MENÜ

Hepsiburada.Com

Hepsiburada.Com ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hepsiburada.Com haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 463 Hepsiburada.Com haberi bulunmuştur.

Hepsiburada.com, 1998 yılından beri faaliyette olan, yalnızca İnternet üzerinden hizmet veren alışveriş sitesi. 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası, 2013 yılında ise Yılın E-ticaret Sitesi seçilmiştir.
İstanbul, Sultanbeyli'de 14.000 m2 alana ve 300'ye yakın personele sahip bir yönetim merkezi bulunmaktadır. Tüm hizmetler bu merkezden sağlanmaktadır. Şirket yaklaşık 1100 tedarikçi firma ile çalışmaktadır. Yurt içinde Horoz Lojistik, Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo, yurt dışında da Geopost ile anlaşmalıdır.


Hepsiburada.Com Haberleri

Mangalda kül bırakmayın

Mangalda kül bırakmayın

Normalleşme adımlarıyla beraber sosyalleşmek için açık alandaki aktiviteler daha çok tercih edilir oldu. Bunlardan belki de en önemlisi yazın vazgeçilmezi mangal. Bu keyfinize keyif katacak lezzetleri ünlü şeflere sorduk: Püf noktaları neler? Şu sıra hangi malzemeler revaçta? Kendi bahçemiz yoksa nerelere gidebiliriz? Başkalarını rahatsız etmemek için nelere özen göstermeliyiz?

Taşlardan gelen güzellik: Gua sha

Taşlardan gelen güzellik: Gua sha

Uzakdoğu güzellik ritüellerine bir yenisi daha eklendi: Gua sha taşları... Geleneksel Çin tıbbı tedavilerinden biri olan gua sha, rulo veya geometrik taşlarla kan dolaşımını hızlandırma tekniğine dayanıyor. Nasıl kullanıldıklarını uzmanlarına danıştık.

Müşterilerinin hayatlarını ‘MetLife Benimle’ ile kolaylaştırıyor

Müşterilerinin hayatlarını ‘MetLife Benimle’ ile kolaylaştırıyor

MetLife Emeklilik ve Hayat, sosyal izalosyon döneminin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış yeni platformu ‘MetLife Benimle’yi müşterilerinin kullanımına açtı.

23.05.2020Sigorta
Kayak modasının anahtar parçaları

Kayak modasının anahtar parçaları

Sezonun sonlarına yaklaşırken kayak tatili planlıyorsanız alışveriş listemize mutlaka göz atın.

23.02.2020Seyahat
Hepsiburada müşteri hizmetleri telefon numarası nedir Direk operatöre bağlanma ve iletişim no

Hepsiburada müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Direk operatöre bağlanma ve iletişim no

Hepsiburada müşteri hizmetleri, müşterilerin talep ve istekleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Hepsiburada müşteri hizmetlerine bağlanarak sorunlarınıza ve taleplerinize karşılık alabilirsiniz. Hepsiburada müşteri hizmetleri ve adres bilgilerini sizler için paylaştık. Bu sayede doğrudan operatöre bağlanabilirsiniz. İşte Hepsiburada müşteri hizmetleri hakkında tüm detaylar.

14.01.2020Gündem
Efsane Cuma indirimleri tüm hızıyla devam ediyor

Efsane Cuma indirimleri tüm hızıyla devam ediyor

Avrupa ülkeleri ve ABD'de Black Friday olarak düzenlenen indirimler ülkemizde de farklı isimlerde organize ediliyor. Hepsiburada'nın gerçekleştirdiği Efsane Cuma indirimleri de devam ediyor. Teknolojiden tekstile, mutfak ürünlerinden bebek ürünlerine kadar geniş bir yelpazede pek çok ürünün satıldığı Efsane Cuma indirimlerinden yararlanmak isteyen vatandaşlar, elini çabuk tutmalı. İşte, Efsane Cuma indirimleri hakkında tüm ayrıntılar...

23.11.2019Gündem
İndirim savaşları

İndirim savaşları

Alışverişin rekorlarla beraber anıldığı Kara Cuma (Black Friday) indirimleri başladı. Firmalar 29 Kasım’ı beklemeden bir hafta öncesinden müşterilerin kapısını çalarken bu yıl geçen yıla göre alışverişin en az 2 kat artarak 7 milyar lirayı aşması bekleniyor. E-ticaret devleri bu süreçte müşterinin zarar görmemesi için belirlenen indirim oranlarını kilitlediklerini belirtirken perakendeciler ise AVM’lerde büyük seri sonu indirimlerinin yaşanacağını ve saat 24.00’a kadar açık olacaklarını söyledi.

23.11.2019Ekonomi
Hepsiburada indirim günleri başlıyor Efsane Cuma ne zaman başlıyor

Hepsiburada indirim günleri başlıyor! Efsane Cuma ne zaman başlıyor?

Her sene Black Friday kapsamında gerçekleşen Efsane Cuma indirimleri için geri sayım başladı. Hepsiburada'nın gerçekleştirdiği Efsane Cuma indirim fırsatlarında, teknolojiden ev tekstiline, süpermarketten anne bebek ürünlerine pek çok ürün yer alacak. Peki, Efsane Cuma ne zaman başlıyor? Efsana Cuma indirimleri hangi gün? İşte, merak edilenler.

21.11.2019Ekonomi
Hedef ahşap oyuncakta dünya markası olacak

Hedef ahşap oyuncakta dünya markası olacak

Bir ahşap oyuncak markası olan Mamatoyz, 2015 yılında 3 genç girişimci tarafından kuruldu. İstanbul Hadımköy’deki üretim tesisinden 10 ülkeye ihracat yapan marka kısa süre önce de mağazalaşma atağına kalktı. Ayça Koçer, Muzaffer Koçer ve Mert Öztiryaki’nin hedefi ise dünya markası olmak.

2.08.2019Ekonomi
Minicadde.com ocak ayında %70 büyüdü

Minicadde.com ocak ayında %70 büyüdü!

Ebeveynlerin ihtiyaçlarını anlamak ve taleplerine hızlı çözümler sunmak amacıyla 2018 yılı Haziran Ayında faaliyetlerine online olarak başlayan minicadde.com,anne babaları Dünya markalarıyla buluştururken 2019 Ocak’ta %70 büyüdü.

28.02.2019Advertorial
Zirvedeki şıklık

Zirvedeki şıklık

Evet, konu kayak olunca tasarımlarda fonksiyon daha fazla öne çıkıyor; ancak yine de her yılın farklı trendleri, renkleri, malzemeleri oluyor. Dağ yollarına düşmeden önce, bu alternatiflere göz atın. Karşınızda kayak modasında yeni trendler...

25.11.2018Seyahat
Segmentify, Alman fon Esordan yatırım aldı

Segmentify, Alman fon Esor'dan yatırım aldı

E-ticaret siteleri için ziyaretçi davranış analitiği geliştiren Segmentify, Alman girişim sermayesi fonu Esor Investments'tan yatırım aldı. Böylece Segmentify'ın kuruluşundan bu yana aldığı yatırım miktarı 2.5 milyon Euro’nun üzerine çıktı.

29.06.2018Startup
Abraajın yatırım birimi eş CEOları yönetim kurulundaki görevlerinden ayrıldı

Abraaj'ın yatırım birimi eş CEO'ları yönetim kurulundaki görevlerinden ayrıldı

Dubai merkezli özel sermaye fonu Abraaj'ın yatırım yönetimi biriminin eş CEO'ları yönetim kurulundaki görevlerinden ayrıldı.

25.06.2018Ekonomi
Abraaj Grouptan çok önemli karar

Abraaj Group'tan çok önemli karar

Dubai merkezli özel sermaye fonu yöneticisi Abraaj Group, Latin Amerika, Sahra Altı Afrika, Kuzey Afrika ve Türkiye'deki fon yönetim işletmelerini ABD'li yatırım yönetimi şirketi Colony Capital'a satmaya karar verdiğini açıkladı.

21.06.2018Ekonomi
Yuyu İle Uyu, Mutlu Kalk

Yuyu İle Uyu, Mutlu Kalk!

Yapılan araştırmalara göre stres ve kaygıyı azaltmaya destek olan, ağırlıklı battaniyeler, Hepsiburada.com’dan sonra, ilk defa www.benimyuyum.com ‘da; YUYU markası ile Türkiye’ye sunuluyor.

11.05.2018Alışveriş
Fitbit Versa Şimdi Türkiye’de

Fitbit Versa Şimdi Türkiye’de!

Mayıs ayından itibaren kadın sağlığı takip özelliği tüm Fitbit platformunda kullanıma sunularak kadınların adet döngüleri ile genel sağlık durumları arasındaki bağlantıyı daha iyi anlamalarına yardımcı olacak!

11.05.2018Alışveriş
Sinirden, stresten uyku tutmayanlara güzel bir haberimiz var

Sinirden, stresten uyku tutmayanlara güzel bir haberimiz var!

Gün içinde, çocuk, büyük hepimiz stresi yaşıyoruz. Her gün yüz yüze olduğumuz stresin, fiziksel ve psikolojik sağlığımıza etkileri ve birçok hastalığa sebep olduğu biliniyor. Stres altında olan kişide uyarılmışlık hali oldukça yükseldiği için sinir sistemi aktif durumda. Stresliyken uyuma zorlaşıyor ve beraberinde de uyku bozuklukları yaşanıyor. Neyse ki bilim insanları bunun çözümü buldu: Çocukluğumuzda "anneanne yorganı" olarak bildiğimiz ağır yorgan ya da battaniyelerin altında uyumak.

11.05.2018Sağlık
Fitbit Versa şimdi Türkiye’de

Fitbit Versa şimdi Türkiye’de!

Mayıs ayından itibaren kadın sağlığı takip özelliği tüm Fitbit platformunda kullanıma sunularak kadınların adet döngüleri ile genel sağlık durumları arasındaki bağlantıyı daha iyi anlamalarına yardımcı olacak.

11.05.2018Alışveriş
Yuyu ile uyu, mutlu kalk

Yuyu ile uyu, mutlu kalk

Kişiye özel ağırlığıyla, rahatlatıp, sakinleşmeye destek olan yeni nesil battaniye

11.05.2018Alışveriş
MomTalks için geri sayım başladı

MomTalks için geri sayım başladı

İlham dolu içeriğiyle, birbirinden değerli uzmanları eğitici bir platformda annelerle bir araya getirecek MomTalks 2018’in teması “Bilinçli Ebeveynlik” olarak belirlendi. Hepsiburada’nın ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan organizasyon, 11 Mayıs 2018 tarihinde Grand Pera’da saat 10:00’da başlayacak ve tüm gün boyunca devam edecek.

8.05.2018Etkinlikler
Hackathon AlgoRun İTÜ Teknokent’te

Hackathon AlgoRun İTÜ Teknokent’te

Veri analitiği, algoritma tasarımı ve yapay zeka konularıyla ilgilenenler için pratik deneyim kazanma ve sektörün tecrübeli isimleriyle tanışma fırsatı sunan AlgoRun Hackathon’un ikincisi için geri sayım başladı.

Dönüşüm, muhteşem olacak zirvesi

'Dönüşüm, muhteşem olacak' zirvesi

Üniversite öğrencilerinin dikkatine: Reklam ve Pazarlama Zirvesi 18'i kaçırmayın!

8.03.2018Kampüs
İTÜ Çekirdek dünya sıralamasında 3. kuluçka merkezi seçildi

İTÜ Çekirdek dünya sıralamasında 3. kuluçka merkezi seçildi

İTÜ Çekirdek, dünyadaki lider üniversitelerin girişimcilik kuluçka merkezlerini karşılaştıran ve sıralayan uluslararası UBI Global endeksi tarafından Avrupa’nın en iyi 2’inci, dünyanın ise en iyi 3’üncü kuluçka merkezi seçildi.

26.02.2018Kampüs
Türk üniversitesi dünya listesinde üçüncü sırada

Türk üniversitesi dünya listesinde üçüncü sırada

İTÜ Çekirdek, dünyadaki lider üniversitelerin girişimcilik kuluçka merkezlerini karşılaştıran ve sıralayan uluslararası UBI Global endeksi tarafından Avrupa'nın en iyi 2'nci, dünyanın ise en iyi 3'üncü kuluçka merkezi seçildi.

24.02.2018Eğitim
E-ticaret sohbetleri iş dünyasını buluşturuyor

E-ticaret sohbetleri iş dünyasını buluşturuyor!

Dijital uygulamalara ve platformlara doğru inanılmaz bir hızla evrilmenin yaşandığı günümüzde iş hayatının nasıl şekilleneceği, Endüstri 4.0, e-posta pazarlama, e-ticaret, dijital pazarlama konularında eğitim, etkinlik ve dijital dönüşüm danışmanlığı alanlarında hizmet sunan Me Consultancy, “E-ticaret Sohbetleri” adlı etkinlik kapsamında alanında uzman isimleri iş dünyasıyla buluşturuyor.

14.02.2018Teknoloji
#HepsiAşkİçin - Sevgililer günü özel yayınını kaçırmayın

#HepsiAşkİçin - Sevgililer günü özel yayınını kaçırmayın!

5 ve 6 Şubat'ta birbirinden ünlü isimler Sevgililer Günü için bir araya geliyor. Hürriyet Facebook canlı yayınlarını kaçırma!

5.02.2018Life Style
En önemli varlık yetenek havuzu

En önemli varlık yetenek havuzu

Dijitalleşme çağında yönetim kurulu üyelerinin bakışı ve yapısı da değişiyor. Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin (TKYD) düzenlediği yönetim kurulu dinamikleri panelinde her şirkete uyan bir yönetim kurulu üyesi profili olmadığı ihtiyaca göre yönetici seçilmesi gerektiği vurgulandı.

13.12.2017Ekonomi
Eski ‘cep’i değerinde alıyor

Eski ‘cep’i değerinde alıyor

CEP telefonunu yenilemek isteyenlere çözüm sunmak için yola çıkan Hepsiburada, eski telefonu değerinde alıyor, karşılığında yeni cep telefonu alışverişinde kullanılmak için hediye çeki veriyor.

17.10.2017Dünya
Telefonunu değiştirmek isteyenler dikkat

Telefonunu değiştirmek isteyenler dikkat!

Cep telefonunu yenilemek isteyenlere çözüm sunan Hepsiburada, eski telefonu değerinde alıyor, karşılığında yeni cep telefonu alışverişinde kullanılmak üzere hediye çeki veriyor.

17.10.2017Teknoloji

Yazar Sonuçları

Korona Türkiye’deki bir gizli örgütü 15 kat büyüttü

ÖNCE ünlü Amerikalı talk show’cu Ellen DeGeneres’in Instagram sayfasına koyduğu 4 videodan uyandım.

10.04.2020

Kötü kraldan bıkanlar iyi kralı nasıl seçtiler

Dünyada milyonlarca insan gibi benim de uykusuz kalarak izlediğim Game of Thrones’un (Taht Oyunları) son sezonunun final bölümü tam bir Shakespeare sahnesi ile bitti. Bu sahne iç savaşlardan bölünmüş bir halkın taht oyunlarını bitiren sahneydi...

23.05.2019

Kadının güçlenmesi erkeğe de iyi gelecek

İşlerin akışında artık kadınların da, henüz çok yetersiz de olsa dümeni ele almaları farkını göstermeye başladı.

7.03.2018

Müjde! Tetikçi şebelekler döneminin sonuna gelindi

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, attığı bir tweet’te aynen şunu yazdı:

23.11.2017