EKSTRA
MENÜ

İl İl Hava Durumu

İl İl Hava Durumu haberleri sayfasında güncel ve son dakika İl İl Hava Durumu hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.112 İl İl Hava Durumu haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

İl İl Hava Durumu Haberleri

Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden sağanak ve kar yağışı uyarısı MGM 13 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den sağanak ve kar yağışı uyarısı! MGM 13 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji, İzmir, Aydın, Manisa, Balıkesir, Bursa çevreleri için gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulundu. Akdeniz, Güney ve İç Ege, İç Anadolu, Batı Karadeniz ile Tekirdağ, Samsun, Tokat ve Çorum çevrelerinde beklenen yağış nedeniyle vatandaşların meydana gelebilecek sel, su baskını, yıldırım ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olunması istendi. İstanbul’da ise kuvvetli yağışla beraber çarşamba günü hava sıcaklığı en yüksek 7 derece olacak. İşte, MGM 13 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

12.01.2021Gündem
İstanbul için sarı uyarı - Bugün hava nasıl olacak MGM 10 Ocak il il hava durumu tahminleri

İstanbul için 'sarı' uyarı - Bugün hava nasıl olacak? MGM 10 Ocak il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji, İstanbul, Çanakkale ve Kocaeli çevreleri ile Balıkesir'in kuzey ve batı ilçelerinde kuvvetli sağanak yağışın etkili olacağını duyurdu. Soğuk havaların etkisini arttırdığı Marmara Bölgesi'nde pazar günü kuvvetli ve yer yer kısa süreli fırtına bekleniyor. Diğer yandan İstanbul Valiliği, kentte hafta sonu görülmesi beklenen kuvvetli yağış nedeniyle "sarı" koduyla uyarıda bulundu. İşte, Meteoroloji 10 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

9.01.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte il il 9-10 Ocak hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte il il 9-10 Ocak hava durumu tahminleri

Hafta sonu öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Her ne kadar sokağa çıkma kısıtlaması olsa da vatandaşlar, ikamet ettikleri şehirlerde hava durumunun seyrini merak ediyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

8.01.2021Gündem
Hava durumu nasıl olacak Meteoroloji 7 Ocak il il hava durumu tahminleri - Sıcaklıklar yükseliyor

Hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji 7 Ocak il il hava durumu tahminleri - Sıcaklıklar yükseliyor

Meteoroloji hava durumu tahminlerini duyurdu. Yurt genelinde sıcak havalar etkili olurken, MGM'den Edirne, Kırklareli Çanakkale, Muğla ve İzmir için sağanak yağış uyarısı geldi. Yapılan son değerlendirmelere göre, sıcaklık değerleri ülke genelinde mevsim normallerinin 4 ila 10 derece üzerinde seyredecek. Yurdun doğusunda buzlanma ve don olayı ile birlikte iç ve doğu bölgelerde yer yer pus ve sis etkili olacak. İşte, son değerlendirmelere göre, MGM 7 Ocak Perşembe İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

6.01.2021Gündem
Barajlar alarm veriyor

Barajlar alarm veriyor

Türkiye genelinde barajlardaki suyun azalması kuraklık tehlikesini gözler önüne sererken CNN Türk Meteoroloji editörü Bünyamin Sürmeli, İstanbul'daki tehlikeye dikkat çekti ve 'İstanbul'a kar yağacak mı?' sorusunu da yanıtladı. Sürmeli, ihtiyacımız olanın sürekliliği olan yağmur ve kar yağışının olduğunu söylerken, Ocak ayının 15'inden sonra soğuk dalgaların göründüğünü ancak kar yağışı ihtimalinin yüzde 35'lerin üzerine çıkamadığını söyledi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son hava durumu raporuna göre yurt genelinde hava parçalı ve çok bulutlu, Ordu ve Giresun çevreleri ile Tokat'ın doğu ilçelerinde yağmur ve sağanak, Sivas çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar bekleniyor.

6.01.2021Haber
İstanbula kar yağacak mı Bünyamin Sürmeliden dikkat çeken açıklama: Kar ihtimali...

İstanbul'a kar yağacak mı? Bünyamin Sürmeli'den dikkat çeken açıklama: Kar ihtimali...

Türkiye genelinde barajlardaki suyun azalması kuraklık tehlikesini gözler önüne sererken CNN Türk Meteoroloji editörü Bünyamin Sürmeli, İstanbul'daki tehlikeye dikkat çekti ve 'İstanbul'a kar yağacak mı?' sorusunu da yanıtladı. Sürmeli, ihtiyacımız olanın sürekliliği olan yağmur ve kar yağışının olduğunu söylerken, Ocak ayının 15'inden sonra soğuk dalgaların göründüğünü ancak kar yağışı ihtimalinin yüzde 35'lerin üzerine çıkamadığını söyledi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son hava durumu raporuna göre yurt genelinde hava parçalı ve çok bulutlu, Ordu ve Giresun çevreleri ile Tokat'ın doğu ilçelerinde yağmur ve sağanak, Sivas çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar bekleniyor.

6.01.2021Gündem
6 Ocak MGM hava durumu tahminleri - Bugün hava nasıl olacak Karadeniz için sağanak uyarısı

6 Ocak MGM hava durumu tahminleri - Bugün hava nasıl olacak? Karadeniz için sağanak uyarısı

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Antalya'da salı günü etkili olan şiddetli sağanak yağışın ardından, 6 Ocak 2021 hava durumu değerlendirmelerini duyuran MGM, Batı ve Orta Karadeniz ile Sakarya ve Giresun çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceğini duyurdu. Antalya çevrelerinde devam etmesi beklenen yağışlara karşı vatandaşların tedbirli olunması istendi. İşte, 6 Ocak Çarşamba MGM İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

5.01.2021Gündem
5 Ocak MGM il il hava durumu tahminleri | Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden turuncu ve sarı uyarı

5 Ocak MGM il il hava durumu tahminleri | Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den turuncu ve sarı uyarı! 

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji, bu sabahtan itibaren çok kuvvetli ve şiddetli yağışların beklendiği Antalya için ’turuncu kod’, Muğla için ’sarı kod’ uyarısı verdi. Gök gürültülü sağanak yağışlar nedeniyle ani sel, su baskını, yıldırım, dolu yağışına karşı vatandaşların dikkatli olması istendi. Diğer yandan, Orta ve Doğu Karadeniz'de kuvvetli rüzgar ve fırtına beklendiği duyuruldu. İstanbul'da da salı günü yağmur ve sağanak yağış bekleniyor. İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il MGM 5 Ocak hava durumu.

4.01.2021Gündem
Kar ne zaman yağacak MGM 4 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri Sağanak uyarısı

Kar ne zaman yağacak? MGM 4 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri! Sağanak uyarısı

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji, Marmara Bölgesi için sağanak yağış uyarısında bulundu. Son değerlendirmelere göre, Kırklareli çevrelerinin yağmurlu geçeceği ön görülüyor. Son haftalarda sıcaklık değerlerinin yükseldiği yurt genelinde hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. Güneydoğu Anadolu ile Akdeniz kıyı kesimlerinde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette rüzgar etkili olacak. Kar yağışı ise yurt genelinde beklenmiyor. İşte, 4 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

3.01.2021Gündem
Pazar günü hava nasıl olacak İşte 3 Ocak 2021 il il hava durumu tahminleri

Pazar günü hava nasıl olacak? İşte 3 Ocak 2021 il il hava durumu tahminleri

Pazar günü öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Birkaç gündür etkili olan sıcak havanın ne zamana kadar süreceğini ve 3 Ocak Pazar günü de etkili olup olmayacağını merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi almak için internette araştırmalarına hız verdi. Peki, pazar günü hava nasıl olacak?

2.01.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak MGM 2-3 Ocak il il hava durumu tahminleri Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı

Hafta sonu hava nasıl olacak? MGM 2-3 Ocak il il hava durumu tahminleri! Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji Düzce, Zonguldak, Bartın, Bolu ve Karabük'ün batısı ile Kastamonu'nun kıyı kesimleri için sağanak yağış uyarısında bulundu. MGM'den yapılan son değerlendirmelere göre Doğu Anadolu Bölgesi'nde gece saatlerinde buzlanma ve don etkili olacak. Marmara Bölgesi'nde ise gece ve sabah saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor. İşte, son hava durumu raporuna göre Meteoroloji 2-3 Ocak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

1.01.2021Gündem
Kar yağışı kenti beyaza bürüdü İstanbula kar ne zaman yağacak MGM 31 Aralık yılbaşı hava durumu tahminleri

Kar yağışı kenti beyaza bürüdü! İstanbul'a kar ne zaman yağacak? MGM 31 Aralık yılbaşı hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmeler ile belli oldu. Etkisini gösteren soğuk havaların ardından, Erzurum'da kar yağışı buzlanmaya neden oldu. Hava sıcaklığının düştüğü Iğdır'ın Tuzluca ilçesine bağlı yüksek kesimli yerleşim yerleri, bölgede etkisini sürdüren kar yağışından dolayı kar altında kaldı. Kars'ta kar yağışından dolayı akarsuların yüzeyi dondu. İstanbul'da ise yarın hava parçalı bulutlu olacak. İşte, MGM 31 Aralık il il hava durumu tahminleri ve yılbaşında kar yağacak mı sorusunun yanıtı.

30.12.2020Gündem
MGM 30 Aralık hava durumu tahminleri Yarın hava nasıl olacak Meteorolojiden buzlanma ve don uyarısı

MGM 30 Aralık hava durumu tahminleri! Yarın hava nasıl olacak? Meteoroloji'den buzlanma ve don uyarısı

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji, Antalya, Isparta'nın güneyi ve Burdur'un doğusunun aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceğini duyurdu. Yapılan son hava durumu değerlendirmelerine göre, Marmara'nın batısı ile Kuzey Ege kıyılarında kuvvetli rüzgar etkili olacak. Sabah saatlerinde ise iç ve doğu kesimlerde yer yer buzlanma ve don olayı görülecek. İstanbul'da hava sıcaklığının en düşük 11 derece civarında olması ön görülüyor. İşte, 30 Aralık Meteoroloji İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

29.12.2020Gündem
Meteorolojiden çok sayıda ile sağanak yağış uyarısı İşte son hava durumu raporu

Meteoroloji'den çok sayıda ile sağanak yağış uyarısı! İşte son hava durumu raporu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son dakika hava durumu raporunda Marmara'nın batısı, Ege, Batı Akdeniz ve İç Anadolu'nun kuzeybatısı ile İstanbul, Yalova, Bursa, Bilecik ve Bolu çevrelerinde sağanak yağış bekleniyor. Yağışların Kıyı Ege ve Antalya çevreleri ile Çanakkale'nin güney, Balıkesir'in batı kıyı ilçelerinde kuvvetli, Muğla'nın kıyı kesimleri ile Antalya'nın batı ilçelerinde yerel olarak çok kuvvetli olması bekleniyor. Meteoroloji İzmir, Aydın, Muğla ve Antalya için sarı uyarı yayınladı. İşte Meteoroloji'nin 28 Aralık hava durumu raporu...

28.12.2020Gündem
Yarın hava nasıl olacak Meteorolojiden Marmara için fırtına uyarısı 27 Aralık MGM il il hava durumu tahminleri

Yarın hava nasıl olacak? Meteoroloji'den Marmara için fırtına uyarısı! 27 Aralık MGM il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Soğuk havaların etkisini gösterdiği Marmara bölgesi için Meteoroloji Genel Müdürlüğü fırtına uyarısında bulundu. Son değerlendirmelere göre, Kıyı Ege, Antalya çevreleri ile Burdur’un güneydoğu kesimlerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklıklarının ise ülke genelinde artması ön görülüyor. İşte, MGM 27 Aralık Pazar İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu son tahminleri.

26.12.2020Gündem

Meteoroloji 3 bölgeyi uyardı: Şiddetli yağış bekleniyor! İşte son hava durumu raporu

Meteoroloji'nin son verilerine göre Marmara'nın Trakya bölümü, Ege ve Akdeniz'de şiddetli yağış bekleniyor. Rüzgarın Marmara ile Kıyı Ege’de güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli esmesi bekleniyor. Hava sıcaklıklarının ülke genelinde artması, özellikle batı kesimlerde mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi bekleniyor. İşte son hava durumu raporu...

26.12.2020Gündem
Hafta sonu hava durumu nasıl olacak İl il hava durumu raporu

Hafta sonu hava durumu nasıl olacak? İl il hava durumu raporu

Marmara Bölgesi genelinde sıcaklıkların mevsim normallerinin 4 ila 6 derece üzerinde olacağı tahmin ediliyor.

25.12.2020Gündem
Son dakika haberler: Meteorolojiden son hava durumu raporu Sarı alarm verildi

Son dakika haberler: Meteoroloji'den son hava durumu raporu! Sarı alarm verildi

Son dakika haberi... Meteoroloji'den alınan son verilere göre rüzgarın bugün öğle saatlerinden itibaren Marmara geneli ile Kuzey Ege’nin kıyı kesimlerinde güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli (40-60 km/saat) ve kısa süreli fırtına (60-75 km/saat) şeklinde esmesi bekleniyor. Meteoroloji vatandaşları, meydana gelebilecek soba ve baca gazı zehirlenmesi, çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları konusunda uyardı. Meteoroloji beklenen şiddetli rüzgar için 'sarı alarm' verdi. Bunun yanı sıra, Doğu Karadeniz'in iç, İç Anadolu'nun doğu kesimleri ile Doğu Anadolu'da yer yer kuvvetli buzlanma ve don olayı bekleniyor.

25.12.2020Gündem
Son dakika haberler: Ankarada kar yağışı etkili oldu Her yeri beyaza bürüdü: Meteorolojiden yeni uyarı

Son dakika haberler: Ankara'da kar yağışı etkili oldu! Her yeri beyaza bürüdü: Meteoroloji'den yeni uyarı

Son dakika haberi... Ankara'da gece başlayan ve sabah saatlerine kadar etkili olan kar yağışı şehri beyaza bürüdü. Sabah beyaz örtüyle uyanan Ankaralılar sosyal medyadan çok sayıda paylaşım yaptı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü son hava durumu raporunda Batı Karadeniz ve Doğu Karadeniz'in kıyı kesimlerinde sağanak, iç kesimlerinde ise kar yağışı beklendiğini duyurdu. Kar yağışının Doğu Anadolu'nun doğusunda da etkili olacağı tahmin edilirken, iç bölgelerde buzlanma ve don da görülecek.

24.12.2020Gündem
Ankara için Meteorolojiden kar uyarısı Bugün hava nasıl olacak MGM 24 Aralık İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu

Ankara için Meteoroloji'den kar uyarısı! Bugün hava nasıl olacak? MGM 24 Aralık İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu

Meteoroloji, 24 Aralık hava durumu tahminlerini duyurdu. Hava sıcaklığında yaşanan düşüşün ardından Meteoroloji, Ankara için hafif kar yağışı uyarısında bulundu. Yapılan son değerlendirmelere göre, Ankara, Bolu, Karabük ve Çankırı'nın batısında hafif kar yağışı bekleniyor. MGM'den gelen son tahminlere göre perşembe günü hava sıcaklığı batı kesimlerde 2 ila 4 derece artacak. Rize ve Artvin kıyılarında kuvvetli yağmur ve sağanak yağış etkili olacak. İşte, 24 Aralık Perşembe İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

24.12.2020Gündem
MGM 22 Aralık hava durumu: Bugün hava nasıl olacak Meteoroloji İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

MGM 22 Aralık hava durumu: Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji'den yapılan açıklama ile belli oldu. Hava sıcaklığında yaşanan düşüşün ardından, MGM'den gelen son tahminlere göre, İstanbul'un Anadolu Yakası, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Antalya, Kırşehir, Sivas ve Şanlıurfa çevrelerinde sağanak yağış etkili olacak. Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda ise karla karışık yağmur ve kar bekleniyor. Hava sıcaklığının mevsim normalleri civarında seyredeceği ön görülüyor. Peki, bugün hava durumu nasıl olacak? İşte, Meteoroloji 22 Aralık İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu tahminleri.

22.12.2020Gündem
İstanbula kar ne zaman yağacak Meteorolojiden uyarı geldi 20 Aralık il il hava durumu

İstanbul'a kar ne zaman yağacak? Meteoroloji'den uyarı geldi! 20 Aralık il il hava durumu

Hava durumu tahminlerini açıklayan MGM bazı illere kar yağışı uyarısında bulundu. Soğuk havaların etkisini göstermesiyle beraber Bayburt'ta gece saatlerinden itibaren etkili olan kar yağışı kenti beyaza bürüdü. Meteoroloji'den gelen açıklamada Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgesi'nde kar yağışın etkili olacağı bildirildi. Gümüşhane, Erzurum, Van'da pazar günü kar yağışı bekleniyor. Peki, İstanbul'a kar ne zaman yağacak? İşte, Meteoroloji İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 20 Aralık hava durumu tahminleri.

20.12.2020Gündem
İstanbulda bugün ve hafta sonu hava durumu nasıl olacak İşte hafta sonu hava durumu raporu

İstanbul'da bugün ve hafta sonu hava durumu nasıl olacak? İşte hafta sonu hava durumu raporu

İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova ile Kırklareli'nin kıyı ilçelerinde hafif yağmur bekleniyor. İşte tüm illerimizde hafta sonu hava durumu raporu.

18.12.2020Gündem
Bugün hava nasıl olacak 18 Aralık MGM il il hava durumu tahminleri: İki ilde yoğun kar yağışı

Bugün hava nasıl olacak? 18 Aralık MGM il il hava durumu tahminleri: İki ilde yoğun kar yağışı!

18 Aralık hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı. Yapılan son değerlendirmelere göre, cuma günü İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa'nın doğusu ile Kırklareli'nin kıyı ilçelerinde hafif yağmur bekleniyor. Marmara ile iç ve doğu kesimlerde don olayı etkili olacak. Soğuk havaların etkisini gösterdiği Ardahan ve Kars'ta akşam saatlerinde kar yağışı etkili oldu. Kar nedeniyle yollarda buzlanmalar oluştu. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 18 Aralık İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

18.12.2020Gündem
Son dakika haberler: Meteoroloji il il son hava durumu raporunu açıkladı Sağanak yağış ve kar...

Son dakika haberler: Meteoroloji il il son hava durumu raporunu açıkladı! Sağanak yağış ve kar...

Son dakika haberi... Meteoroloji'den alınan son verilere göre Marmara'nın kuzeyi ile Gümüşhane, Giresun, Rize ve Artvin çevrelerinde sağanak yağmur bekleniyor. Kars ve Ardahan çevrelerinde ise karla karışık yağmur ve kar yağışı etkili olacak. Diğer bölgelerde ise parçalı bulutlu ve kapalı bir hava etkili olacak. Hava sıcaklığının iç ve doğu kesimlerde 1 ila 3 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor. İşte son hava durumu raporu...

17.12.2020Gündem
İstanbula ne zaman kar yağacak Meteorolojiden kar uyarısı: MGM 17 Aralık İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu

İstanbul'a ne zaman kar yağacak? Meteoroloji'den kar uyarısı: MGM 17 Aralık İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu

Hava durumu tahminlerini yayımlayan Meteoroloji Genel Müdürlüğü Doğu Karadeniz'in yüksek kesimlerinde, Trabzon'un doğusu, Rize Artvin ve Ardahan, Kars çevrelerinde karla karışık yağmur ve karın etkili olacağını duyurdu. Hafta sonunda düşen hava sıcaklığıyla beraber bazı illerde kar yağışı etkili olurken, başta İstanbul olmak üzere bir çok ilde gözler MGM'ye çevrildi. Peki, kar ne zaman yağacak? İşte, 17 Aralık İstanbul, Ankara, İzmir ve il il Meteoroloji hava durumu tahminleri.

16.12.2020Gündem
Meteorolojiden uyarı geldi: Bugün hava nasıl olacak MGM 16 Aralık İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Meteoroloji'den uyarı geldi: Bugün hava nasıl olacak? MGM 16 Aralık İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hava durumu günlük tahminleri son değerlendirmeler ile belli oldu. Yurt genelinde soğuk havalar etkisini gösterirken bazı illerde sağanak yağış sele neden oldu. Samsun Valiliği ve Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Samsun il merkezi ve doğu ilçelerine kuvvetli yağış uyarısı yapıldı. Son tahminlere göre, bugün Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda karla karışık yağmur bekleniyor. Peki, hava bugün nasıl olacak? İşte, 16 Aralık İstanbul, Ankara, İzmir ve il il MGM hava durumu tahminleri.

16.12.2020Gündem
Son dakika haberler: Meteorolojiden çok önemli uyarı Hem sağanak, hem kar...

Son dakika haberler: Meteoroloji'den çok önemli uyarı! Hem sağanak, hem kar...

Son dakika haberi... Meteoroloji'den alınan verilere göre Türkiye'nin büyük bölümü yağışlı havanın etkisi altında. Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre; Marmara, Karadeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri'nde sağanak yağış bekleniyor. Yağışların Batı Karadeniz ile Güneydoğu Anadolu Bölgeleri'nde kuvvetli olması bekleniyor. Doğu Anadolu Bölgesi'nde ise kar yağışı etkili olacak. İşte Türkiye genelindeki son hava durumu tahminleri...

15.12.2020Gündem
İstanbula kar ne zaman yağacak Meteoroloji uyardı İşte 14 Aralık MGM il il hava durumu tahminleri

İstanbul'a kar ne zaman yağacak? Meteoroloji uyardı! İşte 14 Aralık MGM il il hava durumu tahminleri!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmeler ile belli oldu. Yurt genelinde soğuk havalar etkisini gösterirken Erzincan'da bir süredir etkili olan kar yağışı nedeniyle Refahiye'de 5, Kemaliye ilçesinde 1 olmak üzere toplam 6 köy yolu ulaşıma kapandı. Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde de kar yağışı kenti beyaza bürüdü. Meteoroloji'den yapılan açıklamada Mersin ve Antalya'da kuvvetli yağışın etkili olacağı bildirildi. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, MGM 14 Aralık il il hava durumu tahminleri.

14.12.2020Gündem
11 Aralık MGM il il hava durumu: Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden kuvvetli sağanak uyarısı

11 Aralık MGM il il hava durumu: Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den kuvvetli sağanak uyarısı

Hava durumu raporu Meteoroloji tarafından açıklandı. Son dakika değerlendirmelere göre, İzmir, Aydın, Manisa, Muğla ve Antalya çevrelerinde yerel olarak kuvvetli sağanak yağış etkili olacak. İstanbul'da ise yağmur gece saatlerinden itibaren etkili olacak. Meteoroloji'den yapılan açıklamada, çatı uçması, ağaç ve direklerin devrilmesi, ulaşımda aksamalar gibi yaşanabilecek olumsuz şartlara karşı dikkatli olunması istendi. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, Meteoroloji İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 11 Aralık hava durumu raporu.

10.12.2020Gündem
Hava durumu: Meteorolojiden sağanak uyarısı.. İşte il il hava durumu raporu

Hava durumu: Meteorolojiden sağanak uyarısı.. İşte il il hava durumu raporu

Marmara'nın batısı, Kıyı Ege ve Batı Akdeniz ile Denizli çevrelerinde yağmur ve sağanak bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, yarın ülkenin batısı ile Doğu Anadolu'nun doğusu parçalı ve çok bulutlu olacak.

9.12.2020Gündem
Meteorolojiden kar yağışı uyarısı  Bugün hava nasıl olacak MGM 9 Aralık il il hava durumu tahminleri

Meteoroloji'den kar yağışı uyarısı! Bugün hava nasıl olacak? MGM 9 Aralık il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri belli oldu. Meteoroloji'den yapılan son dakika hava durumu değerlendirmelerine göre, Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda karla karışık yağmur bekleniyor. Diğer yandan soğuk havaların etkisini arttırmasının ardından Kayseri'de Hacılar ve Sarız ilçelerine kar yağdı. Kar, ilçe merkezini beyaza bürüdü. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 9 Aralık Çarşamba İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

9.12.2020Gündem
MGM 8 Aralık hava durumu: Bugün hava nasıl olacak İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

MGM 8 Aralık hava durumu: Bugün hava nasıl olacak? İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri son açıklamalar ile belli oldu. Soğuk havalar etkisini gösterirken, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan hava durumu tahminlerine gözler çevrildi. Yapılan açıklamaya göre, Aydın'ın kıyı kesimleri ile Muğla, Antalya ve Mersin çevrelerinde kuvvetli yağış bekleniyor. Marmara, Ege, Akdeniz, Batı ve Orta Karadeniz ile Giresun, Erzurum, Kars, Ardahan, Erzincan, Tunceli ve Malatya çevreleri ve Artvin'nin iç kesimlerinde de yağmur etkili olacak. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 8 Aralık il il hava durumu tahminleri.

8.12.2020Gündem
İstanbula ne zaman kar yağacak Meteoroloji 6 Aralık Pazar il il hava durumu tahminleri

İstanbul'a ne zaman kar yağacak? Meteoroloji 6 Aralık Pazar il il hava durumu tahminleri

Kar yağışının bazı illerde etkili olmasının ardından gözler Meteoroloji Genel Müdürlüğü'ne çevrildi. Yapılan son dakika hava durumu değerlendirmelere göre, 6 Aralık Pazar günü iç ve doğu bölgelerde buzlanma ve don olayı etkili olacak. Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Sinop çevreleri, Kastamonu ve Kırklareli'nin kıyı ilçelerinde de sağanak yağış etkili olacak. Hava sıcaklığı batı kesimlerde 2 ila 4 derece artacak. Peki, İstanbul'a ne zaman kar yağacak? İşte, Meteoroloji 6 Aralık İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

6.12.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak 5-6 Aralık MGM İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? 5-6 Aralık MGM İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

MGM hava durumu tahminleri, hafta sonu öncesinde açıklandı. Soğuk havalar etkisini gösterirken, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan duyuruda, Antalya, Muğla çevreleri, İzmir ve Aydın bölgelerinde sağanak yağışın etkili olacağı bildirildi. Yapılan son açıklamaya göre, gece ve sabah saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor. Hava sıcaklığının batı kesimlerde 2 ila 4 derece artması bekleniyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, MGM İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 5-6 Aralık hafta sonu hava durumu raporu.

5.12.2020Gündem
Son dakika haberi: Hava durumu bugün nasıl olacak MGM 3 Aralık il il hava durumu tahminleri

Son dakika haberi: Hava durumu bugün nasıl olacak? MGM 3 Aralık il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri son dakika açıklamalar ile belli oldu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, Kocaeli çevrelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde iç ve doğu bölgelerde buzlanma ve don olayı ile birlikte, yer yer pus hadisesi bekleniyor. Hava sıcaklığı ise Marmara bölgesinde 2 ila 4 derece artacak. Peki, hava durumu bugün nasıl olacak? İşte, 3 Aralık Perşembe İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu raporu.

3.12.2020Gündem
Kar İstanbulun kapısına dayandı Hava bugün nasıl olacak MGM 2 Aralık il il hava durumu tahminleri

Kar İstanbul'un kapısına dayandı! Hava bugün nasıl olacak? MGM 2 Aralık il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminlerini duyuran Meteoroloji Genel Müdürlüğü kuzeybatı kesimlerde sıcaklık değerlerinin 2 ila 5 derece azalacağını bildirdi. Marmara Bölgesi'nde etkisini arttıran soğuk havaların ardından Tekirdağ’da başlayan kar yağışı yüksek kesimleri beyaza bürüdü. Edirne'nin Keşan ilçesinde de kısa süreli de olsa etkisini gösterdi. İstanbul'un yanı başına yağan karın ardından hava durumu tahminlerine gözler çevrildi. Peki, İstanbul'a ne zaman kar yağacak? İşte, Meteoroloji 2 Aralık il il hava durumu tahminleri.

2.12.2020Gündem
Edirnede yağış başladı İstanbula kar ne zaman yağacak MGM 1 Aralık il il hava durumu tahminleri

Edirne'de yağış başladı! İstanbul'a kar ne zaman yağacak? MGM 1 Aralık il il hava durumu tahminleri!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmeler ile belli oldu. Etkisini gösteren soğuk havaların ardından Edirne'nin Balkanlara açılan sınır kapısı Hamzabeyli’de ve yakın köylerinde kar yağışı etkili olmaya başladı. Hava sıcaklığının 4 derece ölçüldüğü kentte meteoroloji yetkilileri, kar yağışının ilerleyen saatlerde özellikle merkez ilçede yerini karla karışık yağmura bırakacağını belirtti. Bingöl’ün yüksek kesimlerinde de kar yağışı etkili olacak. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, MGM 1 Aralık il il hava durumu tahminleri.

1.12.2020Gündem
Zeynep Mansur hava durumu sunacak

Zeynep Mansur hava durumu sunacak

Yüzde Yüz Severim, Sen Nasıl İstersen, Yudum Yudum, Beyaz Sevdalar albümleri yapan şarkıcı Zeynep Mansur hava durumu spikeri oldu.

30.11.2020Televizyon
Son dakika: MGM 30 Kasım il il hava durumu: Bugün hava durumu nasıl olacak Kar ve yağmur uyarısı

Son dakika: MGM 30 Kasım il il hava durumu: Bugün hava durumu nasıl olacak? Kar ve yağmur uyarısı!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji'den yapılan son dakika açıklama ile belli oldu. Hafta sonu etkili olan soğuk havanın ardından MGM'den yeni uyarı geldi. Yapılan son hava durumu tahminlerine göre, Edirne ve Kırklareli çevrelerinin aralıklı yağmurlu geçeceği ön görülüyor. Ağrı, Hakkari ve Van'ın doğusu ile Iğdır çevrelerinin yağmur ve karla karışık yağmurlu, yükseklerde ise kar yağışının etkili olması bekleniyor. İstanbul'da ise sıcaklık 14 derece civarında olacak. Peki, bugün hava durumu nasıl olacak? İşte, 30 Kasım il il hava durumu tahminleri.

30.11.2020Gündem
MGM 27 Kasım il il hava durumu tahminleri: Bugün hava nasıl olacak

MGM 27 Kasım il il hava durumu tahminleri: Bugün hava nasıl olacak?

Hava durumu raporu, soğuk havalar etkisini gösterirken takip ediliyor. Günlük hava durumu tahminlerini yayımlayan Meteoroloji, gece ve sabah saatlerinde Marmara'nın güneydoğusunda sis ve pusun etkili olacağını duyurdu. Son tahminlere göre hava sıcaklığında ise önemli bir değişikli olmayacağı ve mevsim normalleri civarında olacağı ön görülüyor. Peki, bugün hava durumu nasıl olacak? Yağmur yağacak mı? İşte, Meteoroloji 27 Kasım İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri ve son hava durumu raporu.

27.11.2020Gündem
MGM 26 Kasım il il hava durumu tahminleri: Hava bugün nasıl olacak O iller için kar uyarısı

MGM 26 Kasım il il hava durumu tahminleri: Hava bugün nasıl olacak? O iller için kar uyarısı!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayımlandı. Son dakika değerlendirmelere göre, Artvin’in iç kesimleri ve Hakkari çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar yağışı bekleniyor. Mersin, Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Adıyaman çevrelerinde de bugün sağanak yağış etkili olacak. İstanbul'da ise perşembe günü hava sıcaklığı 14 derece civarında olacak. Peki, hangi illere kar yağacak? İşte, 26 Kasım MGM İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

26.11.2020Gündem
25 Kasım il il hava durumu tahminleri MGM: Hava durumu bugün nasıl olacak Çarşamba günü için uyarı

25 Kasım il il hava durumu tahminleri MGM: Hava durumu bugün nasıl olacak? Çarşamba günü için uyarı

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Soğuk havalar etkisini gösterirken MGM'den yapılan açıklamada, İstanbul, Kocaeli ve Yalova çevreleri ile Kırklareli, Balıkesir, Sakarya ve Bursa'nın kıyı kesimleri için sağanak yağış uyarısı geldi. Gümüşhane ve Ardahan çevreleri ile Artvin’in iç kesimlerinde ise karla karışık yağmur ve kar yağışı etkili olacak. İç Ege ve İç Anadolu ile Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde hava sıcaklığı 2 ila 5 derece azalacak. Peki, hava bugün nasıl olacak? İşte, 25 Kasım İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

25.11.2020Gündem
MGM hava durumu tahminleri 24 Kasım: Bugün hava nasıl olacak O illere yağış geliyor

MGM hava durumu tahminleri 24 Kasım: Bugün hava nasıl olacak? O illere yağış geliyor!

24 Kasım hava durumu raporu Meteoroloji tarafından açıklandı. Hava sıcaklığında yaşanan düşüşün ardından MGM'den sağanak yağış uyarısı geldi. Yapılan son tahminlere göre, bugün öğle saatlerinden sonra İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Kırklareli'nin kıyı ilçeleri ile Balıkesir ve Bursa'nın kuzey kesimlerinde yağış etkili olacak. İç Ege ve İç Anadolu'da ise sis ve pus bekleniyor. Hava sıcaklığı kuzeydoğu kesimlerde 2 ila 4 derece artacak. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 24 Kasım İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu tahminleri.

24.11.2020Gündem
Yeni haftada hava nasıl olacak İşte il il hava durumu tahminleri

Yeni haftada hava nasıl olacak? İşte il il hava durumu tahminleri

Vatandaşlar, tatil sonrası ilk iş gününde havaların nasıl seyredeceğini merak etmeye başladı. İkamet ettikleri illerde hava sıcaklıklarını ve en son tahminleri sorgulayan vatandaşlar Meteoroloji'den gelen bilgileri öğrenmek istiyor. Öte yandan Meteoroloji'den gelen bilgilere göre Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki Erzurum, Erzincan, Kars, Ağrı ve Ardahan'da kar yağışı olabilir. İşte, en son hava durumu tahminleri...

22.11.2020Gündem
Bugün hava nasıl olacak 22 Kasım MGM il il hava durumu tahminleri: Pazar günü fırtına geliyor

Bugün hava nasıl olacak? 22 Kasım MGM il il hava durumu tahminleri: Pazar günü fırtına geliyor!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji'den yapılan değerlendirmeler ile açıklandı. Yurt genelinde soğuk ve yağışlı hava etkisini sürdürürken Meteoroloji'den Marmara ile Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları için kuvvetli fırtına uyarısı geldi. Son dakika değerlendirmelere göre, pazar günü İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Balıkesir ve Bursa'nın kuzey ilçelerinde yağmur ve sağanak yağış etkili olacak. Peki, pazar günü hava durumu nasıl olacak? İşte, 22 Kasım MGM il il hava durumu tahminleri.

22.11.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak MGM 21-22 Kasım hava durumu tahminleri Kuvvetli sağanak geliyor

Hafta sonu hava nasıl olacak? MGM 21-22 Kasım hava durumu tahminleri! Kuvvetli sağanak geliyor!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji'den yapılan açıklamalar ile belli oldu. Bingöl ve Elazığ'da yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışının ardından MGM'den hafta sonu için yeni uyarı geldi. Yapılan son tahminlere göre, bugün İstanbul, Kocaeli, Yalova, Sakarya ve Karaman çevrelerinde kuvvetli sağanak yağış etkili olacak. Sivas'ın doğu kesimlerinde ise karla karışık yağmur ve kar bekleniyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, 21-22 Kasım İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

21.11.2020Gündem
Hava bugün nasıl olacak 20 Kasım MGM il il hava durumu tahminleri: O illere kar, fırtına ve yağış uyarısı

Hava bugün nasıl olacak? 20 Kasım MGM il il hava durumu tahminleri: O illere kar, fırtına ve yağış uyarısı

Hava durumu tahminleri yurt genelinde fırtına ve soğuk havalar etkili olurken gündeme geldi. İstanbul ve Çanakkale’de, şiddetli poyraz nedeniyle, İDO, BUDO ve Gökçeada'ya yapılacak bazı feribot seferleri iptal edildi. Antalya'nın kent merkezinde sağanak, yüksek kesimlerinde ise kar yağışı etkili oldu. Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre, 20 Kasım Cuma günü Batı Karadeniz'de karla karışık yağmur bekleniyor. Peki, hava bugün nasıl olacak? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu raporu.

20.11.2020Gündem
Hava durumu bugün nasıl olacak MGM 19 Kasım il il hava durumu tahminleri: Muğla ve Antalya için kuvvetli yağış uyarısı

Hava durumu bugün nasıl olacak? MGM 19 Kasım il il hava durumu tahminleri: Muğla ve Antalya için kuvvetli yağış uyarısı

Hava durumu tahminlerini duyuran Meteoroloji Muğla'nın güney ve Antalya'nın batı ilçeleri için kuvvetli ve gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulundu. Vatandaşların sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar ve hortum oluşma riski gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi. Hava sıcaklığı ise bugün yağış alan yerlerde 2 ila 5 derece azalacak. İstanbul'da ise 19 Kasım Perşembe günü aralıklı yağmur ve sağanak yağış etkili olacak. Peki, hava bugün nasıl olacak? İşte, 19 Kasım il il hava durumu tahminleri.

19.11.2020Gündem
Bugün hava nasıl olacak 18 Kasım MGM il il hava durumu tahminleri: Marmara için yağış uyarısı

Bugün hava nasıl olacak? 18 Kasım MGM il il hava durumu tahminleri: Marmara için yağış uyarısı

Hava durumu değerlendirmeleri için Meteoroloji'den son dakika açıklama geldi. Soğuk havalar etkisini gösterirken bazı iller için MGM'den yağış uyarısı yapıldı. Yapılan son tahminlere göre, İstanbul, Çanakkale'nin doğusu, Balıkesir ve Bursa'nın kuzey kesimlerinde bugün (Çarşamba) sağanak yağış etkili olacak. Marmara'nın kuzey ve batısı ile Kuzey Ege kıyılarında ise rüzgarın kuvvetli eseceği tahmin ediliyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 18 Kasım hava durumu tahminleri ve son değerlendirmeler.

18.11.2020Gündem