların yayıncısı: Ferit Edgü

Seçkin kitapların yayıncısı: Ferit Edgü

İyi bir yazar ve yayıncı olan Ferit Edgü yayıncılığa İlhan Berk’in şiir kitabı ‘Atlas’ı yayımlayarak başlar. Bodrum’da otururken ziyaretine gelen Berk’in “Kim yayımlayacak?” sorusuna “Kimse yayımlamazsa ben yayımlarım” yanıtını vermesiyle Ada Yayınları’nın ilk tohumu atılmış olur.

13.05.2021Kitap Sanat
Hürriyet’e üç ödül

Hürriyet’e üç ödül

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin düzenlediği 2020 Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri’ni kazananlar belli oldu. Hürriyet, 3 dalda birden ödüle layık görüldü.

11.05.2021Gündem
Öykü Nedir Ve Nasıl Yazılır Hikaye Yazım Kuralları Ve Örnekleri

Öykü Nedir Ve Nasıl Yazılır? Hikaye Yazım Kuralları Ve Örnekleri

Öykü ya da hikaye, gerçek veya gerçeğe yakın olan olayları aktaran düz yazı şeklinde ve kısa yazılan yazılardır. Yalın bir olay örgüsünün yanı sıra, olaylar çoğunlukla bir sahne ya da olay ile birlikte yoğun bir etki uyandırır. Roman ve diğer yazı türlerine nazaran içerisinde daha az karakterler yer alır. Bu özelliği de diğer yazılardan ayrılmasını sağlar. İşte, merak edilen tüm detaylar.

5.05.2021Araştırma
Kısıtlamaya uymayan çift polise tepki gösterdi

Kısıtlamaya uymayan çift polise tepki gösterdi

Sakarya'nın Karasu ilçesinde polisin durdurduğu otomobilde bulunan çift, hastaneye gitmek için dışarı çıktıklarını söylerken, işlem yapacak polislere hakaret etti. Çifte sokağa çıkma kısıtlamasına uymadıkları için toplam 6 bin 300 TL ceza kesildi.

3.05.2021Haber
Kısıtlamaya uymayan çift polise tepki gösterdi

Kısıtlamaya uymayan çift polise tepki gösterdi

Sakarya'nın Karasu ilçesinde polisin durdurduğu otomobilde bulunan çift, hastaneye gitmek için dışarı çıktıklarını söylerken, işlem yapacak polislere hakaret etti. Çifte sokağa çıkma kısıtlamasına uymadıkları için toplam 6 bin 300 TL ceza kesildi.

3.05.2021Gündem
Esenlerde tartılması için kuyumcuya götürdüğü altınları böyle çalındı

Esenler'de tartılması için kuyumcuya götürdüğü altınları böyle çalındı

ESENLER'de, Bahar Birinci adlı kadının, tarttırarak değerini öğrenmek ve bazılarını tamir ettirmek için kuyumcuya götürdüğü 130 bin lira değerindeki altınları çalındı. İki kadının 6-7 yaşlarındaki bir kız çocuğuna altınların olduğu çantayı çaldırdığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

28.04.2021Haber
Esenlerde 130 bin liralık şok Her şey bir anda oldu

Esenler'de 130 bin liralık şok! Her şey bir anda oldu

İstanbul'un Esenler ilçesinde Bahar Birinci değerini öğrenmek ve bazılarını tamir ettirmek için kuyumcuya götürdüğü 130 bin lira değerindeki altınları çalındı. Birinci, 'Ben evden hem tarttırıp satma niyetli, ev alma düşüncem vardı. Gelmişken zincir de baktım, beğendim. Çantamı bırakıp, 'zinciri kaça bırakırsınız bana 100 lira daha bir indirim yapın tanıdıksınız' derken, kapıdan girenler olmuş. Döndüğüm gibi çanta yerinde yoktu.' dedi.

28.04.2021Gündem
17 gün kapalı kalacaklar, bakkallar gibi çalışmayı talep ediyorlar... Tekel bayileri muafiyet istiyor

17 gün kapalı kalacaklar, bakkallar gibi çalışmayı talep ediyorlar... Tekel bayileri muafiyet istiyor

Türkiye 29 Nisan itibarıyla kapanma sürecine giriyor. Marketler, bakkalar ve kuruyemişçiler bu süreçte satış yapabilecek. Tekel bayileri ise bu süreçte kapalı kalacak. İstanbul Tekel-Gazete Bayileri ve Kurukahveciler Esnaf Odası Başkanı Ferihan Karasu, birçok bayinin ekmek, süt ve gazete sattığını söyledi.

28.04.2021Ekonomi
Sakarya plaka kodu kaçtır Sakarya ve ilçelerinin plaka harfleri

Sakarya plaka kodu kaçtır? Sakarya ve ilçelerinin plaka harfleri

Plaka denildiğinde, günlük yaşantıda sıkça kullanılan, kamyon, taksi, kişisel araç gibi her türlü araçta bulunması zorunlu olan şey aklımıza gelir. Araçların ön ve arka tampon kısımlarında yer alan bu cisim birçok işlem esnasında kullanılan bir eşyadır. Bu yazıda Sakarya ilinin ve Sakarya iline ait olan ilçelerin plaka kodlarını derledik.

27.04.2021Araştırma
Mağazada açılış indiriminde şaşırtan kalabalık Önlemler unutuldu

Mağazada açılış indiriminde şaşırtan kalabalık! Önlemler unutuldu

Sakarya'nın Karasu ilçesindeki mağazanın açılışında indirim uygulanması üzerine müşteriler içeride ve dışarıda yoğunluk oluştururken, sosyal mesafeyi hiçe saydı.

26.04.2021Gündem
Evin bodrumunda bulundu Görenler şaşkına döndü

Evin bodrumunda bulundu! Görenler şaşkına döndü

Sakarya'nın Karasu ilçesinde bir evin bodrumuna giren yavru ayı belediye ekibi tarafından alınarak, hayvan barınağına getirildi.

25.04.2021Gündem
Yavru ayı evin bodrumuna girdi

Yavru ayı evin bodrumuna girdi

SAKARYA'nın Karasu ilçesinde bir evin bodrumuna giren yavru ayı belediye ekibince alınarak, hayvan barınağına getirildi. Belediye çalışanları yavru ayıyı severken, ayının Milli Parklar Müdürlüğü'ne teslim edileceği belirtildi.

25.04.2021Haber
Mal paylaşımı tartışmasında kuzenini öldürdü

Mal paylaşımı tartışmasında kuzenini öldürdü

Rize'de B.A (40), mal paylaşımı nedeniyle tartıştığı kuzeni Selmani Arıcan'ı (45) tabancayla vurarak öldürdü. Olayda araya girmek isteyen Resul İ. de seken kurşunun isabet etmesi sonucu ayağından yaralandı. Kaçan şüpheli, polis ekiplerince yakalandı.

25.04.2021Gündem
Sakaryada korkutan yangın Restoran kullanılamaz hale geldi

Sakarya'da korkutan yangın! Restoran kullanılamaz hale geldi

Sakarya'nın Karasu ilçesinde bir restoran çıkan yangında kullanılamaz hale geldi.

22.04.2021Gündem
Kazada yaralanan motosikletlinin annesi, Ambulansa beni de alın diye ağladı

Kazada yaralanan motosikletlinin annesi, 'Ambulansa beni de alın' diye ağladı

Sakarya'nın Karasu ilçesinde otomobille çarpışan motosikletin sürücüsü Şükrü Yasin Uysal yaralandı. Kazayı haber alıp gelen Uysal’ın annesi, sağlık görevlilerine "Ambulansa beni de alın" diyerek ağladı.

19.04.2021Gündem
90 yaşında koronavirüsü yendi, Kimse misafirliğe gitmesin dedi

90 yaşında koronavirüsü yendi, 'Kimse misafirliğe gitmesin' dedi

BARTIN'da yaşayan Kadriye Demirtaş (90) hastanede 12 gün süren koronavirüs tedavisinin ardından taburcu oldu. Misafirliğe gittiğinde kendisine virüsün bulaştığını söyleyen Kadriye Demirtaş, “Kimse misafirliğe gitmesin, ben yakalandım. 90 yaşıma girdim, böyle hastalık görmedim” dedi.

11.04.2021Gündem
Sakarya Posta Kodu kaçtır Sakarya ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Sakarya Posta Kodu kaçtır? Sakarya ili ve ilçelerinin Posta Kodları

Posta kodları illere göre farklılaşan numaralardır. Bu numaralar 5 sayıdan oluşur ve il ilçe farklılığına göre değişir. Sakarya ilinin ve Sakarya ilindeki ilçelerin posta kodları nelerdir? İşte, merak edilen bütün detaylar.

9.04.2021Gündem
Turizmde yabancı çalışan tartışması

Turizmde yabancı çalışan tartışması

Turizm yasasında yabancı çalışanlarla ilgili düzenleme tartışma yarattı. Turizm işletmelerinde mevcutta yüzde 10 olan yabancı personel sınırı bakanlık izniyle yüzde 20’ye kadar çıkabiliyor. TBMM’deki görüşmelerde ise sınırlamanın tamamen kaldırılacağı iddia edildi.

3.04.2021Ekonomi
Glokom Nedir, Neden Olur İşte Glokom Belirtileri...

Glokom Nedir, Neden Olur? İşte Glokom Belirtileri...

Glokom (göz tansiyonu), dünyada olduğu gibi ülkemizde sık karşılaşılan bir durum. Üstelik gizlice ilerleyebiliyor. Tedavi edilmediği takdirde de ciddi sorunlara neden oluyor. Peki glokom nedir, neden olur? İşte glokom belirtileri...

30.03.2021İyi Yaşam
Kaza haberleri peş peşe geldi Düzcede 3, Şırnakta 4 kişi hayatını kaybetti

Kaza haberleri peş peşe geldi! Düzce'de 3, Şırnak'ta 4 kişi hayatını kaybetti

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde otobüs ile otomobilin çarpışması sonucu ilk belirlemelere göre 3 kişi öldü, 11 kişi yaralandı. Öte yandan bir kaza haberi de Şırnak'tan geldi. Hatalı sollama yapan sürücü karşı şeritten gelen araca çarptı. Kazada 4 kişi hayatını kaybederken 3 kişi de yaralandı.

27.03.2021Gündem
Kumarhaneye çevrilen eve baskın 16 kişiye, 50 bin 400 lira ceza

Kumarhaneye çevrilen eve baskın! 16 kişiye, 50 bin 400 lira ceza

Sakarya'nın Karasu ilçesinde, ihbar üzerine eve baskın yapan polis ekipleri, kumar oynatıldığını belirledi. İçerideki 16 kişiye, koronavirüs tedbirlerini ihlal ettikleri gerekçesiyle 50 bin 400 lira ceza kesildi.

20.03.2021Gündem
Uçuruma devrilmekten ağaçlar kurtardı

Uçuruma devrilmekten ağaçlar kurtardı!

Bartın’ın İnkum beldesi yolunda, otomobil ile çarpışan hafif ticari araç, yol kenarındaki 10 metrelik uçuruma devrilmekten, ağaçlara takılarak son anda kurtuldu. Kazada 2 kişi yaralandı.

20.03.2021Gündem
Son dakika... İşte HDP iddianamesinin detayları... Yüzlerce kişiye siyaset yasağı talebi: Demirtaş ve Yüksekdağ da var

Son dakika... İşte HDP iddianamesinin detayları... Yüzlerce kişiye siyaset yasağı talebi: Demirtaş ve Yüksekdağ da var

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nın HDP'ye açılan kapatma davasındaki 604 sayfalık iddianamesinde, HDP'nin devletin bölünmez bütünlüğüne aykırı eylemlerin odağı haline geldiği belirtildi. 580 şüphelinin eylemleriyle yer aldığı iddianamede aralarında Selahattin Demirtaş, Figen Yüksekdağ ve Pervin Buldan'ın da olduğu bazı isimlere siyaset yasağı, HDP'nin ödenecek hazine yardımlarından tamamen yoksun bırakılması istendi.

18.03.2021Gündem

Yazar Sonuçları

Zeytinin tozunu çıkardı

ABLALARI gibi akademisyen olmayı planlar. Ama babasının aldığı zeytin bahçesi tüm kariyer hedeflerini değiştirir.

13.06.2021