MENÜ

İnternetten Alışveriş

İnternetten Alışveriş ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İnternetten Alışveriş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.358 İnternetten Alışveriş haberi bulunmuştur.

İnternetten Alışveriş Haberleri

5 milyon yeni dijital müşterinin davranışları incelenmeli

'5 milyon yeni dijital müşterinin davranışları incelenmeli'

Koronavirüs salgınıyla herkes, elindeki dijital veriyi doğru kullanmak, bunu yapay zeka ile beslemek, klasik yöntemlerle iş yapmak yerine otomasyon araçları kullanarak teknolojiden yararlanmak gerektiğini daha hızlı kavradı. SEM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yılmaz, özellikle 65 yaş üstü kişilerin evden çıkamadığı pandemi döneminde sadece iki ayda online alışverişler için 5 milyon yeni kredi kartının kullanıldığına dikkat çekerek, “Bu dönemi anlamlandırmak için veri analizi büyük önem taşıyor. Kullanıcı deneyimini iyileştirmek amacıyla veriyi doğru incelemek, davranış özelliklerini belirlemek ve buna göre adımlar atmak gerekiyor” dedi.

29.05.2020Teknoloji
COVID-19 psikolojik bir savaş

COVID-19 psikolojik bir savaş

Eklem ağrısı, halsizlik, yüksek ateş... 7’den 70’e dünyadaki herkesin korktuğu bu belirtilerle savaştıktan sonra koronavirüsü yenmeyi başaran 28 yaşındaki teknoloji uzmanı Onur Kemal Koç, yaşadıklarını Hürriyet’e anlattı:

8.05.2020Gündem
Kredi kartı kullananlar buna dikkat Corona virüs sürecinde arttı...

Kredi kartı kullananlar buna dikkat! Corona virüs sürecinde arttı...

Koronavirüs salgını nedeniyle sosyal mesafe kuralına dikkat eden tüketicilerin alışverişlerini büyük oranda internete taşıdığını söyleyen Bilgi Güvenliği Uzmanı Ateş Sünbül, Tüm kredi kartlarınızı yanınıza almayın, kart kopyalarına karşı uyanık olun, çift ödemelere dikkat edin, acil telefon numaralarını bir yere yazın dedi.

7.05.2020Ekonomi
Yaşı ilerlemiş akrabalarınızın internette güvende olmasını nasıl sağlarsınız

Yaşı ilerlemiş akrabalarınızın internette güvende olmasını nasıl sağlarsınız?

Son üç hafta içinde yaşantımız büyük ölçüde değişti. İnsanların yalnızca mecbur kaldıklarında, örneğin mutlaka almaları gereken bir şey olduğunda veya tedavi görmeleri gerektiğinde dışarı çıkmaları tavsiye ediliyor. Neyse ki hayatımızın günlük ritmini korumamıza yardımcı olan birçok teknoloji var. Ancak herkes bu hizmetlerden yararlanamıyor.

5.05.2020Teknoloji
İnternetten alışveriş yüzde 40 arttı

İnternetten alışveriş yüzde 40 arttı

Korona virüs sebebiyle temel ihtiyaçların internet üzerinden karşılayan tüketiciler, son bir ayda internet üzerinden yapılan alışveriş oranını yüzde 40 arttırdı.

25.04.2020Ekonomi
Avrupalıların yüzde 60ı internet alışverişi yaptı

Avrupalıların yüzde 60'ı internet alışverişi yaptı

Avrupa Birliği'nde (AB), geçen yıl vatandaşların yüzde 60'ı internet üzerinden alışveriş yaptı.

20.04.2020Ekonomi
Önemli uyarı: İnternetten alışveriş yapanlar dikkat

Önemli uyarı: İnternetten alışveriş yapanlar dikkat!

Bursa Tüketiciler Derneği (BDT) Başkanı Sıtkı Yılmaz, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla internet üzerinden yapılan alışverişlerde yüzde 40'a yakın artış olduğunu belirterek "Satıcıların sitelerinde MERSİS (merkezi sicil kayıt sistemi) numaraları olup olmadığı kontrol edilmelidir. MERSİS numarası bulunan siteler güvenilir sitelerdir." değerlendirmesinde bulundu.

19.04.2020Ekonomi
Ticaret Bakanlığı uyardı İnternetten alışveriş yapanlar dikkat...

Ticaret Bakanlığı uyardı! İnternetten alışveriş yapanlar dikkat...

Ticaret Bakanlığı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında alınan tedbirler sonucu artan internet alışverişlerinde yaşanabilecek mağduriyetlere karşı vatandaşları uyardı.

16.04.2020Ekonomi
Temassız ödemelerde tüm zamanların en yüksek oranları görüldü

Temassız ödemelerde tüm zamanların en yüksek oranları görüldü

Bankalararası Kart Merkezi (BKM) Genel Müdürü Soner Canko, temassız ödemelerin mart ayında önemli mesafe katederek, geçen yılın aynı ayına göre yüzde 170’e yakın artış gösterdiğini belirterek, "Temassız kartlarda aslında sıfır güvenlik endişesi var. Temassız kartlar, en az temaslı kartlar ve işlemler kadar güvenli ve önemli." dedi.

12.04.2020Ekonomi
İlk kez internetten alışveriş yapanlar nelere dikkat etmeli

İlk kez internetten alışveriş yapanlar nelere dikkat etmeli?

65 yaş üstünün ardından 20 yaş altı için de sokağa çıkma yasağı getirilmesi, milyonlarca kişinin yetkililerin çağrılarına uyarak evde kalmayı tercih etmesi, alışverişlerin büyük çoğunluğunu internete kaydırdı. Peki ilk kez internetten alışveriş yapanlar nelere dikkat etmeli?

10.04.2020Teknoloji
Polisten Sanal dünyada oltaya gelmeyin uyarısı

Polisten 'Sanal dünyada oltaya gelmeyin' uyarısı

Yeni tip koronavirüs nedeniyle evde eğitim, bankacılık ve video konferans uygulamalarını daha çok kullanan vatandaşların, sanal dolandırıcılık mağduru olmamaları için güvenlik önlemlerini almaları gerekiyor.

8.04.2020Teknoloji
Boğaziçi Üniversitesi sağlık kurumlarının siber güvenliğini sağlayacak

Boğaziçi Üniversitesi sağlık kurumlarının siber güvenliğini sağlayacak

Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü öğretim üyesi ve Siber Güvenlik Merkezi (BUSİBER) Yöneticisi Doç. Dr. Bilgin Metin, BÜSİBER olarak COVID-19 ile mücadele eden sağlık kurumlarına uzaktan sızma testi, açık siber istihbarat danışmanlığı, Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVVK) kapsamında risk danışmanlığı desteği vereceklerini belirtti. Doç. Dr. Metin, kurumlara ve bireylere bu dönemde güvenli internet kullanımı için önemli önerilerde bulundu.

8.04.2020Teknoloji
İstanbulda bir çok mağaza açık Corona Virüs tehlikesine dikkat

İstanbul'da bir çok mağaza açık! Corona Virüs tehlikesine dikkat

İstanbul'da bir çok mağaza hala açık... Corona Virüs riskine dikkat çeken uzmanlar uyarıda bulundu.

31.03.2020Gündem
İnternetten Alışveriş Yapmanın Püf Noktaları

İnternetten Alışveriş Yapmanın Püf Noktaları

Artık internet üzerinden sadece bir tıkla neredeyse tüm ihtiyaçlarımızı karşılayabiliyoruz. Çoğumuz mağaza mağaza dolaşmak yerine zaman kaybetmeden, indirimleri de takip edip alışverişimizi yapıyoruz. Peki internetten alışverişi yapmanın püf noktaları neler? İnternetten alışveriş yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Bu bir ilandır.

30.03.2020Stil Önerileri
Mutfak tasarrufu için etkili ipuçları

Mutfak tasarrufu için etkili ipuçları

Son günlerde sürekli eve yiyecek depolama haberlerini görür olduk. Hatta bazılarımız da tıpkı haberlerde gördüğümüz gibi evine yiyecek depoluyor, her şeyden fazla fazla alıyor. Ancak bu durum bütçeye de zarar veriyor. Şimdi sizinle hem dolabınızın dolu olacağı hem de cebinizin yanmayacağı mutfak tasarruf ipuçlarını paylaşıyoruz.

25.03.2020Evdehayat
İnternetten Ayakkabı Almanın Püf Noktaları

İnternetten Ayakkabı Almanın Püf Noktaları

Gün geçtikçe online alışveriş daha da popüler hale geliyor. Kitap, yemek, gıda derken tekstil de çokça online sipariş verdiğimiz alanlardan birisi. Peki ayakkabı? İnternetten ayakkabı alışverişi yaparken nelere dikkat etmeliyiz? İnternetten ayakkabı almanın püf noktaları neler?

19.03.2020Stil Önerileri
Otomotivin kalbi yeniden atmaya başladı, bayilerde araç sıkıntısı var.

Otomotivin kalbi yeniden atmaya başladı, bayilerde araç sıkıntısı var.

2020 yılının ilk iki ayında otomobil satışlarının beklenenin üzerine çıkması ile birlikte en erken araç teslimi mayıs, hatta haziranı bulan modeller var. Markalar hazırlıklıyız dese de dolaştığımız bayilerde araç sayısı yok denecek kadar azdı. Bayiler, “Kaparoyu ver, teslimatı mayıs-hazirana yaparız. Fiyatı teslim tarihinde kesinleştirelim” diyor.

9.03.2020Ekonomi
Pekin’de yaşayan Türk gazeteci Sıdal Utkucu yaşadıklarını anlattı

Pekin’de yaşayan Türk gazeteci Sıdal Utkucu yaşadıklarını anlattı

Şimdiye dek yaklaşık üç bin kişinin ölümüne sebep olan koronavirüs İtalya, İran ve Yunanistan dahil olmak üzere 60’a yakın ülkeye yayılıp kapımıza dayandı. Virüsle neredeyse aynı hızla yayılan endişe dalgası toplumlarda paniğe sebep oluyor. Peki virüsün yayılmaya başladığı yerde, Çin’de yaşayanlar hayatlarındaki bu yeni gerçekle nasıl baş ediyor? Beş yıldır Pekin’de yaşayan gazeteci Sıdal Utkucu’yla Çin’in kapalı kapılar ardındaki dünyasını ve dikkat edilmesi gerekenleri konuştuk.

Tüketiciyi Destekleme Derneğinden internetten altın alacaklara uyarı

Tüketiciyi Destekleme Derneğinden internetten altın alacaklara uyarı

Tüketiciyi Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Başkanı Süleyman Bakal, internetten alınan gram, çeyrek ve yarım altınların ağırlığında eksiklik olabileceği uyarısında bulundu.

17.02.2020Ekonomi
Toplam kartlı ödeme tutarı 2019da 1 trilyon TLye yaklaştı

Toplam kartlı ödeme tutarı 2019'da 1 trilyon TL'ye yaklaştı

BKM'nin 2019 yılı kartlı ödeme verilerine göre, banka kartlarıyla yapılan ödeme tutarı yüzde 37 artışla 134 milyar TL'ye, kredi kartlarıyla yapılan ödeme tutarı yüzde 17 artışla 844 milyar TL'ye ulaşırken, toplam kartlı ödeme tutarı da 1 trilyon TL barajına yaklaşmış oldu.

30.01.2020Ekonomi
İnternetten alışveriş yaptılar Başlarına gelmeyen kalmadı

İnternetten alışveriş yaptılar! Başlarına gelmeyen kalmadı

İZMİR’de, 5 ay önce evlenen Özgür Deniz (28) ve Gülay Huri (30) çifti, internetten satın aldıkları yatağın kargo şirketi tarafından kafede çalışan bir garsona teslim edilmesiyle şaşkına döndü. Günlerdir yere serdikleri yorganın üzerinde yattıklarını söyleyen çift, hukuki süreç başlatmaya hazırlanıyor.

29.01.2020Ekonomi
e-ticarette daha güvenli alışveriş dönemi başlıyor

e-ticarette "daha güvenli alışveriş" dönemi başlıyor

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu "Bugün Türkiye’de güven damgası almaya hak kazanan ilk 12 e-ticaret sitesine Ticaret Bakanımız Pekcan ile güven damgalarını vereceğiz. Böylelikle e-ticaret sektöründe daha güvenli alışveriş dönemini başlatmış olacağız" dedi.

6.01.2020Ekonomi
Türkiyede günlük sosyal medya kullanımı ortalama 2 saat 46 dakika

Türkiye'de günlük sosyal medya kullanımı ortalama 2 saat 46 dakika

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Sosyal Medya ve Dijital Güvenlik Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi (SODİGEM) Bilim Kurulunca, teknoloji kullanımına ilişkin verilerden oluşan "2019'u Bitirirken Sosyolojik Açıdan İnternet ve Sosyal Medya İstatistikleri Raporu" yayınlandı.

31.12.2019Teknoloji
İnternetten alışveriş yapanlar dikkat Kredi kartıyla bunu yaparsanız...

İnternetten alışveriş yapanlar dikkat! Kredi kartıyla bunu yaparsanız...

Bilgisayar ve akıllı telefonlar ile güvenli online yılbaşı alışverişi için bunlara dikkat!

24.12.2019Ekonomi
Perakende markaları bu yılı 250 milyar TL ciro ile kapatacak

Perakende markaları bu yılı 250 milyar TL ciro ile kapatacak

BMD Başkanı Sinan Öncel "2018'i 220 milyar TL ciro ile kapattık. 2019'da da yine çift haneli bir büyüme yakalayacağımızı ve yaklaşık 250 milyar TL ciroya ulaşacağımızı öngörüyoruz. Bu yılki büyümenin ağırlıklı bölümü maliyete bağlı fiyat artışlarından kaynaklandı" dedi.

20.12.2019Ekonomi
Online alışverişte ’güvenlik’ uyarısı

Online alışverişte ’güvenlik’ uyarısı

TÜRKİYE’deki kullanıcılara ait 463 bin 378 banka ve kredi kartı bilgisinin çalındığına yönelik iddiaların ardından online alışverişin güvenilirliği, tekrar gündeme geldi. Dolandırıcıların akla gelmeyecek yöntemlerle kişisel verileri ele geçirdiğini söyleyen Prof. Dr. Süleyman Kondakçı, "İddia edilen rakamlar çok yüksek. Bu tarz dolandırıcı firmalar, zamana yayarak, fark ettirmeden 50 kuruş- 1 lira gibi rakamlar çekip daha sonra büyük meblağ için bilgileri kullanabiliyor. Kart ekstrelerinin sürekli kontrol edilmesi gerekiyor" dedi.

16.12.2019Ekonomi
Kredi kartı hırsızlığı inceleme altında

Kredi kartı hırsızlığı inceleme altında

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, binlerce kişinin kredi kartı bilgilerinin çalındığı iddiasıyla ilgili, “Bankalarla iletişime geçildi, kart bilgilerinin tamamının sızdırılması söz konusu değil” dedi.

14.12.2019Ekonomi
Efsane Cumada 5 milyar TL kartlı ödeme bekleniyor

Efsane Cuma'da 5 milyar TL kartlı ödeme bekleniyor

Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) Başkanı Sinan Öncel, "Perakende sektöründe 29 Kasım’daki efsane indirimin alışverişe doping etkisi yapmasını ve bir günlük kartlı ödeme tutarının 5 milyar TL’ye ulaşmasını bekliyoruz. 5 milyar TL'lik kartlı ödemede internetten alışveriş payının da 2 milyar TL’ye yaklaşacağını öngörüyoruz" dedi.

23.11.2019Ekonomi
Türkiyenin turizm trafiği çok hızla artıyor

"Türkiye'nin turizm trafiği çok hızla artıyor"

Türkiye'nin doğal güzelliklerinin olması nedeniyle turizm potansiyeli her geçen gün artış yaşıyor. Uzmanlar 2020 yılının turizm açısından daha iyi geçeceğini belirtiyor.

13.11.2019Ekonomi
Cep telefonu abone sayısı 84 milyona ulaşacak

Cep telefonu abone sayısı 84 milyona ulaşacak

Türkiye'de mobil telefon abone sayısının gelecek yıl 84 milyona çıkacağı tahmin ediliyor.

5.11.2019Ekonomi
Buna dikkat: Kasım ayında başlıyor

Buna dikkat: Kasım ayında başlıyor!

Black Friday (Efsane Cuma),Cyber Monday (Siber Pazartesi), 11.11 indirimleri ve yılbaşı fırsatları gibi, yüzlerce e-ticaret sitesi ve markanın Kasım ayından itibaren kampanyalı satışlara başlayacağı 3 aylık indirim çılgınlığı dönemine girilmek üzere. Siber dolandırıcılar da bakın hangi yöntemleri kullanıyor...

21.10.2019Ekonomi
Son dakika... Çete lideri 20 yaşında  Türkiye’de ilk kez kullanılan yöntemle 2 milyonluk vurgun...

Son dakika... Çete lideri 20 yaşında! Türkiye’de ilk kez kullanılan yöntemle 2 milyonluk vurgun...

İnternetten alışveriş yapanların hesaplarını hackleyip bir milyon liralık vurgun yapan, yaşları 17 ile 21 arasında olan 'hacker' çetesi çökertildi. 20 yaşındaki çete lideri İstanbul'da lüks bir rezidansta yakalandı.

17.09.2019Gündem
Mahkemeden emsal iade karar Dikkat... Paranızı geri alabilirsiniz

Mahkemeden emsal iade karar! Dikkat... Paranızı geri alabilirsiniz

İstanbul'da internetten kapüşonlu kaban satın alan avukat Recep Kılınçarslan, "defolu" olduğu gerekçesiyle gönderilmeyen ürünün yerine emsal üründen fiyat farkı talep edilince yaşadığı mağduriyeti mahkemeye taşıdı. Mahkeme, stokları tükenmiş bir ürünü web sitesinde yayınlayan davalının stoklarını kontrol etme yükümlülüğü olduğunu, web sitesinde yayınlamış olduğu ürünü tüketiciye teslim edemediği görüldüğü için davacının ödediği 50 liralık fazla miktarın yasal faiziyle geri ödenmesine hükmetti.

11.09.2019Ekonomi
Seyahatçiler online oldu

Seyahatçiler online oldu

TÜİK'in 2019 Hanehalkı Bilişim Teknolojileri Kullanım Araştırması raporu yayınlandı. Araştırmaya göre bireylerde internet kullanımı %75'i geçti.

29.08.2019Seyahat
Acil serviste tepki çeken görüntüyle ilgili soruşturma başlatıldı

Acil serviste tepki çeken görüntüyle ilgili soruşturma başlatıldı

Bartın Devlet Hastanesi acil servisinde kayıt işlem bölümü görevlisinin internette vakit geçirirken işlem için sırada olan hastaları bekletmesi görüntüleri üzerine Bartın İl Sağlık Müdürlüğü tarafından disiplin soruşturması başlatıldı.

28.08.2019Gündem
İnternet kullanım oranı hızla artıyor

İnternet kullanım oranı hızla artıyor

Türkiye'de bu yıl itibarıyla 16-74 yaş grubundaki kişilerin internet kullanım oranı yüzde 75,3 oldu. İnternetten alışveriş yapma oranı erkeklerde yüzde 38,3, kadınlarda yüzde 29,9 olarak kaydedildi.

27.08.2019Teknoloji
Her 4 tüketiciden biri internetten alışveriş yapıyor

"Her 4 tüketiciden biri internetten alışveriş yapıyor"

Türkiye Perakendeciler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Düzgün, Türkiye'de e-ticaretin son 5 yılda ortalama yüzde 30 büyüdüğünü belirterek, "Ülkemizde her 4 tüketiciden biri internetten alışveriş yapıyor." dedi.

15.08.2019Teknoloji
Her 4 tüketiciden biri internetten alışveriş yapıyor

"Her 4 tüketiciden biri internetten alışveriş yapıyor"

Türkiye Perakendeciler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Düzgün, "Ülkemizde e-ticaret son 5 yılda ortalama yüzde 30 büyüme yakaladı. Her 4 tüketiciden biri internetten alışveriş yapıyor. Perakende sektörü özelinde en büyük değişim alışveriş alışkanlıklarında yaşanıyor" açıklamasında bulundu.

15.08.2019Ekonomi
Telefon siparişinden salatalık çıkıyor

Telefon siparişinden salatalık çıkıyor!

TÜKDES Genel Başkanı Süleyman Bakal "Normal piyasa fiyatı bin 500 lira olan bir telefonu 99 liraya sattıklarını taahhüt ediyorlar. Tüketicimiz siparişini veriyor. Gelen kargodan telefon yerine salatalık çıkıyor. 'Telefon sipariş ettim, salatalık çıktı' diyerek şikayette bulunan vatandaşlarımızın sayısı artıyor" dedi.

7.08.2019Ekonomi
İnternetten kurbanlık alışverişlerine dikkat

İnternetten kurbanlık alışverişlerine dikkat

E-ticaret pazarının her geçen gün büyümesiyle birlikte yaşanan dolandırıcılık vak'alarının da arttığına dikkati çeken TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “2014 yılında 18,9 milyar TL olan e-ticaret pazar büyüklüğü, 2018’de yüzde 216 artışla 59,9 milyar TL’ye yükseldi. Pazardaki rekor büyüme, aynı zamanda dolandırıcılık faaliyetlerinin de artmasına neden oluyor. Son verilere göre ülkemizde nüfusun yüzde 67’si on-line alışveriş yapıyor. On-line alışverişler ise en çok bayramlarda ve özel günlerde artış gösteriyor. Başta giyim, kozmetik ve elektronik olmak üzere gıda, seyahat, hediyelik eşya ve hatta kurbanlık alımı dahil çeşitli mal ve hizmetler artık internet üzerinden alınıyor. Ancak on-line alışverişlerdeki bu artış birçok dolandırıcılık faaliyetini de beraberinde getiriyor” dedi.

27.07.2019Ekonomi
Teknoloji yeni kuralları da beraberinde getiriyor

Teknoloji yeni kuralları da beraberinde getiriyor

Yeni teknolojiler yaygın olarak kullanılmaya başlandıkça hayatımıza farklı kurallar da dahil oluyor. Drone kullanma kurallarından tutun da internetten alışveriş yaparken yönlendirici içerik orijinal terimi ile “Dark pattern” kısıtlamalarına kadar saymakla bitmeyecek yeni kurallar ve yaptırımlar tartışılıyor.

26.06.2019Teknoloji
TESKten yanıltıcı indirim kampanyası uyarısı

TESK'ten "yanıltıcı indirim kampanyası" uyarısı

TESK Başkanı Bendevi Palandöken "Bazı internet siteleri özel günleri bahane ederek indirim stratejisiyle, önce maliyetleri yükselterek fiyatları şişiriyor sonra indirim adı altında ürünleri yeniden pazarlıyor" dedi.

25.06.2019Ekonomi
Bu akşam ekranda

Bu akşam ekranda

Kanal D’de bu akşam izleyiciyle buluşacak “Afili Aşk”, gençleri olduğu kadar aile dizilerine özlem duyanları da ekran başına toplayacak.

12.06.2019Televizyon
‘Afili Aşıklar’ ve iki ailenin neşeli maceraları ekrana kilitleyecek

‘Afili Aşıklar’ ve iki ailenin neşeli maceraları ekrana kilitleyecek!

Kanal D’nin Çarşamba akşamı izleyici ile buluşacak yeni dizisi “Afili Aşk”, gençleri olduğu kadar aile dizilerine özlem duyanları da ekran başına toplayacak. Bu yazın en “afili aşk”ının yaşanacağı dizide birbirinden oldukça farklı iki ailenin maceraları da izleyicilere neşeli anlar yaşatacak.

11.06.2019Televizyon

Yazar Sonuçları

Pandemi Tuvale Nasıl Yansıyacak?

Hayatımızı 10 Mart’tan öncesi ve sonrası olarak ayıran koronavirüs tüm hayatı etkilediği gibi resim sanatını da oldukça etkiledi. Sergi ve galerilerin online olarak gerçekleşmeye başlaması resmi nasıl etkileyecek? Sanatçılar bu konuda neler düşünüyor? Yasaklar bitince sergi gezebilecek miyiz ne dersiniz?

19.05.2020

Online sipariş karşısında ben de aile oldum

Şimdi devamlı evdeyiz ya, “sipariş gecikirse” fobisini yendim. İstediği kadar geciksin gülümseyerek açıyorum kapıyı.

24.04.2020

Kova Çağı: Virüs için özgürlüğümüzü feda mı edeceğiz?

Günaydın sevgili dostlar,Haftanın son gününe geldik. 

18.04.2020