EKSTRA
MENÜ

Hipodrom

Hipodrom haberleri sayfasında güncel ve son dakika Hipodrom hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 1.321 Hipodrom haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Hipodrom Haberleri

Rest çekti Millete gideriz dedi

Rest çekti 'Millete gideriz' dedi

Yunanistan Başbakanı Çipras: 'Müzakerelerde hükümetin kırmızı çizgilerini aşan bir durum olursa halk oylamasına gideceğiz'dedi.

28.04.2015Avrupa
Kırmızı çizgiler aşılırsa halk oylamasına gideceğiz

'Kırmızı çizgiler aşılırsa halk oylamasına gideceğiz'

Yunanistan Başbakanı Çipras, AB ile müzakerelerde hükümetin "kırmızı çizgileri" bulunduğunu belirterek, bunları aşan bir durum olması halinde halk oylamasına gidebileceklerini belirtti.

28.04.2015Ekonomi
Ankarada trafik kazası: 15 yaralı

Ankara'da trafik kazası: 15 yaralı

Ankara'da bu sabah bir dolmuşun belediye otobüsüyle çarpışması sonucu 15 kişi yaralandı. Yaralanan vatandaşlar kaldırıma yatarak ambulansın gelmesini bekledi.

27.04.2015Gündem
Romanın doğum günü kutlandı

Roma'nın "doğum günü" kutlandı

Dünyanın en eski kentlerinden olan ve efsaneye göre M.Ö 753 yılında kurulan Roma'nın 2 bin 768'inci "doğum günü" tarihi yürüyüşle kutlandı.

20.04.2015Avrupa
Davutoğlu seçim beyannamesini açıkladı

Davutoğlu seçim beyannamesini açıkladı

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı öncesi dışarıdaki vatandaşlara seslenen Davutoğlu'nun Yeni Türkiye, bize her yer Türkiye seçim şarkısı eşliğinde salona girmesiyle partililer coştu. Kürsüye gelen Davutoğlu "Başkanlık sistemini, anayasal çerçevede yasama ve yürütmenin etkin olduğu, demokratik kontrol mekanizmalarının ön görüldüğü bir yönetim modeli olarak tasavvur ediyoruz. Bütün partileri, STK’ları, bu yeniden yapılandırma sürecine katkıda bulunmaya davet ediyoruz. Yürütme erki de yasama ve yargı erki gibi anayasal denetime açık olacaktır" dedi

15.04.2015Gündem
Başkentte bazı yollar trafiğe kapatılacak

Başkent'te bazı yollar trafiğe kapatılacak

Anadolu Ajansı'nın haberine göre, Başkent'te AK Parti tarafından düzenlenecek "25. Dönem Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı" nedeniyle gece yarısından itibaren bazı yollar trafiğe kapatılacak.

14.04.2015Gündem
Kendini hipodromda zanneden garson

Kendini hipodromda zanneden garson

At yarışı yorumuyla, hem arkadaşlarını hemde izleyenleri gülme krizine sokan garson.

13.04.2015Eğlence
Dikkat Cumartesi bu yollar trafiğe kapalı

Dikkat! Cumartesi bu yollar trafiğe kapalı

MHP'nin 11. Olağan Büyük Kongresi nedeniyle 21 Mart Cumartesi günü bazı yollar trafiğe kapatılacak.

18.03.2015Gündem
TJKdan her şehre hipodrom müjdesi

TJK'dan her şehre hipodrom müjdesi

Türkiye Jokey Kulübü (TJK), hazırlığını strateji planı çerçevesinde hipodrom bulunmayan illerin bu tesise kavuşması için çalışma başlattı.

9.03.2015Diğer
Venedik etrafımda dolandı

Venedik etrafımda dolandı

Yeni bir yeri görmenin iki yolu var. Birincisi, gitmeden okumak. Tarihini öğrenmek. Elinde harita, yolunu kaybetmiş turist karikatürüne benzememek. Bir ülkeye gitmeden önce dil kursuna bile yazılan, o ülkenin haberlerini özellikle takip eden, edebiyatını hatmeden tanıdıklarım var. Ben tersini yapıyorum. Önce görüp, yaşıyor, sonra okuyup öğreniyorum. Venedik maceramı da işte böyle yaşadım.

22.02.2015Seyahat
Altılı ganyanda kural değişilkiği

Altılı ganyanda kural değişilkiği

At yarışlarında üçlü ganyan, dörtlü ganyan, beşli ganyan, yedili ganyan, "n" tek ve "n"li plase oyunlarının altılı ganyan oyununu oluşturan koşulardaki ayaklarında altılı ganyan favorisi kuralı, altılı ganyan oyununun ayağına denk gelmeyen koşularında ise en fazla ganyan kuralı geçerli olacak.

14.02.2015Diğer
Veliefendide büyük şok Protesto edelim derken canlarıyla oynadılar

Veliefendi'de büyük şok! Protesto edelim derken canlarıyla oynadılar

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda bugün 4. koşu sırasında piste giren ve Canlı Yaşam Kuşağı adlı gruba üye oldukları iddia edilen 5-6 kişi, üzerinde, "Bakımın karşılığı kırbaç olamaz, para hayvanı esir almaz" yazılı bir pankartla piste girdi.

3.02.2015Diğer
İstanbulun 7 tepesi nerede, İstanbul hangi tepeler üzerine kuruldu

İstanbul'un 7 tepesi nerede, İstanbul hangi tepeler üzerine kuruldu?

Asırlardır dilden dile gelen 'Yedi Tepeli İstanbul' cümlesi ne anlama geliyor? Nerede bu 7 tepe? İstanbul denilince ilk akla gelen şeylerden biri şüphesiz İstanbul‘un Yedi Tepesi’dir. İstanbul Belediyesinin logosunun da üzerinde bulunan, şairlerin şiirlerine konu olmuş bu yedi tepe nerede biliyor musunuz?

2.02.2015Keyif
Hipodromda şike  iddiası ortalığı karıştırdı

Hipodromda şike iddiası ortalığı karıştırdı

Fair Play ödülü sahibi, başarılı jokey Erhan Yavuz, 20 Ocak'ta Kocaeli'de bindiği Bishamon isimli at ile birinciliğe koşarken, son metrelerde rakibinin etkili atakları ile yarışı burun farkıyla kaybetti. İzleyenlerin 'şike var' diye isyan ettiği yarışı, Asafhan isimli atıyla Kemal Kurt kazandı.Yarış yazarı Atahan Zilcioğlu ntv.com.tr'ye yaptığı açıklamada; Erhan Yavuz Kocaeli’nde kaybettiği yarışta kesinlikle şike yapmadı atını yarışı kaybetmek için koşturmadı... Şampiyonlar Ligi yarı final maçında Chelsea karşısında penaltı kaçıran Messi veya Dünya Kupası'nda hayal kırıklığı yaratan Brezilya'nın Ekvador ile oynadığı maçta Neymar’ın yaptığı gibi, boş kaleye golü atamamıştır, yaptığı budur.Yavuz'a 60 gün tedbirli men cezası verildi. 60 gün at binemeyecek olan ünlü jokey, yüksek komserler kuruluna sevk edildi.

22.01.2015Spor
UNESCO ‘mega projelerden’ endişeli

UNESCO ‘mega projelerden’ endişeli

UNESCO, İstanbul tarihi yarımadada devam eden mega projelerden endişeli. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de bulunan UNESCO Direktörü İrina Bokova’ya bu projeleri ve etkilerini anlatan bir sunum yaptı.

8.01.2015Keyif
Ders almıyoruz

Ders almıyoruz

MANİSA’nın Soma İlçesi’nde, geçen 13 Mayıs’ta 301 madenci hayatını kaybetti. 6 Eylül’de de İstanbul’da Torunlar Rezidans inşaatında asansörün 32’inci kattan düşmesi üzerine 10 işçi yaşamını yitirdi. Yaşanan bu iki acı olayın ardından en çok tartışılan konu, işçi sağlığı ve güvenliği ile hayat kurtaran emniyet kurallarının tam olarak yerine getirilip getirilmediği oldu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı müfettişlerinin yaptıkları incelemeler sonrasında, işçiler için gerekli önlemlerin alınmadığı ortaya çıktı.

16.12.2014Ege
Erdoğandan önemli açıklamalar

Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Recep Tayyip Erdoğan, ilk kez Cumhurbaşkanı olarak katıldığı Ankara Hipodrom'daki (Atatürk Kültür Merkezi) 29 Ekim kutlamalarında konuştu. Erdoğan, böylece merhum Turgut Özal, Süleyman Demirel, Ahmet Necdet Sezer ve Abdullah Gül'ün konuşmama geleneğini değiştirmiş oldu.

29.10.2014Gündem
Erdoğandan önemli açıklamalar

Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Recep Tayyip Erdoğan, ilk kez Cumhurbaşkanı olarak katıldığı Ankara Hipodrom'daki (Atatürk Kültür Merkezi) 29 Ekim kutlamalarında konuştu. Erdoğan, böylece merhum Turgut Özal, Süleyman Demirel, Ahmet Necdet Sezer ve Abdullah Gül'ün konuşmama geleneğini değiştirmiş oldu.

29.10.2014Haber
Diyarbakır at yarışları iptal edildi

Diyarbakır at yarışları iptal edildi

Türkiye Jokey Kulübü (TJK), Kobani eylemlerinin ardından çıkan olaylar nedeniyle Diyarbakır'daki at yarışlarını iptal etti.

8.10.2014Diğer
Diyarbakırda at yarışları da iptal edildi

Diyarbakır'da at yarışları da iptal edildi

Türkiye Jokey Kulübü (TJK), Kobani eylemlerinin ardından çıkan olaylar nedeniyle Diyarbakır'daki at yarışlarını iptal etti.

8.10.2014Diğer

Yazar Sonuçları

SGK sancısı

Tekil gebeliklerde, doğum öncesi 8 ve doğum sonrası 8 olmak üzere toplam 16 hafta yasal ‘doğum izni’ hakkı tanınıyor.

26.04.2015

Türk bayraklı pano devrildi

Okurlar; kente, yaşadıkları mahalleye ve sokağa dair tüm sorun ve taleplerini iletmeye devam ediyor.

12.04.2015

EGO, rampada kaldı

Tekerlekli sandalye kullanan engelli bir vatandaş, Ümitköy metro istasyonunun önündeki duraktan otobüse binmek istedi.

1.01.2015

Kaçak sarayın bize gösterdiği şey

DÜN itibariyle bir gelenek de son buldu, artık Çankaya denildiğinde aklımıza Cumhurbaşkanlığı makamı gelmeyecek.

29.10.2014
Yine aşiret tikisi gencin tey teyleri

Yine aşiret tikisi gencin tey teyleri!

Resmen Yalan Dünya’nın içinde çekilen diziyi cidden bir daha çekmişler ve üstelik abartı da komedi yapan Gülse Birsel’i sollamışlar.

23.09.2014