EKSTRA
MENÜ

İski

İski ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İski haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.257 İski haberi bulunmuştur.

İski Haberleri

Sular ne zaman gelecek 8 Eylül İSKİ kesinti listesi

Sular ne zaman gelecek? 8 Eylül İSKİ kesinti listesi!

İstanbul'un bazı bölgelerinde 8 Eylül Salı günü, içmesuyu şebeke hattındaki arızalar ve bakım/onarım çalışmaları nedeniyle su kesintisi yaşanıyor. Söz konusu kesintinin olduğu yerlerde ikamet eden vatandaşlar da suların ne zaman geleceğini merak ediyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

8.09.2020Gündem
Boğaz’da atık iddiası

Boğaz’da atık iddiası

İstanbul Boğazı’na Sarıyer’de kanalizasyon borularından atık boşaltıldığı öne sürüldü. Mahalle sakinleri, “Birileri buraya el atmalı” dedi.

7.09.2020Gündem
Maltepede kokunun yayıldığı dere temizlendi

Maltepe'de kokunun yayıldığı dere temizlendi

MALTEPE'de pis kokunun yayıldığı dere temizlendi.

2.09.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 31 Ağustos İSKİ su kesinti listesi

Sular ne zaman gelecek? 31 Ağustos İSKİ su kesinti listesi

31 Ağustos Pazartesi günü, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinden etkilenen bölgelerde ikamet eden vatandaşlar da İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi sitesine girerek suların geleceği saate yönelik araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

31.08.2020Gündem
Arnavutköyde binanın devrilen istinat duvarı gecekonduyu yıktı...

Arnavutköy'de binanın devrilen istinat duvarı gecekonduyu yıktı...

İstanbul'da  bugün sabah saatlerinde başlayan sağanak yağış sonucu Arnavutköy’de çok sayıda ev ve iş yerini su bastı. Meydana gelen hasar nedeniyle bazı binalar mühürlendi. 3 katlı apartmanın istinat duvarı ise bitişiğindeki gecekondunun üzerine yıkıldı. Evde olduğu sırada oturduğu gecekondunun yatak odasının duvarı yıkılan yaşlı kadını, Arnavutköy Kaymakamı Ahmet Odabaş ziyaret etti. Kaymakam Odabaş’ın talimatıyla 3 katlı bir bina ve bitişiğindeki gecekondu mühürlendi.

20.08.2020Gündem
Arnavutköyde sağanak yağış...

Arnavutköy'de sağanak yağış...

İstanbul Arnavutkö'de etkili sağanağın ardından çok sayıda evi su bastı. Afganistanlı 5 arkadaşın yaşadığı dairede de sular altında kaldı.

20.08.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek İSKİ 18 Ağustos arıza ve kesinti programı

Sular ne zaman gelecek? İSKİ 18 Ağustos arıza ve kesinti programı!

18 Ağustos Salı günü, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinden etkilenen bölgelerde ikamet eden vatandaşlar da İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi sitesine girerek suların geleceği saate yönelik araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

18.08.2020Gündem
İstanbul’da sular ne zaman gelecek İSKİ 15 Ağustos su kesintisi programı

İstanbul’da sular ne zaman gelecek? İSKİ 15 Ağustos su kesintisi programı

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’nda planlı su kesintileri devam ediyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) 15 Ağustos Cumartesi günü İstanbul'da su kesintisi yaşanacak ilçeleri duyurdu. Peki, İstanbul’da sular ne zaman gelecek? İSKİ 15 Ağustos su kesintisi programı

15.08.2020 Gündem
İSKİ su kesintisi programı 12 Ağustos - İstanbulda sular ne zaman gelecek

İSKİ su kesintisi programı 12 Ağustos - İstanbul'da sular ne zaman gelecek?

İstanbul’un birçok noktasında su kesintisi yaşanıyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) 12 Ağustos Çarşamba günü İstanbul'un Avrupa ve Anadolu Yakası’nda su kesintisi yaşanacak ilçeleri duyurdu. Yayımlanan listeye göre, Arnavutköy ve Bahçelievler ilçelerinde bugün belirli saat aralığında su kesintisi etkili olacak. Peki, sular ne zaman gelecek? İşte İSKİ’nin 12 Ağustos tarihli su kesintisi programı

12.08.2020Gündem
İSKİ 4 Ağustos su kesintisi programı: Güngören, Bağcılar, Bakırköy, Esenler’de sular ne zaman gelecek

İSKİ 4 Ağustos su kesintisi programı: Güngören, Bağcılar, Bakırköy, Esenler’de sular ne zaman gelecek?

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), 4 Ağustos tarihli su kesintisi programını paylaştı. İSKİ’nin arıza-kesinti programına göre, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakası’ndaki ilçelerinde su kesintisi yaşanacak. Peki, Güngören, Bağcılar, Bakırköy, Esenler’de sular ne zaman gelecek?

4.08.2020Gündem
İstanbul’da su kesintisi – Sular ne zaman gelecek İZSU 3 Ağustos kesinti programı

İstanbul’da su kesintisi – Sular ne zaman gelecek? İZSU 3 Ağustos kesinti programı

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) 3 Ağustos Pazartesi günü İstanbul'da su kesintisi yaşanacak ilçeler ve mahalleleri duyurdu. İSKİ’nin resmi sayfasından yapılan yazılı duyuruya göre, Arnavutköy, Başakşehir, Beyoğlu, Kağıthane ve Silivri’nin bazı mahallelerinde su kesintisi yaşanacak. Peki, İstanbul’da sular ne zaman gelecek? İşte İZSU 3 Ağustos kesinti programı…

3.08.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek İSKİ 29 Temmuz su kesintisi listesi

Sular ne zaman gelecek? İSKİ 29 Temmuz su kesintisi listesi

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Avrupa ve Anadolu Yakası'nda bazı ilçelerde çeşitli nedenlerle 29 Temmuz 2020 tarihinde su kesintileri yaşanacak. Peki, sular ne zaman gelecek?

29.07.2020Gündem
Son dakika Halkalıda su borusu patladı... Cadde göle döndü

Son dakika! Halkalı'da su borusu patladı... Cadde göle döndü

İstanbul Halkalı'da metro inşaatı çalışmaları sırasında İSKİ'ye ait su borusunun patlaması sonucu cadde döndü. Araçlar güçlükle ilerlerken caddede temizlik çalışmaları sürüyor.

23.07.2020Gündem
Ümraniyede sular ne zaman gelecek İSKİ’den açıklama

Ümraniye'de sular ne zaman gelecek? İSKİ’den açıklama

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde 21 Temmuz’dan bu yana su kesintisi yaşanıyor. İSKİ, Ümraniye ilçesinin bazı bölgelerinde 15 saat süreyle su kesintisi uygulanacağı bildirildi. Peki, Ümraniye’de sular ne zaman gelecek? İşte Ümraniye’deki su kesintisinin detayları…

22.07.2020Gündem
Su zammı tartışması

Su zammı tartışması

İstanbul’da 20 Temmuz’dan itibaren su faturaları yüzde 12.6 zamlı ödenecek. CHP’nin verdiği ilk teklifte su fiyatları için yüzde 35’lik zam öngörülürken, bu öneri AK parti Grubu tarafından kabul görmedi. Yüzde 12.6’lık zam İBB Meclisi’nde oy çokluğuyla kabul edildi.

18.07.2020Ekonomi
Son dakika haberi... İSKİden su fiyatlarına zam

Son dakika haberi... İSKİ'den su fiyatlarına zam

Son dakika: İBB Meclis İSKİ Genel Müdürlüğü, Temmuz ayı Genel Kurulunda yüzde 12.6 oranındaki su zammı teklifi kabul edildi.

16.07.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 15 Temmuz İSKİ kesinti listesi

Sular ne zaman gelecek? 15 Temmuz İSKİ kesinti listesi

15 Temmuz Çarşamba günü, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinden etkilenen bölgelerde ikamet eden vatandaşlar da İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi sitesine girerek suların geleceği saate yönelik araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

15.07.2020Gündem
İmamoğlu’ndan Kanal İstanbul itirazı

İmamoğlu’ndan Kanal İstanbul itirazı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kanal İstanbul projesinin askıya çıkarılan binlik ve 5 binlik planlarına itirazı etti.

15.07.2020Gündem
Metro Boğaz’a iniyor

Metro Boğaz’a iniyor

İstanbul Avrupa Yakası’nda raylı sistem hatlarını Boğaz ile buluşturacak ‘Boğaziçi Üniversitesi / Hisarüstü - Aşiyan Sahil Füniküleri Hattı’ yapım işleri yeniden başladı.

14.07.2020Gündem
Son dakika haberler... 81 ilden ilk sonuçlar alındı O kent İstanbulu geride bıraktı...

Son dakika haberler... 81 ilden ilk sonuçlar alındı! O kent İstanbul'u geride bıraktı...

Türkiye'de koronavirüsün atık sulardaki varlığının araştırılması için devam eden çalışmalarda ilk sonuçlar alındı. Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bilge Alpaslan Kocamemi, "Analizlere bakıldığında atık suda SARS-CoV2'yi en yoğun olarak biz bugüne kadar, Konya ilinde gözlemledik. Konya ilini takip eden İstanbul'du. İstanbul ve Konya açık ara diyelim, onları takiben ise Bursa, İzmit, İzmir ve Antalya'nın bazı bölgelerinde virüs konsantrasyonlarına gözlemlenebilir mertebede rastladık" dedi.

10.07.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 7 Temmuz İSKİ su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? 7 Temmuz İSKİ su kesintisi

İstanbul'un bazı bölgelerinde 7 Temmuz Salı günü, içmesuyu şebeke hattındaki arızalar ve bakım/onarım çalışmaları nedeniyle su kesintisi yaşanıyor. Söz konusu kesintinin olduğu yerlerde ikamet eden vatandaşlar da suların ne zaman geleceğini merak ediyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

7.07.2020Gündem
Şileliler kesintilere tepkili... Tankerli su tartışması

Şileliler kesintilere tepkili... Tankerli su tartışması

İstanbul Şile’de çekilen bu fotoğraf çok konuşuldu. Su kesintileri nedeniyle İSKİ tankerinden bidon dolduranların hali, İstanbul’un 25 yıl öncesindeki su kuyruklarına benzetildi. İBB ise hafta sonları artan nüfus nedeniyle basınç sorunu yaşandığını açıkladı.

7.07.2020Gündem
İstanbulda bidonla su kuyruğu Bakan Varank: Akşener ve Kılıçdaroğlu iyi seyirler

İstanbul'da bidonla su kuyruğu! Bakan Varank: Akşener ve Kılıçdaroğlu iyi seyirler

İstanbul'un Şile ilçesinde yaşanan su sorunu vatandaşları isyan ettirdi. Bazı mahalle ve köylerde 3 güne yakın süre su verilmezken, hemen hemen her mahallede gün aşırı su kesintileri gerçekleşiyor. Vatandaşlar, mahalle mahalle dolaşan su tankerlerine gidip bidonla su doldurmakta çareyi bulurken, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da konuyla ilgili Twitter'dan bu durumu eleştirdi. CHP lideri Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti lideri Akşener'i etiketleyen Bakan Varank "İyi seyirler!" ifadelerini kullandı.

6.07.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek İSKİ 5 Temmuz su kesintisi programı

Sular ne zaman gelecek? İSKİ 5 Temmuz su kesintisi programı

İstanbul'un çeşitli ilçelerinde su kesintisi yaşanıyor. İSKİ , İstanbul'un her iki yakasında bulunan çeşitli ilçelerde arıza ve iş güvenliği nedeni ile su kesintisi yaşanacak ilçeleri resmi internet sitesi üzerinden paylaştı. Peki, İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İşte 5 Temmuz su kesintisi programı...

5.07.2020Gündem
Sultangazide yol çöktü; sürücüler zor anlar yaşadı

Sultangazi'de yol çöktü; sürücüler zor anlar yaşadı

Sultangazi'de İSKİ'nin kanalizasyon borusundan sızan su nedeniyle yol çöktü. Çökme nedeniyle sürücüler, yolda zor anlar yaşadı.

28.06.2020Haber
Sultangazide yol çöktü; sürücüler zor anlar yaşadı

Sultangazi'de yol çöktü; sürücüler zor anlar yaşadı

SULTANGAZİ'de İSKİ'nin kanalizasyon borusundan sızan su nedeniyle yol çöktü. Çökme nedeniyle sürücüler, yolda zor anlar yaşadı.

28.06.2020Gündem
İstanbulda su kesintisi: Sultangazi, Küçükçekmece ve Beyoğlu... Sular ne zaman gelecek

İstanbul'da su kesintisi: Sultangazi, Küçükçekmece ve Beyoğlu... Sular ne zaman gelecek?

İstanbul’un birçok noktasında su kesintisi yaşanıyor. Sultangazi, Küçükçekmece ve Beyoğlu... İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) 24 Haziran Çarşamba günü İstanbul'da su kesintisi yaşanacak ilçeleri duyurdu. Planlı kesinti programına göre Anadolu ve Avrupa Yakası'ndaki ilçelere bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle su verilemiyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

24.06.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 23 Haziran İSKİ arıza ve kesinti programı

Sular ne zaman gelecek? 23 Haziran İSKİ arıza ve kesinti programı

İstanbul'un Avrupa ve Anadolu Yakası'nda bazı ilçelerde, içmesuyu şebeke hattındaki arızalar nedeniyle onarım çalışması yapılacağından dolayı, çalışmaların olacağı semtlerde belirli saatler arasında su verilemeyecek. Peki, sular ne zaman gelecek?

23.06.2020Gündem
Eyüpsultanda dereye düşen anne at ve yavrusu kurtarıldı

Eyüpsultan'da dereye düşen anne at ve yavrusu kurtarıldı

EYÜPSULTAN, Göktürk'te, dereye düşen yavrusunun arkasından atlayan at çamura saplandı. Hayvanseverler tarafından çamurdan kurtarılan anne ile yavrusu, itfaiye ekiplerince çıkarıldı. Derede kaldığı 4 saat boyunca aç kalan tay, kurtarılmasının ardından ilk iş olarak annesinden süt emdi.

22.06.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 18 Haziran İSKİ su kesintisi ve arıza programı

Sular ne zaman gelecek? 18 Haziran İSKİ su kesintisi ve arıza programı

İstanbul'dan su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İstanbul'un bazı ilçelerinde 18 Haziran günü arıza ya da bakım onarım çalışmaları nedeniyle su kesintileri yaşanıyor. Söz konusu ilçelerde ikamet eden vatandaşlar, suların ne zaman geleceğini merak ederek, internette araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

18.06.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 9 Haziran İSKİ su kesintisi listesi

Sular ne zaman gelecek? 9 Haziran İSKİ su kesintisi listesi

Sular ne zaman gelecek sorusu, 9 Haziran Salı günü bölgelerinde su kesintisi yaşayan vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. İSKİ su kesintisi listesi içerisinde yer alan ilçelerde suların ne zaman geleceğini öğrenmek isteyen vatandaşlar, buna göre hazırlıklı olacak. Peki, 9 Haziran İSKİ su kesintisi kapsamında Bağcılar, Beylikdüzü, Kadıköy, Maltepe ve Üsküdar'da sular ne zaman gelecek? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

9.06.2020Gündem
İSKİ hatasını anladı, fatura değişti

İSKİ hatasını anladı, fatura değişti

Kullanmadığı Silivri’deki yazlığına gönderilen su faturasına itiraz ettiği için ,partisinden İSKİ’nin önünde ’özür’ açıklaması yapması istendiğini belirten Fahrettin Yürek’in 257 liralık faturası düzeltildi. Sultangazi’de 847 kişinin daha faturasının İSKİ tarafından düzeltildiğini öğrendiğini söyleyen Yürek, " Kurumun sahtekarlığı ve benim haklılığım ortaya çıktı. Ben il başkanlığının bize sahip çıkmasını bekliyordum. Tehditvari ’Ya istifa et, ya özür dile ya da ihraç edeceğiz’ dediler. Bu söylemler hoş değil." dedi. Yürek, hala kendisinden özür beklendiğini söyledi.

9.06.2020Haber
İSKİ hatasını anladı, fatura değişti

İSKİ hatasını anladı, fatura değişti

Kullanmadığı Silivri’deki yazlığına gönderilen su faturasına itiraz ettiği için ,partisinden İSKİ’nin önünde ’özür’ açıklaması yapması istendiğini belirten Fahrettin Yürek’in 257 liralık faturası düzeltildi. Sultangazi’de 847 kişinin daha faturasının İSKİ tarafından düzeltildiğini öğrendiğini söyleyen Yürek, " Kurumun sahtekarlığı ve benim haklılığım ortaya çıktı. Ben il başkanlığının bize sahip çıkmasını bekliyordum. Tehditvari ’Ya istifa et, ya özür dile ya da ihraç edeceğiz’ dediler. Bu söylemler hoş değil." dedi. Yürek, hala kendisinden özür beklendiğini söyledi.

9.06.2020Ekonomi
Sular ne zaman gelecek 8 Haziran İSKİ kesinti programı

Sular ne zaman gelecek? 8 Haziran İSKİ kesinti programı

İstanbul'un ilçelerinden 8 Haziran Pazartesi günü su kesintisine yönelik haberler gelmeye devam ediyor. Çeşitli nedenlerden dolayı su kesintisi olan bölgelerde ikamet eden vatandaşlar, kesintinin biteceği saate yönelik araştırmalarına hız verdi. Peki, sular ne zaman gelecek?

8.06.2020Gündem
Son dakika haberi: Adalar Belediyesine silahlı saldırı 7 el ateş etti...

Son dakika haberi: Adalar Belediyesi'ne silahlı saldırı! 7 el ateş etti...

Adalar Belediyesi binası önüne bu sabah gelen bir kişi, pompalı tüfekle 7 el ateş etti. Kurşunlama olayı sonrası binadaki camlar kırıldı. Gözaltına alınan saldırganın, Adalar İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde tutulduğu öğrenildi.

8.06.2020Gündem
Esenyurtta İSKİ borusu patladı Yollar göle döndü, iş yerlerini su bastı

Esenyurt'ta İSKİ borusu patladı! Yollar göle döndü, iş yerlerini su bastı

İstanbul Esenyurt'ta İSKİ'nin çalışması sırasında patlayan boru nedeniyle yollar göle döndü, bazı iş yerlerini su bastı.

7.06.2020Gündem
Esenyurtta İSKİ borusu patladı

Esenyurt'ta İSKİ borusu patladı

İstanbul Esenyurt'ta İSKİ'nin çalışması sırasında patlayan boru nedeniyle yollar göle döndü, bazı iş yerlerini su bastı.

7.06.2020Gündem
Son dakika haberler... Bakan Kurumdan İBB Başkanı İmamoğluna Riva Deresi yanıtı

Son dakika haberler... Bakan Kurum'dan İBB Başkanı İmamoğlu'na 'Riva Deresi' yanıtı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Riva Deresi ıslah projesine ilişkin İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yanıt verdi. "Oradaki kirliliğin nedeni iki arıtma tesisinin by-pass ederek doğaya bıraktığı sulardır. Sonuçta arıtma tesisi yapılmış, sana teslim edilmiş. Sen o arıtma tesisini çalıştırmakla mükellefsin" diye konuşan Kurum, "Boş laf üretmiyoruz. Sayın başkana da tavsiyem, artık projelerine baksın. 11 aydır belediye başkanı. 11 ay geriye dönüp baktığında İstanbul'u aldığı noktadan bugüne geldiğinde ne yaptığını kendi çerçevesinde bir incelesin." ifadelerini kullandı.

6.06.2020Gündem
İSKİnin çalışmasının ardından yol çöktü

İSKİ'nin çalışmasının ardından yol çöktü

İstanbul Eyüpsultan'da İSKİ'nin çalışmalarının ardından yolda çökme yaşandı. Seyir halindeki bir halk otobüsü ve bir servis minibüsünün sağ ön tekerlekleri caddeden geçtiği sırada yaklaşık 40 santimetre derinliğindeki çukura düştü.

3.06.2020Haber
İSKİnin çalışmasının ardından yol çöktü

İSKİ'nin çalışmasının ardından yol çöktü

İstanbul Eyüpsultan'da İSKİ'nin çalışmalarının ardından yolda çökme yaşandı. Seyir halindeki bir halk otobüsü ve bir servis minibüsünün sağ ön tekerlekleri caddeden geçtiği sırada yaklaşık 40 santimetre derinliğindeki çukura düştü.

3.06.2020Gündem
İSKİye tepki gösteren CHPli üye Fahrettin Yürek toplantıya çağrıldı

İSKİ'ye tepki gösteren CHP'li üye Fahrettin Yürek toplantıya çağrıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Fahrettin Yürek, oturmadığı eve İSKİ tarafından gönderilen 257 TL'lik faturaya ilişkin sosyal medyada tepki gösterdi. Tepkinin basında yer alması üzerine Yürek, bugün partisi tarafından ilçe binasına çağrıldı.

2.06.2020Haber
İSKİye tepki gösteren CHPli üye Fahrettin Yürek toplantıya çağrıldı

İSKİ'ye tepki gösteren CHP'li üye Fahrettin Yürek toplantıya çağrıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Fahrettin Yürek, oturmadığı eve İSKİ tarafından gönderilen 257 TL'lik faturaya ilişkin sosyal medyada tepki gösterdi. Tepkinin basında yer alması üzerine Yürek, bugün partisi tarafından ilçe binasına çağrıldı.

2.06.2020Gündem
İSKİnin arıtma tesisinden bırakılan suyla denizin rengi böyle değişti

İSKİ'nin arıtma tesisinden bırakılan suyla denizin rengi böyle değişti

Küçükçekmece ile Avcılar arasında bulunan İSKİ'nin atık su ön arıtma tesisinden denize bırakılan su, sahil kesiminde denizin renginin değişmesine ve çevreye ağır koku yayılmasına neden oldu.

2.06.2020Haber
İSKİnin arıtma tesisinden bırakılan suyla denizin rengi böyle değişti

İSKİ'nin arıtma tesisinden bırakılan suyla denizin rengi böyle değişti

Küçükçekmece ile Avcılar arasında bulunan İSKİ'nin atık su ön arıtma tesisinden denize bırakılan su, sahil kesiminde denizin renginin değişmesine ve çevreye ağır koku yayılmasına neden oldu.

2.06.2020Gündem
İstanbulda sular ne zaman, saat kaçta gelecek İSKİ 2 Haziran su kesintisi programı

İstanbul'da sular ne zaman, saat kaçta gelecek? İSKİ 2 Haziran su kesintisi programı

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) İstanbul'da su kesintisi yaşanacak ilçeleri duyurdu. İSKİ'nin 2 Haziran tarihli su kesintisi programına göre, Ataşehir, Bahçelievler, Başakşehir, Beylikdüzü ve Silivri ilçelerinde bugün belirli saat aralığında su kesintisi yaşanacak. İstanbul'da sular ne zaman, saat kaçta gelecek? İSKİ 2 Haziran su kesintisi programı...

2.06.2020Gündem
İSKİnin bahçesinde dikkat çeken yüzlerce araç böyle görüntülendi

İSKİ'nin bahçesinde dikkat çeken yüzlerce araç böyle görüntülendi

EYÜPSULTAN'da bulunan İSKİ Genel Müdürlüğü'nün bahçesine dizilen çok sayıda araç dikkat çekti. İSKİ'nin Eyüpsultan'da bulunan genel merkezi bahçesine ve çevresine yeni araçlar dizilmeye başlandı.

31.05.2020Haber
İSKİnin bahçesinde dikkat çeken yüzlerce araç

İSKİ'nin bahçesinde dikkat çeken yüzlerce araç

EYÜPSULTAN'da bulunan İSKİ Genel Müdürlüğü'nün bahçesine dizilen çok sayıda araç dikkat çekti. İSKİ'nin Eyüpsultan'da bulunan genel merkezi bahçesine ve çevresine yeni araçlar dizilmeye başlandı.

31.05.2020Gündem
İSKİnin bahçesinde dikkat çeken yüzlerce araç

İSKİ'nin bahçesinde dikkat çeken yüzlerce araç

EYÜPSULTAN'da bulunan İSKİ Genel Müdürlüğü'nün bahçesine dizilen çok sayıda araç dikkat çekti. İSKİ'nin Eyüpsultan'da bulunan genel merkezi bahçesine ve çevresine yeni araçlar dizilmeye başlandı.

31.05.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Sigortasız inşaat olur mu?

İSTANBUL büyük bir susuzluk tehlikesiyle karşı karşıya diyoruz geçen ocak ayından beri... Dünyada büyük bir kuraklık başlıyor dedik; dünyada artan sıcaklıklar, tarımdaki ve sanayideki savurganlıklar kontrol altına alınmalı, hiç olmazsa ‘tasarruf’ olgusu öne çıkarılmalı dedik... Türkiye coğrafyasının yüzde 3’ünü oluşturan Trakya bölgesi imar bakımından korunmalı dedik. ‘Kanal İstanbul’ ile İstanbul’un canına okumaya başladık...

18.09.2020

‘Erkek şort giyiyorsa aranıyordur’

Gaye Su Akyol’la bir ay önce konuştuğumuzda söylemişti o cümleyi:

8.06.2020