EKSTRA
MENÜ

Kadın

Kadın ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kadın haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 272.523 Kadın haberi bulunmuştur.

Kadın Haberleri

Yıllık enflasyon yüzde 17.14 oldu

Yıllık enflasyon yüzde 17.14 oldu

Tüketicinin nisan ayı enflasyonu yüzde 1.68 arttı. Böylece yıllık enflasyon yüzde 17’nin üzerine çıkarak yüzde 17.14 oldu.

4.05.2021Ekonomi
Bu cani de kurtuldu Bıçakladığı kadınla evlendi

Bu cani de kurtuldu! Bıçakladığı kadınla evlendi

Birlikte yaşadığı Necla Kenar’ı bıçakladığı için ‘öldürmeye teşebbüs’ suçundan 22 yıl hapisle yargılanan Ümit Masat, evlenerek cezadan kurtulmaya çalıştı. Kenar şikâyetini geri çekince, mahkeme ‘kasten yaralama’dan 3 yıl 9 ay ceza verdi.

4.05.2021Gündem
İngilizce meslekler - İngilizce mesleklerin isimleri, anlamları, yazılışı, okunuşu ve telaffuzu konu anlatımı

İngilizce meslekler - İngilizce mesleklerin isimleri, anlamları, yazılışı, okunuşu ve telaffuzu konu anlatımı

Meslekler denildiğinde akla pek çok alan gelir. Öğretmen, avukat, doktor, mühendis, mimar, hemşire gibi birçok meslek çeşidi bulunmaktadır. Bu yazıda ise mesleklerin İngilizce olarak yazılışını okunuşunu ve anlamlarını öğreneceğiz. Peki İngilizcede meslek ne demek? İngilizcede meslek profession, job anlamlarına gelmektedir. Pek çok kategoriye ayrılan bu kelimeyi sizler için derledik.

4.05.2021Sözlük
İngilizce kız isimleri 2020 - Dünyada en çok kullanılan İngilizce kız bebek isimleri ve anlamları

İngilizce kız isimleri 2020 - Dünya'da en çok kullanılan İngilizce kız bebek isimleri ve anlamları

Hamile olan kadınların en büyük heyecanlarından bir tanesi de doğacak olan bebekleri için isim seçmektir. Bebeklerine İngilizce isim koymak isteyen kişilerin sıklıkla araştırdıkları konulardan bir tanesi ise İngilizce bebek isimleridir. Peki, İngilizce kız isimleri 2020 - Dünya'da en çok kullanılan İngilizce kız bebek isimleri ve anlamları nelerdir? Sizin için tüm detaylarıyla derledik.

4.05.2021Sözlük
İngilizce kadın isimleri - İngilizce en güzel kadın isimleri ve anlamları

İngilizce kadın isimleri - İngilizce en güzel kadın isimleri ve anlamları

İngiltere ve Amerika'da en çok kullanılan kadın isimlerinin başında ''Marry'' geliyor. Köklü bir isim olan Marry, Hz. Meryem'in isminden gelmektedir. Bunun dışında şehir ve eyalet isimlerinden alınmış birçok kadın ismi de bulunuyor. İngiltere'nin başkenti London (Londra) buna örnek olarak gösterilir. İngilizce en güzel kadın isimleri ve anlamları nelerdir? Merak eden okurlar için listeledik.

4.05.2021Sözlük
İngilizce isimler - İngilizce en güzel isimler ve anlamları

İngilizce isimler - İngilizce en güzel isimler ve anlamları  

En çok kullanılan İngilizce erkek isimlerinin başında Michael, Jack, Steve ve Richard geliyor. Bu isimlerin birçoğu yüzyıllar önce yaşamış tarihi kişiliklerden ve şehir - eyalet adlarından alınmıştır. En popüler kadın isimleri ise şu şekilde sıralanabilir: Clara, Drew, Julia ve Alice. İngilizce en güzel isimleri anlamları ile birlikte derledik.

4.05.2021Sözlük
İngilizce eş anlamlı ve zıt anlamlı kelimeler ve örnekler konu anlatımı

İngilizce eş anlamlı ve zıt anlamlı kelimeler ve örnekler konu anlatımı

Yazılışları ve telaffuzları farklı olup aynı manada kullanılan kelimeler eş anlamlıdır. Örneğin Kırmızı - Al ya da Akıllı - Zeki. Hem yazılışları hem de manaları farklı olan kelimeler ise zıt anlamlı olarak tanımlanır. Örneğin Çalışkan - Tembel ya da Hızlı - Yavaş. İngilizce eş anlamlı ve zıt anlamlı kelimeler nelerdir? Sizin için örnek cümleler ile birlikte detaylı bir şekilde derledik.

4.05.2021Sözlük
İngilizce erkek isimleri 2020 - Dünyada en çok kullanılan İngilizce erkek bebek isimleri ve anlamları

İngilizce erkek isimleri 2020 - Dünya'da en çok kullanılan İngilizce erkek bebek isimleri ve anlamları

2020 yılı itibariyle dünya genelinde en çok kullanılan İngilizce isimlerin başında ''Albert'' geliyor. Albert isminin sözlük anlamı parlak ve ışıltılıdır. Amerika, İngiltere ve Kanada gibi ülkelerde erkek bebeklerine en çok konan bir diğer isim Christian'dır. Christian, hem Hristiyan, hem de merhamet gösteren, şefkatli kişi demektir. Dünya'da en çok kullanılan İngilizce erkek bebek isimleri ve anlamların nelerdir? Alfabetik sıraya göre listeledik.

4.05.2021Sözlük
İngilizce edatlar - İngilizce conjunctions anlamları, kullanımları ve örnek cümleleri konu anlatımı

İngilizce edatlar - İngilizce conjunctions anlamları, kullanımları ve örnek cümleleri konu anlatımı

Edatların görevi bir cümlenin ögeleri arasında bağlantı kurmaktır. Bağlaçlar iki özne ya da nesne arasında anlam ilişki kurarken edatlar farklı türdeki kelimeleri de birbirine bağlar. Örneğin Ahmet ile Selim cümlesindeki ''ile'' edat değil bağlaçtır. ''Ahmet araba ile Selim'in yanına gidecek'' cümlesinde ise edat olarak kullanılmıştır. İngilizce Conjunctions anlamları nelerdir? Örnek cümleler ile birlikte açıkladık.

4.05.2021Sözlük
A1 İngilizce seviyesi nedir A1 İngilizce konuları ve hakkında bilgi

A1 İngilizce seviyesi nedir? A1 İngilizce konuları ve hakkında bilgi

A1 İngilizce, başlangıç seviyesi anlamına gelir. Beginner adıyla da bilinen bu seviyede, öğrenciler sıfatların, zamirlerin ve belli başlı nesnelerin İngilizce karşılıklarını öğrenir. B1 (orta altı) seviyesine geçmek isteyenler, diğer adı Elementary olan A2 seviyesini tamamlamalıdır. A1 İngilizce seviyesinin konuları nelerdir? Örnek kelimeler ve konu başlıkları ile birlikte derledik.

3.05.2021Sözlük
İletişim Nedir Ve Öğeleri Nelerdir İletişim Türleri Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

İletişim Nedir Ve Öğeleri Nelerdir? İletişim Türleri Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

 Bugün pek çok bireyin karşılıklı olarak iletişim kurmasının sağlanması iletişim sayesinde gerçekleşmektedir. Son yıllarda iletişimin gelişmesi ve iletişimin araştırılması için pek çok sorular sorulmaktadır. Sorulan bu soruların başında İletişim nedir ve öğeleri nelerdir? İletişim türleri ve özellikleri hakkında bilgi nedir? Gibi sorular bulunmaktadır. Bu ve benzeri soruların cevabını sizler için derledik.

3.05.2021Araştırma
Ekosistem Nedir Ve Neden Önemlidir Ekosistemi Oluşturan Unsurlar Hakkında Bilgi

Ekosistem Nedir Ve Neden Önemlidir? Ekosistemi Oluşturan Unsurlar Hakkında Bilgi

Ekosistemler bireylerin ve tüm canlı varlıkların yaşamı için oldukça önemli bir yapılanmadır. Bu sistemin çökmesi halinde birçok canlının hayatının son bulması kaçınılmaz olmaktadır. Bu nedenle bugün pek çok kişi tarafında Ekosistem nedir ve neden önemlidir? Ekosistemi oluşturan unsurlar hakkında bilgi nedir? Gibi sorular akıllarda yer almaktadır. İşte, ekosistem konusunda merak edilen tüm detayları sizler için derledik.

3.05.2021Araştırma
Squat Nedir, Nasıl Yapılır Ve Ne İşe Yarar Squat Çeşitleri Ve Faydaları

Squat Nedir, Nasıl Yapılır Ve Ne İşe Yarar? Squat Çeşitleri Ve Faydaları

Vücut sağlığının korunmasında hiç şüphesiz düzenli spor yapmanın büyük faydası bulunmaktadır. Bu kapsamda sağlık adına yapılabilecek pek çok sportif faaliyet bulunmaktadır. Bunlardan biri de elbette squat olmaktadır. Sizin için çok fazla merak edilen Squat nedir, nasıl yapılır ve ne işe yarar? Squat çeşitleri ve faydaları şeklinde belirlenmiş konu başlıklarını derledik

3.05.2021Araştırma
Anneler Günü için geri sayım: En çok teknolojik ürün istiyorlar

Anneler Günü için geri sayım: En çok teknolojik ürün istiyorlar

MediaMarkt’ın’ın Yöntem Research ile gerçekleştirdiği ‘Anneler ne ister’ araştırmasının sonuçlarına göre Anneler Günü’nde 3 anneden ikisi teknolojik ürün istiyor. Anneler günlük ihtiyaçlarına yönelik hediyeler talep ederken çiçek, parfüm ve takı ise beklenen hediyeler arasında son sıralarda yer aldı.

3.05.2021Teknoloji
Tebbet Suresi Diyanet Tefsiri

Tebbet Suresi Diyanet Tefsiri

Tebbet Suresi Mekke döneminde inmiş olup sure içerisinde Ebu Leheb'den bahsetmektedir. Diyanet Tefsiri ile sure hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Balkona astığı halı üzerine düşünce bayıldı

Balkona astığı halı üzerine düşünce bayıldı

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yıkadıktan sonra 2'nci kattaki balkona astığı halı, indiği bina önünde üzerine düşen kadın baygınlık geçirdi.

3.05.2021Gündem
Türkiyenin En Etkin 50 İnsan Kaynakları Yöneticisi belli oldu

Türkiye'nin "En Etkin 50 İnsan Kaynakları Yöneticisi" belli oldu

DataExpert iş birliğiyle yürütülen araştırma kapsamında belirlenen "Fortune Türkiye En Etkin 50 İnsan Kaynakları Yöneticisi (CHRO) 2021" belli oldu. Demirören Medya İnsan Kaynakları Grup Başkanı Elif Karacaoğlu da listeye girdi.

3.05.2021Ekonomi
El-Kahhar Ne Demek El Kahhar Esması Türkçe Anlamı Ve Zikrinin Fazileti

El-Kahhar Ne Demek? El Kahhar Esması Türkçe Anlamı Ve Zikrinin Fazileti

El-Kahhar Allah'u Teala'nın 99 esmalarından birisidir. El-Kahhar Allah'ın hangi sıfatını tanımlar? El-Kahhar ne demektir ve Türkçe karşılığı nedir? Bu esmanın zikri ve faziletleri merak edilen konulardır. Sizler için, bu maneviyatı büyük esma hakkında önemli bilgileri derledik.

3.05.2021Ramazan Özel
Doktor bulamadı annesine suni teneffüsü kendisi yaptı

Doktor bulamadı annesine suni teneffüsü kendisi yaptı

Hindistan'da koronavirüse yakalanan annesini hastaneye götüren bir kadın, oksijen sağlanamayınca annesine suni teneffüs ile müdahale etti. Hastanede verilen yaşam mücadelesi an be an kameraya yansıdı.

3.05.2021Haber
Kadın polise ahlaksız teklife gözaltı

Kadın polise ahlaksız teklife gözaltı

Antalya'da yaşanan olayda maske takmayan İngiliz turist Dmitrijs Solovjovs (34) polis tarafından ikaz edildi. Solovjovs ise uyaran polisin yanındaki kadın polisi gösterip, "Beğendim, bana göndersene" demesi üzerine gözaltına alındı.

3.05.2021Haber
Necla Güngör Kıragası: En büyük hedefimiz, çıktığımız her maçta ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek...

Necla Güngör Kıragası: "En büyük hedefimiz, çıktığımız her maçta ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek..."

A Milli Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör Kıragası, 2023 Dünya Kupası Elemeleri'nde zorlu bir gruba düştüklerini belirterek, turnuvada iyi futbol oynayıp, Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmek istediklerini bildirdi.

3.05.2021Futbol
Turistten ahlaksız teklif Gözaltına alındı

Turistten ahlaksız teklif! Gözaltına alındı

Antalya'da yaşanan olayda maske takmayan İngiliz turist Dmitrijs Solovjovs (34) polis tarafından ikaz edildi. Solovjovs ise uyaran polisin yanındaki kadın polisi gösterip, "Beğendim, bana göndersene" demesi üzerine gözaltına alındı.

3.05.2021Gündem
Son dakika haberler.. Hindistandan acı görüntü: Doktor bulamadı annesine suni teneffüsü kendisi yaptı

Son dakika haberler.. Hindistan'dan acı görüntü: Doktor bulamadı annesine suni teneffüsü kendisi yaptı

Koronavirüsün pençesindeki Hindistan'dan yürekleri yakan yeni görüntüler geldi. Sağlık sisteminin çökme noktasına geldiği ülkede bir kadın Kovid hastası annesini kurtarmak için kendi imkanları ile suni teneffüs yaptı.

3.05.2021Dünya
Huneyn Savaşı Tarihi Ve Özeti - Huneyn Muharebesi Tarafları, Nedenleri Ve Sonuçları Kısaca Bilgi

Huneyn Savaşı Tarihi Ve Özeti - Huneyn Muharebesi Tarafları, Nedenleri Ve Sonuçları Kısaca Bilgi

Tarihi bazı olaylar sıklıkla gündeme geldiği için hatırlanır. Bazı tarihi olaylar ise hafızalarda kalmaz unutulur. Huneyn Savaşı İslamiyet’in yayılmasında önemli bir savaştır. Huneyn savaşı nedir, tarafları kimlerdir? Hunayn savaşı nerede yapılmıştır? Huneyn savaşının önemi ve sonuçları nelerdir gibi akla gelen sorulara cevap bulabileceğiniz bilgileri sizler için derledik.

3.05.2021Araştırma
Antalyada ilginç anlar... Turistten ahlaksız teklif Gözaltına alındı

Antalya'da ilginç anlar... Turistten ahlaksız teklif! Gözaltına alındı

Antalya'da yaşanan olayda maske takmayan İngiliz turist Dmitrijs Solovjovs (34) polis tarafından ikaz edildi. Solovjovs ise uyaran polisin yanındaki kadın polisi gösterip, "Beğendim, bana göndersene" demesi üzerine gözaltına alındı.

3.05.2021Gündem
İsrail askerinin yaraladığı Filistinli yaşlı kadın şehit oldu

İsrail askerinin yaraladığı Filistinli yaşlı kadın şehit oldu

İsrail askerinin yaraladığı Filistinli yaşlı kadın şehit oldu

3.05.2021Haber
Cilt, Yağ, Kas ve Kemik Arasında Denge Olmalı

Cilt, Yağ, Kas ve Kemik Arasında Denge Olmalı!

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu, sağlıklı ve genç bir görünüm için cilt, yağ, kas ve kemik dengesinin yerinde olması gerektiğini belirtti.

430 euroyu geçmesin, yoksa..

430 euroyu geçmesin, yoksa!..

Almanya’nın Köln/Bonn Havalimanı Gümrük Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, son haftalarda Türkiye’den gelen yolcuların beyan edilmeyen altın ve ziynet eşyalarında büyük oranda artış tespit edildiği bildirildi. 1 Mart-21 Nisan arasında 100 bin euroluk beyan edilmemiş altın gümrüğe takıldı.

3.05.2021Avrupa
Ataşehirde izin belgesi olmayanlar cezadan kaçamadı

Ataşehir'de izin belgesi olmayanlar cezadan kaçamadı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında ülke genelinde tam kapanmada sürecinde denetimler devam ediyor. İstanbul Ataşehir'de oluşturulan denetim noktasında araçlar tek tek durduruldu, izin belgesi bulunmayanlara cezai işlem uygulandı. Bir kadın sürücü polise basın kartı vererek denetim noktasından geçmek istedi. İncelemede basın kartının sahte olduğu anlaşıldı. Kadın sürücü, kendisine ceza yazan polis ekiplerinin plakalarını cep telefonuna kaydetti. Kimlik sorgulamasında kadın sürücünün sabıkası olduğu da öğrenildi.

3.05.2021 Haber
Polis durdurdu, kartı sahte çıktı Polisin plakasını kaydetti, sahtecilikten işlem başlatıldı

Polis durdurdu, kartı sahte çıktı! Polisin plakasını kaydetti, sahtecilikten işlem başlatıldı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında ülke genelinde tam kapanmada sürecinde denetimler devam ediyor. İstanbul Ataşehir'de oluşturulan denetim noktasında araçlar tek tek durduruldu, izin belgesi bulunmayanlara cezai işlem uygulandı. Bir kadın sürücü polise basın kartı vererek denetim noktasından geçmek istedi. İncelemede basın kartının sahte olduğu anlaşıldı. Kadın sürücü, kendisine ceza yazan polis ekiplerinin plakalarını cep telefonuna kaydetti. Kimlik sorgulamasında kadın sürücünün sabıkası olduğu da öğrenildi.

3.05.2021Gündem
Son dakika... Bakan Soylu Hafta başı haberlerimiz var mesajıyla duyurdu Teröristlere darbe üstüne darbe

Son dakika... Bakan Soylu 'Hafta başı haberlerimiz var' mesajıyla duyurdu! Teröristlere darbe üstüne darbe

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Eren-2 Diyarbakır Lice Operasyonu'nda 29 Nisan'da, 6 teröristin etkisiz olduğu operasyonda, teröristlerin; 1'i kırmızı-sözde orta saha 3'lü yürütmede, 1'i turuncu, 1'i gri, 1'i Sözde Amed Eyaleti özel güç sorumlusu oldukları tespit edildi" mesajını paylaştı.

3.05.2021Gündem
Nisanda fiyatı en fazla artan ürün belli oldu

Nisanda fiyatı en fazla artan ürün belli oldu

Tüketici fiyatları bazında nisanda en yüksek fiyat artışı yüzde 24,91 ile domateste yaşanırken en çok ucuzlayan ürün yüzde 24,71 ile patlıcan oldu.

3.05.2021Ekonomi
Beşiktaş kadınlarda da şampiyonluğa koşuyor

Beşiktaş kadınlarda da şampiyonluğa koşuyor

Turkcell Kadın Futbol Ligi Sağlık Çalışanları Sezonu’nda ALG Spor’u penaltı atışları sonunda mağlup eden Beşiktaş JK Vodafone Kadın Futbol Takımı finale yükseldi.

3.05.2021Avrupa
Görüntüler Diyarbakırdan... Koronavirüsü hiçe saydılar

Görüntüler Diyarbakır'dan... Koronavirüsü hiçe saydılar

Türkiye'de 29 Nisan günü saat 19.00 itibarıyla başlayan tam kapanma dönemi 17 Mayıs Pazartesi saat 05.00'te sona erecek. Bu kapsamda Diyarbakır'da yapılan denetimlerde alkollü eğlence mekanına, polis ekipleri tarafından kapısı koçbaşıyla kırılarak baskın gerçekleştirildi. Mekandaki 25 kişiye koronavirüs tedbirleri ihlalinden 78 bin 500 TL para cezası uygulandı.

3.05.2021Haber
Tam kapanmada şok baskın Koronavirüsü hiçe saydılar

Tam kapanmada şok baskın! Koronavirüsü hiçe saydılar

Türkiye'de 29 Nisan günü saat 19.00 itibarıyla başlayan tam kapanma dönemi 17 Mayıs Pazartesi saat 05.00'te sona erecek. Bu kapsamda Diyarbakır'da yapılan denetimlerde alkollü eğlence mekanına, polis ekipleri tarafından kapısı koçbaşıyla kırılarak baskın gerçekleştirildi. Mekandaki 25 kişiye koronavirüs tedbirleri ihlalinden 78 bin 500 TL para cezası uygulandı.

3.05.2021Gündem
Hamile olduğundan habersiz kadın uçakta doğum yaptı

Hamile olduğundan habersiz kadın uçakta doğum yaptı

ABD'de bir kadın uçuş sırasında doğum yaptı. Ancak bu durumu ilginç kılan şey annenin bu ana kadar hamile olduğundan habersiz olmasıydı.

3.05.2021Dünya
Tabaktaki yiyeceğin izini süren uygulama

Tabaktaki yiyeceğin izini süren uygulama

Sürdürülebilirliği, üretimden dağıtıma tüm değer zinciri boyunca iş yapış biçimlerinin merkezine aldıklarını söyleyen Metro Türkiye CEO’su Sinem Türüng, “Tabağında ne var? projemiz tüketicilere izlenebilirlik çözümü sunmanın çok ötesine geçiyor. Tüketicilere, tüm gıda ürünlerde aslında tabaklarında ne olduğunu takip etmeleri, tükettikleri ürünlerinin bilgiyle izini sürmelerinin ne denli önemli olduğu konusunda onları bilgilendirmeyi ve daha da bilinçlendirmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

3.05.2021Ekonomi
Ben su altına daldım Nur siyasete

Ben su altına daldım Nur siyasete

Aile Meclisi bu hafta AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ve eşi Gökhan Günay’ın İstanbul’daki evlerine konuk oldu. Aşkları lisede başlamış. Emine Nur Günay’ın akademik kariyeri nedeniyle yaklaşık 6.5 yıl Amerika’da yaşamışlar. Çift dalış tutkunu. Ancak Emine Nur Günay 2015’te siyasete ‘dalmış’...

3.05.2021Gündem
İngilizce gömlek ne demek Gömlek kelimesinin İngilizce yazılışı, okunuşu ve söylenişi

İngilizce gömlek ne demek? Gömlek kelimesinin İngilizce yazılışı, okunuşu ve söylenişi

Gündelik yaşamda yaygın olarak kullanılan giysiler içerisinde gömlek gelir. Hem kadın hem de erkeklerin kullandığı gömlek açısından, İngilizce karşılığını bilmek büyük bir öneme sahiptir. Peki İngilizce Gömlek ne demek? Gömlek kelimesinin İngilizce yazılışı, okunuşu ve söylenişi konusunda merak edilenler.

3.05.2021Sözlük
Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, Mina Popovici kadrosuna kattı

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, Mina Popovic'i kadrosuna kattı

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, yeni sezon transfer çalışmaları kapsamında Sırbistan Milli Takımı'nın orta oyuncusu Mina Popovic'i transfer etti.

2.05.2021Voleybol

Yazar Sonuçları

Açın kapıları, kadınlar film izleyecek

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sinemaya ilgisi az çok bilinen bir konudur... Zaten hikâyesi de epik bir sinema filminin konusundan farksız ve bir o kadar da inanılmazdır. Kahraman bir asker, zaferden zafere koşan bir komutan, emperyalizme kafa tutan, ulusunu bağımsızlığa kavuşturarak mazlum milletlere ilham veren ve dünya barışı için mücadele eden bir lider...”

4.05.2021

‘Dost’un dostları

Veli, sözlük anlamıyla “dost” demek. Ama dostuyla arasına başka hiçbir şeyin girmediği kadar yakın bir dost.

4.05.2021

Tarkan doğrusunu yaptı

Yıldız Tilbe, sözleri kendisine ait olan “Kış Güneşi” şarkısını söyleyip Tarkan’a “Hadi sıra sende” diye pas attı.

4.05.2021

Eşimin bitmeyen istekleri var

Eşim her istediğini borç yaptırarak aldırdı, sonunda ödeyemeyecek duruma geldim. İstekleri bir türlü bitmiyor. Lütfen bana yol gösterin, ne yapacağımı bilemez oldum...

4.05.2021

2023 seçimlerinde muhalefet ortak aday çabasında

Millet ittifakı ortakları Kılıçdaroğlu ile Akşener, 2023 seçimlerinde ortak cumhurbaşkanı adayı çıkarmak için yoğun bir çaba içindeler.

4.05.2021

Duygu Delen raporundan çarpıcı tespitler

Siyasi kulislerin hareketli olduğu, siyasi kutuplaşmanın tavan yaptığı bir dönemde kadın cinayetlerini yazmanın zorluğunun farkındayım.

3.05.2021

Eşimin eski sevgilisiyle mesajlaşmalarını yakaladım

Eşimin eski sevgilisiyle gizli mesajlarını okudum. Bana “Bir daha olmayacak” dedi. Peki, eşim beni bir daha aldatır mı?

3.05.2021

Rüzgar Sünbül’den Girişimci Kadınlara

Rüzgar SÜNBÜL ve bir şef olarak mesleğimi icra ederken mutfakta kadın olmayı araştırırken mutfaklardaki kadınlarımızı ve girişimci kadınlarımızı araştırdım. Mutfakta kadın olmayı daha önce Hürriyet Lezizz' de yazmıştım, bugün de sizlere girişimciliği araştırmalarım sonucu anlatacağım.

2.05.2021