EKSTRA
MENÜ

Kadın Terörist

Kadın Terörist haberleri sayfasında güncel ve son dakika Kadın Terörist hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 3.494 Kadın Terörist haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Kadın Terörist Haberleri

Suriyede yakalanıp Türkiyeye getirilmişti Cezası belli oldu

Suriye'de yakalanıp Türkiye'ye getirilmişti! Cezası belli oldu

Suriye’de Ayn İsa'ya bağlı Mişrefa Köyü'nde çıkan çatışmada yakalanarak Türkiye’ye getirilen tutuklu PKK/YPG’li kadın terörist Dozgin Temo (Çiçek Kobane) hakkında açılan davanın 6’ncı duruşmasında karar çıktı. Temo'ya ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verildi.

7.04.2021Gündem
PKKnın hücre yapılanması için görevlendirdiği kadın terörist yakalandı

PKK'nın hücre yapılanması için görevlendirdiği kadın terörist yakalandı

VAN'da terör örgütü PKK'nın hücre yapılanması için görevlendirdiği belirlenen PKK'lı kadın terörist, saklandığı evde jandarma ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.

18.03.2021Gündem
Resulayn’daki patlamanın failleri yakalandı

Resulayn’daki patlamanın failleri yakalandı

İçişleri Bakanlığı, 2 Ocak'ta Resulayn ilçe merkezinde düzenlenen 2 çocuğun öldüğü, 4 kişinin yaralandığı bombalı terör saldırısının faili Suriye uyruklu 9 şüphelinin yakalandığını duyurdu.

19.01.2021Gündem
Vanda teslim olan terörist, ailesiyle buluşturuldu

Van'da teslim olan terörist, ailesiyle buluşturuldu

VAN'da güvenlik güçlerince yapılan ikna çalışmaları sonucu PKK'lı kadın terörist, güvenlik güçlerine teslim oldu. Ailesiyle buluşturulan terörist, yaşadığı pişmanlıkları ve örgütün iç yüzünü anlattı.

31.12.2020Gündem
Son dakika haberler: PKKdan kaçan terörist her şeyi deşifre etti

Son dakika haberler: PKK'dan kaçan terörist her şeyi deşifre etti

Şırnak'ta bölücü terör örgütü PKK'dan kaçarak güvenlik güçlerine teslim olan kadın terörist, ifadesinde, örgütün kamplarında yaşanan taciz, tecavüz ve şiddet olaylarını anlattı.

26.11.2020Gündem
PKKdan kaçan teröristler, duydukları pişmanlığı anlatıp itiraf ettiler

PKK'dan kaçan teröristler, duydukları pişmanlığı anlatıp itiraf ettiler!

Muş'ta ve Van'da terör örgütü PKK'dan kaçarak güvenlik güçlerine teslim olan teröristler, duydukları pişmanlığı ve örgütün iç yüzünü anlattı.

19.11.2020Gündem
2 terörist teslim olmuştu... Özel ekip detayı

2 terörist teslim olmuştu... Özel ekip detayı

İçişleri Bakanlığı, Yıldırım-3 Operasyonu kapsamında, jandarmanın 'teslim ol' çağrılarına uyan 2 kadın teröristin, sağ olarak ele geçirildiğini açıkladı. Jandarmaya teslim olan 2 kadın teröristin nasıl ikna edildiğinin detayları ortaya çıktı.

22.09.2020Gündem
Son dakika... İçişleri duyurdu: 2 terörist sağ olarak yakalandı

Son dakika... İçişleri duyurdu: 2 terörist sağ olarak yakalandı

İçişleri Bakanlığı, Iğdır kırsalında 3 gündür süren Yıldırım-3 Operasyonu kapsamında 2 kadın teröristin sağ ele geçirildiğini bildirdi.

22.09.2020Gündem
Bu hoşgörüsüzlük niye

Bu hoşgörüsüzlük niye?

11 Eylül’de Avrupa Parlamentosu (AP) Dışişleri Komisyonu’nda, Doğu Akdeniz’de Yunanistan ile Türkiye arasında yaşanan sıkıntılar görüşüldü. Türk Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu o gün resmi bir ziyaret için Senagel’deydi. AP Dışişleri Komisyonu’nun bu toplantısına, video konferans yöntemiyle Bakan Çavuşoğlu da katıldı. Türkiye’nin Doğu Akdeniz’de izlediği politikayı ve tutumunu anlattı.

20.09.2020Avrupa
İkna edilen PKKlı kadın terörist, teslim oldu

İkna edilen PKK'lı kadın terörist, teslim oldu

MARDİN'de, 14 yıldır terör örgütünün dağ kadrosunda bulunan 'Helin' kod adlı Rahime Aslan, jandarma ve ailesinin ikna girişimleri sonucunda teslim oldu.

15.04.2020Gündem
Son dakika haberler: MSB açıkladı 9 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika haberler: MSB açıkladı! 9 terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Barış Pınarı bölgesine sızma girişiminde bulunan bölücü terör örgütü mensubu 9 PKK/YPG'li teröristin, komando birliklerinin operasyonuyla etkisiz hale getirildiğini bildirdi. Öte yandan Ağrı'da İran sınırından Türkiye'ye sızmaya çalışan bir grup terörist ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada bir kadın terörist etkisiz hale getirildi.

31.03.2020Gündem
Bekçilere EYPli saldırı düzenleyen PKKlı terörist yakalandı

Bekçilere EYP'li saldırı düzenleyen PKK'lı terörist yakalandı

Şırnak'ın Cizre ilçesinde, 3 bekçinin yaralandığı bombalı saldırıya katılan PKK'lı kadın terörist Z.A., polis ekiplerince düzenlenen operasyonla yakalandı.

20.03.2020Gündem
Mardinde jandarmanın ikna ettiği PKKlı terörist teslim oldu

Mardin'de jandarmanın ikna ettiği PKK'lı terörist teslim oldu

Mardin İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin ikna çalışmaları sonucu PKK'lı kadın terörist, sınır kapısında güvenlik güçlerine teslim oldu.

11.03.2020Gündem
Diyarbakır’da kadın terörist ikna yöntemiyle teslim oldu

Diyarbakır’da kadın terörist ikna yöntemiyle teslim oldu

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yürütülen ikna çalışmaları sonucu terör örgütünden kaçan ’Nujin Lice’ kod adlı Songül Turfan güvenlik güçlerine teslim oldu.

29.02.2020Gündem
Jandarmanın çalışmaları sonuç verdi, terörist teslim oldu

Jandarmanın çalışmaları sonuç verdi, terörist teslim oldu

Mardin’de 2014 yılında terör örgütü PKK’ya katılan kadın terörist, İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin ikna çalışması sonucu teslim oldu.

27.02.2020Gündem
Polisin iknası sonucu 2 terörist teslim oldu

Polisin iknası sonucu 2 terörist teslim oldu

Siirt'te 2 PKK'lı kadın terörist, polis ekiplerinin yürüttüğü ikna çalışması sonucu güvenlik güçlerine teslim oldu.

6.02.2020Haber
Sınır ötesi operasyonla yakalanmışlardı Gülbahar itiraf etti...

Sınır ötesi operasyonla yakalanmışlardı! Gülbahar itiraf etti...

VAN'da, MİT Bölge Daire Başkanlığı ile Emniyet Müdürlüğü'nün sınır ötesi operasyonuyla yakalayarak Tükiye'ye getirdiği PKK'lı teröristler 'Sema Fakrin' kod adlı Gülbahar M. ile 'Beritan Avesta' kod adlı Lebisa A., çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Teröristlerden Gülbahar M., ifadesinde 2012 yılında Tunceli'de 3 terör eylemine katıldığını itiraf etti.

3.01.2020Gündem
Macrona tepki: Senin haddine mi

Macron'a tepki: Senin haddine mi

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un, ‘NATO’nun beyin ölümü gerçekleşmiştir’ sözlerine, “Sayın Macron, bak Türkiye’den sesleniyorum. NATO’da da söyleyeceğim. Önce sen kendi beyin ölümünü bir kontrol ettir. Türkiye’yi NATO’dan çıkarmak çıkarmamak... Senin haddine mi” diye yanıt verdi. Erdoğan, Maltepe’deki Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi temel atma töreninde özetle şunları söyledi:

30.11.2019Gündem
Suriyede yakalanan DEAŞlı 2 kadın terörist tutuklandı

Suriye'de yakalanan DEAŞ'lı 2 kadın terörist tutuklandı

GÜVENLİK güçleri tarafından Suriye'de yakalanan DEAŞ'lı 2 kadın terörist, Gaziantep'te çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

29.11.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Macrona sert tepki

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Macron'a sert tepki

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi Temel Atma Töreninde konuştu. Erdoğan Macron'un açıklamalarına sert tepki göstererek, "Son açıklamaları bu hastalıklı, sığ anlayışın örneklerinden biridir. ‘NATO’nun beyin ölümü gerçekleşmiştir’ diyor. Önce sen kendi beyin ölümünü bir kontrol ettir. Bu ifadeler senin türündeki beyin ölümü gerçekleşmiş olanlara yakışır. NATO’ya karşı yerine getirmen gereken vecibelerini yerine getirmiyorsun" ifadelerini kullandı.

29.11.2019Gündem
Son dakika haberler: PKK elebaşı Karayılan’ın talimatını itiraf etti

Son dakika haberler: PKK elebaşı Karayılan’ın talimatını itiraf etti!

Adana'da YPG/PKK soruşturmasında örgütün şifreli haberleşme için WhatsApp üzerinden özel ‘emoji’ şifreleri oluşturduğunu itiraf eden Suriye uyruklu kadın terörist, ifadesinde terör örgütü elebaşı Murat Karayılan'ın DEAŞ ile iş birliği yapılması yönünde verdiği talimatları da anlattı. Suriyeli Miray H'nin ifadesinde ‘PKK/KCK/PYD/YPG olarak DEAŞ'ın yapacağı eylemlere gerek mühimmat, gerek milis-işbirlikçi olmak üzere destek verilmesi gerektiği, 'Cemal' kod adlı Murat Karayılan tarafından yazılan ve bize okunan mektubun içeriğinde geçmiştir’ dediği öğrenildi.

28.11.2019Gündem
Bombacı kadın terörist: Benden mayo giymemi istediler

Bombacı kadın terörist: Benden mayo giymemi istediler

ADANA'da terör örgütü PKK/YPG'ye yönelik soruşturma kapsamında tutuklandıktan sonra etkin pişmanlık hükümlerinden faydalanarak itirafçı olan Suriyeli kadın bombacı Miray H., örgütün dikkat çekmemesi için mini elbise, mayo, topuklu ayakkabı giymesi ve geçici dövme yaptırması yönünde talimat verdiğini söyledi.

27.11.2019Gündem
Türkiye sınır dışı etti, Almanya tutukladı

Türkiye sınır dışı etti, Almanya tutukladı

Türkiye’den sınır dışı edilen Alman uyruklu iki kadın terörist savaşçıdan biri Almanya’da önceki gün çıkarıldığı mahkeme tarafından, yabancı terör örgütüne üye olmak, Savaş Silahlarını Kontrol Yasası’nı ihlal etmek ve savaş suçu işlemekten tutuklandı.

17.11.2019Avrupa
Korkunç itiraf: Kendimi ve 2 çocuğumu patlatacaktım

Korkunç itiraf: Kendimi ve 2 çocuğumu patlatacaktım

DEMİRÖREN Haber Ajansı (DHA), Zeytin Dalı Harekatı ile terör örgütü PKK/YPG’den temizlenen Afrin’de, DEAŞ’lı teröristlerin yargılama süreçlerini tüm aşamalarında yerinde görüntüledi. 1,5 yıl önce TSK ve OSÖ'nun başarılı operasyonuyla teröristlerden kurtarılan Afrin'de, Kürt ve Arap uyruklu Suriye vatandaşı 24 hakim ve savcı, bölgede yakalanan terör örgütü DEAŞ üyelerini Suriye kanunlarına göre terörist suçlamasıyla yargılıyor.

1.11.2019Dünya
Sınırı geçen 2 kadın terörist yakalandı

Sınırı geçen 2 kadın terörist yakalandı

Suriye'nin Haseke ilinde terör örgütü PKK/PYD kontrolündeki Resulayn ilçesinden, yasa dışı yollarla sınırı geçen 2 kadın terörist, Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde güvenlik güçlerince yakalandı.

7.10.2019Gündem
Vanda 2 kadın terörist ikna edilerek teslim oldu

Van'da 2 kadın terörist ikna edilerek teslim oldu

Van İl Jandarma Komutanlığı tarafından yürütülen ikna çalışmaları sonucu Şırnak'ta güvenlik güçlerine teslim olan 2 kadın terörist, fırsatını buldukları anda çok sayıda teröristin kaçacağını anlattı. Teröristler ifadelerinde, PKK'ya katılan tüm gençlerin hayal kırıklığına uğrayıp, örgütün gerçek yüzüyle yüzleştiklerini söyledi.

3.09.2019Gündem
Şırnakta 2 kadın terörist teslim oldu

Şırnak'ta 2 kadın terörist teslim oldu

Şırnak'ta 2 PKK'lı terörist teslim oldu. Teslim olan teröristlerin Kıran-2 Operasyonunda güvenlik güçlerinin yoğun, etkin ve etkili faaliyetleri neticesinde teslim olduklarını beyan ettikleri bildirildi.

29.08.2019Gündem
‘Pusucu’ terörist, jandarmanın pususuna düştü PKKlıların şoke eden görüntüleri...

‘Pusucu’ terörist, jandarmanın pususuna düştü! PKK'lıların şoke eden görüntüleri...

Ağrı'daki Tendürek Dağı'nda, İçişleri Bakanlığının Terörden Arananlar Listesi'nde turuncu kategoride 600 bin lira ödülle aranırken etkisiz hale getirilen 'Agir' kod adlı terörist Uğur Arslan, JOPER timinin iki günlük zorlu pususu sayesinde ölü ele geçirildi. Arslan'ın, dağdaki teröristlere termal kamera ve İHA'lardan korunma ile pusu atma ve askeri birliklere sızma eğitimi verirken teröristlere uzay kostümüne benzer parlak renkli giysiler giydirdiği görüntüler ortaya çıktı.

21.08.2019Gündem
Teslim olan kadın terörist: Örgüt içinde işkence ve infazlar başladı

Teslim olan kadın terörist: Örgüt içinde işkence ve infazlar başladı

VAN İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin ikna çalışmaları sonucunda 1 kadın terörist, PKK'nın Irak'ın kuzeyindeki dağ kadrosundan kaçarak, Şırnak'ın Silopi ilçesindeki kara hudut kapısında silahsız ve teçhizatsız olarak güvenlik güçlerine teslim oldu. Kadın teröristin ifadesinde, güvenlik güçleri tarafından yürütülen başarılı operasyonlar neticesinde, sözde lider kadrolar başta olmak üzere ağır kayıplar veren PKK/KCK terör örgütünün, kendi başarısızlıklarının faturasını alt kadrolara yüklediğini, örgüt içinde işkenceler ile infazlara başladığını söylediği öğrenildi.

11.08.2019Gündem
Stockholm sendromu nedir

Stockholm sendromu nedir?

Hayatta kalma içgüdüsü olarak tabir edilen Stockholm sendromu, internette birçok kişi tarafından merak edilip araştırılan konulardan biri oldu. Kendisinin baskılayan kişiye bağlı olduğu hissine neden olan bu sendrom son zamanlarda sıkça duyulmaya başlandı. Peki, Stockholm sendromu nedir? İşte, Stockholm sendromu ile ilgili merak edilenler.

9.08.2019Sağlık
Emniyet ve MİTten İstanbulda kritik operasyon

Emniyet ve MİT'ten İstanbul'da kritik operasyon

Emniyet ve Milli İstihbarat Teşkilatı'nca (MİT) İstanbul'da düzenlenen ortak operasyonda, gri kategoride aranan MLKP'li iki kadın terörist yakalandı.İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve MİT, Güngören ilçesindeki bir adrese ortak operasyon düzenledi.Operasyonda, Tunceli kırsalında faaliyet yürüten terör örgütü MLKP mensubu ve Terörden Arananlar Listesi'nde 300 bin lira ödülle gri kategoride yer alan "Eylül" kod adlı Songül Dilek ve "Rojda" kod adlı Güneş Akan gözaltına alındı. Adreste yapılan aramada, 3 sahte kimlik, 2 sahte üniversite öğrenci kartı, bir miktar dolar ve Türk lirası ele geçirildi.Daha önceki operasyonlarda, Tunceli kırsalında faaliyet gösteren 5 MLKP'li teröristten 2'si ölü olarak ele geçirilmiş, biri ikna yoluyla teslim olmuştu.Açıklamada, iki kadın teröristin yakalanmasıyla Tunceli kırsalında terör örgütü MLKP mensubunun kalmadığı bildirildi.

4.08.2019Haber
Son dakika... Emniyet ve MİTten İstanbulda kritik operasyon

Son dakika... Emniyet ve MİT'ten İstanbul'da kritik operasyon

Emniyet ve Milli İstihbarat Teşkilatı'nca (MİT) İstanbul'da düzenlenen ortak operasyonda, gri kategoride aranan MLKP'li iki kadın terörist yakalandı.

4.08.2019Gündem
Pençe Harekatında 4 terörist daha etkisiz hale getirildi Toplam sayı 68 oldu

Pençe Harekatı'nda 4 terörist daha etkisiz hale getirildi! Toplam sayı 68 oldu

Pençe Harekatı'nda 4 terörist daha etkisiz hale getirildi, harekat kapsamında etkisiz hale getirilen terörist sayısı 68 oldu.

14.07.2019Gündem
5 kadın terörist etkisiz hale getirildi

5 kadın terörist etkisiz hale getirildi

İçişleri Bakanlığı’ndan son dakika açıklaması geldi. Tunceli Kutu Deresinde Jandarma Özel Harekat birliklerinin bir mağaraya yapmış olduğu operasyonda 5 kadın terörist silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildi.

8.06.2019Haber
Mağarada kıstırılmışlardı 5 kadın terörist etkisiz hale getirildi...

Mağarada kıstırılmışlardı! 5 kadın terörist etkisiz hale getirildi...

İçişleri Bakanlığı’ndan son dakika açıklaması geldi. Tunceli Kutu Deresinde Jandarma Özel Harekat birliklerinin bir mağaraya yapmış olduğu operasyonda 5 kadın terörist silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildi. Tunceli Valisi Tuncay Sonel, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Vedat Çolak ve İl Jandarma Komutanı Albay Sinan Şen, Kutudere bölgesine giderek, operasyonu bizzat yerinde yönetti. 5 kadın terörist ile birlikte 5 kaleşnikof, bir büyük telsiz, bir küçük telsiz ve bol miktarda döküman ele geçirildi.

8.06.2019Gündem
PKKya ağır darbe 300 bin lira ödülle aranan terörist etkisiz hale getirildi

PKK'ya ağır darbe! 300 bin lira ödülle aranan terörist etkisiz hale getirildi

İçişleri Bakanlığı’ndan son dakika açıklaması geldi. Tunceli Kutu Deresinde Jandarma Özel Harekat birliklerinin bir mağaraya yapmış olduğu operasyonda 5 kadın terörist silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildi. Öte yandan etkisiz hale getirilen 5 teröristin arasında, gri kategoride 300 bin lira ödülle aranan Mihriban Durmaz'ın da olduğu bildirildi.

8.06.2019Gündem
PKKnın kirli yüzü, kadın teröristin not defterinde

PKK'nın kirli yüzü, kadın teröristin not defterinde

PKK içerisinde kadın teröristlere tecavüz edildiğine ilişkin ifadeler, bu kez örgüt elemanlarınca infaz edilen kadın bir teröristin üzerinden çıkan not defterine yansıdı.

25.05.2019Gündem
PKKlı terörist tek tek anlattı

PKK'lı terörist tek tek anlattı

GÜVENLİK güçlerine teslim olan PKK'lı 'Sait' kod adlı kadın terörist, grubun elebaşının kadın teröristlere cinsel tacizde bulunduğunu, çatışmalarda ön saflara kadınların ve çocukların sürüldüğünü belirtti.

23.05.2019Gündem
Suriye sınırında yakalandılar

Suriye sınırında yakalandılar

Şanlıurfa'nın Suriye sınırındaki Akçakale ilçesinde DEAŞ'lı 2 kadın terörist yakalandı.

21.05.2019Gündem
DEAŞlı kadın teröristi PKKlılar sınıra ulaştırmış

DEAŞ'lı kadın teröristi PKK'lılar sınıra ulaştırmış

İçişleri Bakanlığının "Terörden Arananlar Listesi"nde mavi kategoride yer alan tutuklu DEAŞ mensubu kadın terörist, kendilerini Türkiye sınırına örgütten habersiz para karşılığı kaçakçılık yapan PKK'lı teröristlerin getirdiğini anlattı.

18.05.2019Gündem
Nusaybinde 2 kadın terörist etkisiz hale getirildi

Nusaybin'de 2 kadın terörist etkisiz hale getirildi

MARDİN'in Nusaybin ilçesinde güvenlik güçleriyle PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada, 2 kadın terörist etkisiz hale getirildi.

8.05.2019Gündem
Diyarbakırda sıcak temas 2 terörist öldürüldü...

Diyarbakır'da sıcak temas! 2 terörist öldürüldü...

Diyarbakır'ın Dicle ilçe kırsalında bir grup teröristle sağlanan sıcak temas sonucu, 2 kadın terörist silahlarıyla birlikte ölü ele geçirildi. Bölgede operasyonlar devam ediyor.

1.05.2019Gündem
Teslim olan terörist örgütün iğrenç yüzünü anlattı

Teslim olan terörist örgütün iğrenç yüzünü anlattı

GÜVENLİK güçlerine teslim olan PKK'lı 'Havin' kod adlı kadın terörist, örgütte 14- 15 yaşlarındaki çocukların cinsel tacize uğradığını, uyuşturucuya alıştırıldığını ve eylemlerde ön saflarda kullanılarak ölüme itildiğini belirtti.

11.04.2019Gündem
Almanya ilk DEAŞ’lı aileyi Suriye’den getirdi

Almanya ilk DEAŞ’lı aileyi Suriye’den getirdi

Almanya, DEAŞ üyesi 31 yaşındaki Alman vatandaşı kadını ve üç çocuğunu Suriye’den getirdi. Gaziantep üzerinden Stuttgart’a getirilen kadın terörist, havaalanında tutuklanarak cezaevine kondu.

5.04.2019Avrupa
Bursada yakalanan DEAŞlı kadın terörist İnterpole teslim edildi

Bursa'da yakalanan DEAŞ'lı kadın terörist İnterpol'e teslim edildi

Bursa'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan ve 'kırmızı bülten' ile arandığı belirlenen Lübnan asıllı Danimarka vatandaşı A.A.M., Türkiye'den sınırdışı edilerek İnterpol'e teslim edildi. Suriye'de terör örgütü içerisinde aktif görev aldığı öğrenilen A.A.M.'nin Türkiye'ye girdikten sonra Hatay'da saklandığı daha sonra Bursa'ya geldiği belirtildi.

21.03.2019Gündem
PKKlı kadın terörist korkunç gerçeği anlattı

PKK'lı kadın terörist korkunç gerçeği anlattı

PKK terör örgütünden kaçarak emniyet güçlerine teslim olan E.A. adlı kadın terörist, işkence ve tecavüzler nedeniyle örgütten kaçanlar ile kaçmak isteyenlerin sayısının arttığını, kaçamayanlar arasında da sık sık intihar olaylarının yaşandığını söyledi.

18.03.2019Gündem
Kırmızı bülten ile aranırken Bursada yakalanan DEAŞlı kadın terörist adliyede

'Kırmızı bülten' ile aranırken Bursa'da yakalanan DEAŞ'lı kadın terörist adliyede

Bursa'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan ve 'kırmızı bülten' ile arandığı belirlenen Lübnan asıllı Danimarka vatandaşı kadın terörist, adliyeye sevk edildi.

15.03.2019Gündem
Kırmızı bültenle aranıyordu Bursada yakalandı

Kırmızı bültenle aranıyordu Bursa'da yakalandı

BURSA'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik operasyonda, 'Kırmızı Bülten' ile aranan Lübnan asıllı Danimarka vatandaşı kadın terörist A.A.M. yakalanarak gözaltına alındı.

13.03.2019Gündem
DEAŞın ceviz şifresi deşifre edildi

DEAŞ'ın "ceviz" şifresi deşifre edildi

İçişleri Bakanlığı'nın "Terörden Arananlar Listesi"nde mavi kategoride yer alan, başına 1 milyon 500 bin lira ödül konulan ve 15 Aralık'ta Habur Sınır Kapısı'nda güvenlik güçlerine teslim olduktan sonra getirildiği Adıyaman'da mahkemece serbest bırakılıp Cumhuriyet Başsavcılığının itirazı üzerine tutuklanan DEAŞ'lı kadın terörist, sınır geçişlerini sağlayan kişilerin "ceviz" şifresini kullandığını anlattı.

9.03.2019Gündem
PKKlı kadın terörist teslim oldu

PKK'lı kadın terörist teslim oldu

Terör örgütü PKK'nın Irak'ın kuzeyindeki kamplarından kaçan kadın terörist, güvenlik kuvvetlerine teslim oldu.

5.03.2019Gündem