EKSTRA
MENÜ

İstanbul Fashion Week

İstanbul Fashion Week haberleri sayfasında güncel ve son dakika İstanbul Fashion Week hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 760 İstanbul Fashion Week haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

İstanbul Fashion Week Haberleri

Seçkin Süngüç kimdir Kuaförüm Sensin Seçkin Süngüç mesleği nedir

Seçkin Süngüç kimdir? Kuaförüm Sensin Seçkin Süngüç mesleği nedir?

Kuaförüm Sensin yarışmasında jüri üyesi olarak görev alan Seçkin Süngüç, biyografisi ile gündemde yer almaya devam ediyor. Jüri üyelerinde değişikliğe giden Kuaförün Sensin, yeni dönemde Seçkin Süngüç ile devam edecek. Peki, Seçkin Süngüç kimdir nereli ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında merak edilen bazı detaylar

16.06.2020Hayat
Kuaförüm Sensin jüri üyesi Seçkin Süngüç kimdir

Kuaförüm Sensin jüri üyesi Seçkin Süngüç kimdir?

Kuaförüm Sensin'in yenilenen jüri üyelerinden biri de Seçkin Süngüç oldu. Makyaj artisti olan Seçkin Süngüç 2017 yılında Yokuş isimli tekli ile müzik hayatına da giriş yapmıştı. Diva Bülent Ersoy, Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç'ün jüri koltuğuna oturacağı programda kuaförler ve makyözler zorlu bir yarış yaşayacak. Peki, Kuaförüm Sensin jüri üyesi Seçkin Süngüç kimdir?

9.06.2020Televizyon
Şimdi herkes manken

Şimdi herkes manken

Model olarak adım attığı sektörde yola koreograf olarak devam eden, geçen yıl 1 ayda 62 defile düzenleyerek rekora imza atan Asil Çağıl, Türkiye’de moda sektörünün ciddi bir krizle karşı karşıya olduğu iddiasında. Çağıl, yabancı marka ve modellerin Türk piyasasına sekte vurduğunu söylüyor.

22.08.2019Keyif
Gizem Barlak kimdir

Gizem Barlak kimdir?

Gizem Barlak, yaptığı açıklamalar ve Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Pek çok tasarımcıyla çalışan ve marjinal tarzıyla dikkat çeken Gizem Barlak’ın hayatına ilişkin bilgiler gündemdeki haberler nedeniyle merak konusu oluyor. Peki, Gizem Barlak kimdir?

11.10.2018Magazin
Nihat Doğana ayrılan sürenin sonuna gelindi

Nihat Doğan'a ayrılan sürenin sonuna gelindi

Nihat Doğan’ın 11 ve 16 yaşında iki kızı evine aldığı iddiaları sonrasında yaptığı açıklamalar inandırıcı mı? Beyaz TV’nin soruşturma sonucunu beklemeden Doğan’ın işine son vermesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

16.09.2018Magazin
Güzellik, çirkinlik gibi kavramları kenara bırakırsak daha mutlu oluruz

Güzellik, çirkinlik gibi kavramları kenara bırakırsak daha mutlu oluruz

O uluslararası anlamda yıldızlaşan tek top modelimiz. Geçen sezon parladı, şimdi de Londra-Milano ve Paris Moda haftalarında fırtına gibi esmeye devam ediyor. Tüm bunları iki yılda yaptı. Peki Öykü Baştaş bunları nasıl başardı? Şu an Milano Moda Haftası’nda olan manken anlattı: “Bir modelin gelebileceği en önemli noktaya ulaşmış durumdayım.”

İstanbul bana  ‘Bak bacım, bu şehirde yaşayacaksan kendini koruyacaksın’ dedi

İstanbul bana ‘Bak bacım, bu şehirde yaşayacaksan kendini koruyacaksın’ dedi

Gizem Barlak 25 yaşında, altı yıldır profesyonel model. İstanbul Fashion Week podyumunda, defilesine çıkmadığı tasarımcı kalmadı. Bir yıl önce, gece evine dönerken İstanbul Teşvikiye’nin göbeğinde iki erkeğin tacizine uğradı. Yaşadıklarını ilk kez anlattı.

24.06.2017Hayat
Ne gerek vardı

Ne gerek vardı

İpek Tanrıyar’ın umrede giydiği kıyafeti nasıl buldunuz? Burberry marka bir kıyafetle Kâbe’yi ziyarete gitmesi üzerine sosyal medyada çok eleştirildi.

26.03.2017Magazin
Zeynep Demirelden flaş karar 6 yıl sonra...

Zeynep Demirel'den flaş karar! 6 yıl sonra...

Fenerbahçe’nin kalecisi Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel sürpriz bir karar verdi.

10.10.2016Futbol
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul & Mehtap Elaidi Koleksiyonu

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul & Mehtap Elaidi Koleksiyonu

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Sonbahar 2015 kapsamında bu sene sektörde 15.yılını kutlayan Moda Tasarımcıları Derneği (MTD) Başkanı Mehtap Elaidi, “Spice” adını verdiği 2015 Sonbahar/Kış koleksiyonunu sundu...

20.03.2015Moda Trendleri
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul & Les Benjamins

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul & Les Benjamins

Les Benjamins, ilk defilesini Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da gerçekleştirdi...

21.10.2014Stil
Japon modacı Kansai Yamamoto “Hello Istanbul dedi

Japon modacı Kansai Yamamoto “Hello Istanbul" dedi!

Kuzey Japonya’nın tarım işçisi kadınlarından gelen ilhamı, modacı Kansai Yamamoto’nun yaratıcılığı ileri teknolojiyle İstanbul’a taşındı...

20.10.2014Stil
İstanbul’un modası geçiyor mu

İstanbul’un modası geçiyor mu?

Hürriyet’in moda eleştirmenleri hemfikir: İlkbahar-Yaz 2015 koleksiyonlarının sergilendiği İstanbul Fashion Week, tarihinin en sönük, heyecansız ve umut vermeyen sezonunu yaşadı. Yolunda gitmeyen neler var, masaya yatırdık.

19.10.2014Stil
Manken savaşlarında kim haklı

Manken savaşlarında kim haklı?

Bu hafta düzenlenen Mercedes Benz Fashion Week’e manken savaşları damga vurdu. Top model Didem Soydan’ın hiçbir defileye katılmayacağını duyurması üzerine ortalık karıştı. Moda haftasında görev alan 8 Türk mankeni bir araya topladık ve sorduk: Türk mankenlerin hakkı mı yeniyor?

17.10.2014Stil
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbulun dördüncü günü

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un dördüncü günü

Çiğdem Akın defilesiyle başlayan dördüncü gün, Nazlı Soylu, New Gen II, Özlem Erkan, Nej, Ready to Fish by Ilja, Tuba Ergin, Les Benjamins ve Mehtap Elaidi İlkbahar/Yaz 2015 koleksiyonları gün boyunca birbirini takip etti...

17.10.2014Stil
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbulun 3.Gününden satır başları

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un 3.Gününden satır başları

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un üçüncü gününün programında Istanbul Moda Akademisi mezunlarının koleksiyonlarına yer verildi...

16.10.2014Stil
Meltem Özbek - 2014 İstanbul Moda Haftası

Meltem Özbek - 2014 İstanbul Moda Haftası

Mercedes benz sponsorluğunda gerçekleşen İstanbul Fashion Week'de Meltem Özbek tasarımları herkesi büyülemeyi başardı.

15.10.2014Diğer Videolar
İstanbul Moda Haftası Başladı

İstanbul Moda Haftası Başladı

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul İlkbahar/Yaz 2015 koleksiyonları, Antrepo 3, Tophane’de sergilenmeye başladı...

14.10.2014Koleksiyonlar
Fashion Week Istanbuldan satır başları

Fashion Week Istanbul'dan satır başları

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un dördüncü sezonu bugün başladı. Modayla dopdolu geçecek 5 gün boyunca marka ve tasarımcılar İlkbahar/Yaz 2015 koleksiyonlarını sektörün önde gelen oyuncularına sunmanın heyecanını yaşayacaklar...

14.10.2014Stil

Yazar Sonuçları

Fashion Week İstanbul ve moda filmleri

New York ile başlayıp Paris ile son bulan moda haftaları geleneksel hale dönmeye başlamışken, Fashion Week İstanbul üçüncü kez dijital olarak gerçekleşti.Bu sezon tasarımcılar koleksiyonlarını moda filmleri aracılığı ile sergiledi.

16.10.2021

İngiltere Kraliçesi bile portresini ona dokutuyor!

Kimselere benzemeyen bir adam. Ultra yaratıcı. Aslında bir çağdaş sanatçı, aynı zamanda üniversitede hoca ama o kendinde “dokumacı” demeyi tercih ediyor. Kumaş tasarlıyor, iplik tasarlıyor. Dokuyarak portreler yapıyor ama sanatsal portreler... Sergileri tüm dünyayı dolaşıyor. Tayland Kraliçesi, doğum günü kutlamaları için onu ülkesine davet ediyor. Yetmiyor, İngiltere Kraliçesi Elizabeth’in portresini dokuyor! Londra, Paris ve İstanbul Fashion Week’te yer alıyor. İlk erkek giysi koleksiyonunu New York Fashion Week’te geçtiğimiz şubatta sergiledi. Güzel sanatlarda çalışırken hocaları tarafından mobbing’e uğruyor. O da ona mobbing yapan tüm hocaları, tuvalet kapısının altından bacakları görünüyorken dokuyor. İç çamaşırlarını, pantolonlarını, eteklerini... Esere bakan, hocaların kim olduğunu anlıyor! Kendini de duvara karşı ‘İşeyen Fırat!’ olarak dokuyor. Bu eserleri ‘Akıl Hastanesi’ adı altında sergiliyor, sergi ve istifa mektubunu bölüm başkanının masasına bırakıp çıkıyor. İşte bu olay, Fırat Neziroğlu’nun sanat hayatında bir sıçramaya yol açıyor, eserler o kadar tutuluyor ki, ülke ülke dolaşıyor.

9.06.2019

2017’den önce modası geldi

Geçen hafta Türk modacıların tasarımlarını sergilediği İstanbul Fashion Week’ten sonra önceki gün de Burberry, Cam David, Soccx ve Cole Haan’ın da aralarında olduğu dünyaca ünlü markalar 2017 Sonbahar-Kış koleksiyonlarıyla İstanbul’da moda rüzgarları estirdi.

27.10.2016

Son model sevgili podyumda ortaya çıktı

Deniz Akkaya’yla bir dargın bir barışık sürdürdüğü ilişkisine nokta koyan Murat Varol, Çek model Misa Junova ile yeni bir aşka yelken açtı.

17.10.2016

İş dünyasında tüp mide trendi

Fazla kilolarından dert yanan iş dünyasının patronları, sporla zayıflayamayınca çareyi midelerini küçülttürmekte buldu.

24.03.2015

Moda günleri

Doğan Burda bünyesinde yayınlanan moda dergisi Elle, dün başlayan Mercedes-Benz İstanbul Fashion Week’e katılan tasarımcıları brunch davetinde buluşturdu.

18.03.2015

‘Kayıp Kız’dan çıktım, kafam karıştı

Şaşırıyorsun, bazen “Bu kadar da olmaz” diyorsun, her ters köşeden sonra zihnin daha da allak bullak oluyor, ah bir de kadınlar ve medyadan ürküyor, erkek milletine ise fena halde acıyorsun!

24.10.2014

Kulislerin en bomba dedikodusu ne?

Fashion Week’te en hararetli kavgalar, skandal hareketler ve kaynayan kazanlar... Dedikodu dosyasını açıyoruz

18.10.2014

YEME, İÇME VE EĞLENCE OSCAR’LARI

Gecce.com internet sitesinin bu yıl 14’üncüsünü düzenlediği ‘Gecce Mekan Oscar’ları törenle sahiplerini buldu.

14.10.2014