EKSTRA
MENÜ

Kaan Taşaner

Kaan Taşaner haberleri sayfasında güncel ve son dakika Kaan Taşaner hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 243 Kaan Taşaner haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Kaan Taşaner Haberleri

Fatmagülün Suçu Ne  Almanya’da

Fatmagül'ün Suçu Ne  Almanya’da

Yayınlandığı dönemde hem reyting rekorları kıran hem de çok tartışılan “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisi, Almanya’ya uyarlanıyor. Dizinin yapım hakları Bantry Bay tarafından satın alındı.

11.05.2016Magazin
Diriliş Ertuğrul 58. bölüm için nefesler tutuldu

Diriliş Ertuğrul 58. bölüm için nefesler tutuldu!

TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 58. bölüm ile bu akşam ekrana gelecek. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünde neler olacak* Ertuğrul ve Noyan arasındaki savaş gittikçe kızışıyor. İşte Diriliş Ertuğrul 58. bölüm fragmanı ve dahası..

11.05.2016Gündem
Diriliş Ertuğrul 58.bölüm fragmanı yayınlandı / Ertuğrul büyük bir savaşa giriyor

Diriliş Ertuğrul 58.bölüm fragmanı yayınlandı / Ertuğrul büyük bir savaşa giriyor

TRT 1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 58. bölüm fragmanını yayınladı. Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde Ertuğrul büyük bir savaşın içine giriyor. Hain damgasından kurtulabilecek mi? Diriliş Ertuğrul 58. bölüm fragmanı ve son bölüm detayları haberimizde.

10.05.2016Gündem
Diriliş Ertuğrul 58. bölüm fragmanında tehlikeli savaş

Diriliş Ertuğrul 58. bölüm fragmanında tehlikeli savaş!

TRT 1 ekranın rekortmen dizisi Diriliş Ertuğrul 58. bölüm fragmanı ile herkesi ekrana kilitliyor. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan Diriliş Ertuğrul'da yeni bölüm yine heyecan dozu yüksek sahnelerle geliyor. Ertuğrul ve Noyan arasındaki savaş kızışıyor. Diriliş Ertuğrul 58. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları haberimizde.

6.05.2016Gündem
Diriliş Ertuğrul 58. bölüm fragmanında ağızları açık bırakan sahne

Diriliş Ertuğrul 58. bölüm fragmanında ağızları açık bırakan sahne

Diriliş Ertuğrul dün akşam çok konuşulacak bir fragmanla ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde 3 oyuncu diziye veda etti. Son bölümde büyük savaş çıktı, Ertuğrul'un hayatı tehlikede.. Ayrıca Diriliş Ertuğrul biter bitmez yeni bölüm fragmanı da yayınlandı...

5.05.2016Gündem
Diriliş Ertuğrul dizisi 57. bölümde tehlikeli plan

Diriliş Ertuğrul dizisi 57. bölümde tehlikeli plan!

TRT 1'de yarın akşam Diriliş Ertuğrul rüzgarı esecek. Heyecan dolu gelişmelerin yaşanacağı Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Ertuğrul'un Noyan'a karşı yeni planı ne? Diriliş Ertuğrul 57. bölüm fragmanı ve yeni bölümden detaylar haberimizde.

3.05.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 57.bölüm fragmanında şoke eden gelişme

Diriliş Ertuğrul 57.bölüm fragmanında şoke eden gelişme

Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta nefesleri kesecek bir bölümle ekranlara gelecek. Diriliş Ertuğrul'da, Ertuğrul ölümcül bir savaşın içinde. Son bölümde Noyan’ın eline düşen Turgut’un başına neler geldi.   Ertuğrul ve alpları, Noyan’a engel olamamıştır. İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında yaşananlar.

1.05.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul dizisinde şoke eden bir ayrılık daha

Diriliş Ertuğrul dizisinde şoke eden bir ayrılık daha!

Reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul dizisinde önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölümde sürpriz bir ayrılık yaşanacak.Diriliş Ertuğrul'un 57. bölümünde ise Noyan’ın en büyük destekçilerinden biri daha öldürülüyor. İşte Diriliş Ertuğrul'da yaşanacaklar.

29.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 56. bölümde heyecan dorukta

Diriliş Ertuğrul 56. bölümde heyecan dorukta!

TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 56. bölüm fragmanını yayınladı. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Diriliş Ertuğrul'da neler olacak? Noyan'ın Ertuğrul ile ilgili planı ne? Diriliş Ertuğrul 56. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

27.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 56. bölüm fragmanında şok eden sahne

Diriliş Ertuğrul 56. bölüm fragmanında şok eden sahne!

TRT 1 ekranının izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 56. bölüm fragmanı ile ekrana geldi. Çarşamba akşamı yeni bölümü yayınlanacak olan dizide Ertuğrul ve obayı ne gibi tehlikeler bekliyor. Noyan, Ertuğrul'un elinden kurtuldu. Diriliş Ertuğrul 56.bölüm fragmanı ve yeni bölümden sürpriz gelişmeler haberimizde.

25.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul dizisi 56. bölümde nefes kesen mücadele

Diriliş Ertuğrul dizisi 56. bölümde nefes kesen mücadele!

Diriliş Ertuğrul 56. bölüm fragmanı ile herkesi meraklandırdı. Yeni bölümde ne olacak? Ertuğrul ve Noyan arasındaki savaş sürüyor. Diriliş Ertuğrul 56. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ilk detayları sizler için derledik.

23.04.2016Kelebek
Sadettin Köpek kimdir

Sadettin Köpek kimdir?

Her Çarşamba gününün vazgeçilmezi olan Diriliş Ertuğrul’da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Barış Bağcı, Hülya Darcan gibi isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinde Saadettin Köpek karakteri diziye dâhil olmuştu. Diriliş Ertuğrul dizisinde Emir Sadettin Köpek karakteri aramalarda en çok aranılan kişilerden biri oldu. Peki Diriliş Ertuğrul ile hayatımıza giren Sadettin Köpek kimdir?

21.04.2016Gündem
Diriliş Ertuğrul dizisinde şaşırtan iddia

Diriliş Ertuğrul dizisinde şaşırtan iddia!

Diriliş Ertuğrul dizisi hakkında bu hafta iki bomba iddia ortaya atıldı. İlki dizinin önemli isimlerinden Gündoğdu'nun diziden ayrılacağıydı.. İkinci iddia ise Diriliş Ertuğrul'un yapımcısı ve Engin Altandüzyatan arasında kriz olduğuydu. Engin Altandüzyatan konuyu net bir dille yalandı. . Gündoğdu rolünü canlandıran Kaan Taşaner ise ayrılacağı yönündeki iddialara bir cevap vermedi.

20.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrulda Engin Altan Düzyatan krizi

Diriliş Ertuğrul'da Engin Altan Düzyatan krizi!

TRT 1’de ekrana gelen Diriliş Ertuğrul'un yapımcısı Engin Altan Düzyatan'ın Mahsun Kırmızıgül ile Murat Tokat'ın yapımcılığını üstlendiği "Romantik Komedi" filminde oynamasını istemediği iddia edildi. Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul ve Romantik Komedi projeleri arasındaki sorunla ilgili açıklamada bulundu.

20.04.2016Magazin
Diriliş Ertuğrul 55. Bölüm fragmanında huzur şenliklerle kutlanıyor

Diriliş Ertuğrul 55. Bölüm fragmanında huzur şenliklerle kutlanıyor!

Diriliş Ertuğrtul 55. Bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta da izleyenlerinin soluksuz izleyeceği bir bölümle ekranlara gelecek. Dizinin yeni yayınlanacak bölümünde obada uzun bir süre sonra huzur ortamı olacaktır. Gümüştekin ve Aytolun’un ölümlerinden sonra gelen huzur şenliklerle kutlanacaktır.

18.04.2016Kelebek
Kaan Taşaner ile Selin Şekerci aynı dizide buluşacak

Kaan Taşaner ile Selin Şekerci aynı dizide buluşacak

Diriliş Ertuğrul’dan ayrılan Kaan Taşaner, yeni projesinde sevgilisi Selin Şekerci ile kamera karşısına geçecek.

16.04.2016Magazin
Diriliş Ertuğrul 55. bölüm fragmanında Ertuğrula büyük şok

Diriliş Ertuğrul 55. bölüm fragmanında Ertuğrul'a büyük şok!

TRT 1'in izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 55. bölüm fragmanını yayınladı. Çarşamba akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan dizisinin yeni bölümünde Noyan ve Ertuğrul arasındaki gerilim artıyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölümden detaylar haberimizde.

16.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 55. bölüm yeni fragmanında şok

Diriliş Ertuğrul 55. bölüm yeni fragmanında şok!

Diriliş Ertuğrul 55. bölüm fragmanı yine çok heyecanlı.Çarşamba akşamı son bölümü ile ekrana gelen dizinin yeni bölümünde yine yer yerinden oynayacak. Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Ertuğrul ve Noyan arasında savaş kızışıyor. İşte Diriliş Ertuğrul'dan son gelişmeler..

15.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 55. bölüm fragmanı yayınlandı - izle

Diriliş Ertuğrul 55. bölüm fragmanı yayınlandı - izle

Diriliş Ertuğrul dizisi dün akşam hayranları ekranlara kilitleyecek bir bölümle ekranlara geldi. Hayranları tarafından merakla beklenen Diriliş Ertuğrul'un son bölümü adeta nefes kesti Selcan’ı öldürmek için yola çıkan Aytolun, büyük bir sürprizle karşılaştı İşte Diriliş Ertuğrul 54.son bölümde yaşananlar.

14.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 54. bölüm yeni fragmanında şok - izle

Diriliş Ertuğrul 54. bölüm yeni fragmanında şok! - izle

TRT 1'in en sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 54. bölüm fragmanını yayınladı. Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümde nefesler tutulacak. Ertuğrul savaş için hazırlanıyor. İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı

12.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 54. yeni bölümde nefes kesen karşılaşma - izle

Diriliş Ertuğrul 54. yeni bölümde nefes kesen karşılaşma - izle

Diriliş Ertuğrul bu hafta da çok heyecanlı bir bölümle izleyecilerin karşısına çıkacak. Diriliş Ertuğrul 54. bölüm fragmanında hayranlarını mestedecek bir sahne yaşanacaktır. Selcan’ı öldürmek için yola çıkan Aytolun, büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. İşte Diriliş Ertuğrul 54. bölüm fragmanında yaşananlar...

11.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 54. bölüm fragmanı için nefesler tutuldu - izle

Diriliş Ertuğrul 54. bölüm fragmanı için nefesler tutuldu! - izle

TRT'nin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul bu hafta çok konuşulan bir bölümle ekranlara geldi. Hayranlarının soluksuz izlediği dizide şoke eden iki ayrılık yaşandı. Evrim Solmaz’ın canlandırdığı, Korkut Bey’in eşi Aytolun Hatun yaptığı ihanetlerin bedelini canıyla ödedi. Diğer bir veda ise Gümüştekin karakteri oldu. İşte Diriliş Ertuğrul hakkında merak ettikleriniz.

9.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 53. son bölüme damga vuran sahne - izle

Diriliş Ertuğrul 53. son bölüme damga vuran sahne - izle

Diriliş Ertuğrul dün akşam yine sosyal medyada çok ses getiren bir bölümle ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul 53.son bölümde hayranları şoke eden bir gelişme yaşandı. Dizinin iki karakteri ölerek diziye veda etti. İşte Diriliş Ertuğrul'da dün akşam yaşananlar.

6.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 53. bölüm yeni fragmanında şok sahne - İzle

Diriliş Ertuğrul 53. bölüm yeni fragmanında şok sahne - İzle

Reyting rekortmeni dizi Diriliş Ertuğrul yine heyecan dolu bir bölüm ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan Diriliş Ertuğrul 53. bölüm fragmanı yayınlandı. İnfaz kararını Ertuğrul mu uygulayacak? İsyan başlıyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ile ilgili merak ettikleriniz haberimizde.

6.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 53. yeni bölüm fragmanında şok eden sahne - izle

Diriliş Ertuğrul 53. yeni bölüm fragmanında şok eden sahne - izle

Yayınlandığı günden beri izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul son bölümü ile yine izleyenleri ekran başına kilitledi. Çarşamba günü yayınlanan Diriliş Ertuğrul'un 53.bölüm fragmanı da yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanı da adeta nefesleri kesti. İşte Diriliş Ertuğrul 53.bölüm fragmanı

4.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 53. bölüm fragmanında şok - İzle

Diriliş Ertuğrul 53. bölüm fragmanında şok - İzle

TRT 1 ekranının izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 53. bölüm fragmanını yayınladı. Çarşamba akşamları ekrana gelen dizi yine nefesleri kesti. Ertuğrul ve Saadettin Kopek arasındaki gerilim devam ediyor. Diriliş Ertuğrul 53. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

2.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrulun 53. yeni bölüm fragmanında şaşırtan hamle - izle

Diriliş Ertuğrul'un 53. yeni bölüm fragmanında şaşırtan hamle - izle

TRT 1 ekranının heyecan dolu dizisi Diriliş Ertuğrul 53. bölüm fragmanını yayınladı. Çarşamba akşamları birinciliği kimseye kaptırmayan dizinin son bölümünde Ertuğrul'un planı herkesi şaşırttı. Diriliş Ertuğrul 53. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde izleyemediğiniz detayları haberimizde sizler için derledik.

31.03.2016Kelebek
Seda Güven kimdir

Seda Güven kimdir?

Şu sıralar Filinta dizisinde rol alan Onur Tuna ile yaşadığı aşk ile gündemde olan Seda Güven kimdir? Seda Güven nerede ve ne zaman dünyaya geldi, eğitimi ve kariyerinde neler gerçekleştirdi? Detayşar haberimizde…

28.03.2016Hayat
Diriliş Ertuğrul 51. yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta - izle

Diriliş Ertuğrul 51. yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta! - izle

Diriliş Ertuğrul 51. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TRT ekranlarının izlenme rekoru kıran dizisi bu akşam 51. bölümü ile ekranlara gelecek. Sürprizlerle dolu soluk soluğa izleyeceğiniz sevilen dizide bu hafta Ertuğrul muhteşem planlar peşinde. Ertuğrul’un herkesten gizli tuttuğu yeni planı ne? Yeni bölüm fragmanı ve gelişmeleri haberimizde…

23.03.2016Kelebek
Hande Subaşı kimdir Biyografi

Hande Subaşı kimdir? Biyografi

Bir dargın bir barışık olarak evliliğini kurtarmaya çalışan Hande Subaşı, ne yaptıysa evliliğini kurtaramadı. Bir süredir ayrılık haberleri ile gündeme gelen Subaşı, şimdi de şok şekilde boşanmasıyla gündeme oturdu. Peki Hande Subaşı kimdir, nerede ve ne zaman dünyaya geldi. İşte Hande Subaşı’nın hayatı…

23.03.2016Hayat
Nilperi Şahinkaya kimdir Biyografi

Nilperi Şahinkaya kimdir? Biyografi

En son ekranların sevilen gençlik dizisi “Kiraz Mevsimi” dizisiyle televizyon ekranlarında görülen, ancak dizinin ardından tiyatro çalışmalarına ağırlık veren Nilperi Şahinkaya kimdir? Nilperi Şahinkaya’nın hayatı tüm detayları ile haberimizde…

23.03.2016Hayat
Diriliş Ertuğrul 50. yeni bölüm fragmanında savaş kapıda - izle

Diriliş Ertuğrul 50. yeni bölüm fragmanında savaş kapıda! - izle

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul 50. bölümü ile bu akşam izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümde obada işler daha da karmaşık hale geliyor. Tuğtekin, babasının intikamını almaya ant içmiştir. Ertuğrul’un yeni planı ne? Yeni bölüm detayları ile ilgili merak edilenler haberimizde…

16.03.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 49. bölümünde Selcan ölüyor mu - izle

Diriliş Ertuğrul 49. bölümünde Selcan ölüyor mu? - izle

Reyting sıralamalarındaki zirveden hiç düşmeyen fenomen dizi Diriliş Ertuğrul 49. bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde obada büyük hesaplaşma yaşanıyor. Gündoğdu, Selcan’ı mı öldürecek? Diriliş Ertuğrul 49. bölüm fragmanı ve gelişmeler haberimizde.

9.03.2016Kelebek
Kaan Taşaner, Diriliş Ertuğrul çekimlerinde attan düştü

Kaan Taşaner, Diriliş Ertuğrul çekimlerinde attan düştü!

Kaan Taşaner, Diriliş Ertuğrul dizisi çekimlerinde kaza geçirdi! At üstünde yapılan çekimler sırasında attan düşen Taşener kolunu kırdı. Ünlü oyuncunun sağlık durumu hakkında son gelişme haberimizde…

8.03.2016Kelebek
Kaan Taşaner çekimlerde kolunu kırdı

Kaan Taşaner çekimlerde kolunu kırdı

Diriliş Ertuğrul dizisinin Gündoğdu’su Kaan Taşaner, önceki akşam Riva’daki çekimler sırasında attan düşerek kolunu kırdı.

8.03.2016Magazin
Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi şimdi de Latin Amerika’da

'Fatmagül’ün Suçu Ne' dizisi şimdi de Latin Amerika’da

Yayınlandığı her ülkede büyük ilgi gören “Fatmagül’ün Suçu Ne” dizisi, Porto Riko’da da reyting rekorları kırmaya başladı. Bu başarı üzerine Wapa TV’den bir ekip, dizinin oyuncularıyla röportaj yapmak üzere Türkiye’ye geldi.

27.02.2016Magazin
Diriliş Ertuğrul 48. yeni bölüm fragmanı için heyecan dorukta - izle

Diriliş Ertuğrul 48. yeni bölüm fragmanı için heyecan dorukta! - izle

Televizyon dünyasının en çok izlenen dizilerinden Diriliş Ertuğrul 47. son bölümü ile geçtiğimiz saatlerde izleyici karşısına çıktı. Nefes kesen sahnelere tanık olduğumuz son bölümün ardından Diriliş Ertuğrul'un bir sonraki bölümü merak konusu oldu. Diriliş Ertuğrul 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.02.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrulda Sadettin Köpek karakterini kim oynuyor | Murat Garipağaoğlu kimdir

Diriliş Ertuğrul'da Sadettin Köpek karakterini kim oynuyor? | Murat Garipağaoğlu kimdir?

TRT 1 ekranlarının vazgeçilmez dizisi Diriliş Ertuğrul dün akşam 46. bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Her zaman ki gibi izleyicileri ekran başına topladı. Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul gazinin yokluğu obayı karıştırdı. Noyan kurtuldu mu? Gündoğdu Selcan’ı kurtarabildi mi? Diziye yeni katılan Emir Sadettin Köpek karakterini kim oynuyor? Murat Garipağaoğlu kimdir?

18.02.2016Gündem
Diriliş Ertuğrul 47. bölüm fragmanı: Sadettin Köpek kimdir - izle

Diriliş Ertuğrul 47. bölüm fragmanı: Sadettin Köpek kimdir? - izle

TRT 1'in tarihi dönem dizisi Diriliş Ertuğrul'da heyecan devam ediyor. Dizinin son bölümüne Emir Sadettin Köpek karakteri damgasını vurdu. Seyircilerini ekranları başına kilitleyen Diriliş Ertuğrul 47. yeni bölümünde neler olacağı merak konusu. Diriliş Ertuğrul 47. bölüm fragmanı ve Murat Garipağaoğlu (Sadettin Köpek) kimdir? detaylar haberimizde...

17.02.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrulun 46. yeni bölümünde Selcan, Noyanın elinde - izle

Diriliş Ertuğrul'un 46. yeni bölümünde Selcan, Noyan'ın elinde! - izle

Televizyon ekranlarının en sevilen dönem dizileri arasında yer alan “Diriliş Ertuğrul” nefes kesen sahnelerden oluşan 46. bölümü ile seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Selcan'ın Noyan tarafından kaçırıldığı dizide Ertuğrul'un yokluğundaki oba karışıyor. Peki; Ertuğrul obadaki karışıklığı düzeltebilecek mi? merak edilen herşey ve Diriliş Ertuğrul 46. bölüm fragmanı haberimizde...

17.02.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 46. bölüm fragmanı: Noyan infaz mı ediliyor - izle

Diriliş Ertuğrul 46. bölüm fragmanı: Noyan infaz mı ediliyor? - izle

Diriliş Eruğrul'un 46. bölümü yine nefesleri kesecek. Noyan'ın Selcan'ı kaçırdığı bu bölümde Ertuğrul yokluğundaki oba karışmıştır. Peki; Ertuğrul obadaki karışıklık karşısında ne yapacak?, Selcan'ı kaçıran Noyan infaz edilecek mi? Tüm merak edilenler ve Diriliş Ertuğrul 46. bölüm fragmanı haberimizde...

10.02.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 45. bölümünde Ertuğrul Gazi Söğüte gidiyor - izle

Diriliş Ertuğrul 45. bölümünde Ertuğrul Gazi Söğüt'e gidiyor! - izle

Sevilen dizi Diriliş Ertuğrul yeni bölümde neler olacak? Sungur Tekin'in gelişi obada heyecanla karşılanıyor. Noyan'ın, Selcan'ı kaçırması obada büyük karmaşıklığa neden oluyor. Oğuz Kağan Mührü kimin eline geçiyor? Sürpriz gelişmelerin yaşanacağı Diriliş Ertuğrul 45. yeni bölümü izle!

10.02.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 44. bölümde Moğollara büyük darbe Son bölüm izle

Diriliş Ertuğrul 44. bölümde Moğollara büyük darbe! Son bölüm izle!

TRT1’in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul’un dün akşamki bölümünde Ertuğrul, abisi Sungur Tekin’i obaya getirdi. Hayme ana, yıllar sonra oğluna kavuştu. İşte 44. bölümde yaşananlar…

4.02.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 45. yeni bölüm fragmanı yayında - izle

Diriliş Ertuğrul 45. yeni bölüm fragmanı yayında - izle

TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diriliş Ertuğrul 45. Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Gelecek hafta izleyicisi ile buluşacak olan dizinin yeni bölümünde neler olacak? Detaylar haberimizde…

3.02.2016Kelebek
Tarihi dizi Diriliş Ertuğrulun yeni bölüm fragmanında sürpriz sahne - izle

Tarihi dizi Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanında sürpriz sahne! - izle

Reyting sıralamalarındaki başarısını haftalardır zirvede tutan tarihi dizi Diriliş Ertuğrul bu hafta 44. bölümü ile ekranlara gelecek. Bakalım bu hafta neler olacak? Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Merak edilenler haberimizde…

3.02.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 44. bölümde neler yaşanacak Yeni bölüm fragmanını izle

Diriliş Ertuğrul 44. bölümde neler yaşanacak? Yeni bölüm fragmanını izle!

Her çarşamba akşamı TRT 1’de ekrana gelen Diriliş Ertuğrul’un bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde; “Sungur Tekin’in obaya gelişi nasıl bir etki meydana getirecektir? Ağır yaralanan Sungur Tekin kurtulabilecek midir? Oğluna kavuşan Hayme Ana’nın tepkisi ne olacaktır? Noyan’ın yeni planı nedir? Selcan’ın yeni hamlesi ne olacaktır?” soruları yanıt bulacak. İşte 44. Bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları…

3.02.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul hem reyting sıralamasında hem de sosyal medyada zirveyi kaptırmadı

Diriliş Ertuğrul hem reyting sıralamasında hem de sosyal medyada zirveyi kaptırmadı

Tarihi gerçekleri anlatan Diriliş Ertuğrul’un dün akşamki bölümü AB, TOTAL ve ABC1 izleyici gruplarında en çok izlenen, sosyal medyada da en çok konuşulan programlar arasında ilk sırada yer aldı.

28.01.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul son bölümde büyük baskın var Dizinin 44. bölüm fragmanını izle

Diriliş Ertuğrul son bölümde büyük baskın var! Dizinin 44. bölüm fragmanını izle!

Ekranların en çok izlenen ve reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul’un dün akşamki bölümünde Ertuğrul, Noyan’ın mekanına baskın düzenler. Ertuğrul’un yeni hamleleri neler olacaktır? Noyan’ın mekânına yapılan baskın nasıl sonuçlar doğuracaktır? İşte tüm soruların cevap bulduğu 43. bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı…

28.01.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 44. yeni bölüm fragmanı yayında - izle

Diriliş Ertuğrul 44. yeni bölüm fragmanı yayında! - izle

TRT 1'in ilgiyle takip edilen dönem dizisi Diriliş Ertuğrul'un 27 Ocak Çarşamba akşamı yayınlanan son bölümünde Noyan büyük bir baskınla karşı karşıya kalmıştı. Ertuğrul'un yeni bir hamle yaptığı dizinin yeni bölümünde neler olacak? Herkesin merak ettiği bu sorunun yanıtı ise Diriliş Ertuğrul 44. yeni bölümünde bulunacak. Peki; Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

27.01.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 43. bölüm fragmanı yayında – İzle

Diriliş Ertuğrul 43. bölüm fragmanı yayında! – İzle

TRT 1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul, yeni bölüm fragmanını yayınladı. Her hafta büyük bir merakla beklenen Diriliş Ertuğrul’da nefes kesen sahneler izleyiciye heyecanla anlar yaşatıyor. Diriliş Ertuğrul 43. bölümde neler olacak? Tüm detaylar haberimizde...

26.01.2016Kelebek