EKSTRA
MENÜ

Kaçış Sendromu

Kaçış Sendromu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kaçış Sendromu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 158 Kaçış Sendromu haberi bulunmuştur.

Kaçış Sendromu Haberleri

Sezin Erbil paylaştı İşte Mehmet Ali Erbilin son hali

Sezin Erbil paylaştı! İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali

Kaçış sendromu hastalığı yüzünden ölümden dönen Mehmet Ali Erbil bir süredir evinde tedavi görüyordu. Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin Erbil babasının son halini paylaştı.

25.11.2020Magazin
Mehmet Ali Erbilden haber var

Mehmet Ali Erbil'den haber var

Kaçış sendromu hastalığı yüzünden ölümden dönen Mehmet Ali Erbil bir süredir evinde tedavi görüyordu. Mehmet Ali Erbil'den yeni bir paylaşım geldi. Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in dinlenirken çekilmiş fotoğrafı sosyal medyadan paylaşıldı.

21.11.2020Magazin
Mehmet Ali Erbilden haber var

Mehmet Ali Erbil'den haber var!

KAÇIŞ sendromu hastalığıyla mücadele eden bir yandan da kemik iliğindeki değişim nedeniyle kök hücre tedavisi gören Mehmet Ali Erbil'den haber var...

22.08.2020Magazin
Kaçış sendromu hastalığı nedir, belirtileri nelerdir

Kaçış sendromu hastalığı nedir, belirtileri nelerdir?

Kaçış sendromu hastalığı basında özellikle Mehmet Ali Erbil'in geçirdiği rahatsızlığın ardından çok konu olmuş ve vatandaşlar tarafından merak edilmişti. Peki Kaçış sendromu nedir, ne demektir? ve bu rahatsızlık neden meydana gelir? İşte detaylar

14.08.2020Sağlık
Mehmet Ali Erbil taburcu oldu

Mehmet Ali Erbil taburcu oldu

Yıllardır mücadele ettiği “kaçış sendromu” hastalığı nedeniyle aylarca yoğun bakım ünitesinde kalan ve kemik iliğindeki değişim nedeniyle kök hücre tedavisine başlayan Mehmet Ali Erbil, hastaneden taburcu edildi.

14.08.2020Magazin
Kaçış sendromu hastalığı nedir Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir

Kaçış sendromu hastalığı nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir?

Kaçış sendromunda krizden 24 saat önce gribal enfeksiyon benzeri belirtiler olabileceğini söyleyen Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. İbrahim Baran, hastalıkla ilgili önemli bilgiler verdi.

6.08.2020Sağlık
Yavru aslanın adı Mehmet Ali oldu

Yavru aslanın adı Mehmet Ali oldu

Kaçış sendromu hastalığıyla mücadele eden Mehmet Ali Erbil uzun aradan sonra ilk kez 16 Haziran’da dışarı çıkmış, yakın dostu Tolga Yüce ile Çekmeköy Park Of İstanbul’u ziyaret etmişti.

1.08.2020Magazin
Kaçış sendromu hastalığı nedir Mehmet Ali Erbille yeniden gündem oldu

Kaçış sendromu hastalığı nedir? Mehmet Ali Erbil'le yeniden gündem oldu!

Kaçış sendromu hastalığıyla mücadele eden Mehmet Ali Erbil, kemik iliğindeki değişim nedeniyle kök hücre tedavisine başladı. Bu gelişmenin ardından kaçış sendromu hakkındaki vatandaşların araştırmaları hız kazandı. Peki, kaçış sendromu hastalığı nedir?

28.07.2020Sağlık
Son dakika haberler: Mehmet Ali Erbilin sağlık durumu nasıl Kök hücre tedavisine başlamıştı... İşte son bilgi..

Son dakika haberler: Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu nasıl? Kök hücre tedavisine başlamıştı... İşte son bilgi..

KAÇIŞ sendromu hastalığıyla mücadele eden Mehmet Ali Erbil, kemik iliğindeki değişim nedeniyle kök hücre tedavisine başladı.

28.07.2020Magazin
Kök hücre tedavisi nedir İşte Mehmet Ali Erbilin tedavisinde uygulanan kök hücre tedavisi bilgileri

Kök hücre tedavisi nedir? İşte Mehmet Ali Erbil'in tedavisinde uygulanan kök hücre tedavisi bilgileri

Kök hücre tedavisi nedir? sorusu ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil'in tedavisiyle ilgili yer alan haberlerin ardından gündeme geldi. Kaçış sendromu hastalığıyla mücadele eden ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil kemik iliğindeki değişim nedeniyle kök hücre tedavisi görecek. Yetişkinlerdeki kök hücreler, erişkin dokuları yenileyebilme yetisine sahiptir ve vücudun onarımında görev alır. İşte, kök hücre tedavisiyle ilgili merak edilenler...

17.07.2020Sağlık
Kaçış sendromu nedir, belirtileri nelerdir İşte kaçış sendromu hastalığının detayları

Kaçış sendromu nedir, belirtileri nelerdir? İşte kaçış sendromu hastalığının detayları

Kaçış Sendromu hastalığı, son günlerde merakla araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Ülkemizde Mehmet Ali Erbil'in yakalandığı Kaçış Sendromu hastalığı, damarlarda meydana gelen orantısız büyüme ya da küçülme dolayısıyla sıvı çıkış hızında değişime neden olabilmektedir. Bu şekilde basınç değişimi hastada farklı bazı sonuçlar doğurabilmektedir. Peki, Kaçış Sendromu nedir? İşte, son günlerde çok konuşulan o hastalık hakkında bazı bilgiler

17.07.2020Sağlık
Mehmet Ali Erbil kök hücre tedavisine başlıyor... İşte son hali

Mehmet Ali Erbil kök hücre tedavisine başlıyor... İşte son hali!

Kaçış sendromu hastalığıyla mücadele eden Mehmet Ali Erbil’e kemik iliğindeki değişim nedeniyle kök hücre tedavisine başlıyor.

17.07.2020Magazin
Mehmet Ali Erbil, kök hücre tedavisine başlıyor

Mehmet Ali Erbil, kök hücre tedavisine başlıyor

Kaçış sendromu hastalığıyla mücadele eden M. Ali Erbil’e kemik iliğindeki değişim nedeniyle kök hücre tedavisi uygulanacak.

16.07.2020Magazin
Mehmet Ali Erbil: Çocuklarıma bir kez sarılsam yeter

Mehmet Ali Erbil: Çocuklarıma bir kez sarılsam yeter!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil uzun bir süredir Kaçış Sendromu hastalığı yüzünden zor bir süreçten geçiyor. Bir kaç kez ölümden dönen son olarak da, evinde düşüp kaburgasını kıran Mehmet Ali Erbil, Kaçış Sendromu hastalığının nüksetmesi nedeniyle 234 gün yoğun bakımda tedavi görmüş, taburcu olduktan sonra da iki kez hastaneye kaldırılmıştı. Mehmet Ali Erbil, yaşadıklarını ve pandemi sürecini nasıl geçirdiğini anlattı.

6.06.2020Magazin
Stelyo Pipis: Mehmet Ali Erbilin hepinize selamı var

Stelyo Pipis: Mehmet Ali Erbil'in hepinize selamı var!

MEHMET Ali Erbil, geçtiğimiz yıl kaçış sendromu hastalığı nedeniyle 8 ay boyunca yoğun bakımda kalmıştı.

18.05.2020Magazin
Kaçış sendromu nedir, ne demektir

Kaçış sendromu nedir, ne demektir?

Kaçış sendromu hastalığı basında özellikle Mehmet Ali Erbil'in geçirdiği rahatsızlığın ardından çok konu olmuş ve vatandaşlar tarafından merak edilmişti. Peki Kaçış sendromu nedir, ne demektir? ve bu rahatsızlık neden meydana gelir? İşte detaylar

3.04.2020Sağlık
Kaçış Sendromu hastalığı nedir Mehmet Ali Erbil ile tanındı

Kaçış Sendromu hastalığı nedir? Mehmet Ali Erbil ile tanındı!

Kaçış Sendromu hastalığı, son günlerde pek çok vatandaşın araştırdığı konu olmaya başladı. Mehmet Ali Erbil ile Türkiye'de tanınan Kaçış Sendromu, bir anda yarattığı kriz ile hayati fonksiyonları olumsuz etkileyebiliyor. Damar dışına sızan sıvı kütlesinden dolayı akciğerler, kalp, karın zarı gibi vücudun iç kısmında yer alan boşluklarda ve kasların içerisinde sıvı birikimine neden olmakta, bu da ciddi rahatsızlıklara yol açabilmektedir. Peki, Kaçış Sendromu hastalığı nedir? İşte, Mehmet Ali Erbil ile tanınan Kaçış Sendromu hastalığı hakkında bazı bilgiler

24.02.2020Sağlık
Mehmet Ali Erbilin tedavisi evde devam ediyor

Mehmet Ali Erbil'in tedavisi evde devam ediyor!

KAÇIŞ sendromu hastalığı nedeniyle 2 yıldır sıkıntılı günler geçiren Mehmet Ali Erbil’in tedavisine evinde devam ediliyor.

24.02.2020Magazin
Mehmet Ali Erbil’in hastalığı olarak biliniyor: Kaçış sendromu nedir

Mehmet Ali Erbil’in hastalığı olarak biliniyor: Kaçış sendromu nedir?

Kaçış sendromu hastalığını 1960 yılında ilk tarif eden B.Clarkson'dur. Çok nadir görülen bir hastalık olan ve hastalığı kanın yoğunlaşması, tansiyonun düşmesi gibi belirtilerle kendisini gösteren kaçış sendromu, ABD'de 10, Fransa'da 32 kişide Türkiye'deyse ilk defa Mehmet Ali Erbil'le duyuldu. Peki, kaçış sendromu tam olarak nedir?

20.01.2020Sağlık
Mehmet Ali Erbil vasiyetini hazırlattı

Mehmet Ali Erbil vasiyetini hazırlattı

Kaçış sendromu hastalığı nedeniyle 234 gün yoğun bakımda yatan ve taburcu olduktan sonra da üç kez hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil, vasiyetini hazırlattı.

19.01.2020Magazin
Mehmet Ali Erbilden güzel haber

Mehmet Ali Erbil'den güzel haber

Kaçış sendromu hastalığı nükseden ve yoğun bakıma kaldırılan Mehmet Ali Erbil'den güzel haber geldi.

16.01.2020Magazin
Kaçış sendromu hastalığı nedir Kaçış sendromu nasıl belirti verir

Kaçış sendromu hastalığı nedir? Kaçış sendromu nasıl belirti verir?

Ülkemizde Mehmet Ali Erbil ile adını duyuran kaçış sendromu, damarlardan protein, mineral ve suyun sızması olarak tanımlanıyor. Kanın yoğunlaşması ve tansiyonun düşmesi gibi bulgular veren hastalık dünya üzerinde sınırlı sayıda kişide görülüyor. Peki, kaçış sendromu hastalığı nedir? Kaçış sendromu nasıl belirti verir?

14.01.2020Sağlık
Mehmet Ali Erbilin hastalığı Kaçış Sendromu nedir Dünyada sadece 800 kişide görüldü

Mehmet Ali Erbil'in hastalığı Kaçış Sendromu nedir? Dünyada sadece 800 kişide görüldü!

Özellikle Mehmet Ali Erbil'in rahatsızlığı sonrasında daha fazla gündeme gelen Kaçış Sendromu hastalığı belirtileri ile merak konusu olmaya başladı. Genellikle çok belirgin belirtilere sahip olmayan Kaçış Sendromu hastalığı, çeşitli semptomların sıkı takip edilmesi ile tespit edilebilmektedir. Peki, Mehmet Ali Erbil'in hastalığı olarak Türkiye'de nam salan Kaçış Sendromu ne demek ve çok az görülen bu hastalığın semptomları ile birlikte tedavisi nedir? İşte, Kaçış Sendromu Hastalığı hakkında detaylı bilgiler

13.01.2020Sağlık
Mehmet Ali Erbilin sağlık durumu nasıl Yeşim Erbilden açıklama geldi

Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu nasıl? Yeşim Erbil'den açıklama geldi

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'den yeni haberler gelmeye devam ediyor. Bir süredir tedavisi hastanede devam eden Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumunu doktor kardeşi Yeşim Erbil açıkladı.

12.01.2020Magazin
Mehmet Ali Erbil yeniden hastaneye kaldırıldı

Mehmet Ali Erbil yeniden hastaneye kaldırıldı

Geçtiğimiz yıl evinde düşüp kaburgasını kıran, ardından kaçış sendromu hastalığının nüksetmesi nedeniyle 234 gün hastanede tedavi gören Mehmet Ali Erbil yeniden hastaneye kaldırıldı. Fenalaşarak hastaneye kaldırılan Erbil'in yoğun bakıma alındığı öğrenildi.

11.01.2020Magazin
Mehmet Ali Erbilin doktorundan açıklama: Bu tür haberler ailesini çok yıpratıyor

Mehmet Ali Erbil'in doktorundan açıklama: Bu tür haberler ailesini çok yıpratıyor

GEÇEN hafta iki kez hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil, dün ameliyat iddiasıyla gündemdeydi.

13.11.2019Magazin
Kaçış sendromu hastalığı nedir, belirtileri nedir

Kaçış sendromu hastalığı nedir, belirtileri nedir?

Kaçış sendromu hastalığının detayları vatandaşlar tarafından dönem dönem internette aranan konular arasında yer alırken, Mehmet Ali Erbil'in rahatsızlığın ardından bu rahatsızlık ile ilgili detaylar merak ediliyor. Peki Kaçış Sendromu nedir ve belirtileri nelerdir?

5.11.2019Sağlık
Kaçış sendromu hastalığı nedir

Kaçış sendromu hastalığı nedir?

Kanın yoğunlaşması, tansiyonun düşmesi gibi bulgular veren kaçış sendromu hastalığı, damarlardan protein, mineral ve suyun sızması olarak tanımlanmaktadır. Tıp dilinde 'Capillary leak syndrome' olarak bilinen hastalık, ilk kez 1960 yılında tanımlanmıştır. Peki, kaçış sendromu nedir?

30.10.2019Sağlık
Mehmet Ali Erbil son haliyle korkuttu

Mehmet Ali Erbil son haliyle korkuttu

Şarkıcı Banu Parlak, ziyaretine gittiği Mehmet Ali Erbil’in son halini paylaştı. 235 gün hastanede yaşam mücadelesi veren ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in bir hayli kilo verdiği görülüyor. Mehmet Ali Erbil, yıllardır kaçış sendromu hastalığıyla mücadele ediyor.

22.10.2019Magazin
Kaçış Sendromu nedir ve nasıl seyreder

Kaçış Sendromu nedir ve nasıl seyreder?

Kaçış Sendromu, Mehmet Ali Erbil'in rahatsızlığı dolayısıyla son günlerde pek çok kişinin araştırdığı konu olmaya başladı. 1960 yılında ilk kez tarifi gerçekleştirilen Kaçış Sendromu, Türkiye'de şu ana kadar sadece Mehmet Ali Erbil'de görülmüştür. Peki, Kaçış Sendromu hastalığı nasıl anlaşılır? İşte, hastalığın belirtileri hakkında bazı bilgiler

22.10.2019Sağlık
Mehmet Ali Erbil verdiği kilolarla şaşırttı

Mehmet Ali Erbil verdiği kilolarla şaşırttı

Şarkıcı Banu Parlak, dün akşam kızı ve annesi ile birlikte Mehmet Ali Erbil'i ziyaret etti. 62 yaşındaki şovmenin verdiği kilolar dikkat çekti.

21.10.2019Magazin
Grip Gibi Gelen Sinsi Tehlike; Kaçış Sendromu

Grip Gibi Gelen Sinsi Tehlike; Kaçış Sendromu

Son zamanlarda sıklıkla bahsedilen bir hastalık olan kaçış sendromu, hala neden ortaya çıktığı tam olarak bilinmeyen gizemli bir sağlık problemidir. Dünyada ve Türkiye’de çok nadir görülse de yaşam kalitesini olumsuz etkileyen ve erken müdahale edilmediğinde ölüme kadar götüren kaçış sendromunu Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Ali Rıza Cenal anlatıyor.

Terasa da çıktık çok şükür

Terasa da çıktık çok şükür!

Evinde geçirdiği kaza ve ardından tekrarlayan "Kaçış Sendromu" hastalığı nedeniyle 235 gün yoğun bakımda kalan Mehmet Ali Erbil giderek sağlığına kavuşuyor.

21.08.2019Magazin
Mehmet Ali Erbil: Bir uyandım sadece dilimi oynatabiliyorum

Mehmet Ali Erbil: Bir uyandım sadece dilimi oynatabiliyorum

Evinin banyosunda düşerek yaralandıktan sonra 235 gün yoğun bakımda kalan Mehmet Ali Erbil, doktorların deyimiyle 'bu yılın mucizesi'ni gerçekleştirdi. Ölümün kıyısından dönen ünlü şovmenle, ikinci hayatının ilk bayramı öncesinde evinde buluştuk. Kaza gecesinden yoğun bakım sürecine yaşadığı her şeyi konuştuk.

11.08.2019Magazin
Çıkışın pozu

Çıkışın pozu

Geçen yıl 18 Kasım günü evinin banyosunda düşen ve kaburgaları kırılan, tedavi sürecinde yıllardır mücadele ettiği Kaçış Sendromu hastalığı da nükseden Mehmet Ali Erbil’den iyi haber geldi. 258 gündür hastanede yatan Mehmet Ali Erbil dün taburcu oldu. Taburcu olmadan önce hastane odasında kızları Sezin ve Yasmin ile oğlu Ali Sadi ile poz veren ünlü şovmen soruları yanıtladı.

3.07.2019Magazin
Mehmet Ali Erbil’den nihayet beklenen haber geldi

Mehmet Ali Erbil’den nihayet beklenen haber geldi

Geçen yıl 18 Ekim günü evinin banyosunda düşen ve kaburgaları kırılan, tedavi sürecinde yıllardır mücadele ettiği Kaçış Sendromu hastalığı da nükseden Mehmet Ali Erbil’den nihayet beklenen haber geldi.

30.06.2019Magazin
Mehmet Ali Erbil’den nihayet beklenen haber geldi

Mehmet Ali Erbil’den nihayet beklenen haber geldi

Geçen yıl 18 Kasım günü evinin banyosunda düşen ve kaburgaları kırılan, tedavi sürecinde yıllardır mücadele ettiği Kaçış Sendromu hastalığı da nükseden Mehmet Ali Erbil’den nihayet beklenen haber geldi.

30.06.2019Kelebek
Yasmin Erbil müjdeyi verdi Mehmet Ali Erbil taburcu oluyor...

Yasmin Erbil müjdeyi verdi! Mehmet Ali Erbil taburcu oluyor...

Mehmet Ali Erbil, sağlığına kavuştu. Yasmin Erbil, babasının 235 gündür tedavi gördüğü hastaneden yakında taburcu olacağını açıkladı.

10.06.2019Magazin
Mehmet Ali Erbilin doktoru konuştu

Mehmet Ali Erbil'in doktoru konuştu

Mehmet Ali Erbil’in doktoru Jan Klod Kayuka, ünlü şovmenin sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi. Erbil’in hastanede sıkıldığını söyleyen Kayuka, tedavisinin ise iyiye gittiğini ifade etti.

2.06.2019Magazin
Yeni yaşına eski eşleri ile girecek

Yeni yaşına eski eşleri ile girecek

Mehmet Ali Erbil, 18 Ekim 2018'de evinin banyosunda düşmüştü. Kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuş, 16 yıldır mücadele ettiği 'kaçış sendromu' hastalığı da nüksedince durumu ağırlaşmıştı. Aylardır ölümle pençeleşen usta oyuncunun durumu iyiye gidiyor.

Fotoğraflar: Hürriyet arşiv

6.02.2019Magazin
Kızı paylaştı Yoğun bakımda 60. gün

Kızı paylaştı! Yoğun bakımda 60. gün

Evinin banyosunda düşerek yaralanan Mehmet Ali Erbil, acilen ameliyata alınmış; sonrasında 16 yıldır mücadele ettiği kaçış sendromu hastalığının nüksetmesiyle uyutulmuştu. Yoğun bakımda 60 günü geride bırakan Erbil'in son durumunu kızı Sezin Erbil sosyal medya hesabından paylaştı.

16.12.2018Magazin
Mehmet Ali Erbilden haber var İşte son sağlık durumu...

Mehmet Ali Erbil'den haber var! İşte son sağlık durumu...

18 Ekim'de evinde düşerek yaralanan Mehmet Ali Erbil, acilen ameliyata alınmış; sonrasında 16 yıldır mücadele ettiği kaçış sendromu hastalığının nüksetmesiyle uyutulmuştu. Yoğun bakımda 56 günü geride bırakan Erbil'in son durumunu kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil, Instagram'da takipçileri ile paylaştı.

14.12.2018Magazin
Yeşim Erbil: 42 gün oldu...

Yeşim Erbil: 42 gün oldu...

Mehmet Ali Ebil, evinde düşerek yaralanmış, kaburgası akciğerine batan Erbil, acilen ameliyata alınmıştı. Tedavisi sırasında 16 yıldır mücadele ettiği kaçış sendromu hastalığının nüksetmesiyle uyutulan Mehmet Ali Erbil 42 gündür yoğun bakımda.

29.11.2018Magazin
Çiğdem Tunç eski partneri Mehmet Ali Erbili ziyaret etti

Çiğdem Tunç eski partneri Mehmet Ali Erbil'i ziyaret etti

Mehmet Ali Erbil'in eski partneri Çiğdem Tunç ünlü şovmeni hastanede ziyaret etti. Erbil'in sağlık durumu hakkında bilgi veren Tunç: 'Nakil noktasına geldiğinde hangi organım gerekirse tekini vereceğim' dedi.

26.11.2018Magazin
Mehmet Ali Erbilin doktorundan açıklama

Mehmet Ali Erbil'in doktorundan açıklama

Mehmet Ali Erbil yoğun bakımda yeniden solunum cihazına bağlandı. Ünlü şovmenin kız kardeşi “Abiminki hayatımda rastlamadığım bir yaralanma” dedi, doktoru Jan Klod Kayuka ise “Durumu ciddiyetini koruyor. Solunum cihazına bağlı. Yoğun bakımdan çıkış süresinin uzaması bizi üzüyor” açıklamasını yaptı.

19.11.2018Magazin

Kaçış Sendromu hastalığı nedir? Kendisini nasıl gösterir?

Kaçış Sendromu hastalığı, son günlerde merakla araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Ülkemizde Mehmet Ali Erbil'in yakalandığı Kaçış Sendromu hastalığı, damarlarda meydana gelen orantısız büyüme ya da küçülme dolayısıyla sıvı çıkış hızında değişime neden olabilmektedir. Bu şekilde basınç değişimi hastada farklı bazı sonuçlar doğurabilmektedir. Peki, Kaçış Sendromu nedir? İşte, son günlerde çok konuşulan o hastalık hakkında bazı bilgiler

15.11.2018Sağlık
Mehmet Ali Erbilin sağlık durumu nasıl Kızı dua istedi

Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu nasıl? Kızı dua istedi!

Evinin banyosunda düşerek yaralanan ve kaldırıldığı hastanede ameliyata alınan oyuncu ve sunucu Mehmet Ali Erbil'in daha önce yaşadığı "kaçış sendromu", travma sonrası nüksetti. Birkaç gündür yoğun bakımda olan ünlü yıldızın kızı Sezin Erbil, takipçilerinden babası için dua istedi. Peki, Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu nasıl?

29.10.2018Televizyon
Mehmet Ali Erbilin son durumunu doktoru Dr.Jan Klod Kayuka anlattı

Mehmet Ali Erbil'in son durumunu doktoru Dr.Jan Klod Kayuka anlattı

EVİNDE banyoda düşerek yaralanan Mehmet Ali Erbil’in durumu iyiye gidiyor. Yoğun bakım ünitesinde olan ünlü şovmen tedaviye cevap verdi.

26.10.2018Magazin

Yazar Sonuçları

Doktor yaşama şansı yüzde 5 dedi

Evinin banyosunda düşerek yaralandıktan sonra 235 gün yoğun bakımda kalan Mehmet Ali Erbil, doktorların deyimiyle “bu yılın mucizesi”ni gerçekleştirdi. Ölümün kıyısından dönen ünlü şovmenle, ikinci hayatının ilk bayramı öncesinde evinde buluştuk. Kaza gecesinden yoğun bakım sürecine yaşadığı her şeyi konuştuk.

11.08.2019