EKSTRA
MENÜ

Kaan Yıldırım

Kaan Yıldırım ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kaan Yıldırım haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.843 Kaan Yıldırım haberi bulunmuştur.

Kaan Yıldırım Haberleri

Hekimoğlu 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Hekimoğlu son bölümde neler oldu

Hekimoğlu 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hekimoğlu son bölümde neler oldu?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu salı akşamı nefes kesen bir bölümle izleyenlerin karşısına çıktı. Hekimoğlu'nun bu haftaki yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin önümüzdeki haftaki bölümünde, Mehmet Ali ile Hekimoğlu arasında soğuk savaş başlayacak. Peki, Hekimoğlu son bölümde neler oldu? Hekimoğlu'nun yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte, Hekimoğlu 5. bölüm fragmanı.

21.01.2020Televizyon
Hekimoğlu yine çok konuşulacak bir bölümle ekrana geliyor...Dizinin dördüncü bölümüne Filiz Ahmet konuk oluyor..

Hekimoğlu yine çok konuşulacak bir bölümle ekrana geliyor...Dizinin dördüncü bölümüne Filiz Ahmet konuk oluyor..

Kanal D’nin başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın yer aldığı, House M.D. dizisinin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu, yine çok konuşulacak bir bölümle ekrana geliyor.

21.01.2020Televizyon
Ota, böceğe antibiyotik yazarsan böyle olur Hekimoğlu’na yine izleyiciden tam not

"Ota, böceğe antibiyotik yazarsan böyle olur" Hekimoğlu’na yine izleyiciden tam not!

Dizinin üçüncü bölümünde bu kez yanlış antibiyotik kullanımına dikkat çekildi..

15.01.2020Televizyon
Hekimoğlunun son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı Hekimoğlunun yeni bölümünde neler olacak

Hekimoğlu'nun son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hekimoğlu'nun yeni bölümünde neler olacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu salı akşamı sevenleriyle buluştu. Kısa bir aranın ardından ekran macerasına devam eden Hekimoğlu'nun yayınlanan son bölümü sonrası 4. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Sevilen dizide önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümünde, hastaneye gelen bir hasta Hekimoğlu'nun Dr. Orhan'ın diline düşmesine sebep olacak. İşte, Hekimoğlu 4. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti.

14.01.2020Televizyon
Kaan Yıldırım: Doktorluk kutsal meslek yaşayarak gördüm

Kaan Yıldırım: Doktorluk kutsal meslek yaşayarak gördüm

Kaan Yıldırım, bu sezon Kanal D’nin “Dr. House”dan uyarladığı “Hekimoğlu” dizisinde karşımıza çıktı. Nöroloji uzmanı Mehmet Ali Çağlar’ı canlandıran genç oyuncuyla diziyi ve Doktor Ateş’i canlandıran Timuçin Esen’le ilişkisini konuştuk.

14.01.2020Televizyon
Hekimoğlu dizisi hangi günler yayınlanıyor

Hekimoğlu dizisi hangi günler yayınlanıyor?

Kanal D'nin büyük ilgi çeken projelerinden biri olan Hekimoğlu dizisi ilk bölümünün ardından izleyenlerin büyük beğenisini kazandı. Peki Hekimoğlu dizisi hangi günler ekrana geliyor? İşte Hekimoğlu dizisi hakkında detaylar yayın günü ve saati

28.12.2019Televizyon
2019 yılı magazin ve sanat dünyasında böyle geçti…

2019 yılı magazin ve sanat dünyasında böyle geçti…

Medya Takip Merkezi (MTM), Magazin Gazetecileri Derneği için yaptığı araştırmada 2019 yılında magazin ve sanat dünyasında yaşanan gelişmeleri ve yıla damga vuran ünlü isimleri belirledi.

26.12.2019 Magazin
Sıra dışı doktor: Hekimoğlu

Sıra dışı doktor: Hekimoğlu!

Kanal D’nin ilk bölümüyle gündem olan yeni dizisi Hekimoğlu, Timuçin Esen’in canlandırdığı başrol karakteri Ateş Hekimoğlu ile ekranda da fark yarattı.

24.12.2019Televizyon
Danla Bilicin amacı konuşulmak

Danla Bilic'in amacı konuşulmak!

Japonlara benzemek için göz kapağı ameliyatı olduğunu itiraf eden Danla Bilic’in bu ilginç ‘benzeme’ tutkusuna ne diyorsunuz?

23.12.2019Magazin
İzleyiciden Hekimoğluna tam not

İzleyiciden Hekimoğlu'na tam not!

Kanal D’nin başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın yer aldığı, dünya çapında büyük bir hayran kitlesi edinen House M.D. dizisinin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu, dün akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dizi, ekranda izleyiciden tam not alırken sosyal medyada da büyük ses getirdi.

18.12.2019Televizyon
Hekimoğlu’na ev sahipliğini Okan yapacak

Hekimoğlu’na ev sahipliğini Okan yapacak!

Dünyaca ünlü dizi House MD uyarlaması olan Hekimoğlu, Kanal D’de başladı. İzleyici tarafından büyük ilgi gören ve sevilen dizinin başrolünde Timuçin Esen, “Dr. House” olarak bilinen “Hekimoğlu” karakterini canlandırıyor. Dün akşam Kanal D ekranlarında yayınlanan dizinin bazı sahnelerine, İstanbul Okan Üniversitesi ve İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi ev sahipliği yapıyor.

18.12.2019Televizyon
Hekimoğlunun yeni bölümünde neler olacak Hekimoğlunun ilk bölümü sonrası 2. bölüm fragmanı yayınlandı

Hekimoğlu'nun yeni bölümünde neler olacak? Hekimoğlu'nun ilk bölümü sonrası 2. bölüm fragmanı yayınlandı

Salı akşamı yayın hayatına başlayan Hekimoğlu ilk bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitledi. Şimdiden ilgi toplayan dizinin yayınlanan 1. bölümü sonrası, 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hekimoğlu'nun önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümünde Dr. Ateş Hekimoğlu'nun karşısına bu kez 16 yaşında, gece terörü atakları yaşayan genç bir hasta gelecek. Peki, Hekimoğlu'nun yeni bölümünde neler olacak?

17.12.2019Televizyon
Hekimoğlu hangi yabancı dizinin uyarlaması Hekimoğlunun konusu ne

Hekimoğlu hangi yabancı dizinin uyarlaması? Hekimoğlu'nun konusu ne?

Yayın hayatına Kanal D ekranlarında başlayan Hekimoğlu dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine topladı. Yönetmen koltuğunda Hülya Gezer'in oturduğu Hekimoğlu'nda izleyenler, hangi diziden uyarlandığını merak etmeye başladı. Peki, Hekimoğlu hangi yabancı dizinin uyarlaması? Hekimoğlu'nun konusu ne? İşte, ayrıntılı bilgiler.

17.12.2019Televizyon
Hekimoğlu bu akşam ekranda

Hekimoğlu bu akşam ekranda

Dünya çapında büyük ilgiyle izlenen “Dr. House” dizisinin Türkiye uyarlaması “Hekimoğlu” başlıyor.

17.12.2019Televizyon
Kanal D’nin yeni dizisi Hekimoğlu başlıyor

Kanal D’nin yeni dizisi Hekimoğlu başlıyor

Dünya çapında büyük bir hayran kitlesi edinen House M.D. dizisinin Türkiye uyarlaması olan, izleyicinin merakla beklediği dizi “Hekimoğlu”, yarın (17 Aralık Salı) akşam Kanal D’de başlıyor.

16.12.2019Etkinlikler
Hekimoğlu ve Muhteşem Ekibi

Hekimoğlu ve Muhteşem Ekibi!

Dünya çapında büyük bir hayran kitlesi edinen House M.D. dizisinin Türkiye uyarlaması olan, izleyicinin merakla beklediği dizi “Hekimoğlu”, yarın (17 Aralık Salı) akşam Kanal D’de başlıyor.

Hekimoğlu dizisi salı günü ekranda

Hekimoğlu dizisi salı günü ekranda

Dünya çapında büyük ilgiyle izlenen “House M.D.” dizisinin Türkiye uyarlaması “Hekimoğlu” başlıyor.

16.12.2019Televizyon
Doktor derdime bul bir çare  Timuçin Esen, Hekimoğlu dizisini anlattı

Doktor derdime bul bir çare! Timuçin Esen, Hekimoğlu dizisini anlattı

Sık röportaj vermiyor. İşi olmadığı sürece konuşmamayı tercih ediyor, kendini “Mümkün mertebe doğamın dışında bir şey yapmamaya çalışıyorum” diye özetliyor. Timuçin Esen, şimdi ekranlara tüm dünyada milyonlarca izleyiciye ulaşan ‘House M.D’nin yerli uyarlaması ‘Hekimoğlu’ ile dönüyor. Kanal D’de başlayacak dizi öncesinde onunla ana akım televizyonun gerçeklerini, uzun dizi sürelerini, hayatını ve bastonuyla yaşadığı zorlukları konuştuk.

15.12.2019Hürriyet Pazar
Bize izlemek düşer...

Bize izlemek düşer...

Salı gecesini ‘Azize’den devralan ‘Hekimoğlu’, iki Altın Küre ödüllü kült dizi ‘House M.D.’ uyarlaması. Enfeksiyon hastalıkları ve nefroloji konusunda nam salmış, zekâsı ve hastalıkları teşhis ederken kullandığı farklı yöntemleriyle şaşırtıp hayran bırakan başarılı doktor Ateş Hekimoğlu’nu Timuçin Esen canlandırıyor.

Hekimoğlunun yayın tarihi belli oldu... İşte Hekimoğlunun 1. bölüm fragmanları

Hekimoğlu'nun yayın tarihi belli oldu... İşte Hekimoğlu'nun 1. bölüm fragmanları

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlamak için gün sayan Hekimoğlu'nun 1. bölüm fragmanları yayınlandı. Uzun süredir izleyenlerin sabırsızlıkla beklediği dizinin fragmanı ile beraber yayın günü ve tarihi de kesinleşti. Peki, Hekimoğlu ne zaman başlayacak? Hekimoğlu ilk bölüm hangi gün? İşte, dizinin merakla beklenen 1. bölüm fragmanları ve yayın günü hakkında ayrıntılar.

8.12.2019Televizyon
17 Aralık’ta başlıyor

17 Aralık’ta başlıyor

KANAL D’nin merakla beklenen yeni dizisi “Hekimoğlu”nun yayın tarihi belli oldu.

6.12.2019Televizyon
Hekimoğlu hangi günler yayınlanıyor İşte, Hekimoğlu dizisinin ilk fragmanları

Hekimoğlu hangi günler yayınlanıyor? İşte, Hekimoğlu dizisinin ilk fragmanları!

Hekimoğlu dizisi için heyecan dolu bekleyiş devam ediyor. Avrupa'da beğenerek izlenen Doctor House dizisinin uyarlaması olan Hekimoğlu dizisinde başrolü Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz isimlerinden oluşuyor. Peki, Hekimoğlu dizisi ne zaman ve hangi günler yayınlanacak? İşte, dizisinin ilk fragmanları ve detaylı bilgiler

5.12.2019Televizyon
Hekimoğlu dizisi ne zaman başlıyor Hekimoğlu hangi diziden uyarlama

Hekimoğlu dizisi ne zaman başlıyor? Hekimoğlu hangi diziden uyarlama?

Konusu ile dikkat çeken Hekimoğlu dizisi için geri sayım başladı. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve başrolünde Timuçin Esen'in oynayacağı Hekimoğlu dizisi, kadrosunda Okan Yalabık, Ebru Özkan gibi isimleri kadrosunda barındıracak. Peki, Hakimoğlu dizisi hangi diziden uyarlama? İşte, Hekimoğlu dizisinin konusu ve detaylı bilgiler

4.12.2019Televizyon
Hekimoğlu geliyor

'Hekimoğlu' geliyor

Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi ‘Hekimoğlu’nun setinden ilk kareler ortaya çıktı. Yayınlandığı bütün ülkelerde reyting rekorları kıran ve büyük bir hayran kitlesi yaratan ‘House M.D.’nin uyarlaması olan dizi yakında izleyici ile buluşacak.

4.12.2019Televizyon
Hekimoğlu dizisi ne zaman başlayacak Hekimoğlunun oyuncuları kimlerdir

Hekimoğlu dizisi ne zaman başlayacak? Hekimoğlu'nun oyuncuları kimlerdir?

House M.D. dizisinin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu'nun yayınlanan tanıtım fragmanları sosyal medyada yankı uyandırdı. Başarılı oyuncu kadrosu ve dikkat çeken konusuyla Kanal D ekranlarında başlayacak olan dizi için seyircilerin heyecanlı bekleyişi devam ediyor. Peki, Hekimoğlu dizisi ne zaman başlayacak? Hekimoğlu'nun oyuncuları kimlerdir? İşte, diziyle ilgili merak edilen bilgiler.

3.12.2019Televizyon
16 uzmandan güzel bir kış için 54 harika öneri

16 uzmandan güzel bir kış için 54 harika öneri

Dışarısı buz gibiyken evde battaniyenin altında, sıcacık bir kahve kupasıyla güzel film veya belgesel, kulağınıza nasıl geliyor? Akşama ne pişireceksiniz? Bu sefer yaratıcı bir tarife ne dersiniz? Bunları düşünürken birkaç tuşla panda sahiplenmeye ne dersiniz? Çocuğunuz, aileniz, çevreniz için yapmanız gerekenler... Konserler, tiyatrolar, sergiler... Heyecanla beklenen teknolojik yenilikler, ufuk açacak seyahatler... İşte size kışı keyifli hale getirecek, birbirinden farklı fikirler!

Hekimoğlu ne zaman başlayacak Hekimoğlunun üçüncü tanıtım fragmanı yayınlandı

Hekimoğlu ne zaman başlayacak? Hekimoğlu'nun üçüncü tanıtım fragmanı yayınlandı

Başrollerini Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz'ın paylaştığı Hekimoğlu dizisinin birinci bölüm üçüncü tanıtım fragmanı yayınlandı. İzleyici karşısına çıkmak için gün sayan Hekimoğlu'nun yayınlanan fragmanları ile beraber yayın tarihi sabırsızlıkla beklenmeye başlandı. Peki, Hekimoğlu ne zaman başlayacak? İşte, Hekimoğlu'nun ilk bölüm fragmanları ve yayın tarihine ilişkin merak edilenler.

28.11.2019Televizyon
Sosyal medyada Hekimoğlu heyecanı

Sosyal medyada 'Hekimoğlu' heyecanı

KANAL D’nin başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz’ın yer aldığı yeni dizisi “Hekimoğlu”, izleyici ile buluşmak için gün sayıyor.

23.11.2019Televizyon
Hekimoğlu dizisi ilk bölüm fragmanları ile dikkat çekti Hekimoğlu oyuncuları kimler

Hekimoğlu dizisi ilk bölüm fragmanları ile dikkat çekti! Hekimoğlu oyuncuları kimler?

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hekimoğlu dizisinin ilk bölüm fragmanları ekranlara gelerek adından söz ettirmeye başladı. Dizi dünyasının unutulmazlarından olan House M.D. uyarlaması ile başlayacak olan Hekimoğlu'nda Timuçin Esen, Ateş Hekimoğlu karakterine hayat verecek. Peki, Hekimoğlu oyuncuları kimler? Hekimoğlu dizisi ne zaman başlayacak? İşte, diziyle ilgili merak edilen bilgiler.

22.11.2019Televizyon
Hekimoğlu, yakında Kanal D’de

Hekimoğlu, yakında Kanal D’de

Kanal D’nin, çekimleri tüm hızıyla devam eden yeni dizisi Hekimoğlu’nun ikinci tanıtımı yayınlandı.

21.11.2019Etkinlikler
Hekimoğlu’nun Yeni Tanıtımı Yayınlandı

Hekimoğlu’nun Yeni Tanıtımı Yayınlandı

Kanal D’nin, çekimleri tüm hızıyla devam eden yeni dizisi Hekimoğlu’nun ikinci tanıtımı yayınlandı.

21.11.2019Kültür Sanat
Hekimoğlu’nun yeni tanıtımı yayınlandı

Hekimoğlu’nun yeni tanıtımı yayınlandı!

Kanal D’nin, çekimleri tüm hızıyla devam eden yeni dizisi Hekimoğlu’nun ikinci tanıtımı yayınlandı.

20.11.2019Televizyon
Hande Erçel kimdir hangi dizilerde oynadı İşte Azizenin başrol oyuncusu Hande Erçelin hayatı

Hande Erçel kimdir hangi dizilerde oynadı? İşte Azize'nin başrol oyuncusu Hande Erçel'in hayatı

Kanal D ekranlarında ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkan Azize, oyuncu kadrosu ile adından söz ettirmeye başladı. Dizide Azize Günay rolüne hayat veren başarılı oyuncu Hande Erçel'in hayatı diziyi izleyenler tarafından merak konusu oldu. "Azize'deki Azize Günay kimdir?" sorusunun cevabını merak edenler, Hande Erçel'in televizyon kariyerini ve biyografisini öğrenmek istiyor. İşte, Hande Erçel'in hayatı ve rol aldığı diziler hakkında bilgiler.

19.11.2019Televizyon
Kanal Dnin yeni dizisi Hekimoğlu ne zaman başlayacak İlk tanıtım fragmanı yayınlandı

Kanal D'nin yeni dizisi Hekimoğlu ne zaman başlayacak? İlk tanıtım fragmanı yayınlandı!

Dizi dünyasının unutulmaz karakteri Dr. House’un Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu, Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Timuçin Esen, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Ebru Özkan gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Hekimoğlu konusuyla da merak konusu oldu. Şimdiden adından söz ettirmeye başlayan dizide ilk tanıtım fragmanı ekranlara geldi. Peki, Hekimoğlu dizisi ne zaman başlayacak? İşte, Hekimoğlu'nun tanıtımından ilk kareler.

8.11.2019Televizyon
Hekimoğlunun ilk tanıtımı yayınlandı

Hekimoğlu'nun ilk tanıtımı yayınlandı

Yayınlandığı bütün ülkelerde reyting rekorları kıran ve büyük bir hayran kitlesi yaratan House M.D. dizisi, Hekimoğlu adıyla yakında Kanal D’de ekrana gelecek.

8.11.2019Televizyon
Okan Yalabık doktor oldu

Okan Yalabık doktor oldu

Amerika’nın fenomen dizisi “Doktor House”, Türkiye’ye uyarlanıyor.

16.10.2019Televizyon
Ezgi Eyüboğlu: Bildiğim kadarıyla aldatılmadım

Ezgi Eyüboğlu: Bildiğim kadarıyla aldatılmadım

Ekranda göründüğü kadar naif. Olaylara pozitif açıdan bakıyor. Kendini seksi değil, ‘Bizim evin kızı’ tanımına yakın buluyor. Elinden geldiğince magazinden uzak durmaya çalışan Ezgi Eyüboğlu, boşanma haberiylebir anda ismini manşetlerde gördü. Onunla dizisi ‘Bir Aile Hikayesi’ vesilesiyle buluştuk. Hayatını, ayrılığı ve yaşadığı değişimi konuştuk.

Azize dizisinden ilk fragman geldi Azizenin oyuncu kadrosunda kimler var

Azize dizisinden ilk fragman geldi! Azize'nin oyuncu kadrosunda kimler var?

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Azize'nin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Tutkulu bir aşk hikayesinin anlatılacağı Azize için izleyiciler şimdiden sabırsızlanmaya başladı. Dizi için geri sayım devam ederken Azize'nin oyuncu kadrosu ve konusu da merak edilen konulardan oldu. Peki, Azize'nin oyuncu kadrosunda kimler var? Azize'nin konusu ne?

5.10.2019Televizyon
Harbiyede gergin gece Pişti oldular...

Harbiye'de gergin gece! Pişti oldular...

Oyuncu Ezgi Eyüboğlu, iki ay önce boşandığı Kaan Yıldırım ile yakınlaştığı iddia edilen Demet Özdemir’le konserde pişti oldu.

5.09.2019Magazin
Yaz dizisi  gibi sezona kalmayacak

Yaz dizisi gibi sezona kalmayacak

Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım Bodrum’da havuz başında paparazzilere yakalandılar ama sonra “Arkadaşız” dediler. Konsey bu kafa karışıklığını yorumladı.

26.08.2019Magazin
Kaan Yıldırım, Demet Özdemirin eski sevgilisine o fotoğrafları anlattı

Kaan Yıldırım, Demet Özdemir'in eski sevgilisine o fotoğrafları anlattı

Bodrum’da Demet Özdemir’le görüntülenen Kaan Yıldırım, çıkan aşk haberlerinin ardından apar topar İstanbul’a döndü. Yıldırım, bir dönem Demet Özdemir’le ilişki yaşayan yakın arkadaşı Seçkin Özdemir’le buluştu.

24.08.2019Magazin
Saat 23.00 yer Demet Özdemirin evi... İlk açıklama geldi

Saat 23.00 yer Demet Özdemir'in evi... İlk açıklama geldi

Demet Özdemir, önceki gün Bodrum-Yalıkavak’taki evinin havuz başında Kaan Yıldırım ile görüntülenmişti. Habercileri fark edince birbirinden uzaklaşan ikili, aynı gün geç saatlerde yine havuz başında bir araya geldi.

22.08.2019Magazin
Arkadaşları uyardı Sürpriz ikili...

Arkadaşları uyardı! Sürpriz ikili...

Adı uzun zamandır Can Yaman ile anılan Demet Özdemir, dün Bodrum-Yalıkavak’taki evinin havuzunda Kaan Yıldırım ile görüntülendi.

21.08.2019Magazin
Kaan Yıldırım kimdir, kaç yaşında

Kaan Yıldırım kimdir, kaç yaşında?

Kaan Yıldırım, kariyeri ve özel hayatıyla zaman zaman gündeme geliyor. Ulan İstanbul, Halka, Kayıp, İnsanlık Suçu dizileriyle tanınan Kaan Yıldırım, 'Ulan İstanbul' dizisiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Peki, Kaan Yıldırım kimdir, kaç yaşında?

20.08.2019Televizyon
Ezgi Eyüboğlu ile boşanan Kaan Yıldırım Halka dizisinden ayrıldı

Ezgi Eyüboğlu ile boşanan Kaan Yıldırım Halka dizisinden ayrıldı

TRT'nin Halka dizisinde yaprak dökümü yaşanıyor.

2.08.2019Televizyon
Sürpriz bir kararla ayrılmışlardı Kafaları karıştıran paylaşım

Sürpriz bir kararla ayrılmışlardı! Kafaları karıştıran paylaşım

Kaan Yıldırım ile Ezgi Eyüboğlu 3 yıllık evliliklerini geçtiğimiz haftalarda noktalamıştı.

30.07.2019Magazin
Bodrumda kas şov

Bodrum'da kas şov!

Tatil için Bodrum’u tercih eden yakın arkadaşlar Kaan Yıldırım ve Seçkin Özdemir, önceki gün Magi Beach’teydi.

29.07.2019Magazin
Bölük filminin oyuncuları kimlerdir

Bölük filminin oyuncuları kimlerdir?

Vatani görevini yerine getirmek için askerliğini yapan bir grup gencin öyküsünü anlatan Bölük filmi, beyaz perdenin ardından, televizyonda izleyici ile buluşuyor. İzleyenleri zaman zaman güldürecek zaman zaman da duygulandıracak olan filmin oyuncu kadrosu da dikkatleri üzerine çekiyor. Peki, Bölük filminin oyuncuları kimlerdir? İşte, Bölük filmiyle ilgili bazı bilgiler.

14.07.2019Televizyon

Yazar Sonuçları

Ağır toplar plaja indi halk denize giremiyor

Magazinin sığ suları dalgalandı, yeni yetmelerin boy veremeden boğulacağı hâl aldı. Salvolar ve sahipleri o kadar dişli ki kimse topa girmeye cesaret edemiyor.

21.01.2020