MENÜ

İngiltere Kraliyet Ailesi

İngiltere Kraliyet Ailesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İngiltere Kraliyet Ailesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 782 İngiltere Kraliyet Ailesi haberi bulunmuştur.

İngiltere Kraliyet Ailesi Haberleri

Kraliçe’yle yüz yüze

Kraliçe’yle yüz yüze

‘Megxit’ krizi nedeniyle İngiltere’de Kraliyet tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir zirve gerçekleşti. Kraliçe, Prens Harry ile aileden ayrılmasının nedenlerini yüz yüze konuştu, geçiş sürecinde anlaştı.

14.01.2020Dünya
Magazin konseyi: Sıra Prens Harryde olsa yapar mıydı

Magazin konseyi: Sıra Prens Harry'de olsa yapar mıydı?

Sussex Düşesi Meghan Markle ve Prens Harry’nin İngiltere Kraliyet Ailesi’nden ayrılmasını Magazin Konseyi masaya yatırdı.

11.01.2020Magazin
Böyle gülümsediklerine bakmayın... Meğer çay içerken bile...

Böyle gülümsediklerine bakmayın... Meğer çay içerken bile...

Kraliyet ailesi üyelerinin birçok özelliği gibi yeme içme alışkanlıkları da çok merak ediliyor. Sizin için birçok kaynağı tarayarak en dikkat çekici noktaları öne çıkardık.

Çocuklarından Prens Williamı terleten soru: Onlar neden eve gidemiyor

Çocuklarından Prens William'ı terleten soru: Onlar neden eve gidemiyor?

İngiltere kraliyet tahtının ikinci sıradaki varisi Cambridge Dükü William, çocuklarının terleten sorusuna nasıl yanıt verdiğini anlattı.

16.12.2019Dünya
Elmas düşes

Elmas düşes

İngiltere Kraliyet Ailesi’nden Kraliçe 2. Elizabeth, Prens Charles ve Düşes Camilla’nın ev sahipliğini yaptığı resepsiyona Cambridge Düşesi Kate Middleton (37) damga vurdu.

13.12.2019Dünya
Paparazzilerden kaçarken ölmüştü Yıllar sonra ortaya çıktı

Paparazzilerden kaçarken ölmüştü! Yıllar sonra ortaya çıktı

Prenses Diana ve Prens Charles'ın yıllar sonra tekrar ortaya çıkan sözleri gündeme bomba gibi düştü.

11.12.2019Dünya
Ben de kurbanım

Ben de kurbanım

ABD’de kaldığı hapishanede intihar ettiği açıklanan ancak ölümü üzerine şüpheler bulunan milyarder işadamı Jeffrey Epstein’in kurbanlarından biri olduğunu öne süren Jane Doe (31) takma isimli kadın ilk kez basın mensuplarının karşısına çıktı.

20.11.2019Dünya
Prensten özür diledi

Prensten özür diledi

İngiltere Kraliyet Ailesi’nden Prens Charles’ın kendi hayır kurumu ‘The Prince’s Foundation’da sergilenmesi için 105 milyon sterlin (776 milyon TL) değerinde dünyaca ünlü tabloların sahtelerini hediye ettiği ortaya çıkan İngiliz işadamı James Stunt özür diledi.

5.11.2019Dünya
O tablolar sahte çıktı

O tablolar sahte çıktı

Kraliçe 2’nci Elizabeth, dünyanın en bilinen koleksiyonerlerinden biri olsa da oğlu Prens Charles’ın kendisine hediye edilen dünyaca ünlü tabloların ‘sahteleriyle’ başı derde girdi.

4.11.2019Dünya
Taşınırlarsa unvanlarından vazgeçecekler

Taşınırlarsa unvanlarından vazgeçecekler

İngiltere Kraliyet Ailesi’nden Prens Harry (35) ve Meghan Markle (38) çifti, ITV’de yayınlanan ve oldukça ses getiren röportajlarında Güney Afrika’ya yerleşmenin ‘iyi bir fikir olabileceğini’ söylediler.

24.10.2019Dünya
28 yıl sonra aynı poz

28 yıl sonra aynı poz

İngiltere Kraliyet Ailesi’nden Prens William (37) ve Cambridge Düşesi Kate Middleton (37) resmi Pakistan ziyaretlerinde dün, ülkenin kuzeyindeki Himalaya tepelerini ziyaret etti.

17.10.2019Dünya
1000 polis koruyor

1000 polis koruyor

İngiltere Kraliyet Ailesi’nden Prens William ve Cambridge Düşesi Kate Middleton çifti, dün 5 günlük resmi Pakistan ziyaretine başladı.

15.10.2019Dünya
Prens Harry annesinin izinde

Prens Harry annesinin izinde

İngiltere Kraliyet Ailesi’nden Prens Harry, eşi Meghan Markle ve 4 aylık çocukları Archie ile başladıkları resmi ziyaretler dizisine tek başına devam ediyor.

28.09.2019Dünya
Küçük prenslerle hamburger kaçamağı

Küçük prenslerle hamburger kaçamağı

İngiltere kraliyet ailesi eski hizmetçilerinden Paul Burrell, Lady Diana’nın, çocukları Prens Harry ve Prens William’ı her hafta sonu hamburger-patates yemeye götürdüğünü söyledi.

17.09.2019Dünya
O bakış boşuna değilmiş

O bakış boşuna değilmiş!

İngiltere kraliyet ailesi geçen yıla iki düğünle damgasını vurdu. Prenses Eugenie'nin Jack Brooksbank ile hayatını birleştirdiği düğün bir yana Prens Harry ile Meghan Markle'ın peri masallarını aratmayan düğünü çok uzun süre konuşuldu.

DEPOPHOTOS, BACKGRID UK, BACKGRID USA, AFP

29.08.2019Magazin
En pahalı ikinci boşanma

En pahalı ikinci boşanma

Rusya’nın en zengin ikinci kişisi olan Vladimir Potanin ve eşi Natalia Potanina’nın 5 milyar sterlinlik boşanma davası Londra’da görülecek. Gerçekleştiği takdirde 37 milyar dolar tazminatla boşanan Jeff Bezos ve Mckenzie Bezos çiftinden sonraki en pahalı boşanma olacak.

10.08.2019Dünya
Çevreyi kirlettiler

Çevreyi kirlettiler

Bu sene iklim değişikliğine odaklanacağı bildirilen Google Kampı’na ünlü isimlerin helikopter, yat ve özel jetlerle gitmesi ‘ikiyüzlülük’ olarak yorumlandı.

3.08.2019Dünya
Yeni eve lüks küvet

Yeni eve lüks küvet

İngiltere Kraliyet Ailesi’nden Prens Harry (34) ve Sussex Düşesi Meghan Markle (37), taşındıkları Frogmore Cottage’a el yapımı bakır bir küvet satın aldı.

1.07.2019Dünya
Kate Middleton Türk markasını nasıl keşfetti

Kate Middleton Türk markasını nasıl keşfetti?

İngiltere Kraliyet Ailesi gelinleri, markalarımızın gönüllü tanıtım elçisi gibi. Meghan Markle’dan sonra Kate Middleton da bir Türk markasını seçti. Moda konseyi tartıştı: Düşesler neden tasarımlarımızı seçiyor?

3.02.2019Magazin
Herkes onların aşkını konuştu

Herkes onların aşkını konuştu

Magazin Konseyi, 45.Pantene Altın Kelebek Ödüllerini kaleme aldı.

11.12.2018Magazin
Özel ekip kurdu Sofra büyüyor

Özel ekip kurdu! Sofra büyüyor

Müdavimleri arasında İngiliz Kraliyet ailesi de bulunan, yeme içme dünyasının ‘şapkadan tavşan çıkaran adamı’ Hüseyin Özer, 2019 başında Londra’ya iki yeni restoran açıyor. Özer, İngiltere dışında da başta İstanbul olmak üzere yeni restoranlar planlıyor.

1.11.2018Avrupa
İngiltere Kraliyet Ailesinde bekaret krizi

İngiltere Kraliyet Ailesi'nde bekaret krizi

The Royal House of Windsor adlı bir belgeselde, Prens Charles ve Camilla'nın geçmişte neden evlenemediğine dair ilginç bir iddia ortaya atıldı.

18.10.2018Dünya
Prens William Ramallahta Mahmud Abbas ile görüştü

Prens William Ramallah'ta Mahmud Abbas ile görüştü

İngiliz kraliyet tahtının ikinci sıradaki varisi Cambridge Dükü Prens William, işgal altındaki Batı Şeria'nın Ramallah kentinde Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas tarafından kabul edildi.

27.06.2018Dünya
Prens William Ramallahta Mahmud Abbas ile görüştü

Prens William Ramallah'ta Mahmud Abbas ile görüştü

İngiliz kraliyet tahtının ikinci sıradaki varisi Cambridge Dükü Prens William, işgal altındaki Batı Şeria'nın Ramallah kentinde Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas tarafından kabul edildi.

27.06.2018Dünya
Tek hedefi ikinci Diana olmak

Tek hedefi ikinci Diana olmak

Dul, melez ve yaşça büyük. Üstelik yabancı. Normal şartlar altında İngiltere Kraliyet Ailesi’nin ‘gelin’ kriterlerine hiç uymasa da Amerikalı oyuncu Meghan Markle Prens Harry ile nişanlandı. Peki bu bir peri masalı mı, yoksa bir başarı öyküsü mü? Karşınızda yeni prenses adayının hikâyesi...

Obama çiftinin ziyaretinde skandalın eşiğinden dönüldü

Obama çiftinin ziyaretinde skandalın eşiğinden dönüldü

İngiltere Prensi William ve eşi Kate’in geçtiğimiz günlerde Kensington Sarayı’nda ABD Başkanı Obama ve eşini ağırlamasının yankıları sürüyor. Obama çiftinin ağırlandığı salondaki “Zenci Uşak” (The Negro Page) isimli tablonun skandala neden olmasına son anda asistanlar engel oldu.

27.04.2016Dünya
3 saatte zirveye

3 saatte zirveye

İNGİLTERE Kraliyet Ailesi’nden tahtın ikinci sıradaki varisi Prens William ve eşi Cambridge Düşesi Kate Middleton, Güney Asya ülkesi Butan’a yaptıkları seyahat sırasında Kaplan Yuvası adındaki 900 metre yükseklikteki tapınağa çıktı.

15.04.2016Dünya
1 saatte aşk acısına veda

1 saatte aşk acısına veda!

İki dokunuşla stresi yeniyor. Aşırı yeme isteği, takıntı, suçluluk hissi ya da fobi... Azıcık telkiniyle eser kalmıyor, tek seansta sigarayı bıraktırıyor. Bu adam müthiş dostum! Peki ya bir saatte aşk acısını unutturması?..

13.03.2016Hayat
Aslı Güder: 2016 Evrenin intikam senesi

Aslı Güder: '2016 Evrenin intikam senesi'

Geçtiğimiz sene yine bu zamanlarda spiritüel danışman Aslı Güder’in kapısını çalmıştım. O da 2015’e girerken ülkemizi ve dünyayı nelerin beklediğini bir bir sıralamıştı. Neredeyse aradan 12 ay geçti ve Aslı’nın öngörülerinin pek çoğu gerçekleşti. Merak edenler için aşağıda “çıkan öngörüleri”nin listesini de paylaştım. Hâl böyle olunca, hazır da yeni yıl yaklaşmışken bir kez daha “kehanet avına” çıktım ve tavşandan niyet çeken avare misali Aslı’ya yepyeni bir liste yaptırdım.

12.12.2015Magazin
Kraliçe’den kiralık saray dairesi

Kraliçe’den kiralık saray dairesi

İngiltere Kraliyet ailesi tarihte ilk kez başkent Londra’daki St James Sarayı’nda bulunan 2 daireyi kiralığa çıkarttı.

28.06.2015Avrupa
Rus kadınları, Kate Middletonın doğum yaptığına inanamadı

Rus kadınları, Kate Middleton'ın doğum yaptığına inanamadı

Rus gazetesi Komsomolskaya Pravda, İngiltere Kraliyet Ailesi'nin yeni üyesini dünyaya getiren Kate Middleton'la ilgili Rus kadınları tarafından ortaya atılan komplo teorilerini sayfalarına taşıdı.

4.05.2015Dünya
İngiltere kraliyet ailesine şok

İngiltere kraliyet ailesine şok!

İngiltere'de Kraliçe 2. Elizabeth'in resmi konutu Windsor Kalesi'nde çalışanlar iş bırakmaya hazırlanıyor. Bu ay sonunda başlatılması planlanan grevin İngiltere kraliyet ailesinde bir ilk olacağı bildirildi.

31.03.2015Avrupa
İngiltere Kraliyet Ailesinin yeni üyesinin 25 Nisan’da doğması bekleniyor

İngiltere Kraliyet Ailesi'nin yeni üyesinin 25 Nisan’da doğması bekleniyor

Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın ikinci çocuğunu 25 Nisan günü dünyaya getirmesinin beklendiği açıklandı.

28.03.2015Dünya
Kraliçe 2’nci Elizabeth, dünyanın en yaşlı hükümdarı

Kraliçe 2’nci Elizabeth, dünyanın en yaşlı hükümdarı

Birleşik Krallık Kraliçesi 2'nci Elizabeth, 90 yaşında vefat eden Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdulaziz'in vefatının ardından dünyanın en yaşlı hükümdarı unvanına sahip oldu.

23.01.2015Dünya
Kraliyet Ailesi ikinci bebeği nisan ayında bekliyor

Kraliyet Ailesi ikinci bebeği nisan ayında bekliyor

İngiltere Kraliyet Ailesi; Cambridge Dükü Prens William ve eşi Cambridge Düşesi Kate Middleton'un ikinci bebeklerini nisan ayında beklediklerini duyurdu.

20.10.2014Dünya
İkinci bebek geliyor

İkinci bebek geliyor

İngiltere Kraliyet Ailesi'ni ikinci bebek heyecanı sardı...

8.09.2014Magazin
İtalyanca aşk başkadır

İtalyanca aşk başkadır

İtalyan tenor Andrea Bocelli, yeni albümüyle romantizmi bir kez daha tanımlıyor. Şubat ayındaki İstanbul konseri için hazırlanmaya Love in Portofino ile başlayabilirsiniz.

14.12.2013Kelebek
Bir prensesin stil anatomisi

Bir prensesin stil anatomisi

Prenses Diana, yeni vizyona giren bir filmle yeniden gündemde. Filmin tek eleştirilmeyen yani, kostümleri. Ne de olsa Kate Middleton’dan çok önce o vardı.: Peki gelmiş geçmiş en büyük moda ikonlarından Diana, nasıl fark yarattı?

20.09.2013Kelebek
Buckingham Sarayında Prens Andrewa hırsız muamelesi

Buckingham Sarayı'nda Prens Andrew'a hırsız muamelesi

İngiltere Kraliyet Ailesi’nin konutu Buckingham Sarayı’nın güvenliği komediye döndü. Dünyanın en iyi korunması gereken yerlerinden biri olan sarayda pazartesi gecesi bir hırsız zanlısının kimseye yakalanmadan önemli salonlardan birine girmesi yetmiyormuş gibi saraydaki silahlı polisler iki gün sonra Prens Andrew’u şüpheli sanıp namluları üstüne çevirip yere yatırdılar.

8.09.2013Gündem
Devlerin havlusu Made By Denizli

Devlerin havlusu Made By Denizli

Avrupa Basketbol Şampiyonası’nın resmi havluları “Made By Denizli” markasıyla Denizli’de hazırlanıyor.

7.09.2013Ege
Arnault’ya da ‘şövalye’ ünvanı verdi

Arnault’ya da ‘şövalye’ ünvanı verdi

Fransa’daki yüksek vergilerden kaçan milyarder işadamı Bernard Arnault, İngiltere tarafından Knight and Dame Grand Cross (GBE) (Şövalye) nişanıyla onurlandırıldı.

6.10.2012Ekonomi
İngilterenin en değerli markası İngiltere Kraliyet Ailesi oldu

İngiltere'nin en değerli markası İngiltere Kraliyet Ailesi oldu

Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance, Kraliyet Ailesi'nin İngiltere'nin en değerli markası olduğunu tescilledi.

29.05.2012Ekonomi

Yazar Sonuçları

Paylaşılamayan hemşireler

Sosyetik yeni gelinlerimizin sıra sıra hamilelik haberlerini aldığımız son dönemlerde ciddi bir doğum ziyareti ve altın takma serüveni bizi bekliyor.

24.10.2019

2016 Evrenin intikam senesi

Geçtiğimiz sene yine bu zamanlarda spiritüel danışman Aslı Güder’in kapısını çalmıştım.

12.12.2015