EKSTRA
MENÜ

Jilet

Jilet ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Jilet haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.595 Jilet haberi bulunmuştur.

Jilet Haberleri

Genital Bölge Temizliği Nasıl Yapılmalı

Genital Bölge Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Genital bölge enfeksiyonları kısırlığa kadar giden iç organların hastalıklarına dahi yol açabiliyor. Peki neler yapılmalı?

İşte Çelikin o yazısı

İşte Çelik'in o yazısı

Çelik Erişçi'nin L-Manyak dergisi için kaleme aldığı yazı ilgi uyandırdı. İşte o yazı...

9.04.2015Hayat
Kebap yerken jilet yuttu

Kebap yerken jilet yuttu

Hatay'da evine sipariş ettiği kağıt kebabını yedikten sonra karın ağrısı şikayetiyle hastaneye giden kişinin bağırsağında tespit edilen jilet, operasyonla çıkarıldı.

17.03.2015Gündem
Jilet yutan Osman Sarıboğa hayati tehlikeyi atlattı

Jilet yutan Osman Sarıboğa hayati tehlikeyi atlattı

KOCAELİ’de, yediği ekmeğin içinden çıktığı iddia edilen jiletin yemek borusunu kesip, aort damarını delmesi sonucu ameliyat edilen Osman Sarıboğa, hayati tehlikeyi atlattı. Sarıboğa’nın 6 saat süren ameliyatını gerçekleştiren Yrd. Doç. Dr. Tunç Laçin "Daha önce böyle bir vaka ile karşılaşmadım. İlk defa karşılaştığımız bir durum, biz de şaşırdık" dedi.

14.03.2015Gündem
Jilet yutan kişi konuştu

Jilet yutan kişi konuştu

Kocaeli'de yediği ekmeğin içinden çıktığı iddia edilen jiletin yemek borusunu kesip, kalptan çıkan aort damarını delmesi sonucu ameliyat edilen Osman Sarıboğa, hayati tehlikeyi atlattı.

14.03.2015Haber
Yediği ekmekten çıkan jilet kalbine saplandı

Yediği ekmekten çıkan jilet kalbine saplandı

Gebze Darıca'da, Osman Sarıboğa'nın mahalledeki fırından alarak yediği ekmeğin içinden çıktığı iddia edilen jilet, kalbine saplandı.

13.03.2015Gündem
Kocaeli Berberler Odasından Jiletler Çöpe Atılmasın kampanyası

Kocaeli Berberler Odası'ndan 'Jiletler Çöpe Atılmasın' kampanyası

Kocaeli'de Berberler Odası, çöpe atılan jiletlerin hem insan hem de hayvan sağlığına zarar verdiği gerekçesiyle 'Jilet Çek' kutularında geri dönüşüme verilmek üzere atık jiletleri toplamaya başladı. Kocaeli Berber Odası Başkanı Mustafa Bozkurt çöplere atılan jiletlerin yiyecek arayan sokak hayvanlarına ve geri dönüşüme katkı sağlayan kağıt toplayacılarına zarar verdiğini bu nedenle jiletleri topladıklarını söyledi.

12.03.2015Gündem
Yediği ekmekten çıkan jilet kalbine saplandı

Yediği ekmekten çıkan jilet kalbine saplandı

GebzeDarıca'da, Osman Sarıboğa'nın mahalledeki fırından alarak yediğiekmeğin içinden çıktığı iddia edilen jilet, kalbine saplandı.Gebze Darıca'da, Osman Sarıboğa'nınmahalledeki fırından alarak yediği ekmeğin içinden çıktığı iddia edilenjilet, kalbine saplandı. Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve AraştırmaHastanesi'ne kaldırılan Sarıboğa'nın hayati tehlikesi sürüyor. Darıca'dayaşayan Sarıboğa ailesinin iddiasına göre, Osman Sarıboğa, mahalledekiekmek fırınından aldığı ekmeğin içerisine tavuk koyarak yemeye başladı.Ancak Sarıboğa, ekmeği yutarken göğsünde bir sıkıntı hissetti. Eşi DilekSarıboğa, eşinin tavuk kemiği yuttuğunu düşündü. Ancak kendisini kötühisseden Osman Sarıboğa'nın sıkıntısı artınca, aile önce Darıca FarabiDevlet Hastanesi acil servisine, oradan da Pendik'teki MarmaraÜniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gitti. Hemenameliyat edilen Osman Sarıboğa, ardından yoğun bakımda tedavi altınaalındı.  "HİÇBİR ŞEY YOK DİYE EVE GÖNDERDİLER"Osman Sarıboğa'nın eşi Dilek Sarıboğa o gün yaşadıklarını şöyle anlattı:"Pazartesigünü öğlen bir fırından ekmek aldım. Ekmeğin içinden bir jilet çıktı.Jilet eşimin içindeki organları parçaladı. Kalbine saplandı. Şu andahayati tehlikesi var. Darıca'da Farabi Devlet Hastanesi'ne gittik.'Hiçbir şey yok' diye eve gönderdiler bizi. Oradan bir arkadaşımız,'Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne gidin' dedi. Hastaneye gece saat02.00'de geldik. Hemen ameliyata aldılar. Ameliyattan ertesi gün öğlesaat 12.00'de çıktı. Hayati tehlikesi devam ediyor."AİLE, FIRINI VE HASTANEYİ MAHKEMEYE VERECEKAile, ekmek aldıkları fırını ve Darıca Farabi Devlet Hastanesi'ni mahkemeye vereceğini belirtti.

12.03.2015Haber
Hamam Otu Tehlikesi

Hamam Otu Tehlikesi

Hamam otu ciltte ciddi egzamalara hatta lekelenmelere ve iz kalmasına da sebep olabiliyor...

Yenilerden yeni beğen

Yenilerden yeni beğen

İstanbul’un hızına, başdöndürücülüğüne yetişmek imkânsız. İki haftadır sokağa çıkmadıysanız, buyurun kaçırdıklarınız. Hepsinin yeri/zamanı ayrı; ister haftaya yayın, ister bir günde aradan çıkarın. Ankara ve İzmir'i de unutmadık...

Beş benzemez bir yerde

Beş benzemez bir yerde

GQ dergisi, yeni sayısında Kanal D’nin iddialı dizisi “Beş Kardeş”in setine konuk oldu. İşte Ebru Çapa’nın kaleminden Başeğmez biraderler...

1.03.2015Magazin
Çift katlı otobüse ‘ağaç tıraşı’

Çift katlı otobüse ‘ağaç tıraşı’

İngiltere’nin başkenti Londra’nın sembollerinden iki katlı kırmızı otobüslerden biri, akıl almaz bir kazaya karıştı.

3.02.2015Dünya
Sar oradan bir smokin

Sar oradan bir smokin

İndirim sezonunda büyük düşünmek gerek! Sadece kazak, mont, pantolonla kendinizi sınırlamayın. Smokin gibi evladiyelik bir parça almak çok daha avantajlı. Neden mi?

2.02.2015Stil
Yok böyle bir oyun insan izlerken bile korkuyor

Yok böyle bir oyun insan izlerken bile korkuyor!

Oyuncağı jiletle tehlikeli hale getirip böyle oynadılar...

Çocuk damatlar anlatıyor: Gerdek gecesi ikimiz de ağladık

Çocuk damatlar anlatıyor: Gerdek gecesi ikimiz de ağladık

Çocuk gelinlerin yalnızca ellerini göstererek hikâyelerini anlattıkları ‘Zarok’ (Çocuk) belgeseliyle geçen yıl 10’dan fazla ödül kazanan Muhammet Beyazdağ, ikinci filmi ‘Çirok’ta (Hikâye) kamerayı bu sefer çocuk damatların ellerine çevirdi.

21.12.2014Gündem
Avrupadan hurda savaş gemileri alınacak

Avrupa'dan hurda savaş gemileri alınacak

İZMİR'in Aliağa İlçesi'nde bulunun gemi söküm tesisleri hurda gemi bulmakta zorlanınca, Avrupa ülkelerinin savunma bakanlıklarıyla görüşüp hurda savaş gemilerini almaya başlayarak B planına geçti.

30.11.2014Ege
Bu yeni trendi takip edecek misiniz

Bu yeni trendi takip edecek misiniz?

Bir çok ülkede genç kadınlar koltukaltı kıllarını boyatmaya ve mavi, pembe, yeşil gibi iddialı renklere boyanmış koltuk altlarını gösteren fotoğraf ve videoları sosyal medyada paylaşmaya başladı.

29.11.2014Avrupa
Hurda gemi sökümünde Aliağa rekor kırdı

Hurda gemi sökümünde Aliağa rekor kırdı

İZMİR’in Aliağa İlçesi’nde bulunun gemi söküm tesisleri hurda gemi bulmakta zorlanınca, Avrupa ülkelerinin savunma bakanlıklarıyla görüşüp hurda savaş gemilerini almaya başlayarak B planına geçti.Aliağa’da faaliyet gösteren 22 şirketin gemi geri dönüşüm tesislerinde, geçen yıl rekor kırılırken, sökülen gemilerden 900 bin tonun üzerinde hurda elde edildi.

27.11.2014Ekonomi
İlhan Cavcav dünya gündeminde

İlhan Cavcav dünya gündeminde

Gençlerbirliği'nde Başkan İlhan Cavcav'ın 'sakal' çıkışı dünya basınının da ilgisini çekti.

17.11.2014Futbol
Akşam Jilet sabah Bülent

Akşam Jilet sabah Bülent

JİLET Ayşe...Asıl adı İdil Baydar...Almanya’da, Aşağı Saksonya Eyaleti’nin Celle kentinde dünyaya gelmiş...

14.11.2014Avrupa
Big in Japan...

Big in Japan...

Gözümü kararttım ve iki günlüğüne Tokyo’ya yol aldım. Halkı, mutfağı ve eğlence hayatıyla Japon kültürünü kısa sürede keşfetmeye çalıştım. İşte gözlemlerim ve kişisel deneyimlerim.

11.11.2014Seyahat
15 yaşındaki Ceylan 12 bıçak darbesiyle öldürüldü

15 yaşındaki Ceylan 12 bıçak darbesiyle öldürüldü

AĞRI’da, 15 yaşındaki Ceylan Kahraman, tartıştığı akrabası aynı yaştaki F.N. tarafından 12 yerinden bıçaklanarak öldürüldü. Doğum gününde cezaevine giren F.N.’nin verdiği ifadede, "Uyuşturucu kullanıyordu, eve geç geliyordu. Annesini çok üzüyordu. Tartıştık. Yakamdan tutunca yanımda bulunan bıçağı çıkartıp salladım" dediği öğrenildi.

4.11.2014Gündem
Zehir kafasıyla kışla telinde sıkıştı

Zehir kafasıyla kışla telinde sıkıştı

SULTANGAZİ’de, sentetik uyuşturucu bonzai içip soyunan A.A. (28), askeri kışlaya girmek istedi. Kışlanın duvarlarına tırmanan genç, jilet tellerin arasında kaldı.

17.10.2014Gündem
En güzel kaküllü ünlüler

En güzel kaküllü ünlüler

Yüz hatlarınızı vurgulayan muhteşem kâküllerden vazgeçmeyin. Şimdi tarz yaratma zamanı! İşte ünlülerden en güzel kâkül modelleri...

13.10.2014Stil
Gökkuşağı Savaşçısı’nın seyir defteri

Gökkuşağı Savaşçısı’nın seyir defteri

“Gün gelecek, yerküre hastalanacak. İşte o zaman, dünyanın dört bir yanından farklı kültürlerden, lafa değil işe bakan insanlar toplanıp bir kabile oluşturacak. Bu kabile yerküreyi iyileştirmek için çalışacak. Ve bu kabilenin ismi ‘Gökkuşağı Savaşçıları’ (Rainbow Warrior) olacak.”

21.09.2014Hayat
17 gün önce kaybolan kızını Edirnede buldu

17 gün önce kaybolan kızını Edirne'de buldu

İSTANBUL Ümraniye’de 17 gün önce kaybolan 13 yaşındaki D.D.K., kendisini kaçıran Fatih G.’nin elinden kaçarak Edirne’de polis merkezine sığındı. Gözaltına alınan Fatih G., 'küçük yaştaki çocuğu alıkoyma' suçundan tutuklandı.

18.09.2014Gündem
İçerenköy CarrefourSA dev bir canlı organizma

İçerenköy CarrefourSA dev bir canlı organizma

Siz hiç bir “dev”in uyanışına tanık oldunuz mu? Burası, Anadolu yakasının ilk hipermarketi. Bir milat. Türkiye’yi hipermarket konseptiyle tanıştıran yer.

Tartışılan kıyafet

Tartışılan kıyafet

Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli’nin Bursaspor maçındaki giyim tarzı, gündeme damga vuran gelişmelerden biri oldu.

31.08.2014Futbol
Bilimadamları noktayı koydu:Jilet tüyleri kalınlaştırmıyor

Bilimadamları noktayı koydu:Jilet tüyleri kalınlaştırmıyor!

Kadınlar arasında yıllardır tartışılan 'epilasyon sırasında jilet kullanımı' konusuna bilimadamları açıklık getirdi.

30.08.2014Hayat
Sinyor Terim, Prandelli’den daha İtalyan

Sinyor Terim, Prandelli’den daha İtalyan

Galatasaray'ın eski Teknik Direktör Fatih Terim ve yeni Teknik Direktör Cesare Prandelli, dün Turgan Ece için yapılan tören için Florya Metin Oktay Tesisleri’nde bir araya geldi.

21.08.2014Stil
Tülin Şahinden saç bakım tüyoları

Tülin Şahin'den saç bakım tüyoları

Her zaman farklı tarz ve saç modelleriyle karşımıza çıkan Tülin Şahin, saç şekillendirme ve bakım sırlarını paylaşıyor...

16.08.2014Stil

Yazar Sonuçları

Enerji evrenin ama akıl bizim

Büyük ilgi çeken,dizi olma teklifleri alan “Kişisel Gerilim” kitabının yazarı İdil Hazan Kohen’le söyleşimize dün kaldığımız yerden devam ediyoruz. Kahkahalarla güleceğiniz kitabı DEX’ten çıktı...

21.04.2015

Trileçe hakkında konuşmalıyız

Kimi Arnavut tatlısı diyor kimisi üç farklı sütten yapıldığını iddia ediyor.

10.04.2015

Epilasyon gerçeğine sırtınızı dönmeyin

Vücudunuzdaki kıllardan kurtulmak için hangi yöntemi tercih etmelisiniz? İşte tüm yönleriyle epilasyon yöntemleri...

15.03.2015

Size de oluyor mu

İki-üç gün önce Facebook’ta durumuma şöyle bir şey yazdım:

5.03.2015

Sar oradan bir smokin

İndirim sezonunda büyük düşünmek gerek! Sadece kazak, mont, pantolonla kendinizi sınırlamayın.

30.01.2015

Tüy Sorununa Etkili Çözüm!

Bakımlı kadınlar cildinin güzel ve pürüzsüz olmasını ister ama hepsi başaramaz. İşte çözümü! Tüy sorunlarına karşı lazerle tanışın...

19.11.2014

Kim koymuş bu peyniri buraya

ADAMIN biri hışımla ve heyecanla patent enstitüsünden içeri girmiş, “Harika bir buluşum var” demiş.

18.10.2014

Unutmamalı, o güzel günleri...

Anılarla gönülleri hoş tutmalı, ayırmamalı... Nerede o eski bayramlar? Ahh eski bayramlar… Değişen biz miyiz, bayramlar mı?

3.10.2014

Neden bu kadar tepkisiziz?

Okurumun bu otobüs anısının çok benzerini ben de yaşadım. Tek farkla ki, bizim otobüsümüz bir yaz gecesinde Manisa çıkışında, o ünlü rampada kalakalmıştı. Saat 02.50’di ve etraf zifiri karanlıktı. Yokuş yukarı kaldığımız yer ise derin bir viraj olduğu için hepimiz tehlikedeydik.

19.09.2014

Kadınlar da sakal bırakabilir mi

Hürriyet Dünyası yazarı Ahmet Hakan bugünkü köşesinde "Bakanlarımız nasıl sakal bırakabiliyorsa memurlarımız da sakal bırakabilmeli" dedi. Peki kadınlar da sakal bırakabilecek mi? Durun, açıklayayım...

18.09.2014

İnsanlığın baraj sınavı

O kadar akıl almaz olaylar duyuyoruz/görüyoruz ki “Bedava yaşıyoruz” lafı bile özgül ağırlığını kaybetmiş durumda...

25.08.2014