MENÜ

Kalben

Kalben ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kalben haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 878 Kalben haberi bulunmuştur.

Kalben Haberleri

Bush harekatı değerlendirdi

Bush harekatı değerlendirdi

ABD Başkanı George W. Bush, 11 Eylül terörist saldırılarının ardından geçen bir aylık dönemi değerlendirirken çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bazı müslüman ülkelerin nefretine şaşırdığını açıklayan Bush Taliban'a Bin Ladin'i teslim etmeleri durumunda kendilerine ikinci bir şans verebileceklerini duyurdu. Bush Irak lideri Saddam'ı da takip ettiklerini söyledi

12.10.2001Gündem
Usameyi ver affedeyim

Usame'yi ver affedeyim

"Bay Bin Ladin'in mağarasını dumanla dolduracağız. Bay Ladin, sadece bir kişi. Bay Ladin ve teröristlerin yakalanması iki yıl bile alabilir. Teröristlerin amacı korkutmaktır. Uçaklara binin ve korkmayın."

12.10.2001Gündem
Usameyi ver affedeyim

Usame'yi ver affedeyim

ABD Başkanı George W. Bush, 11 Eylül terörist saldırılarının ardından geçen bir aylık dönemi değerlendirirken çarpıcı açıklamalarda bulundu. Başkan Bush, televizyonlardan canlı yayınlanan basın toplantısında, ABD'nin terörizme karşı savaşında, bir ayda çok ilerleme kaydedildiğini söyledi.

12.10.2001Dünya
Mandela uzay turistiyle konuştu

Mandela uzay turistiyle konuştu

Güney Afrika’nın eski Devlet Başkanı Nelson Mandela, ikinci uzay turisti Mark Shuttleworth, ile canlı televizyon bağlantısı sayesinde yüz yüze konuştu. Dünya yörüngesinden yaklaşık 400 km irtifada bulunan Uluslararası Uzay İstasyonu’ndaki Güney Afrikalı Shuttleworth, Mandela ile konuşmaktan “büyük sevinç ve onur” duyduğunu söyledi.

2.05.2002Gündem
Pişmanım dediği sözler propaganda malzemesi

Pişmanım dediği sözler propaganda malzemesi

AKP Lideri Erdoğan’ın en yakın kurmaylarından Kemalettin Göktaş ‘Parlamento’dan Politika’ Dergisi’ne, Rize kasetinin tüm AKP teşkilatlarına gönderildiğini söyledi. Erdoğan’ın ‘Pişmanım’ dediği sözleri içeren kasetin, propaganda amaçlı kullanıldığı ortaya çıktı.

5.05.2002Gündem
Jübilem Real Madridde olabilir

'Jübilem Real Madrid'de olabilir'

Fransız futbolcu Zinedine Zidane, futbol kariyerini, 2005 yılına kadar kontratı olduğu İspanya'nın Real Madrid takımında tamamlayabileceğini söyledi. Kontrat süresi dolduğunda 33-34 yaşlarında olacağını söyleyen Zidane, "Zirvedeyken bırakmak en iyisi" dedi.

25.10.2002Futbol

Yazar Sonuçları

Kaynakla olmaz!

BEMBEYAZ bir yüz... Tedirgin, korkak bakışlar... Oturduğu koltukta küçülen bir adam.

13.09.2002

Şimdi madalyonun öbür yüzüne bakalım...

Bu köşede şimdiye kadar sürekli olarak, Türkiye’nin durduramayacağı bir savaşa seyirci kalamayacağını savunduk. Artık olan oldu. Bundan sonra tartışmayı bırakıp, savaşın olumsuz etkilerinden kendimizi konumaya çalışmalıyız.

22.03.2003