MENÜ

İphone Se 2

İphone Se 2 ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İphone Se 2 haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 128 İphone Se 2 haberi bulunmuştur.

İphone Se 2 Haberleri

iPhone SE 2 geliyor mu Özellikleri nasıl olacak

iPhone SE 2 geliyor mu? Özellikleri nasıl olacak?

iPhone SE'nin ardından küçük ekranlı telefon üretmeyen Apple, iPhone SE 2 ile serisi sürdürmek istiyor. Ancak cihazın ne zaman satışa çıkacağı ve hangi özelliklere sahip olacağı merak konusu...

6.04.2020Teknoloji
iPhone 9 Plus geliyor: Özellikleri nasıl olacak

iPhone 9 Plus geliyor: Özellikleri nasıl olacak?

Apple, iPhone SE 2 veya iPhone 9 adında yeni bir ara model telefonu satışa sunmaya hazırlanıyor. Ancak sızan son bilgiler, Apple'ın iPhone 9 Plus adında başka bir modeli daha ortaya çıkaracağını gösteriyor.

18.03.2020Teknoloji
Fiyatı şaşkınlık yarattı Appledan yeni iPhone geliyor

Fiyatı şaşkınlık yarattı! Apple'dan yeni iPhone geliyor

Apple, önümüzdeki aylarda yepyeni bir iPhone modelini piyasaya sürmeyi planlıyor. Fakat, şirket yeni model telefonunun fiyatıyla şaşırtacak.

28.01.2020Teknoloji
iPhone SE 2 resmen geliyor Tasarımı böyle görünüyor

iPhone SE 2 resmen geliyor! Tasarımı böyle görünüyor

Apple'ın iPhone SE'nin ardından yeni bir küçük ekranlı iPhone duyurması uzun zamandır bekleniyordu. Şirkete yakın kaynaklar Apple'ın yakın zamanda bir sürpriz yapacağına dikkat çekerken, iPhone SE 2 veya iPhone 9 adıyla anılacak özel telefonun tasarımının nasıl olacağı ise netleşti.

8.01.2020Teknoloji
iPhone SE 2 ne zaman satışa çıkacak

iPhone SE 2 ne zaman satışa çıkacak?

Apple'ın minik ekrana sahip yeni nesil telefonu iPhone SE 2 ne zaman satışa çıkacak? Hangi özelliklere sahip olacak? İşte uzun süredir sessizliğini koruyan Apple'ın yeni minik telefonuyla ilgili merak edilen noktalar...

23.10.2019Teknoloji
iPhone SE 2 çıkış tarihi ve özellikleri belli oldu

iPhone SE 2 çıkış tarihi ve özellikleri belli oldu

Apple, iPhone SE 2 adında yepyeni bir telefonla geliyor. iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max'in ardından şirketin sürpriz bir hamleyle satışa sunması beklenen telefon bakın hangi özelliklerle geliyor? Fiyatı ne olacak?

14.10.2019Teknoloji
iPhone SE 2: Appledan yeni bir iPhone daha

iPhone SE 2: Apple'dan yeni bir iPhone daha

Apple'ın minik telefonu iPhone SE, küçük ekranlı telefon arayanlar için iyi bir çözümdü, ancak şirket 2018 yılında ani bir kararla iPhone SE modelini mağazalardan kaldırmıştı. Şimdi ise Apple, iPhone SE 2 için harekete geçti.

28.05.2019Teknoloji
Apple iPhone fiyatlarını düşürüyor, iPhone SE 2 geliyor

Apple iPhone fiyatlarını düşürüyor, iPhone SE 2 geliyor!

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Apple, hem düşen iPhone satışlarını artırmak hem de küçük ekranlı telefon arayanlara yönelik çözüm üretmek adına iPhone SE 2'yi çok yakında piyasaya sürecek. Tarihi belli olmamakla birlikte şirkete yakın kaynaklar iPhone SE 2 için çok beklemeyeceğimizi söylüyor.

5.02.2019Teknoloji
Appleın yeni minik iPhoneu işte böyle olacak

Apple'ın yeni minik iPhone'u işte böyle olacak!

Apple'ın uzun süredir sessiz sedasız üzerinde çalıştığı yeni oyuncağı iPhone SE 2 yolda! Peki bu minik iPhone nasıl olacak dersiniz?

12.01.2019Teknoloji
Küçük ekranlı iPhone SE 2yi bekleyenlere kötü haber

Küçük ekranlı iPhone SE 2'yi bekleyenlere kötü haber

Apple'ın yeni nesil minik iPhone'u iPhone SE 2'yle ilgili son gelen haberler pek iç açıcı değil; eğer yakın zamanda yeni bir minik iPhone almayı planlıyorsanız bu planlarınızı şimdilik rafa kaldırmanızda fayda var!

19.06.2018Teknoloji
iPhone SE 2018in çıkış tarihi netleşti

iPhone SE 2018'in çıkış tarihi netleşti!

Apple'ın uygun fiyatlı akıllı telefon serisinin son modeli iPhone SE 2018'in tanıtım tarihinin Mayıs ayı olacağı tahmin ediliyordu. Ancak son sızdırılan bilgilere göre bu tarih değişti.

15.05.2018Teknoloji
Appledan minik telefon: iPhone SE 2 karşınızda

Apple'dan minik telefon: iPhone SE 2 karşınızda!

Apple minik iPhone'lara geri dönüyor. Sırada iPhone SE 2 var! Apple'ın yeni minik iPhone'u iPhone SE 2 için geri sayım başladı. Her geçen gün özellikleri biraz daha netleşen; ancak internete görüntüleri henüz düşmeyen iPhone SE 2, Apple'ın iPhone X tasarımına benzer bir telefonu olacağa benziyor.

14.05.2018Teknoloji
iPhone SE 2 için geri sayım başladı

iPhone SE 2 için geri sayım başladı!

Apple'ın yeni minik iPhone'u iPhone SE 2 için geri sayım başladı. Her geçen gün özellikleri biraz daha netleşen; ancak internete görüntüleri henüz düşmeyen iPhone SE 2, Apple'ın iPhone X tasarımına benzer bir telefonu olacağa benziyor.

13.05.2018Teknoloji

Yine ufalıyor! iPhone SE 2 resmen geliyor...

Apple'ın uzun süredir sessiz sedasız üzerinde çalıştığı yeni oyuncağı iPhone SE 2'nin geleceği kesinleşti. Peki bu minik iPhone nasıl olacak dersiniz?

11.05.2018Teknoloji
iPhone SE 2 fena geliyor İşte böyle olacak

iPhone SE 2 fena geliyor! İşte böyle olacak

Sızan iPhone SE2 görüntüleri, kompakt Apple telefonun nasıl görünebileceğini gösteriyor!

3.05.2018Teknoloji
iPhone SE 2 ne zaman çıkacak Özellikleri nasıl olacak

iPhone SE 2 ne zaman çıkacak? Özellikleri nasıl olacak?

Apple'ın 2016 yılında kullanıcılarına sunduğu düşük bütçeli telefon serisi iPhone SE'nin bir üst versiyonu olacak olan iPhone SE 2 ne zaman çıkacak? Peki, telefonun özellikleri nasıl olacak? İşte Apple'ın merakla beklenen telefonu iPhone SE 2 hakkında gelen tüm sızıntılar ve bilinmek istenen her şey...

2.05.2018Teknoloji
iPhone X Plus ve iPhone SE 2 işte böyle görünecek

iPhone X Plus ve iPhone SE 2 işte böyle görünecek!

Ünlü Tasarımcı Martin Hajek iPhone X Plus ve iPhone SE 2'nin en olası tasarım konseptini yayınladı. Bakın yeni iPhone'lar nasıl görünüyor?

1.05.2018Teknoloji
iPhone SE 2nin yeni görüntüleri ortaya çıktı

iPhone SE 2'nin yeni görüntüleri ortaya çıktı!

Apple'ın küçük ekranlı beklenen yeni telefonu iPhone SE 2'yle ilgili yeni bir gelişme yaşandı; cihaza ait yeni görüntüler bir bir ortaya döküldü!

27.04.2018Teknoloji
iPhone SE 2de kulaklık girişi olmayacak

iPhone SE 2'de kulaklık girişi olmayacak!

iPhone SE 2, yeni bir habere gör önümüzdeki ay gibi kısa bir sürede piyasaya çıkacak. Ama cihazda bir kulaklık girişi olmasını beklemeyin.

24.04.2018Teknoloji
iPhone SE 2 ne zaman çıkacak

iPhone SE 2 ne zaman çıkacak?

Apple'ın 2016 yılında kullanıcılarına sunduğu iPhone SE modelinin halefi olacak olan iPhone SE 2 acaba ne zaman çıkacak? İşte iPhone SE 2'nin çıkış tarihi...

20.04.2018Teknoloji
iPhone SE 2 resmen geliyor İşte yeni minik iPhone

iPhone SE 2 resmen geliyor! İşte yeni minik iPhone

Apple'ın 2016 yılında kullanıcılarına sunduğu iPhone SE modelinin bir üst versiyonu olacak olan iPhone SE 2 hakkında yeni bri detay daha ortaya çıktı. iPhone SE 2 çok yakın bir zamanda tanıtılabilir.

19.04.2018Teknoloji
iPhone SE 2 de çentiğiyle geliyor

iPhone SE 2 de çentiğiyle geliyor!

Kullanıcıların, klasik iPhone tasarımı olarak gördüğü tasarım anlayışıyla tanıtılan iPhone SE, çok ilgi görmüştü. Şimdiyse kullanıcılar, iPhone SE'nin bir üst modelini yani iPhone SE 2'yi bekliyor. Ortaya çıkan yeni görseller, iPhone SE 2'nin iPhone X tasarımına benzeyeceğini gösteriyor.

22.03.2018Teknoloji
Yeni minik iPhone çalışırken ilk kez görüntülendi

Yeni minik iPhone çalışırken ilk kez görüntülendi!

Apple'ın bir süredir üzerinde çalıştığı iddia edilen yeni küçük ekranlı telefonu iPhone SE 2'yi çalışırken gösteren yeni bir görüntü internete sızdı. Peki yeni iPhone nasıl olacak ?

16.03.2018Teknoloji
Yeni minik iPhone çalışırken ilk kez görüntülendi

Yeni minik iPhone çalışırken ilk kez görüntülendi!

Apple'ın bir süredir üzerinde çalıştığı iddia edilen yeni küçük ekranlı telefonu iPhone SE 2'yi çalışırken gösteren yeni bir görüntü internete sızdı. Peki yeni iPhone nasıl olacak?

16.03.2018Teknoloji
Appledan iki yeni iPad Pro modeli geliyor

Apple'dan iki yeni iPad Pro modeli geliyor!

Apple'ın her yıl yenilediği iPad Pro tabletlerine bu yıl yenileri ekleniyor. Peki yeni iPad Pro'lar nasıl olacak? İşte muhtemel özellikleri...

15.03.2018Teknoloji
iPhone SE 2 ne zaman satışa çıkıyor İşte muhtemel özellikleri

iPhone SE 2 ne zaman satışa çıkıyor? İşte muhtemel özellikleri

iPhone'un düşük bütçeli telefon serisi SE'nin 2. telefonu SE 2'nin WWDC 2018 etkinliklerinde tanıtılacağı tahmin ediliyor.

22.02.2018Teknoloji
Apple iPhoneda Touch IDyi bitiriyor

Apple iPhone'da Touch ID'yi bitiriyor!

Teknoloji devi Apple, Touch ID teknolojisini iPhone 5S modeli ile tanıtmıştı. Şirket, yeni teknolojisi TrueDepth temelli Face ID'yi de geçtiğimiz yıl iPhone X ile tanıtmıştı. Tedarik zincirlerinden gelen bilgiye göre Apple, bu yıl tanıtacağı cihazlarda da Face ID kullanacak.

9.02.2018Teknoloji
iPhone SE 2den kötü haber: Gecikiyor

iPhone SE 2'den kötü haber: Gecikiyor

Apple'ın iPhone SE 2'yi Mayıs ya da Haziran ayında tanıtması bekleniyordu; ancak KGI Securities analisti Min-Chı Kuo, bugün yayınladığı raporda, iPhone SE 2'yi bekleyenlere üzücü bir haber verdi.

31.01.2018Teknoloji
iPhone X2, iPhone X2 Plus ve LCD iPhone geliyor

iPhone X2, iPhone X2 Plus ve LCD iPhone geliyor!

Apple bu yıla üç yeni iPhone modeliyle birlikte damga vurmaya hazırlanıyor. Henüz Apple cephesinden konuyla ilgili herhangi bir açıklama elbette yok; ancak şirkete yakın kaynaklar farklı fiyat aralıklarında ve özelliklerde üç farklı yeni iPhone modelinin üzerinde duruyor.

30.01.2018Teknoloji
iPhone SE 2 nasıl olacak İşte beklenen özellikler

iPhone SE 2 nasıl olacak? İşte beklenen özellikler

Apple'dan alabileceğiniz en ucuz telefon serisi olan SE'nin ikinci nesil modeli ile ilgili bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Son çıkan bilgilere göre iPhone SE 2'de kablosuz şarj desteği bulunabilir.

11.01.2018Teknoloji
iPhone SE 2nin özellikleri ve çıkış tarihi belli oldu

iPhone SE 2'nin özellikleri ve çıkış tarihi belli oldu

iPhone X ile büyük bir ivme yakalayan Apple, ekonomik telefonu iPhone SE 2'nin çıkış tarihi ve özellikleri sızdırıldı.

8.01.2018Teknoloji
iPhone Xten sonra sırada ne var

iPhone X'ten sonra sırada ne var?

Apple, geçtiğimiz yıl tanıttığı iPhone X ile birlikte büyük bir etki yaratmıştı. Şimdi ise Apple'ın bu yıl içinde iPhone X'un yeni versiyonunu tanıtacağı bekleniyor. Peki yeni iPhone X nasıl olacak?

4.01.2018Teknoloji
Appleın yeni minik bombası iPhone SE 2 nasıl olacak

Apple'ın yeni minik bombası iPhone SE 2 nasıl olacak?

Apple'ın bu yıl içerisinde orta segmentte telefonlar arasına iPhone SE'nin yeni versiyonu olan iPhone SE 2'yi de katacağı öğrenildi. Peki yeni iPhone SE 2 nasıl olacak?

4.01.2018Teknoloji
iPhone Xten sonra sıra iPhone SE 2de

iPhone X'ten sonra sıra iPhone SE 2'de!

Apple iPhone X ile birlikte tasarımda büyük değişikliklere gitmişti. iPhone SE 2 ile de bu konsept tasarımına devam ettiği görülüyor.

26.11.2017Teknoloji
iPhone Xin benzeri iPhone SE 2 yolda

iPhone X'in benzeri iPhone SE 2 yolda!

Apple iPhone X ile birlikte tasarımda büyük değişikliklere gitmişti. iPhone SE 2 ile de bu konsept tasarımına devam ettiği görülüyor.

22.11.2017Teknoloji
iPhone X küçüldü, iPhone X mini oldu

iPhone X küçüldü, iPhone X mini oldu!

Apple yeni bir iPhone X modeli duyurmadı; ancak internete minik iPhone X'in görüntüleri düştü. iPhone SE, yeni iPhone X ile benzer tasarıma ve özelliklere sahip olsaydı ne olurdu? Curved.de bu hayali dijital ortamda gerçeğe dönüştürdü ve uçtan uca 4 inçlik OLED ekranlı yeni nesil iPhone SE’nin nasıl görüneceğine ait bazı görseller paylaştı.

26.09.2017Teknoloji
iPhone SE 2 ne zaman karşımıza çıkacak

iPhone SE 2 ne zaman karşımıza çıkacak?

Son günlerde iPhone 8 hakkında bilgiler öne çıkarken, diğer taraftan ikinci nesil iPhone SE hakkında da yeni gelişmeler ortaya çıktı. İşte, iPhone SE 2 hakkında ilk bilgiler...

5.08.2017Teknoloji
İşte karşınızda iPhone SE 2017

İşte karşınızda iPhone SE 2017!

Apple'ın bu sene iPhone 8, iPhone 7S ve iPhone 7S Plus olmak üzere üç farklı telefonu piyasaya sürmesi bekleniyor. Ancak ortaya çıkan bir görsele göre bu telefonlara dördüncüsü eklenebilir.

12.05.2017Teknoloji
iPhone SE ile iPhone 6S karşılaştırması

iPhone SE ile iPhone 6S karşılaştırması

Apple'ın küçük ekranlı yeni telefonu iPhone SE, 2 bin TL'nin altındaki fiyatıyla dikkat çekiyor. Peki Türkiye'de 3099 TL'ye satılan iPhone 6S'e göre iPhone SE'nin özellikleri nasıl?

22.03.2016Teknoloji
Eski model iPhone kullananlara çok önemli uyarı Apple İphone 25 dolar bedelle iade alınıyor

Eski model iPhone kullananlara çok önemli uyarı! Apple İphone 25 dolar bedelle iade alınıyor!

Ünlü teknoloji devi Apple, eski İphone modelleri için 25 dolar bedel ödemeyi kabul etti. Eski telefon modellerini kasıtlı olarak yavaşlattığı iddiası üzerine açılan davada 500 milyon dolar ödemeyi kabul eden Apple şirketi, iPhone 6, 6S, 7 ve SE model telefona sahip müşterilerine talep etmeleri halinde 25 dolar ödemede bulunacak.

3.03.2020Teknoloji
iOS 14 hangi iPhone modellerine yüklenebilecek

iOS 14 hangi iPhone modellerine yüklenebilecek?

Apple'ın bu yıl Haziran ayında gerçekleştirmeyi planladığı WWDC 2020 etkinliğinde binlerce yazılım geliştirici bir araya gelecek ve Apple'ın yeni mobil işletim sistem iOS 14, ilk kez gün yüzüne çıkacak. Peki iOS 14 yayınlandığında hangi iPhone modellerine yüklenebilecek?

30.01.2020Teknoloji
Appleın bu yıl yapacağı en büyük sürpriz: iPhone 9

Apple'ın bu yıl yapacağı en büyük sürpriz: iPhone 9

Apple, iPhone 8 serisinin ardından iPhone'ların 10. yılı olması dolayısıyla iPhone X ile yola devam etme kararı almış ve sonrasında da iPhone XS ve iPhone 11 serisiyle tanışmıştık. Ancak Apple, geçen yıllarda atladığı iPhone 9 ile bu yıl büyük bir sürpriz yapabilir.

30.01.2020Teknoloji
iOS 13.1.2 güncellemesi yayınlandı: Yenilikler neler

iOS 13.1.2 güncellemesi yayınlandı: Yenilikler neler?

Apple, dün akşam saatlerinde Apple Watch'ları için watchOS 6.0.1 güncellemesini yayınlarken, beraberinde iOS 13.1.2 güncellemesini yayınlamayı ihmal etmedi. Şu sıra oldukça sık güncelleme yayınlayan Apple, bu sürüm ile yeni neler getiriyor?

1.10.2019Teknoloji
Odada yıldız doğuyor

Odada yıldız doğuyor

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber ve Amerikalı şarkıcı Billie Eilish ve çok daha fazlası... Bu isimlerin ortak noktası, odalarında yaptıkları şarkılarla ünlü olmaları. Akıllı telefonlarla veya tabletlerle bile müzik besteleyebilmek, şarkı kaydedebilmek mümkün. Yani büyük stüdyolara en azından başlangıçta gerek kalmıyor. Hatta belki de artık bilgisayarlara bile... Enstrümanların bağlanabileceği küçük cihazları almak, ses düzenleme uygulamalarını indirmek yeterli. Online müzik platformlarıyla da yaptığınız müzikleri yayınlamak oldukça basit. Küçük bir odadan Türkiye’ye hatta dünyaya sesinizi duyurabilirsiniz. Biz de bu hafta odanızdan sizi yıldız çıkaracak teknolojik ürünleri araştırdık.

1.09.2019Ekonomi
iOS 12.4.1 güncellemesi yayınlandı Ne değişiyor

iOS 12.4.1 güncellemesi yayınlandı! Ne değişiyor?

Apple, dün akşam saatlerinde iOS 12.4.1 güncellemesini kullanıcılarına sundu. Yeni güncelleme ile birlikte Apple'ın başını fazlasıyla ağrıtan güvenlik açığı da kapatılmış oldu.

27.08.2019Teknoloji
iOS 12.4 güncellemesi yayında Yükleyince neler gelecek

iOS 12.4 güncellemesi yayında! Yükleyince neler gelecek?

Apple, dün akşam saatlerinde iOS 12.4 güncellemesini yayınladı. Şirket, Eylül ayında yayınlayacağı iOS 13 öncesi son güncellemesini böylece kullanıcılara sunmuş oldu. Peki iOS 12.4 güncellemesi ile hangi yeni özellikler geliyor?

23.07.2019Teknoloji
iOS 12.3.1 güncellemesi yayında Ne değişiyor

iOS 12.3.1 güncellemesi yayında! Ne değişiyor?

Apple, dün akşam saatlerinde sessiz sedasız iOS 12.3.1 güncellemesini yayınladı. Peki yeni güncelleme, beraberinde ne getiriyor?

27.05.2019Teknoloji
iOS 12.3 güncellemesi yayınlandı Bakın neler değişiyor

iOS 12.3 güncellemesi yayınlandı! Bakın neler değişiyor?

Apple, iOS 12.3 güncellemesini bu akşam saatlerinde sessiz sedasız kullanıcılara sundu. Yaklaşık 460 MB'lık bir alan kaplayan güncelleme ile bakın cihazlarda neler değişecek?

13.05.2019Teknoloji
iOS 13 hangi cihazlara yüklenebilecek

iOS 13 hangi cihazlara yüklenebilecek?

Apple'ın yazılım geliştirici konferansı WWDC 2019'da ilk kez gün yüzüne çıkması beklenen iOS 13, Apple cihazlara pek çok kayda değer değişiklik yapacak. Ancak her telefon yeni iOS sürümünü desteklemeyecek ve kurulum mümkün olmayacak.

13.05.2019Teknoloji
iOS 12.3 Beta 4 yayınlandı Yeni neler var

iOS 12.3 Beta 4 yayınlandı! Yeni neler var?

Teknoloji devi Apple, yeni iOS güncellemesini geliştiriciler için kullanıma sundu. Peki iOS 12.3 Beta 4 sürümüyle ne gibi yenilikler geliyor?

1.05.2019Teknoloji