MENÜ

İstanbul Su Kesintisi

İstanbul Su Kesintisi ile ilgili tüm haberleri, son dakika İstanbul Su Kesintisi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün İstanbul Su Kesintisi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.091 İstanbul Su Kesintisi haberi bulunmuştur.

İstanbul Su Kesintisi Haberleri

Egedeki şiddetli depremden son dakika haberleri

Ege'deki şiddetli depremden son dakika haberleri

Ege Denizi'nin Muğla açıklarında saat 01.31'de 6,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin merkez üssü Kos açıkları. Özellikle Bodrum ve Datça depremden etkilendi. Şiddetli depremde can kaybı yaşanmadı. Bodrum'da 70, Datça'da 20 civarında vatandaş özellikle panik nedeniyle kaçmaya çalışırken yaralandı. Depremin ardından 50'den fazla artçı sarsıntı ölçüldü. Bodrum'da 50 trafo hasar gördü. Yaklaşık 3 dakika boyunca gelen dev dalgalar nedeniyle sahildeki otellerin alt katları ile restoran bölümlerini su bastı, 16 işyeri sular altında kaldı. Deprem sırasında 30’a yakın otomobilde, ağaç dalları ve kayaların düşmesi sonucu maddi hasar meydana gelirken, Bodrum’un Mumcular, Yalıçiftlik, Mazı mahallelerindeki bazı evlerde çatlak meydana geldiği belirtildi.

21.07.2017Gündem
Yurt faciası sanıklarına tahliye yok

Yurt faciası sanıklarına tahliye yok

Adana'nın Aladağ ilçesinde 11'i öğrenci 12 kişinin yaşamını yitirdiği, 22 öğrencinin de yaralandığı kız yurdu yangını faciasında kusurlu oldukları gerekçesiyle haklarında dava açılan 6 sanığın tutukluluk halinin devamına karar verildi. Duruşmada ifade veren yaralı bir öğrenci "Bulaşık yıkarken hep elektrik çarpıyordu" dedi. Barolar Birliği Başkanı Feyzioğlu, "Tüm sanıkların tutukluluk halinin devamına karar verildi. Böylede olması gerekiyordu. Bu işin sadece yurt müdürüne yıkılarak, dernek yöneticilerinin işin içinden sıyrılmasını doğru görmüyoruz" diye konuştu.

17.07.2017Gündem
Su kesintisi olan İstanbul ilçeleri… Sular ne zaman gelecek

Su kesintisi olan İstanbul ilçeleri… Sular ne zaman gelecek?

İstanbul’dan su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İSKİ, 10 Temmuz tarihinde kesinti yaşayacak ilçeleri duyurdu. Bağcılar, Beykoz, Esenyurt, Kadıköy… İşte su kesintisi yaşayacak ilçeler!

10.07.2017Gündem
Her eve bir santral

Her eve bir santral

BEDAŞ Genel Müdürü Murat Yiğit, henüz taslak halindeki yeni düzenlemeye göre güneş panelleri ile isteyen herkesin elektrik üreticisi olmasının yolunun açıldığına işaret ederek, “Tüketici konumundaki birçok abone 5-10 yıl sonra üretici olarak sistemde yer alıyor olacak. Böyle bir dönüşüm yaşanacak, biz de hazırlanıyoruz” diyor.

12.05.2017Ekonomi
İstanbulda elektrik kesintileri (15-17 Mart saatleri ile birlikte)

İstanbul'da elektrik kesintileri (15-17 Mart saatleri ile birlikte)

İstanbul'da bu hafta planlı elektrik kesintileri gerçekleştirilecek. İstanbul'da bugün ve 17 Mart tarihlerinde planlı elektrik kesintileri gerçekleştirelecek bazı ilçeler liste halinde duyuruldu.

15.03.2017Gündem
İstanbulda su kesintisi Bayrampaşada sular ne zaman gelecek

İstanbul'da su kesintisi! Bayrampaşa'da sular ne zaman gelecek?

İstanbul'da meydana Bayrampaşa ve Büyükçekmece ilçelerinde meydana gelen su kesintisinin ardından vatandaşlar sular ne zaman gelecek sorularını yöneltmeye başladı. Peki, Çakmaklı, Terazidere ve Altıntepsi Mahallelerini kapsayan arıza ne zaman giderilecek? İşte, İstanbul'da su kesintisine dair bazı detaylar

22.02.2017Gündem
Elektrik verin bana

Elektrik verin bana!

Bu yazı, bir gazetecinin 2017 Ocak ayından arşivlere düştüğü küçük bir nottur...

21.01.2017Hayat
İstanbulda haftasonu hangi ilçelerde elektrik kesilecek Hangi illerde elektrik kesilecek

İstanbul'da haftasonu hangi ilçelerde elektrik kesilecek? Hangi illerde elektrik kesilecek?

İstanbul'da haftasonu elektrik kesintisi olacak mı soruları son günlerde yaşanan sık kesintilerin ardından vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Hafta içi sık sık yaşanan kesintiler nedeniyle isyan eden vatandaşlar, hafta sonunu da elektrik kesintisiyle karşılayacak. 21 Ocak Cumartesi ve 22 Ocak Pazar tarihlerinde İstanbul'da olmak üzere bazı illere elektrik verilemeyecek. Peki, İstanbul dahil hangi illerde haftasonu elektrik kesintileri yaşanacak?

19.01.2017Gündem
İstanbulluları hafta sonunda elektrik kesintisi bekliyor Elektrik kesintisi yaşanacak iller

İstanbulluları hafta sonunda elektrik kesintisi bekliyor! Elektrik kesintisi yaşanacak iller

İstanbullular hafta sonunu da elektrik kesintisiyle karşılayacak. BEDAŞ'tan yapılan duyuruya göre; Zekeriyaköy, Fatih, Sariyer gibi pek çok İstanbul ilçesinde elektrik kesintileri yaşanacak. Ayrıca Adana, Antalya, Hatay ve Adana gibi pek çok büyük ilde de kesintiler yaşanacak? Peki, başka hangi il ve ilçelerde kesinti yaşanacak? İşte, hafta sonunda elektrik kesintisi yaşanacak iller ve ilçeleri!

19.01.2017Gündem
İstanbulda su kesintisi 9 ilçede gerçekleşecek

İstanbul'da su kesintisi 9 ilçede gerçekleşecek

İstanbul'da su kesintisi 9 ilçede yaşayan vatandaşlarca araştırılmaya başlandı. Planlı bakım çalışmaları nedeniyle 9 ilçede yaşanacak belirli süreli su kesintisi, vatandaşların dikkatini çekti. Peki İstanbul'da su kesintisi kaç saat sürecek? İşte, kesintiye dair tüm detaylar

8.01.2017Gündem
Kar saat 24:00e kadar sürecek... Elektrik ve su kesintileri yaşanıyor

Kar saat 24:00'e kadar sürecek... Elektrik ve su kesintileri yaşanıyor

İstanbul'da etkili olan kar yağışı nedeniyle bazı ilçelerde elektrik ve su kesintileri yaşanıyor.

7.01.2017Ekonomi
9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil olacak mı Kar yağışı ne kadar sürecek

9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil olacak mı? Kar yağışı ne kadar sürecek?

İstanbul’da 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil edilecek mi sorusu, uzun süredir bekledikleri karın tadını çıkaran öğrenciler için merak konusu oldu. Cuma akşamından bu yana süren kar yağışı İstanbul’da hayatı olumsuz etkilerken, öğrencilerde pazartesi günü için soru işareti oluşturdu. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Afet Yönetimi Uzmanı Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu, tatil durumunun ilçe belediyelerinin çalışmalarına bağlı olduğunu ifade etti. Peki 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil olacak mı? İşte konuyla ilgili detaylar

7.01.2017Gündem
‘Siber sabotaj  hazırlığı olabilir’

‘Siber sabotaj hazırlığı olabilir’

ENERJİ Bakanlığı’ndan üst düzey bir yetkili, Bakanlığın, 15 Temmuz’dan sonra başlayan ve yakın zamanda artarak düzenli hale gelen siber saldırılarla karşı karşıya kaldığını açıkladı.

31.12.2016Ekonomi
Son dakika: Elektrik üretim ve iletim hatlarına siber saldırı

Son dakika: Elektrik üretim ve iletim hatlarına siber saldırı

Hurriyet.com.tr'ye konuşan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığından üst düzey bir yetkili, Bakanlığın, 15 Temmuz’dan sonra başlayan ve yakın zamanda artarak düzenli hale gelen siber saldırılarla karşı karşıya kaldığını belirtti. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ise arızaların giderilmesi için yapılan çalışmaları denetledikten sonra basına yaptığı açıklamada sıkıntının tamamen ortadan kaldırıldığını belirterek "Doğal koşulların dışında ne gibi sebepler var, bununla alakalı gelen ihbarlar noktasında İçişleri Bakanlığımızla da koordineli bir soruşturma başlattık" dedi.

31.12.2016Ekonomi
Yılbaşında İstanbuldaki elektrik kesintileri devam edecek mi

Yılbaşında İstanbul'daki elektrik kesintileri devam edecek mi?

Elektrik kesintilerinin son günler sık sık yaşanması vatandaşları tedirgin etmeye başladı. Günlük işleri aksayan vatandaşlar, yılbaşında da elektrik kesintisi olup olmayacağını sorgulamaya başladı. Peki, 31 Aralık Cumartesi günü yani yılbaşında elektrik kesintileri devam edecek mi? İşte, elektrik kesintileriyle ilgili son durum!

31.12.2016Gündem
İstanbulda elektrik kesintileri sürüyor...Elektrikler ne zaman gelecek Açıklama...

İstanbul'da elektrik kesintileri sürüyor...Elektrikler ne zaman gelecek? Açıklama...

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında dünden sonra bugün de elektrik kesintileri yaşandı. Vatandaşlar elektriklerin sık sık gelip gittiğini belirtiyor, 'Elektrikler neden kesik' sorusuna yanıt arıyor. Kadıköy, Gaziosmanpaşa, Esenler gibi pek çok ilçeden gün içinde kesinti haberleri geldi. Yaşanan gelişme sonrası BEDAŞ 30-31 Aralık ve 1 Ocak'taki planlı kesintileri iptal etti. Enerji Bakanlığı da elektrik kesintileriyle ilgili açıklama yaptı. Açıklamada "Kesintiler İstanbul'un genelini etkilememekte, belli bölgelerde kısmi olarak sürmektedir. Kısa süre içinde İstanbul'un tamamına elektrik verilmesi sağlanacaktır. Çalışmalar yoğun kar yağışı, fırtına ve sise rağmen ara verilmeden gerçekleştirilmektedir. Kesintilerin, elektriğin yetersizliğinden dolayı olduğu yönündeki iddialar gerçeği yansıtmamaktadır" denildi.

30.12.2016Ekonomi
İGDAŞtan uyarı: Kombi ve kazanlarını elektrik gelene kadar kapalı duruma getirin

İGDAŞ'tan uyarı: Kombi ve kazanlarını elektrik gelene kadar kapalı duruma getirin

İstanbul Gaz Dağıtım AŞ (İGDAŞ), olumsuz hava koşulları nedeniyle elektrik kesintisi yaşanan bölgelerdeki abonelerini, kombi ve kazanlarını elektrik gelene kadar kapalı konuma getirmeleri konusunda uyardı.

29.12.2016Gündem
İstanbulda 20 saatlik su kesintisi

İstanbul'da 20 saatlik su kesintisi

İstanbul Kadıköy Kurbağalıdere Islahı kapsamında Şefikbey Köprüsü yenileme çalışmaları nedeniyle 27 Aralık 2016 Salı günü 10:00 ile 28 Aralık 2016 Çarşamba günü 06:00 saatleri arasında 20 saat süreyle Kadıköy'de bazı noktalarda su kesintisi yaşanacak.

24.12.2016Gündem
Üsküdar denize doğru açılıyor

Üsküdar denize doğru açılıyor!

Üsküdar sahilinde Marmaray istasyon girişlerinin olduğu bölümünden denize kadar olan kısım hakkında doldurma kararı çıktı. İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde oyçokluğu ile alınan bu karar sonrasında Şemsi Paşa Camisi ile Üsküdar iskelesi arasındaki sahil kısmı ‘kazıklı sistem teras’ ile 12 bin metrekare doldurulacak, 125 bin metrekarelik dev meydan ortaya çıkacak.

14.12.2016Ekonomi
Üsküdar Sahiline dolgu alanı geliyor

Üsküdar Sahiline dolgu alanı geliyor

Üsküdar Sahilinde bulunan Şemsi Paşa Camisi ile Üsküdar iskelesi arasındaki sahil kısmı doldurulacak.

14.12.2016Gündem
1 Aralık İstanbul ve Ankara’da su kesintisi Sular ne zaman gelecek

1 Aralık İstanbul ve Ankara’da su kesintisi! Sular ne zaman gelecek?

İstanbul ve Ankara’nın pek çok ilçesinde su kesintisi yaşanacağı haberi, İSKİ ve ASKİ sayfaları üzerinden duyuruldu. Suların kesilmesi ardından pek çok vatandaş, sular ne zaman gelecek sorusuna yanıt aradı. İşte su kesintileri hakkında dağıtım şirketinden alınan resmi bilgiler ve sular ne zaman gelecek sorusunun yanıtı!

1.12.2016Gündem
OHALde Erasmus

OHAL'de Erasmus

Avrupa Birliği-Türkiye arasındaki soğuk rüzgârlara, OHAL’e ve geçen zor yaza rağmen, pek çok Avrupalı öğrenci Erasmus Programı’yla Türkiye’ye geldi. Değişik kültür ararken OHAL bulan Erasmus öğrencileriyle deneyimlerini konuştuk....

26.11.2016Gündem
Esenyurt Kıraçta 1 haftadır su yok

Esenyurt Kıraç'ta 1 haftadır su yok

Esenyurt’ta bir haftadıryaşanan su kesintisi ilçe sakinlerini çileden çıkardı. Su tankerindenevlerine su taşıyan vatandaşlar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne tepkigöstererek, sorunun en kısa sürede giderilmesini istedi. İstanbul’un Esenyurt ilçesine bağlı Kıraç’ta bazı mahallelere birhaftadır su verilmiyor. İSKİ’nin nadir olarak gönderdiği sutankerlerinden evlerine su taşıyan ilçe sakinleri, çalışmanın ne zamanbitirileceğine dair bilgi edinemediğinden şikayetçi. Vatandaşlaryetkililerin, her gün bir saat söylediklerini ancak o saatlerde desuların verilmediğini belirtiyor.

22.11.2016Haber
Esenyurtta su krizi

Esenyurt'ta su krizi!

Esenyurt’ta bir haftadır yaşanan su kesintisi ilçe sakinlerini çileden çıkardı. Su tankerinden evlerine su taşıyan vatandaşlar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne tepki göstererek, sorunun en kısa sürede giderilmesini istedi.

22.11.2016Gündem
Anadolu yakasında bazı ilçelere 21 Kasımda elektrik verilemeyecek

Anadolu yakasında bazı ilçelere 21 Kasım'da elektrik verilemeyecek

İstanbul'un Anadolu yakasında 8 ilçede 21 Kasım'da elektrik kesintisi uygulanacak.

19.11.2016Gündem
Anadolu Yakasında bazı ilçelere yarın elektrik verilemeyecek

Anadolu Yakası'nda bazı ilçelere yarın elektrik verilemeyecek

İstanbul Anadolu Yakası'nda Adalar, Üsküdar, Şile, Sultanbeyli, Beykoz, Çekmeköy, Ümraniye, Pendik, Kartal, Sancaktepe, Maltepe, Tuzla ve Ataşehir'in bazı mahallelerine yarın elektrik verilemeyecek.

18.11.2016Gündem
Boydak ailesi hakim önünde

Boydak ailesi hakim önünde

FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında, aralarında iş adamları Hacı, Memduh ve Şükrü Boydak'ın yanı sıra Hamdi Kınaş, Halit Gazezoğlu ve eski ÖSYM Başkanı Ali Demir ile örgütün "il imamı" Sıtkı Baş'ın da bulunduğu 68 kişinin yargılandığı davanın ilk duruşmasına devam edildi. Tutuksuz sanıklardan Mustafa Boydak "Darbe başarılı olur mu olmaz mı diye endişe duymadım ama darbe başarılı olsaydı biz o gün ki duruşumuzdan dolayı yine burada yargılanıyor olurduk" dedi.

2.11.2016Gündem
Gaziantep’te inthar bombacılarının hedefi belli oldu

Gaziantep’te inthar bombacılarının hedefi belli oldu

Terör örgütü DEAŞ üyelerine yönelik dün 2 ayrı noktada düzenlenen ve 3 polisin şehit olduğu operasyonlar ile kentte kaos ortamı oluşturmayı hedefleyen kanlı saldırılar önlendi. Teröristlerin kanlı saldırı için aktif duruma geçişi ile birlikte polisin operasyon için öğle vakti düğmeye bastığı ortaya çıktı. İlk operasyonda kendisini patlatan canlı bombanın kimliğinin belirlenmesine yönelik çalışma sürerken, ikinci operasyonda etkisiz hale getirilen DEAŞ’ın beyin takımında yer alan ve sözde Gaziantep sorumlusu Mehmet Kadir Cebael’in ağabeyinin de daha önce HDP ve Cumhuriyet Gazetesi’ne yönelik bombalı saldırıya gittiği sırada yakalanarak tutuklandığı belirlendi. Ele geçirilen şüpheliler ve dokümanların incelemesinde bir veya daha fazla sayıdaki teröristin kentte kaos ortamı oluşturmak amacıyla ’amel’ adını verdikleri bombalı eylem için adres olarak cami, cemevi, alış veriş merkezleri, kafe, stadyum, spor salonu, düğün, nişan veya resmi kutlama törenlerini seçecekleri belirlendi.

17.10.2016Gündem
Dört yeni üniversite geliyor

Dört yeni üniversite geliyor

6745 Sayılı Yatırımların Proje Bazında Desteklenmesi ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun, Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre İstanbul'da Beykoz Üniversitesi, İzmir'de ise İzmir Bakırçay ve İzmir Demokrasi üniversiteleri kuruldu. İstanbul'da bir de İstanbul Kent Üniversitesi adı altında bir vakıf üniversitesi kurulacak.

7.09.2016Ekonomi

Yazar Sonuçları

Hollanda’ya nasıl kazıklanıyoruz!

HUKUKSUZLUĞUN hâkim olduğu uluslararası ilişkilere centilmenlik ve suhulet hâkim olmalı, iletişim kanalları açık bırakılmalı; ancak alınacak tedbirlerde ciddi ve kararlı olunmalıdır.

16.03.2017

Referandum sürecinde cari giderler artıyor

‘‘İSTİHDAMI artırmak, işsizliği azaltmak, ekonomiye canlılık kazandırmak, üretimi artırmak vb. amaçlarla, plan ve programlardaki politika, hedef ve ilkeler doğrultusunda bazı mali teşvik (destek) tedbirlerin uygulandığı; bütçe olanakları çerçevesinde de sosyal devlet ilkesinin doğal bir sonucu olarak ülkemizdeki yoksul kesimler için sosyal yardımlar yapılmakta olduğu biliniyor.”

21.02.2017

Promosyon en az 10 yıllık ödenmelidir

40 yıllık avukat emeklisi Sedat Vural ‘emekli promosyonu’nun 2010 yılında geriye dönük 5 yıl üzerinden promosyon alacağının ödenmesi için SGK’ya ve emekli maaşını aldığı Ziraat Bankası’na açtığı davaların, iç hukuk yollarının tüketilmesi sonucu AİHM’ye başvurusunun öyküsünü anlatıyor.

8.02.2017

İade-i itibara yanıt yok

MİLLİ Savunma Bakanı Fikri Işık, 2009-2016 yılları arasında askeri okullardan toplam 5 bin 792 kişinin ayrıldığını veya ilişiğinin kesildiğini bildirdi.

3.01.2017

Kıymada fiyat: Kim ne tutturursa

Bakan Faruk Çelik neredeyse 1 yıldır kıymanın olması gerekenden pahalıya satıldığını söylüyor ve uyarıyor. İstanbul’dan ve Anadolu’nun çeşitli kentlerinden kıyma fiyatlarını aldım. Gerçekten de Bakan’ın söylediği gibi 32 liraya kıyma satan neredeyse yok. Bakanlığın tavan fiyat uygulamasını bir kez daha gözden geçirmesinde bence fayda var. Ne dürüst kaliteli ürün satmaya çalışan kasaplar zan altında kalsın ne de vatandaş fahiş fiyata kıymaya mahkûm olsun...

25.11.2016

Cumhuriyet’in ‘vakıf’ seçimi tartışılıyor

ESKİ Cumhuriyet Vakfı Başkanı Alev Coşkun’un iki yıl önce seçimde toplantı yeter sayısı olmadan karar verildiği iddiasıyla yargıya gitmesi tartışılıyor.

3.10.2016