EKSTRA
MENÜ

İşte Benim Stilim Eleme

İşte Benim Stilim Eleme haberleri sayfasında güncel ve son dakika İşte Benim Stilim Eleme hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 75 İşte Benim Stilim Eleme haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

İşte Benim Stilim Eleme Haberleri

İşte Benim Stilim’de kim elendi 2017 İşte Benim Stilim finalistleri kimler oldu

İşte Benim Stilim’de kim elendi? 2017 İşte Benim Stilim finalistleri kimler oldu?

İşte Benim Stilim’de kim elendi? sorusuna yanıt dün yayınlanan bölümle geldi. 21 Mayıs tarihli, bölümde hem eleme hem de yarı final heyecanı yaşandı. Mezuniyet konseptiyle jüri karşısına çıkan yarışmacılar kareografileriyle de fark yaratmaya çalıştı. Gecenin sonunda iki isim birden hayallerin veda etti. Yarı finalde yaşananlar ve 2017 İşte Benim Stilim finalistleri detayda!

22.05.2017Kelebek
İşte Benim Stilimde kim elendi Sürpriz sonuç

İşte Benim Stilim'de kim elendi? Sürpriz sonuç

İşte Benim Stilim, bugün haftanın finali bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Jüriden en az oyu alan isim hayallerine ve programa veda ederken en çok puanı alan yarışmacı 10 bin TL’lik çekin de sahibi oldu. Peki, İşte Benim Stilim’de kim elendi? Çekin sahibi kim oldu? İşte Benim Stilim haftanın finali bölümünde yaşananları özetledik.

7.05.2017Televizyon
İşte Benim Stilim’de kim elendi Bahar Candan yine potaya girdi, elendi mi

İşte Benim Stilim’de kim elendi? Bahar Candan yine potaya girdi, elendi mi?

İşte Benim Stilim’in 10 Nisan Pazar günü yayınlanan bölümünde eleme heyecan yaşandı. Jüriden en az oyu alan isim hayallerine veda ederken en çok puanı alan yarışmacı 10 bin TL’lik çekin sahibi oldu. Son 3'e kalan isimlerden biri de yine Bahar Candan oldu. Peki, İşte Benim Stilim’de kim elendi? 10 bin TL’lik çeki kim aldı? İşte Benim Stilim eleme gecesinde yaşananlar detayda!

10.04.2017Televizyon
İşte Benim Stilim’de dün kim elendi İşte Benim Stilime 2 Nisanda veda eden isim...

İşte Benim Stilim’de dün kim elendi? İşte Benim Stilim'e 2 Nisan'da veda eden isim...

Sevilen moda yarışması İşte Benim Stilim'in 2 Nisan Pazar günü yayınlanan bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Gelinlik konseptiyle jüri karşısına çıkan yarışmacılar, jüriden en yüksek puanı almak için yarıştı. İşte Benim Stilim haftanın finali bölümünde duygusal anlar yaşandı. Deniz Serkanova’nın oğlu Can ile podyuma çıktığı anlar duygu seli yaşattı. Peki, İşte Benim Stilim’de dün kim elendi?

3.04.2017Televizyon
İşte Benim Stilim’de kim elendi Diskalifiye edilen isim kim

İşte Benim Stilim’de kim elendi? Diskalifiye edilen isim kim?

İşte Benim Stilim’in dün ekrana gelen eleme bölümüne diskalifiye açıklaması damga vurdu. Programın sunucusu Öykü Serter, yarışmacılardan birinin diskalifiye edildiğini açıkladı. Bir kişi eksik başlayan gecenin sonunda ikizler Aylün-Selin Ençok kardeşler ve Müşerref Aydoğdu eleme potasına kaldı. Peki, İşte Benim Stilim’de kim elendi? Diskalifiye edilen isim kim? İşte Benim Stilim eleme gecesine dair merak edilenler detayda!

6.02.2017Televizyon
İşte Benim Stilimde büyük finale doğru

İşte Benim Stilim'de büyük finale doğru!

TV8'in sürprizlerle dolu yarışması İşte Benim Stilim'de gerginlik artıyor. Büyük finale günler kala İşte Benim Stilim'de neler yaşanacak? Bu akşam 51. bölüm ile ekrana gelecek olan İşte Benim Stilim'de kıyasıya rekabet. İşte o fragman..

5.04.2016Kelebek
İşte Benim Stilim eleme gecesinde kimler elendi

İşte Benim Stilim eleme gecesinde kimler elendi?

İşte Benim Stilim'de kim elendiğinin cevabı belli oldu. İşte Benim Stilim 8. Haftasında yüksek puanlar alarak puan sıralamsına göre birinci olan Selay Topçuoğlu 5.000 TL’nin sahibi oldu.İşte Benim Stilim'de elenen isimler ise Zeynep Vuran ve Berrak Deniz oldu. İşte Benim Stilim'de yaşananlar

5.04.2016Kelebek
İşte Benim Stilim eleme gecesinde şaşırtan sonuç - izle

İşte Benim Stilim eleme gecesinde şaşırtan sonuç - izle

TV8'in eğlenceli yarışması İşte Benim Stilim tüm hızıyla devam ediyor. Birbirleriyle kıyasıya bir rekabetin içerisinde yer alan İşte Benim Stilim kızlarından bir tanesi bu hafta yarışmaya veda etti. Peki İşte Benim Stilim eleme gecesinde kim elendi? İşte detaylar..

29.03.2016Kelebek
İşte Benim Stilim eleme gecesinde sürpriz konuk

İşte Benim Stilim eleme gecesinde sürpriz konuk

Hafta içi her gün TV8 ekranında yayınlanan İşte Benim Stilim'de Cuma akşamları eleme gecesi düzenleniyor. Bu haftaki eleme gecesinin sürpriz konuğu ise İzzet Yıldızhan. İşte Benim Stilim eleme gecesi ayrıntıları haberimizde.

23.03.2016Kelebek
İşte Benim Stilim Ünlüler’de kim elendi – İzle

İşte Benim Stilim Ünlüler’de kim elendi? – İzle!

Her sezonda yarışmacıları ve jüri üyeleri ile modada fark yaratan İşte Benim Stilim'de Cuma günü yayınlanan gala gecesi bölümünde iki yarışmacı elendi. Faik Öztürk'ün konuk olduğu İşte Benim Stilim Ünlüler 2016'da kim elendi? İşte Benim Stilim eleme gecesinde yaşananlar…

1.02.2016Kelebek
İşte Benim Stilim 2016 son bölüm kim elendi - izle

İşte Benim Stilim 2016 son bölüm kim elendi? - izle

15 Ocak Cuma akşamı İşte Benim Stilim 2016 yarışmasında kim elendi? İzleyicilerin merakla bekledikleri bu sorunun cevabı belli oldu. İnci Pars'ın koruma altına alındığı İşte Benim Stilim 2016'ya veda eden isim Neslihan Önder oldu. Peki; Neslihan Önder kimdir? İşte detaylar...

15.01.2016Kelebek
İşte Benim Stilim 15 Ocak eleme gecesinde kim elenecek - izle

İşte Benim Stilim 15 Ocak eleme gecesinde kim elenecek? - izle

Ünlülerden oluşan yarışmacılarıyla nefes kesen bir mücadelenin yaşandığı İşte Benim Stilim 2016 eleme gecesi 15 Ocak 2016 Cuma yani bu bu akşam başlıyor. Peki ''İşte Benim Stilim 2016'da kim elenecek?'' yanıt bu akşam yayınlanacak İşte Benim Stilim 2016 eleme gecesi'nde verilecek.

15.01.2016Kelebek
TV8 Yayın Akışı | 16 Ekim 2015 Cuma TV Rehberi

TV8 Yayın Akışı | 16 Ekim 2015 Cuma TV Rehberi

TV8 'de bugün neler var? İzlediğiniz yayınlar hangi saatte olacak?

16.10.2015Gündem
İşte Benim Stilim All Starda kim elendi

İşte Benim Stilim All Star'da kim elendi?

TV8 ekranlarında ilgiyle takip edilen moda ve stil yarışması İşte Benim Stilim All Star'da yine eleme heyecanı yaşandı. 12 Eylül gecesi ekrana gelen yarışmada, elenmesi için isimleri önerilen Gizem Güler, Nihal Candan ve Tuğçe Ergişi arasında rekabet yaşandı. Peki İşte Benim Stilim All Star'da kim elendi? İşte geceye veda eden isim ve 10 bin liralık büyük ödülün sahibi...

13.09.2015Kelebek
İşte Benim Stilimde kim elendi | İzle

İşte Benim Stilim'de kim elendi? | İzle

İlgiyle takip edilen stil yarışması İşte Benim Stilim All Star, 5 Eylül akşamı ilk eleme gecesiyle ekranlara geldi. TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmada değişen kurallarla birlikte eleme heyecanı yaşandı. Eleme adayı olarak, Emel Özkızıltaş ve Marina Surina belirlendi. İşte geceye ait detaylar ve İşte Benim Stilim All Star'a veda eden isim...

6.09.2015Kelebek
Sima Şerafettinova, İşte Benim Stilimden diskalifiye edildi

Sima Şerafettinova, İşte Benim Stilim'den diskalifiye edildi

İşte Benim Stilim yarışmasında büyük tepkiler alan Sima Şerafettinova diskalifiye oldu. Öykü Serter eleme öncesinde Sima Şerafettinova 'nın yarışma kurallarına aykırı davrandığı gerekçesiyle diskalifiye edildiğini duyurdu.

30.05.2015Kelebek
İşte Benim Stilim yarışmacısı Sima Şerafettinova düştü | Video izle

İşte Benim Stilim yarışmacısı Sima Şerafettinova düştü | Video izle

İşte Benim Stilim'den elenen isim kim oldu? İşte Benim Stilim'in eleme gecesinde Sima Şerafettinova jürinin yanından podyuma geri dönerken dengesini kaybederek yere düştü. İşte detaylar...

25.04.2015Keyif
İşte Benim Stilimden izle kim elendi, Angelina Jolienin dublörü Duygu Barazi kimdir

İşte Benim Stilim'den izle kim elendi, Angelina Jolie'nin dublörü Duygu Barazi kimdir?

Duygu Barazi kürk giydi Sinem ağladı... TV8'de ekranlara gelen sevilen 'stil' programı İşte Benim Stilim'de bu akşam eleme gecesi heyecanı yaşandı. Elenen isim Duygu Barazi oldu. İşte Benim Stilim yarışmasının 3. sezonunda ilk elenen yarışmacı Duygu Barazi oldu. Duygu Barazi kimdir, ayrıntıları sizler için derledik...

11.04.2015Keyif
İşte Benim Stilim’de kim elendi 20 Mart 2015

İşte Benim Stilim’de kim elendi? 20 Mart 2015

TV8’in ilgiyle izlenen yarışmalarından İşte Benim Stilim’de eleme gecesi yaşandı. 20 Mart Cuma akşamı gerçekleşen eleme gecesinde yine yarışmasının iddialı isimlerinden biri elendi. Her hafta ünlü bir ismin konuk jüri olduğu yarışmada bu hafta Ozan Doğulu jüri koltuğuna oturdu. İşte Benim Stilim’de kim elendi? İşte eleme gecesinin detayları…

21.03.2015Keyif
İşte Benim Stilim’de bu hafta kim elendi | TV8

İşte Benim Stilim’de bu hafta kim elendi? | TV8

Ekranların sevilen moda ve stil yarışması ‘İşte Benim Stilim’de 13 Mart akşamı eleme heyecanı yaşandı. TV8’de ekranlara gelen yarışmaya bu hafta veda eden isim ise sürpriz bir yarışmacı oldu. Konuk jüri üyesi olarak Burcu Esmersoy’un yer aldığı yarışmada işte elenen isim…

14.03.2015Keyif
İşte Benim Stilim eleme gecesinde kim elendi

İşte Benim Stilim eleme gecesinde kim elendi?

Ekranların ilgiyle takip edilen moda yarışması İşte Benim Stilim'de 6 Mart gecesi eleme heyecanı yaşandı. TV8 ekranlarında yayınlanan eleme gecesinin konuk jürisi Hande Yener, yarışmaya veda eden ise sürpriz bir isim oldu.

7.03.2015Keyif
İşte Benim Stilim yarışmasında 14 Şubat’ta kim elendi

İşte Benim Stilim yarışmasında 14 Şubat’ta kim elendi?

İşte Benim Stilim yarışmasında bu hafta elenen isim belli oldu. En düşük oyu alan Almila Kuruoğlu, gözyaşları arasında arkadaşlarına veda etti.

15.02.2015Keyif
Aybüke Kemiyeva kimdir

Aybüke Kemiyeva kimdir?

Aybüke Kemiyeva, Bahar Candan ile ilgili iddialarıyla gündeme geldi. 'İşte Benim Stilim' yarışmacılarından Aybüke Kemiyeva, Bahar Candan’ın kendisine şiddet uyguladığını iddia etti. Peki Aybüke Kemiyeva kimdir?

14.08.2017Magazin
Bahar Candan İşte Benim Stilim’den neden elendi İşte Bahar Candan’ın elendiği an

Bahar Candan İşte Benim Stilim’den neden elendi? İşte Bahar Candan’ın elendiği an

Son zamanların en çok konuşulan ismi Bahar Candan'ın İşte Benim Stilim'den elenmesinin yankıları sürüyor. Kendine has üslubu ve farklı tarzıyla sık sık gündeme gelen Bahar Candan, iki sezondur yarışmacısı olduğu İşte Benim Stilim’e sürpriz bir şekilde veda etti. Hem jüri üyeleri hem de yarışmadaki diğer isimlerle sık sık tartışan yarışmacının veda anında da ilginç diyaloglar yaşandı. Bahar Candan’ın İşte Benim Stilim’den elendiği an ve o gün yaşananlar detayda!

16.05.2017Televizyon
Emine Aydın kimdir

Emine Aydın kimdir?

Emine Aydın, İşte Benim Stilim’in 15 Mayıs fragmanına damga vuran isim oldu. Programın popüler isimlerinden olan Emine Aydın’ın elendiğini gösteren görüntüler kafalarda soru işareti bıraktı. Çünkü programın eleme bölümü 14 Mayıs Pazar günü yapılmış, iki isim birden yarışmadan ayrılmıştı. Peki, İşte Benim Stilim’den elendiği görülen Emine Aydın kimdir, gerçekten elenecek mi? İşte, detaylar!

15.05.2017Magazin
Bahar Candan neden elendi İşte Benim Stilim’de çifte veda

Bahar Candan neden elendi? İşte Benim Stilim’de çifte veda!

Bahar Candan, gündemi meşgul etmeye devam ediyor. İşte Benim Stilim 14 Mayıs Pazar günü şaşırtıcı bir haftanın finali bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Büyük finale doğru eleme formatını değiştiren İşte Benim Stilim’den iki isim birden elendi. Bu isimlerden biri Bahar Candan oldu. Popüler yarışmacının elenmesi hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri şaşırttı. Peki, Bahar Candan İşte Benim Stilim’den neden elendi?

15.05.2017Magazin
İşte Benim Stilimde Bahar Candandan şok sözler

İşte Benim Stilim'de Bahar Candan'dan şok sözler

'İşte Benim Stilim' yarışmasında bu hafta elenen isimler dünkü bölümde belli oldu. Konseptiyle jüriden övgü toplayan Simay, 10 bin TL'lik çeki almaya hak kazandı. Sıra elemeye gelince ise büyük bir şok yaşandı. İşte Benim Stilim'in adından en çok söz ettiren ismi Bahar Candan, potaya kalmayı yediremeyince elenmek istedi. İşte Benim Stilim'den elenen isimlerden biri Bahar Candan oldu.

15.05.2017Magazin
İşte Benim Stilim ne zaman yayınlanacak Yeni bölüm neden yok

İşte Benim Stilim ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm neden yok?

İşte Benim Stilim'in yeni bölüm saati merak konusu oldu. Sevilen moda programının her zamanki saatinde yayınlanmaması üzerine araştırmalara başlayan program takipçileri, 'İşte Benim Stilim ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm neden yok?' gibi sorular soruyor. İşte, yarışmanın akıbeti!

3.05.2017Televizyon
İşte Benim Stilimde kim elendi İşte Benim Stilim haftanın finalinde şaşırtan sonuç

İşte Benim Stilim'de kim elendi? İşte Benim Stilim haftanın finalinde şaşırtan sonuç

İşte Benim Stilim 30 Nisan Pazar günü haftanın finaliyle ekrana geldi. Konseptiyle en çok puanı toplayan isim 10 bin TL’lik çekin sahibi olurken; en düşük puanı alan isim İşte Benim Stilim’e veda etti. Peki, İşte Benim Stilim’de dün kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu? İşte, dünkü bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

1.05.2017Televizyon
İşte Benim Stilimin yeni yarışmacısı Gamze Taşkın kimdir

İşte Benim Stilim'in yeni yarışmacısı Gamze Taşkın kimdir?

Ekranlarından tanıdık simalarından Gamze Taşkın, İşte Benim Stilim'in yeni yarışmacısı oldu. Programa iddialı bir giriş yapan ve daha ilk günden diğer yarışmacıları uyaran Gamze Taşkın, daha önce Kısmetse Olur'un gelin adaylarından biriydi. Peki, Gamze Taşkın kimdir, kaç yaşında?

25.04.2017Televizyon
İşte Benim Stilimde kim elendi İşte Benim Stilimde 5 isim potaya kaldı

İşte Benim Stilim'de kim elendi? İşte Benim Stilim'de 5 isim potaya kaldı

İşte Benim Stilim’in dün ekrana gelen bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Nostalji rüzgarının estiği haftanın finali bölümünde jüriden en düşük oyu alan isim programa veda etti. Peki, İşte Benim Stilim’den elenen isim kim oldu?

17.04.2017Televizyon
İşte Benim Stilimde dün kim elendi İşte Benim Stilime o veda etti

İşte Benim Stilim'de dün kim elendi? İşte Benim Stilim'e o veda etti

İşte Benim Stilim haftanın finali bölümü dün ekrana geldi. Yeşilçam konseptiyle birbirinden iddialı performanslar sergileyen yarışmacılardan biri 10 bin TL'lik çekin sahibi oldu.. jüriden en düşük oyu alan isim İşte Benim Stilim'e bir kişi veda etti. Elenen ismi jüri üyeleri belirledi. Peki, İşte Benim Stilim'de dün kim elendi? İşte, dünkü bölümde yaşananların detayları!

27.03.2017Televizyon
İşte Benim Stilimde kim elendi İşte yarışmaya veda eden isim

İşte Benim Stilim'de kim elendi? İşte yarışmaya veda eden isim

İşte Benim Stilim'de kim elendi? sorusuna yanıt dün yayınlanan bölümde geldi. Jüriden en yüksek puanı toplayan isim çekin sahibi olmaya hak kazanırken; en az puanı alan isim İşte Benim Stilim’e veda etti. Peki, birbirinden iddialı yarışmacıların boy gösterdiği İşte Benim Stilim'de bu hafta kim elendi? İşte, eleme bölümüne dair tüm detaylar!

27.02.2017Televizyon
Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi Hazal Babalık eve geri mi dönüyor

Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi? Hazal Babalık eve geri mi dönüyor?

Kısmetse Olur'da bu hafta kimin elendiği sorusu, programın takipçileri tarafından merak konusu olmuştu. Kanal D ekranlarının herkes tarafından beğenisini kazanan evlilik programı Kısmetse Olur'da bu hafta kimin elendiği, dün gece yapılan haftanın finaliyle belli oldu. Elenen yarışmacının ardından eve 1 damat adayı, 1'de gelin adayı dahil oldu. Tuğçe Ergişi ve Ünal Taylı'nın programa dahil olmasıyla izleyiciler bu yarışmacıları daha yakından tanımak istediler. İzleyiciler tarafından merak edilen bir başka soruda Hazal Babalık'ın eve geri dönüp dönmeyeceği oldu. Peki, Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi? Hazal Babalık eve geri dönecek mi?

26.12.2016Televizyon
İşte Benim Stilimde kim elendi 4 Aralıkta İşte Benim Stilime veda eden isim

İşte Benim Stilim'de kim elendi? 4 Aralık'ta İşte Benim Stilim'e veda eden isim

İşte Benim Stilim'de bu hafta kim elendi? sorusu bugün uzun süren bir mücadelenin ardından yanıt buldu. Modaseverlerin büyük bir keyifle takip ettiği programdan elenecek ismi jüri üyeleri puanlarıyla belirledi. İşte Benim Stilim gala gecesinde birinci ise 10 bin TL'lik ödülün sahibi oldu. Peki, 4 Aralık'ta İşte Benim Stilim'e veda eden isim kim oldu!

4.12.2016Televizyon
İşte Benim Stilim’de dün kim elendi İşte Benim Stilim 27 Kasım elemesinde yaşananlar

İşte Benim Stilim’de dün kim elendi? İşte Benim Stilim 27 Kasım elemesinde yaşananlar

İşte Benim Stilim'in 27 Kasım'da ekrana gelen bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Sürpriz isimlerin konuk olduğu, sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın da jüri koltuğunda oturduğu eleme bölümünde nefes kesen bir mücadele yaşandı? Peki, İşte Benim Stilim’de dün kim elendi? Jüriden yüksek oyları toplayarak 1. ilan edilen isim kim oldu? İşte, İşte Benim Stilim'e veda eden isim ve 27 Kasım'da yaşananlar!

28.11.2016Televizyon
Survivorda kim elendi Elendikten sonra söyledikleri şoke etti..

Survivor'da kim elendi? Elendikten sonra söyledikleri şoke etti..

TV8'de yayınlanan Survivor yarışmasında nefes kesen bir eleme gecesi yaşandı. Survivor'da kim elendi sorusunun yanıtı dün akşam belli oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler Takımı eleme potasına Nihal, Gizem Kerimoğlu ve Gizem Memiç'i yazdı. Survivor'da en az oyu alan Nihal Candan, adaya veda etti.

31.03.2016Kelebek
Survivor yarışmacısı Nihal Candan Kimdir

Survivor yarışmacısı Nihal Candan Kimdir?

Survivor 2016'da bu yıl ünlüler ve gönüllüler yarışmacısı Nihal Candan, gönüllüler takımında yer alıyor. Daha önce İşte Benim Stilim yarışmasından tanıdığımız güzel yarışmacı bu kez Survivor'da boy gösteriyor. Geçtiğimiz hafta gönüllülerin dokunulmazlık oyununu kaybetmesiyle birlikte kendisini elenme riski ile karşı karşıya bulan Nihal Candan, bu akşam yayınlanacak konseyde alacağı SMS oylarına göre yarışmaya devam edecek veya elenecek.

30.03.2016Kelebek
İşte Benim Stilimde dün gece kim elendi

İşte Benim Stilim'de dün gece kim elendi?

İşte Benim Stilim'de dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Öykü Serter tarafından sunulan İşte Benim Stilim'de eleme gecesinin konsepti 'dans' oldu. Konuk jüri üyesi olan İzzet Yıldızhan türküleri ile geceye renk kattı.Bu hafta İşte Benim Stilim'den elenen yarışmacı Lara Özsoy oldu. Lara Özsoy'un elenmesinin ardından Bahar Candan gözyaşlarına boğuldu.

25.03.2016Kelebek
Kısmetse Olur 28 Şubat kim elendi - izle

Kısmetse Olur 28 Şubat kim elendi? - izle

Kısmetse Olur 21. haftanın finali bölümünde dram üstüne dram yaşandı. 28 Şubat Kısmetse Olur finalinde elenen isim herkesi gözyaşlarına boğdu. Seda Akgül'ün hayatımın en zor final gecesi dediği Kısmetse Olur 21. hafta finalinde kim elendi? 10 bin liralık ödülün sahibi kim oldu? İşte; Kısmetse Olur 21. haftanın finali detayları.

27.02.2016Kelebek
Sevil Uyar kimdir İşte Benim Stilim Ünlüler’de kim elendi

Sevil Uyar kimdir? İşte Benim Stilim Ünlüler’de kim elendi?

29 Ocak Cuma günü TV8 ekranlarının en çok sevilen moda programı İşte Benim Stilim Ünlüler’de heyecanlı bir eleme gecesi yaşandı. Eleme adaylarından biri de Sevil Uyar oldu. Peki, Sevil Uyar elendi mi? Sevil Uyar kimdir? İşte tüm detaylar...

1.02.2016Kelebek
İşte Benim Stilim bu hafta kim elendi İki isim veda etti

İşte Benim Stilim bu hafta kim elendi? İki isim veda etti!

TV 8 ekranlarının sevilen stil yarışması İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler’ de heyecan dolu bir eleme gecesini daha geride bıraktık. Ünlülerden biri yarışmaya veda etti. İşte Benim Stilim'de bu hafta Hatice, Elif ve Sevil elenecek isimler arasındaydı. Peki; İşte Benim Stilim 2016'da bu hafta kim elendi? İşte detaylar...

29.01.2016Kelebek
İşte Benim Stilim 2016da bu hafta kim elendi - 22 Ocak 2016

İşte Benim Stilim 2016'da bu hafta kim elendi? - 22 Ocak 2016

TV 8'in fenomen tarz ve moda yarışması programı İşte Benim Stilim 2016'nın 22 Ocak Cuma günü yayınlanan eleme gecesinde yarışmaya veda eden isimler yapılan jüri değerlendirmesi sonucunda belli oldu. Peki; İşte Benim Stilim 2016’da bu hafta kim elendi? İşte detaylar...

22.01.2016Kelebek
Nil Karataş kimdir

Nil Karataş kimdir?

Yeni sezona bomba gibi başlayan “İşte Benim Stilim 2016” aralarında Nil Karataş’ında bulunduğu birbirinden güzel ve stil sahibi 16 ünlü kadını bir araya getiriyor. Peki; İşte Benim Stilim 2016 yarışmacısı Nil Karataş kimdir? Nil Karataş kaç yaşındaıdr? Nil Karataş hakkında merak edilenler ve bilmek istediğiniz her şey haberimizde…

15.01.2016Kelebek
İşte Benim Stilim 2016 Son Bölüm Kim Elendi

İşte Benim Stilim 2016 Son Bölüm Kim Elendi?

Türk televizyonlarının en sevilen moda yarışması İşte Benim Stilim 2016 ilk eleme gecesi ile saat 23:15'te başladı. Şimdi herkes İşte Benim Stilim'de kim elendi? diye merak içerisinde. Peki; İşte Benim Stilim 2016 ilk eleme gecesinde kim elendi? Jüri oylaması sonucunda Esra Sönmezer, İşte Benim Stilim 2016'ya veda etti.

8.01.2016Kelebek
İşte Benim Stilim Son Bölüm Eleme Gecesi - izle

İşte Benim Stilim Son Bölüm Eleme Gecesi - izle

İşte Benim Stilim 2016 eleme gecesi başlıyor! İşte Benim Stilim 2016 eleme gecesinde hangi ünlü veda edecek? İşte Benim Stilim 2016’nın 8 Ocak eleme gecesinde kim elenecek? İşte Benim Stilim 2016 8 Ocak eleme gecesi ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik. İşte detaylar...

8.01.2016Kelebek
TV 8 Yayın Akışı | 9 Ocak 2016 TV8 Canlı

TV 8 Yayın Akışı | 9 Ocak 2016 TV8 Canlı

Televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'in 9 Ocak 2016 Cumartesi günü yayın akışı belli oldu. Yine herkesin ilgisini çekecek programların yer aldığı TV8 yayın akışında bugün, ekranların en çok izlenen ses yarışması programı O Ses Türkiye 2. tur dikkat çekiyor. Peki; 9 Ocak'da tv8 canlı yayın akışı hangi programlar var? İşte detaylar...

8.01.2016Kelebek
Beyaz Show Konukları - 8 Ocak 2016

Beyaz Show Konukları - 8 Ocak 2016

Kanal D ekranlarının en sevilen eğlence programı olan Beyaz Show konukları bu hafta kimler? Yaklaşık 20 yıldır en çok izlenen şov programı olan Beyaz Show'un bugün yani 8 Ocak Cuma günü yayınlanacak bölümündeki konuklar belli oldu. Peki; 8 Ocak Beyaz Show konukları kim? 8 Ocak 2016 Beyaz Show Fragmanı yayınlandı mı? İşte cevabı...

7.01.2016Kelebek
Neslihan Önder ile Hakan Akkaya Arasında Büyük Gerginlik

Neslihan Önder ile Hakan Akkaya Arasında Büyük Gerginlik!

Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından İşte Benim Stilim 2016'da daha önce görülmemiş bir tartışma yaşandı. Yarışmacılardan Neslihan Önder ile juri üyesi Hakan Akkaya arasında büyük gerginlik yaşandı. Bunun üzerine Neslihan Önder stüdyoyu terk etti. Peki; Neslihan Önder ile Hakan Akkaya neden tartıştı?

7.01.2016Kelebek
Aslı Zen Kimdir

Aslı Zen Kimdir?

İşte Benim Stilim 2016 yarışmacıları arasında Aslı Zen’in de olduğu 16 ünlü kardın yer alıyor. Peki; İşte Benim Stilim 2016 yarışmacısı Aslı Zen kimdir? Aslı Zen kaç yaşındadır?, Aslı Zen nerede doğmuştur? İşte; Aslı Zen hakkında tüm merak edilenler...

7.01.2016Kelebek