EKSTRA
MENÜ

İl İl Hava Durumu

İl İl Hava Durumu haberleri sayfasında güncel ve son dakika İl İl Hava Durumu hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 2.057 İl İl Hava Durumu haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

İl İl Hava Durumu Haberleri

Hava durumu tahminleri: Yarın hava nasıl olacak, sıcaklar ne zaman bitecek Orman yangını olan bölgeler için son dakika uyarı

Hava durumu tahminleri: Yarın hava nasıl olacak, sıcaklar ne zaman bitecek? Orman yangını olan bölgeler için son dakika uyarı!

Son dakika hava durumu tahminleri ile Meteoroloji sıcak hava uyarısında bulundu. Yurt genelinde sıcaklık değerleri ile birlikte nem oranı da yükselirken, 3 Ağustos Salı günü Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu'nun batısı ile Batı Karadeniz'de sıcaklıkların mevsim normallerinin 4 ila 8 derece üzerinde seyredeceği bildirildi. Orman yangınlarının devam ettiği bölgeler için de MGM'den dikkat çeken açıklama geldi. Meteoroloji Bölge Müdürlüğü hava tahmin raporlarından ülke genelinde hava sıcaklıklarının artacağı, bu sebeple orman yangınları çıkabileceğinin değerlendirildiği duyurdu. Peki, yarın hava nasıl olacak? İşte, il il hava durumu tahminleri.

2.08.2021Gündem
Sıcaklar ne zaman bitecek Meteorolojiden haritalı hava durumu uyarısı  İşte 1 Ağustos il il hava tahminleri

Sıcaklar ne zaman bitecek? Meteoroloji'den haritalı hava durumu uyarısı! İşte 1 Ağustos il il hava tahminleri

Hava sıcaklıkları tüm yurtta etkisini göstermeye devam ediyor. Marmara Bölgesi, Ege ve Akdeniz kıyılarında nem oranının da artmasıyla beraber bunaltıcı sıcaklar etkili olurken, Meteoroloji'den yeni uyarı geldi. Sıcaklık haritasını paylaşan Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son hava durumu tahminlerine göre sıcaklıklar önümüzdeki hafta da etkisini sürdürecek. Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda ise yağış bekleniyor. Peki, sıcaklar ne zaman bitecek? İşte, MGM raporuna göre 1 Ağustos il il hava durumu tahminleri.

31.07.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak Meteorolojiden sıcak hava uyarısı İşte 31 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu

Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji'den sıcak hava uyarısı! İşte 31 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu

Hava durumu tahminleri hafta sonu için açıklandı. Yurt genelinde sıcak ve nemli hava etkisini gösterirken, Meteoroloji Bölge Müdürlüğü hava tahmin raporlarıyla bir çok bölgede mevsimsel sıcaklık değerlerinin artacağını buna dayalı olarak önümüzdeki günlerde oluşabilecek olağanüstü hava hallerinin görülebileceğini duyurdu. Son hava durumu değerlendirmelerine göre Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı, Iğdır, Van, Hakkari ve Erzincan'ın kuzeyinde sağanak bekleniyor. İşte, il il 31 Temmuz hava durumu raporu.

30.07.2021Gündem
Orman yangınlarının olduğu bölgelerde hava nasıl olacak Meteorolojiden son dakika uyarısı (30 Temmuz hava durumu)

Orman yangınlarının olduğu bölgelerde hava nasıl olacak? Meteoroloji'den son dakika uyarısı! (30 Temmuz hava durumu)

Meteoroloji son dakika yaptığı açıklamada sıcak hava uyarısında bulundu. Orman yangınlarının devam ettiği Manavgat, Kayseri, Osmaniye, Mersin, Marmaris, Bodrum, Didim gibi bölgelerde mücadele devam ederken; Marmara Bölgesi ile Ege ve Akdeniz kıyılarında sıcaklıkların mevsim normallerinin 5-8 derece üzerinde seyredeceği bildirildi. Son tahminlere göre, Doğu Karadeniz kıyılarında ise cuma günü aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. İşte, 30 Temmuz il il hava durumu tahminleri.

29.07.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden son dakika sağanak uyarısı: 29 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den son dakika sağanak uyarısı: 29 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Meteoroloji son dakika hava durumu tahminlerini paylaştı. Sıcak ve nemli hava özellikle Marmara Bölgesi'nde etkili olurken bugün Doğu Karadeniz kıyı illeri ve Ordu çevreleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların beklendiği açıklandı. Batı Akdeniz Bölümü ile Doğu Akdeniz'in iç, Güneydoğu Anadolu'nun kuzey kesimlerinde ise perşembe günü fırtına bekleniyor. İstanbul'da da hava sıcaklığı 34 derece olacak. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, MGM İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 29 Temmuz hava durumu tahminleri.

28.07.2021Gündem
Meteorolojiden son dakika sağanak uyarısı: Hava yarın nasıl olacak 28 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu

Meteoroloji'den son dakika sağanak uyarısı: Hava yarın nasıl olacak? 28 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu

Son dakika hava durumu tahminleri ile kuvvetli sağanak yağış uyarısı geldi. Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre sel ve heyelanın etkili olduğu Trabzon'un doğusu, Rize ve Artvin'in kıyı kesimlerinde kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli yağış bekleniyor. Yağışların yarın akşam saatlerinde etkisini azaltması ön görülüyor. İstanbul'da ise çarşamba günü hava sıcaklığı 33 derece civarında olacak. Peki, yarın hava nasıl olacak? İşte, Meteoroloji 28 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

27.07.2021Gündem
Pazar günü hava nasıl olacak İşte 25 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Pazar günü hava nasıl olacak? İşte 25 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Pazar günü öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Günlerdir devam eden bayram tatilinin son gününde hava değerlerinin nasıl seyredeceğini merak eden vatandaşlar, bulundukları şehirlerin güncel hava durumu verilerini sorguluyor. Peki, Pazar günü hava nasıl olacak?

24.07.2021Gündem
Hava durumu tahminleri: AFAD ve Meteorolojiden son dakika kuvvetli yağış uyarısı İstanbul ve 6 ilde etkili olacak

Hava durumu tahminleri: AFAD ve Meteoroloji'den son dakika kuvvetli yağış uyarısı! İstanbul ve 6 ilde etkili olacak

Meteoroloji'nin son dakika hava durumu raporunda Düzce, Zonguldak, Bartın, Rize ve Artvin çevreleri ile Trabzon'un doğu kesimleri için kuvvetli sağanak yağış uyarısında bulunuldu. AFAD'ın da sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, perşembe günü meydana gelebilecek sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalara karşı vatandaşların dikkatli olunması istendi. Nem oranının yükseldiği İstanbul'da ise bugün gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. İşte, 22 Temmuz il il hava durumu tahminleri.

21.07.2021Gündem
Yarın hava nasıl olacak Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı - İşte MGM 21 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu

Yarın hava nasıl olacak? Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı - İşte MGM 21 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu!

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Türkiye genelinde kavurucu sıcaklık etkili olurken bayramın ikinci günü için sağanak yağış uyarısı geldi. Son hava durumu değerlendirmelerine göre, 21 Temmuz Çarşamba günü Tekirdağ ve Balıkesir çevrelerinde yerel olarak sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. Nem oranının yükseldiği İstanbul'da ise yarın kısa süreli mevzi sağanak yağış görülecek. Peki, diğer illerde yarın hava nasıl olacak? İşte, MGM İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 21 Temmuz hava durumu tahminleri.

20.07.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak Bayramın 1. günü için Meteorolojiden sıcak hava uyarısı (İl il hava durumu)

Bugün hava nasıl olacak? Bayramın 1. günü için Meteoroloji'den sıcak hava uyarısı (İl il hava durumu)

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Kurban Bayramı'nın ilk günü Doğu Anadolu'da sıcaklıklar artacak. Son değerlendirmelere göre; bugün yağmur beklenmiyor, İstanbul'da ise sıcaklık değerleri 31 derece civarında olacak. Rüzgarın ise genellikle batılı ve güneybatılı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, MGM 20 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

20.07.2021Gündem
Arefe günü hava nasıl olacak Yarın yağmur var mı Meteoroloji 19 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Arefe günü hava nasıl olacak? Yarın yağmur var mı? Meteoroloji 19 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri belli oldu. Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre yarın hava sıcaklıkları yükselecek. Kars çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin edilirken, sıcaklıkların ülkemiz genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi bekleniyor. İstanbul'da ise arefe günü en yüksek hava sıcaklığı 32 derece olacak. Peki, yarın hava nasıl olacak? İşte, 19 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

18.07.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak İşte 17-18 Temmuz hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? İşte 17-18 Temmuz hava durumu tahminleri

Hafta sonu tatili öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Yoğun geçen bir haftanın ardından, hafta sonu tatilini değerlendirmek isteyen vatandaşlar, hava durumunun bulundukları şehirlerde nasıl seyredeceğini sorguluyor. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak?

16.07.2021Gündem
Son dakika: Meteorolojiden İstanbula sağanak uyarısı Bugün hava nasıl olacak 14 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Son dakika: Meteoroloji'den İstanbul'a sağanak uyarısı! Bugün hava nasıl olacak? 14 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Son dakika hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. 14 Temmuz son hava durumu raporuna göre Giresun'un doğu ve Trabzon’un batısı ile Artvin’in kıyı kesimlerinde kuvvetli yağış etkili olacak. Karadeniz'deki yağışlar için AFAD da vatandaşların tedbirli olmasını istedi. Bugün sabah ve öğle saatlerinde İstanbul ve Kocaeli çevreleri ile Kırklareli'nin kıyı, Sakarya'nın kuzey kesimlerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İşte, 14 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu.

13.07.2021Gündem
Salı günü hava nasıl olacak İşte 13 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Salı günü hava nasıl olacak? İşte 13 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Türkiye'nin genelinde sıcaklıklar artıyor. Sıcaklıkların, hafta sonuna kadar ülkenin batı ve güney kesimlerinde mevsim normallerinin 4 ila 6, hafta sonu ise tüm yurtta 6 ila 10 derece üzerinde seyredeceği öngörülüyor. İşte, 13 Temmuz il il hava durumu tahminleri...

12.07.2021Gündem
Pazartesi hava nasıl olacak İşte 12 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Pazartesi hava nasıl olacak? İşte 12 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Marmara Bölgesi'nde sıcaklıkların mevsim normallerinin 2-4 derece üzerinde olması bekleniyor. Marmara Bölgesi'nde, sıcaklıkların mevsim normallerinin 2-4 derece üzerinde olması öngörülüyor. Peki, Pazartesi hava nasıl olacak? İşte 12 Temmuz il il hava durumu tahminleri...

11.07.2021Gündem
Yarın hava nasıl olacak Meteorolojiden Ordu ve Giresun için kuvvetli yağış uyarısı 11 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Yarın hava nasıl olacak? Meteoroloji'den Ordu ve Giresun için kuvvetli yağış uyarısı! 11 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Meteoroloji son dakika hava durumu tahminlerini açıkladı. Yurt genelinde bazı illerde sağanak yağış devam ederken, Meteoroloji pazar günü sabah saatlerinde Ordu ve Giresun çevrelerinde kuvvetli yağış beklendiğini bildirdi. Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 2-4 derece üzerinde seyretmesi beklenirken, İstanbul'da sıcaklıkların yarın 31 derece civarında olması tahmin ediliyor. Peki, yarın hava nasıl olacak? İşte, MGM 11 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

10.07.2021Gündem
Yarın hava nasıl olacak Meteorolojiden İstanbul ve Ankara için yağış uyarısı İşte MGM 9 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Yarın hava nasıl olacak? Meteoroloji'den İstanbul ve Ankara için yağış uyarısı! İşte MGM 9 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminlerini son dakika açıklayan Meteoroloji yeni uyarıda bulundu. Son hava durumu değerlendirmelerine göre cuma günü öğle saatlerinden sonra Erzurum'un kuzeyi ile Kars ve Ardahan çevrelerinde yerel olarak kuvvetli sağanak yağış bekleniyor. İstanbul ve Ankara'da da yarın yağmur etkili olacak. Hava sıcaklıkları ise Akdeniz kıyı kesimleri ile doğu bölgelerde mevsim normalleri üzerinde, seyredecek. Peki, yarın hava durumu nasıl olacak? İşte, 9 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

8.07.2021Gündem
Son dakika: AFAD ve Meteorolojiden kuvvetli yağış uyarısı Yarın hava nasıl olacak İşte 8 Temmuz il il hava durumu raporu

Son dakika: AFAD ve Meteoroloji'den kuvvetli yağış uyarısı! Yarın hava nasıl olacak? İşte 8 Temmuz il il hava durumu raporu

Meteoroloji'den alınan son dakika bilgisine göre, Marmara'nın doğusunda perşembe günü kuvvetli yağış etkili olacak. Akdeniz kıyı kesimleri ile doğu bölgelerde sıcaklıkların mevsim normalleri üzerinde seyredeceği tahmin edilirken, İstanbul'da yarın Anadolu Yakası ile zamanla il genelinde yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Yurt genelinde soğuk ve yağışlı hava sürerken AFAD, Bilecik, Bolu, Bartın, Ankara, Çankırı, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Zonguldak ve Karabük çevrelerindeki yağışlara karşı tedbirli olunmasını istedi. İşte, 8 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri...

8.07.2021Gündem
Yarın hava nasıl olacak İstanbulda yağmur yağacak mı Meteoroloji 7 Temmuz il il hava durumu raporu

Yarın hava nasıl olacak? İstanbul'da yağmur yağacak mı? Meteoroloji 7 Temmuz il il hava durumu raporu

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji son dakika uyarıda bulundu. Pazartesi ve salı günü etkili olan yağmurun ardından MGM Sakarya ve Kocaeli çevrelerinde yarın çok kuvvetli yağış beklendiğini bildirdi. Son hava durumu tahminlerine göre, vatandaşların Ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar ve fırtına ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi. Peki, yarın İstanbul'da hava nasıl olacak? İşte, MGM 7 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

6.07.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı 4 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı? 4 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri belli oldu. Meteoroloji tarafından yapılan son dakika açıklamaya göre, Tekirdağ'ın Çorlu ve Marmara Ereğlisi ilçelerinde 1 saatlik periyotta yerel kuvvetli gök gürültülü sağanak beklendiği bildirildi. Sıcak havaların ardından Marmara'da etkili olan yağış sonrası pazar günü de yağmurun Batı Karadeniz (Sinop hariç), Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları ile Kocaeli ve Sakarya çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 4 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

3.07.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak Kuvvetli yağış geliyor 3 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? Kuvvetli yağış geliyor! 3 Temmuz il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji son dakika uyarıda bulundu. Edirne'de cuma günü etkili olan selin ardından MGM,3 Temmuz Cumartesi günü İstanbul'da sabah saatlerinde kuvvetli sağanak yağışın beklendiğini duyurdu. Bir uyarı da İstanbul Valiliği ve AFAD'dan geldi. Yapılan açıklamada, hafta sonu İstanbul, Yalova, Sakarya, Kocaeli ve Bilecik ile Bursa'da etkili olması beklenen yağışlara karşı vatandaşların tedbirli olması istendi. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, 3 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

2.07.2021Gündem
Hava nasıl olacak Meteoroloji’den, Trakya için kuvvetli yağış uyarısı 2 Temmuz il il hava durumu

Hava nasıl olacak? Meteoroloji’den, Trakya için kuvvetli yağış uyarısı! 2 Temmuz il il hava durumu

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji son dakika uyarıda bulundu. İstanbul Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi tarafından yapılan açıklamada, yarın öğle saatlerinden sonra Trakya'da görülecek gök gürültülü sağanak yağışların Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olmasının beklendiği bildirildi. Son hava durumu tahminlerine göre sıcaklıkların ülkemiz genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği ön görülüyor. Peki, hava nasıl olacak? İşte, 2 Temmuz İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

1.07.2021Gündem
Hava bugün nasıl olacak MGM 1 Temmuz il il hava durumu tahminleri - Sıcaklıklar yükseliyor

Hava bugün nasıl olacak? MGM 1 Temmuz il il hava durumu tahminleri - Sıcaklıklar yükseliyor

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Sıcak havalar kendisini göstermeye başlarken, Meteoroloji, Artvin çevreleri ile Rize, Trabzon, Giresun ve Ordu'nun iç kesimleri için yağış uyarısında bulundu. Son tahminlere göre bugün hava sıcaklıklarının ülkemiz genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor. Marmara'da az bulutlu ve açık, zamanla Trakya kesiminin yer yer parçalı bulutlu geçeceği ön görülüyor. Peki, hava bugün nasıl olacak? İşte, MGM 1 Temmuz il il hava durumu tahminleri.

1.07.2021Gündem
Hava bugün nasıl olacak Meteorolojiden sağanak uyarısı - 30 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu

Hava bugün nasıl olacak? Meteoroloji'den sağanak uyarısı - 30 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu

Meteoroloji hava durumu tahminlerini açıkladı. Yurt genelinde sıcak havalar etkisini gösterirken Meteoroloji bazı iller için sağanak yağış uyarısında bulundu. Son değerlendirmelere göre Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusu ile Ordu çevreleri, Samsun’un doğu kesimleri ve Erzincan çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak yağış etkili olacak. Peki, hava bugün nasıl olacak? İşte, 30 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

29.06.2021Gündem
Hava nasıl olacak Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı - 29 Haziran il il hava durumu tahminleri

Hava nasıl olacak? Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı - 29 Haziran il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından son dakika açıklandı. Son değerlendirmelere göre Doğu Karadeniz ile Orta Karadeniz'in doğu, Doğu Anadolu'nun kuzey ve batı kesimlerinde sağanak yağış etkili olacak. Mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklığı Marmara Bölgesi'nde salı günü de kendisini gösterecek. Marmara'da bugün Kırklareli çevrelerinin yer yer çok bulutlu kısa süreli yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Peki, hava nasıl olacak? İşte, 29 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

28.06.2021Gündem
Yeni haftada hava nasıl olacak Sıcaklıklar yükseliyor... İşte MGM 28 Haziran il il hava durumu tahminleri

Yeni haftada hava nasıl olacak? Sıcaklıklar yükseliyor... İşte MGM 28 Haziran il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminleri son dakika açıklandı. Meteoroloji'nin yaptığı değerlendirmelere göre Marmara'da Trakya Kesimi ile Kocaeli, Sakarya ve Bilecik çevrelerinde sağanak yağış etkili olacak. Geçtiğimiz haftadan beri yükselen hava sıcaklıkları pazartesi günü de kendisini belli edecek. Hava sıcaklığının Marmara, Kıyı Ege ile doğu kesimlerde mevsim normalleri üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor. Bugün Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Yozgat, gibi iller de gök gürültülü yağışın etkisi altına girecek. İşte, MGM 28 Haziran il il hava durumu tahminleri.

27.06.2021Gündem
Hava nasıl olacak Meteoroloji Genel Müdürlüğündan flaş sağanak yağış uyarısı (25 Haziran hava durumu tahminleri)

Hava nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü'ndan flaş sağanak yağış uyarısı! (25 Haziran hava durumu tahminleri)

Son dakika hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji sağanak yağış uyarısında bulundu. Yapılan değerlendirmelere göre cuma günü öğle saatlerinden sonra İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa ve Bilecik çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklıkları ise ülke genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. İşte, 25 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

25.06.2021Gündem
Hava nasıl olacak İzmir ve Manisa için sağanak yağış uyarısı 24 Haziran il il hava durumu tahminleri

Hava nasıl olacak? İzmir ve Manisa için sağanak yağış uyarısı! 24 Haziran il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji bazı iller için sağanak uyarısında bulundu. Son hava durumu değerlendirmelerine göre İzmir'in doğu ilçeleri ve Manisa çevrelerinde yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. Hava sıcaklığının ise yurdun doğu kesimleri ile Kıyı Ege'de mevsim normallerinin üzerinde, diğer yerlerde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor. İstanbul'da ise yağış beklenmiyor. Peki, hava nasıl olacak? İşte, 24 Haziran MGM il il hava durumu tahminleri.

23.06.2021Gündem
Hava nasıl olacak Meteorolojiden İstanbul ve Ankara dahil çok sayıda kente uyarı 23 Haziran il il hava durumu

Hava nasıl olacak? Meteoroloji'den İstanbul ve Ankara dahil çok sayıda kente uyarı! 23 Haziran il il hava durumu

Meteoroloji'nin son dakika hava durumu raporuna göre bugün Antalya, Hatay, Çorum, Tokat, Rize ve Artvin çevreleri ile Ordu, Giresun ve Trabzon'un iç kesimlerinde sağanak yağış etkili olacak. Meteoroloji çok sayıda kente uyarıda bulunurken, İstanbul ve Ankara'da da çarşamba günü yağışların aralıklarla sürmesi bekleniyor. Hava sıcaklığı doğu kesimler ile Kıyı Ege'de mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 23 Haziran Çarşamba İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

22.06.2021Gündem
Yeni haftada hava nasıl olacak Meteoroloji il il uyardı MGM 21 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu tahminleri

Yeni haftada hava nasıl olacak? Meteoroloji il il uyardı! MGM 21 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji Marmara, İç Ege, Batı Akdeniz, Doğu Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu’nun batısı ve Batı Karadeniz'de sağanak yağışın etkili olacağını duyurdu. Ülke genelindeki yağışların pazartesi günü de devam edeceğini bildiren MGM hava sıcaklığının ise iç kesimlerde 2 ila 4 derece azalacağını açıkladı. Son hava durumu raporuna göre Marmara'da Balıkesir hariç tüm iller sağanak yağışın etkisi altına girecek İstanbul'da da yağmur devam edecek. İşte, 21 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir ve Türkiye geneli il il hava durumu tahminleri.

21.06.2021Gündem
Havalar ne zaman ısınacak İstanbul ve Trakya için sağanak uyarısı - Meteoroloji 18 Haziran il il hava durumu tahminleri

Havalar ne zaman ısınacak? İstanbul ve Trakya için sağanak uyarısı - Meteoroloji 18 Haziran il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji, İstanbul ve Trakya'da öğle saatlerinden itibaren gök gürültülü ve sağanak yağışın beklendiğini duyurdu. Gün boyu devam etmesi beklenen sağanak yağışlara karşı sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksama, kuvvetli rüzgar, küçük çaplı dolu gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi. Son hava durumu tahminlerine göre 18 Haziran Cuma günü hava sıcaklıklarının ise 2-4 derece artması bekleniyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, 18 Haziran il il hava durumu tahminleri.

17.06.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı Meteorolojiden bir uyarı daha 16 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu

Bugün hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı? Meteoroloji'den bir uyarı daha! 16 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu

Hava durumu tahminleri son dakika açıklandı. Meteoroloji'nin hava durumu raporuna göre bugün Marmara Bölgesi, Antalya, Burdur, Isparta ve Afyonkarahisar çevrelerinde yağış bekleniyor. Bölgede sağanak yağışın kuvvetli olması tahmin edilirken hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı ön görülüyor. İstanbul, Ankara, İzmir dahil yurdun bir çok bölgesinde aralıklarla sağanak yağış devam edecek. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, MGM 16 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

15.06.2021Gündem
Hava nasıl olacak Meteorolojiden çok sayıda ile sağanak uyarısı İşte 15 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu

Hava nasıl olacak? Meteoroloji'den çok sayıda ile sağanak uyarısı! İşte 15 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu

Hava durumu tahminleri son dakika açıklandı. Meteoroloji'nin hava durumu raporuna göre Bilecik, Bolu, Eskişehir ve Sakarya gece saatlerinde Antalya, Kırklareli, İstanbul'un batısı ile Kastamonu ve Sinop çevrelerinde bugün kuvvetli sağanak yağış etkili olacak. Hava sıcaklığı iç ve batı kesimlerde mevsim normallerinin altında olacak. Ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, ulaşımda aksamalar ve yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olunması gerekiyor. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, MGM 15 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir il il hava durumu tahminleri.

14.06.2021Gündem
Son dakika haber... İstanbulda sağanak yağış: Yarın (14 Haziran) hava durumu nasıl olacak Meteoroloji uyardı

Son dakika haber... İstanbul'da sağanak yağış: Yarın (14 Haziran) hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji uyardı!

Son dakika haberi... İstanbul'da akşam saatlerinde gök gürültülü yağmur etkili oldu. Meteoroloji'nin uyarılarının ardından mega kentte başlayan yağışla beraber bazı yerlerde su birikintileri oluştu. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıya göre, Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu ve Karadeniz bölgelerinin bazı kesimlerinde yarın sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor. Isparta ve Burdur'da saat 03.00'ten itibaren sağanak ve gök gürültülü sağanağın etkili olacağının tahmin edildiği belirtildi. Peki, yeni haftada hava nasıl olacak? İşte, MGM 14 Haziran il il hava durumu raporu.

13.06.2021Gündem
Hava nasıl olacak İstanbula yağış uyarısı - Meteoroloji 10 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

Hava nasıl olacak? İstanbul'a yağış uyarısı - Meteoroloji 10 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri

10 Haziran hava durumu tahminleri belli oldu. Meteoroloji'den gelen açıklamaya göre bugün Trakya kesimi ile İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Bilecik çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Son hava durumu tahminleri ile yağış uyarılarına devam eden Meteoroloji Genel Müdürlüğü perşembe günü sıcaklıkların ülke gelinde mevsim normalleri civarında seyredeceğini bildirdi. Peki, bugün hava durumu nasıl olacak? İşte, 10 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

9.06.2021Gündem
Hava durumu tahminleri: Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden 6 Haziran için sağanak uyarısı

Hava durumu tahminleri: Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den 6 Haziran için sağanak uyarısı!

Hava durumu günlük tahminleri ile sağanak yağış uyarısı yapıldı. Meteoroloji tarafından yapılan son hava durumu değerlendirmelerine göre Kastamonu, Karabük, Samsun, Ordu, Tokat çevreleri sağanak yağışın etkisi altına girecek. Hava sıcaklıklarının kuzey ve iç kesimlerde mevsim normallerinin 2-4 derece altında, diğer yerlerde mevsim normalleri civarında olması beklenirken, İstanbul'da parçalı ve az bulutlu hava hakim olacak. İşte, 6 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

5.06.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak Meteoroloji 5-6 Haziran hava durumu tahminleri: Sağanak uyarısı

Hafta sonu hava nasıl olacak? Meteoroloji 5-6 Haziran hava durumu tahminleri: Sağanak uyarısı

Hava durumu tahminleri belli oldu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre Karadeniz Bölgesi, Doğu Anadolu'nun kuzey kesimleri ile Toroslar mevkiinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. Sıcaklık değerlerinin kuzey ve iç kesimlerde mevsim normallerinin 2-4 derece altında olması bekleniyor. İstanbul'da ise 5 Haziran Cumartesi günü hava 22 derece olacak. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? İşte, MGM 5-6 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

5.06.2021Gündem
Hava durumu nasıl olacak Meteoroloji 4 Haziran il il hava durumu raporu ( 2 il için kuvvetli yağış uyarısı)

Hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji 4 Haziran il il hava durumu raporu ( 2 il için kuvvetli yağış uyarısı)

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji Genel Müdürlüğü'den uyarı geldi. Son hava durumu tahminlerine göre cuma günü Zonguldak ve Bartın çevrelerinde kuvvetli sağanak yağış görülecek. Yağış anında kuvvetli rüzgar ve kısa süreli fırtına, ulaşımda aksamlar gibi olumsuzluklara karşı vatandaşların dikkatli olması konusunda uyaran Meteoroloji, yurt genelinde sıcaklık değerlerinde değişiklik olmayacağını bildirdi. Marmara Bölgesi'nde ise Kocaeli, Sakarya ve Bilecik çevreleri de yağışın etkisi altına girecek. İşte, MGM 4 Haziran İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

4.06.2021Gündem
Hava nasıl olacak Meteorolojiden İstanbul için son dakika uyarı: İşte 2 Haziran il il hava durumu raporu

Hava nasıl olacak? Meteoroloji'den İstanbul için son dakika uyarı: İşte 2 Haziran il il hava durumu raporu

Hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından son dakika açıklandı. Marmara Bölgesi'nde salı günü etkili olan sağanak yağışın ardından Meteoroloji yeni uyarıda bulundu. Son hava durumu raporuna göre Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz'in batısı, Orta Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Karadeniz kıyıları ile Adana ve Osmaniye'nin kuzey, Kahramanmaraş'ın batı kesimlerinde kuvvetli yağış bekleniyor. Peki, havalar ne zaman ısınacak, yarın hava nasıl olacak? İşte, 2 Haziran 2021 İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

1.06.2021Gündem
Yarın hava nasıl olacak Meteorolojiden 3 ile kuvvetli yağış uyarısı (MGM 30 Mayıs il il hava durumu tahminleri)

Yarın hava nasıl olacak? Meteoroloji'den 3 ile kuvvetli yağış uyarısı (MGM 30 Mayıs il il hava durumu tahminleri)

Türkiye geneli hava durumu tahminleri belli oldu. Yurt genelinde serin havalar devam ederken Meteoroloji pazar günü için 3 ile kuvvetli yağış uyarısında bulundu. Son hava durumu tahminlerine göre Giresun, Ordu ve Tokat çevreleri yağışın etkisi altına girecek. Hava sıcaklığının ise Doğu kesimlerde mevsim normallerinin 3-5 derece üzerinde seyretmesi bekleniyor. Yarın İstanbul'da ise hava 25 derece civarında olacak. Peki, yarın hava nasıl olacak? İşte, MGM 30 Mayıs İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

29.05.2021Gündem
Hava nasıl olacak Meteorolojiden 7 ile sağanak uyarısı İşte 26 Mayıs il il hava durumu tahminleri

Hava nasıl olacak? Meteoroloji'den 7 ile sağanak uyarısı! İşte 26 Mayıs il il hava durumu tahminleri

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji yağış uyarısında bulundu. Son hava durumu tahminlerine göre Denizli, Afyonkarahisar, Kars, Ardahan, Iğdır ile Van ve Ağrı'nın doğusu sağanak yağışın etkisi altına girecek. İç ve doğu kesimlerde 2 ila 6 derece hava sıcaklığının artması beklenirken doğu kesimleri ile zamanla Güney Ege'nin iç kesimlerinin parçalı bulutlu hava hakim olacak. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 26 Mayıs hava durumu tahminleri.

26.05.2021Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak MGM 22 Mayıs hava durumu tahminleri Doğu ve Güneydoğu Anadoluya toz taşınımı uyarısı

Hafta sonu hava nasıl olacak? MGM 22 Mayıs hava durumu tahminleri! Doğu ve Güneydoğu Anadolu'ya toz taşınımı uyarısı

Hava durumu tahminleri belli oldu. Meteoroloji'den yapılan açıklamada Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Batman, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Muş, Siirt ve Şırnak çevrelerinde cumartesi günü toz taşınımı beklendiği belirtildi. Son hava durumu değerlendirmelerine göre Çankırı, Kayseri, Nevşehir, Kırşehir, Kırıkkale, Ordu ve Giresun çevreleri kuvvetli sağanak yağışın etkisi altına girecek. İstanbul ve çevre illerde de bugün aralıklarla gök gürültülü yağışların devam etmesi bekleniyor. İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 22 Mayıs hava durumu tahminleri.

22.05.2021Gündem
21 Mayıs hava durumu tahminleri - Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden İstanbul için kuvvetli yağış uyarısı

21 Mayıs hava durumu tahminleri - Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den İstanbul için kuvvetli yağış uyarısı!

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji Genel Müdürlüğü fırtına ve kuvvetli yağış uyarısında bulundu. Son hava durumu raporuna göre cuma günü İstanbul, Tekirdağ, Yalova, Bursa ve Balıkesir kuvvetli sağanak yağışın etkisi altına girecek. Kuzey Ege'de ise 6 ila 8 kuvvetinde (50-75km/saat) olması tahmin edilen fırtınanın öğle saatlerine kadar devam etmesi bekleniyor. MGM'nin yaptığı açıklamada cuma günü beklenen yağışlar için sel ve su baskınlarına karşı vatandaşlardan dikkatli olunması istendi. İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve il il 21 Mayıs Cuma hava durumu tahminleri.

21.05.2021Gündem
Bayramın son günü hava nasıl olacak Meteorolojiden sağanak uyarısı İşte 15 Mayıs il il hava durumu

Bayramın son günü hava nasıl olacak? Meteoroloji'den sağanak uyarısı! İşte 15 Mayıs il il hava durumu

Hava durumu tahminlerini açıklayan Meteoroloji sağanak uyarısı yaptı. Bayram boyunca yurt genelinde devam eden sıcak havaların ardından bazı bölgeler yağışın etkisi altına girecek. Son hava durumu değerlendirmelerine göre Kars, Ardahan ve Ağrı çevreleri ile Van'ın doğusunda gök gürültülü sağanak bekleniyor. Edirne ve Kırklareli çevrelerinde de 15 Mayıs Cumartesi günü yağmur etkili olacak. İstanbul'da ise hava sıcaklığı 27 derece olacak. Peki, Bayramın son günü hava nasıl olacak? İşte, 15 Mayıs Türkiye geneli hava durumu raporu.

14.05.2021Gündem
Havalar ne zaman ısınacak Meteoroloji tarih verdi İşte MGM 11 Mayıs hava durumu

Havalar ne zaman ısınacak? Meteoroloji tarih verdi! İşte MGM 11 Mayıs hava durumu

Hava ne zaman ısınacak? sorusu Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün açıklamaları ile yanıt buldu. Son günlerde Marmara başta olmak üzere bir çok bölgede devam eden soğuk havanın ardından Meteoroloji fırtınanın salı gününe kadar devam edeceğini duyurdu. Hafta ortasında hava sıcaklıkların yükselmesi beklenirken, salı günü İç Anadolu'nun kuzey ve doğusu, Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeyinde zirai don ön görülüyor. İşte, MGM 11 Mayıs İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

11.05.2021Gündem
Yeni haftada hava nasıl olacak 10 Mayıs il il hava durumu: Kar ve sağanak yağış görülecek

Yeni haftada hava nasıl olacak? 10 Mayıs il il hava durumu: Kar ve sağanak yağış görülecek!

Hava durumu tahminleri için Meteoroloji'den açıklama geldi. Yurt genelinde geride bıraktığımız hafta sıcak havalar etkisini gösterirken, Doğu Karadeniz yaylaları için kar yağışı uyarısı geldi. MGM'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre kuzey ve iç kesimlerde hava sıcaklığı mevsim normallerinin 2 ila 4 derece altına inecek. Öte yandan Prof. Dr. Şen, yarından itibaren yağışların Türkiye'yi terk edeceğini ve çarşamba gününden sonra ise sıcaklıkların yükselmeye başlayacağını vurguladı. İşte, 10 Mayıs İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu raporu.

9.05.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak Sıcaklıklar artıyor... Meteoroloji 2 Mayıs il il hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? Sıcaklıklar artıyor... Meteoroloji 2 Mayıs il il hava durumu tahminleri!

Hava durumu tahminlerini duyuran Meteoroloji, Türkiye'nin sıcak hava dalgası altına gireceğini duyurdu. Son yapılan tahminlere göre Doğu Anadolu'nun doğusunda pazar günü sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Güneydoğu Anadolu'nun kuzeyinde yer yer kuvvetli rüzgar ön görülüyor. Uzun vadeli hava durumu tahminlerini duyuran MGM, ilerleyen günlerde ise Marmara Bölgesi'nde sıcaklıkların gölgede 26, Ege Bölgesi'nde ise 34 derece seviyelerinde olacağını açıkladı. İşte, MGM 2 Mayıs İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

1.05.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak 1 Mayıs il il hava durumu tahminleri... Hafta sonu o illere yağmur geliyor

Bugün hava nasıl olacak? 1 Mayıs il il hava durumu tahminleri... Hafta sonu o illere yağmur geliyor

Hava durumu tahminleri belli oldu. Kuzey ve iç kesimlerde 2 ila 5 derece hava sıcaklığının artacağını duyuran Meteoroloji, sağanak yağış uyarısında bulundu. Son hava durumu raporuna göre 1 Mayıs Cumartesi günü Kastamonu, Amasya, Tokat ve Çorum çevreleri yağışın etkisi altına girecek. Kars çevrelerinde özellikle yağışların kuvvetli olması ön görülüyor. İstanbul'da ise sıcaklık 24 derece civarında olacak. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, MGM 1 Mayıs İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

1.05.2021Gündem
Hava nasıl olacak Meteoroloji 28 Nisan il il hava durumu tahminleri: Doğu Anadoluya yağış uyarısı

Hava nasıl olacak? Meteoroloji 28 Nisan il il hava durumu tahminleri: Doğu Anadolu'ya yağış uyarısı

Hava durumu tahminleri belli oldu. Sıcak havalar etkisini sürdürürken Meteoroloji Doğu Anadolu Bölgesi'nde sağanak yağışın etkili olacağını duyurdu. Son hava durumu tahminlerine göre, Kars, Ağrı, Iğdır, Hakkari ile Van'ın doğu kesimlerinde sağanak yağış bekleniyor. Hava sıcaklığı kuzey, iç ve batı kesimlerde 3 ila 6 derece artacak. İstanbul'da ise 28 Nisan Çarşamba günü sıcaklık en yüksek 22 derece olacak. Peki, bugün hava nasıl olacak? İşte, MGM İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

27.04.2021Gündem
Bugün hava nasıl olacak 27 Nisan il il hava durumu tahminleri - MGM duyurdu: Sıcaklıklar artıyor

Bugün hava nasıl olacak? 27 Nisan il il hava durumu tahminleri - MGM duyurdu: Sıcaklıklar artıyor

Hava durumu tahminleri Meteoroloji tarafından açıklandı. Son hava durumu raporunu yayınlayan MGM, sıcaklıkların iç ve batı bölgelerde 2 ila 6 derece artacağını bildirdi. Osmaniye, Aksaray, Tokat ve Ordu çevreleri ile Adana'nın kuzey ve doğu, Hatay'ın kıyı, Kahramanmaraş'ın batı ilçelerinde ise sağanak yağış etkili olacak. Güneydoğu Anadolu'da toz taşınımı tahmin ediliyor. Peki, bugün hava durumu nasıl olacak? İşte, 27 Nisan İstanbul, Ankara, İzmir ve il il hava durumu tahminleri.

26.04.2021Gündem