Bugün neler oldu?

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı

Güncelleme Tarihi:

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı haberleri sayfasında Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı hakkında son dakika haberler ve güncel bilgiler bulunmaktadır. Toplam 50 Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber sayfamızdan takip edilebilir.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (Orijinali: Captain America: Civil War) aynı adlı Marvel Comics'in Civil War çizgi roman serisinden uyarlanmış, 2016 yılında vizyona girecek Bilim kurgu - Aksiyon - Macera filmidir. Başrollerde Chris Evans ve Robert Downey Jr. vardır.
"Marvel’in “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı” fiminde Steve Rogers’ı, insanlığı koruma yolunda görevlerine devam eden Yenilmezler'in yenilenmiş ekibinin lideri olarak görüyoruz.
Yenilmezler’in dahil olduğu bir olay kötü sonuçlanınca, politik güçler Yenilmezler’in bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için baskı yaparlar. Bu durum Yenilmezler’in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur. Bunlardan biri Steve Rogers’ın önderliğinde, Yenilmezler’in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunan grup, diğer tarafta ise Tony Stark’ın şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen ikinci gruptur.
6 Mayıs 2016’da vizyona girecek Marvel’in Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde tarafınızı seçmeye ve heyecan dolu bir aksiyona hazır olun."

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı haberleri

DAHA FAZLA #KAPTAN AMERİKA: KAHRAMANLARIN SAVAŞI HABERLERİ

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı’a ait tüm site haberleri