EKSTRA
MENÜ

Janssen

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 762 haberi bulunmuştur.

Janssen Haberleri

18 Ağustos hangi burç ve burcu ne 18 Ağustos tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

18 Ağustos hangi burç ve burcu ne? 18 Ağustos tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar bir konuda bireylere yön vermenin yanında aynı zamanda da sahip oldukları nitelikleri ve karakterleri geliştirmede de büyük ölçüde etkili olmaktadır. Bir bireyin hangi burca ait olduğunu bildiğinizde o birey hakkında bilgi almış gibi olabilmektesiniz. Sizin için 18 Ağustos tarihinin hangi burcu ifade ettiğini, bu burcun özelliklerini, yükselen burcunu, 18 Ağustos tarihinde yaşanmış olan olayları, bu tarihte doğan ünlüleri ve futbolcuları derledik.

15.09.2021Burçlar
İtirazla sonuç vermedi: Koronada Yeşil Pasaport uygulaması başlıyor... Uymayana 400-1000 euro ceza

İtirazla sonuç vermedi: Koronada 'Yeşil Pasaport' uygulaması başlıyor... Uymayana 400-1000 euro ceza!

Delta varyantının da etkisiyle alınan tüm önlemlere ve aşılama kampanyalarına rağmen hızla yayılmaya devam eden koronavirüs için ülkeler tek tek ek tedbirler almaya başladı. Özellikle Avrupa ülkelerinde hükümetler vatandaşların protestolarına rağmen 'aşı sertifikası' ya da 'aşı pasaportu' gibi uygulamaları birer birer devreye sokuyor. Bunun son örneklerinden biri de İtalya oldu...

6.08.2021Dünya
Üçüncü doz aşıda kriz: ABD, DSÖnün çağrısını reddetti

Üçüncü doz aşıda kriz: ABD, DSÖ'nün çağrısını reddetti!

Dünyanın birçok ülkesinden devam eden aşılama kampanyalarında Delta varyantının devreye girmesiyle ülkeler üçüncü bir doz aşıyı da takvime almayı, hızla yayılan varyantla bu şekilde mücadele etmeyi görüşmeye başladı hatta bazı ülkeler bunu uygulamaya koydu. Öte yandan DSÖ aşıda eşitsizliğin önüne geçmek için zengin ülkelere üçüncü dozu erteleme çağrısı yapmıştı. ABD'den ise bu çağrıya ret cevabı geldi.

5.08.2021Dünya
Covid-19 aşısı hap olarak alınabilecek mi

Covid-19 aşısı hap olarak alınabilecek mi?

Şu anda Covid-19 salgınına karşı koruma yalnızca enjeksiyon yöntemiyle sağlanabiliyor. Ancak gelecekte aşıların yerine inhalerler (astım tedavisinde de kullanılan solunum cihazları) ve hatta haplar da alabilir.

26.07.2021Dünya
Fransadan AB ülkelerine test zorunluluğu geldi

Fransa'dan AB ülkelerine test zorunluluğu geldi!

Fransa, bazı AB ülkelerinden gelenlere Kovid-19 testi zorunluluğu getirdi. Ülkede bu karar yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) Delta varyantıyla mücadele kapsamında alındı.

17.07.2021Dünya
UNICEFten Afrikaya yardım: 220 milyon Kovid-19 aşısı gönderecekler

UNICEF'ten Afrika'ya yardım: 220 milyon Kovid-19 aşısı gönderecekler

Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF), Afrika Birliği üye ülkelerine 220 milyon doz yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı yollayacak.

9.07.2021Dünya
Pandemide yurt dışına seyahat... Aşı olanlar hangi ülkelere gidebilecek

Pandemide yurt dışına seyahat... Aşı olanlar hangi ülkelere gidebilecek? 

İster Sinovac aşısı olun isterse BioNTech. Türkiye'den aralarında Avrupa ülkelerinin de bulunduğu dünyadaki 97 ülkeye seyahat etmek mümkün. Ancak Avrupa Birliği üyesi ülkeler için durum biraz daha karışık. Örneğin; Almanya'ya BioNTech aşısı olsanız bile gitmeniz şu an için mümkün değil. Diğer bir AB üyesi Hollanda'ya gitmek için ise türüne bağlı kalmaksızın Dünya Sağlık Örgütü'nün tanıdığı herhangi bir aşıyı olmanız yeterli. İrlanda ise "BioNTech olduysan karantina yok ama Sinovac olduysan ancak benim belirlediğim otelde kalabilirsin" diyor… Evet biraz kafanız karıştı ama paniğe gerek yok... İşte "Hangi aşı ile hangi ülkeye gidebilirim" rehberi...

7.07.2021Gündem
Bir ülkeden daha flaş karar Çift doz aşıya kapılarını açıyor

Bir ülkeden daha flaş karar! Çift doz aşıya kapılarını açıyor

Hollanda, AB dışındaki ülkelerde iki doz aşı olanlar için seyahat yasağını kaldırdığını açıkladı. Çift doz aşı yaptıranlar artık Hollanda’ya turistik ziyaret yapabilecek.

5.07.2021Ekonomi
Modernanın koronavirüs aşısına bir ülkeden daha acil kullanım onayı

Moderna'nın koronavirüs aşısına bir ülkeden daha acil kullanım onayı

Kolombiya'da, Moderna'nın geliştirdiği yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısının acil kullanımına onay verildi.

27.06.2021Dünya
İtalya’da hükümetin kokteyl aşı kararı tartışma yarattı

İtalya’da hükümetin 'kokteyl aşı' kararı tartışma yarattı

İtalya'da Covid aşı kampanyasında ilk dozu AstraZeneca yaptıran 60 yaş altı kişilerin ikinci dozu Pfizer ya da Moderna aşısı yaptırmasına yönelik karar kafa karışıklığı ve tartışmalara neden oldu.

22.06.2021Dünya
Mutasyon tüm planları alt üst etti... İngiltere tam açılmayı ertelemeyi düşünüyor

Mutasyon tüm planları alt üst etti... İngiltere tam açılmayı ertelemeyi düşünüyor

İngiltere'de bir süredir tüm gözler 21 Haziran için planlanan tam açılma kararındaydı. Ancak ülkede büyük bir hızla yayılan Hindistan varyantı nedeniyle bu plan rafa kaldırılmaya hazırlanıyor.

12.06.2021Dünya
İspanyadan turiste yeşil ışık

İspanya'dan turiste yeşil ışık

İspanya’da turizm sektörünün talepleri doğrultusunda, sol koalisyon hükümetinin aldığı kararla, ülkeye girişte koronavirüs aşısı veya test zorunluluğuyla ilgili uygulamalar yarından itibaren gevşetilmeye başlanıyor.

8.06.2021Ekonomi
DSÖ Genel Direktörü Ghebreyesustan Sinovac açıklaması

DSÖ Genel Direktörü Ghebreyesus'tan Sinovac açıklaması

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Genel Direktörü Tedros Adhanom Ghebreyesus, Çin'in geliştirdiği yeni Sinovac aşısının acil kullanımına onay verilmesinden mutluluk duyduğunu bildirdi.

2.06.2021Dünya
Son dakika haberi... Dünya Sağlık Örgütünden Sinovac aşısına onay

Son dakika haberi... Dünya Sağlık Örgütü'nden Sinovac aşısına onay

Son dakika haberine göre Dünya Sağlık Örgütü, Çin'in geliştirdiği Kovid-19 aşısı Sinovac'ın acil kullanımına onay verdi.

1.06.2021Dünya
Son dakika: İngiltere tek dozluk Johnson & Johnson aşısına onay verdi

Son dakika: İngiltere tek dozluk Johnson & Johnson aşısına onay verdi!

Son dakika haberine göre İngiltere Sağlık Bakanlığı Johnson & Johnson aşısının ülkede kullanımına onay verildiğini açıkladı.

28.05.2021Dünya
AB ülkelerinde Kovid-19a karşı aşılamalar hızlandı

AB ülkelerinde Kovid-19'a karşı aşılamalar hızlandı

AB'ye üye ülkelerde bugüne kadar yetişkin nüfusun yüzde 46'sına en az bir doz Kovid-19 aşısı uygulandı.

26.05.2021Dünya
DSÖden Çinin bir aşısına daha onay

DSÖ'den Çin'in bir aşısına daha onay

Dünya Sağlık Örgütü, Çin'in geliştirdiği Sinopharm aşısının acil kullanımına onay verdi.

7.05.2021Dünya
Putinden Rus aşısı hakkında ilginç yorum: Kalaşnikof kadar güvenilir

Putin'den Rus aşısı hakkında ilginç yorum: Kalaşnikof kadar güvenilir!

Rusya dünyada tescillenen ilk Kovid-19 aşısı olan Sputnik V'yi üretmiş, ülkede aşılama kampanyası devam ederken Devlet Başkanı Putin de iki doz aşısını yaptırmıştı. Ülke dün bir koronavirüs aşısını daha tescilledi. Putin ise ülkesinin yıldız aşısı Sputnik'i kalaşnikof tüfeklerine benzetti.

7.05.2021Dünya
Putinden Kalaşnikof benzetmeli Rus aşısı yorumu

Putin'den Kalaşnikof benzetmeli Rus aşısı yorumu

Rusya dünyada tescillenen ilk Kovid-19 aşısı olan Sputnik V'yi üretmiş, ülkede aşılama kampanyası devam ederken Devlet Başkanı Putin de iki doz aşısını yaptırmıştı. Ülke dün bir koronavirüs aşısını daha tescilledi. Putin ise ülkesinin yıldız aşısı Sputnik'i kalaşnikof tüfeklerine benzetti.

7.05.2021Haber
Macaristandan aşı adımı: Kimlik alanlara daha fazla ayrıcalık

Macaristan'dan aşı adımı: Kimlik alanlara daha fazla ayrıcalık!

Koronavirüs salgınıyla mücadele edebilmek için birçok ülkede farklı uygulamalar yürürlüğe konuyor. Macaristan da bu ülkeler arasına 'aşı kimliği' uygulamasıyla katıldı.

4.05.2021Dünya
Tepki gösterenlere cevap verdi Ebru Şallı, Los Angeles’a gidip aşı oldu

Tepki gösterenlere cevap verdi! Ebru Şallı, Los Angeles’a gidip aşı oldu

Ebru Şallı ve eşi Uğur Akkuş, koronavirüs aşısı oldu. O anları sosyal medya hesabında paylaşan Şallı, “Sıranız gelmeden nasıl aşı oldunuz?” diye tepki gösterenlere şu yanıtı verdi: “Biz Amerika’da aşı olduk.”

2.05.2021Magazin
Sputnik V için ‘bulk’ çözümü

Sputnik V için ‘bulk’ çözümü

Aşı tedariğinin önümüzdeki iki ay için güçleştiğini açıklayan Sağlık Bakanlığı, bu sorunun çözümü için Türkiye’de üretimi planlanan Rus aşısı Sputnik V’e ‘bulk’ çözümü geliştirdi. Rus aşısının Türkiye’de üretiminden önce, Mayıs ayında ‘bulk’ olarak getirilmesi (aşıyı şişelemeden küçük tanklarda göndermek), şişelenip vatandaşa hızla uygulanması planlanıyor.

30.04.2021Gündem
5 maddede Sputnik V İşte tüm merak edilenler...

5 maddede Sputnik V! İşte tüm merak edilenler...

Dünya koronavirüsle mücadeleyi sürdürürken Türkiye, Sputnik V aşısını kullanmaya başlayacağını duyurdu. Dünyada virüse karşı ilk geliştirilen aşı olan ancak aceleye getirildiği gerekçesiyle güvenilir bulunmayan Sputnik V’yi EMA incelemeye alırken birçok AB ülkesi de onay bekliyor. Ankara Üniversitesi Enfeksiyon Hastalıkları Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. İsmail Balık, faz-3 ön sonuçlarına göre güvenilir bulunan Sputnik V aşısını Hürriyet’e anlattı:

24.04.2021Gündem
Yan etki krizi büyüyor:  Johnson & Johnson aşısı için kan pıhtısı  soruşturması

Yan etki krizi büyüyor: Johnson & Johnson aşısı için 'kan pıhtısı' soruşturması

AstraZeneca ile başlayan Kovid-19 aşılarındaki yan etki krizi giderek büyüyor. Avrupa İlaç Ajansı’ndan Johnson & Johnson aşısı için 'kan pıhtısı' soruşturması başlatıldı.

10.04.2021Dünya
Ülkeler kesenin ağzını açtı Aşı üreticileri milyarlarca dolar kazandı

Ülkeler kesenin ağzını açtı! Aşı üreticileri milyarlarca dolar kazandı

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadelede aşıların önemi her geçen gün daha da ön plana çıkıyor. Bir çok ülke ise normalleşmeye ulaşabilmek için kesenin ağzını açarak, ilaç firmalarının kapısında sipariş sırasına girmiş durumda. Türk bilim insanları Uğur Şahin ve Özlem Türeci’nin kurucusu olduğu Alman biyoteknoloji şirketi BioNTech'in de aralarında olan firmalar ise şimdiden milyarlarca dolar kazanç sağlamış durumda.

6.03.2021Dünya
Janssen Türkiye Genel Müdürü Demet Russ:  Dünya Kadınlar Gününde hayalim, kız çocuklarının her şeyi başarabileceklerine inandıkları bir dünya

Janssen Türkiye Genel Müdürü Demet Russ: "Dünya Kadınlar Günü'nde hayalim, kız çocuklarının her şeyi başarabileceklerine inandıkları bir dünya"

Liderlik Takımının yarısı kadınlardan oluşan Janssen Türkiye’nin Genel Müdürü Demet Russ ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özelinde kadın lider olmayı ve şirketin çeşitlilik ve dahil etme yaklaşımlarını konuştuk.

5.03.2021Sağlık
Son dakika haberler: Bir Kovid-19 aşısı daha onay aşamasına geldi

Son dakika haberler: Bir Kovid-19 aşısı daha onay aşamasına geldi!

Dünya çapında milyonlarca insana bulaşan ve can alan koronavirüs salgınında en büyük silahımız olan aşılarla ilgili gelişmeler devam ediyor. Dünya genelinde uygulanmaya başlanan aşılara bir yenisi eklenecek. Johnson & Johnson tarafından geliştirilen Kovid-19 aşısının onay alma aşamasına geldiği bildirildi.

24.02.2021Dünya
Koronavirüs aşı çalışmalarında yeni hazırlık

Koronavirüs aşı çalışmalarında yeni hazırlık

ABD'li ilaç firması Johnson and Johnson ile Janssen birlikte yürüttükleri koronavirüs aşısıyla ilgili yeni gelişmeyi paylaştılar. Her şey yolunda giderse çalışmalar yeni doğan bebekleri ve hamileleri de kapsayacak.

15.02.2021Dünya
Hangi aşı, hangi varyanta karşı etkili

Hangi aşı, hangi varyanta karşı etkili?

Dünya salgından kurtulmak için aşılanıyor, virüs ise hayatta kalmak için sürekli şekil değiştiriyor. Aşılar da bu değişime uygun şekilde güncellenme yarışı içinde. Bu amansız mücadelede hangi aşı, hangi virüs varyantına karşı ne derecede etkili? Detaylar haberimizde...

12.02.2021Gündem
Yeni iki aşı daha geldi Novavax ve Johnson & Johnson aşıları umut vadediyor mu

Yeni iki aşı daha geldi! Novavax ve Johnson & Johnson aşıları umut vadediyor mu?

Dünya Sağlık Örgütü, 130 ülkede hiç Kovid-19 aşısı uygulanmadığını açıklarken 2 yeni aşı haberi daha geldi. Özellikle Johnson & Johnson aşısı tek doz özelliği ile diğerlerinden farklı...

6.02.2021İyi Yaşam
İngiltere’deki koronavirüs varyantının yeniden mutasyona uğradı

İngiltere’deki koronavirüs varyantının yeniden mutasyona uğradı

İngiltere'de bilim insanları, Kent bölgesinde görülen ve tüm ülkede hızla yayılan koronavirüs varyantının, kaygı verici yeni değişiklere uğradığını açıkladı.

3.02.2021Teknoloji
Bilim insanları açıkladı: Mutasyonlu varyant bir kez daha değişime uğradı

Bilim insanları açıkladı: Mutasyonlu varyant bir kez daha değişime uğradı!

Bilim insanları, İngiltere’deki koronavirüs varyantının yeniden mutasyona uğradığını açıkladı. Kent bölgesinde görülen ve tüm ülkede hızla yayılan koronavirüs varyantında görülen yeni değişikliğin 'kaygı verici' olarak tanımlanması korku yarattı.

2.02.2021Dünya
Johnson&Johnsonın tek dozluk Kovid-19 aşı adayı klinik denemelerde yüzde 66 etkili oldu

Johnson&Johnson'ın tek dozluk Kovid-19 aşı adayı klinik denemelerde yüzde 66 etkili oldu

ABD'li ilaç şirketi Johnson&Johnson'un iştiraki Janssen firmasının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşı adayının hastalığı önlemede yüzde 66 oranında başarılı olduğu bildirildi.

29.01.2021Dünya
Euro Bölgesi, aşıdaki yavaş seyirle çift dipli resesyonun eşiğinde

Euro Bölgesi, aşıdaki yavaş seyirle "çift dipli resesyonun" eşiğinde

İngiltere ile olan anlaşmazlıklar, koronavirüs pandemisi ve aşılamalara yönelik olarak hızlanmanın gerçekleşmemesi AB ekonomisi için çift dipli resesyon ihtimalini artırıyor.

13.01.2021Ekonomi
Son dakika haberi: Gizli koronavirüs aşısı fiyatlarını yanlışlıkla Twitterda paylaştı Belçikada skandal..

Son dakika haberi: Gizli koronavirüs aşısı fiyatlarını yanlışlıkla Twitter'da paylaştı! Belçika'da skandal..

Son dakika haberi.. Belçikalı bakan, gizli kalması gereken koronavirüs aşısı fiyatlarını Twitter'dan paylaşarak büyük bir skandala imza attı. Ortaya çıkan aşı fiyatları ise dikkat çekti.

18.12.2020Dünya
Güney Kore, 44 milyon kişiye yetecek Kovid-19 aşısı için anlaşma yaptı

Güney Kore, 44 milyon kişiye yetecek Kovid-19 aşısı için anlaşma yaptı

Güney Kore'nin 44 milyon kişiye yetecek yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı için 4 ilaç şirketi ve Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) ile anlaşma sağladığı bildirildi.

8.12.2020Dünya
Covid-19 aşısı için bir yıldan kısa sürede ilk sonuçlar alındı

Covid-19 aşısı için bir yıldan kısa sürede ilk sonuçlar alındı

Dünyada yeni tip koronavirüse karşı bağışıklık sağlamayı amaçlayan aşı çalışmaları, bir yıldan kısa sürede ilk sonuçlarını verdi.

7.12.2020Teknoloji
Hollanda, 4 Ocak’ta ilk koronavirüs aşısının yapılacağını açıkladı

Hollanda, 4 Ocak’ta ilk koronavirüs aşısının yapılacağını açıkladı

Hollanda Sağlık Bakanlığı, BioNTech - Pfizer, Moderna, Janssen, AstraZeneca, Curevac ve Sanofi koronavirüs aşılarının EMA tarafından onaylanması halinde ülkede 4 Ocak 2021’de aşı uygulamasının başlayacağını duyurdu.

4.12.2020Dünya
UEFA, Yılın 11i adaylarını açıkladı Oylamalar başladı...

UEFA, Yılın 11'i adaylarını açıkladı! Oylamalar başladı...

2020 UEFA Yılın 11'ini belirlemek için oylamalar başladı.

1.12.2020Futbol
Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı, Bir Gün CEO  Geleceği kucaklamak webinarında

Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı, Bir Gün CEO 'Geleceği kucaklamak' webinar'ında

Kanal D’nin medya sponsoru olduğu, Bir Gün CEO programı kapsamında, Odgers Berndtson ve Harvard Business Review Türkiye işbirliği ile gerçekleştirilen “Embracing the Future: The Leadership Experience / Geleceği Kucaklama Liderlik Deneyimi” webinar serisinin 2.sine Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı da katıldı.

30.09.2020Televizyon
İngiltere, 2 ayrı koronavirüs aşı adayından 90 milyon doz satın alacak

İngiltere, 2 ayrı koronavirüs aşı adayından 90 milyon doz satın alacak

İngiltere’nin, ABD’de geliştirilen iki ayrı koronavirüs aşı adayından 90 milyon doz satın alacağı öğrenildi. 66 milyon nüfuslu İngiltere, bu son anlaşmalarla koronavirüs aşısı doz miktarını toplamda 362 milyona çıkardı.

15.08.2020Dünya
Mikroskobu kim buldu ve icat etti Mikroskop ne zaman bulundu

Mikroskobu kim buldu ve icat etti? Mikroskop ne zaman bulundu

Mikroskop bilim dünyası için en önemli icatlardan birisi olarak kabul edilmektedir. Mikroskobun icat edilişi için bir serüven de bulunmaktadır. Mikroskop ile birlikte küçük mikropları ve gözle görülmeyen tüm bakterileri gözlemleyebiliriz. Son aylarda mikroskobun bulunuşuna dair tüm detaylı bilgiler araştırılmaktadır. Peki mikroskobu kim buldu? Mikroskobu kim icat etti? Mikroskop ne zaman bulundu? İşte mikroskobun icat ediliş serüvenine dair tüm bilgiler.

1.08.2020Teknoloji
Son Dakika | Vincent Janssen koronavirüse yakalandığını açıkladı

Son Dakika | Vincent Janssen koronavirüse yakalandığını açıkladı

2017-2018 sezonunda Fenerbahçe forması giyen Hollandalı golcü Vincent Janssen, koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

29.06.2020Futbol
Vincent Janssenden Fenerbahçe itirafı: Katkı sağlayamadım

Vincent Janssen'den Fenerbahçe itirafı: "Katkı sağlayamadım"

Meksika'da Monterrey takımında forma giyen bir dönem de Fenerbahçe formasını terletmiş olan Vincent Janssen çarpıcı açıklamalar yaptı.

18.04.2020Futbol
Erdinç Sözeri yeniden Bundesligaya döndü

Erdinç Sözeri yeniden Bundesliga'ya döndü

Bundesliga takımlarından Hertha Berlin'in yeni teknik direktörü Bruno Labbadia oldu. Başkent kulübünden yapılan açıklamada, 54 yaşındaki Labbadia'nın pazartesi gününden itibaren idmanlara çıkacağı ve takımı kalan 9 lig maçına hazırlayacağı belirtildi. Açıklamada, Labbadia'ya antrenörler Erdinç Sözer ve Olaf Janssen'in eşlik edeceği kaydedildi.

10.04.2020Avrupa
Hertha Berlin, corona virüs varken teknik direktör değiştirdi: Bruno Labbadia...

Hertha Berlin, corona virüs varken teknik direktör değiştirdi: Bruno Labbadia...

Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından Hertha Berlin'in yeni teknik direktörü Bruno Labbadia oldu.

9.04.2020Futbol
Vincent Janssenden örnek hareket Corona virüsü...

Vincent Janssen'den örnek hareket! Corona virüsü...

Fenerbahçe'nin 2017 yılında İngiltere Premier Lig ekibi Tottenham'dan kiraladığı ve kariyerine Meksika Ligi ekiplerinden CF Monterrey'de Vincent Janssen, corona virüsü salgı sebebiyle maaşında indirime gitti.

2.04.2020Futbol
Belçikalı teknoloji şirketinden çalışanlarına sınırsız ücretli izin uygulaması

Belçikalı teknoloji şirketinden çalışanlarına 'sınırsız ücretli izin' uygulaması

Yapay zekaya dayalı çeviri yazılımları üreten Belçika merkezli Jonckers adlı şirket, çalışanları için izin sınırını kaldırdı.

29.01.2020Teknoloji
Nice, Laziodan Rıza Durmisiyi kiraladı

Nice, Lazio'dan Rıza Durmisi'yi kiraladı

Fransız ekibi Nice, Lazio'dan Rıza Durmisi'yi satın alma opsiyonuyla kiralık olarak kadrosuna kattı.

6.12.2019Futbol

Yazar Sonuçları

Korona saltanatı

Koronası olanın bir dediği iki edilmez, eli sıcak sudan soğuk suya sokulmaz. Çünkü korona güçtür.

2.05.2020