MENÜ

Karasu

Karasu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Karasu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.284 Karasu haberi bulunmuştur.

Karasu, Marmara Bölgesi'nde, Sakarya İli'ne bağlı bir ilçe , doğusunda Kocaali ilçesi, güneyinde Hendek ilçesi, güneybatısında Ferizli ilçesi batısında Kaynarca ilçesi ve kuzeyinde de Karadeniz ile çevrilidir. Marmara Bölgesi'nin Batı Karadeniz ile birleştiği yerde, Sakarya’nın kuzeyinde yer alan ilçe toprakları hafif dalgalı alçak alanlardan oluşmuştur. Karadeniz kıyısındaki düzlüklerin gerisinde hafif eğimlerle yükselen alanlar, bu alanların güneyinde de dalgalı düzlükler bulunur. Ancak birkaç yıl içerisinde kıyı bölümlerinin bir kısmına dalgakıran yapılarak akıntı kısmi engellenmiştir.

 

Karasu Haberleri

İstilacı tür esrarengiz fareler doğa dostu çıktı

İstilacı tür 'esrarengiz fareler' doğa dostu çıktı

Ana vatanları Güney Amerika olan, halk arasında "koypu" ve "esrarengiz fare" olarak bilinen ve istilacı olarak kabul edilen su maymunları, yerleştikleri Iğdır'ın sulak alanlarına adapte oldu.

2.07.2020Seyahat
Gültan Kışanak ağlayarak mektubunu okumuştu... PKKnın 8 ay gizlediği ölüm

Gültan Kışanak ağlayarak mektubunu okumuştu... PKK'nın 8 ay gizlediği ölüm

Selahattin Demirtaş ve Gültan Kışanak’ın HDP’deki yakın çalışma arkadaşı Mazlum Tekdağ operasyonla yok edildi. Tekdağ terörden hapis cezası alınca kaçtığı Kandil’deki yerini İHA’lar belirledi. F-16’ların nokta atışı PKK’lı teröristin sonu oldu. PKK'nın Mazlum Tekdağ'ın ölümünü 8 ay gizlediği de ortaya çıktı...

30.06.2020Gündem
Feci olay Fotoğraf tutkusu sonu oldu...

Feci olay! Fotoğraf tutkusu sonu oldu...

Mersin’in Tarsus ilçesinde fotoğraf çekmek amacıyla doğa gezisine çıkan 25 yaşındaki genç kadın kanyonda boğuldu.

28.06.2020Gündem
TOKİden 206 arsa için açık arttırma

TOKİ'den 206 arsa için açık arttırma

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca (TOKİ), 26 ilde 206 arsanın açık artırma yöntemiyle satışı ve kiralaması yapılacak.

26.06.2020Ekonomi
İstanbulda elektrik kesintisi yaşanıyor - İstanbulda elektrikler ne zaman gelecek

İstanbul'da elektrik kesintisi yaşanıyor - İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?

İstanbul'un Anadolu ve Avrupa Yakası'ndaki ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanıyor. Kesintilerden etkilenen ilçelerde ve mahallelerde yaşayanlar, elektriklerin ne zaman geleceğine yönelik internetten araştırma yapıyor. Peki, İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek?

25.06.2020Gündem
Doğum yapamayan kedi sezaryen ile 5 yavru dünyaya getirdi

Doğum yapamayan kedi sezaryen ile 5 yavru dünyaya getirdi

SAKARYA’nın Karasu ilçesinde, bir yavrusu karnında öldüğü için doğum yapamayan kedi, sezaryenle 5 yavru dünyaya getirdi.

24.06.2020Gündem
Belediye otobüsünde sıkışan kedi şoförün 10 saat uğraşı sonrasında kurtarıldı

Belediye otobüsünde sıkışan kedi şoförün 10 saat uğraşı sonrasında kurtarıldı

İstanbul’da bir halk otobüsü şoförü Ferit Karasu, aracın ön sağ lastik ile mazot deposu arasına sıkışan kediyi yaklaşık 10 saat süren uğraşlar sonunda kurtardı. Karasu, uzun çabalar sonunda kurtardığı kediyi sahiplendi.

24.06.2020Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi programı

Elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik kesintisi programı

İstanbul’dan elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. Hem Anadolu hem de Avrupa Yakası'ndaki bazı ilçelere elektrik verilemiyor. BEDAŞ ve AYEDAŞ, İstanbul'da 18 Haziran Perşembe günü elektrik kesintisi yaşanacak ilçeleri resmi sayfası üzerinden paylaştı. Kesinti programıyla ‘elektrikler ne zaman gelecek?’ sorusuna yanıt verildi. İşte BEDAŞ ve AYEDAŞ 18 Haziran elektrik kesintisi programı…

18.06.2020Gündem
Mustafa Çalışkan kaç yaşında ve nereli Mustafa Çalışkan kimdir

Mustafa Çalışkan kaç yaşında ve nereli? Mustafa Çalışkan kimdir?

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararıyla 5 ilin emniyet müdürü değişti. İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına atandı. Bu gelişmenin ardından Mustafa Çalışkan'ın kim olduğu ve mesleki kariyeri merak konusu oldu. Peki, Mustafa Çalışkan kimdir? Mustafa Çalışkan kaç yaşında ve nereli?

16.06.2020Gündem
Erzincanda bir araç nehre düştü

Erzincan'da bir araç nehre düştü

Erzincan'da bir yolcu minibüsü Karasu Nehri'ne düşmesi sonucu ilk belirlemelere göre 4 kişi öldü, 3 kişi yaralandı, kayıp bir kişi aranıyor.

15.06.2020Haber
Minibüs Fırata uçtu: Çok sayıda ölü ve yaralı var

Minibüs Fırat'a uçtu: Çok sayıda ölü ve yaralı var

Erzincan'ın Kemaliye ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği yolcu minibüsü Fırat Nehrine uçtu. Kazada kısmen suya gömülen minibüste bulunan 5 kişi yaşamını yitirdi, 3 kişi ise yaralı kurtuldu.

15.06.2020Gündem
Ahmet Yesevi kimdir ve nerede doğdu

Ahmet Yesevi kimdir ve nerede doğdu?

Ahmet Yesevi, Türk İslam tarihinin önemli şahsiyetlerinden birisidir. Ahmet Yesevi, Batı Türkistan’daki Çimkent şehrinin doğusunda bulunan ve Tarım ırmağına dökülen Şâhyâr nehrinin küçük bir kolu olan Karasu üzerindeki Sayram kasabasında doğdu. İspîcâb (İsfîcâb) veya Akşehir adıyla da anılan Sayram kasabası eskiden beri önemli bir yerleşme merkeziydi. Bazı kaynaklarda onun Yesi’de, bugünkü adıyla Türkistan’da doğduğu kaydedilmektedir. İşte, Ahmet Yesevi hakkında Türkiye Diyanet Vafkı kaynaklı bazı detaylar

14.06.2020Gündem
Fenerbahçe HDI Sigortada 5 transfer, 5 ayrılık

Fenerbahçe HDI Sigorta'da 5 transfer, 5 ayrılık

Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı'nda smaçör Nicholas Hoag, orta oyuncusu Graham Vigrass, libero Hasan Yeşilbudak, pasör Caner Pekşen ve pasör çaprazı Metin Toy ile sözleşme imzalandı. Ayrıca Wouter Ter Maat, Thibault Rossard, Oğuzhan Karasu, Ferhat Akdeniz ve Caner Dengin ile de yollar ayrıldı.

12.06.2020Voleybol
Mecliste yumruklu kavga

Meclis'te yumruklu kavga

TBMM Genel Kurulu, dün akşam karıştı. Sayıştay Başkanlığı’nda boş bulunan 5 üyelik için yapılan oylamada CHP, Enis Berberoğlu’nun milletvekilliğinin düşürülmesine tepki olarak kabinlerde yavaşlatma eylemi yaptı.

10.06.2020Gündem
Serinlemek için girmişti Acı haber geldi

Serinlemek için girmişti! Acı haber geldi

Mardin’in Midyat ve Nusaybin ilçeleri arasında bulunan Karasu Çayı'na serinlemek için giren bir genç, boğularak hayatını kaybetti.

8.06.2020Gündem
Sakarya Nehri nerede Nereden doğar ve nereye dökülür Sakarya Nehrinin özellikleri ve uzunluğu

Sakarya Nehri nerede? Nereden doğar ve nereye dökülür? Sakarya Nehrinin özellikleri ve uzunluğu

Ülkemizde yer alan nehirlerin hepsi birbirinden farklı özellikleri ile oldukça önem taşımaktadır. Sakarya nehri ise bu önemli nehirlerden birisidir. Peki Sakarya nehri nerede? Nereden doğar ve nereye dökülür? Sakarya nehrinin özellikleri ve uzunluğu nedir? Sizlere Sakarya nehri hakkında bilgileri derledik.

7.06.2020Gündem
Fırat Nehri nerede Nereden doğar ve nereye dökülür Fırat nehrinin özellikleri, üzerindeki barajlar ve uzunluğu

Fırat Nehri nerede? Nereden doğar ve nereye dökülür? Fırat nehrinin özellikleri, üzerindeki barajlar ve uzunluğu

Ülkemizde birçok nehir bulunur. Bulunan bu nehirler bulundukları konu itibariyle farklı bölgelerde ve farklı özelliklere sahiptir. Ülkemizde önemli bir yeri olan nehirlerden birisi de Fırat nehridir. Peki Fırat nehri nerede? Nereden doğar ve nereye dökülür? Fırat nehrinin özellikleri, üzerindeki barajlar ve uzunluğu nedir? Sizlere Fırat nehri hakkında bilgileri detaylıca açıkladık.

7.06.2020Gündem
Tuz Gölü nerede ve hangi şehirde Tuz Gölü oluşumu, özellikleri, derinliği, büyüklüğü ve efsanesi

Tuz Gölü nerede ve hangi şehirde? Tuz Gölü oluşumu, özellikleri, derinliği, büyüklüğü ve efsanesi

 Tuz Gölü, Türkiye’nin önemli göllerinden biridir. Özelliği ve yapısı dolayısıyla her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor. Türkiye’nin tuz ihtiyacını karşılaması bakımından önemli bir yere sahiptir. Tuz Gölü’nün nerede olduğunu öğrenip, gezi planına ekleyebilirsiniz. Tuz Gölü’yle ilgili merak ettiğiniz bütün bilgileri sizler için derledik

5.06.2020Gündem
Felsefenin şairi öldü

Felsefenin şairi öldü

Türkiye’nin önde gelen felsefecilerinden, yazar, şair ve çevirmen Oruç Aroba ‘72) vefat etti. Son yıllarda İzmir’de yaşayan ve çalışmalarını orada sürdüren Aruoba, 72 yaşındaydı. Aruoba doğum yeri olan Karamürsel’de toprağa veriliyor.

1.06.2020Keyif
Marmara Bölgesi illeri nelerdir Marmara Bölgesinin özellikleri, iklimi, dağları, ovaları ve bitki örtüsü

Marmara Bölgesi illeri nelerdir? Marmara Bölgesinin özellikleri, iklimi, dağları, ovaları ve bitki örtüsü

1941 senesinde Ankara’da toplanan 1. Coğrafya kongresinde Türkiye’nin coğrafi bakımdan 7 bölgeye ayrılmasına karar verilmiştir. Türkiye’nin coğrafi açıdan daha rahat anlaşılabilmesi ve genel özelliklerinin eğitim esaslı alanlarda daha iyi bir şekilde kavram olabilmesi amacıyla coğrafi bölgeler oluşturuldu. İşte Marmara bölgesine ait tüm detaylar.

30.05.2020Gündem
Sakaryanın doğal güzellikleri ziyaretçilerini bekliyor

Sakarya'nın doğal güzellikleri ziyaretçilerini bekliyor

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle başlaması beklenen ve turizmde önemli merkezlerden biri olan Sakarya, Karadeniz'e kıyı sahilleri, beyaz nilüfer çiçekleriyle ünlü Acarlar Longozu, doğal yapısını koruyan göl ve dereleriyle misafirlerini ağırlamak için gün sayıyor.

29.05.2020Seyahat
Otostop çektikleri otomobili gasbettiler, kaza yapınca yakalandılar

Otostop çektikleri otomobili gasbettiler, kaza yapınca yakalandılar

ADANA’da, 2 kardeş, otostop çekerek bindikleri otomobili, içindeki 2 arkadaşı dövüp, gasbetti. Otomobille Mersin’in Tarsus ilçesinde kaza yapınca yakalanan kardeşler, tutuklandı.

29.05.2020Gündem
Bakan Kasapoğlu, koronavirüs kahramanları için yazılan mektupları Bakan Kocaya iletti

Bakan Kasapoğlu, koronavirüs kahramanları için yazılan mektupları Bakan Koca'ya iletti

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın, tüm dünyayı etkileyen yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede ön saflarda yer alan başta sağlık çalışanları olmak üzere tüm kahramanlara yönelik olarak düzenlediği 'Gençlerden Mektup: Minnettarız' Yarışması sonuçlandı.

19.05.2020Gündem
Yadigar Ejder kimdir Yadigar Ejder hangi filmlerde rol aldı

Yadigar Ejder kimdir? Yadigar Ejder hangi filmlerde rol aldı?

200'ü aşkın filmde yardımcı rollerde yer alan Yadigar Ejder, Kemal Sunal filmlerinin vazgeçilmez isimleri arasındaydı. İri ve uzun yapısıyla pek çok rolde yer alan Yadigar Ejder, hayatını kaybettiğinde henüz 40 yaşındaydı. Peki,  Yadigar Ejder kimdir? Yadigar Ejder hangi filmlerde rol aldı?

14.05.2020Hayat
Pendik’te 15 gün önce patlamada yaralanan çalışan hayatını kaybetti

Pendik’te 15 gün önce patlamada yaralanan çalışan hayatını kaybetti

Pendik’te 15 gün önce döküm atölyesinde kimyasal madde karıştırılan kazan patlamış, patlama ile birlikte binanın duvarları yıkılırken, 1 çalışan yaralanmıştı. Yanık tedavisi gören Mustafa Karasu (36) dün hayatını kaybetti.

12.05.2020Gündem
Son dakika... Bakan Pekcan duyurdu Dış ticarette yeni uygulama

Son dakika... Bakan Pekcan duyurdu! Dış ticarette yeni uygulama

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, dış ticarette lojistiği kolaylaştıracak ve maliyetleri azaltacak yeni uygulamayı açıkladı.

9.05.2020Ekonomi
Gölün ortasındaki adada koronavirüsten izole bir hayat sürdürüyorlar

Gölün ortasındaki adada koronavirüsten izole bir hayat sürdürüyorlar

Türkiye'nin yerleşim yeri bulunan tek göl adası olma özelliği taşıyan Isparta'nın Şarkikaraağaç ilçesine bağlı Mada Adası'nın sakinleri, dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından izole bir hayat sürdürüyor.

23.04.2020Seyahat
Sokağa çıkma kısıtlamasının ilk gününde işe gitmek isteyen vatandaşlar yollara çıktı

Sokağa çıkma kısıtlamasının ilk gününde işe gitmek isteyen vatandaşlar yollara çıktı

Corona virüs salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında 4 günlük sokağa çıkma yasağı başladı. Yasaktan muaf olan vatandaşlar ise, sabahın erken saatlerinden itibaren işlerine gitmek için dakikalarca otobüs bekledi.

23.04.2020Gündem
Karasuya akın eden yazlıkçılara Evde Kal çağrısı

Karasu'ya akın eden yazlıkçılara 'Evde Kal' çağrısı

Koronavirüs salgını nedeniyle yaklaşık 20 bin kişinin yazlıklarına geldiği Sakarya’nın Karasu ilçesinde vatandaşların 'Evde Kal' çağrılarına uyulması istendi.

8.04.2020Seyahat
Karasuda yaklaşık 20 bin kişi yazlıklarına geldi

Karasu'da yaklaşık 20 bin kişi yazlıklarına geldi

Koronavirüs salgını nedeniyle Sakarya’nın Karasu ilçesinde bulunan yazlıklarına akın eden yaklaşık 20 bin kişi, alınan son karar sonrası ilçede kaldı. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Bu yoğunlukla baş edebilecek durumda değiliz, evinizden çıkmayın” dedi.

6.04.2020Gündem
‘Üst düzey’ nokta operasyonu

‘Üst düzey’ nokta operasyonu

Terör örgütü PKK’nın elebaşlarından ‘Hacer Guyi’ ve ‘Hacer Hilal’ kod adlı Nazife Bilen, MİT ve TSK’nın Kandil’de düzenlediği nokta operasyonla etkisiz hale getirildi. Bilen’in bugüne kadar öldürülen en tepedeki kadın PKK’lı terörist olduğu açıklandı.

31.03.2020Gündem
Ahlat Ağacı filminin oyuncuları kimler, film nerede çekildi İşte Ahlat Ağacının konusu ve oyuncuları

Ahlat Ağacı filminin oyuncuları kimler, film nerede çekildi? İşte Ahlat Ağacı'nın konusu ve oyuncuları

Ahlat Ağacı filmi beyaz perde ardından televizyon izleyicileriyle buluşuyor. 2018 yılında vizyona giren Ahlat Ağacı, Altın Palmiye ve Cannes Film Festivali Büyük Ödülü’ne aday gösterilmişti. Festivallerde beğeni toplayan film, dakikalarca ayakta alkışlanmıştı. Peki, Ahlat Ağacı filminin oyuncuları kimler, film nerede çekildi? İşte Ahlat Ağacı'nın konusu ve oyuncuları

30.03.2020Televizyon
Yurt dışından gelen 17 kişi, koronavirüs önlemleri kapsamında Düzcede yurda yerleştirildi

Yurt dışından gelen 17 kişi, koronavirüs önlemleri kapsamında Düzce'de yurda yerleştirildi

Yurt dışından gemiyle Türkiye'ye gelen 17 kişi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında Düzce'de Kredi ve Yurtlar Kurumuna (KYK) bağlı yurda yerleştirildi.

29.03.2020Gündem
Sakaryanın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Sakaryada Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Sakarya'nın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Sakarya'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

İstanbul iline oldukça yakın bir il olan Sakarya gelişmiş bir ildir. Sakarya ili doğası ile harika güzelliklere sahip olan bir ildir. Sakarya hangi bölgededir? Sakarya ilinin ilçeleri nelerdir? Sakarya’da tarihi yerler ve Sakarya’da gezilecek yerler var mıdır? Sakarya ile ilgili bu soruların yanıtlarını sizler için derledik.

29.03.2020Seyahat
İhtiyaçlarımızı kapımıza getiren kuryeler anlatıyor: Kimileri bizden öcü gibi korkuyor

İhtiyaçlarımızı kapımıza getiren kuryeler anlatıyor: Kimileri bizden öcü gibi korkuyor

Birçok insan ihtiyaçlarının çoğunu sipariş vererek karşılıyor. Siparişlerimizin kapımıza gelmesini sağlayan kuryelerle değişen mesai şartlarını konuştuk: “Kapıyı açmayanlar, açıp içerideki odaya kaçanlar bile var. Bizden öcü gibi korkuyorlar ancak endişelerini haklı buluyoruz!”

29.03.2020Hürriyet Pazar
Her şeye rağmen ihracata devam

Her şeye rağmen ihracata devam

Dış ticaretin devamlılığı için çalışmaları sürdürdüklerini ifade eden Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, “1 Mart itibarıyla Irak ile olan yolcu giriş-çıkışını kapattık. Ben o gün ‘Ticaret kapanmayacak’ dedim. ‘Nasıl yaparız’ dediler, ‘Bir çaresini buluruz’ dedik. İş dünyası ticarete devam etmeli. Alınan önlemler kapsamında temassız dış ticarete başladık. Bütün dünyaya örnek olacak başarılar elde ettik” dedi.

28.03.2020Ekonomi
Bakan Pekcan: Ciddi önlemler aldık

Bakan Pekcan: Ciddi önlemler aldık

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan "Bakanlığımız ve diğer bakanlıklar ülkemizde virüs görülmeden önce ciddi önlemler aldı" dedi.

27.03.2020Ekonomi
Ukrayna ve Özbekistandan gelen vatandaşlar Sakaryada öğrenci yurtlarına yerleştirildi

Ukrayna ve Özbekistan'dan gelen vatandaşlar Sakarya'da öğrenci yurtlarına yerleştirildi

Ukrayna'dan Ro-Ro kuru yük gemisiyle Sakarya'ya gelen tır şoförleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı yurda yerleştirildi.

26.03.2020Gündem
Corona Virüsü nedeniyle Ukraynaya döndüler

Corona Virüsü nedeniyle Ukrayna'ya döndüler

Türkiye'deki 60 Ukrayna vatandaşı, dünya genelinde görülen Corona Virüsü salgını nedeniyle Sakarya'nın Karasu ilçesindeki limana yanaşan gemiyle ülkelerine döndü.

21.03.2020Haber
Gece yarısı ülkelerine böyle döndüler

Gece yarısı ülkelerine böyle döndüler!

Türkiye'deki 60 Ukrayna vatandaşı, dünya genelinde görülen Corona Virüsü salgını nedeniyle Sakarya'nın Karasu ilçesindeki limana yanaşan gemiyle ülkelerine döndü.

21.03.2020Gündem
Köpeklerden çok sahiplerinin bilgilendirilmeye ihtiyacı var

Köpeklerden çok sahiplerinin bilgilendirilmeye ihtiyacı var

‘Köpek eğitimi için önce sahip eğitimi’ mottosuyla yola çıkan Serhan Karasu’nun ‘Köpeklerle Yürümek’ adlı kitabı raflarda. Karasu kitabında birçok bilgiye yer verirken, “Köpeğinizi eğitmek istiyorsanız işe neden kendinizden başlamayasınız?” diye soruyor.

Yazar Sonuçları

Kısa öykülerin sessizliği

“Kısa öyküler yalnızların çığlığıdır” diyen Susan Lohafer:

27.06.2020

Liste güncellendi İzmir de eklendi

BİR listede İstanbul, Ankara varsa İzmir de mutlaka olmalı.

11.06.2020

ABD'nin geleceği

25 Mayıs 2020’de Minnesota eyalet devletinin Minneapolis şehrinde 44 yaşında, görünüşte muhatabını ürkütecek kadar boylu boslu olan George Floyd, polis çavuşu Derek Chauvin’in aşırı şiddet kullanımıyla öldü. Fotoğrafların da gösterdiği biçimde polis memuru gövdesinin bütün ağırlığıyla maktulün şahdamarına ve boynuna basmış. 1960’larda da Amerika’yı sarsan güney eyaletlerindeki siyahi hareketler bu ülkeyi bazı yönden anlayışa ve değişikliğe götürmüştü. Bu seferki değişikliklerin sathi ve gerçekten oyalayıcı tedbirlerle bastırılması mümkün değil.

7.06.2020

Felsefeyi hayata dahil eden düşünür: Oruç Aruoba

Bir okur/yazar olarak bir kitabı elime aldığımda klasik bir sorunun yanıtını ararım, ikna edici bir gerekçe bulduğumda okurum ve okuturum.

4.06.2020

Tarihi gün: Türkiye'de bir filozof 'TT' oldu

Öndeki gün “Türkiye tarihinde bir ilk”e tanık olduk.

2.06.2020

Öpüşmeyi sevmeyenler

Biz dostluğumuzu, sevgimizi sarılıp öpüşerek gösteririz. Bir büyüğümüzle ailemiz tanıştırdığında, elini öpsene hatırlatmasında bulunuruz

26.04.2020

Şifa şiirde

Kriz zamanlarında şiire sığınıyorum.

25.03.2020