EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Jilet

Jilet ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Jilet haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.599 Jilet haberi bulunmuştur.

Jilet Haberleri

Motosikletle 13 gasp yaptılar

Motosikletle 13 gasp yaptılar

Adana'da 6 ay önce işten eve dönen 13 kadının çantalarını bıçak ya da jilet tehdidiyle gasp ettiği iddia edilen motosikletli 2 kapkaççıdan birine hırsızlıktan 11 ay, diğerine gasptan 17 yıl 11 ay hapis cezası verildi.

30.05.2002Gündem
Denizlerin Kraliçesi

Denizlerin Kraliçesi

Bu kez krallara layık bir yolculuk yaptım. Bugüne kadar hep uçakla üstünden geçip gittiğim Atlas Okyanusu'nu ilk defa gemiyle geçtim. İngiltere'nin Southampton kentinden bindiğim dünyanın en ünlü transatlantiği Queen Elizabeth-2 ile 6 gün süren bir yolculuktan sonra New York'a ulaştım.

1.06.2002Seyahat
Kurabiyeleri kaptırdı...

Kurabiyeleri kaptırdı...

Çevre Bakanı Fevzi Aytekin, dün Ankara'nın pilot bölge seçildiği Sahipsiz Hayvanların Korunması Projesi'nin imza töreninde kendisine ikram edilen kurabiyeleri bir köpek yavrusuna kaptırdı.

11.06.2002Gündem
Nusrat, jilet olmayacak

Nusrat, jilet olmayacak

Çanakkale Savaşı'nın sembollerinden biri sayılan Nusrat mayın gemisi, onarılarak müzeye dönüştürülecek.

20.07.2002Gündem
Tıraş kreminin gerçek rolü nedir

Tıraş kreminin gerçek rolü nedir?

SORU: Tıraş kreminin tıraştaki rolü nedir? Elektrikli tıraş makinesi kullanılırken neden bu tür bir kreme ihtiyaç duyulmaz?

29.07.2002Spor
Denktaş: Paristen bir şey beklemiyorum

Denktaş: Paris'ten bir şey beklemiyorum

KKTC Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, 6 Eylül Paris görüşmeleri sırasında, BM Genel Sekreteri Kofi Annan'ın tarafların kabul edemeyeceğini bildiği bir öneri getirmeyeceğini belirterek, Annan'ın böyle bir yanlış yapmayacağını söyledi.

21.08.2002Dünya
Kavgaya tutuştuğu gençleri ciple ezdi

Kavgaya tutuştuğu gençleri ciple ezdi

Almanya'dan tatile gelen emlakçı Murat Katlı (26), eşi Yasemin Katlı (25) ile kuzeni işçi Ali Katlı'yla (23) önceki gece Alsancak'a gitti. Geç saatlere kadar eğlenen üçlü, sabaha karşı çorbacıdan sonra Karşıyaka'daki evlerine gitmek için yola çıktı.

20.10.2002Gündem
Herkes giyinirken soyunan yeni jönümüz

Herkes giyinirken soyunan yeni jönümüz

Herkes lacileri giyip kravatını düzeltirken, o soyunuyor. Herkes gömleğini ütületirken, o belki de buruşturuyor. Siz, siyaseti yalan üzerine kurarsanız, sizden daha desteksiz atan biri çıkar. Siz, seçmeni yıllar yılı akılsız zannederseniz, biri çıkar aptal yerine koyar. Siz, politikacılar, bu muameleyi çoktan hak ettiniz de, insanımız buna layık değil. Daha doğrusu 3 Kasım’da yapılacak zeka ve haysiyet imtihanında, buna kendisi karar verecek.

21.10.2002Kelebek
Salaklığın tarihi yazıldı

Salaklığın tarihi yazıldı

Ortalama bir insanın 120 IQ'ya sahip olduğu bir dünyada, üzerinde ismi yazılı şapkasıyla soygun yapan bir inşaat işçisinin durumunu nasıl açıklarsınız: Salaklık...Bob Fenster'in kaleme aldığı ve Aykırı Yayınları'ndan piyasaya çıkan kitapta, ''Salaklığın Tarihi'' anlatılıyor.

25.10.2002Gündem
Zülfü Livaneli’nin itiraf saati

Zülfü Livaneli’nin itiraf saati

Bunları yazmak ayıp bile olabilir ama kendimi tutamayacağım ve söyleyeceğim: İşe başlayıncaya kadar rahatsızdım. Zülfü Livaneli ismi beni aşar diye düşünüyordum. Şöhretinin altında ezilirim, ciddiyetinin üstesinden gelemem. Katır-kutur bir şey olur.

23.11.2002Kelebek
Ümraniye sapığının tek kişilik hücrede kalması isabetli oldu

Ümraniye sapığının tek kişilik hücrede kalması isabetli oldu

Cezaevinde yattığı sırada küçük yaşta kız çocuklarına tecavüzden tutuklanan iki ‘‘sapığın’’ mahkûmlarca yargılanıp öldürüldüğünü öne süren eski mahkûm E.E., ‘‘Ümraniye Sapığı’’ Yaman Özçelik'i çok zor günlerin beklediğini söyledi.

10.12.2002Gündem
Hostesi taciz eden Rus’a yolcu dayağı

Hostesi taciz eden Rus’a yolcu dayağı

Türk Hava Yolları'a ait Moskova-İstanbul seferini yapan uçakta bulunan bir Rus yolcu, hostese elle tacizde bulundu. Atatürk Havalimanı'nda polis tarafından uçaktan indirilen Vilademir Sisilov adındaki yolcu, hosteslerin şikayetçi olması üzerine gözaltına alındı.

13.12.2002Gündem
Mucize yarattık

Mucize yarattık

Beşiktaş İkinci Başkanı, kulübün borcunu 42 milyondan 12 milyon dolara indirdiklerini söyledi. Hem yönetim, hem de futbol takımı ile rekorlara imza atmaya hazırlandıklarını ifade etti.

17.12.2002Spor
Kış geldi ev kazalarına dikkkat

Kış geldi ev kazalarına dikkkat

Uzmanlar kış mevsimiyle birlikte gelen soğuk havaların çocukların dışarıya çıkmasını engellediğini başta yanma olmak üzere bir çok evkazasının arttığı uyarısında bulundular.

22.12.2002Dünya
Limanlar ABD karargahı gibi

Limanlar ABD karargahı gibi

Limanın kuşbakışı görüntüsü askeri karargáhı andırıyor. Araçların indirilmesinin ardından İncirlik Üssü'nde görevli 290 ABD askerinin de sevk edildiği limandaki durumun görünmemesi için konteynerlerle perdeleme yapıldı.

22.02.2003Gündem

Yazar Sonuçları

Seçim traşı

Geçen gün İstanbul Life Dergisi'nde gördüm çok hoşuma gitti.

4.10.2002

Mahkum nasıldı?

FRANSA beş - altı gündür bir ‘‘hukuk olayı’’yla çalkalanıyor.

12.10.2002

Moda ve zaman

KENDİMLE övünmek gibi olmasın ama, bendeniz hem son derece derli toplu, hem de gayet mal kıymeti bilen birisiyimdir.

19.10.2002

Kaşlarım ve kirpiklerim çok açık renk ve seyrek

Sevgili ablacığım merhaba, benim sorunum kaşlarımın ve kirpiklerimin çok seyrek ve açık renk oluşu. Bu yüzden yüzüm çok soluk ve çirkin görünüyor.

5.11.2002

Başkanın bütün zamanları

Siz benim yaratıcı bir kadın filan olduğumu zannediyorsanız fena halde yanılıyorsunuz. Ama esinlenebilirim.

9.11.2002

Fotoğraflar çok şey anlatıyor

ÖNCE usta meslektaşım Yavuz Donat'ı gönülden kutlamak istiyorum.

24.11.2002

Neden Zaga iyi bir televizyon programı

Aslında en zoru, herkesin tanıdığı biriyle röportaj yapmak. Onlara ben ‘‘komple meşhur’’ diyorum. Bu komple meşhur modeller çok zor abi.

22.12.2002

Dünyada 100 kişi yaşasaydı

DÜNYA nüfusunu, halkların oranlarını koruyarak 100 kişilik bir köy kadar küçültebilseydik böyle olacaktı:

1.01.2003