EKSTRA
MENÜ

Kalp Yarası İzle

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 9 haberi bulunmuştur.

Kalp Yarası İzle Haberleri

Kalp Yarası 11. son bölümde Ayşeye gözaltı şoku... İşte Kalp Yarası son bölümde yaşananlar

Kalp Yarası 11. son bölümde Ayşe'ye gözaltı şoku... İşte Kalp Yarası son bölümde yaşananlar

Kalp Yarası son bölüm kesintisiz izle ekranı yayınlandı. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Kalp Yarası'nın 13 Eylül tarihli 11. son bölümünde Baha'nın ortaya çıkıp "Ayşe benim eski nişanlım" demesiyle her şey alt üst olurken, Baha'nın silahlı saldırıya uğraması izleyenleri şoke etti. Dizinin final anında polislerin Ayşe'yi cinayetten gözaltına almak istemeleri ise Kalp Yarası 11. son bölüme damga vurdu. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kalp Yarası son bölüm full izle ekranı ve bu hafta yaşananların özeti.

13.09.2021Televizyon
Kalp Yarası 7. son bölümde Bahadan şok hamle İşte Kalp Yarası son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı

Kalp Yarası 7. son bölümde Baha'dan şok hamle! İşte Kalp Yarası son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı

Kalp Yarası son bölüm izle ekranı internet platformundan yayınlandı. 16 Ağustos akşamı izleyici karşısına çıkan Kalp Yarası'nın 7. son bölümünde Baha, Ayşe tarafından reddedilmenin acısını Ferit'ten çıkarmak için Fırtına'ya ilaç enjekte ederken, Ferit'in attan düşmesiyle konağa dönmemesi merak dolu anlara sahne oldu. Final sahnesinde Baha'nın şoför olarak işe başlaması ise Kalp Yarası 7. son bölüme damga vurdu. Dizinin yeni bölüm fragmanı heyecan dolu anların ardından yayınlandı. İşte, Kalp Yarası 7. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanından görüntüler.

16.08.2021Televizyon
Kalp Yarası 5. son bölüme Bahanın Antakyaya gelişi damga vurdu... İşte Kalp Yarası son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Kalp Yarası 5. son bölüme Baha'nın Antakya'ya gelişi damga vurdu... İşte Kalp Yarası son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Kalp Yarası 5. bölüm full izle ekranı internet platformundan yayınlandı. Her hafta pazartesi günleri ilgiyle izlenen Kalp Yarası'nın 2 Ağustos tarihli 5. son bölümünde Ayşe Kıskançlık duygusuyla bir türlü baş edemeyerek Ferit'e boşanmak istediğini söylerken Sinan'ın eski aşkı Ebru'nun Hatay'a dönmesi ortalığı karıştırırdı. Final anında ise Ferit'le buluşacakken yaralı halde Baha'nın Ayşe'nin karşısına çıkması haftaya damga vurdu. İşte, Kalp Yarası 5. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve 6. yeni bölüm fragmanından görüntüler.

2.08.2021Televizyon
Kalp Yarası 4. son bölümde Ayşenin boşanma kararı şoke etti İşte Kalp Yarası yeni bölüm fragmanı ve son bölümün özeti

Kalp Yarası 4. son bölümde Ayşe'nin boşanma kararı şoke etti! İşte Kalp Yarası yeni bölüm fragmanı ve son bölümün özeti

Kalp Yarası 4. bölüm full izle ekranı internetten yayınlandı. Bir haftalık aranın ardından 26 Temmuz Pazartesi akşamı izleyici karşısına çıkan Kalp Yarası'nın 4. son bölümünde Ayşe, Ferit'e karşı duygularının yoğunlaştığını fark ederken, Hande tarafından sürekli hor görülen Yaman'ın Betül'le sevgili olması dikkat çekti. Dizinin final anında Ferit'in hala Hande'yi sevdiğini düşünen Ayşe'nin boşanma kararı alması ise son bölüme damga vurdu. İşte, Kalp Yarası 4. son bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanından görüntüler.

26.07.2021Televizyon
Kalp Yarası 1. bölüme damga vuran ihanet sahnesi... İşte Kalp Yarası 2. bölüm fragmanı ve ilk bölümün özeti

Kalp Yarası 1. bölüme damga vuran ihanet sahnesi... İşte Kalp Yarası 2. bölüm fragmanı ve ilk bölümün özeti

Kalp Yarası 1. bölüm izleyici karşısına çıktı. Yayın hayatına 28 Haziran Pazartesi akşamı başlayan, başrolünde Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin'in yer aldığı dizinin ilk bölümünde ; Antakya'nın köklü ailelerinden olan Ferit Sancakzade'nin Varoğlu Ailesi'nin kızı Hande ile düğününe üç gün kala öğrendikleri karşısında hayatı altüst oldu. İhanetle sarsılan Ferit'in yolu, Ayşe'yle kesişirken gözler yeni bölüm fragmanına çevrildi. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kalp Yarası ilk bölüm kesintisiz izleme ekranı ve 2. yeni bölüm fragmanı.

29.06.2021Televizyon
Kalp Yarası 16. son bölüme Ayşenin hamile olması damga vurdu... İşte Kalp Yarası son bölümde yaşananlar

Kalp Yarası 16. son bölüme Ayşe'nin hamile olması damga vurdu... İşte Kalp Yarası son bölümde yaşananlar

Kalp Yarası son bölüm izle ekranı internetten yayınlandı. Oyuncu kadrosunda Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel gibi isimlerin yer aldığı Kalp Yarası 18 Ekim tarihinde 16. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Pazartesi akşamları yayınlanan Kalp Yarası'nın son bölümünde Ferit’i geri kazanmak için hafıza kaybı yaşadığı yalanını devam ettiren Hande'nin öğrendikleri şoke eden gelişmelerden oldu. Boşanma kararında ısrarcı olan Ayşe'nin hamile olması ise Kalp Yarası 16. son bölüme damga vurdu. İşte, Kalp Yarası 16. bölüm full HD izleme ekranı ve son bölümde yaşananlar.

18.10.2021Televizyon
Kalp Yarası 15. son bölüme Ferit ve Ayşenin kaza yapması damga vurdu... İşte Kalp Yarası son bölümde yaşananlar

Kalp Yarası 15. son bölüme Ferit ve Ayşe'nin kaza yapması damga vurdu... İşte Kalp Yarası son bölümde yaşananlar

Kalp Yarası 15. son bölüm izle ekranı erişime açıldı. Pazartesi akşamları yayınlanan Kalp Yarası'nın 11 Ekim tarihli son bölümünde Hande çektiği intihar videosu ortalığı karıştırırken, Ferit ve Ayşe'nin boşanma kararı alması dikkat çekti. Zümrüt'ün Hüseyin'in azmettirici olmasını öğrendikten sonra aldığı kararın çarpıcı gelişmeler arasında yer aldığı Kalp Yarası 15. son bölüme Ferit ve Ayşe'nin kaza yapması damga vurdu. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kalp Yarası 15. bölüm full HD izleme ekranı ve son bölümde yaşananların özeti.

12.10.2021Televizyon
Kalp Yarası 13. son bölüme Feritin kararı damga vurdu... İşte Kalp Yarası son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Kalp Yarası 13. son bölüme Ferit'in kararı damga vurdu... İşte Kalp Yarası son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Kalp Yarası son bölüm izle ekranı erişime açıldı. Pazartesi akşamları seyirci karşısına çıkan Kalp Yarası'nın 27 Eylül tarihli 13. son bölümünde Hüseyin'in tuttuğu avukatın manipülasyonu sonucu Ayşe'nin cezaevine girmesi dikkat çekti. Azade'nin eline Ayşe'nin masumiyetinin kanıtı olan videonun geçtiği Kalp Yarası 13. son bölüme Ferit'in aldığı karar damga vurdu. Tüm bunların ardından dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Kalp Yarası 13. son bölüm full izle ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

28.09.2021Televizyon
Kalp Yarası 9. son bölümde Ferite şok telefon İşte Kalp Yarası son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Kalp Yarası 9. son bölümde Ferit'e şok telefon! İşte Kalp Yarası son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Kalp Yarası 9. son bölüm full izle ekranı erişime açıldı. 30 Ağustos akşamı izleyici karşısına çıkan Kalp Yarası'nın son bölümünde Ayşe ve Ferit yeni başlayan aşklarının heyecanı içindeyken, Adnan'ın Fırtına'ya ilaç enjekte edildiğini öğrenmesi çarpıcı gelişmelerden oldu. Final sahnesinde Hande'nin Ferit'e Cesur'la ilgili söyledikleri ise Kalp Yarası son bölüme damga vurdu. İşte, Kalp Yarası 9. bölüm kesintisiz izleme ekranı ve yeni bölüm fragmanı.

30.08.2021Televizyon