EKSTRA
MENÜ

İzmarit

İzmarit ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İzmarit haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 523 İzmarit haberi bulunmuştur.

İzmarit Haberleri

Ülkece yanıyoruz

Ülkece yanıyoruz

Orman ve Su İşleri Bakanlığı, yangında korkunç tabloyu açıkladı.

27.06.2016Gündem
Ukrayna soyunma odasında büyük rezalet

Ukrayna soyunma odasında büyük rezalet!

EURO 2016’da oynanan Almanya-Ukrayna maçını izleyen bir Alman seyirci, maçın bitiminden saatler sonra hiç bir engele uğramadan girdiği Ukrayna soyunma odasındaki rezaleti resimledi.

15.06.2016Euro2016
Toplayın ağları ağalar

Toplayın ağları ağalar!

Ağlar geçen av mevsiminde yarı yarıya boş çekildi. Hele palamut, yüzünü neredeyse hiç göstermedi. Düşünün, onca balıkçı, kilometrelerce ağ, çıka çıka 13 bin ton palamut!

İtalyada yere izmarit atana 300 euro ceza

İtalya'da yere izmarit atana 300 euro ceza

İtalya'da parlamentoda kabul edilen bir yasayla yere izmarit, sakız gibi çöp atanlara 300 euro'ya kadar para cezası geliyor.

26.12.2015Dünya
Tuğba Özay’ın çiftliği yanmaktan son anda kurtuldu

Tuğba Özay’ın çiftliği yanmaktan son anda kurtuldu

Antalya'nın Manavgat İlçesi’nde makilik alanda çıkan yangında 5 dönümlük alan zarar gördü. Çiftliğinin yanında çıkan yangın nedeniyle büyük panik yaşayan manken Tuğba Özay, sosyal medyadan yardım çağrısı yaptı.

19.11.2015Gündem
Pariste sokağa izmarit atanlara para cezası

Paris'te sokağa izmarit atanlara para cezası

Fransa'nın başkenti Paris'te sigara izmaritini sokağa atanlar 68 euro para cezası ödeyecek.

2.10.2015Avrupa
İnsanlığı burada buldum: Burning Man 2015

İnsanlığı burada buldum: Burning Man 2015

Bir haftalığına dünya düzeninin yıkıldığını hayal edin. Ta en başa, her şeyin toz bulut olduğu döneme döndüğümüzü... Paranın geçmediği; dinin, dilin, ırkın insanlığı bölmediği, her şeyin sevgiyle yürüdüğü, yardımlaşarak çözüldüğü, tek para biriminin ‘kucaklaşmak’ olduğu bir yere ışınlandığımızı... Böyle bir hayat mümkün. Her yıl ağustos sonu bir haftalığına ABD’nin Nevada eyaletinde, çölün tam ortasına kuruluyor. Müziğin ve sanatın, yaratıcılığın ve insanlığın kutlandığı bir festival bu: Burning Man. Evet, burada geceyle gündüzün karıştığı efsane partilere, türlü türlü tuhaflık ve uçukluktaki aktivitelere, algıları zorlayan sanat işlerine karışıyorsun. Ama daha da önemli bir işlevi var: İnsanlığı anlıyorsun, insanlığını hatırlıyorsun.

12.09.2015Hayat
Sigaraya Messi ve Ronaldo çözümü

Sigaraya Messi ve Ronaldo çözümü

Dünya üzerinde sigaraya karşı savaşanların duyarlılığı her geçen gün giderek artıyor.

3.09.2015Futbol
Datçada izmaritsiz sahil kampanyası

Datça'da izmaritsiz sahil kampanyası

MUĞLA'nın Datça İlçesi'nde, sahillere izmarit atılmasını önlemek ve temiz plajlarda güneşlenmek amacıyla, 'Kumsalıma İzmarit Atma' kampanyası düzenlendi.

24.08.2015Ege
Küçük Lily evde ne bulursa yiyor

Küçük Lily evde ne bulursa yiyor

Pika sendromuna sahip iki yaşındaki Lily Mullins bulaşık süngerinden tuvalet fırçasına kadar eline geçirdiği her şeyi yemeye çalışıyor.

20.08.2015Dünya
AK Partili Gülden sert sözler

AK Partili Gül'den sert sözler

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, “PKK güzellemesi yapan HDP vekilleri hakkında Cumhuriyet savcılarına suç duyurusunda bulunuyoruz. Sırtını terör örgütlerine dayayanlar, sırtınız çok acıyacak” dedi.

28.07.2015Gündem
Bu bakış için 7 hafta bekledim 4 saat yürüdüm

Bu bakış için 7 hafta bekledim 4 saat yürüdüm

Nesli kritik seviyede tehlike altında olan dağ gorillerini dünyada her yıl sadece 29.200 kişi görebiliyor. O şanslı kişilerden biri de bendim. Ruanda’daki gümüşsırtlı dağ gorilleri ile bir saat vakit geçirdim. Olağanüstüydü.

13.06.2015Seyahat
Pencereden sigara atan Singapurluya rekor ceza

Pencereden sigara atan Singapurlu'ya rekor ceza

Singapur Çevre Dairesi, oturduğu dairenin penceresinden aşağı sigara izmariti atan bir kişiye rekor para cezası kesti.

23.01.2015Dünya

Yazar Sonuçları

Toplayın ağları ağalar!

Ağlar geçen av mevsiminde yarı yarıya boş çekildi. Hele palamut, yüzünü neredeyse hiç göstermedi. Düşünün, onca balıkçı, kilometrelerce ağ, çıka çıka 13 bin ton palamut!

2.04.2016

Adnan Saygun, ENGELSİZMİR ve Çağrışımlar

SADECE tek bir okuyucudan, “yazıyı beğenmediğini söyleyen bir telefon” aldım; hattın öbür ucunda, Doç. Dr. Levent Köstem, “yaptığımız işi çok hafife almışsınız Nihat Bey. Ben bu kongrenin başkanıyım. Çok emek veriyoruz. ‘Meseleyi bir asansöre indirgediğiniz için’, arkadaşlarım da üzgün...” diyordu.

7.01.2016

Türkiye’nin geleceği ve koalisyon tartışmaları

YARIN AKP ve CHP liderleri nihai bir karar için bir araya geliyor. Bu süreci siyaset sosyoloğu Serdar Taşçı hoca ile konuşuyoruz:

8.08.2015

Ev harici her yeri “çöplük” algılamak

Bir üniversitenin mezuniyet törenindeyiz. Fatih’teki Vefa Stadı’nda... Oturacak yer kalmamış, duvarın kenarına dizilmiş, kepli öğrencileri izliyoruz. Hava sıcak, etraf kalabalık, nefes alınmıyor. Ancak su içip ferahlamayı düşünebilirsiniz.

20.07.2015

‘65 yaş’ BİMER’e gitti

Etlik’in Aşağı Eğlence Mahallesi Tevfik İleri Sağlam Caddesi’ndeki duraktan (GATA’nın karşısı) 18 Mayıs 2015 Pazartesi günü sabah saat 10.24 civarında 263 hat ve 06 KVL 01 plakalı Ulus-Kızılay-Balgat arasında çalışan özel halk otobüsüne bindim.

21.05.2015

Hangi ayda hangi balık tüketilmeli?

Balığı sezonuna göre tüketmek hem lezzet hem de sağlık açısından önemli.

10.12.2014