MENÜ

Karaciğer Nakli

Karaciğer Nakli ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Karaciğer Nakli haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.336 Karaciğer Nakli haberi bulunmuştur.

Karaciğer Nakli Haberleri

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Fikri öldü mü

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fikri öldü mü?

Bizim Hikaye dizisinin 22 Şubat tarihli bölümü ardından gözler yeni fragmana çevrildi. Fikri’nin yaşam mücadelesinin ön plana çıktığı Bizim Hikaye son bölüm finalinde büyük bir sürpriz yaşandı. Peki Fikri öldü mü? Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.02.2018Televizyon
Polis olmanın şartları değişti İşte yeni kurallar... Dövme yaptırabilecekler

Polis olmanın şartları değişti! İşte yeni kurallar... Dövme yaptırabilecekler

Emniyet teşkilatı bünyesinde aranacak sağlık şartlarını, sağlık kurulu raporu alınmasını ve bu raporlara göre yapılacak işlemlere ilişkin hususları kapsayan "Emniyet Teşkilatı Sağlık Şartları Yönetmeliği" Resmi Gazete'de yayımlandı. Yazlık üniforma giyildiğinde görünmeyen dövme ve yara izleri polisliğe engel olmaktan çıkarılırken 4, 5 ve 6. derece kellik ile ilaç kullanımı gerektirmeyen tiroit fonksiyon bozuklukları da bunun için engel taşımayacak.

3.01.2018Gündem
Naimi kaybettik... Türkiye evladına ağlıyor

Naim'i kaybettik... Türkiye evladına ağlıyor

Türk sporunun efsane ismi Naim Süleymanoğlu (50), 28 Eylül’den bu yana tedavi gördüğü Memorial Ataşehir Hastanesi’nde hayatını kaybetti. 6 Ekim’de karaciğer nakli olan Süleymanoğlu, beyindeki kanama nedeniyle de 11 Kasım’da acil ameliyata alınmıştı. Süleymanoğlu bugün öğle vakti Fatih Camisi’nde düzenlenecek cenaze namazının ardından, Edirnekapı Mezarlığı’nda defnedilecek.

18.11.2017Gündem
Naim Süleymanoğlu hayatını kaybetti

Naim Süleymanoğlu hayatını kaybetti!

Türkiye, saat 15:00 sıralarında gelen bir son dakika haberi ile üzüntüye boğuldu. Olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

18.11.2017Gündem
Naim Süleymanoğlu açıklaması Hayati tehlikesi...

Naim Süleymanoğlu açıklaması! Hayati tehlikesi...

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan 11 Kasım'da beyin ameliyatı geçiren efsane sporcu Naim Süleymanoğlu için açıklama yaptı.

13.11.2017Diğer
Naim Süleymanoğlu son durumu için açıklama geldi: Hayati tehlikesi...

Naim Süleymanoğlu son durumu için açıklama geldi: Hayati tehlikesi...

Beyindeki kanama nedeniyle acil ameliyata alınan Naim Süleymanoğlu'nun son durumu için açıklama geldi. Bir ay kadar önce karaciğer nakli olan olimpiyat ve dünya şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun drumunun kritik olduğu öğrenildi.

11.11.2017Diğer
Naim Süleymanoğlu bu kez beyin kanaması geçirdi... Pes etme şampiyon...

Naim Süleymanoğlu bu kez beyin kanaması geçirdi... Pes etme şampiyon...

Dünya, Olimpiyat ve Avrupa şampiyonu Naim Süleymanoğlu’nun (50) karaciğer nakli başarılı oldu. Ancak Naim Süleymanoğlu bu kez beyin kanamasına bağlı ödem nedeniyle yoğun bakımda ve felç riski de yüksek...

28.10.2017Diğer

Yazar Sonuçları

Sizi şaşırtacak 6 gizemli hastalık

İnsan vücudu mükemmel olmakla beraber çok karmaşık. Bu da, her zaman her şey yolunda gitmeyebilir anlamına geliyor. Sık görülen hastalıklar listesi uzayıp gidiyor. Ancak bunların yanında bir de nadir görülenler var. Doktorların kafasını karıştıran birkaç nadir hastalık örneği...

10.02.2018

Akıl satıp yılda 300 kişiyi işe alıyoruz

ULUSLARARASI danışmanlık grubu EY Türkiye Başkanı Metin Canoğulları, 9 yıl düzenleyip, 2014’te mola verdikleri “Yılın Girişimcisi 2018” yarışmasına aday başvurusu için 3 milyar dolar cirolu bir şirketin kapısını çaldı:

25.01.2018

İtiraf edeyim bayıldım

Geleceğin divası Selena Gomez’in, beklenen yeni albümünden üçüncü öncü teklisi ‘Wolves’ geldi. Dans soslu, yüksek tempolu parçaya bayıldım.

3.11.2017