EKSTRA
MENÜ

İstanbullu Gelin Yeni Bölüm

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 171 haberi bulunmuştur.

İstanbullu Gelin Yeni Bölüm Haberleri

İstanbullu Gelin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı... Faruk kimin oğlu

İstanbullu Gelin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı... Faruk kimin oğlu?

İstanbullu Gelin yeni bölüm 2. fragmanı dizinin yayın tarihine kısa bir süre kala paylaşıldı. Yeni sezonda Meral Çetinkaya, Ahsen Eroğlu ve Nihal Yalçın’ı bünyesine dahil eden İstanbullu Gelin 56. bölüm fragmanlarına Faruk ve Süreyya arasındaki gerilimin yanı sıra Ülfet Hala'nın sözleri damga vurdu. Peki, Ülfet Hala'nın söyledikleri doğru mu? Faruk, başkasının oğlu mu? İşte, İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanları ve detaylar

4.10.2018Televizyon
Faruk kimin oğlu İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında şok…

Faruk kimin oğlu? İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında şok…

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Üçüncü sezona olaylı bir giriş yapan İstanbullu Gelin’in 53. bölüm fragmanına Ülfet Hala’nın sözleri damga vurdu. Ülfet Hala ile Esma Sultan arasında geçen diyalog ardından ‘Faruk kimin oğlu?’ soruları gündeme geldi. İşte, İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı ve ilk ipuçları…

2.10.2018Televizyon
İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Süreyya özlem duyduğu arkadaşı Dilara’ya İstanbul’da kavuştu fakat bu kavuşma Ülfet’in varlığı nedeniyle Boranlar’a sorun olarak dönüştü. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

28.09.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 55. bölüm fragmanında Adem Süreyya’yı...

İstanbullu Gelin 55. bölüm fragmanında Adem Süreyya’yı...

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Boranlar’ın keyifli görüntüleriyle başlayan İstanbullu Gelin 55. bölüm fragmanına Adem’in Süreyya’yı alıkoyduğu anlar damga vurdu. İşte, İstanbullu Gelin’in yeni bölümünden ilk görüntüler.

25.09.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 55. bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölümde neler olacak

İstanbullu Gelin 55. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

İstanbullu Gelin dizisi 21 Eylül Cuma günü 54. bölümüyle yeni sezonun açılışını yaptı. Yeni sezonda bünyesine yeni karakterleri dahil eden İstanbullu Gelin 'in son bölümünün hemen ardından fragman gündeme geldi. Ülfet'in yanına taşınmayı planlayan Boranlar'ı nelerin beklediği önümüzdeki günlerde belli olacak. Peki, İstanbullu Gelin 55. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

23.09.2018Televizyon
İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde sular durulmadı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde sular durulmadı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde çöküş içinde olan Boranlar’da sular durulmadı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı sevilen dizinin takipçileri tarafından araştırılmaya başladı. Peki, İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.09.2018Televizyon
İstanbullu Gelin yeni sezon ilk bölüm fragmanı yayınlandı

İstanbullu Gelin yeni sezon ilk bölüm fragmanı yayınlandı

İstanbullu Gelin dizisinin yeni sezon tanıtımları ardından bölüm fragmanı da izleyicilerle buluştu. Haziran ayında sezona ara veren İstanbullu Gelin, 54. bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. İşte İstanbullu Gelin yeni sezon ilk bölüm fragmanı ve ilk ipuçları…

15.09.2018Televizyon
İstanbullu Gelin dizisi yayınlanan son bölümüyle gerilim yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin dizisi yayınlanan son bölümüyle gerilim yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine oldukça hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Burcu’nun nikah masasındaki cevabı herkesi etkilerken Esma ve Garip’te büyük bir kırılmaya neden oldu. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.06.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 52. yeni bölüm fragmanında Burcudan açıklama

İstanbullu Gelin 52. yeni bölüm fragmanında Burcu'dan açıklama

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin son bölüm finaline Burcu’nun evlilik sorusuna ‘hayır’ cevabı vermesi damga vurmuştu. Osman- Burcu düğününün bir skandala dönüşmesi ardından neler yaşanacağını merak eden izleyiciler, heyecanla İstanbullu Gelin 52. bölüm fragmanını bekliyordu. İşte İstanbullu Gelin yeni bölümünden ilk görüntüler!

29.05.2018Televizyon
İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında ipler kopuyor

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında ipler kopuyor

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İki sezondur ekranlarda olan İstanbullu Geli bu hafta 51. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümde Gözde ile yüzleşen Süreyya ve bir kez daha zor bir sınav vermek zorunda kalan Faruk arasında ipler kopma noktasına gelecek. İşte İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı ve son gelişmeleri hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

22.05.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 51. bölüm ilk sahne fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde neler olacak

İstanbullu Gelin 51. bölüm ilk sahne fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde neler olacak?

İstanbullu Gelin dün akşam olaylı bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Diren’in evlilik haberiyle büyük bir sürpriz yaptığı İstanbullu Gelin son bölüm finalinde Süreyya, Faruk ve Gözde arasında yaşananları öğrendi. İstanbullu Gelin yeni bölüm ilk sahne fragmanı da kısa sürede paylaşıldı. Yeni bölüme dair ipuçları veren fragmanda Faruk ve Süreyya arasındaki krizin devam ettiği görülüyor.

19.05.2018Televizyon
İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında Gözde krizi

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında Gözde krizi

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde ilk sahne tanıtımıyla Defne Samyeli’nin geri döneceğini müjdeleyen İstanbullu Gelin’in 50. bölüm fragmanına Gözde'nin sahneleri ön planda! Faruk ile bir geçmişi olan Gözde, Adem ile yaptığı plan üzerine Faruk'un evine kadar gidiyor. İşte İstanbullu Gelin 50. bölüm fragmanı ve yeni gelişmelerin kısa bir özeti!

17.05.2018Televizyon
İstanbullu Gelin yeni bölümünden ilk görüntüler… Defne Samyeli döndü

İstanbullu Gelin yeni bölümünden ilk görüntüler… Defne Samyeli döndü

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümünden ilk görüntüler paylaşıldı. Dört dakikayı aşan İstanbullu Gelin 50. bölüm tanıtımında Burcu’nun annesi Siren’i canlandıran Defne Samyeli yeniden görünüyor. Burcu annesini kendisine yardımcı olması için çağırıyor ama Siren en büyük sürprizi yapıyor. İşte, İstanbullu Gelin yeni bölümünden ilk görüntüler!

14.05.2018Televizyon
İstanbullu Gelin yeni bölüm 2. fragmanı… Faruk öldü mü

İstanbullu Gelin yeni bölüm 2. fragmanı… Faruk öldü mü?

İstanbullu Gelin yeni bölüm 2. fragmanı dizinin yayın tarihine kısa bir süre kala yayınlandı. Cuma akşamları izleyici karşısına çıkan İstanbullu Gelin’in 49. bölümünde en çok merak edilen konu Faruk’un akıbeti. Boran Jet lansmanından beri ortada olmayan Faruk’tan ses çıkmaması konaktaki herkesi tedirgin ediyor. Peki Faruk Boran öldü mü? İşte, İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanları!

11.05.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 49. yeni bölüm fragmanı: Çok üzgünüm

İstanbullu Gelin 49. yeni bölüm fragmanı: Çok üzgünüm

Son bölüm finalini olaylı bir şekilde yapan İstanbullu Gelin dizisinin yeni fragmanı izleyicilerle buluştu. Gerilim ve hüzün yüklü İstanbullu Gelin 49. bölüm fragmanına Boran Konağı'nın kapısına gelen polis memurunun 'çok özgünüm' sözleri damga vurdu. Fragmanında ardından 'Faruk öldü mü?' sorusu gündeme geldi. İşte İstanbullu Gelin yeni bölümünden ilk görüntüler!

7.05.2018Televizyon
İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölüm finalinde Faruk’a ne oldu

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm finalinde Faruk’a ne oldu?

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerinin hemen ardından gündeme geldi. Faruk ve Adem arasında sert bir yüzleşmenin yaşandığı İstanbullu Gelin 48. bölüm finaline ise Boranjet lansmanında yaşananlar damga vurdu. Faruk’un yerdeki baygın haline tanık olan izleyiciler, ne olduğunu öğrenme umuduyla yeni fragmanı sorguluyor. İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.05.2018Televizyon
İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde gerilim iyice arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde gerilim iyice arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine soluksuz takip edilen dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Adem’in Faruk’a öfkesi dinmek bilmedi. Adem yaşadığı hayal kırıklığıyla öfkesini gitgide körüklemekteydi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

4.05.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 48. bölüm fragmanında Faruk çıldırıyor

İstanbullu Gelin 48. bölüm fragmanında Faruk çıldırıyor

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Cuma akşamları yayınlanan İstanbullu Gelin'in 48. bölümünde Faruk'un intikam itirafına rağmen tatmin olmayan Adem, planını devreye sokuyor. Tüm attığı adımlara rağmen Adem'i ikna edemeyen Faruk, önce rahatsızlanıyor, ardından kendisini kaybediyor. İşte İstanbullu Gelin 48. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ilk detaylar!

1.05.2018Televizyon
İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı olaylı son gelişmelerin hemen ardından gündeme geldi. Faruk ve Süreyya arasındaki gerildiği İstanbullu Gelin son bölümünde evin küçük oğlu Murat ve Bade’nin yurt dışına yerleşme kararı aldı, finale ise Faruk’un Adem’e yaptığı itiraf damga vurdu. Bu sürpriz gelişmenin ardından neler yaşanacağını merak eden izleyiciler fragmanla ipucu bekliyor. Peki İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.04.2018Televizyon
İstanbullu Gelin son bölümü gerçekleri açığa çıkardı..Yeni bölüm fragmanı geldi mi

İstanbullu Gelin son bölümü gerçekleri açığa çıkardı..Yeni bölüm fragmanı geldi mi?

İstanbullu Gelin son bölümünde Adem'in annesiyle yaşadığı anlar her ne kadar duygusal olsa da bir gerçeği daha ortaya çıkarıyor. İçindeki kötülüğü bir kez daha dışarıya yansıtan Adem, İstanbullu Gelin son bölümünde annesine Boranlar'ın konağına yerleşeceğine dair söz vermiştir. Peki, son bölümün ardından İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı ekrana geldi mi? İşte, bazı bilgiler

26.04.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 47. yeni bölüm fragmanı Adem’in yeni hamlesi

İstanbullu Gelin 47. yeni bölüm fragmanı Adem’in yeni hamlesi

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Faruk’un Adem’i hapse göndermek istediğini öğrenen Süreyya’nın sert sözlerinin damga vurduğu İstanbullu Gelin’in 47. bölüm fragmanında Adem’in yeni planına yönelik cümlesi de merak uyandırdı. İşte İstanbullu Gelin 47. Bölüm fragmanı ve yeni gelişmelerin kısa bir özeti!

24.04.2018Televizyon
İstanbullu Gelin son bölümde kim veda etti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin son bölümde kim veda etti? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisi dün akşam 46. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sürprizlerle dolu gelişmelerle başlayan İstanbullu Gelin son bölümünde Faruk’un kendisinin arkasından işler çevirdiğini düşünen Adem, kısa süreliğine bir maske takındı. Finalde Murat Aygen’in canlandırdığı Can karakteri kadrodan ayrılırken; Süreyya eline geçen kamera görüntüleriyle sarsıldı. Şimdi ise gözler İstanbullu Gelin yeni fragmanında!

21.04.2018Televizyon
İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz İkinci hamile kim

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında büyük sürpriz! İkinci hamile kim?

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı, ilk ipuçları geldi. Faruk ve Süreyya'nın bebeklerinin cinsiyetini öğrendiği anla başlayan İstanbullu Gelin 46. bölüm fragmanı ikinci bir hamilelik müjdesi verdi. Doktor bebeğin cinsiyetinin kız olduğu açıklıyor. İddiayı kazanan Faruk sevinç çığlıkları atıyor. Bir diğer sevindirici haber ise İpek'ten geliyor. İşte İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanları!

16.04.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 45. yeni bölüm fragmanında Esma Sultan’dan sürpriz hamle

İstanbullu Gelin 45. yeni bölüm fragmanında Esma Sultan’dan sürpriz hamle

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eğlenceli görüntülerin ağırlıklı olduğu İstanbullu Gelin 45. bölüm fragmanına Esma Sultan’ın Adem’e attığı adım damga vurdu. Faruk, aile içerisindeki organizasyona Adem’i de devam ediyor, Boran Konağı’nda keyifli anlar yaşanıyor. İşte İstanbullu Gelin 45. yeni bölüm fragmanı ve ipuçları!

10.04.2018Televizyon
İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Esma, her şeye rağmen ailesini bir arada tutmak için harekete geçti. Ada’nın rahatsızlığı konağı endişelendirirken Esma her şeye rağmen ailesini bir arada tutmaya çalıştı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.04.2018Televizyon
İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında Boran Konağını sarsan haberler...

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında Boran Konağını sarsan haberler...

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 6 Nisan Cuma akşamı yayınlanacak olan İstanbullu Gelin 44. bölümünde Ada’nın hastalığı tüm konak halkını perişan ederken; Reyhan’ın hastaneden kaçtığı haberi Boran Konağı’nda bomba etkisi yaratıyor. İşte İstanbullu Gelin yeni bölümünden ilk görüntüler ve son gelişmeleri hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

3.04.2018Televizyon
İstanbullu Gelin dizisi yayınlanan son bölümüyle gerilim yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin dizisi yayınlanan son bölümüyle gerilim yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Faruk, Fikret’in havayolu şirketi hamlesini öfkeyle karşıladı. Bunun dışında Osman nedeniyle yaşadığı hayal kırıklığı ile mücadele etti. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.03.2018Televizyon
İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde hareketli anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde hareketli anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Adem’in intiharı ve ardındaki gerçek Süreyya ve Dilara arasında gerilim yaratırken büyük kırılma Boranlar arasında yaşandı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.03.2018Televizyon
İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı: Osmanın Süreyya aşkı ortaya çıktı

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı: Osman'ın Süreyya aşkı ortaya çıktı

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 23 Mart Cuma tarihli gelişmelere dair önemli ipuçları veren İstanbullu Gelin 42. bölüm fragmanında Adem'in kaza yaptığı haberi düğün salonunda bomba etkisi yaratıyor. Şüphelerinin üstüne giden Burcu, öğrendiği gerçekle yıkılıyor. Peki Osman'ın Süreyya aşkını başka kimler öğrenecek? İşte İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı ve kısa bir özet!

19.03.2018Televizyon
İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde Ademden şok hareket

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde Adem'den şok hareket

İstanbullu Gelin son bölümünde olayları ardı arkası kesilmedi, finale annesiyle sert bir yüzleşme yaşayan Adem'in hareketi damga vurdu. Babasının aslında kendisine sahip çıkmak istediğini ama annesinin bu duruma engel olduğunu yıllar sonra öğrenen Adem, İstanbullu Gelin son bölüm finalinde içerisinde bulunduğu arabayı duvara sürdü. Adem'in akıbetini merak eden izleyiciler fragmanı araştırıyor. Peki İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

17.03.2018Televizyon
İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında Garip yoğun bakımda

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında Garip yoğun bakımda

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı dizinin yayın tarihine kısa bir süre kala yayınlandı. Her hafta başka bir sürprizin yaşandığı İstanbullu Gelin 41. bölüm fragmanına yere yığılan Garip’in sahneleri damga vurdu. Öte yandan Adem’in annesinin karşısına çıktığı anlar merak uyandırdı. İşte İstanbullu Gelin 41. bölüm fragmanı ve ilk ipuçları!

13.03.2018Televizyon
İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Adem şimdi ne yapacak

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Adem şimdi ne yapacak?

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümü için nefesler tutuldu. Emir'in yaptığı konuşmayla Süreyya'yı derinden yaraladığı İstanbullu Gelin son bölümüne Esma'nın Garip'e söylediği 'Anneliğim pahasına kadınlığımı yaşayamam ki' sözleri damga vurdu. Final sahnesinde Adem'in babasından kalan mektubu okuması ise merak uyandırdı. Peki İstanbullu Gelin 41. bölümde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.03.2018Televizyon
İstanbullu Gelin dizisi yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin dizisi yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Murat ve Bade’nin yıldırım nikahı konakta deprem yarattı. Annesinin ölümünün ardından Süreyya’yı suçlayan Emir ise herkesi üzecek bir karar aldı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

9.03.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 40. bölüm fragmanında şok Yeni bölümde neler olacak

İstanbullu Gelin 40. bölüm fragmanında şok! Yeni bölümde neler olacak?

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Murat'ın sert sözlerinin dikkat çektiği İstanbullu Gelin 40. bölüm fragmanına Esma Sultan'ın tokat sahnesi damga vurdu. Bade- Murat evliliği Boran Konağı'nda yeni bir kriz yaratıyor. Oğullarının her geçen gün kendisine olan saygısını yitirdiğini düşünen Esma Sultan, Galip'ten ayrılmaya karar veriyor. İşte İstanbullu Gelin 40. bölüm fragmanı ve son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

5.03.2018Televizyon
İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı: İpek konağı terk ediyor

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı: İpek konağı terk ediyor

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Süreyya ve Faruk’un bebek heyecanı yaşandığı İstanbullu Gelin 39. bölüm fragmanına İpek’in konağı terk ettiği anlar damga vurdu. Fikret’in Esra ile görüşmeyi sürdürdüğünü öğrenen İpek, kızını da alarak Boran Konağı’nı terk ediyor. İşte o anlar ve İstanbullu Gelin yeni bölümüne dair diğer detaylar!

27.02.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölümde neler olacak

İstanbullu Gelin 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından başladı. Begüm’ün vefatının yankısının sürdüğü İstanbullu Gelin son bölüm finalinde Süreyya- Faruk çifti büyük sürpriz yaşadı. Aldıkları haberle buruk bir sevinç yaşayan ikilinin neler yaşayacağını merak eden izleyiciler fragmanı sorguluyor. Peki İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.02.2018Televizyon
İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında Süreyya fenalaşıyor - Begüm öldü mü

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında Süreyya fenalaşıyor - Begüm öldü mü?

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Boran Konağı'nda nişan heyecanın yaşandığı İstanbullu Gelin son bölüm finaliyle duygu seli yaşatmıştı, ölüm kalım savaşı veren Begüm'ün oğluna hazırladığı video ekran karşısındakileri de derinden etkilemişti. Begüm'ün akıbetini merak eden izleyiciler heyecanla fragmanı araştırıyordu. Peki ameliyata alınan Begüm öldü mü? Süreyya neden fenalaşıyor? İşte İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı ve son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

20.02.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 37. yeni bölüm fragmanında Süreyyayı şok eden sözler

İstanbullu Gelin 37. yeni bölüm fragmanında Süreyya'yı şok eden sözler

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı dizinin yayın tarihine kısa bir süre kala izleyicilerle paylaşıldı. Geçtiğimiz hafta Galip'in eski eşiyle çalkalanan Boran Konağı'ndaki yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler, İstanbullu Gelin yeni fragmanıyla ilk tüyoları aldı. 49 saniye süren fragmanda Süreyya ve Begüm'ün duygusal anları ön planda. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte İstanbullu Gelin 37. bölüm fragmanı!

12.02.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 36. yeni bölüm fragmanında Defne Samyeli göründü

İstanbullu Gelin 36. yeni bölüm fragmanında Defne Samyeli göründü

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Osman’ın evlilik teklifi sürpriziyle başlayan İstanbullu Gelin 36. bölüm fragmanında Garip’in eşini canlandıracağı konuşulan Defne Samyeli de ilk gez göründü. İşte 1 dakikayı aşan İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı ve son bölümü hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

5.02.2018Televizyon
İstanbullu Gelin dizisi yayınlanan son bölümüyle şoke eden anlar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin dizisi yayınlanan son bölümüyle şoke eden anlar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Her hafta cuma akşamı izleyicileriyle buluşan İstanbullu Gelin dizisinin son bölümünde Faruk, Akif’i yalnız bırakmadı; Senem’i istemek için gelin evine gittiler. Ancak Süreyya ve Dilara’nın damada bir sürprizi vardı. Son bölümün bitmesiyle beraber diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.02.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 35. yeni bölüm fragmanında Begüm korkuttu

İstanbullu Gelin 35. yeni bölüm fragmanında Begüm korkuttu

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Boran Konağı’ndaki krizin katlanarak devam ettiğini gözler önüne seren İstanbullu Gelin 35. bölüm fragmanına Begüm’ün yere yığıldığı anlar damga vurdu. İşte İstanbullu Gelin yeni bölümünden ilk görüntüler ve son bölümü hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

28.01.2018Televizyon
Yeni bölüm neler olacak İstanbullu Gelin 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Yeni bölüm neler olacak? İstanbullu Gelin 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin yeni bölüm gelişmeleri için nefesler tutuldu. Boran Konağı'ındaki gergin anların tavan yaptığı İstanbullu Gelin'in son bölümünde Esma'nın Garip itirafı ailede adeta deprem etkisi yarattı. Finale doğru Faruk'un yeni kararıyla şaşıran dizi takipçileri asıl şoku finalde yaşadı. Osman, büyük aşkını annesinin bildiğini öğrendi. Peki, İstanbullu Gelin 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm neler olacak?

27.01.2018Televizyon
İstanbullu Gelin dizisi yayınlanan son bölümüyle dramatik anlar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin dizisi yayınlanan son bölümüyle dramatik anlar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi İstanbullu Gelin'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Esma’nın itiraflarıyla konakta yer yerinden oynadı. Süreyya, Faruk’u sakinleştirmek için beklenmedik bir hamle yaptı. Son bölümün bitmesiyle beraber yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.01.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 34. bölüm fragmanında konakta büyük kriz

İstanbullu Gelin 34. bölüm fragmanında konakta büyük kriz

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayın tarihine kısa bir süre kala paylaşıldı. Geçtiğimiz hafta final sahnesiyle şok etkisi yaratan İstanbullu Gelin'in 34. bölüm fragmanına Boran Konağı'ndaki Garip krizi damga vurdu. Öte yandan Süreyya'nın elindeki gebelik testi merak uyandırdı. Peki yeni bölümde neler olacak? Süreyya hamile mi? Faruk'un aldığı karar ne? İşte İstanbullu Gelin 34. bölüm fragmanı!

21.01.2018Televizyon
İstanbullu Gelin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İstanbullu Gelin dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İstanbullu Gelin dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi İstanbullu Gelin'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde konaktaki bir tuhaflık Faruk’u harekete geçirdi. Yaşanan son olayın yarattığı korku ve üzüntü beraberinde birçok soru getirdi. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.01.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 33. bölüm fragmanı… Yeni bölümde neler olacak

İstanbullu Gelin 33. bölüm fragmanı… Yeni bölümde neler olacak?

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 12 Ocak’ta Esma Sultan ve Reyhan’ın alevler arasındaki görüntülerine tanık olan izleyiciler, o günden bu yana İstanbullu Gelin 33. bölüm fragmanını bekliyordu. Peki yeni bölümde neler olacak, yangının sonunda kimse zarar görecek mi? İşte İstanbullu Gelin 33. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ilk ipuçları!

16.01.2018Televizyon
İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Esma Sultan ölecek mi

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Esma Sultan ölecek mi?

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Esma Sultan ölecek mi? Sevilen dizinin son bölümü ardından en çok sorulan sorular bunlarda oldu. Başrollerini Aslı Enver ve Özcan Deniz'in paylaştığı İstanbullu Gelin yılbaşı sonrası nefes kesen bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Reyhan'ın tuzağına düşen Esma Sultan'ın akıbeti merak ediliyor, bir ipucu bekleyen dizi takipçileri İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanını araştırıyor.

12.01.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 32. bölüm 2. fragmanında alevler arasında kalıyor - Yeni bölümde neler olacak

İstanbullu Gelin 32. bölüm 2. fragmanında alevler arasında kalıyor - Yeni bölümde neler olacak?

İstanbullu Gelin dizinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı, heyecan dozu arttı. Yarın akşam yayınlanacak olan İstanbullu Gelin 32. bölümünde Reyhan’ın bildikleri Esma’yı, Esma’nın bildikleri ise Reyhan’ı köşeye sıkıştırıyor. İki kadın arasındaki restleşme onları korkunç bir sonla burun buruna getiriyor. Peki alevler arasında kalan Garip ve Esma Sultan kurtulacak mı? İşte İstanbullu Gelin yeni bölümünden detaylar!

10.01.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 32. yeni bölüm fragmanı çok şaşırttı - Esma kime yakalandı

İstanbullu Gelin 32. yeni bölüm fragmanı çok şaşırttı - Esma kime yakalandı?

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Ekran macerasına yılbaşı sonrası ara veren İstanbullu Gelin'in 32. bölüm fragmanıyla önemli bir soru işareti yanıt buldu. En son yayınlanan son bölüm Galip ve Esma Sultan, konak halkından birine yakalanmıştı. İkiliyi yakalayan kişiyi merak eden izleyiciler fragman araştırması yapıyordu. İşte İstanbullu Gelin 32. bölümünden detaylar!

7.01.2018Televizyon

Yazar Sonuçları

Harika vakit geçiriyoruz!

Bayılıyorum Google’ın trendler bölümünde gezinmeye. Bizim memleketin anlık düşüncelerini, tüm dünyaya yaklaşımını, olaylar karşısında duyduğu merakı, insanımızın ilgisini anlatıyor. Hızlı bir fikir veriyor.

21.04.2019