MENÜ

İdil Naz Kaluç Kimdir

İdil Naz Kaluç Kimdir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İdil Naz Kaluç Kimdir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7 İdil Naz Kaluç Kimdir haberi bulunmuştur.

İdil Naz Kaluç Kimdir Haberleri

İdil Naz Kaluç kimdir Stil Avcıları yarışmacısı İdil kaç yaşında

İdil Naz Kaluç kimdir? Stil Avcıları yarışmacısı İdil kaç yaşında?

İdil Naz Kaluç, yine bir yarışma programıyla gündeme geldi. Daha önce güç ve beceri gerektiren yarışmalarda yer alan İdil Naz Kaluç, bu kez stiliyle fark yaratmaya çalışacak. Peki İdil Naz Kaluç kimdir? Stil Avcıları yarışmacısı İdil kaç yaşında?

6.11.2017Televizyon
İdil Naz Kaluç kimdir, hangi yarışmada ünlü olmuştu

İdil Naz Kaluç kimdir, hangi yarışmada ünlü olmuştu?

İdil Naz Kaluç yepyeni bir yarışmayla yeniden gündeme geldi. Kendine has tarzı ve üslubuyla ismini Big Brother Türkiye ile geniş kitlelere duyurmuştu, özellikle havuzlu fotoğrafları çok konuşulmuştu. Peki İdil Naz Kaluç kimdir, kaç yaşında?

30.10.2017Televizyon
İbrahim Aktolon yeni klibi için kış gününde havuza girdi

İbrahim Aktolon yeni klibi için kış gününde havuza girdi!

Küçük yaştan beri müzik çalışmaları bulunan İbrahim Aktolon, “Her Şey Senin İçin” klibi ile müzik dünyasına adım atıyor. Aktolon, yeni klibi için kış gününde buz gibi havada havuza girdi. İşte detaylar...

21.03.2016Magazin
Big Brother Türkiyede  2.haftanın eleneni kim | Haftanın lideri kim oldu

Big Brother Türkiye'de 2.haftanın eleneni kim? | Haftanın lideri kim oldu?

Ekranların yeni yarışma programı Big Brother Türkiye'de 2. eleme haftasında yarışmaya veda eden isim kim oldu? Dokunulmazlık oyununu kazanarak ismini eleme listesinden sildiren isim kim oldu?

15.12.2015Bilgi
Big Brother Türkiye | İdil Naz Kaluç Kimdir

Big Brother Türkiye | İdil Naz Kaluç Kimdir?

Big Brother Türkiye yarışmasının dikkat çeken isimlerinden İdil Naz Kaluç kimdir? Daha önce Bu Tarz Benim yarışmasına da katılan İdil Naz Kaluç'un Big Brother Türkiye yarışmasında sergileyeceği performans merak ediliyor.

8.12.2015Bilgi
Bu Tarz Benim İdil, öyle bir kılığa girdiki... İdil Naz Kaluç kimdir

Bu Tarz Benim İdil, öyle bir kılığa girdiki... İdil Naz Kaluç kimdir?

Ebru Akel'in deyimiyle, O hem yorumlarıyla hem de kişiliğiyle ön plana çıkan Bu Tarz Benim'in en ilginç karakterlerinden biri.

4.02.2015Keyif
Big Brother Türkiye Yarışmacısı İdil Kimdir

Big Brother Türkiye Yarışmacısı İdil Kimdir?

Havuz görüntüleriyle adeta nefesleri kesen ve sosyal medya yorumcuları tarafından çekici bulunan Big Brother Türkiye yarışmacısı İdil Naz Kaluç hakkındaki bilgileri sizler için derledik. Peki; Big Brother İdil kimdir? İşte İdil hakkında bilinmeyenler...

14.01.2016Kelebek