MENÜ

İftar Vakitleri

İftar Vakitleri ile ilgili tüm haberleri, son dakika İftar Vakitleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün İftar Vakitleri haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 334 İftar Vakitleri haberi bulunmuştur.

İftar Vakitleri Haberleri

İl il sahur saatleri... 2019 Ramazan İmsakiyesi ve sahur vakitleri

İl il sahur saatleri... 2019 Ramazan İmsakiyesi ve sahur vakitleri

2019 Ramazan İmsakiye bilgileri, ramazan ayının gelmesi ile beraber vatandaşların gündeminde yer almaya devam ediyor. Oruç ibadetini yerine getirip iftarını yapan vatandaşlar, 81 ilin imsakiye bilgilerini ve sahur saatlerini merak edip Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı saatler doğrultusunda araştırıyor. Peki, sahur saat kaçta yapılacak? İşte, 2019 Ramazan İmsakiyesi ve sahur saatleri ile ilgili bilgiler.

7.05.2019Gündem
İstanbulda sahur saat kaçta yapılacak İşte il il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri

İstanbul'da sahur saat kaçta yapılacak? İşte il il sahur saatleri ve imsakiye bilgileri

Oruç ibadetinin yerine getirecek olan İstanbul'da yaşayan vatandaşlar, iftar sonrası sahur saatleri ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Niyet ederek oruç tutacak olan İstanbullular, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı sahur saatlerine ulaşmak ve bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, İstanbul'da sahur saat kaçta yapılacak? İşte, İstanbul ve diğer iller için imsakiye vakitleri ve sahur saatleri.

7.05.2019Gündem
İstanbulda sahur saat kaçta İşte İstanbul sahur saatleri ve 2019 Ramazan İmsakiyesi

İstanbul'da sahur saat kaçta? İşte İstanbul sahur saatleri ve 2019 Ramazan İmsakiyesi

İstanbul'da ikamet eden vatandaşlar, İstanbul sahur saatleri ile ilgili bilgileri öğrenmek için internet üzerinden araştırmaya başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı, il il sahur saatlerini ve 2019 Ramazan İmsakiyesiyle ilgili detayları resmi internet sayfasında paylaşmıştı. Peki, İstanbul'da sahur saat kaçta? İşte, İstanbul sahur saati ve Ramazan İmsakiyesi ile ilgili bilgiler.

6.05.2019Gündem
Orduda iftara kaç saat kaldı Ordu iftar saatleri

Ordu'da iftara kaç saat kaldı? Ordu iftar saatleri

2019 imsakiye vakitleri ve ezan saatleri, Ordu'da yaşayan vatandaşların gündeminde yer almaya devam ediyor. Ramazan ayının ilk iftarını yapacak olan Ordu'da ikamet eden vatandaşlar hazırlıklarını bu bilgiler doğrultusunda tamamlayacak. Peki, Ordu'da iftara kaç saat kaldı? İşte, 2019 imsakiye bilgileri ve Ordu iftar saatleri.

6.05.2019Gündem
Eskişehirde sahur saat kaçta İl il sahur vakitleri

Eskişehir'de sahur saat kaçta? İl il sahur vakitleri

Ramazan ayının gelmesi ile beraber, bu gece sahur sofrasına oturacak olan milyonlarca vatandaş internet üzerinden iftar ve sahur saatlerini araştırmaya başladı. 2019 ramazan ayının ilk sahuru 5 Mayıs'ı 6 Mayıs'a bağlayan gece yapılacak. Eskişehir'de yaşayan vatandaşlar da Eskişehir sahur vakitlerini sorguluyor. Peki, Eskişehir'de sahur saat kaçta yapılacak? İşte, il il sahur vakitleri.

5.05.2019Gündem
Ankarada ilk sahur saat kaçta il il iftar ve sahur vakitleri

Ankara'da ilk sahur saat kaçta? il il iftar ve sahur vakitleri

Akşam saatlerinin yaklaşmasıyla birlikte Ankara’da ikamet eden vatandaşlar da ramazan ayının ilk sahuruna yönelik araştırmalara başladı. Türkiye’nin başkenti Ankara’da ikamet eden vatandaşlar sahur için hazırlık yapacak. Peki, Ankara’da ilk sahur saat kaçta yapılacak? İşte, il il sahur vakitleri

5.05.2019Gündem
İstanbulda sahur kaçta yapılacak İl il imsakiye bilgileri

İstanbul'da sahur kaçta yapılacak? İl il imsakiye bilgileri

Oruç ibadetinin idrak edileceği manevi güzelliklerle dolu ramazan ayının gelmesi ile, milyonlarca vatandaş sahur sofrasına oturarak ramazan ayını karşılayacak. Bugün, (5 Mayıs'ı 6 Mayıs'a bağlayan gece) ilk sahur sofrasına oturacak olan vatandaşlar, saatler öncesinden sahur vaktini merak etmeye başladı. İstanbul'da ikamet eden vatandaşlar da imsakiye bilgilerini öğrenmek için araştırma yapıyor. Peki, İstanbul'da sahur kaçta yapılacak? İşte, İl il imsakiye bilgileri

5.05.2019Gündem
Ramazan ayı bu yıl 29 gün sürecek

Ramazan ayı bu yıl 29 gün sürecek

Bu yıl ramazan ayı, Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanlığı kameri ay hesaplamalarına göre, şevval ayının hilali, ramazanın 29'uncu gününün akşamı görüleceği için 29 gün sürecek.

1.05.2019Gündem
İzmir, Ankara, İstanbul iftar ve sahur saatleri..İşte, 2019un il il imsakiye bilgileri

İzmir, Ankara, İstanbul iftar ve sahur saatleri..İşte, 2019'un il il imsakiye bilgileri

İstanbul, İzmir, Ankara iftar ve sahur saatleri, Ramazan ayının başlamasına günler kala birçok Müslüman'ın araştırdığı konu olmaya başladı. İlerindeki İftar ve sahur saatleri hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın 2019 yılı için yayımladığı imsakiye bilgilerini sorgulamaya başladı. İşte, İstanbul, Ankara, İzmir sahur ve iftar saatleri, Diyanet'in yayımladığı 2019 yılına dair imsakiye bilgileri

29.04.2019Gündem
İstanbul Ankara İzmir iftar saatleri | İl il iftar ve sahur vakitleri

İstanbul Ankara İzmir iftar saatleri | İl il iftar ve sahur vakitleri

Mübarek Ramazan ayının son günlerini idrak eden milyonlarca Müslüman oruçlarını tutmaya devam ediyor. Akşam saatlerinin yaklaşması ve iftara kısa bir süre kalmasıyla birlikte oruçlarını ne zaman açacaklarını merak eden vatandaşlar, iftar saati araştırmalarına başladı. İnternette 'İftar saat kaçta?' ve 'İftara ne kadar kaldı?' gibi araştırmalar yapan vatandaşlar, 13 Haziran iftar saatlerini sorguluyor. Peki, iftara ne kadar kaldı? İftar saat kaçta?

13.06.2018Gündem
İl il iftar ve sahur saatleri | 2018 Ramazan imsakiyesi

İl il iftar ve sahur saatleri | 2018 Ramazan imsakiyesi

Akşam saatlerinin gelmesiyle birlikte internette iftar saati aramaları hız kazandı. Rahmet ve bereket ayı Ramazan'da oruçlarını tutan vatandaşlar, bulundukları kentlerdeki iftar vakitlerini kontrol etmek için 2018 Ramazan imsakiyesi aramasında bulunuyorlar.. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerin iftar saatleri merak ediliyor. Peki, akşam ezanı bu akşam saat kaçta okunacak? İftar bugün saat kaçta? İşte il il iftar ve sahur vakitleri

9.06.2018Gündem
Ankarada iftar saat kaçta açılacak 8 haziran Ankara iftar ve sahur vakitleri... 2018 Ramazan imsakiyesi

Ankara'da iftar saat kaçta açılacak? 8 haziran Ankara iftar ve sahur vakitleri... 2018 Ramazan imsakiyesi

Ankara'da yaşayan vatandaşlar kentlerindeki iftar saatlerini merak ediyorlar. Ramazan ayının bitmesine çok az bir süre kala oruç tutan vatandaşlarımız iftar ve sahur vakitlerini tekrar kontrol ediyorlar. Peki bu akşam iftar saat kaçta açılacak? İşte il il iftar saatleri ve detaylar

9.06.2018Gündem
İl il iftar saatleri - İstanbul, Ankara ve İzmirde iftar saat kaçta açılacak 2018 Ramazan imsakiyesi

İl il iftar saatleri - İstanbul, Ankara ve İzmir'de iftar saat kaçta açılacak? 2018 Ramazan imsakiyesi

Ramazan ayının 15. gününde sahur vakitlerini merak eden vatandaşlar illerindeki iftar ve sahur saatlerini internette araştırıyorlar. İftara ne kadar kaldığını öğrenmek isteyenler Ramazan 2018 imsakiye aramasında bulunuyor. Peki Ramazanın 15. gününde iftar ve sahur vakitleri saat kaçta?

30.05.2018Gündem
İl il iftar saatleri ve 2018 Ramazan imsakiyesi - Oruç saat kaçta açılacak

İl il iftar saatleri ve 2018 Ramazan imsakiyesi - Oruç saat kaçta açılacak?

İl il iftar saatleri, ezan saatinin yaklaşmasıyla birlikte milyonlarca oruç tutan vatandaş tarafından sorgulanmaya başladı. Ramazan'ın 11. gününde oruçlarını tutmaya devam eden vatandaşlar, yaşadıkları illerin iftar saatini sorguluyorlar. İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerin iftar saatleri.

26.05.2018Gündem
İl il iftar ve sahur saatleri... İstanbul, İzmir ve Ankarada oruç saat kaçta açılacak 2018 Ramazan imsakiyesi

İl il iftar ve sahur saatleri... İstanbul, İzmir ve Ankara'da oruç saat kaçta açılacak? 2018 Ramazan imsakiyesi

Bugün Ramazan'ın onuncu gününü idrak eden vatandaşlar, iftar saati araştırmalarına başladı. Yaşadıkları şehirlerde akşam ezanının saat kaçta okunduğunu ve iftarın ne zaman açıldığını merak eden vatandaşlar, bir yandan iftar için hazırlık yaparken bir yandan da Diyanet'in yayınladığı 2018 Ramazan imsakiyesine göre 25 Mayıs iftar saatlerini sorguluyor. İftar saatlerinin yanı sıra sahur saatleri de merak edilen diğer bir konu. Peki, Bugün iftar saat kaçta? İftar ne zaman? Akşam ezanı saat kaçta okunacak? Sahur saat kaçta? Sahur ne zaman?

25.05.2018Gündem
Bakan açıkladı...  Uçak bilet fiyatları artacak mı

Bakan açıkladı... Uçak bilet fiyatları artacak mı?

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, dövizdeki artışın uçak ve demiryollarında bilet fiyatlarına yansıyıp yansımayacağının sorulması üzerine "Bizim şu an gerek havacılıkta gerek demiryollarında biletlerle ilgili herhangi bir ücret artışı yapmamız söz konusu değil" dedi.

24.05.2018Ekonomi
İl il iftar saatleri... İstanbul, Ankara ve İzmirde iftar saat kaçta açılacak 2018 Ramazan imsakiyesi

İl il iftar saatleri... İstanbul, Ankara ve İzmir'de iftar saat kaçta açılacak? 2018 Ramazan imsakiyesi

İl il iftar saatlerini oruç tutan milyonlarca vatandaş, ezan vaktini beklerken araştırmaya devam ediyor. Ramazan ayının ilk haftasında oruçlarını tutmaya devam eden vatandaşlar bir yandan da büyük bir sabırla iftar saatlerini bekliyor. İl il iftar saatleri bilgisi, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı 2018 Ramazan imsakiyesiyle birlikte açıklandı. İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerin iftar saatleri.

21.05.2018Gündem
Kayseride iftar saat kaçta açılacak İşte Kayseri iftar saati ve 2018 Ramazan imsakiyesi

Kayseri'de iftar saat kaçta açılacak? İşte Kayseri iftar saati ve 2018 Ramazan imsakiyesi

Kayseri iftar saatleri kentte yaşayan vatandaşlar tarafından merakla takip ediliyor. Ayrıca vatandaşlar şehirlerinde iftara ne kadar kaldığını da gün içinde takip ediyorlar. Peki Kayseri'de iftara kaç saat kaldı. İşte il il iftar saatleri

17.05.2018Gündem
İstanbul, İzmir, Ankara ve tüm illerin sahur vakitleri... Sahura kaçta kalkılacak

İstanbul, İzmir, Ankara ve tüm illerin sahur vakitleri... Sahura kaçta kalkılacak?

Sahura saat kaçta kalkılacak sorusu Ramazan'ın ilk gününü tamamlayan vatandaşlar tarafından merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan 2018 Ramazan imsakiyesiyle birlikte İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerin sahur vakitleri belli oldu. İşte, il il sahur ve iftar saatleri.

16.05.2018Gündem

Gaziantep'te iftar saat kaçta okunacak? Gaziantep iftar ve sahur vakti

Ramazan ayının ilk iftar saatleri, ibadetlerini kusursuzca yerine getirmek isteyen vatandaşların internette aradığı konular arasında yer alıyor. Her yıl Diyanet İşleri Başkanlığı'nın belirlediği bilgilere göre netlik kazanan iftar saatleri ve sahur vakitleri, iftara saatler kala sorgulanan konular arasında yerini aldı. Peki Gaziantep'te iftar bu akşam saat kaçta okunacak? İşte il il iftar ve sahur vakitleri

16.05.2018Gündem
Adana’da sahura saat kaçta kalkılacak - İl il sahur vakitleri ve 2018 Ramazan imsakiyesi

Adana’da sahura saat kaçta kalkılacak? - İl il sahur vakitleri ve 2018 Ramazan imsakiyesi

Adana'da sahura saat kaçta kalkılacak sorusu Ramazan ayının gelmesiyle birlikte vatandaşlar tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Bu akşam ilk sahura kalkacak olan vatandaşlar, yaşadıkları kentin sahur vakitlerini merak ediyorlar. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan 2018 Ramazan imsakiyesiyle birlikte sahur ve iftar saatleri belli oldu. Peki, Adana’da sahura saat kaçta kalkılacak?

15.05.2018Gündem
Hakkari’de ilk sahura kaçta kalkılacak 2018 Hakkari sahur vakitleri

Hakkari’de ilk sahura kaçta kalkılacak? 2018 Hakkari sahur vakitleri

On bir ayın sultanı Ramazan ayı bu gece başlıyor. Hakkari’de sahur saati şehirde oturan ve oruç ibadetlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Hakkari’de ilk sahurun saat kaçta olduğu merak eden vatandaşlar, konu hakkında araştırma yapıyor. Peki, Hakkari’de ilk sahur saat kaçta?

15.05.2018Gündem
Bolu’da ilk sahura kaçta kalkılacak 2018 Bolu sahur vakitleri

Bolu’da ilk sahura kaçta kalkılacak? 2018 Bolu sahur vakitleri

Bolu’da yaşayan vatandaşlar sahur vakitlerini merak ediyor. Sahur vakitleri konusunda bilgi almak isteyen vatandaşlar, sahura ne zaman kalkılacağını sorguluyor. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı sahur ve iftar vakitlerini araştıran Bolulular kentlerindeki sahur saatlerini öğrenmek istiyor. Peki, Bolu’da ilk sahur saat kaçta?

15.05.2018Gündem
İzmirde ilk sahura kaçta kalkılacak 2018 İzmir sahur vakitleri

İzmir'de ilk sahura kaçta kalkılacak? 2018 İzmir sahur vakitleri

On bir ayın sultanı Ramazan bu gece başlıyor. Milyonlarca Müslüman bu akşam kılacakları teravih namazının ardından gece yarısından sonra sahurunu yapacak ve oruç ibadetini gerçekleştirecek. İzmir'de sahur saati şehirde oturan ve oruç ibadetlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. İzmir'de ilk sahurun saat kaçta olduğu merak eden vatandaşlar, konu hakkında araştırma yapıyor. Peki, İzmir'de ilk sahur saat kaçta?

15.05.2018Gündem
Burdur ve Isparta’da ilk sahur saat kaçta  İl il 2018 iftar saatleri

Burdur ve Isparta’da ilk sahur saat kaçta? İl il 2018 iftar saatleri!

Burdur ve Isparta’da ikamet eden vatandaşlar, sahur ve iftar araştırmalarına günler öncesinden başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı 2018 takvimiyle Burdur, ve Isparta’nın 30 günlük imsakiye bilgilerini paylaştı. İşte il il iftar ve sahur vakitleri!

8.05.2018Gündem
Konya ilk sahur vakitleri | Konya sahur ve iftar saatleri

Konya ilk sahur vakitleri | Konya sahur ve iftar saatleri

Konya ilk sahur ve iftar saatleri, bölgede yaşayan Müslümanların araştırdığı konu oldu. Oruç ibadetlerini yerine getirmek için niyet edecek olan birçok birey, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı 2018 imsakiye bilgilerini sorgulamaya başladı. İşte, Konya'da iftar ve sahur saatleri bilgisinin yer aldığı Diyanet İşleri Başkanlığı imsakiyesi ve detaylı bilgiler

8.05.2018Gündem
Miraç Kandili için sahur vakitleri | Diyanet İşleri il il imsak saatleri

Miraç Kandili için sahur vakitleri | Diyanet İşleri il il imsak saatleri

Müslümanlar tarafından 13 Nisan Cuma günü idrak edilecek Miraç Kandili'nde oruç tutarak ibadet edecek vatandaşlar, Miraç Kandili orucunun başlangıç saati olan imsak vakitlerini araştırıyor. İslam alemi tarafından önemli bir olan Miraç Kandili'ni oruç tutarak geçirmek isteyen vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın açıkladığı imsak vakitlerini sorguluyor. Peki, 12 Nisan Perşembe gecesi sahur vakti ne zaman, 12 Nisan imsak vakti saat kaçta?

12.04.2018Gündem
Adana iftar saati ve 2017 Ramazan imsakiyesi

Adana iftar saati ve 2017 Ramazan imsakiyesi

Adana'da iftarın saat kaçta açılacağı milyonlarca vatandaşın merakla araştırdığı konular arasında yer alıyor. Adana'da yaşayan bütün vatandaşlar ezan saatini gelmesini büyük bir sabırla bekliyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Adana'nın 2017 Ramazan imsakiyesi bilgileri yayımlandı. İşte, Adana iftar saati ve 2017 Ramazan imsakiyesi

23.06.2017Gündem
Gaziantep iftar saati ve 2017 ramazan imsakiyesi

Gaziantep iftar saati ve 2017 ramazan imsakiyesi

Gaziantep'te iftarın saat kaçta açılacağı kentte yaşayan milyonlarca vatandaş tarafından en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Gaziantep'te ikamet eden vatandaşlar büyük bir sabırla ezan vaktinin gelmesini bekliyorlar. Diyanet İşleri tarafından Gaziantep'in 2017 ramazan imsakiye bilgileri açıklandı. İşte, Gaziantep iftar saati ve Ramazan 2017 imsakiyesi.

23.06.2017Gündem
Bolu, Düzce ve Eskişehirde iftar saat kaçta açılacak İşte Ramazan 2017 imsakiyesi

Bolu, Düzce ve Eskişehir'de iftar saat kaçta açılacak? İşte Ramazan 2017 imsakiyesi

Bolu, Düzce ve Eskişehir'de iftarın saat kaçta açılacağı milyonlarca vatandaş tarafından merakla sorgulanan konular arasında yer alıyor. Ramazan ayının sonlarına yaklaşırken vatandaşlar artık son oruçlarını tutmaya başladı. Bolu, Düzce ve Eskişehir'de yaşayan vatandaşlar ise büyük bir sabırla ezan vaktinin gelmesini bekliyorlar. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Bolu, Düzce ve Eskişehir'in 2017 Ramazan imsakiye bilgileri açıklandı. Peki, Bolu, Düzce ve Eskişehir'de iftar saat kaçta açılacak? İşte, Ramazan 2017 imsakiyesi.

22.06.2017Gündem
İzmirde iftar saat kaçta (2017 İzmir Ramazan İmsakiyesi)

İzmir'de iftar saat kaçta? (2017 İzmir Ramazan İmsakiyesi)

İzmir'de yaşayan vatandaşlar kentlerindeki iftar saatlerini araştırıyor. Diyanet İşleri'nin resmi duyurusu ile yayınlanan imsakiyede İzmir İftar saatlerini haberimizde listeledik.. İşte İzmir iftar saatleri ve Ramazan 2017 İmsakiyesi

22.06.2017Gündem
Bursa, Sakarya, Artvinde iftar ve sahur vakitleri

Bursa, Sakarya, Artvin'de iftar ve sahur vakitleri

Bursa, Sakarya ve Artvin'de sahur ve iftar vakti için detayları araştırmaya başlayan vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı imsakiye bilgilerini araştırıyor. Artvin, Sakarya ve Bursa'da iftar saatleri bugün ne zamana denk gelecek? İşte, Bursa, Artvin ve Sakarya iftar saatleri

5.06.2017Gündem
İstanbulda iftara ne kadar kaldı İstanbul iftar saati

İstanbul'da iftara ne kadar kaldı? İstanbul iftar saati

İstanbul iftar saati için araştırmalar başladı. Ramazan ayının ilk haftasını geride bırakan İstanbullular, 4 Haziran Pazar günü orucu kaçta açacaklarını merak ediyor. İftar saatler, sahur vakitleri ve 2017 imsakiyesi şehirlere göre değişiklik gösteriyor. Peki, İstanbul'da iftara ne kadar kaldı?

4.06.2017Gündem
Ankarada bu akşam iftar saat kaçta açılacak Ankara iftar çadırı listesi ve 2017 Ramazan imsakiyesi

Ankara'da bu akşam iftar saat kaçta açılacak? Ankara iftar çadırı listesi ve 2017 Ramazan imsakiyesi

Ankara'da bu akşam iftarın saat kaçta açılacağı kentte yaşayan binlerce vatandaş tarafından merak edilen konular arasında yer aldı. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Ankara'da yaşayan vatandaşlar oruçlarını tutmaya başladı. Büyük bir sabırla oruçlarını açmayı bekleyen Ankaralılar ise imsakiye bilgilerini merak ediyorlar. Diyanet İşleri tarafından Ankara 2017 Ramazan imsakiyesi bilgileri açıklandı. Peki, Ankara'da bu akşam iftar saat kaçta açılacak? İşte, Ankara iftar çadırı listesi ve 2017 Ramazan imsakiyesi

2.06.2017Gündem
Denizli’de iftara kaç saat kaldı Denizli iftar çadırları listesi

Denizli’de iftara kaç saat kaldı? Denizli iftar çadırları listesi

Denizli iftar saati için arayışlar başladı. Saatlerin ilerlemesiyle birlikte iftar hazırlıklarını sürdüren bölge halkı Ramazan’ın altıncı gününde orucu kaçta açacaklarını merak ediyor. İftar, sahur vakitleri ve 2017 imsakiyesi illere göre değişiklik gösteriyor. Peki, Denizli’de iftara ne kadar kaldı? Denizli iftar çadırları listesi ve 2017 imsakiyesi detayda!

2.06.2017Gündem
Bingölde iftar saatleri Bingöl iftar ve sahur vakitleri

Bingöl'de iftar saatleri! Bingöl iftar ve sahur vakitleri

Bingöl iftar saatleri için Diyanet İşleri Başkanlığı üzerinden detaylı bilgileri araştıran vatandaşlar, 2017 Bingöl iftar saatleri bilgisini edinmek istiyor. Peki, Diyanet İşleri Başkanlığı üzerinden yayımlanan bilgilere göre Bingöl iftar va sahur vakitleri bu gün nasıl şekillenecek? İşte, 2017 Bingöl imsakiye bilgisi

31.05.2017Gündem
Denizli iftar saat kaçta Denizli 2017 sahur vakti

Denizli iftar saat kaçta? Denizli 2017 sahur vakti

Denizli iftar saati bölge halkı tarafından merak ediliyor. Ramazan ayının beşinci gününde oruç ibadetini hakkıyla yerine getirmek isteyen Denizlililer, günün ilerlemesiyle birlikte iftar saati ve sahur vakitleri araştırmalarını sıklaştırdı. Peki, Ege bölgesinde yer alan Denizli’de bugün oruç saat kaçta açılacak? İftara kaç saat kaldı? 2017 imsakiyesi bilgileri!

31.05.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Ramazan herkesindir

BU yıl Ramazan laik kesimde “sönük” geçiyor.

3.06.2017