EKSTRA
MENÜ

İyi Yaşam

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 42.997 haberi bulunmuştur.

İyi Yaşam Haberleri

Kolombiyanın covid ile mücadelesinde neler oluyor

Kolombiya'nın covid ile mücadelesinde neler oluyor?

Kolombiya, ocak ayından itibaren pandemide en zor günlerini yaşıyor. Özellikle suç çeteleri, maske takmayan ve kurallara uymayanları öldürüyor. İşsizliğin artmasından dolayı öfkeli halk ise protestoların şiddetini iyice arttırmış durumda. İşte Kolombiya’da yaşananlar…

17.03.2021Dünya
Ülker’den “Güzel Ülkem Doğa Bize Emanet” Sürdürülebilirlik Video Serisi

Ülker’den “Güzel Ülkem Doğa Bize Emanet” Sürdürülebilirlik Video Serisi

Türkiye’nin lider gıda şirketi Ülker, “Güzel Ülkem Doğa Bize Emanet” başlığı altında doğal kaynakların korunması, su tasarrufu, enerji verimliliği, atık yönetimi, karbon ayak izinin azaltılması ve gıda israfının önlenmesi video serisiyle sürdürülebilirlik konusunda farkındalığı artırmaya çalışacak.

15.03.2021İyi Yaşam
Güvenli Turizm Sertifikası, 2021 sezonunu da şekillendirecek

Güvenli Turizm Sertifikası, 2021 sezonunu da şekillendirecek

Türkiye'nin dünyaya "sağlıklı ve güvenli tatil" imajı vermesinde etkin rol üstlenen Güvenli Turizm Sertifikası Programı, 2021 turizm sezonunu da şekillendirecek.

27.12.2020Ekonomi
“Collagen Curcumin Immun Assist” ile Bağışıklığınızı Korurken Cildinizi Destekleyin

“Collagen Curcumin Immun Assist” ile Bağışıklığınızı Korurken Cildinizi Destekleyin

İyi yaşam için “Kolajenden gelen güzellik” söylemiyle yola çıkan Naturagen Kolajen, bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyenleri, ailenin yeni üyesi Collagen Curcumin Immun Assist ile buluşturuyor. Kış aylarında güçlü bir bağışıklık sistemi için gereken tüm bileşenlere sahip Collagen Curcumin Immun Assist, sağladığı kolajen desteğiyle vücudu içten dışa besliyor.

25.12.2020Alışveriş
Kırmızı Montlulardan sokak hayvanlarına mama ve süt yardımı

'Kırmızı Montlular'dan sokak hayvanlarına mama ve süt yardımı

ELAZIĞ'da, 24 Ocak'ta meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından İçişleri Bakanlığı ve valilik desteğiyle kurulan 'Kırmızı Montlular Gönüllülük Hareketi' sokak hayvanlarına mama ve süt yardımında bulundu.

19.12.2020Güncel
Senegalde, çocuklarını kaçak yollarla Avrupaya yollamaya çalışan 3 kişiye hapis

Senegal'de, çocuklarını kaçak yollarla Avrupa'ya yollamaya çalışan 3 kişiye hapis

 Senegal'de, oğullarını kaçak yollarla Avrupa'ya göndermeye çalışan 3 kişi, 2 yıl ertelemeli hapis cezasına çarptırıldı

8.12.2020Dünya
Teknogirişim Sermaye Desteği Programı için başvurular devam ediyor

Teknogirişim Sermaye Desteği Programı için başvurular devam ediyor

Girişimcilerin teknoloji ve yenilik odaklı iş fikirlerinin, ticari değeri yüksek ürün ve hizmetlere dönüştürebilmeleri hedefiyle yürütülen Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı için başvurular devam ediyor.

3.12.2020Teknoloji
Hemşirelik Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Hemşirelik Bölümü nedir ve mezunu ne iş yapar? Bölümü olan üniversiteler, dersleri ve iş imkanları

Ülkemizde prestijli olan üniversite bölümleri bir hayli fazladır. Bu prestijli bölümlerin başında da hemşirelik bölümü gelmektedir. Hemşirelik bölümü en çok tercih edilen bölümler arasına girmiştir. Özellikle mezunların yüksek maaş alması ve hem kamu hem de özel sektörde çalışması bu bölümü prestijli hale getirmektedir. Hemşirelik bölümü ile ilgili yoğun bir araştırma yapılmaktadır. Özellikle bu bölümün dersleri ve çalışma şartları araştırılanlar arasına girmiştir. Hemşirelik bölümünün hangi puan türünden öğrenci aldığı da merak edilenler arasındadır. Bu bölüm ek tercih döneminde ve normal tercih döneminde üniversitelerde yer alan ve kontenjanı her sene artan bölümler arasındadır. Peki, hemşirelik bölümü nedir? Hemşirelik bölümünden mezun olanlar tam olarak en iş yapmaktadırlar? Hemşirelik bölümü olan üniversiteler hangileridir? Hemşireliğin maaşları ne kadardır? İşte merak edilen hemşirelik bölümüne dair tüm detaylar.

AXAFit’in mobil uygulaması yenilendi

AXAFit’in mobil uygulaması yenilendi

AXA Sigorta, müşterilerinin yanı sıra sağlıklı bir yaşam sürmek isteyen herkesin hizmetine sunduğu AXAFit mobil uygulamasını yeniledi. ‘İyi Yaşam Uygulaması’ olmak üzere yeniden tasarlanan AXAFit ile kullanıcılar daha sağlıklı bir yaşam sürmek için günlük plan oluşturarak atılacak adım sayısı; tüketilecek su miktarı ve hedeflerine uygun kişiselleştirilmiş egzersiz programı gibi özellikler ile günlük hedefler belirleyebiliyor ve hedeflerine ulaşmak için istedikleri sıklıkta hatırlatma mesajları alabiliyor.

27.11.2020Sigorta
Türkiyenin İyi Yaşam Öncüleri Biletino İyi Festivalde

Türkiye'nin İyi Yaşam Öncüleri Biletino İyi Festival'de

İyi yaşam öncüleri 3-5 Aralık'ta online olarak düzenlenecek Biletino İyi Festival'de onlarca etkinlik gerçekleştirecekler. İyi yaşama adım atmak isteyen, nereden başlayacağını bilemeyen herkes sorularına cevap bulacak ve İyi Yaşam liderlerinden ilham alacak.

10.11.2020Keyif
Gazi Teknopark, 200 bin lira hibe kazanacak yeni girişimcilerini arıyor

Gazi Teknopark, 200 bin lira hibe kazanacak yeni girişimcilerini arıyor

Gazi Üniversitesi, TÜBİTAK ile ortak yürüttüğü "BİGG Anahtar" programı ile Teknopark kapılarını yeni girişimcilere açacak.

27.10.2020Teknoloji
Sağlıklı yaşam alışkanlıkları meme kanseri riskini azaltıyor

Sağlıklı yaşam alışkanlıkları meme kanseri riskini azaltıyor

Meme kanseri kadınlarda en sık görülen kanser türü ve genetik yatkınlık hastalık riskini yüzde 70-80 oranında artırıyor. Başta BRCA1 ve BRCA2 genlerindeki mutasyonlar olmak üzere ailede de hastalığa rastlanması bu riskin temelini oluşturuyor. Ancak tüm bu olumsuzluklar, kesinlikle meme kanseri anlamına gelmiyor.

19.10.2020Sağlık
İstanbul’un yeni kültür-sanat ve yaşam merkeziyle tanışın

İstanbul’un yeni kültür-sanat ve yaşam merkeziyle tanışın!

İstanbul, Türkiye’de kültür – sanat ve eğlence aktivitelerinin tartışmasız merkezi… Şehrin temposu, pandemi döneminde dünyanın tüm büyük şehirlerinde olduğu gibi geçici olarak yavaşlamış olsa da, dikkatli bakanlar, İstanbul’un eski renkli ve hareketli yaşantısının çok da uzakta olmadığını görebilirler. Herkes yeni etkinlikleri, konser ve sergileri büyük bir heyecanla beklerken, şehrin yeni kültür – sanat ve eğlence merkezi de, Büyükyalı İstanbul’da yükseliyor: Fişekhane…

1.10.2020Ekonomi
Sivil Toplum Kuruluşu nedir Sivil Toplum Kuruluşları nelerdir STK özellikleri, amaçları ve görevleri

Sivil Toplum Kuruluşu nedir? Sivil Toplum Kuruluşları nelerdir? STK özellikleri, amaçları ve görevleri

Sivil toplum kuruluşu, bağımsız çalışma sergileyen, resmi kurumların dışında olan hukuki, sosyal, çevresel, kültürel hedefler doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren kuruluşlardır. Sivil toplum kuruluşu nedir, sivil toplum kuruluşları nelerdir, özellikleri, amaçları ve görevleri hangileridir gibi soruların yanıtlarını derledik.

28.09.2020Araştırma
İş dünyası Katar’la iş birliğini güçlendirecek

İş dünyası Katar’la iş birliğini güçlendirecek

İTO Başkanı Şekib Avdagiç “Türkiye ve Katar arasındaki ekonomik bağın üretime, sanayiye ve teknolojiye doğru kuvvetli bir şekilde evrilmesini arzu ediyoruz” dedi.

26.09.2020Ekonomi
Naturagen Kolajen İle Sağlıklı Güzellik

Naturagen Kolajen İle Sağlıklı Güzellik!

İyi yaşam için “Kolajenden gelen güzellik” söylemiyle yola çıkan Naturagen Kolajen; ürünlerini farklı formlarda Health Assist, Beauty Assist ve Life Assist olmak üzere üç farklı seride sunuyor.

21.09.2020Alışveriş
10 Adımda Sağlıklı Yaşamın Sırları

10 Adımda Sağlıklı Yaşamın Sırları

Toprağın yeniden hasata hazırlanmasında olduğu gibi yazın yaşanılan tembellik ve rehavetin sonrası başlayacak okul ve iş hayatına hazırlık için bazı önlemler almanın da zamanı geldi. Sonbahara girerken sağlığınızı ihmal etmeyin.Yaz günlerinin hareketli günlerinde yorulan bünyenizi sonbahara hazırlayın. Sağlığımızı ve yaz enerjimizi kaybetmememiz gerektiğini söyleyen Medikal Estetik Uzmanı Dr.Fevzi Özgönül, 10 adımda sağlıklı yaşamın sırlarını anlattı.

16.09.2020İyi Yaşam
7. Sınıf Sosyal Bilgiler Göçün Neden Ve Sonuçları konu anlatımı

7. Sınıf Sosyal Bilgiler Göçün Neden Ve Sonuçları konu anlatımı

Birçok farklı sebepten dolayı insanlar bulundukları yerleri bırakıp başka yerlere giderler. Buna diğer bir deyişle göç denebilir. Ülkemizde de hem iç göç hem de dış göç yaşanabilmektedir. Şimdi bunları ele alacağız ve neler olduğunu öğreneceğiz. İşte 7. sınıf sosyal bilgiler göçün neden ve sonuçları konu anlatımı.

14.09.20207. SINIF
7. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Ahiret Hayatı konu anlatımı

7. Sınıf Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Ahiret Hayatı konu anlatımı

Ahiret inancı İslam dinine göre imanın şartları içerisinde yer alan şartlardan biridir. Yani İslam dininin temel yapı taşları arasında bulunur. Ahiret inancı imanın sağlamlığı ile doğru orantılıdır. Bu sebeple her Müslümanın Ahiret inancının bulunması gerekmektedir. 7. Sınıf sosyal bilgiler din kültürü ve ahlak bilgisi dersi konuları içerisinde yer alan ahiret inancı bu sınıf düzeyindeki öğrenciler için oldukça önemli kavramlardandır. 7. Sınıf Ahiret inancı ile ilgili detayları derledik.

14.09.20207. SINIF
Uzmanından kalp sağlığını korumak için önemli tavsiyeler

Uzmanından kalp sağlığını korumak için önemli tavsiyeler

Kardiyovasküler sağlığını korumak için önemli 7 davranış olduğunu belirten Kardiyoloji Uzmanı Dr. Naser Can, "Bunlar arasında; egzersiz, doğru beslenme, düşük kan basıncı, kolesterolü düşürmek, kan şekerini bilmek, sağlıklı bir kiloyu korumak ve sigara içmemek yer alıyor." ifadelerini kullandı.

11.09.2020Sağlık
Toksik Olmayan Bir Hayat Nasıl Yaşanır

Toksik Olmayan Bir Hayat Nasıl Yaşanır?

Yaşadığımız dünya size de çok zehirli gelmiyor mu? Toksik ürünler hakkında endişelenmekten toksik düşüncelere vurgu yapmaya kadar kendimizi hayatın toksik olduğu fikrine aşırı odaklanmış halde bulabiliriz. Bu o kadar yaygın ki zamanında Britney Spears bunun hakkında bir şarkı bile yazdı.

20.08.2020İyi Yaşam
Mardin’den yola çıktı kıtaları aştı

Mardin’den yola çıktı kıtaları aştı

İş hayatına çocuk yaşında Mardin’de adım atan Murtaza Karanfil’in kurduğu Karanfil Group, Türkiye’nin katma değerli ürünlerinin ihracatı ve lojistiği için çalışıyor. Ana pazarları Libya, Cezayir ve Afrika olan şirket koronavirüse rağmen büyümeyi hedefliyor. 16 sektörde faaliyetlerine devam eden ve geçen yılı 90 milyon dolar ciro ile kapatan şirket bu yıl yüzde 20 büyüme planlıyor.

13.08.2020Ekonomi
En sağlıklı çekim merkezi

En sağlıklı çekim merkezi

Türkiye’nin ‘sağlıklı yaşamda dünya markası’ olabileceğini söyleyen MYC Partners Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akdoğan, “Sağlık turizminde Avrupa’nın en iyisi olma potansiyelimiz var. Bodrum’un iklimi inanılmaz, ılıman ve hiç rutubet yok. Haritaya bakınca dantel gibiyiz. Ege çok cazip ve çok güzel yatırımlar yapıldı. Sağlık sistemimiz çok kuvvetli. Pandemi döneminde de bunu kanıtladık. Bunu iyi anlatmalıyız” diyor.

27.07.2020Ekonomi
Libyaya ihracat 10 milyar dolara ulaşabilir

Libya'ya ihracat 10 milyar dolara ulaşabilir

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye-Libya İş Konseyi Başkanı Murtaza Karanfil, "Libya'ya ihracatımız artarak devam ediyor ve Afrika'nın iç kısımlarına ürün ticaretinde kilit bir rol üstlendiğimiz göz önüne bulundurulduğunda yakın zamanda ihracatta 10 milyar dolara ulaşabiliriz." ifadelerini kullandı.

2.07.2020Ekonomi
Gwyneth Paltrow: Hakkımda yazılanlar umurumda değil

Gwyneth Paltrow: Hakkımda yazılanlar umurumda değil

Oscar’lı oyuncu Gwyneth Paltrow ile görüntülü olarak görüştüm. “Yakın gelecekte oyunculuk yapmayı düşünmüyorum” diyen ünlü yıldızla hem bu kararını, hem ABD gündemindeki protestoları hem de eşi Brad Falchuk ile Ryan Murphy’nin yapımcılığını üstlendiği “The Politician” dizisindeki rolünü konuştuk.

14.06.2020Magazin
Global Wellness Day’den Dünyada Bir İlk; 24 saatlik Canlı Yayın

Global Wellness Day’den Dünyada Bir İlk; 24 saatlik Canlı Yayın

Global Wellness Day bu yıl bir ilke imza atarak, alanında uzman dünyaca ünlü 63 konuşmacıyla 13 Haziran Cumartesi 24 saat sürecek canlı yayınına davet ediyor.

Koronavirüs gündeminde önceliğimiz dayanışma

Koronavirüs gündeminde önceliğimiz dayanışma

Nestlé Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü İlkay Kayganacı “İçinden geçtiğimiz zorlu dönemlerden çıkabilmenin anahtarının, çok boyutlu bir dayanışmada yer aldığına inanıyoruz.” dedi.

İnternetten en çok ne satın aldık Çalışana ofis sandalyesi, canı sıkılana oyun konsolu

İnternetten en çok ne satın aldık? Çalışana ofis sandalyesi, canı sıkılana oyun konsolu

‘Evde kal’mak bizi alışveriş yapmaktan alıkoymadı. Hatta Türkiye’nin önde gelen e-ticaret şirketlerinin Hürriyet Cumartesi’yle paylaştığı verilere göre kredi kartını alıp bilgisayar başına geçenlerin sayısı son aylarda iyice arttı! Temizlik, güzellik ve mutfak kategorileri zirvede. En çok satılanlarsa epilatörler, tıraş makineleri, ofis sandelyeleri, oyun konsolları, terlik, pijama, çamaşır suyu...

Türkiyeden 37 üniversite THE Etki Sıralaması listesinde

Türkiye'den 37 üniversite THE Etki Sıralaması listesinde

Dünya üniversiteleri sıralama kuruluşu THE, Etki Sıralaması 2020 sonuçlarını açıkladı. Buna göre, Türkiye'den 37 üniversite, sıralamada yer aldı

27.04.2020Eğitim

İtalyan turist kendisini Fethiye'de karantinaya almanın keyfini yaşıyor

İtalyan turist Stefano Mangiarotti, yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında sınırların kapanmasıyla Muğla'nın Fethiye ilçesinde kendisini karavanında karantinaya aldı.

20.04.2020Seyahat
Global Wellness Day’den, İyi Yaşamayı Hatırlatan Bir Film

Global Wellness Day’den, İyi Yaşamayı Hatırlatan Bir Film

İyi yaşamanın, sağlığın ve wellness’ın değerini fark ettiğimiz olağanüstü bir süreçten geçiyoruz. Global Wellness Day de, ‘‘İyi beslen, hareket et, egzersiz yap, olumlu düşün, sevdiklerinle zaman geçir, zihinsel ve fiziksel bağışıklığını güçlendir’’ mottolarından yola çıkarak hazırladığı özel film ile, iyi yaşamanın ve kendimize bakmanın hayatımızdaki önemini bir kez daha vurguluyor.

Hiç yardım almamışlar için yeni program

Hiç yardım almamışlar için yeni program

Ekonomik istikrar kalkanı paketiyle birlikte koronavirüsün etkilerini azaltmak için yeni bir sosyal destek programı da açıklandı.

13.04.2020Ekonomi
Almanyada Asgari Ücret Ne Kadardır

Almanya'da Asgari Ücret Ne Kadardır?

Almanya, özellikle Türkiye’den aldığı göçmen sayısı ile tanınmaktadır. İşçi göçü bakımından Avrupa’nın en önde gelen ülkeleri arasında olan Almanya hem göçmenlere hem de kendi vatandaşlarına oldukça iyi yaşam şartları sunmaktadır. Almanya’daki çalışma koşulları ve asgari ücret düzeyi de vatandaşlar tarafından oldukça merak edilmektedir. Peki, Almanya’da verilen asgari ücret ne kadardır? İşte, Almanya’nın çalışanlarına sunduğu şartlar ve asgari ücret tutarı.

6.04.2020Gündem
Rüyada Baykuş Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Baykuş Sevmek Ve Öldürmek Anlamı

Rüyada Baykuş Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Baykuş Sevmek Ve Öldürmek Anlamı

Baykuş, halk arasında temkinli yaklaşılan bir hayvandır. Genellikle baykuş ötmesi ve baykuşun kendisi uğursuz olarak kabul edilir. Rüyalarında baykuş görenler, ne anlama geldiğini merak edebiliyorlar. Rüyada farklı şekillerde baykuş görülebilir. Her birinin farklı bir anlamı bulunuyor. İşte size detaylarıyla rüyada baykuş görmenin anlamlarını sizler için hazırladık.

Ünlüler “CD Lotion Lansmanında Buluştu

Ünlüler “CD Lotion'' Lansmanında Buluştu

Savaş döneminden kalmış yanık kremini formüle eden estetisyen Çiğdem Dönücü, düzenlediği özel bir etkinlik ile “CD Lotion Cilt Bakım Kremi” ve “Cilt Bakım Yağı”nı Tepe Majeur Kuruçeşme’de tanıttı. Sanat ve cemiyet dünyasının yoğun ilgi gösterdiği lansmana Deniz Akkaya, Saba Tümer, Ayla Çelik, Ceylan, Evrim Kırmızıtaş Başaran, Melda Ulusoy, Beti Ertovi, Gülbin Gürel, Sinem Yıldırım, Nalan Aksoy, Burcu Şendir, Nuray Fenercioğlu, Serap Sarı, Petek Ertüre, Burçin Okur, Raşit Bağzıbağlı, Sarp Yaman, Cihan Şensözlü ve Mert Vidinli gibi ünlü isimler katıldı.

Yazar Sonuçları

Pandemi kadınları durdurmuyor

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamaları pandemiye rağmen heyecan içinde sürüyor. Global girişimler, ilham veren projeler bu anlamlı günde hayata geçiyor. İşte pandeminin durduramadığı kadınların dünyasında 8 Mart özelindeki gelişmeler...

8.03.2021

Gamze Keçeli’nin iyi yaşam reçeteleri

Bu hafta sizi sevgili dostum Gamze Keçeli ile tanıştırmak istiyorum. Gamze’nin hayat enerjisi gözlerinde saklı.

18.01.2021

Restoranların işi daha da zorlaştı...

Restorana gittiğimizde, yediklerimizden aldığımız keyfi belirleyen sadece yemeğin lezzeti, kullanılan malzemenin kalitesi, şefin yeteneği değildir.

9.01.2021

İncitme incinme

Okumuşsunuzdur... Osman Müftüoğlu, yeni yıla girerken Hürriyet okurlarına bazı sağlıklı-iyi yaşam önerileri verdi. Bu tavsiyelerden birisi özellikle dikkatimi çekti: “İncitme, incinme.”

8.01.2021

Bu önerilerle bir yakınınızın hayatını değiştirmesine yardımcı olabilirsiniz

Genelde psikolojinin sağlıktaki rolü hafife alınır. Oysa sağlık fiziksel iyi olma halinden ibaret değil. Sevdiklerinizle bu konuda konuşurken aklınızda bulundurmanız gerekenlere göz atalım.

20.12.2020

Mutluluk bir tercihtir

Sevgili dostlar, bugün sizi bir göğüs cerrahı arkadaşımla tanıştırmak istiyorum; Dr. Özlem Cankurtaran... Soyadı gibi, gerçekleştirdiği ameliyatlar ve yaptığı yardımlarla birçok kişinin hayatını kurtaran bir isim. “İyi Yaşam Reçeteleri”nde bu hafta onun herkese örnek olacak yaşam mücadelesini anlatmak istedim...

12.10.2020

Kalp krizi ile kalp yetmezliği arasındaki farklara dikkat!

İnsanlar kalple ilgili problemleri düşündüğünde akıllara ilk olarak kalp krizi gelir. Ancak konu kalp sağlığı olduğunda odaklanılması gereken başka bir sorun, daha az bilinen kalp yetmezliğidir. Aslında yaygın olsa da birçok insan kalp yetmezliğinin tam olarak neyi ifade ettiğinden emin değil, kalp kriziyle kalp yetmezliğini eşit tutuyor. Eğer özellikle kalp sorunları olan bir aile öykünüz varsa her ikisinin de risklerini ve belirtilerini bilmelisiniz.

4.10.2020

Asırlık çınara müze yakışır

Yaşlanmak ve onlarca yılı geride bırakmak insan hayatı için kaçınılmaz bir durum. Ömür verirse Rabbim, herkes bu dönemi de yaşayacak…

2.10.2020

Merhaba yeni yaşım

Bir süredir güzel hayat enerjisi olan, güzel düşünceleriyle çevrelerine pozitif düşünce aşılayan kişileri “İyi yaşam reçeteleri” başlığıyla köşemde konuk etmeye başlamıştım. Ayda bir defa yer verdiğim bu konukluklara kısacık bir ara verip bugün sizlere “47 yaşına merhaba” diyen kendimi yazmak istedim.

14.09.2020

Yeni kararlar öncesi yenilenme vakti

Yeni bir mevsime geçiş yapmadan biz de yenilenmek isteriz. Sonbahar öncesi yaz sıcaklarında kuruyan cildimizi sağlıklı bir hale getirme, alınan kiloları da verme zamanı...

24.08.2020

2020’nin Bodrum’a getirdikleri

Geçen hafta beldenin en lüks yenisi Novikov ile en salaş yenisi Rakıjı’yı kıyaslamıştık. Bu hafta Bodrum’un bilmeniz gereken diğer yenileriyle devam ediyoruz. Ola ki yaz bitmeden yolunuz düşer...

22.08.2020

İYİ YAŞAM REÇETELERİ

Sizlere yaşam felsefesini beğendiğim, bende iz bırakan ya da sizin için takip edip beğendiğim isimlerden hayata dair ipuçları alıp aktaracağım. İlk konuğum plastik cerrah Yakup Avşar...

17.08.2020

Yeniden aşık olmak harika

Oscar’lı oyuncu Gwyneth Paltrow ile görüntülü olarak görüştüm. “Yakın gelecekte oyunculuk yapmayı düşünmüyorum” diyen ünlü yıldızla hem bu kararını, hem ABD gündemindeki protestoları hem de eşi Brad Falchuk ile Ryan Murphy’nin yapımcılığını üstlendiği “The Politician” dizisindeki rolünü konuştuk.

14.06.2020