MENÜ

Kar Yağacak Mı

Kar Yağacak Mı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kar Yağacak Mı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 237 Kar Yağacak Mı haberi bulunmuştur.

Kar Yağacak Mı Haberleri

Hafta sonu hava nasıl olacak Kar yağacak mı 8-9 Şubat hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? Kar yağacak mı? 8-9 Şubat hava durumu tahminleri

Yurt genelinde hava sıcaklığında yaşanan düşüşle beraber, Meteoroloji Genel Müdürlüğü yurdun birçok bölgesi için kar yağışı uyarısında bulundu. Hafta sonu tatilini dışarıda geçirmeyi planlayanlar, ilerleyen günlere ait hava durumu tahminlerini sorguluyor. Özellikle İstanbul için yapılan kar uyarıları sonrası son dakika hava durumu kentte yaşayan vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? Kar yağacak mı? İşte, 8-9 Şubat hava durumu tahminleri.

7.02.2020Gündem
Bugün hava nasıl olacak İstanbulda ve Ankarada kar yağacak mı

Bugün hava nasıl olacak? İstanbul'da ve Ankara'da kar yağacak mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün uyarılarının ardından 7 Şubat Perşembe günü İstanbul’un bazı bölgelerinde kar yağışı etkili olmaya başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yurt geneli hava durumu tahminine göre bazı illerde yoğun kar yağışı 3 gün boyunca aralıklarla etkili olacak. Peki, İstanbul’da bugün hava nasıl olacak? İstanbul'da ve Ankara'da kar yağacak mı?

7.02.2020Gündem
Yarın İstanbula kar yağacak mı Hava nasıl olacak 7 Şubat il il hava durumu tahminleri

Yarın İstanbul'a kar yağacak mı? Hava nasıl olacak? 7 Şubat il il hava durumu tahminleri

İstanbul'a kar yağacak mı sorusu Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yaptığı son hava durumu tahminlerinin ardından araştırılmaya başlandı. İstanbul'da hava sıcaklığının perşembe günü 1 dereceye düşmesi kar beklentisini arttırdı. Son dakika hava durumu tahminlerine göre Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde yoğun kar etkili olacak. Hatay ve Osmaniye çevreleri ile Adana’nın doğu kesimlerinde ise kuvvetli yağış bekleniyor. Peki, yarın hava durumu nasıl olacak? İşte,7 Şubat Türkiye geneli il il hava durumu tahminleri.

6.02.2020Gündem
İstanbula ne zaman hangi gün kar yağacak Bu hafta İstanbula kar yağacak mı

İstanbul'a ne zaman hangi gün kar yağacak? Bu hafta İstanbul'a kar yağacak mı?

Meteoroloji'nin son daha durumu değerlendirmeleri kapsamında, İstanbul'a kar yağışı uyarısında bulunuldu. Hava sıcaklığında yaşanan düşüş ve Edirne için yapılan kar yağışı tahminleriyle İstanbul'da yaşayan vatandaşların kar beklentisi arttı. Bu sene kar yüzü göremeyen İstanbullular İstanbul'a ne zaman kar yağacağını sorguluyor. Peki, bu hafta İstanbul'a kar yağacak mı? İstanbul'a hangi gün kar yağacak? İşte, o konuya dair merak edilenler.

5.02.2020Gündem
Yarın hava nasıl olacak İstanbula kar yağacak mı 4 Şubat il il hava durumu tahminleri

Yarın hava nasıl olacak? İstanbul'a kar yağacak mı? 4 Şubat il il hava durumu tahminleri

Türkiye geneli hava durumu tahminlerini duyuran Meteoroloji Genel Müdürlüğü 4 Şubat hava durumu değerlendirmelerini paylaştı. Son hava durumu değerlendirmeleri kapsamında Meteoroloji İstanbul'a kar için tarih verdi. Hava durumunda yaşanan soğukla beraber, İstanbul'a yarın kar yağacak mı sorusunun yanıtı merak konusu oldu. Peki, Yarın hava nasıl olacak? İşte, 4 Şubat il il hava durumu tahminleri ve İstanbul'da karın yağacağı tarih.

3.02.2020Gündem
İstanbulda kar yağacak mı Yarın hava nasıl olacak 29 Ocak Türkiye geneli hava durumu

İstanbul'da kar yağacak mı? Yarın hava nasıl olacak? 29 Ocak Türkiye geneli hava durumu

Doğu Anadolu ve İç Anadolu Bölgesi'nde devam eden kar yağışı ve İstanbul'da hava sıcaklığında yaşanan düşüş, vatandaşların kar beklentisini arttırdı. Son dakika hava durumu değerlendirmelerini takip eden İstanbullu vatandaşlar, İstanbul'da kar yağacak mı? sorusunun cevabını merak ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminlerine göre çarşamba günü Marmara Bölgesi'nde sağanak bekleniyor. Peki, yarın hava nasıl olacak? İşte, 29 Ocak il il hava durumu raporu.

28.01.2020Gündem
Hava durumu için son dakika uyarıları: Kar yağışı, buzlanma, kuvvetli rüzgar

Hava durumu için son dakika uyarıları: Kar yağışı, buzlanma, kuvvetli rüzgar!

Yurt genelindeki hava durumu için Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün (MGM) resmi internet sitesi üzerinden son dakika uyarıları yapıldı. Yurdun kuzey kesimlerini etkisi altına alan kar yağışının, akşam saatlerine doğru kuzey doğudan çıkış yapacağını açıklayan MGM, hava sıcaklığının ise yurt genelinde 2 ila 4 derece azalacağına raporlarında yer verdi. Peki, hava durumu için son dakika duyuruları içerisinde İstanbul için kar yağışı uyarısı var mı? İşte, merakla araştırılan o detaylar

24.01.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak İstanbula kar yağacak mı

Hava bugün nasıl olacak? İstanbul'a kar yağacak mı?

İstanbul ve çevresi için soğuk ve yağışlı hava uyarısı yapıldı. İstanbul ve çevresi 23 Ocak Perşembe günü Karadeniz üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisinde kalacak. Gözler şimdi İstanbul'a kar yağıp yağmayacağında. İşte, 23 Ocak İstanbul hava durumu tahminleri...

23.01.2020Gündem
Yarın hava durumu nasıl olacak Yağmur ve kar yağacak mı 22 Ocak hava durumu raporu

Yarın hava durumu nasıl olacak? Yağmur ve kar yağacak mı? 22 Ocak hava durumu raporu

Yarın hava nasıl olacak sorusu, son dakika hava durumu değerlendirmeleri çerçevesinde sorgulanıyor. Soğuyan havaların son günlerde etkisini arttırmasıyla, özellikle İstanbul'da yaşayan vatandaşlar çarşamba günü yağmur yağıp yapmayacağını araştırıyor. Meteoroloji'nin paylaştığı 22 Ocak hava durumu raporuna göre, batı kesimlerde hava sıcaklığı 2 ila 4 derece artacak. Peki, yarın hava durumu nasıl olacak? Yağmur ve kar yağacak mı? İşte, 22 Ocak hava durumu raporu.

21.01.2020Gündem
Son dakika: İstanbulda kar yağacak mı Meteoroloji’den uyarılar peş peşe geldi

Son dakika: İstanbul'da kar yağacak mı? Meteoroloji’den uyarılar peş peşe geldi!

Meteoroloji’den gelen son dakika bilgilerine göre İstanbul'da karla karışık yağmur bekleniyor. Gelen son dakika bilgilerine göre uyarıların ardından kent genelinde özellikle yüksek kesimlerde kar yağışı dün akşam etkisini gösterirken yollarda olumsuzluk yaşanmaması için kar küreme araçları da yollara çıktı.

21.01.2020Gündem
İstanbula kar ne zaman yağacak Hafta sonu hava nasıl olacak 18 19 Ocak hava durumu raporu

İstanbul'a kar ne zaman yağacak? Hafta sonu hava nasıl olacak? 18 19 Ocak hava durumu raporu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü İç Anadolu, Karadeniz'in iç kesimleri ve Doğu Anadolu bölgesi için kar yağışı uyarısında bulundu. Peş peşe gelen kar yağışı uyarısı ve soğuyan havalarla beraber son dakika hava durumu tahminlerine göre İstanbul'da yaşayan vatandaşlar ne zaman kar yağacak sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İstanbul'a kar ne zaman yağacak? İşte, 18 19 Ocak hava durumu raporu ve İstanbul'da kar yağışı olasılığı hakkında ayrıntılı bilgiler.

17.01.2020Gündem
Meteorolojiden kritik fırtına uyarısı Yarın (16 Ocak) hava durumu nasıl olacak

Meteoroloji'den kritik fırtına uyarısı! Yarın (16 Ocak) hava durumu nasıl olacak?

Türkiye geneli hava durumu tahminleri vatandaşlar tarafından merak konusu olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda ülkenin bazı bölgelerinde yağan yoğun kar yağışıyla beraber, ilerleyen günlere yönelik hava durumu raporu ve yağış olasılıkları Meteoroloji'nin son dakika raporuna göre araştırılıyor. Perşembe günü için hava durumu değerlendirmesinde bulunan Meteoroloji bazı bölgeler için fırtına uyarısında bulundu. Peki, yarın hava durumu nasıl olacak? Yağmur ve kar yağacak mı?

15.01.2020Gündem
Yarın hava durumu nasıl olacak Kar yağacak mı İşte 5 günlük il il hava durumu raporu

Yarın hava durumu nasıl olacak? Kar yağacak mı? İşte 5 günlük il il hava durumu raporu

Türkiye'nin birçok kentinde geçtiğimiz hafta başlayan kar yağışıyla beraber yeni hafta öncesi son dakika hava durumu tahminleri araştırılmaya başlandı. Özellikle İstanbul'da yaşayan vatandaşlar, soğuyan havaların kar yağışına neden olup olmayacağını sorguluyor. İstanbul'da kar yağışı bekleyenler ilerleyen günlere yönelik hava durumu tahminlerini öğrenmek istiyor. Peki, yarın hava durumu nasıl olacak? Kar yağacak mı? İşte, Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre, Türkiye geneli 5 günlük il il hava durumu raporu.

12.01.2020Gündem
Son dakika haberi İşte son durum... İstanbulda kar yağacak mı

Son dakika haberi! İşte son durum... İstanbul'da kar yağacak mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü akşam saatlerinden itibaren Trakya'da karla karışık yağmur ve kar yağışı beklendiğini duyurdu. Meteoroloji İstanbul için de sağanak ve fırtına uyarısında bulundu. İstanbul Valiliği fırtına ve kuvvetli yağış için dikkatli olunması çağrısında bulunurken kar yağışının beklenmediğini açıkladı.

5.01.2020Gündem
Meteoroloji hava durumu raporunu açıkladı.. Kar yağacak mı İstanbulda yarın kar yağışı olacak mı

Meteoroloji hava durumu raporunu açıkladı.. Kar yağacak mı? İstanbul'da yarın kar yağışı olacak mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son dakika açıklamaları dikkat çekti. Bir çok ilimizde soğuk hava dalgasının hakim olması ile birlikte 'kar yağacak mı' sorusu internette aranan konular arasında yer alıyor. Peki İstanbul ve diğer illerimizde kar yağacak mı? İşte yapılan son değerlendirmeler ve hava durumumu raporu

4.01.2020Gündem
Yarın hava durumu nasıl olacak 2 Ocak il il hava durumu raporu

Yarın hava durumu nasıl olacak? 2 Ocak il il hava durumu raporu

Ocak ayının ilk gününde soğuyan havalarında etkisiyle kar ne zaman yağacak sorusu İstanbul'da yaşayan vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Son hava durumu değerlendirmeleri kapsamında Meteoroloji Genel Müdürlüğü Marmara Bölgesi'ne fırtına, karla karışık yağmur ve kar uyarısında bulundu. Peki, yarın hava durumu nasıl olacak? Kar yağacak mı? İşte, 2 Ocak Türkiye geneli il il hava durumu tahminleri.

1.01.2020Gündem
Yılbaşında kar yağacak mı Yarın İstanbulda hava nasıl olacak 31 Aralık il il hava durumu raporu

Yılbaşında kar yağacak mı? Yarın İstanbul'da hava nasıl olacak? 31 Aralık il il hava durumu raporu

Aralık ayının son günlerinde soğuyan havalarla beraber yurdun birçok bölgesinde kar yağışı etkisini arttırdı. Kar haberleri gelirken Meteoroloji'nin son uyarılarının ardından İstanbul'da ikamet eden vatandaşlar kar yağışının kentte ne zaman etkili olacağını merak etmeye başladı. Peki, yılbaşında İstanbul'a kar yağacak mı? Yarın hava nasıl olacak? İşte, son değerlendirmelere göre 31 Aralık il il hava durumu raporu.

30.12.2019Gündem
İstanbula yarın kar yağacak mı Nerelere kar yağacak İşte 29 Aralık il il hava durumu raporu

İstanbul'a yarın kar yağacak mı? Nerelere kar yağacak? İşte 29 Aralık il il hava durumu raporu

Yurdu etkisi altına alan soğuk havalarla beraber Türkiye'nin birçok ilinde kar yağışı başladı. Yüksek kesimlerde devam eden kar yağışının ardından son hava durumu raporuna göre İstanbul'da kar çalışmaları da başladı. Özellikle Silivri ve Çatalca'da etkisini gösteren karın ardından İstanbul'da yaşayan vatandaşlar, pazar günü havanın nasıl olacağını merak ediyor. Peki, İstanbul'a yarın kar yağacak mı? Nerelere kar yağacak? İşte 29 Aralık il il hava durumu raporu.

28.12.2019Gündem
Hava durumu bugün nasıl olacak İstanbulda kar yağacak mı İşte il il hava durumu

Hava durumu bugün nasıl olacak? İstanbul'da kar yağacak mı? İşte il il hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara’nın doğusu, Orta ve Doğu Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu, Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak, Isparta, Burdur ve Bayburt çevreleri ile Çanakkale, Kırklareli ve Tekirdağ’ın doğusunun yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; kıyı kesimler ile Güneydoğu Anadolu’da yağmur ve sağanak, Akdeniz kıyılarında yer yer gök gürültülü sağanak, yağış alan diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.

28.12.2019Gündem
İstanbulda kar ne zaman yağacak Kar yağacak mı MGM duyurdu

İstanbul'da kar ne zaman yağacak? Kar yağacak mı? MGM duyurdu!

Yurtta soğuk havalar etkisini arttırırken kar haberleri de gelmeye başladı. Yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışlarının ardından İstanbul'da yaşayan vatandaşlar son değerlendirmelere göre Meteoroloji'nin kar açıklamalarını merak etmeye başladı. MGM, İstanbul'da yağ yağışı ile ilgili merak edilen bilgileri paylaştı. Peki, İstanbul'da kar ne zaman yağacak? Kar yağacak mı? İşte, İstanbul'da kar yağışı ile ilgili bilgiler.

24.12.2019Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak Kar ve yağmur yağacak mı 21 22 Aralık hava durumu raporu

Hafta sonu hava nasıl olacak? Kar ve yağmur yağacak mı? 21 22 Aralık hava durumu raporu

Hafta sonu tatili öncesi temiz havanın tadını çıkarmayı planlayan vatandaşlar yaşadıkları illerde hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. Özellikle açık havada bulunacak olanlar, yağmur ve kar yağışı bilgilerini Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son değerlendirmeleri doğrultusunda sorguluyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? Kar ve yağmur yağacak mı? İşte, 21 22 Aralık hava durumu raporu.

20.12.2019Gündem
İstanbula kar yağacak mı Yarın hava durumu nasıl olacak

İstanbul'a kar yağacak mı? Yarın hava durumu nasıl olacak?

Ülke genelinde hava durumu tahminlerini duyuran Meteoroloji Genel Müdürlüğü son değerlendirmeleri paylaştı. Aralık ayının bitmesine günler kala kar ne zaman yağacak sorusunun cevabını öğrenmek isteyenler cuma günü için yapılan hava durumu tahminlerini araştırıyor. Peki, İstanbul'a kar yağacak mı? Yarın hava durumu nasıl olacak? İşte, 20 Aralık hava durumu raporu.

19.12.2019Gündem
Kar yağacak mı Yarın (çarşamba günü) hava nasıl olacak 18 Aralık hava durumu raporu

Kar yağacak mı? Yarın (çarşamba günü) hava nasıl olacak? 18 Aralık hava durumu raporu

Aralık ayının sonlarına doğru gelinirken, İstanbul ve Ankara gibi metropollerde yaşayan vatandaşlar ne zaman kar yağacak sorunun cevabını merak etmeye başladı. Soğuyan havalarla beraber, son hava durumu değerlendirmeleri çerçevesinde, Meteoroloji Genel Müdürlüğü çarşamba gününe ait hava raporunu paylaştı. Peki, kar yağacak mı? Yarın hava nasıl olacak? İşte, 18 Aralık hava durumu raporu.

17.12.2019Gündem
Yarın hava nasıl olacak Kar nerelere yağacak 9 Aralık Pazartesi Türkiye geneli hava durumu tahminleri

Yarın hava nasıl olacak? Kar nerelere yağacak? 9 Aralık Pazartesi Türkiye geneli hava durumu tahminleri

Aralık ayı başından itibaren hava sıcaklığında yaşanan düşüşle, kar yağışının görüleceği iller son hava durumu değerlendirmeleriyle gündeme geldi. Doğu Anadolu'da kar yağışı devam ederken, İstanbul ve Ankara'da kar yağış yağmayacağı merak konusu oldu. Peki, yarın hava nasıl olacak? Kar nerelere yağacak? İşte, Meteoroloji'nin değerlendirmesine göre, 9 Aralık Pazartesi Türkiye geneli hava durumu tahminleri.

8.12.2019Gündem
Hava hafta sonu nasıl olacak Kar yağacak mı 7 8 Aralık Türkiye geneli hava durumu raporu

Hava hafta sonu nasıl olacak? Kar yağacak mı? 7 8 Aralık Türkiye geneli hava durumu raporu

Soğuk havanın kendisini hissettiği bölgelerde kar ne zaman yağacak sorusunun yanıtı hava durumu tahminlerine göre merak konusu oldu. Sıcaklık derecesi ve kar yağışı olasılıkları hakkında değerlendirmeleri paylaşan Meteoroloji Genel Müdürlüğü İstanbul'a cumartesi günü için yağış uyarısında bulundu. Peki, hava hafta sonu nasıl olacak? İşte, 7 8 Aralık Türkiye geneli hava durumu raporu ve yağmur-kar yağışı olasılıkları hakkında detaylar.

6.12.2019Gündem
İstanbula kar yağacak mı Hava yarın nasıl olacak 6 Aralık hava durumu raporu

İstanbul'a kar yağacak mı? Hava yarın nasıl olacak? 6 Aralık hava durumu raporu

Kar yağışının Doğu Anadolu ve İç Anadolu'da etkisi arttırmasıyla, İstanbul'da yaşayan vatandaşlar, "İstanbul'a kar yağacak mı?" sorusunun cevabını araştırmaya başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yaptığı son değerlendirmelere göre, Kahramanmaraş ve Kayseri çevrelerinde kar ve karla karışık yağmur bekleniyor. Peki hava yarın nasıl olacak? İşte, 6 Aralık hava durumu tahminleri.

5.12.2019Gündem
Bu hafta hava nasıl olacak Kar ne zaman yağacak

Bu hafta hava nasıl olacak? Kar ne zaman yağacak?

Hava sıcaklıklarının düşmesi ve soğuk havanın kendisini hissettirmesi üzerine vatandaşların gündeminde yer alan 'Hava nasıl olacak?' sorusu, CNN Türk Meteoroloji Uzmanı Bünyamin Sürmeli tarafından yanıtlandı. Peki, bu hafta kar yağacak mı ve hava nasıl olacak? İşte, Haftanın hava durumu raporu için Bünyamin Sürmeli'den detaylı bilgiler

5.12.2019Haber
Yarın hava nasıl olacak Kar nerelere yağacak 5 Aralık hava durumu raporu

Yarın hava nasıl olacak? Kar nerelere yağacak? 5 Aralık hava durumu raporu

Soğuk havalar etkisinin arttırırken Meteoroloji Genel Müdürlüğü son hava durumu raporunu paylaştı. Buna göre, Güneydoğu Anadolu'da yağmur ve sağanak, yağış alan diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar etkili olacak. Güney, iç ve doğu kesimlerde 2 ila 6 derece hava sıcaklığı azalacak. İstanbul'da ise yağmur bekleniyor. Peki, yarın hava nasıl olacak? Kar nerelere yağacak? İşte, 5 Aralık Türkiye geneli il il hava durumu raporu.

4.12.2019Gündem
Bugün hava durumu nasıl olacak Ankara ve İstanbulda kar yağışı ne zaman

Bugün hava durumu nasıl olacak? Ankara ve İstanbul'da kar yağışı ne zaman?

Soğuk havanın kendisini hissettirdiği Ankara ve İstanbul'da kar ne zaman yağacak sorusu, hava durumu raporları aracılığıyla pek çok kişinin gündeminde yer almaya devam ediyor. Günün son dakika hava durumu verileri içerisinde kar yağışı hakkında bazı bilgiler veren Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), Ankara için çarşamba gününe dikkat çekti. İşte, günün ve gelecek 5 günün hava durumu verilerine göre kar yağışı hakkında detaylar

2.12.2019Gündem
İstanbula kar ne zaman yağacak

İstanbul'a kar ne zaman yağacak?

İstanbul'a kar ne zaman yağacak sorusu, havaların soğumasıyla birlikte birçok kişinin gündemindeki önemli maddelerden birisi oldu. İstanbul'da kar ne zaman yağacak sorusuna Meteoroloji Genel Müdürlüğü üzerinden bir cevap verilip verilmediğini merak eden vatandaşlar, internet üzerinden araştırmalarına başladı. Peki, İstanbul'da kar ne zaman yağacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

29.11.2019Gündem
Yarın (Pazartesi) İstanbulda kar yağışı var mı

Yarın (Pazartesi) İstanbul'da kar yağışı var mı?

25 Şubat Pazartesi günü İstanbul'da kar yağışı yaşanacak mı sorusu, sabah erken saatlerde yola çıkacak olan vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Hafta sonu kar yağışının etkisini göstermesinin ardından dikkatler, yarın İstanbul'da kar yağacak mı sorusuna çevrildi. Peki, Pazartesi günü İstanbul'da kar yağacak mı? İşte, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bazı bilgiler

24.02.2019Gündem
Meteorolojiden 3 il için kar yağışı uyarısı- İstanbul’da kar yağacak mı

Meteorolojiden 3 il için kar yağışı uyarısı- İstanbul’da kar yağacak mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, bugün başta Bolu Dağı geçişi olmak üzere Bolu'nun yüksekleri, Bursa'nın güney ve doğusunun yüksekleri ile Bilecik'in yüksek kesimlerinde görülecek kar yağışlarının, yer yer 5-15 santimetre kar örtüsü bırakacağı tahmin ediliyor. Peki, diğer illerde hava nasıl olacak? İstanbul’da kar yağacak mı? İşte, yurt geneli hava durumu uyarısı

14.02.2019Gündem
7 Şubat son dakika hava durumu tahminleri | Marmarada karla karışık yağmur uyarısı

7 Şubat son dakika hava durumu tahminleri | Marmara'da karla karışık yağmur uyarısı!

Son dakika ve anlık değerlendirmelerini resmi internet sitesi üzerinden yayımlayan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bir süredir aşırı yağış etkisini kaybetmediği Mersin ve Antalya için uyarılarda bulundu. Marmara bölgesi için ise karla karışık yağmur uyarısı yer aldı. İşte, Meteorolojinin yayımladığı en güncel hava durumu bilgileri

7.02.2019Gündem
İstanbulda kar yağacak mı Meteorolojiden son dakika hava durumu verileri

İstanbul'da kar yağacak mı? Meteoroloji'den son dakika hava durumu verileri

Yurttan son dakika hava durumu verilerini aktaran Meteoroloji Genel Müdürlüğü, iç ve doğu bölgelerde kuvvetli yağış uyarısında bulundu. İstanbul'da ise gece yarısı itibariyle kar yağışının etkili olacağı bilgisi yer aldı. Marmara, İç Ege, Akdeniz ve Karadeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu, Doğu Anadolu ile Güneydoğu Anadolu'nun kuzey kesimlerinde buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor. İşte, en güncel hava durumu bilgileri

6.01.2019Gündem
Pazar günü hava nasıl olacak İstanbula kar yağacak mı

Pazar günü hava nasıl olacak? İstanbul'a kar yağacak mı?

2019'un ilk pazar tatili için hava durumu araştırmaları hız kazandı. Bir süredir soğuk ve yağışlı havanın etkilerini hisseden vatandaşlar, 2019'un ilk pazar günü yani 6 Ocak'ın hava durumu tahminlerini sorguluyor. Bu konuda Meteoroloji'den açıklanan verileri öğrenmek istiyor. Peki, pazar günü hava nasıl olacak? İstanbul'a kar yağacak mı?

5.01.2019Gündem
Son dakika yoğun kar yağışı uyarısı Marmaranın batısından geliyor

Son dakika yoğun kar yağışı uyarısı! Marmara'nın batısından geliyor

Marmara Bölgesi'nde etkili olan yağışların akşam saatlerine kadar yağmur, daha sonra batıdan başlayarak karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Orhan Şen, İstanbul'da en yoğun kar yağışının pazartesi - salı beklendiğini duyurdu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü Marmara Bölgesi için fırtına uyarısında bulundu. Fırtınanın saatte 100 km eseceğinin belirtildiği açıklamada "Çatı uçması, ağaç devrilmesi, kar yağışı veya kar örtüsü olan bölgelerde tipi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır" uyarısında bulunuldu.

3.01.2019Gündem
Meteorolojiden son dakika hava durumu tahminleri | İstanbul için kar uyarısı yapıldı

Meteoroloji'den son dakika hava durumu tahminleri | İstanbul için kar uyarısı yapıldı

Ocak ayı ile birlikte soğuk ve yağışlı havanın gelmesi, vatandaşların hava durumunu tahmini araştırmalarını hızlandırdı. Meteoroloji'den alınan tahminlere göre, yurt genelinde bugün hava durumunun kar, yağmur ve karla karışık yağmur şeklinde olması bekleniyor. Peki, bugün hava nasıl olacak, kar yağacak mı? İşte, son dakika hava durumu tahminleri...

2.01.2019Gündem
Yılbaşında (bugün) kar yağacak mı Hava nasıl olacak

Yılbaşında (bugün) kar yağacak mı? Hava nasıl olacak?

Yılbaşı planlarında aksilik yaşamak istemeyen vatandaşlar, hava durumu araştırmalarına günler öncesinden başlamıştı. Meteoroloji'nin yeni haftadaki raporuna göre, hava sıcaklıklarının Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı hava ile birlikte iç ve Batı kesimlerde mevsim normalleri altında, Doğu bölgelerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. Peki, yılbaşında (bugün) kar yağacak mı? Hava nasıl olacak?

31.12.2018Gündem
Yılbaşında kar yağacak mı Yılbaşı hava durumu tahminleri

Yılbaşında kar yağacak mı? Yılbaşı hava durumu tahminleri

Yeni bir yılı karşılamaya hazırlanan milyonlarca vatandaş, yılbaşında hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. '31 Aralık yılbaşı günü kar yağacak mı?' sorusuna yanıt arayan vatandaşlar, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminlerini sorguluyor. Peki, yılbaşında kar yağacak mı? Yılbaşı hava durumu nasıl?

30.12.2018 Gündem
Yılbaşı tatili kaç gün Salı günü tatil mi

Yılbaşı tatili kaç gün? Salı günü tatil mi?

Her yıl olduğu gibi bu sene de 31 Aralık’ı 1 Ocak’a bağlayan gece tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de 2019’un ilk günü olarak kutlanacak. Yılbaşını tatil fırsatı olarak gören vatandaşlarsa tatil takvimini merak ediyor. Peki, yılbaşı tatili kaç gün? Salı günü tatil mi?

30.12.2018Gündem
İstanbula kar yağacak mı İşte meteorolojiden gelen son bilgiler

İstanbul'a kar yağacak mı? İşte meteorolojiden gelen son bilgiler

Türkiye'nin farklı bölgelerinden kar yağışı haberleri gelmeye devam ediyor. Günün erken saatlerinden itibaren İstanbullular da kar sürprizi yaşadı. Özellikle Anadolu yakasında etkili olan kar yağışı zaman zaman zor anlar yaşanmasına sebep oldu. Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, İstanbul'da hava sıcaklığının en düşük 2, en yüksek 5 derece olacağı tahmin ediliyor. Peki, kar yağışı devam edecek mi, hangi illerde kar yağışı var?

26.12.2018Gündem
İstanbulda hava durumu nasıl olacak İşte 25 Aralık güncel hava durumu

İstanbul'da hava durumu nasıl olacak? İşte 25 Aralık güncel hava durumu

Hava durumu, kar yağışı dolayısıyla günün en çok araştırılan konuları arasında yer almaya devam ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden (MGM), alınan bilgilere göre İstanbul'un kuzey kesimlerinde etkili olacak olan kar yağışı, iç kesimlerde ise soğuk yüzünü gösterecek. İSKİ, soğuk hava konusunda İstanbulluları uyardı. İşte, günün en son hava durumu bilgileri ve uyarıları

25.12.2018Gündem
Son dakika...  İstanbulda kar yağışı başladı

Son dakika... İstanbul'da kar yağışı başladı

İstanbul'da yetkililerin yaptığı son uyarıların ardından kentin en yüksek ilçelerinden Beylikdüzü'nde gece saatlerinden itibaren yağan yağmur yerini kar yağışına bıraktı. . Yağan karla beraber rüzgarında etkili olduğu görüldü. Kar yağışının devam etmesi bekleniyor.

25.12.2018Gündem
İstanbula kar yağacak mı AKOM’dan İstanbul için kar yağışı uyarısı

İstanbul'a kar yağacak mı? AKOM’dan İstanbul için kar yağışı uyarısı!

İstanbul'da bugün sabah saatlerinden itibaren sıcaklıkların düşmesiyle birlikte yağışın, karla karışık yağmur ve yüksek bölgelerde kar şeklinde olacağı tahmin ediliyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi'nden (AKOM) yapılan açıklamada, Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgiler doğrultusunda, akşam saatlerinden itibaren il genelinde aralıklarla kuvvetli yağmur görülecek.

24.12.2018Gündem
Son dakika hava durumu bilgisi | Hava bugün nasıl olacak, kar yağacak mı

Son dakika hava durumu bilgisi | Hava bugün nasıl olacak, kar yağacak mı?

Dünkü soğuk ve yağışlı havanın ardından bugün havanın nasıl olacağı merak konusu oldu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yayınlanan güncel hava durumu bilgisini öğrenmek isteyen vatandaşlar, araştırmalarına hız verdi. Peki, hava bugün nasıl olacak? Kar yağacak mı?

20.12.2018Gündem
İstanbulda kar ne zaman yağacak Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı

İstanbul'da kar ne zaman yağacak? Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı

Yeni günün başlamasıyla birlikte, hava durumu araştırmaları da hız kazandı. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlerde ikamet eden vatandaşlar, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yayınladığı güncel hava durumu bilgisinden haberdar olmak istiyor. Peki, hava bugün nasıl olacak? Kar yağacak mı?

21.11.2018Gündem
Kar ne zaman yağacak Meteorolojiden bazı illere kar uyarısı geldi

Kar ne zaman yağacak? Meteoroloji'den bazı illere kar uyarısı geldi!

Kar yağışının ne zaman olacağına yönelik araştırmalar havaların soğumasıyla birlikte hız kazandı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamayla bazı bölgeler için kar yağışı uyarısı yapılmış hatta Tunceli'nin Pülümür ilçesinde okullar tatil edilmişti. Peki, İstanbul'a kar yağacak mı? Peki, kar ne zaman yağacak?

15.11.2018Gündem
İstanbulda kar ne zaman yağacak Meteorolojiden soğuk hava uyarısı

İstanbul'da kar ne zaman yağacak? Meteoroloji'den soğuk hava uyarısı!

Sıcaklıklarının birden düşerek yağışlı havanın gelmesiyle, kar ne zaman yağacak? sorusu akıllara geldi. Özellikle Marmara Bölgesi için uyarılarda bulunan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, önümüzdeki günlerde yurt genelinde sıcaklıkların 6-12 derece arasında azalacağını duyurmuştu. Peki, kar ne zaman yağacak? Kar yağacak mı?

25.10.2018Gündem
İstanbulda kar yağışı bugün başladı - Yarın kar yağacak mı

İstanbul'da kar yağışı bugün başladı - Yarın kar yağacak mı?

İstanbul'da kar yağışı sabah saatlerinde etkisini göstermeye başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü Birinci Bölge Müdürü Ahmet Kocaman, "Yarın akşam saatlerinden itibaren de havanın birden soğumasıyla karla karışık yağmur ve kar yağışı görülecek. Sıcaklığın eksi 2'ye kadar düşmesi bekleniyor" dedi.

27.02.2018Gündem
Meteoroloji hafta sonu hava durumu tahminini değiştirdi.. İstanbula kar yağacak mı

Meteoroloji hafta sonu hava durumu tahminini değiştirdi.. İstanbul'a kar yağacak mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) yapmış olduğu hava durumu açıklamasıyla İstanbul için önemli uyarılarda bulundu. Cumartesi ve Pazar günlerine dikkat çeken MGM, Ankara ve İzmir'i ise sağanak yağış konusunda uyardı. İşte, Kar yağacak mı sorularına cevap arayan vatandaşlar için hava durumu bilgilerine yansıyan en son detaylar

24.02.2018Gündem