EKSTRA
MENÜ

Jokey

Jokey haberleri sayfasında güncel ve son dakika Jokey hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.746 Jokey haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Jokey Haberleri

Son Dakika Haberi... Türkiye Jokey Kulübü açıkladı Hipodromlara seyirci alınacak

Son Dakika Haberi... Türkiye Jokey Kulübü açıkladı! Hipodromlara seyirci alınacak

Koronavirüs tedbirleri kapsamında 1 yılı aşkın süredir seyirci alınmayan hipodromlara bugünden itibaren yeniden seyirci alımına başlanacağı Türkiye Jokey Kulübü tarafından duyuruldu.

2.07.2021Diğer
Gazi Koşusunda kadın devrimi

Gazi Koşusu'nda kadın devrimi!

Son 3 yıldır şampiyon olan bütün tayların sahipleri kadın. Ahmet Çelik’in 7 yıldır birinci olduğu en büyük yarış, bir özellik daha kazandı. Gazi Koşusu şampiyonu Burgas’ın sahibi Sanem Kahraman Hürriyet’e konuştu.

28.06.2021Spor Arena
Gazi Koşusunda 7de 7 yapan Ahmet Çelikin sırrı: Maksimum rahatlık, minimum stres

Gazi Koşusu'nda 7'de 7 yapan Ahmet Çelik'in sırrı: Maksimum rahatlık, minimum stres

Gazi Koşusu’nda rekor üstüne rekor kıran Ahmet Çelik’in başarı formülü... Çelik, üst üste 7. zaferini elde ettiği gün 5 yarışa daha katıldı. Gazi Koşusu’nun ardından yapılan Ali Rıza Bey Koşusu’nu da kazanan Çelik, “Sonuçta bu da bir yarış, diğerleri de. Kendinde baskı yaratmayacaksın” diyor.

28.06.2021Spor Arena
Gazi Koşusu tarihine geçen Jokey Ahmet Çelik, 7de 7nin hikayesini Spor Arenaya anlattı

Gazi Koşusu tarihine geçen Jokey Ahmet Çelik, 7'de 7'nin hikayesini Spor Arena'ya anlattı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına 1927 yılından bu yana düzenlenen Gazi Koşusu'nun 95'incisini jokeyliğini Ahmet Çelik'in yaptığı "Burgas" isimli safkan kazanırken üst üste 7. kez Gazi Koşusu'nu kazanan Çelik, başarısının hikayesini Spor Arena'ya anlattı.

26.06.2021Spor Arena
Son dakika... At koştu, sahibi kazandı Tek yarışta 2.1 milyon lira...

Son dakika... At koştu, sahibi kazandı! Tek yarışta 2.1 milyon lira...

Her yıl Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına düzenlenen Gazi Koşusu'nun galibi Burgas oldu. Burgas sahibine Haziran ayında 3 milyon lira kazandırmış oldu. 2021 yılında ise farklı atların elde ettiği başarılarla Sanem Kahraman 4.4 milyon lira kazandı.

26.06.2021Ekonomi
Son Dakika Haberi... Gazi Koşusunda kazanan Burgas Ahmet Çelikten 7. zafer...

Son Dakika Haberi... Gazi Koşusu'nda kazanan Burgas! Ahmet Çelik'ten 7. zafer...

Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına 1927 yılından bu yana düzenlenen Gazi Koşusu'nun 95'incisini Sanem Kahraman'ın sahibi olduğu, Ahmet Çelik'in jokeyliğini yaptığı 'Burgas' adlı safkan kazandı.

26.06.2021Diğer
Gazi Koşusunda yarışacak atlar ve jokeyler Koşunun favorisi kim Gözler Ahmet Çelik ve Halis Karataşta ama...

Gazi Koşusu'nda yarışacak atlar ve jokeyler! Koşunun favorisi kim? Gözler Ahmet Çelik ve Halis Karataş'ta ama...

Gazi Koşusu için geri sayım başladı. Bu sene 95'incisi yapılacak Gazi Koşusu'nda öne çıkan atlar hangileri? Bülten ve jokey bilgileri... İşte Gazi Koşusu'na dair tüm detaylar...

26.06.2021Futbol
95. Gazi Koşusunda ya rekor ya sürpriz

95. Gazi Koşusu'nda ya rekor ya sürpriz

At yarışçılığının derbisi 95. Gazi Koşusu bugün saat 17.15'te. Burgas’la yarışacak jokey Ahmet Çelik birinci olursa, Gazi Koşusu rekorunu üst üste 7 yıla çıkaracak. Gökhan Kocakaya’nın bineceği Real Runner finişi ilk sırada geçerse bu kez Kurtel ekürisi üst üste 3. zaferine ulaşacak. Burgas ve Real Runner dışında kim kazanırsa sürpriz olacak.

26.06.2021Diğer
At yarışlarında 95. derbi heyecanı Gazi Koşusu rehberi

At yarışlarında 95. "derbi" heyecanı! Gazi Koşusu rehberi

Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına 1927 yılından bu yana düzenlenen Gazi Koşusu'nun 95'incisi yarın İstanbul'da yapılacak.

25.06.2021Diğer
95. Gazi Koşusuna katılacak atlar belli oldu

95. Gazi Koşusu'na katılacak atlar belli oldu

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda 26 Haziran Cumartesi günü koşulacak 95. Gazi Koşusu'na katılacak atlar belli oldu.

24.06.2021Diğer
95inci Gazi Koşusu öncesi basın toplantısı düzenlendi

95'inci Gazi Koşusu öncesi basın toplantısı düzenlendi

Türk atçılığının derbisi kabul edilen Gazi Koşusu'na sayılı günler kala yarış öncesinde bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda yarışla ilgili bilgi verildi. Diğer yandan Türkiye Jokey Kulübü’nden yapılan açıklamada “Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün onuruna 1927 yılından beri kesintisiz olarak düzenlenen Gazi Koşusu, bu yıl 26 Haziran Cumartesi günü saat 17.15'te 95. kez gerçekleştirilecek.” denildi.

24.06.2021Diğer
Üzengi Nedir Ve Ne İşe Yarar Üzengi Ne Zaman İcat Edildi Ve Kim Buldu

Üzengi Nedir Ve Ne İşe Yarar? Üzengi Ne Zaman İcat Edildi Ve Kim Buldu

Tarih boyunca icat edilen her bir ürün dünya genelinde önemli izler bırakmaktadır. Özellikle Üzengi tarihin akışına etki eden icatlar arasında sayılabilir. Üzengi nedir ve ne işe yarar? Üzengi ne zaman icat edildi ve kim buldu? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

10.06.2021Araştırma
Son Dakika: 41 gündür yoğun bakımda olan jokey Samet Erkuştan güzel haber geldi.1

Son Dakika: 41 gündür yoğun bakımda olan jokey Samet Erkuş'tan güzel haber geldi.1

Adana 'da geçen 18 Nisan'da yarış sırasında attan düşmesi sonucu ağır yaralanarak kafatasında kırıklar oluşan ve yoğun bakımda tedavisi süren jokey Samet Erkuş'un durumu iyiye gidiyor. Yoğun Bakım Uzmanı Dr. Nurdan Ünlü, 31 yaşındaki jokeyin olaydan 41 gün sonra 29 Mayıs'ta gözlerini açtığını, destekle yürümeye başladığını kaydetti.

4.06.2021Diğer
Son Dakika: Gazi Koşusunun günü değişti Gazi Koşusu ne zaman koşulacak

Son Dakika: Gazi Koşusu'nun günü değişti! Gazi Koşusu ne zaman koşulacak?

Bu yıl 95. kez yapılacak Gazi Koşusu’nun tarihi değişti. Dev derbinin heyecanı 26 Haziran cumartesi günü Veliefendi Hipodromu’nda yaşanacak.

3.06.2021Diğer
Hipodromlardaki anneler

Hipodromlardaki anneler

Değeri milyon TL’leri aşan safkan atların bakımı ve eğitimi için çalışan, at sahibi, jokey, antrenör, seyis, veteriner, terapi uzmanı, güvenlik elemanı, temizlikçi anneler, bu özel günde çocukları ve atlarıyla biraya gelip, duygularının Demirören Haber Ajansı'na (DHA) anlattılar.

8.05.2021Diğer
Güçlü kadın, cesur anne

Güçlü kadın, cesur anne

Damla Atasoy, tüm zorlukları göze alan güçlü kadınlardan ve cesur annelerden biri. ‘Centilmen Binici’ lisansına sahip Atasoy, Türkiye Jokey Kulübü’nün (TJK) çatısı altındaki kadın binici koşularında birincilik kürsüsüne çıkmış başarılı bir jokey. Atasoy, TJK bünyesindeki At’la Terapi Merkezi’nde çalışıyor. O, aynı zamanda Kaan (7), Deha (5) ve Irmak’ın da (2) annesi.

8.05.2021Gündem
Attan düşen jokey Samet Erkuş için umutlu bekleyiş sürüyor

Attan düşen jokey Samet Erkuş için umutlu bekleyiş sürüyor

Adana’da yapılan at yarışları sırasında attan düşüp yaralanan, kafatasında kırıklar oluşan jokey Samet Erkuş'un hayat mücadelesi 10 gündür devam ediyor. Erkuş’un ailesi ve 1 ay önce nişanlandığı Saibe Öztürk'ün (26) ise hastane önündeki umutlu bekleyişini sürdürüyor. Nişanlısı Erkuş’u her gün dua ederek beklediğini belirten Öztürk, “Samet’in sağlığına kavuşacağına inanıyoruz. Allah, büyüktür. O, bizi bırakmayacak. Sevenleri, umutlarını yitirmesin” dedi.

28.04.2021Diğer
Adanadaki at yarışı kazalarıyla ilgili ilk hamle Araştırma başlatıldı

Adana'daki at yarışı kazalarıyla ilgili ilk hamle! Araştırma başlatıldı

Adana Yeşiloba Hipodromu'nda iki gün arayla 4 jokey ve 1 aprantinin yaralanmasıyla sonuçlanan kazalarla ilgili araştırma başlatıldı.

21.04.2021Diğer
Adana Yeşiloba Çim Pistinde 2. kaza...

Adana Yeşiloba Çim Pistinde 2. kaza...

Adana Yeşiloba Hipodromu Çim pistinde lanetli virajda üç günde ikinci kaza yeni bir tartışma başlattı.

20.04.2021Diğer
Jokey Samet Erkuşun nişanlısı hastane önünde her gün dua okuyor

Jokey Samet Erkuş'un nişanlısı hastane önünde her gün dua okuyor

Attan düşmesi sonucunda kafatasında kırıklar oluşan jokey Samet Erkuş'un tedavisi yoğun bakım servisinde devam ediyor. Erkuş’un ailesi ve nişanlısının hastane önünde umutlu bekleyişi ise sürüyor.

20.04.2021Futbol
Jokey Samet Erkuşa ne oldu Jokey Samet Erkuş kimdir

Jokey Samet Erkuş'a ne oldu? Jokey Samet Erkuş kimdir?

Jokey Samet Erkuş'un son durumu, gündemi yakından takip eden pek çok kişinin araştırdığı konu olmaya devam ediyor. TJK'nın Adana yarışında attan düşerek yaralanan Jokey Samet Erkuş, hastanede yoğun bakıma kaldırıldı. Peki, Jokey Samet Erkuş'a ne oldu? İşte, Samet Erkuş kimdir sorusunun cevabı ve son durumu hakkında detaylı bilgiler

20.04.2021Gündem
Jokey Samet Erkuşun durumu kritik

Jokey Samet Erkuş'un durumu kritik

Türkiye Jokey Kulübünün (TJK) Adana yarışlarında, attan düşerek yaralanan jokey Samet Erkuş'un ameliyata alındığı hastanedeki yoğun bakım tedavisi sürüyor.

20.04.2021Diğer
Son Dakika: Attan düşen Jokey Samet Erkuş yoğun bakımda Son durumu...

Son Dakika: Attan düşen Jokey Samet Erkuş yoğun bakımda! Son durumu...

Türkiye Jokey Kulübü'nün (TJK) Adana yarışlarında, attan düşerek yaralanan jokey Samet Erkuş'un ameliyata alındığı hastanedeki yoğun bakım tedavisi sürüyor. TJK'dan yapılan açıklamada, "Ameliyat sonrası yoğun bakımda tedavisi devam eden jokeyimizin durumu ciddiyetini korumaktadır." ifadeleri kullanıldı.

20.04.2021Diğer
Yarış sırasında attan düşen jokey Samet Erkuş yaşam savaşı veriyor

Yarış sırasında attan düşen jokey Samet Erkuş yaşam savaşı veriyor

Adana'da dün Yeşiloba Hipodromunda yapılan 5'inci koşu sırasında 4 numaralı ’Luminary’ isimli attan düşme sonucunda kafatasında kırıklar oluşan jokey Samet Erkuş’un tedavisi yoğun bakımda sürdürülüyor. Türkiye Jokey Kulübü’nden yapılan açıklamada Erkuş’un hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.

19.04.2021Diğer
Veliefendi Hipodromunda yeni sezonun çim yarışları başladı

Veliefendi Hipodromu'nda yeni sezonun çim yarışları başladı

At yarışlarının mabedi olan Veliefendi Hipodromu'nda yeni sezonun çim yarışları bugün start aldı. 27 Haziran Pazar günü 95’inci kez yapılacak olan Gazi Koşusu'nun adaylarından olan 3 yaşlı safkan İngiliz atları da ilk gün pistte boy gösterdi.

14.04.2021Diğer
TJKda yeniden Serdal Adalı dönemi

TJK'da yeniden Serdal Adalı dönemi!

Türkiye Jokey Kulübü'nün bugün gerçekleştirilen seçimli genel kurulunda Serdal Adalı yeniden başkan seçildi.

25.03.2021Diğer
Halis Karataş ve Arts Man yeniden birlikte

Halis Karataş ve Arts Man yeniden birlikte

İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda 28 Ağustos 2020’de yapılan yarış öncesi ‘starting box’a girmeyen ve bu sırada dizinin demire çarpmasına yol açan Arts Man isimli atına yumruk attığı için 60 gün hak mahrumiyeti cezası alan jokey Halis Karataş, bugün aynı atla piste çıkacak.

3.03.2021Diğer
Kocaelide at yarışIarı saatinde değişiklik Yarışlar neden ertelendi, ne zaman koşulacak

Kocaeli'de at yarışIarı saatinde değişiklik! Yarışlar neden ertelendi, ne zaman koşulacak?

Türkiye Jokey Kulübü, bugün Kocaeli Hipodromu'nda gerçekleştirilecek yarışları pistin hazır hale getirilmesi için 30 dakika ileri aldı.

19.02.2021Diğer
TJK’dan dev tesis İsmi belli oldu...

TJK’dan dev tesis! İsmi belli oldu...

Yapım çalışmaları devam eden Türkiye Jokey Kulübü’nün Karacabey’deki idman merkezi için geri sayıma geçildi. TJK’nın yeni tesisine verilecek isim de belli oldu.

18.02.2021Diğer
Takipçilerine içini döktü: Çok ağladığım günler oldu

Takipçilerine içini döktü: Çok ağladığım günler oldu

Kardashian Jenner ailesinin en farklı üyesi olan Kendall Jenner, sosyal medyada takipçileriyle dertleşti.

13.02.2021Magazin
‘Foto finish’le hayata döndürdü

‘Foto finish’le hayata döndürdü

Hafta sonu Adana’da koşulan yarış az kalsın trajediyle bitiyordu. Son düzlükte birbirlerine takılan atlar, jokeyleriyle birlikte yuvarlandı. Hışman Çizik, apranti Harun Çanakçı’nın baygın halde yattığını görünce yardıma koştu. Genç jokey, dili boğazına kaçan Çanakçı’ya ilk müdahalede bulunarak hayatını kurtardı.

10.02.2021Gündem
Jokey Gökhan Kocakaya, başarılarını yurt dışına taşımayı hedefliyor

Jokey Gökhan Kocakaya, başarılarını yurt dışına taşımayı hedefliyor

Türk at yarışçılığında son 2 yılın en fazla koşu kazanan jokeyi olarak dikkati çeken Gökhan Kocakaya, bu başarısını yurt dışına taşımayı hedefliyor.

29.01.2021Diğer
Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Serdal Adalıdan flaş sözler Önemli işler yaptık

Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Serdal Adalı'dan flaş sözler! 'Önemli işler yaptık'

Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Serdal Adalı; ABD’nin ünlü dergisi ve haber sitesi BloodHorse’a manşet olan röportajında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

15.01.2021Diğer
Kamçısız şampiyon

Kamçısız şampiyon

Efsane jokeylerden Selim Kaya, kariyerini noktalayacağı güne kadar bineceği tüm atlarda kamçı kullanmayacağını açıklayarak bir ilke imza atmıştı. Yaklaşık 30 yıl at sırtında kamçıyla hayatını kazanan usta jokey, bu kararın ardından bindiği ilk yarışta Benim Zaferim adlı atla birinci oldu.

7.01.2021Gündem
4 günlük sokağa çıkma yasağında kimler muaf İşte yılbaşı sokağa çıkma yasağı genelgesi

4 günlük sokağa çıkma yasağında kimler muaf? İşte yılbaşı sokağa çıkma yasağı genelgesi

Yılbaşı sokağa çıkma yasağı 31 Aralık saat 21.00'de başlayıp 4 Ocak 2020 saat 05.00'a kadar devam edecek. İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada yılbaşında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin merak edilen sorular yanıtlandı. Peki, 4 günlük sokağa çıkma yasağında kimler muaf? İşte yılbaşı sokağa çıkma yasağı genelgesi…

31.12.2020Gündem
Seyis nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Seyis olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Seyis nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Seyis olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Seyis atlar ile ilgilenen, atların her türlü faaliyetinden ve bakımından sorumlu olan meslek grubudur. Bu yazımızda seyis nedir, nasıl olunur? Seyis ne iş yapar, seyisin görevleri nelerdir ve benzeri her türlü ayrıntıyı derledik.

24.12.2020Meslekler
Yılbaşında lüks villalara talep yüzde 100 arttı

Yılbaşında lüks villalara talep yüzde 100 arttı

Yılbaşını evinin dışında geçirmek isteyenler, otel yerine izole lüks villaları tercih etmeye başladı. Önceki yılbaşılarına göre villalara, yüzde 100 talep artarken fiyatları da geceliği 750 ile 4 bin lira arasında değişiyor.

23.12.2020Seyahat
Yılbaşında oteller açık mı İçişleri Bakanlığından restoran ve lokantalarla ilgili yeni yılbaşı genelgesi

Yılbaşında oteller açık mı? İçişleri Bakanlığı'ndan restoran ve lokantalarla ilgili yeni yılbaşı genelgesi

Yılbaşında otellerin durumu son dakika gelişmeler ile belli oldu. Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan yeni önlemlerle beraber, İçişleri Bakanlığı oteller için harekete geçti. 4 günlük sokağa çıkma yasağının uygulanacağı yılbaşında eğlence/balo müzik yayını ile ilgili düzenlemeye gidildi. Bakanlıktan yayınlanan genelgeye göre, otel/konaklama tesislerinde konaklayan müşterilerin kalabalık şekilde bir araya gelmemelerine yönelik tedbirler alınacak. Peki, yılbaşında otellerde restoran ve lokantalar açık mı? İşte, ayrıntılar.

21.12.2020Gündem
Son dakika haberleri: İçişleri Bakanlığından 81 ile genelge Otellerde yılbaşı kutlamasına yasak

Son dakika haberleri: İçişleri Bakanlığı'ndan 81 ile genelge! Otellerde yılbaşı kutlamasına yasak

Son dakika haberi... Uzmanlar ve hükümet yetkilileri koronavirüsle mücadelede kapalı mekânlarda toplanılmaması yolunda üst üste çağrılar yaparken, otellerin yılbaşı için verdiği eğlence ilanları tepkiye yol açmıştı. Bu olayın ardından İçişleri Bakanlığı valiliklere genelge gönderdi. Genelgeye göre, yılbaşında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasında otel ve konaklama tesislerinde kutlama yapılmasına izin verilmeyecek. Tesisler, yılbaşında yemekli-müzikli kutlama/eğlence programları yapılacağı yönünde kampanya veya reklam faaliyetlerinde bulunamayacak.

21.12.2020 Gündem
Dj nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur Dj olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Dj nedir, ne iş yapar ve nasıl olunur? Dj olma şartları, maaşları ve iş imkanları

Dj, günümüzde sıklıkla kullanılan bir terimdir. Açılımı ise Disk Jokey anlamına gelmektedir. Özellikle kullanım alanları bakımından oldukça ilgi çekici bir kelimedir. Eğlence ve müzik denince akla gelmektedir. Bu nedenle dj (disk jokey ) kelimelerinin ne anlama geldiğini öğrenebilir ve buna göre rahatlıkla bilgi sahibi olup kullanım sağlayabilirsiniz. Sizin için dj (disk jokey ) mesleğine ait tüm detayları derledik.

16.12.2020Meslekler
TJK aygırı ilke imza atacak Daredevil ABDye gitti...

TJK aygırı ilke imza atacak! Daredevil ABD'ye gitti...

Herkesin dilinde olan Türkiye Jokey Kulübü'nün aygırlarından Daredevil, 2021'de kulüp adına aşım yapmak üzere ABD'ye gitti.

6.12.2020Diğer
TJK’dan hafta sonu açıklaması Yarışseverler At yarışı bahislerini e-Bayi’den oynayacak

TJK’dan hafta sonu açıklaması! Yarışseverler At yarışı bahislerini e-Bayi’den oynayacak

Hafta sonunda uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması Futbol gibi At Yarışları’nın düzenlenmesine de engel olmayacak. Yarışseverler oyunlarını e bayi üzerinden oynayacak.

2.12.2020Diğer
Apranti İsmail Çizik kaza anında Azrail şarkısını dinliyormuş

Apranti İsmail Çizik kaza anında 'Azrail' şarkısını dinliyormuş

Diyarbakır'da düzenlenen at yarışından dönerken Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde yaşanan kazada hayatını kaybeden apranti İsmail Çizik son yolculuğuna uğurlandı. Öte yandan İsmail Çizik'in kaza anında sosyal medyadaki durum kısmından 'Azrail' isimli şarkıyı dinlediğini paylaştığı ortaya çıktı.

12.11.2020Diğer
Son dakika haberi: Vergi ve SGK prim borçlarının yapılandırılmasına ilişkin teklif TBMMde kabul edildi

Son dakika haberi: Vergi ve SGK prim borçlarının yapılandırılmasına ilişkin teklif TBMM'de kabul edildi

Son dakika haberine göre; Vergi ve SGK prim borçlarının yapılandırılması ile istihdam teşvikine ilişkin düzenlemeleri de içeren İşsizlik Sigortası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.

11.11.2020Gündem
Ahmet Çelik Strike Me isimli taydan böyle düştü

Ahmet Çelik 'Strike Me' isimli taydan böyle düştü!

Bugün İstanbul Veliefendi Hipodromunda gerçekleştirilen günün 2. yarışında, Strike Me isimli taydan düşen jokey Ahmet Çelik, omzundaki ağrı nedeniyle hastaneye sevk edilirken kaza anı anbean kameralara böyle yansıdı.

8.11.2020Diğer
Melisa Ural aşk iddialarına cevap verdi: Arkadaşımın nişanlısı

Melisa Ural aşk iddialarına cevap verdi: Arkadaşımın nişanlısı

Sibel Can’ın kızı Melisa Ural, Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Serdal Adalı’nın oğlu Serhan Adalı’yla ilişki yaşadığı iddiasına yanıt verdi.

7.11.2020Magazin

Yazar Sonuçları

Meclis atların izini sürecek mi?

Hayvan Hakları Yasası, bu konuda şimdiye kadar eksik, yanlış ne varsa masaya yatırılmasını sağladı.

17.07.2021

Son 400 metrede fotoğraf da yarışıyor

Sevgili okurlar... Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına geçen hafta Veliefendi Hipodromu’nda düzenlenen 95. Gazi Koşusu yine muhteşem bir mücadeleye sahne oldu. ‘Burgas’ adlı yarış atıyla birinci olan jokey Ahmet Çelik, bu zaferiyle Gazi Koşusu’nu üst üste 7’nci kez kazanarak rekor da kırdı. Ve bu girişin ardından gelelim asıl konumuza yani fotoğrafa...

13.07.2021

Yorulmayı sevmeyen Sergen yorulmaya ikna etti

Uğur Meleke, şampiyonluğa koşan Beşiktaş’ın hocasını ve Gordon Milne ile şaşırtıcı benzerliklerini yazdı.

3.05.2021