EKSTRA
MENÜ

İski

İski ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İski haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.256 İski haberi bulunmuştur.

İski Haberleri

Sular ne zaman gelecek 25 Mayıs İSKİ su kesintisi bilgileri

Sular ne zaman gelecek? 25 Mayıs İSKİ su kesintisi bilgileri

İstanbul'da sular ne zaman gelecek sorusu, 25 Mayıs Pazartesi günü meydana gelen kesintilerin ardından merakla araştırılmaya başlandı. Küçükçekmece, Eyüpsultan, Esenler, Beykoz, Bakırköy, Kadıköy su kesintisi için saat ve tarih bilgilerini veren İSKİ, kesintilerin hangi mahallelerde gerçekleşeceğini de belirtti. Peki, İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İşte, 25 Mayıs İstanbul su kesintisi suların ne zaman geleceği hakkında merak edilen bazı bilgiler

25.05.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 20 Mayıs İSKİ su kesintisi bilgileri

Sular ne zaman gelecek? 20 Mayıs İSKİ su kesintisi bilgileri

Şebeke hattı arızası nedeniyle belirli semtlerde gerçekleşen su kesintisi, bu semtlerde oturan vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Küçükçekmece, Kadıköy, Üsküdar bölgesinde belirli mahallelerde gerçekleşen su kesintisi, İSKİ internet sitesi üzerinden bilgilendirildi. Peki, sular ne zaman gelecek? İşte, İSKİ su kesintisi hakkında detaylı bilgiler

20.05.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek İSKİ 12 Mayıs su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? İSKİ 12 Mayıs su kesintisi

İstanbul'un bazı ilçelerinden su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Avrupa ve Anadolu Yakası'nda bazı ilçelerde çeşitli nedenlerle 12 Mayıs 2020 tarihinde su kesintileri yaşanacak. Peki, sular ne zaman gelecek?

12.05.2020Gündem
İBB Meclisinde borçlanma talepleri karara bağlandı

İBB Meclisinde borçlanma talepleri karara bağlandı

Olağanüstü gündemle toplanan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) meclisinde borçlanma taleplerinin birçoğu revize edilerek meclisten geçti.

11.05.2020Gündem
Evde kalan İstanbullu daha çok su harcadı

Evde kalan İstanbullu daha çok su harcadı

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında ‘Evde kal’ çağrısına uyan İstanbulluların günlük su kullanım mart başından bu yana yüzde 4.5 arttı.

5.05.2020Ekonomi
AKOM’dan çağrı İşte İstanbul barajlarındaki doluluk oranı…

AKOM’dan çağrı! İşte İstanbul barajlarındaki doluluk oranı…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM), İstanbul'daki baraj doluluk oranının yüzde 68 olduğunu açıkladı. AKOM, su kullanımında tasarruflu olma çağrısında bulundu.

3.05.2020Gündem
Beylikdüzünde doğal gaz borusunda yangın

Beylikdüzü'nde doğal gaz borusunda yangın

Beylikdüzü Gürpınar'da İSKİ çalışmaları sırasında doğal gaz borusu patladı. Metrelerce yukarıya alevler çıkarken olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi

28.04.2020Haber
Kadıköyde şaşırtan görüntü

Kadıköy'de şaşırtan görüntü

İstanbul Kadıköy'de İSKİ'nin yaptığı çalışma sırasında su borusunun patlatılmasıyla cadde göle döndü

22.04.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek İSKİ 17 Nisan arıza ve kesinti programı

Sular ne zaman gelecek? İSKİ 17 Nisan arıza ve kesinti programı

İstanbul'un bazı ilçelerinden su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Avrupa ve Anadolu Yakası'nda bazı ilçelerde çeşitli nedenlerle 17 Nisan 2020 tarihinde su kesintileri yaşanacak. Peki, sular ne zaman gelecek?

17.04.2020Gündem
İstanbulda su kesintisi… İstanbulda sular ne zaman gelecek

İstanbul'da su kesintisi… İstanbul'da sular ne zaman gelecek?

İstanbul'da su kesintisi yaşanıyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Avrupa ve Anadolu Yakası'nda bazı ilçelerde çeşitli nedenlerle 29 Mart 2020 tarihinde bazı ilçelere su verilemeyecek. İkamet ettikleri il veya mahalledeki su kesintisi sona ereceği zamanı merak eden vatandaşlar, internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, İstanbul'da sular ne zaman gelecek?

29.03.2020Gündem
Barajda doluluk yüzde 31 daha az... Uyarı geldi...

Barajda doluluk yüzde 31 daha az... Uyarı geldi...

İstanbul'da barajlardaki doluluk oranı bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 31 daha az seviyede. Koronavirüs salgını nedeniyle ilerleyen günler için su tasarrufu uyurasında bulunan İstanbul Teknik Üniversitesi Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Toros," Su kullanımına dikkat etmezsek, şu anda barajlarda olan su seviyesi önümüzdeki yaz döneminde düşerek bizim için sıkıntılı bir dönem oluşturabilir" dedi.

25.03.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 25 Mart İSKİ su kesintisi ve arıza programı

Sular ne zaman gelecek? 25 Mart İSKİ su kesintisi ve arıza programı

İstanbul'un bazı ilçelerinden su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Avrupa ve Anadolu Yakası'nda bazı ilçelerde çeşitli nedenlerle 25 Mart 2020 tarihinde su kesintileri yaşanacak. Peki, sular ne zaman gelecek?

25.03.2020Gündem
İstanbullu suda idareli

İstanbullu suda idareli

Koronavirüse karşı uzmanlar elleri temiz tutmayı önerirken, akıllara ‘Barajlarda su yeterli mi’ sorusu geldi. İSKİ verileri İstanbulluların suyu idareli tükettiğini ortaya koydu.

25.03.2020Gündem
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü su kaynaklarını nasıl koruyacak

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü su kaynaklarını nasıl koruyacak?

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, depolamalı tesislerin kapasitelerini artırarak iklim değişikliği ve kuraklık koşullarında su kaynaklarını muhafaza etmeyi hedefliyor.

23.03.2020Teknoloji
Sular ne zaman gelecek 21 Mart 2020 İSKİ su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? 21 Mart 2020 İSKİ su kesintisi

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından 21 Mart 2020 tarihine dair arıza kesinti sayfasında açıklamalarda bulundu. Kurumunda resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre; Anadolu ve Avrupa yakasında birçok ilçede su kesintisi olacak. Peki, sular ne zaman gelecek?

21.03.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 11 Mart 2020 İSKİ su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? 11 Mart 2020 İSKİ su kesintisi 

Sular ne zaman gelecek?' sorusunun yanıtı İSKi'nin yaptığı su kesintisi sonrasında arandı. Su kesinti ile karşılaşan İstanbullular İSKİ'nin resmi internet adresinden yapılan açıklamaya yöneldi. İSKİ'den yapılan açıklamaya göre Anadolu ve Avrupa yakasında bazı ilçelerde kesinti yaşanacak. Peki, Sular ne zaman gelecek?

11.03.2020Gündem
İstanbulda müzelere zam

İstanbul'da müzelere zam

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) şirketlerinden Kültür A.Ş. tarafından işletilen İstanbul’daki müze girişlerine yüzde 30 ile 50 arasında zam yapıldı.

4.03.2020Gündem
İstanbulda su kesintisi – Sular ne zaman gelecek İSKİ 3 Mart su kesintisi programı

İstanbul'da su kesintisi – Sular ne zaman gelecek? İSKİ 3 Mart su kesintisi programı  

İstanbul'un bazı ilçelerinde bakım ve onarım çalışmaları gereğince su kesintisi yaşanıyor. İSKİ'den (İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi) yapılan yazılı duyuruyla İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası ilçeleri için elektrik kesintisi uyarısı yapıldı. Peki, İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İşte 3 Mart su kesintisi programı...

3.03.2020Gündem
İstanbul’da sular ne zaman gelecek İSKİ Avrupa ve Anadolu Yakası 28 Şubat su kesintisi programı

İstanbul’da sular ne zaman gelecek? İSKİ Avrupa ve Anadolu Yakası 28 Şubat su kesintisi programı

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) haftalık su kesintisi programıyla vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor. İdare'nin resmi sayfasından yapılan duyuruya göre İstanbul'un bugün bazı ilçelerine bakım ve onarım çalışmaları kapsamında su verilemeyecek. Peki, İstanbul’da sular ne zaman gelecek? İşte İSKİ 28 Şubat su kesintisi programı

28.02.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek İSKİ 24 Şubat su kesintisi programı

Sular ne zaman gelecek? İSKİ 24 Şubat su kesintisi programı

İstanbul’un bazı ilçelerinde su kesintisi yaşanıyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) 24 Şubat Pazartesi günü İstanbul'da su kesintisi yaşanacak ilçeleri paylaştı. Su kesintisi Maltepe, Sultangazi, Üsküdar ilçelerinde bugün belirli saat aralığında etkili olacak. Peki, sular ne zaman gelecek? Su kesintilerinden etkilenecek mahalleler hangileri? İşte İSKİ 24 Şubat su kesintisi programı...

24.02.2020Gündem
Kağıthanede sular ne zaman gelecek 19 Şubat İSKİ su kesintisi

Kağıthane'de sular ne zaman gelecek? 19 Şubat İSKİ su kesintisi

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresinden (İSKİ) yapılan yazılı açıklamaya göre, Çeliktepe-Ayazağa, Çeliktepe-Seyrantepe-4. Levent isale hattında gerçekleştirilecek olan zorunlu bakım, onarım çalışmaları sebebiyle Kağıthane, Sarıyer ve Beşiktaş'ın belli bölgelerine su verilemeyecek. Peki sular ne zaman gelecek?

19.02.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 18 Şubat 2020 İSKİ su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? 18 Şubat 2020 İSKİ su kesintisi

İstanbul'un bazı ilçelerinden su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, 18 Şubat Salı günü, Avrupa ve Anadolu Yakası'nda bazı ilçelerde çeşitli nedenlerle su kesintileri yaşanacak. Peki, sular ne zaman gelecek?

18.02.2020Gündem
İstanbulda sular ne zaman gelecek

İstanbul'da sular ne zaman gelecek?

İstanbul'da 24 saatlik su kesintisi yaşanacak. Çeliktepe-Ayazağa, Çeliktepe-Seyrantepe-4. Levent isale hattında gerçekleştirilecek olan zorunlu bakım-onarım çalışmaları sebebiyle 24 saat süreyle sular kesilecek. Peki, hangi ilçelerde su kesintisi yaşanacak? İstanbul'da sular ne zaman gelecek?

15.02.2020Gündem
İstanbul’da su kesintisi – Sular ne zaman gelecek İSKİ programı

İstanbul’da su kesintisi – Sular ne zaman gelecek? İSKİ programı

İstanbul’un bazı ilçelerinde su kesintisi yaşanıyor. Su kesintisinin olduğu ilçeler ve mahallelerde ikamet eden vatandaşlar, erken saatlerden bu yana İSKİ’nin 14 Şubat tarihli planlı kesinti programını inceliyor. Peki, İstanbul’da sular ne zaman gelecek? İşte 14 Şubat İSKİ kesinti programı…

14.02.2020Gündem
İstanbul’da su kesintisi… Sular ne zaman gelecek

İstanbul’da su kesintisi… Sular ne zaman gelecek?

İstanbul’un bazı ilçelerinde su kesintisi yaşanıyor. Bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Ataşehir, Büyük Çekmece, Bayrampaşa, Bağcılar, Beykoz, Beylikdüzü, Ümraniye ve Kadıköy ilçelerine su verilemiyor. Kesintiden etkilenen ilçelerde ikamet eden vatandaşlar, internet üzerinden ‘sular ne zaman gelecek?’ sorusuna yanıt arıyor. İSKİ, su kesintisi yaşanacak ilçeleri ve çalışmaların sona ereceği saati resmi sayfası üzerinden paylaştı. İşte 13 Şubat İSKİ su kesintisi programı…

13.02.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 30 Ocak İSKİ su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? 30 Ocak İSKİ su kesintisi

30 Ocak Perşembe günü, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinden etkilenen bölgelerde ikamet eden vatandaşlar da İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi sitesine girerek suların geleceği saate yönelik araştırma yapıyor. İşte, 30 Ocak 2020 ilçe ilçe İSKİ su kesinti listesi...

30.01.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 21 Ocak İSKİ kesinti programı

Sular ne zaman gelecek? 21 Ocak İSKİ kesinti programı

21 Ocak Salı günü, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinden etkilenen bölgelerde ikamet eden vatandaşlar da İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi sitesine girerek suların geleceği saate yönelik araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

21.01.2020Gündem
Esenyurt’ta iş makinesi doğal gaz borusunu patlattı, alevler metrelerce yükseldi

Esenyurt’ta iş makinesi doğal gaz borusunu patlattı, alevler metrelerce yükseldi

ESENYURT’ta Saadetdere Mahallesi 7. Sokak’ta altyapı çalışması sırasında iş makinesi 4 katlı binanın önündeki doğal borusunu patlattı.

19.01.2020Gündem
İstanbulda sular ne zaman gelecek 14 Ocak su kesintisi için resmi bilgiler

İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 14 Ocak su kesintisi için resmi bilgiler

İstanbul'da sular ne zaman gelecek sorusu,14 Ocak Salı günü meydana gelen kesintilerin ardından merakla araştırılmaya başlandı. Ataşehir, Bağcılar, Fatih ve Kartal' su kesintisi için saat ve tarih bilgilerini veren İSKİ, kesintilerin hangi mahallelerde gerçekleşeceğini de belirtti. Peki, İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İşte, 14 Ocak İstanbul su kesintisi suların ne zaman geleceği hakkında merak edilen bazı bilgiler

14.01.2020Gündem
İstanbulda 18 saatlik su kesintisi Sular ne zaman gelecek

İstanbul'da 18 saatlik su kesintisi! Sular ne zaman gelecek?

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Kartal terfi merkezindeki yenileme çalışmaları nedeniyle bazı ilçelerde 18 saatlik su kesintisi yaşanacak. Su kesintisi yaşanan mahallelerde ise sular ne zaman gelecek sorusu vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. İşte, İstanbul'un 14 mahallesinde 14 Ocak Salı günü yaşanacak olan su kesintisi programıyla ilgili ayrıntılar...

13.01.2020Gündem
8 Ocak İSKİ su kesinti programı | İstanbulda sular ne zaman gelecek

8 Ocak İSKİ su kesinti programı | İstanbul'da sular ne zaman gelecek?

İstanbul'un bazı ilçelerinde yer alan bazı mahallerde, bakım onarım çalışmaları nedeniyle su kesintisi yaşanıyor. Su kesintisi yaşanan ilçeler ise şunlar; B.Çekmece, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Esenyurt, G.O.Paşa, K.Çekmece, Pendik, Silivri ve Çatalca. Peki, İstanbul'da sular ne zaman gelecek?

8.01.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 7 Ocak İSKİ su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? 7 Ocak İSKİ su kesintisi

7 Ocak Salı günü, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinden etkilenen bölgelerde ikamet eden vatandaşlar da İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi sitesine girerek suların geleceği saate yönelik araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

7.01.2020Gündem
Ümraniyede gecekonduyu su bastı

Ümraniye'de gecekonduyu su bastı

ÜMRANİYE'de tek katlı gecekondu ve bahçesini sağanak yağmur sonrası su bastı. İtfaiye ve belediye ekipleri su tahliyesi için çalışırken, evde yaşayan iki kadın evden çıkmak istemedi.

6.01.2020Gündem
Sarıyerde ilginç kaza

Sarıyer'de ilginç kaza

İstanbul Sarıyer'de İSKİ'ye ait hafriyat kamyonundaki 1 tonluk demir sac park halinde bulunan kamyonetin kasasına saplandı. Demir sac, kamyonetin kasasını parçalarken kazada şans eseri yaralanan olmadı.

26.12.2019Gündem
Ekrem İmamoğlu’ndan Kanal İstanbul açıklaması

Ekrem İmamoğlu’ndan Kanal İstanbul açıklaması!

İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu yapılması planlanan Kanal İstanbul projesiyle ilgili konuştu.

25.12.2019Gündem
İmamoğlu: ‘Protokolden çekiliyoruz’

İmamoğlu: ‘Protokolden çekiliyoruz’

 İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB’nin Kanal istanbul için 2018 yılında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Ulaşım ve Altyapı Bakanlığı’yla yaptığı işbirliği protokolünden çekileceklerini açıkladı. İmamoğlu, “Kanal İstanbul’un mali raporunu bile bilmiyorlar” iddiasında bulundu.

24.12.2019Gündem
İstanbul’da su faturası şaşkınlığı

İstanbul’da su faturası şaşkınlığı!

İstanbul'da köy hayatı devam eden ancak mahalle statüsünde olan yerleşim merkezlerinde, su fiyatlarının metreküpü 1 liradan 4 liraya yükseldi. Geçimini tarım ve hayvancılıkla sağlayan köy halkı, su fiyatlarına yüzde 400 zam gelmesine tepki gösterdi.

11.12.2019Gündem
Tevfik Göksu: Maksat seçimi kazanmakmış

Tevfik Göksu: Maksat seçimi kazanmakmış

İSTANBUL'da su fiyatlarına 2020 yılında yapılması planlanan zam teklifinin reddedilmesinin ardından Esenler Belediyesi Başkanı Tevfik Göksu “Maksat seçimi kazanmakmış. Seçimden önce indirim, seçimden sonra bindirim. Biz buna ‘evet ‘diyemeyiz” açıklamasında bulundu.

4.12.2019Gündem
İstanbulda alarm Son 10 yılda böylesi görülmedi...

İstanbul'da alarm! Son 10 yılda böylesi görülmedi...

İSTANBUL'da barajlarda doluluk oranı son 10 yılın en düşük seviyesinde olduğu öğrenilirken İSKİ Genel Müdürü Raif Mermutlu'dan da İstanbul'un ne kadar suyu kaldığına dair önemli bir açıklama geldi.

2.12.2019Gündem
Ekrem İmamoğlundan Kanal İstanbul açıklaması

Ekrem İmamoğlu'ndan 'Kanal İstanbul' açıklaması

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 'Kanal İstanbul' projesiyle ilgili "Bütün detaylarını oturalım, kamuoyu önünde tartışalım. Bu işin sonu referanduma kadar gider. Bu millete, bu şehre sormak zorundasınız" dedi.

29.11.2019Gündem
Son dakika... İstanbuldaki su zammı talebi reddedildi

Son dakika... İstanbul'daki su zammı talebi reddedildi

İSKİ'nin su fiyatlarındaki artış talebi İBB meclisinde reddedildi. İstanbul'da su tarifelerinde, 2020 Mayıs ayına kadar eski tarife uygulanmaya devam edecek.

28.11.2019Gündem
İstanbulda sular ne zaman gelecek İSKİ kesinti programı

İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İSKİ kesinti programı

İstanbul Anadolu- Avrupa Yakası'ndaki bazı ilçelerde su kesintisi yaşanıyor. Kesintilerin olduğu il ve mahallelerde ikamet eden vatandaşlar, İSKİ (İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi) İstanbul su kesintisi programını inceleyerek bilgi edinmeye çalışıyor. İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 224 Kasım İSKİ kesinti programı

24.11.2019Gündem
‘1 yıl kurak geçse de su sıkıntısı yok’

‘1 yıl kurak geçse de su sıkıntısı yok’

Yaz ve sonbahar aylarında ortalamanın altında yağış alan İstanbul’un barajlarındaki su seviyesinin yüzde 38’lere düşmesi üzerine ortaya atılan, ‘günde 3 milyon metreküp su tüketen kentin 100 günlük su kaldı’ iddialarına İSKİ’den yanıt geldi.

21.11.2019Ekonomi
Sular ne zaman gelecek 20 Kasım İstanbulda su kesintisi listesi

Sular ne zaman gelecek? 20 Kasım İstanbul'da su kesintisi listesi

Sular ne zaman gelecek sorusu, sabah saatlerinde pek çok vatandaşın araştırdığı konu oldu. İçmesuyu hattındaki arızanın giderilmesi için yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi veren İSKİ, sular ne zaman gelecek sorusuna yanıt verdi. İşte, İstanbul'da sular ne zaman gelecek sorusunun cevabı ve detaylı bilgiler

20.11.2019Gündem
Zeytinburnunda sular ne zaman gelecek 18 Kasım İstanbul İSKİ su kesintisi

Zeytinburnu'nda sular ne zaman gelecek? 18 Kasım İstanbul İSKİ su kesintisi

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda bulunan Zeytinburnu ilçesinin; Sümer, Veliefendi, Yeşiltepe, Cırpıcı, Beştelsiz, Nuripaşa ve Kazlıçeşme mahallerini etkileyen su kesintisi yaşanıyor. Sabah saatlerinde başlayan su kesintisi şu saat itibariyle halen devam ediyor. İşte, 18 Kasım Pazartesi Zeytinburnu su kesintisi hakkında ayrıntılar...

18.11.2019Haberler
16 Kasım İSKİ su kesintisi | Zeytinburnunda sular ne zaman gelecek

16 Kasım İSKİ su kesintisi | Zeytinburnu'nda sular ne zaman gelecek?

İSKİ'nin resmi sitesinde yer alan bilgilere göre; yukarıda belirtilen mahallelerde, içmesuyu isale hattındaki arızanın giderimi için onarım yapılmak. Söz konusu çalışmaların ne zaman biteceği, kesintiden etkilenen mahallelerdeki vatandaşlarca merak ediliyor. Peki, Zeytinburnu'nda sular ne zaman gelecek?

16.11.2019Gündem
Sular ne zaman gelecek 14 Kasım İSKİ kesinti programı

Sular ne zaman gelecek? 14 Kasım İSKİ kesinti programı

14 Kasım Perşembe günü, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinden etkilenen bölgelerde ikamet eden vatandaşlar da İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi sitesine girerek suların geleceği saate yönelik araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

14.11.2019Gündem
Son 24 saatte ne oldu (11.11.2019)

Son 24 saatte ne oldu? (11.11.2019)

İşte Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..

11.11.2019Haber

Yazar Sonuçları

Organize aptallık

Koronavirüs salgını başladığından beri okuduğum en “ilginç” siyasi komplo teorisini, kendisi de eski bir gazeteci olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Basın Sözcüsü Murat Ongun, 29 Mart günü Twitter hesabından paylaştı.

13.05.2020

Turizmde iş/eleman nasıl bulunuyor?

TURİZMDE iş ve eleman arama sezonu başladı.

14.02.2020