EKSTRA
MENÜ

İnşaat Malzemeleri

İnşaat Malzemeleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İnşaat Malzemeleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.427 İnşaat Malzemeleri haberi bulunmuştur.

İnşaat Malzemeleri Haberleri

İnşaat malzemesi ihracatında tarihi rekor

İnşaat malzemesi ihracatında tarihi rekor

Türkiye İMSAD verilerine göre eylülde geçen yılın aynı ayına göre yüzde 20 artan inşaat malzemeleri ihracatı, miktar olarak da 5.65 milyon ton ile tüm zamanların rekorunu kırdı.

11.11.2020Ekonomi
‘Ukrayna’daki altyapı yatırımları ciddi fırsat’

‘Ukrayna’daki altyapı yatırımları ciddi fırsat’

Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı, Ukrayna’nın 5 yıl içinde 25 milyar dolarlık altyapı yatırımı gerçekleştireceğini, yatırım miktarının, özellikle inşaat malzemeleri üreticileri ve ihracatçıları ile Türk müteahhitleri açısından ciddi bir fırsat olduğunu belirtti.

7.11.2020Ekonomi
Ukraynadan Türkiyeye büyük yatırım

Ukrayna'dan Türkiye'ye büyük yatırım

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı "Ukrayna'nın 25 milyar dolarlık altyapı yatırımı Türk müteahhitleri açısından ciddi bir fırsat" dedi.

6.11.2020Ekonomi
İnşaat malzemesi sanayi üretimi üçüncü çeyrekte yüzde 14,2 arttı

İnşaat malzemesi sanayi üretimi üçüncü çeyrekte yüzde 14,2 arttı

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) Ekim 2020 Sektör Raporu'na göre, salgın nedeniyle ikinci çeyrekte meydana gelen daralmanın ardından üçüncü çeyrekte inşaat malzemesi sanayi üretiminde yüzde 14,2 oranında hızlı bir büyüme ve 5,51 milyar dolar seviyesinde ihracat gerçekleştirildi.

3.11.2020Ekonomi
Türkiye-Kuzey Makedonya ticaret hacminde hedef 1 milyar dolar

Türkiye-Kuzey Makedonya ticaret hacminde hedef 1 milyar dolar

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye-Kuzey Makedonya İş Konseyi Başkanı Bilal Kara, Türkiye ve Kuzey Makedonya arasındaki ticaret hacmi hedefinin 1 milyar dolar olduğunu belirterek, "Özellikle inovatif, yenilikçi, katma değeri yüksek ürünlere yapılacak yatırımlar, eğitim, bilişim, yeni teknoloji sahalarında yapılacak atılımlar, her iki ülkenin ticaret hacmini güçlendirecektir." dedi.

2.11.2020Ekonomi
İTO verilerine göre perakende fiyatlar açıklandı

İTO verilerine göre perakende fiyatlar açıklandı

İTO verilerine göre, ekimde bir önceki aya kıyasla perakende fiyatlar yüzde 2,45 ve toptan fiyatlar yüzde 2,44 arttı. Kente, yıllık bazda Ücretliler Geçinme İndeksi'nde yüzde 12,40, Toptan Eşya Fiyatları İndeksi'nde ise 14,45 artış yaşandı

1.11.2020Ekonomi
Türkiyenin Kenya ile ticareti 235 milyon dolara yükseldi

Türkiye'nin Kenya ile ticareti 235 milyon dolara yükseldi

Türkiye'nin Nairobi Büyükelçisi Ahmet Cemil Miroğlu, Doğu Afrika ülkelerinden Kenya ile ticaret hacminin 2019'da 235 milyon dolara yükseldiğini bildirdi.

22.10.2020Ekonomi
Konteynere atılan ateş, 2 fabrikayı yaktı

Konteynere atılan ateş, 2 fabrikayı yaktı

Ankara'da, Sincan Organize Sanayi Bölgesi'nde, (OSB) çöp konteynerine atılan ateş nedeniyle başlayan yangın, büyüyerek 2 fabrikaya sıçradı. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken, polis, konteynere ateş atan kişiyi arıyor.

19.10.2020Gündem
İnşaat malzemeleri sektörü ikinci çeyrekteki daralmayı atlattı

İnşaat malzemeleri sektörü ikinci çeyrekteki daralmayı atlattı

Türkiye ekonomisinin lokomotiflerinden biri olan inşaat sektörü, yaz aylarında yaşanan konut satışlarıyla rahat bir nefes aldı. Sektörün temel girdisi olan inşaat malzemeleri de 2. çeyrekteki daralmanın ardından biriken taleplerin de etkisiyle Temmuz ayı ile büyümeye geçti ve beklentilerin üzerinde büyüyerek 2019 yılı Haziran ile Temmuz aylarını geride bıraktı.

15.10.2020Ekonomi
5. Sınıf Türkçe Görsel Okuma konu anlatımı

5. Sınıf Türkçe Görsel Okuma konu anlatımı

Birbirinden farklı resim ya da fotoğraflara bakarak görsel okuma yapabiliriz. Bu okumalar baktığımız görsel üzerinde bize ne anlattığına bağlı olarak değişir. Böylece yaptığımız okumayı anlamlı hale getiririz ve yorumlarız. İşte 5. sınıf Türkçe görsel okuma konu anlatımı.

13.10.20205. SINIF
Demir kapı üzerlerine devrilen 2 çocuk yaralandı; o anlar kamerada

Demir kapı üzerlerine devrilen 2 çocuk yaralandı; o anlar kamerada

ANKARA'da 2 çocuk, girdikleri iş yerinde diğer arkadaşlarına şaka yapmak için kapatmak istedikleri 5 metrelik demir sürgülü kapının üzerlerine devrilmesi sonucu yaralandı. Kaza anı, güvenlik kamerasına yansıdı.

9.10.2020Haber
Beylikdüzünde araç sahipleri doluya karşı önlem aldı

Beylikdüzü'nde araç sahipleri doluya karşı önlem aldı

İstanbul Beylikdüzü'nde, araç sahipleri yarın yağması beklenen doluya karşı araçlarını evlerinde bulunan halı, battaniye, branda ve dışarıdan aldıkları inşaat malzemeleri ile korumaya aldı.

7.10.2020Haber
Meteoroloji uyarmıştı İstanbulda dolu hazırlığı başladı

Meteoroloji uyarmıştı! İstanbul'da 'dolu' hazırlığı başladı

İstanbul Beylikdüzü'nde, araç sahipleri yarın yağması beklenen doluya karşı araçlarını evlerinde bulunan halı, battaniye, branda ve dışarıdan aldıkları inşaat malzemeleri ile korumaya aldı.

7.10.2020Gündem
Covid-19 sağlık tesislerinin tasarımını nasıl değiştirecek

Covid-19 sağlık tesislerinin tasarımını nasıl değiştirecek?

Koronavirüs salgınının hastaneden tıbbi laboratuvarlara kadar tüm sağlık tesislerinin tasarımı üzerinde uzun vadeli etkileri olacağını ifade eden İç Mimar Hakan Cengiz, konuyla ilgili önemli bilgiler paylaştı.

2.10.2020Dekorasyon
Hırsızlık yaptıkları kamyonla, ölüme neden olunca yakalandılar

Hırsızlık yaptıkları kamyonla, ölüme neden olunca yakalandılar

KARS’ta inşaat malzemelerinin bulunduğu depodan, defalarca hırsızlık yaptıkları belirtilen 2 kişi, yine hırsızlık için geldikleri yerde bir kamyonetle motosiklet sürücüsüne çarpınca yakayı ele verdiler. Motosiklet sürücüsü Y.B.’nin (51) ölümüne neden oldukları belirtilen Y.A. (46) ile E.G.’nin (23) çaldıkları 100 bin TL’lik malzemeler de Arpaçay ilçesinde bir köyde bulundu.

26.09.2020Gündem
İlave gümrük vergileri uzatıldı

İlave gümrük vergileri uzatıldı

Bazı ürünlere çeşitli Cumhurbaşkanı kararlarıyla getirilen ilave gümrük vergilerinin 30 Eylül'de bitecek olan süresi yıl sonuna kadar uzatıldı.

24.09.2020Ekonomi
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktaydan çok sert açıklama: Bu savaş sebebi olmayacak da ne olacak

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan çok sert açıklama: Bu savaş sebebi olmayacak da ne olacak?

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Doğu Akdeniz ile ilgili çok kritik açıklamalarda bulundu. Oktay, Yunanistan'ın karasularını 12 mile çıkarmak istemesiyle ilgili "Bunu kabul etmemizi mi bekliyorsunuz? Bu savaş sebebi olmayacak da ne olacak? Milletimiz söz konusu bağımsızlığı, istiklali, özgürlüğü olduğunda hiçbir şey dinlemez." dedi.

29.08.2020Gündem
Asya’nın Türkiye’ye yatırım iştahı artıyor

Asya’nın Türkiye’ye yatırım iştahı artıyor

Yerliara.com Sözcüsü Dr. Arzu Aydın "Yerli teknoloji şirketlerine pozitif ayrımcılık, ihracat desteği, küresel stratejik işbirlikleri, vergi indirimi, yatırım teşviki, arazi tahsisi, gümrük muafiyeti gibi birçok farklı araçlarla yatırımlar teşvik edilmeli" dedi.

24.08.2020Ekonomi
Türkiye’nin ilk deprem müzesi 16 yıldır deprem anını unutturmuyor

Türkiye’nin ilk deprem müzesi 16 yıldır deprem anını unutturmuyor

Sakarya’da Adapazarı Belediyesi tarafından yaptırılan Türkiye’nin ilk deprem müzesi 16 yıldır vatandaşlara yaşanan kötü acıyı unutturmamakla beraber müzenin içerisinde bulunan simülatör ile ziyaretçilere 17 Ağustos 1999’da yaşanan 45 saniyelik depremin büyüklüğünü uygulamalı yaşatmaya çalışıyor.

14.08.2020Seyahat
Mardin’den yola çıktı kıtaları aştı

Mardin’den yola çıktı kıtaları aştı

İş hayatına çocuk yaşında Mardin’de adım atan Murtaza Karanfil’in kurduğu Karanfil Group, Türkiye’nin katma değerli ürünlerinin ihracatı ve lojistiği için çalışıyor. Ana pazarları Libya, Cezayir ve Afrika olan şirket koronavirüse rağmen büyümeyi hedefliyor. 16 sektörde faaliyetlerine devam eden ve geçen yılı 90 milyon dolar ciro ile kapatan şirket bu yıl yüzde 20 büyüme planlıyor.

13.08.2020Ekonomi
Çoğu kişinin ortak sorunu Üstelik günlük hayatı da etkileyebiliyor

Çoğu kişinin ortak sorunu! Üstelik günlük hayatı da etkileyebiliyor

Günümüzde sık karşılaşılan alerji hastalığı ve teşhisinde uygulanan testler hakkında bilgilendirmede bulunan Dermatoloji Uzmanı Dr. Enkhjargal (Egi) Losol, “Genetik yatkınlığı olan kişilerde sık tekrarlanan alerji ataklarının günlük hayatı etkileyecek kadar şiddetli olabilir” dedi.

7.08.2020Sağlık
İTO, temmuz 2020 fiyat indeksleri açıkladı

İTO, temmuz 2020 fiyat indeksleri açıkladı

Temmuz ayında İstanbul’da perakende fiyatlar bir önceki aya göre yüzde 0,44, toptan fiyatlar ise yüzde 1,45 oranında arttı.

1.08.2020Ekonomi
İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi, dip seviyelerinden hızla  uzaklaşmaya başladı

İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi, dip seviyelerinden hızla uzaklaşmaya başladı

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) tarafından hazırlanan İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi, haziran ayında, faaliyet, güven ve beklenti endekslerindeki önemli artışlarla 71,07 puana ulaşarak dip seviyelerinden hızla uzaklaşmaya başladı.

17.07.2020Ekonomi
Samsun’da manolya festivali yapacaklar

Samsun’da manolya festivali yapacaklar

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), 2007 yılında kadın girişimci potansiyelinin geliştirilmesi, daha donanımlı hale getirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek üzere TOBB Kadın Girişimciler Kurulu’nu (KGK) kurdu. TOBB KGK, Türkiye’nin 81 ilinde girişimcilik ekosistemini kadınlar için daha elverişli hale getirmek için her yıl yüzlerce faaliyet gerçekleştiriyor. Kadın Girişimciler Kurulu’nun Türkiye’nin 81 ilinde temsilcilikleri bulunuyor. TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulları seçimle iş başına gelen 15 kişilik yönetim kurulundan oluşuyor. Biz de Hürriyet İK olarak her hafta bir ilimizdeki Kadın Girişimciler Kurulu ile görüşerek kurulların ildeki girişimcilik ekosistemine katkılarını ve KGK yöneticilerinin hikâyelerini anlatıyoruz. Bu hafta Samsun’dayız... TOBB’un katkılarıyla hazırlanmıştır.

28.06.2020Ekonomi
Fuat Oktaydan kritik Libya açıklaması

Fuat Oktay'dan kritik Libya açıklaması

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye ile ABD’nin Libya konusundaki iş birliğini derinleştirdiğini ve bunun pozitif fark yaratabileceğini söyledi.

19.06.2020Gündem
Pandemi sürecinde metropoller daha çok etkilendi, ‘İş’te Anadolu farkı

Pandemi sürecinde metropoller daha çok etkilendi, ‘İş’te Anadolu farkı

Koronavirüs nedeniyle küresel ekonominin büyük buhrandan sonraki en büyük daralmayla karşı karşıya olduğunu, dünya büyük bir değişimin eşiğindeyken riskler kadar fırsatlar da olduğunu ifade eden Kale Grubu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay, “Sanayi önemini yitirmemeli. Bu süreçte sağlık ve lojistik sektörleri öne çıktı ama sektörlerin birbiriyle bağlantısını görmek gerekir” dedi.

27.05.2020Ekonomi
800 ithal ürüne ek vergi geldi

800 ithal ürüne ek vergi geldi

Hükümet, 21 Nisan ve 11 Mayıs’ta yaklaşık 4 bin kalem ürün ithalatına getirdiği ek ithalat vergisinin ardından dün de yeni bir karar aldı.

21.05.2020Ekonomi
Corona virüs sonrası çöken inşaat sektöründe toparlanma sancılı olacak

Corona virüs sonrası çöken inşaat sektöründe toparlanma sancılı olacak

Salgın sürecinde satış ofisleri ve şantiyelerde virüsün bulaşmasını engellemeye yönelik alınan tedbirler küresel çapta inşaat sektöründe işleyişi önemli ölçüde aksatırken, sözleşme ve proje iptallerinin yanı sıra eve kapanan tüketicinin önemli ölçüde azalan gayrimenkul talebi sektörü zor durumda bıraktı.

19.05.2020Ekonomi
İthalata ek vergi geldi

İthalata ek vergi geldi

Hükümet, 21 Nisan’da 3 bin kalem ürüne getirdiği ek ithalat vergisinin ardından yeni bir kararla 750’ye yakın ürüne daha yüzde 1.9 ila yüzde 30 arasında ek vergi getirdi.

13.05.2020Ekonomi
Bazı ithal ürünler için ilave gümrük vergisi getirildi

Bazı ithal ürünler için ilave gümrük vergisi getirildi

Aralarında mücevherler, bazı elektronik ev eşyaları, zirai aletler ve makinelerin de bulunduğu çeşitli ithal ürünlere 30 Eylül'e kadar yüzde 30'a varan oranlarda ilave gümrük vergisi uygulanacak.

11.05.2020Ekonomi
Kadıköyde koku ve sinek isyanı

Kadıköy'de koku ve sinek isyanı

KADIKÖY'de yarım bırakılan yıkım sonrası 4 yıldır kaderine terk edilen alandan yayılan pis koku ve sinekler çevre sakinlerini isyan ettirdi.Kentsel dönüşüm projesi kapsamında yenilenmesi için bir inşaat firması tarafından yıkılan Erenköy Ethem Efendi Caddesi'ndeki Güven Apartmanı'nın inşaatı, iddialara göre yaklaşık 4 yıl önce kaderine terk edildi. Yarım bırakılan inşaat alanında zamanla pis su birikintileri ve inşaat malzemelerinden oluşan çöp yığınları oluşmaya başladı. Binanın sadece temel inşaatının bulunduğu alanda biriken su çevreye kötü koku yayarken, bölgeye çok sayıda kurbağa ve sineğin de dolmasına neden oldu. Bırakılan camlar, moloz yığınları ve fayans parçaları gibi inşaat malzemeleri, parçalandıkları için çevredekiler açısından tehlike oluşturmaya başladı.

11.05.2020Haber
Kadıköylüleri isyan ettiren koku

Kadıköylüleri isyan ettiren koku

İstanbul Kadıköy'de yarım bırakılan yıkım sonrası 4 yıldır kaderine terk edilen alandan yayılan pis koku ve sinekler çevre sakinlerini isyan ettirdi.

11.05.2020Gündem
Gözleri dönmüş... Pandemi hastanesini soyunca film gibi operasyonla yakalandılar

Gözleri dönmüş... Pandemi hastanesini soyunca film gibi operasyonla yakalandılar!

Atatürk Havalimanı içinde yapımına devam edilen pandemi hastanesi şantiyesinden hırsızlık yaptıktan sonra kaçmaya çalışan 6 kişi, polisin film gibi operasyonu ile yakalandı. Polisle hırsızlar arasında yaşanan kovalamaca kamera görüntülerine yansıdı. Operasyon sırasında şüphelilerin ekip otoları tarafından sıkıştırılarak kaza yapması sağlanıp yakalandığı öğrenildi.. Bir çok iş yerinden de hırsızlık yaptıkları belirlenen hırsızların hastane şantiyesinden 74 bin lira değerinde bakır kablo çalma anları da güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. 6 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

2.05.2020Gündem
İTOya göre fiyat artışları

İTO'ya göre fiyat artışları

İstanbul'da, nisanda bir önceki aya kıyasla perakende fiyatlar yüzde 1,04 ve toptan fiyatlar yüzde 0,83 arttı.

1.05.2020Ekonomi
Bakan Albayrak’tan ’Birlikte başaracağız’ paylaşımı

Bakan Albayrak’tan ’Birlikte başaracağız’ paylaşımı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Esnaf Destek Paketi’nden yararlanan Erhan Şahin’in İstanbul Beşiktaş’ta inşaat malzemeleri sattığı iş yerinde çekilen videoyu paylaşarak, "Bu büyük milletin her zaman arkasında durmak, ihtiyacı olduğunda yardımına koşmak için tüm kurumlarımız mesai gözetmeksizin görev başında" dedi.

30.04.2020Ekonomi
Almanya adım adım gevşiyor

Almanya adım adım gevşiyor

Almanya’da Kovid-19 önlemlerinin gevşetilmesi kapsamında yarından itibaren küçük mağazalar kapılarını açıyor. Bazı eyaletlerde okullar kademeli olarak ders başı yapıyor. Uzmanlar vatandaşın mağazalara hücum etmesini ise beklemiyor.

19.04.2020Avrupa
Yangını izlemek için çatılara çıktılar

Yangını izlemek için çatılara çıktılar

Bağcılar'da inşaat malzemeleri bulunan iş yerinin depo kısmında yangın çıktı. Polis sokağa çıkma yasağına rağmen yangını izlemek için gelen kalabalığı uyararak uzaklaştırdı. Bazı vatandaşlarsa yangını görebilmek için binaların çatısına çıktı.

11.04.2020Haber
Bağcılarda yangını izlemek için çatılara çıktılar

Bağcılar'da yangını izlemek için çatılara çıktılar

Bağcılar'da inşaat malzemeleri bulunan iş yerinin depo kısmında yangın çıktı. Polis sokağa çıkma yasağına rağmen yangını izlemek için gelen kalabalığı uyararak uzaklaştırdı. Bazı vatandaşlarsa yangını görebilmek için binaların çatısına çıktı.

11.04.2020Gündem
Feci olay Hira öldü, ablası ağır yaralı

Feci olay! Hira öldü, ablası ağır yaralı

Batman'ın Sason ilçesinde Sedat Özcan'ın (47) TIR'dan indirdiği inşaat malzemeleri, kızları Hira (5) ile Sema'nın (8) üzerine devrildi. Hira yaşamını yitirdi, ablası Sema ağır yaralandı.

9.04.2020Gündem
Borçkada karantinanın 5inci günü

Borçka'da karantinanın 5'inci günü

TÜRKİYE'de koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında 15 gün boyunca karantinaya alınan ilk ilçe Artvin Borçka'da, 5’inci güne girildi. Sessizliğin hakim olduğu ilçede, halk evlerinden çıkmıyor.

7.04.2020Gündem
Sonunda kavuştular

Sonunda kavuştular

Evlerini satmak için ülkelerine giden, ancak karantina tedbirleri nedeniyle Türkiye’ye dönemeyen İranlı Pahram ve Melihe Koştinetikhoşa çifti, kan hastalığı olan 8 yaşındaki kızları Soruşa’ya kavuştu.

26.03.2020Gündem
Bakan Çavuşoğlu devreye girdi, Corona Virüs yüzünden ayrı kaldıkları kızlarına kavuştular

Bakan Çavuşoğlu devreye girdi, Corona Virüs yüzünden ayrı kaldıkları kızlarına kavuştular

Gayrimenkullerini satmak için ülkelerine giden ancak karantina tedbirleri nedeniyle dönemeyen İranlı Pahram ve Melihe Koştinetikhoşa çifti, yerleşik yaşadıkları Antalya'nın Alanya ilçesinde piyano hocasına bıraktıkları kan hastalığı olan 8 yaşındaki kızları Soruşa'ya kavuştu. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun devreye girmesi sonucu Soruşa, dün Alanya'dan alınıp Hakkari’deki Esendere Sınır Kapısı'ndan çıkış yaptırıldıktan sonra sınırda bekleyen ailesine teslim edildi.

25.03.2020Gündem
1.9 milyon kişiyi rahatlatacak erteleme

1.9 milyon kişiyi rahatlatacak erteleme

Vergi ertelemesinden yararlanacak 16 sektör belirlendi. Ayrıca çiftçi, terzi, manav, avukat gibi 1.9 milyon gelir vergisi mükellefi de ertelemeden yararlanacak. Beyannameler 27 Temmuz’da verilecek, vergi ödemeleri ise ekim, kasım ve aralık aylarının son haftası yapılabilecek.

25.03.2020Ekonomi
Corona yasağı, İranlı çift ile çocuklarını ayırdı

Corona yasağı, İranlı çift ile çocuklarını ayırdı

Antalya'nın Alanya ilçesinde yerleşik yaşayan İranlı Pahram ve Melihe Koştinetikhoşa çifti, kan hastalığı olan 8 yaşındaki kızları Soruşa'yı Alanya'daki piyano hocasına bırakıp, gayrimenkullerini satmak için ülkelerine gitti. Ancak İran'da tedbir amaçlı 14 gün karantinaya alınan çift, Türkiye, 2 ülke arasındaki sınır kapılarını kapatınca, geri dönemedi. Çift, 1.5 aydır ayrı kaldıkları kızlarına kavuşmayı istiyor.

21.03.2020Gündem
Vergi ertelemesinden yararlanacak sektörler

Vergi ertelemesinden yararlanacak sektörler

Kovid-19 salgını nedeniyle gelir vergisi, stopaj ve KDV ödemelerinin 6 ay erteleneceği sektörler belirlendi.

20.03.2020Ekonomi

Yazar Sonuçları

'İş'te Anadolu farkı

Pandemi sürecinde metropoller daha çok etkilendi

27.05.2020

Kenevir lobilerine dikkat

Uluslararası Tarım Üreticileri Federasyonu’nun (IFAP) kuruluş tarihi olan 14 Mayıs, 1984 yılından bu yana her yıl ‘Dünya Çiftçiler Günü’ olarak kutlanıyor.

15.05.2020